Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) Máté94 válasza unclefucka (#28399) üzenetére


Máté94
addikt

"Do Androids Dream of Electric Sheep"

Erről Makishima-sensei jutott eszembe Psycho-Pass-ból. Még ő...

[SPOILER]
...ajánlotta Choe Guseong-nak a könyvet... :( [/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

(#28402) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Ez most egy hülye hozzászólás lesz, de MGS forever! (METAL GEAR SOLID) (Nem Anime, de ha valaki végigjátssza, kellemes betekintést kaphat a japán gondolkodók legnagyobbikától, HIDEO KOJIMA -tól).

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#28403) Mister_X válasza Dreamcaster (#28402) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönjük. De tényleg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28404) Máté94


Máté94
addikt

The little sister lover Tatsuya and the Miyuki with brocon at Magic High School S01E22: A "rányok" szépen lerendezték a kínai(?) fenegyereket. :)

(#28405) Mister_X válasza Máté94 (#28404) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jé, létezik ilyen című sorozat? És már 22 epizód lement? Nahát :U Amúgy meg spoiler ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28406) Totheground válasza Máté94 (#28404) üzenetére


Totheground
addikt

Még mindíg nem húzta meg a hugicáját? :U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28407) Máté94 válasza Totheground (#28406) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, sajnos...

[SPOILER]
dede, m-m-már majdnem lekapták egymást, és még a gravitáció is segített volna. ;] :U
[/SPOILER]

(#28408) jahrn válasza unclefucka (#28399) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert ahhoz hogy Miku ennyire befusson kellett pl a Supercell is, hiszen Miku volt az elso "enekesnojuk". O enekli fel a Huke (szinten Supercell tag) grafikaibol megszuleto Black Rock Shooter-t is, ami egy uj frencsajz alfaja.
Szerintem akkor valik ez a dolog majd egeszsegtelenne ha egy AI-t is tudnak kalapalni hozza es akkor majd jonnek ilyen termekek h: Oculus Rift Miku Onahole Edition meg tarsai...

(#28409) Totheground válasza Máté94 (#28407) üzenetére


Totheground
addikt

Onii-chan biztos impotens...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28410) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Szeretnék hozzászólni a témákhoz, de kicsit lemaradtam. ÖRÖKÖS DRAGONBALL (1, z, GT), fan maradok FOREVER. Kártyáim is vannak. Sok, foszforeszkálóak, 90 -es évek végéről!

[ Szerkesztve ]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#28411) Máté94 válasza Totheground (#28409) üzenetére


Máté94
addikt

I-Iie...
[SPOILER]
Pedig még nem is vér szerinti... :O no, nem mintha hiányozna a romantika ebből a sorozatból, tehát teljesen jó ez így, csak már ez a rengeteg " :U "-jelenet...
[/SPOILER]

(#28412) Totheground válasza Máté94 (#28411) üzenetére


Totheground
addikt

Hugicának nem romantika kell. She wants the D. Badly.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28413) Máté94 válasza Totheground (#28412) üzenetére


Máté94
addikt

[SPOILER]
ED előtti utolsó képsorok... Miyuki-chan már elléggé be van... izé... "zsongva". :B ;] Wincest, wincest, wincest !!! :D
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

(#28414) VitaD5 válasza unclefucka (#28399) üzenetére


VitaD5
tag

Ilyen a Vocaloid-ok világa! Nincsenek, de mégis vannak, és kihatással vannak a valóságra.
Akárcsak a Megaman-nek csúfolt NT Warriors féle Reploid-ok: Nincsenek, de mégis vannak, és kihatással vannak a valóságra. Furcsa hasonlat lett... :D

Szerintem meg nem mesterségessé kezdett válni, hanem inkább kibővűlté. Ki él vele, ki nem.

Egy kis extra: Amúgy, ha megtudod mondani nekem, hogy melyik Vocaloid programmal készítik Hatsune Miku énekét, akkor megtudom mondani a mögötte rejlő énekest is. Márha érdekell.

Yar Har fiddle di dee

(#28415) Synthwave válasza Dreamcaster (#28410) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor ideje behozni a lemaradást.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28416) saelin


saelin
veterán

Összeszedtem minden erőmet és elhatároztam, hogy most már - tényleg - végignézem a bleach-et! Max átugrom a fillereket, mint ahogy a mostani hercegnőset is.
Remélem most sikerül a végére jutni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28417) Synthwave válasza saelin (#28416) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy-két kivételtől eltekintve a fillerek jobbak, mint a fő vonal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28418) alevan válasza Synthwave (#28417) üzenetére


alevan
őstag

:K

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28419) F34R


F34R
nagyúr

Masnal is vicceskedik a myanimelist ?

(#28420) Hintalow válasza Synthwave (#28367) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem nagyon van belőle sok kép a kora és az ismeretlensége miatt.
És ahogy írtam a képek nagy részén nem tetszett az arca :N
Meg őszintén, ekkora méretben nem sok értelme van a hiperszuper forrásnak, ami zavar volt rajta az az arcképes kolléga lepucolta :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28421) Hintalow


Hintalow
senior tag

Rövid a szerkesztési idő.

