Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28601) neko18 válasza Pttypang (#28598) üzenetére


neko18
senior tag

Tervezem még színezni és grafikázni is, akkor kel igazán "életre" szerintem.
Mi nem tetszik rajta? Nyugodtan mond bármi is az. Nem vagyok az a sértődős fajta :DDD

Máté94: :R

orichalcos: A képfeltöltés nem ingyen van és törölnek? :DDD

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#28602) oriic válasza neko18 (#28601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy idő után törlik a képeket.

Live-Die-Respawn

(#28603) neko18 válasza oriic (#28602) üzenetére


neko18
senior tag

Nekem van olyan képem ami másfél éve fent van náluk :) Nem tudtam hogy törölnek :C
Nem is baj amúgy sem kell hogy 100 év múlva mikor már ufók uralják a földet nézegessék a képeimet :C

kdxsv

(#28604) Pttypang válasza neko18 (#28601) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem szerepelt a mondatban a velemenyem, csak annyi, hogy a keveset latogatott kepeket hamar torlik.

Everybody lies.

(#28605) oriic válasza Pttypang (#28604) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ez a hsz most így furcsa is volt nekem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28606) neko18 válasza Pttypang (#28604) üzenetére


neko18
senior tag

Jaa azt hittem a képre értetted hogy valahogy nem győz meg, unalmas :)
Az nem zavar ha pár hónap után törlik, mert nincs kész a kép :))

kdxsv

(#28607) Mister_X válasza neko18 (#28595) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kérdésem: ez másolt vagy saját kútfő?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28608) neko18 válasza Mister_X (#28607) üzenetére


neko18
senior tag

A rajz alapjait barátnőm rajzolta meg és szkennelte be. Én ezen megyek át illustratorban+felkerülnek a részletek, az extrák. Ezt követően küldöm el a photoshopba, ahol megkapja az alapszíneket, ezt követően szoktam rámenni az árnyékokra és a fényekre +1-2 effektet kap (főként a szem és a haj).

Én nem szeretek túlságosan papíron rajzolni, inkább a digitális dolgok híve vagyok. Sokkal több a türelmem is hozzá. :(

Pedig sok embertől megkaptam már, hogy papíron is nagyon sokat kéne rajzolnom. :)

kdxsv

(#28609) Máté94 válasza neko18 (#28608) üzenetére


Máté94
addikt

Tehát egyik sem igazából. :DDD

(#28610) Archanon válasza ¤Envy¤ (#28579) üzenetére


Archanon
őstag

14 epizód szerintem már bőven túlmegy a kezdeti nehézségeken... ha így sem fog meg valami, én ugyan nem szenvedek vele. :))

Code Geass-t kezdtem el, ezt falom. Brutál.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28611) Synthwave válasza Archanon (#28610) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még csak most nézed? Pedig errő is elzokogtam mán párszor, hogy epic.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28612) oriic válasza Archanon (#28610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék betolni mindkét évadot.

Live-Die-Respawn

(#28613) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#28610) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jobb később, mint soha, egyik kedvencem. :K

(#28614) saelin


saelin
veterán

A hunter x hunter kezd érdekes lenni, és tetszik, hogy nem veszi magát komolyan az anime. Könnyen emészthetőnek mondanám (mint kb az összes shounen, kivéve a bleach, mert ott voltak fárasztó jelenetek) és a karakter dizájn is tetszik nem is kicsit. Amit nehezen akartam elhinni, hogy Gonnak egy pecabot a fegyvere. :D Eddig tetszik (a 18. résznél járok), remélem így is marad és bekúszhat a yu yu hakusho mellé, mint kedvenc shounen. Ha nem emlegeti Oric itt a fórumon, akkor a one piece-t kezdtem volna el, de annak semilye nem tetszik...

