Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27451) Synthwave válasza Máté94 (#27450) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A josei / shoujo nálam épp elég gyakran előkerül.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27452) Synthwave válasza unclefucka (#27448) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én nem emlékszem ilyesmire, de ha valami irreleváns piszlicsáréság miatt el is mentek, akkor nem nagy veszteség.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27453) F34R válasza Máté94 (#27450) üzenetére


F34R
nagyúr

yaoirol nem tudok nyilatkozni a tobbiben elvetve en is szoktam motoszkalni. Ha ez kell hogy idetevedjenek a lanykak akkor felaldozom szuzies enemet ;]

(#27454) Máté94 válasza Synthwave (#27451) üzenetére


Máté94
addikt

Lehet a jövőben még többet kellene vele foglalkoznunk. :))

(#27455) oriic válasza Archanon (#27449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorozat lesz. Korábban már linkeltem, akkor nagyon nem jött rá válasz. :D

Live-Die-Respawn

(#27456) F34R válasza Archanon (#27449) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez TV sorozat lesz a Heaven's Feel meg > Filmadaptacio a hardmadik routebol a visaul novell-nek.

(#27457) Tirexi


Tirexi
addikt

Jaj mi történt Orochimaru hangjával? :O
A magyar sokkal jobban illett hozzá. Ez nem tudom olyan izé. :D

Tudjátok most van az amikor a hídon találkoznak és kiderül, hogy......... . :Y

(#27458) alevan válasza Tirexi (#27457) üzenetére


alevan
őstag

.....hogy Orochimaru Naruto apja. Sakura peddig fiatalkorában terrorizálta Gai sensei unokaöccsének a sógorát. Ezért a harmadik Hokage háborút indított a Szenyvíz országa ellen, amelynek a shinobiai titkos szertartásokat hajtottak végre, hogy megtudják a Super Sexy no Jutsu: Hentai Edition kézpecséteit.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27459) Tirexi válasza alevan (#27458) üzenetére


Tirexi
addikt

Amúgy tényleg kíváncsi vagyok Naruto fejlesztette-e azóta azt a jutsu-t. Azt mondta Konohamaru-nak amikor visszatért Avarrejtekbe, hogy elvileg most már tud valami perverzebbet. :K

Biztos látjuk még. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27460) ¤Envy¤ válasza unclefucka (#27448) üzenetére


¤Envy¤
tag

Vajon, miért.

Egyébként én valami olyasmi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#27461) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#27460) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyasmi = hermafrodita? ;]

De tényleg, miért?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27462) ¤Envy¤ válasza Synthwave (#27461) üzenetére


¤Envy¤
tag

Erősen túlteng a moe és a loli.
Számomra inkább az a furcsa, hogy rengeteg embernek van animés egyedi avatarja, mégis kerüli a topicot. (Legtöbbjük nyilván fiú).

[ Szerkesztve ]

(#27463) saelin válasza ¤Envy¤ (#27462) üzenetére


saelin
veterán

Vagy csak más fórum közösséghez vannak szokva. Én is inkább a ziccer sörözőbe megyek ha inni akarok, mert az itteni kocsma tagjai... :DDD Plusz ott vannak az ismerőseim és szakmabeliek is, akikkel lehet jót beszélgetni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27464) Tirexi


Tirexi
addikt

SPOILER tartalom!

Júj emberek Naruto végre átváltozott 4 farkúvá. :Y
Tiszta Dragon Ball feeling miket robbogat már. :DDD

Orochi-t remélem legyőzik már végleg valamikor mert ez most már nagyon húzva van.

(#27463) saelin:
A szelfi az egy szép Magyar szó mi a bajod vele? ;]

[ Módosította: #40993792 ]

(#27465) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#27462) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27466) Tirexi válasza Synthwave (#27465) üzenetére


Tirexi
addikt

(#27467) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Gondoltam kerítek magamnak egy kis mondvacsinált szabadidőt és nekikezdtem a Dragon Ballnak. Még csak az első részen vagyok túl, de... az epizód 75%-a alatt olyan érzésem volt, mintha diavetítést néznék, konkrétan majdnem kifolyt a szemem az alacsony képkockaaszámtól. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27468) Archanon válasza Tirexi (#27464) üzenetére


Archanon
őstag

Még úgyis irritál bármekkora jelöletlen spoiler, hogy láttam már, ráadásul nem is népszerű sorozat köreinkben. Pls. :(((

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27469) Tirexi válasza Archanon (#27468) üzenetére


Tirexi
addikt

Értem tehát itt csak olyan dolgokról lehet beszélni ami a másik által is "szeretett" vagy elfogadott anime. :R
Azt hittem ez egy közösségi oldal és nem csak 15 emberről szóló topic. :U
A Spoiler miatt bocs, de sztem nem lőtt le semmi extrát.