Folytatom közben a DtB-et, 4ova + 2 sorozat, alakulgat, tetszik.
(bár a főhős kezd átmenni szomorú szemű robotba)

a minap nézegettem anidb-t calendar módban az animemegjelenések végett, és hihetetlen, hogy mennyire felpörgött az iparág, a 90' években sokszor egy egész év termése volt annyi, mint most egy húzosabb nyári hónap.
+ a sok ottlévő jóság miatt lassan elkezdem az ova maratonomat, és mondjuk 90-től tolom le az érdekeseket.
még 10 év termését nézegetve is rövidebb, mint egy shounen fight ;] , de azért emberes mennyiség, szerencsére ezekkel jól lehet haladni az átlag 2-3 részes hossz miatt.
Pársoros szösszeneteket fogok majd írni róluk, ha valakit érdekel a korszak.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28422) unclefucka válasza VitaD5 (#28414) üzenetére


unclefucka
senior tag

VitaD5:

A Vocaloid -ok hangmintáit feléneklő seiyuu -k kiléte abszolút nem ismeretlen.
Amúgy is ez az első, amire kíváncsi voltam.
Miss Monochrome hangját is -többek között- azért szerem, mert Yui Horie a seiyuu -ja, és Ő elég jó a szakmában.
Hatsune Miku hangja Saki Fujita amúgy.
És Hatsune Miku -nak saját programja van, nem utolsó sorban (Ő maga a program).

jahrn:

Nem tudom, én már a Black Rock Shooter előtt is ismertem Hatsune Miku -t. A Black Rock Shooter sokat dobott a népszerűségen, de azért előtte is már eléggé ismert volt.
Azért egy AI összekalapálása még odébb van.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28423) saelin válasza Hintalow (#28421) üzenetére


saelin
veterán

Engem érdekelne! :K

(#28419) F34R
Igen, de csak az amiméknél.

(#28417) [oWn]f4te
Igen tudom, de ahogy tálalják az már agyrém. Pont a 160-180. rész környékén volt, hogy a következő rész egy teljesen más időszálon játszódott és in medias res módon kezdte el a történetet, amikor azt lezárták, akkor vissza az erdeti történethez oda, ahol szó szerint félbe vágták. Mintha közbe ékeltek volna egy 5-10 részes ova-t... így könnyű 366 részes animét csinálni. Mondjuk tény, hogy vannak olyan részek amik benne vannak a mangában, de ezt akkor sem így kellene (vagyis kellett volna) megoldaniuk.
Talán ha végig nézem, akkor neki futok az "ováknak" is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28424) Mister_X válasza unclefucka (#28422) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Yui Horie
Saki Fujita

ÁÁÁÁ, a szemem :Y :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28425) F34R válasza Hintalow (#28421) üzenetére


F34R
nagyúr

Engem igen foleg : jo kis ecchi, hentai, samurai, swordplay, shounen, sci-fi.

(#28426) Máté94 válasza Hintalow (#28421) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem a Ginga Eiyuu Densetsu-n akadt meg a szemem. Odáig minden szép és jó, hogy viszonlag hosszú, na meg régi, és OVA, így ezzel a "minőségibb" munka garantálható. Na de, hogy 9 év alatt adták ki... :Y

640*480-as felbontás... hinnye... :DDD

(#28427) unclefucka válasza Mister_X (#28424) üzenetére


unclefucka
senior tag

Yui különösen kawaii:

Igen, a Seiyuu-k némelyikének nem csak a hangja ütős. :K

Aki Toyosaki, ááá behalok, az a fog nálam mindent visz, és a hangja :DDD

Dat tooth <3:

Az egész Hokago Tea Time élőben:

Hát volnának elképzeléseim.

Ketten közülük a Sphere tagjai is, őket is szívesen látnám élőben, közelről (nagyon). :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28428) Mister_X válasza unclefucka (#28427) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Látom nem jött át mit akartam: téged sem Béla Kovácsnak hívnak (formátum a lényeg).

De a lányokra +99!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28429) Máté94 válasza unclefucka (#28427) üzenetére


Máté94
addikt

Szóval innen jön a macskafog, ohh, már értem. :DD

(#28430) -=RelakS=- válasza Mister_X (#28428) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, ezt mind a mai napig nem értem, hogy ha keresztnév-vezetéknév jellegű nyelven mutatkozunk be, miért kell megfordítanunk a sajátunkat is. Nem hiszem, hogy pl idejönne valaki angol nyelvterületről, és elkezdené mondogatni, hogy Én lenni Szmissz Dzsón.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#28431) Máté94 válasza -=RelakS=- (#28430) üzenetére


Máté94
addikt

Mert mi kis ország vagyunk, és mindig a kisebbik alkalmazkodik a nagyobbakhoz. :))

