Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) Nova96 válasza Tirexi (#27049) üzenetére


Nova96
őstag

Szép álom , ezt úgy hívják FANart.

Nem rossz ötlet, de több minden lesz ott.

Hm.. nekem is be kéne érni már megint van 20-25 részem.
Aki olvassa a mangát vélemény? Szerintem elég érdekes lezárás lesz így.

Máté94
Flat-chested?
A 8-14 éves verzió, de már az is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27052) Mister_X válasza Máté94 (#27048) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez csak téged minősít. Ha láttad a second seriest, akkor most ásd el magad, hogy ez a jelenet (9:10) nem ragadt meg benned...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27053) Máté94 válasza Mister_X (#27052) üzenetére


Máté94
addikt

Kemény szavak, de hát a lolicon-ok már csak ilyen kötözködős fajta... :U
Mélységes sajnálattal tölt el, hogy nem okozott maradandó sebet chibi-Hanekawa lénye, bár mindegy...

Le "flat-chested"-ezték egy kislányt... :Y Ez már a vég... :O

Kūsen Madōshi Kōhosei no Kyōkan (Aerial Combat Wizard Candidates' Instructor) light novel animét kap

[ Szerkesztve ]

(#27054) Tirexi válasza Mister_X (#27052) üzenetére


Tirexi
addikt

Ebben nekem csak az maradt meg ahogy fejbe kurta a könyvel az egyik loli a másik lolit. ;]

(#27055) F34R


F34R
nagyúr

De tudom sajnalni azokat akik 4000 sorozatot tudnak vegignezni.

Freakin beasts.

(#27056) Tirexi válasza F34R (#27055) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja amúgy nem tudom itt hogy csinálják az emberek. Én valahogy játék, YT, 3 műszakos munka mellett nem igen tudok animét nézni. :DDD

(#27057) neko18


neko18
senior tag

Nagyon jó ez a Aldnoah.Zero.
Második rész is nagyon tetszett és kezd nagyon durván felpörögni :C

kdxsv

(#27058) Tirexi válasza neko18 (#27057) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez ilyen robotos anime?

(#27059) Máté94 válasza neko18 (#27057) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem egyedül az nem tetszik, hogy már első ránézésre lehetett tudni, hogy kinek van "Death flag"-je, ami abban merül ki, hogy akinek nincs rendesen kidolgozott jelleme és arca, az 100% elhullik. :U

(#27058) Tirexi: Végül is... a történet maga nem rájuk épít. Itt egyelőre csak fegyver szerepét játszák, de mecha, igen. Emberiségleigázás+mecha. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27060) Archanon válasza Tirexi (#27050) üzenetére


Archanon
őstag

Nézed, és megtudod. A kép, amit linkeltél, fanart, spoilermentesen is el lehet mondani, hogy Naruto tojik Hinata-ra, mert az alkotó egy értelmes love storyt nem tudott belerakni... ez a része kb. szappanopera, de legalább nem erről szól. Szerelmi háromszög.. dehogy is. Szerelmi csík, ami Hinata-val kezdődik, ráadásul így már 4-en vannak.. :DDD (Hinata >>> Naruto >>> Sakura >>> Sasuke. És mindegyik balf***.)

Mostanában érdekesen alakulnak a fejlemények, talán megkavarodik ez a "csík" is, talán nem... mindenesetre lassan értelmet nyer minden. A feszültség is már a tűkön van, nem csak én... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27061) Hintalow válasza nem_tom (#26997) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát, kicsit megkésve: talán a K-on, Azumanga Daioh, és az említett Aria sorozat, ami a műfaj csúcsát képviseli sokszor besorolnak ide meg egyéb, amúgy jó animéket is, azok már más műfaj inkább.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27062) oriic válasza Máté94 (#27059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De milyen leigázás. Wow. Eddig király, meglátjuk milyen lesz a folytatás. :)

Live-Die-Respawn

(#27063) Máté94 válasza oriic (#27062) üzenetére


Máté94
addikt

Hálistennek 2x12 részes lesz, úgyhogy lesz itt még minden. :D

(#27064) oriic válasza Máté94 (#27063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy adagban adják le legalább? Semmi kedvem nem lesz fél évet várni a folytatásra.