Mondjuk igazából nem is értem mire írtad, hogy "Pls". :DDD

Arra írtad, hogy ne beszéljek a sorozatról?
Vagy arra, hogy Spoiler-t tegyem ki legközelebb?

(#27470) Mister_X válasza Tirexi (#27469) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A mondanivalója lényege az volt, hog bármennyire sem nézik az itteniek többsége és hidegen hagy mindenkit, akit meg érdekelt, az meg már látta, semmiről sem illik spoilerezni.

Nem értem, hogy elsőre miért nem jön át, miért nekem kell elmagyaráznom :U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27471) Tirexi válasza Mister_X (#27470) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért kellett elmagyaráznod mert még újonc vagyok a topic-ban és te vagy a kijelölt Sensei. Ennyi. :)

(#27472) Mister_X válasza Tirexi (#27471) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szimplán józan paraszti ész. Vajon miért szólhattak rád...

A: egy animéről beszélsz egy anime topicban,
B: spoilerezel
C: nem tetszik neki a TirexiHD Channel és így akar kitúrni a topicból

Lehet tippelni :)

Jaigen: [link] (itt még valaki magára fog ismerni)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27473) Tirexi válasza Mister_X (#27472) üzenetére


Tirexi
addikt

Jó hát egyértelműen a B ebben az esetben. Csak olyan érdekesen fogalmazott, hogy nem vágtam most mi a szitu. :DDD
Egyszerűbb lett volna ha azt írja: "Legközelebb tedd ki a SPOILER jelzést."
Ennyi. Se több se kevesebb. Azt nem kell oda írnia senkinek, hogy jó vagy nem jó. Ez mindenkinek amúgy is az egyéni véleménye. Nekem tetszik és tuti végignézem. :K

Amúgy sajna erre az egész fórumra nagyon igaz a C is, de ez most nem téma.

Arigatou gozaimasu a tanítást! :R

[ Szerkesztve ]

(#27474) Máté94 válasza Synthwave (#27465) üzenetére


Máté94
addikt

" ... A ... "

Na, de fate-sama, mindketten tudjuk, hogy egynél nem áll meg az élet. :U

;]

(#27472) Mister_X: H-Hallgatom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27475) Synthwave válasza Mister_X (#27472) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lállydéágrésszív váláki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27476) Synthwave válasza Máté94 (#27474) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na igen, amikor túlságosan megindul a tőgyesedő égbenyúlás, muszáj rotálni a következő körre.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27477) Totheground


Totheground
addikt

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27478) Tirexi válasza Archanon (#27468) üzenetére


Tirexi
addikt

Na rakattam abba a hsz-embe egy bazi nagy Spoiler feliratot ha ez megfelel önnek uram. :)

(#27479) Nova96


Nova96
őstag

Nodame Cantabile S01
Mestermű, miért nem néztem eddig?!
A karakterek kidolgozottak, a főszál nem ül le egy pillanatra se, de még csak nem is lassul be a történet mint majdnem minden 20+ részes animénél. Sőt inkább bepörög a második felébe. És ha felmerül egy probléma megoldódik. Srácok, ez az anime nem bugyuta. :Y És még van 2 évad. :))
A magam fajta zene megszállottnak ez tökéletes , végig-végig gyönyörű klasszikus zene, és e mellet még az OP,ED is hozta a színvonalat. E mellet a poénok helyén vannak , karakterek fejlődő képesek. És minden ami fontos ki van dolgozva.
Aki nem látta, nézze meg hátha annyira fog tetszeni neki, mint nekem.

(#27480) Synthwave válasza Nova96 (#27479) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"miért nem néztem eddig"

Tessék, há má mióta sírom, hogy epic.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27481) Nova96 válasza Synthwave (#27480) üzenetére


Nova96
őstag

+ ∞ :C

Nem emlékszem, hogy mondtad volna. :DDD
Bár annyi mindent mondtál, hogy ember nem jegyezte meg mindet.