(#28432) Totheground válasza -=RelakS=- (#28430) üzenetére


Totheground
addikt

Mert nem biztos, hogy tudjak, hogy nálunk ez ahogy van, és ez a megszólításoknál fura lehet. Azon mindig jót szórakozok mondjuk, hogy az egyik holland kollégám vezetékneve van Der Vaart, amiből gyakran lesz Mr. Fart. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28433) unclefucka válasza Mister_X (#28428) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja igen, tényleg nem jött át :B
Sry.
Az a baj, hogy már a fene se tudja, hogyan kell írni, mert számomra még nem egészen egyértelmű, hogy a japán nevekből melyik név a melyik.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28434) unclefucka válasza Máté94 (#28429) üzenetére


unclefucka
senior tag

Macskafog, nekomimi, jöhet bármi, ha róla van szó. :B :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28435) Máté94


Máté94
addikt

'Junketsu no Maria' zöld lámpa

Százéves háború, akció, cs*csök... csak a történelmen legyen inkább a hangsúly! :O

'Triage X' zöld lámpa

HOTD karakterdizájnerével..., de legalább kicsit ellensúlyozzák a II. évad hiányát. :(((

[ Szerkesztve ]

(#28436) Mister_X válasza -=RelakS=- (#28430) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos ezt hozta magával a nyugat. Keleten (Kína, Korea, Japán, többinek lusta vagyok utána nézni) a családnevet követi az utónév. A kínaiaknál idegesítő roppantul, hogy nem tudod mikor mutatkoznak be "helyesen", mivel ott nem lehet elkülöníteni élesen, hogy mi a családnév és mi az utónév, sőt, ezek tök hétköznapi szavakból vannak (ott egy szó szófaját is a mondatban eltöltött pozíciója határoz meg).

@unclefucka: ennyi anime után illene valami alappal rendelkezni, mert ha családnévből van egy rakat, az utónevek azért ismétldnek :N Azt ne mondd, hogy egy Yui vagy Saki esetén nem tudtam eldönteni, hogy mi is... :F

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28437) unclefucka


unclefucka
senior tag

!! Moe + kawaii overdose !!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28438) Ryu ロビ


Ryu ロビ
újonc

Üdvözlök mindenkit! A véleményeteket szeretném kérdezni erről az AMV-ről szerintem zseniális de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28439) Mister_X válasza Ryu ロビ (#28438) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megmondom őszintén, az előtte levő Toyo Language School reklámja jobban tetszett :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28440) Máté94 válasza Mister_X (#28439) üzenetére


Máté94
addikt

Így jár az, aki nem használ reklámblokkolót... :K

(#28441) Mister_X válasza Máté94 (#28440) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Máskülönben csak a számat húztam volna, hogy elpazaroltam az időt, így legalább valami örömöm is lett :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28442) Totheground válasza Ryu ロビ (#28438) üzenetére


Totheground
addikt

Nálam sajnos már a Naruto-nál bukó. :(

Egyébként errefelé érdemes nézelődni.
[link]

Vagy
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28443) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ha már AMV

:DDD

És tetszik, még ha az alapszámot annyira nem is komálom. :D

Live-Die-Respawn

(#28444) Mister_X válasza oriic (#28443) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Spice and Wolf - öhm, ez egy róka :DDD

Tényleg, a minap gondolkodtam el, hogy melyik "állatos kiegészítő" a legkirályabb: cica, kutyus, nyuszi, kutya vagy róka és a róka nyert :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28445) Synthwave válasza Ryu ロビ (#28438) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

27 másodpercig bírtam.

Napról napra túlszárnyalom önmagam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28446) saelin


saelin
veterán

Nekem régi nagy kedvencem EZ. Nem egy mestermű, nem egy mai darab, de az anime hangulatát csak ez az egy amv tudja visszaadni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28447) bozont válasza saelin (#28446) üzenetére


bozont
veterán

Én nem nézek sok AMV-t, de ezek amik nagyon bejönnek: [link]
Meg pár újabb, amit nemrég találtam: [link], [link], Baccano! mind picit más stílusban.

De még mindig Nostromo amv-i tetszenek a legjobban. Érdemes mindet letölteni és megnézni.

(#28448) saelin válasza bozont (#28447) üzenetére


saelin
veterán

Őszintén szólva én is ritkán nézek ilyesmit, de van, hogy ajánlanak vagy én magam akadok egy jó amv-re, így láttam már egy-kettőt. Volt rá példa, hogy amv hozta meg a kedvem egy animéhez. Még régen egyik iskolatársam bátyja volt nagy anime fan (babák, poszterek, eredeti dvd-k) és ő készített ilyen zenés videókat, mondhatni az első amv amit életemben először láttam, azt egy magyar csinálta. :D Fuh... ez milyen régen volt...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28449) Pttypang válasza Synthwave (#28445) üzenetére


Pttypang
veterán

En inkabb ezeknel maradnek :B

Everybody lies.

(#28450) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tokyo ESP
8. rész

Lassacskán közeledünk az első rész eseményeihez. :) Végre.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.