Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27301) Tirexi válasza Máté94 (#27299) üzenetére


Tirexi
addikt

Na ezt még akkor nem láttam. Felírtam a címét hátha megunom majd a Shippuuden-t. :DDD

Nekem működik mert én a csoda krómot használom a Win7-el! :P

[ Szerkesztve ]

(#27302) oriic válasza Máté94 (#27299) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De megy, csak Adblock-ot használsz azért nem megy. Tedd kivételek közé az oldalt vagy lődd le Adblock-ot.

Live-Die-Respawn

(#27303) Totheground válasza Tirexi (#27301) üzenetére


Totheground
addikt

Vagy szimplán nem ismered az adblock plust, és minden oldal megtöm hányadék reklámokkal. ;]

Akkor most normálisan.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27304) Tirexi válasza Totheground (#27303) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem használok ilyen reklám védelmeket. Főleg mert én is a reklámokból "élek". :D

Aranyos kép amúgy. :K

[ Szerkesztve ]

(#27305) Máté94 válasza Totheground (#27300) üzenetére


Máté94
addikt

Yatta, Honoka!

(#27306) alevan válasza Totheground (#27294) üzenetére


alevan
őstag

Nyugi, nekem is ott van a heti 17 anime között 3 neverending (Naruto, One Piece, Fairy Tail), 2 már befejezett amit eddig nem láttam, a többi nyári szezonos. :DDD

http://myanimelist.net/animelist/idalevan

Tirexi ajánlom figyelmedbe a FullMetal Alchemist sorozatot (abból az eredetit, de inkább a Brotherhood remake-t).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27307) Tirexi válasza alevan (#27306) üzenetére


Tirexi
addikt

Na látod az pont az a kategória volt amit nem bírtam tovább nézni 4 rész után. Annyira nyomott egy világ volt hogy hihetetlen. :D
Az ember kedvét elvette csak.

A Full Metál Pánik az viszont vitte a prímet. :DDD

(#27308) Synthwave válasza Máté94 (#27296) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27309) alevan válasza Tirexi (#27307) üzenetére


alevan
őstag

Akkor amit még ajánlani tudok az a Law of Uekiés a Magi sorozat.

(#27308) [oWn]f4te Ma egy kicsit durva napom volt, de amit ez a kép kiváltott belőlem az maga a megtestesült menyország. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27310) Máté94 válasza Synthwave (#27308) üzenetére


Máté94
addikt

Goddesses... :R

[ Szerkesztve ]

(#27311) Synthwave válasza alevan (#27309) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27312) Archanon válasza alevan (#27309) üzenetére


Archanon
őstag

Law of Ueki-t azért én nem ajánlanám, nagyon rossz. Naruto első 20 része porig alázza az egészet, pedig az aztán nem valami hűdehűha..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27313) Totheground


Totheground
addikt

A második széria miatt elkeztem nézni az első Illya sorozatot is.
Ez az endcard adja.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27314) Synthwave válasza Totheground (#27313) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy ideig volt a hátterem.

Bezony, Ilya náttyon erokávájii. <333

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27315) Tirexi


Tirexi
addikt

Ami feltűnt így a folytatásban, hogy itt nem Avarrejteknek hívják hanem Konohá-nak Naruto otthonát.
Meg nem Homokrejtek hanem csak simán Homok.
Akkor ez a Rejtek dolog csak a Magyar szinkronizálásban volt? Érdekes.

(#27316) Totheground


Totheground
addikt

Csak szólok, hogy jelenleg a Qatar-nál egész jo áron vannak megint jegyek (outbound okt 1 utan, Narita, 142k mindennel együtt)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27317) Mister_X válasza Totheground (#27316) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg, te mindjárt mész ki (megint :(().

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27318) Hintalow


Hintalow
senior tag

Éppen végeztem a Black Lagoonal (na jó nem az 5 részes ova még hátravan.) és ütött.
A sok finomkodó "én vagyok a morális nirvána, Sztálin is 5 perc alatt győzném meg, hogy könnyezve ismerje el, mindent elrontott"
vonal után nagyon hiányzott már a "vannak a rosszak és a roszabbak (a főhős brigád a roszabb :K )
hozzáállás.
Nem nagyon tudnék mondani animét, amiben ennyire aljadék mindenki (ami esetleg igen, ott azzal azt próbálják hangsúlyozni, hogy ez milyen rossz, itt ez sem nagyon volt)
Jöhet a folytatás! (ha már ongoing a manga, reménykedjünk)

Az egyetlen amit nem kimondottan élveztem benne, az a Hansel & Gretel arc volt.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27319) Máté94 válasza Totheground (#27316) üzenetére


Máté94
addikt

5-öt kérek. :))

(#27320) Steve1207


Steve1207
veterán

Eszembe jutott, anno pár hónapja ment a loli nagyon meg a határokat feszegető sorozatok témázása. Kb a többséget megosztott valami, volt aki sírva röhögött a poénokon valamiben, volt aki egyszerűen betegnek tartotta és nem találom miről volt szó. Visszaolvastam most több ezer hozzászólást akkoriból és nem találom így se. Valaki tippek ilyenekre? Vagy van valami közismert?