Live-Die-Respawn

(#27065) Máté94 válasza oriic (#27064) üzenetére


Máté94
addikt

Pontosan úgy, ahogy mondod. :B 12 rész nyáron, a következő 12 pedig talán tavasszal.

(#27066) oriic válasza Máté94 (#27065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó... .:(

Live-Die-Respawn

(#27067) Tirexi válasza Archanon (#27060) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez mondjuk a Bleach-ben is így volt. Alig vártam már, hogy Icsigó megszerezze a nagymellű csajt magának de hát nem.. Az ilyen animékben ezek szerint csak b.zik vannak. :D

A másik ehhez hasonló még a Fairy Tail... Na hát ott is a vizes bula mit szemez már a jég csávóval az meg sz@rik rá.

Komolyan ettől agyfaxt lehet kapni. :DDD

(#27068) Archanon válasza Tirexi (#27067) üzenetére


Archanon
őstag

Vizes bula... :DDD Hát, "Gray-sama" már csak ilyen. Mondjuk egy ilyen nyomulós valamit én is lepergetnék magamról, mint állat, kell a francnak. Rémisztő.

Bleach szerelmi szála az vicc kategória... Orihime elindított valamit részéről, de nem lett belőle semmi. Naruto-ban se lesz semmi, lefogadom. Shounen-fight... miért is legyenek benne értelmes kapcsolatok. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27069) unclefucka válasza Tirexi (#27067) üzenetére


unclefucka
senior tag

Naruto -ban ne várj nagy szerelmet, max. egyoldalút (de még azt sem), mert egészen egyszerűen nem erről szól.
Ha lesz is a jelenlegi szereplők között valami, az úgy fog történni, hogy a leges-leges-legutolsó rész arról szól majd, hogy: 10 év múlva...

A legnagyobb szerelmek amúgy a Narutoban és a Shipu-ban akiket láthatunk is együtt és egyértelmű:
- Zabuza + Haku (igen, melegek!)
- Asuma-sensei + Kurenai-sensei
- Minato (4. Hokage) + Kushina

Nagyjából ennyi.

Sasuke -ra minden útjába kerülő lány rá akarja vetni magát, ez "Csehovi-puska" és végig kíséri a történetet.
Sasuke meg bosszúszomjas és szarik az ellenkező nem képviselőire.

Bár még most sem egyértelmű (Shpiu 368), de úgy tűnik Naruto végre kezdi meglátni Hinata érzéseit, csak most éppen a világot mentik meg és nincs idejük érzelmekre.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27070) Archanon válasza unclefucka (#27069) üzenetére


Archanon
őstag

Wat wat wat wat.... Melegek. Ez neked mégis honnan jött le? Írd meg spoilerben, pls.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27071) unclefucka válasza Tirexi (#27050) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja és egyáltalán ne érdekeljen, hogy mi lesz Orochimaru -val, legyen annyi elég, hogy egy Sanin-t nem lehet csak úgy megölni, ha csak Ő nem akarja.

Inkább tolok egy kis teaser -t, hogy pörgesd a megnézést:

A Shipu 366. részétől kezdve Senju Hashirama (1. Hokage) és Uchiha Madara történetét mutatják be.
Korábban arra is majd fény derül, hogy nem véletlen, hogy Sasuke és Naruto pont az Ő szobraik előtt vívják meg a nagy csatájukat (kb. az első évad 128. résztől kezdve, amin már túl vagy).

Szóval lesz itten Susanoo páncélba "öltöztetett" Kurama (Kyuubi), na ez a nem semmi kombó :DDD
Ez azért egy elég ütős epic-fight -ot sugall nemde? :Y

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27072) Tirexi válasza unclefucka (#27069) üzenetére


Tirexi
addikt

Pedig azt hittem a vége fele lesz valami Naruto + Szakura de hát akkor nem. :D
Onnan jönne ez a felállás, hogy Szakura rájönne, hogy az igazi számára Naruto nem pedig Sáska. :Y

De hát ez a lényeg a bonyodalom.. ha ez nincs unalmas lesz.