[ Szerkesztve ]

(#27482) Archanon válasza Tirexi (#27469) üzenetére


Archanon
őstag

Már leírták korábban mi a gond. De nem igazán értem ez egyeseknek miért nem egyértelmű.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27483) saelin válasza Totheground (#27477) üzenetére


saelin
veterán

Jól van, elég lesz már az anime leányokból! Ismerősöm szeme egyre jobban kerekedik, hogy mi a fenét nézek már... főleg a lolison akadt ki. :D

Tirexi
A szelfi szóval az a bajom, hogy már mindenhonnan az ömlik... Múltkor még a rádióból is, amitől felakadt a szemem és villámcsapás módjára váltottam mhz-t. A gyűlöletem forrása a hangzása, a jelentése és a használati gyakorisága. Nőket lehurrogok ha meghallom tőlük, hát még férfiembert. "Figyi rajtam van a napszi-szemcsi. Nem csinálsz egy szelfit rólam?" :W

Az idézőjeles megtörtént.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27484) unclefucka válasza ¤Envy¤ (#27460) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igen, korábban már lejött nekem, hogy a szebbik nem képviselője vagy. :K
Mindentől függetlenül, nem értem miért ijeszti el a lányokat, hogy van egy-két (három-négy, öt-hat, majdnem mindenki) perverz őrült, akiknek megállás nélkül a p**n jár az esze. Az meg nem hiszem el, hogy a lányok ne szerenék a moe -t. Erősnek kell lenni és beszólni a sok kannak :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27485) oriic válasza ¤Envy¤ (#27460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jé, az Urahara-s Envy. :) Hellóó. (többiekkel ne foglalkozz, perverz népség. :D)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27486) -=RelakS=- válasza Nova96 (#27479) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hehe, egyszer újra kéne nézni eredeti nyelven az első évadot (ment az animaxon), meg a többi évadot is :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27487) Sir Pocok válasza F34R (#27286) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Szerintem nagyon érdemes elkezdeni a One Piece.

Bár én is nagyon sokáig agyaltam rajta, hogy belekezdjek-e mert a szabadidő tekintetében nem vagyok elengedve, meg a grafika se jött be de kíváncsi voltam rá, hogy mit tudhat ez az anime/manga, amiért egész japán társadalom odáig van. (érdemes elolvasni: [link]) Japánban van már külön One Piece vidámpark, sőt Oda sensei most utazott Taivanban mert ott is avattak egyet. Valamilyen szinten röhej, hogy egy tavaly készült japán közvélemény kutatás szerint, ahol azt kérdezték a japán lakosságtól, hogy melyek azok a kulturális művek amit feltétlen továbbadnának az utódaiknak a top ötben egyetlen anime/manga szerepelt az pedig a One Piece volt a 4. helyen.... :U

"One Piece has the highest total manga sales within Japan, and is currently Weekly Shōnen Jump's most acclaimed and all-time best-selling title. The manga is the first to increase the sales of Weekly Shōnen Jump in eleven years. As of volume 65, the series has sold over 260,000,000 copies domestically and is the fastest manga to reach sales of 100,000,000."

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#27488) Tirexi válasza Sir Pocok (#27487) üzenetére


Tirexi
addikt

Az igen pedig azt hittem ez csak unatkozó emberek egyik időtöltése. :Y
De hogy ekkora őrület van belőle? Egy virtuális valamiből? Egy "rajzfilmből"? Ez már beteg. :DDD
Mi lesz itt 10 év múlva Pocok? :D

[ Szerkesztve ]

(#27489) Sir Pocok válasza Tirexi (#27488) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Mindenki kalóz lesz Japánban... :D :D

Beveszem majd Balatont a kalóz csapatommal, de lehet, hogy a Tisza-tóval kéne kezdeni... :D :D

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#27490) Tirexi válasza Sir Pocok (#27489) üzenetére


Tirexi
addikt

Mekkora lenne hallod egy kalózhajó feltűnne a Balatonon ágyúkkal. :DDD

Megszakítjuk adásunkat! Egy kalózhajó tűnt fel a Balatonon. Állítólag Japán anime aktivisták utaznak rajtuk akiknek feltett szándékuk a Naruto Shippuuden további részeinek a Magyar szinkronizálása. Állítólag erre toboroznak híresebb embereket.
Többen megerősítették, hogy csőre töltött ágyúkkal fogják jogaikat érvényesíteni amennyiben nem kapnak erre embert.

:DDD

És felébredek.

De most nézem megelőztek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27491) #57770240 válasza Tirexi (#27490) üzenetére


#57770240
törölt tag

Ők úgy látom, más értelemmel rendelkező kalózhajókkal szállták meg a Balatont :U

(#27492) Synthwave válasza unclefucka (#27484) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem nem azon jár.

Nem akarod tudni, hogy min. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27493) Synthwave válasza Tirexi (#27490) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kalózhajó vs. JAS39 Gripenek. Megnézném. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27494) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

unclefucka: Miből esett le?
Pedig a lányok nem igazán szeretik a moét, pláne a lolit. Biztos van kivétel, de a ~10+ éves anime"rajongásom" alatt ilyennel még nem találkoztam.

orichalcos: Igen, személyesen, hali~

Sir Pocok: A One Piece az szerintem mára már nagyon érdekes kérdés. Szinte minden shounent láttam (vagy belekezdtem), így szépen egymáshoz tudom hasonlítani őket. Ne sértődjön meg senki, de nálam így áll a helyzet (nem fogom mindet említeni, csak amikről a legtöbbet beszélnek. És A Gintamát nem említem ezekkel egy szinten, mert az nem shounen-fight, és gyökeresen más, mint.. ezek.)