Am amiket összeszedtem így hirtelen, hogy érdemes lenne indítani, kicsit lazább és vegyesebb stílusokban:
Silver Spoon, Seto no Hanayome, Mitsudomoe, Maria Holic, Love Hina, Claymore, Spice and Wolf

Ha valami nagyon rossz lenne akkor szóljatok, de úgy szemezgettem ki mindet, hogy klasszak lesznek. Szerencsére nagyon sok stílus szóbajöhet, a beteg, perverz, humoros kategóriától a drámáig.

.

(#27321) Archanon válasza Steve1207 (#27320) üzenetére


Archanon
őstag

Ezek mind klasszak lesznek. Lolihatárokat feszegető sorozatot akarsz? Kodomo no Jikan.

#Tirexi: Szimplán lefordították, és kicsit magyarították a falu nevét. Persze hozzáteszem, hogy angolból készült a magyar változat, és ott Rejtett falu a levélben csúnya tükörfordításban. Japánul nem vágom, de sejtem valami ilyesmi lehet. :)) Konohagakure no Sato. Sok dolgot másképp fogsz még hallani, pl. a Kilencfarkú rókadémon is csak annyi lesz: Kyuubi.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27322) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#27297) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért nem olyan rosszak, a hype ellenére sem. Mondom ezt több, mint félezer cím után.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27323) alevan válasza ¤Envy¤ (#27297) üzenetére


alevan
őstag

Amúgy én úgy kezdtem el nézni az Attack on Titan-t, hogy unatkoztam, nyaa.eu-n pont fel lett töltve a második része, az első résszel letöltöttem és magával ragadott. Ez nagyon vall a jellememre?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27324) unclefucka válasza Steve1207 (#27320) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ugyan nem éppen loli, de perverzió és sírva-röhögés töménytelen tárháza a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, ez nagyon beteg cucc!

Amire egyébként szerintem konkrétan gondolsz, az a Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. (ImoCho röviden). Mostanra már egy-két rész kint van belőle BD verzióban (cenzúra: nuku)

További perverz örömök: Itt és itt is

Amiket felsoroltál kezdetnek amúgy teljesen rendben vannak, kezd a Love Hina -val, az egy jó indítás.

Drámából az egyik legemlékezetesebb számomra: Gosick, kötelező!

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27325) alevan


alevan
őstag

Polgárpukkasztó animét tud valaki javasolni? Nem számít, ha beteges, de most úgy érzem, erre van szükségem. :B

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27326) Máté94 válasza alevan (#27325) üzenetére


Máté94
addikt

(#27327) alevan válasza Máté94 (#27326) üzenetére


alevan
őstag

köszi, meglesem

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27328) Synthwave válasza alevan (#27325) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Kodomo no Jikan - Yosuga no Sora - Koi Kaze triót neked találták ki. Utánam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27329) alevan válasza Synthwave (#27328) üzenetére


alevan
őstag

köszi. Az hétvégém most úgy is otthonüléssel fog telni, legalább lessz mit csinálnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27330) Nova96 válasza Synthwave (#27328) üzenetére


Nova96
őstag

+1

Más:
Ez a Nodame nagyon jó, bár aki nem szereti a klasszikus zenét, annak nem tudom ajánlani mert egyik főtémája. A történet nagyon jól fel van építve, azaz mindig van valami ami miatt azt mondod, hogy "még egy részt" nagyon jól megcsinálták a lenemzárást. Ez vegyítve poénokkal.
Noitamina :R :C

[ Szerkesztve ]

(#27331) Steve1207 válasza unclefucka (#27324) üzenetére


Steve1207
veterán

Köszi srácok, Archanon úgyszintén :R Na akkor ez állat lesz. Nagyon ritkán lesek animét manapság, de annyira nincs semmi, hogy innen van miből szemezni, ahogy látom.

Fura is volt visszaolvasni a sok hozzászólást, mivel csak olvasóban voltam erre mindig, de általános, hogy a felét nem értettem a nevek miatt, a másik felét meg a rövidítések végett :DDD

Szerk: előző alapján a Nodame is rákerült a listára

[ Szerkesztve ]

.