Engem leginkább az irritál, hogy Naruto egy csomószor full bénázik ahelyett, hogy egyből tolná a Razengan-t. :D

(#27073) Archanon válasza unclefucka (#27071) üzenetére


Archanon
őstag

Nem kell szerintem ennyire ellátni "teaserrel" senkit, nem feltétlen teljesen nyilvánvaló, hogy valakiből fulltápos izé lesz. Nekem legalábbis megölné a varázsát... Ez a "Kurama", Susanoo már erős spoiler is ráadásul. :((( Hagyjad, hadd nézze, majd szembesül ő is mindezekkel.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27074) unclefucka válasza Archanon (#27070) üzenetére


unclefucka
senior tag

Akkor leírom Zabuza és Haku kapcsolatát:

[SPOILER]
Szóval Haku -t megtalálja Zabuza és befogadja. A kiképzése alatt Haku -ban egyfajta túláradó tisztelet átfordul önfeláldozó szerelembe, Zabuza tudja ezt, de megtartóztatja magát, hiszen az Ő életvitelükbe nem fér bele ilyenfajta kapcsolat, nem beszélnek róla, így elutasítás sincs. Amikor Naruto először találkozik Haku -val, még nem tudja, hogy fiú, azt később mondja el Ő maga neki, mivel látja, hogy Naruto lányként tekint rá. Naruto ugye általa érti meg, hogy mi-mindenre képes valaki, ha szeret valakit (mármint igazán). És Haku egyértelműen kinyilvánítja érzéseit Zabuza irányába. Igaz, hogy Zabuza nem viszonozza ezeket a érzéseket úgy, ahogy Haku szerette volna, de nem is utasította el. Mi több, ahogy Zabuza bánik Haku -val miután már nem lehet őt megmenteni, (hiszen feláldozta magát, hogy Kakashi Raikiri -je ne ölje meg Zabuza -t), már az is egyértelmű, de végül Zabuza is elismeri, hogy ugyanúgy szerette Haku-t. Vagyis túl későn, csak a halálukkor lesznek egymáséi.
[/SPOILER]

Számomra csak ezért elfogadható (feldolgozható) az Ő kapcsolatuk, hiszen mindvégig látens marad, de mégis mindkettőjükben benne van!

Persze ez csak szubjektív vélemény.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27075) Tirexi válasza Archanon (#27073) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem para amire eljutok odáig már elfelejtem amit itt írt. :D

(#27074) unclefucka:
Szerintem itt az ő is szerette az nem szerelem volt hanem simán ha egy családtag szereti a másikat. Ennyi. :D
Megoldottam az ős rejtélyt unklefaka. :D

[ Szerkesztve ]

(#27076) Archanon válasza unclefucka (#27074) üzenetére


Archanon
őstag

Spoiler?
"mindkettőjükben benne van" - Szerintem baromira nincsen. Nagyon erős kötelék van közöttük, de egyáltalán nem csap át a ló túloldalára, szerintem túlképzelted a kapcsolatukat. Egyértelműen kinyílvánítja, hogy szereti, mint embert, pótapát, tiszteli, és ő volt az egyetlen, aki elfogadta őt. Nincs semmi love story itt. Az meg egy teljesen más dolog, hogy Haku úgymond "szép" volt, már-már lányosan szép. Van ilyen, de ettől még nem lesz valaki langyi.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27077) Máté94


Máté94
addikt

Legalább mindenki szabadon beleláthat a saját belátása szerint az egyes jelenetekbe, szövegekbe olyat, amit esetleg a másik fél nem fogad el, de emiatt vita nem keletkezik. :R

(#27078) Archanon válasza Máté94 (#27077) üzenetére


Archanon
őstag

Akkor Orochimaru bi, mert falja a nőket... de inkább a férfiakat. Köszi az engedélyt. :DDD

Nem erről van szó.. ha belelát, lásson, de ha nincs úgy, miért kell erőltetni. :F

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27079) Máté94 válasza Archanon (#27078) üzenetére


Máté94
addikt

Ez elismerés volt, hogy nem csináltatok hirtelen "vallásháborút" belőle. :DDD

(#27080) Totheground


Totheground
addikt

Hmmm..