Naruto: Hulladék. De tényleg. Egy részt sem tudtam belőle élvezni, de becsületesen végig néztem, hogy legyen fogalmam róla. (a végén azt a majd 100 rész fillert nem néztem, ahhoz már én sem voltam elég erős.)

Naruto Shippuuden: Meglepően jobb volt, mint a sima, de nem tartott sokáig. Még az első 100 rész alatt ezt is meguntam, ez is elkezdett idegesíteni, aztán olyan 120-130 körül dobtam is, mert nem bírtam tovább. Ezután pár részbe néztem bele csak, de teljes részeket nem bírtam már soha megnézni belőle. Mangát olvastam, de egy ideje már azt sem.

Bleach: Ezt jobban szerettem "kezdő" korszakomban, mint az előbbit, de a ~170. részek körül/után ezt sem tudtam tovább nézni. Mára már ez is csak egy hulladék, mangával együtt.

Fairy Tail: Mindenki képzelje ide az összes ócsároló és negatív jelzőt, ami csak létezik szép magyar nyelvünkben. Az anime, mely nagyon kihozott a sodromból. Műdrámák, fanservize mindenek felett. Más animékből/mangákból összelopkodott anyagokból épül fel, főleg a One Piece az, melyből szépen át lett emelve sok dolog/jelenet, de még pár szereplő kinézete, jelleme is!! [link] Mivel az OP-t láttam előbb, ez kegyetlenül irritált engem is. Inkább be is fejezem, bár 20 oldalt tudnék írni még. Egy szó, mint száz, ez az a cím, mellyel sosem fogok kibékülni, az biztos.

One Piece: Ami egy ideje már süllyed a szememben, de még mindig az összes többi shounen felett áll. Az elejétől fogva tudatosan van felépítve, az egyetlen, melynél látom, hogy igen, a mangaka tényleg tudja mit akar, és afelé halad. A 2 éves időugrásig nincs is igazán vele gondom (a rákfenéken kívül, mint az anime elhúzása ugye, hogy ne érje be a mangát, stb.) de a történetben úgy egészében nincs kivetni való, mert gyönyörűen felépítkezik. Olvastam már kósza elszólt mondatocskát a 200. fejezet körül, melynek a 700 utáni fejezetek után lett értelme! És tele van ilyenekkel. Ez egy jó cucc, vagy legalábbis a többihez képest mindenképpen. A 2 éves időugrás után, (azaz manapság, úgy 1-2 éve) már sokkal több gondom van vele, de arra nem térek most ki, így is hosszú lett az írásom.

(#27495) Sir Pocok válasza ¤Envy¤ (#27494) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Teljesen egyetértek veled. Ezekről az animekről nekem is ez a véleményem.

A One Piece-el mostanában az a legnagyobb baja a rajongóknak (én még nem tudok nyilatkozni, mert még nem tartok ott), hogy Odának most már ki kellene jobban bontania az egyes karaktereket és szálakat.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#27496) oriic válasza ¤Envy¤ (#27494) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mára már ez is csak egy hulladék, mangával együtt."

Kéretik szépen a Bleach mangát nem csesztetni. :D Minden új részben rengeteg új infót kapunk és tökéletes akciójeleneteket láthatunk, valamint mindig tudjuk hogy ki hol volt épp az eltáv alatt. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#27497) Máté94


Máté94
addikt

(#27498) unclefucka válasza ¤Envy¤ (#27494) üzenetére


unclefucka
senior tag

"Miből esett le?"
Hááát, elég egyértelművé tetted:
Itt,
meg itt,
meg itt is,
és itt még az életkorodat illetően is elhintettél némi infót.
Igaz az első "beismerésnél" még nem voltam aktív, de sokat visszaolvastam, mikor kezdtem és innen tudtam, hogy lányok is vannak a topicban.

Nem mondod, hogy a K-On! nem tetszett?! (Az A MOE csúcsa)

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27499) saelin válasza unclefucka (#27498) üzenetére


saelin
veterán

Ez félelmetes! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27500) unclefucka válasza Synthwave (#27492) üzenetére


unclefucka
senior tag

De! :K
...vagy inkább mégsem. :N
sejtésem van róla :DDD

saelin: Mármint, mi a félelmetes??
Az, hogy jól használom a PH! keresőjét, vagy, hogy "foglalkozok" a fórumtársakkal?

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.