(#27332) Synthwave válasza Steve1207 (#27331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Loli kéne?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27333) Synthwave válasza Steve1207 (#27331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A pm-et igennek veszem. :>

Kodomo no Jikan
Chocotto Sister
Yosuga no Sora
Astarotte no Omocha!
Kanamemo
Dance in the Vampire Bund
Strike Withces
Sky Girls
Papa no Iukoto wo Kikinasai!
Tsukuyomi - MOON PHASE -
Yoi ko
Nisemonogatari
Zettai Karen Children
Gunslinger Girl
Kurenai
Mitsudomoe
Fate / Kaleid Liner Prisma Ilya
Ichigo Mashimaro

H-vonalon is akad egy-kettő.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27334) Tirexi válasza Synthwave (#27333) üzenetére


Tirexi
addikt

Ilyen sok Loli létezik? :Y
Azt hittem mivel nagyon alacsony rá az érdeklődés nem csinálnak sokat.

Na mind1.
Kezdem szokni a Shipuuden szinkronjait. Egy valakié nem tetszik. Tenten. Sztem túl vékony hozzá.

Ami még feltűnt, hogy a mell mértetek nem igen akarnak nőni. :DDD
A Fairy Tail-be már akkorák, hogy lassan el lehetne adni Ecchi-nek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27335) Mister_X válasza Tirexi (#27334) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ezt inkább úgy hívnám, hogy a jéghegy csúcsa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27336) Crystalheart válasza Tirexi (#27334) üzenetére


Crystalheart
senior tag

El vagy tévedve, a lolira Japánban nagyon nagy az érdeklődés.

(#27337) Nova96 válasza Crystalheart (#27336) üzenetére


Nova96
őstag

Csak a törvények. :U

(#27338) Tirexi


Tirexi
addikt

Rájöttem valamire! :D

Most volt az a rész amikor szó volt arról, hogy a Homok 3. Kazekage-ját nem találták meg. Ez tuti, hogy beállt az Akacuki-hoz. :D :DDD
Mibe hogy ez lesz? :D

(#27339) Máté94 válasza Tirexi (#27334) üzenetére


Máté94
addikt

Mondjuk úgy, hogy ez inkább egy vegyes lista, amiben fellelhetők a "loli" jelzők, vagy teljesen erre épül a sorozat. :))

(#27338) Tirexi: Akatsuki... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27340) Nova96 válasza Tirexi (#27338) üzenetére


Nova96
őstag

Nope.

Máté94
Hagyjad, lusta. :U

Mister_X
Egy kitalált, dologról van szó. Ez inkább megelőzi , mint előhozza. Ha már a pedofíliáról van szó, mert akkor olvassa és ha nincs? Akkor keress valamit, valahol pl. "életbe".
Na mind1, ez orbitális baromság. Csak az emberek mindenbe bele beszélnek valamit.
FPS-> terrorista
Mortal Kombat -> agresszív leszel
etc.

[ Szerkesztve ]

(#27341) Mister_X válasza Nova96 (#27337) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A törvényekkel nincs semmi baj (az olyan hentaiokat kergetik, amiben kiskorú szereplők (lolik) akadnak).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27342) Totheground válasza Mister_X (#27341) üzenetére


Totheground
addikt

Ugye tudod, hogy a mondatod első és második fele ellentmondás?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27343) Mister_X válasza Totheground (#27342) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27344) Synthwave válasza Crystalheart (#27336) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szobám rejtekén is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27345) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mahouka Koukou no Rettousei 16. rész

Na király rész volt, kíváncsi vagyok hogy a versenyek után mi lesz a főtéma. :)

Live-Die-Respawn

(#27346) Máté94 válasza oriic (#27345) üzenetére


Máté94
addikt

Vége? Pedig azt hittem lesz még... :U

:DDD

(#27347) oriic válasza Máté94 (#27346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Hja vége, de egy részt még tuti elvernek a győzelmi mámorra. :D Oniisama megrapeli hugicát, a nagyközönség szeme láttára, az aranyserleget markolászva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#27348) Máté94 válasza oriic (#27347) üzenetére


Máté94
addikt

Várjál... ugyanarról a sorozatról beszélünk? :DDD

Kárdinárű Dzsó(r)dzsi... :U

(#27349) oriic válasza Máté94 (#27348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WTF? :DDD

Live-Die-Respawn

(#27350) Máté94 válasza oriic (#27349) üzenetére


Máté94
addikt

Ezt csak így mellékesen tettem hozzá. Ahányszor meghallottam csak fogtam a fejem... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.