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27081) Mister_X válasza Archanon (#27078) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is ezt gondoltam, amikor szegény Yukarit ferde hajlamúnak állították be és már pukkantották egyeek a pezsgőt, hogy újabb yuri van az évadban*.

*kis költői túlzás

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27082) Totheground válasza Mister_X (#27081) üzenetére


Totheground
addikt

Straight as a rainbow.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27083) Máté94 válasza Totheground (#27080) üzenetére


Máté94
addikt

Lizbeth... kana? :))

(#27084) Máté94


Máté94
addikt

Seirei Tsukai no Blade Dance

1.rész:

"Egy világban, ahol csak a tiszta hajadonok köthetnek szerződést tündérekkel/szellemekkel. Az Areishia Spirit Academy pontosan ezzel a céllal képzi ki a nemesi családok hölgy tagjait és biztosít számukra kifinomult oktatást. Kazehaya Kamito, az igazgatónő meghívására erre az akadémiára látogat, hogy Ő belőle is hasonló válhassék, mint a lányokból..."

"Hmm, K..." Mi volt ez? Úgy rohantunk, hogy azt se tudom ki, mit merre. Karakterbemutatás egyenlő a nullával eddig, rosszabb, mint a Seikoku no Dragonar volt. Ami elvileg másoknak értékelhető lenne, az az, hogy már formálódik a hárem, mert a lányok ki akarják maguknak sajátítani szerencsétlent. :U

(#27085) Tirexi válasza Máté94 (#27084) üzenetére


Tirexi
addikt

Akkor ezt kötelező megnéznem. :D

(#27086) Hintalow


Hintalow
senior tag

Úgy beszéltek itt, mintha BÁRMELYIK shounen fightban lenne szerelmi szál :)
(Dragon Ballal példázni nem ér, akkor még nem voltak meg az elvárt stílusjegyek, hiszen többé kevésbe az teremtette meg őket)
Amúgy szerintem a szerelem mellőzése a műfaj célcsoportjának tudható be (sacc 12-18 év között), amilyen prűdek tudnak lenni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27087) oriic válasza Hintalow (#27086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DB-ben volt szerelmi szál? :D Ok Goku vs Chichi, vagy Bulma vs. Vegita de akkor is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#27088) Hintalow válasza oriic (#27087) üzenetére


Hintalow
senior tag

Yamcha & Bulma, Krillin & 18, Gohan & Videl stb.
Nem attól lesz valami szerelmi szál (szerintem), hogy 625x lenyomják az elpirulok/beégek/nem merem bevallani az érzéseimet/ félreérthető helyzetbe kerülök szekvenciát, hanem NORMÁLISAN ábrázolják az egészséges ffi-női érzelmeket, kapcsolatokat.
Ez az ami még a DB-ben megvolt, a jelenkori shounen izékben meg nyomokban sem.
(jó hozzáteszem ott idősebbek is a karakterek)

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27089) Crystalheart válasza Hintalow (#27088) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na agyba-főbe csókolóznának meg járnának a plátói szerelem helyett, a fundamentalista keresztény Amerikában kvázi eladhatatlan lenne vagy még jobban megvágnák.

[ Szerkesztve ]

(#27090) Totheground válasza Crystalheart (#27089) üzenetére


Totheground
addikt

Na ezt az, amit kb pont teljesen leszarnak.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27091) Hintalow válasza Totheground (#27090) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ebben egyetértünk, hiba azt hinni, hogy bármennyire is szempont lenne nekik a küldöldi piac, kifejezetten protekcionisták tudnak lenni
(nem éppen anime de pl. VN-eknél többször találkoztam fórumokon a jelenséggel, hogy azért nincsen hivatalos japánon kívüli kiadás, mert bár az igény, érdeklődés bőven meglenne rá, egyszerűen nem akarják japánon kívül kiadni őket)
De találkoztam ilyennel már transformers fórumokon is (tudom fura helyeket látogatok :D ) rengeteg csak ott kiadott verzió van belőlük, jópár elvakult gyűjtő, de külföldiekkel nem óhajtanak üzletelni

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27092) unclefucka válasza Archanon (#27076) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szerintem Haku pont azért válik transzvesztitává, hogy felkeltse Zabuza érdeklődését és nem utolsó sorban az alárendeltségét is erősíti ezáltal. Vagy még inkább Zabuza "kényszeríti" ebbe a szerepbe.
A Naruto -tól amúgy sem idegen az ilyesmi, gondoljunk csak az első csókra!

[SPOILER]
Naruto frankón lesmárolja Sasukét és ezt mindketten a "szégyenteljes első csók" -ként emlegetnek folyamatosan.
[/SPOILER]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27093) Máté94 válasza unclefucka (#27092) üzenetére


Máté94
addikt

Még a végén kiderül, hogy a Naruto az "ultimate love story". :DDD

(#27094) Tirexi válasza unclefucka (#27092) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen de az véletlen volt nem direkt.. Azért nem mind1. :N

(#27095) -=RelakS=- válasza Tirexi (#27042) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Grabovszki hangján: Sziiijaaa, Ciiicuuuus! :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27096) Crystalheart válasza Totheground (#27090) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Valószínűleg más animék tesznek rá, de a Narotu bevételeinek nagyobb része a külföldi eladásokból jön, nem hagyhatják teljesen figyelmen kívül. Nem sok anime lett ilyen népszerű nyugaton.

Habár valószínű, hogy más tényezők is közrejátszanak. Még mindig nincs itt a vége, valószínűleg az esetleges kapcsolatok beteljesedését a legvégére tartogatják, ami Amerikában is egészen szokványos még gyerekszereplők esetén is, lásd pl. Avatar. És nem is értem, útközben mi okuk is lenne az egészre a sorozatban, gyerekekről és tinikről van szó egy "félközépkori" fantasy világban. Senkit sem érdekel, hogy a helyi általános suliban ki kivel "jár", ezek drámai hősök (akarnak lenni), nem úgy viselkednek, mint az igazi emberek.

[ Szerkesztve ]

(#27097) Máté94


Máté94
addikt

Love Stage!!

1.rész

"10 évvel ezelőtt egy édes kislány és egy édes kisfiú párként vettek részt egy esküvői magazin reklámjaként. A fiú később sztár lett, a lány pedig... otaku, aki a családja heves ellenkezése ellenére azt az álmot dédelgeti, hogy mangaka lesz. Ám a sors újra összehozza őket, a magazin tíz éves születésnapjára az egykori gyerekeket szeretnék összeadni. A fiú már alig várja, a lánynak hányingere van: mi lesz vele, ha bárki is rájön... töke van a menyasszonynak?!"

"Megállítva." :U Hogy kinéz, mik azok a szemek? Mi az a bajusz? :C TRAP!
wow.

(#27098) Totheground válasza Crystalheart (#27096) üzenetére


Totheground
addikt

"a Narotu bevételeinek nagyobb része a külföldi eladásokból jön"

Hol találok erről egy hivatalos kimutatást?

@Máté94

Ez már ránézésre is fujoshit cucc. Bottal nem piszkálnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27099) Máté94 válasza Totheground (#27098) üzenetére


Máté94
addikt

Az is, nem más. Én jókat vigyorgok a sok hülyeségen, már amikor nem verem a fejem a falba... :DDD
Komédiának még egész jól elmenne, de "shounen-ai"... így nem tudom mire lehet számítani, bár az én gyomrom elég sok mindent kibír. :U

(#27100) Crystalheart válasza Totheground (#27098) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem fogok hivatalos kimutatást keresni, ami van, az is valószínű japánul... De még amerikai sorozatok esetén is nagyobb szokott lenni a külföldi bevétel, ha világszerte forgalmazzák, és sok hollywoodi szuperprodukció s így teljesít, pedig az USA nem kis piac, nagyobb a japánnál. Továbbá ezt támasztja alá az is, hogy Japánban egy évekkel ezelőtti statisztikában a Naruto szerzője fizette az egyik legmagasabb adót (erre régebben találtam listát), ami a Naruto nemzetközi népszerűségére vezethető vissza; egy szimpla japán terjesztéssel a közelében sem lehetett volna ennek, úgy más népszerű mangakák közt kellene lennie. Azt viszont tudjuk, hogy milyen sok nyelvre szinkronizálták, köztük angolra és spanyolra is, és számos országban kiadták a mangát is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.