(Ez egy bújtatott kösz. :) )

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28615) oriic válasza saelin (#28614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre jobb lesz, de azért ne feledd hogy shounen címről beszélünk, szóval az lesz majd végig, hogy erősek lesznek, de lezúzzák őket. Majd megint erősek lesznek, újra lezúzzák őket. :DDD

Én most 119. résznél járok. Mindjárt vége. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28616) Synthwave válasza oriic (#28615) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még szerencse, hogy a shounen műfaj nem csak erről szólhat. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28617) oriic válasza Synthwave (#28616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy nem, de itt most ez van. :D

Live-Die-Respawn

(#28618) saelin válasza Synthwave (#28616) üzenetére


saelin
veterán

Akár lehet full win is, de az úgy nem lenne túl hosszú. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28619) Synthwave válasza saelin (#28618) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem pont erre gondoltam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28620) saelin válasza Synthwave (#28619) üzenetére


saelin
veterán

Én meg viccnek szántam. :B

Ha nem nézek utánna, hogy mit jelent a shounen és saját szavammal kellene megfogalmaznom, akkor azt mondanám, egy akciódús műfaj, amiben gyakran szupererővel rendelkeznek a karakterek. Az anime folyamán pedig folyton fejlődnek, de közben sokszor ki is kapnak és ez (is) motiválja őket. Amiért én szeretem a műfajt az a karakter fejlődés és a sok sok akció. Rólam azt kell tudni, hogy általában lassabb folyású animéket nézek, de van hogy jól esne egy kis pörgés, ilyenkor van aki leül a konzol/pc elé és letol egy fps-t vagy valami akció játékot. Nos, én nem szeretem az fps játékokat és egyébként is, ha játszom az több mint fél óra (ált. 1-2 óra) és erre nem mindig van idő. Az animében pont az a jó, hogy tudom milyen hosszú és annyi időm mindig van hogy betoljak egy részt belőle. A komolyabb történettel és érzelmi töltettel rendelkező animéket jobb ilyenkor hanyagolnom, mert nagyon magával tud ragadni hangulatilag és úgy an block mindenhogy. A shounen könnyű és ezért számomra kedvelt.

Kicsit elkanyarodtam a témától, de na... ez van ha gép elé ülök és billentyűzet kerül elém. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28621) Synthwave válasza saelin (#28620) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Shounen: [link]

Pár jó:
-------

BOYS BE...
Den'ei Shoujo VIDEO GIRL AI
Hatsukoi Limited
I''s Pure
Kimagure Orange Road
Love Hina
School Rumble
Seto no Hanayome
Rizelmine
To LOVE-Ru: Trouble
Gakuen Mokushiroku - HIGH SCHOOL OF THE DEAD
Great Teacher Onizuka
GOSICK
Plastic Little
Nichijou
Suzuka
éX-Driver
Trigun
Shinseiki Evangelion
Gin no Saji
Lodoss-tou Senki
Death Note
Log Horizon
Golden Time

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28622) saelin válasza Synthwave (#28621) üzenetére


saelin
veterán

Ebből párat már láttam és a listádból rájöttem, hogy én a shounen fight-ot jellemeztem. Shounen és shounen között is van külömbség... eddig ezen nem is filóztam úgy igazán.

A listába betennék pár frisset is:
Magi
Attack on titan
Elég jók, főleg az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28623) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kértem tőletek top 10/30 anime sorozat/film listát, nagyon sokan írtatok. Nagyon köszönöm a listákat, nagyon jók vagytok. MOST azonban megfogott valami és azokat fogom végignézni. Véletlenül akadtam rá, de ez nagyon érdekel.

TOP10 ANIME HORROR MOVIE. LOL. Na ez jó lesz!

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#28624) spammer


spammer
veterán

Melyiket lenne érdemes bepróbálni ezek közül?

Sword Art Online (A SAO 2 a második az évadot jelöli, vagy új sorozat, tehát független az elsőtől?)
Aldnoah.Zero
Tokyo Ghoul

Ezeket láttam itt mostanában gyakran emlegetve. Valami nem sok részes ongoing kellene most. Nyilván annak tudatában, hogy már lement X rész és mondjuk tart valahova a sorozat. A lényeg, hogy normális sztori legyen, jó hangulattal, ne szerelmi történet meg bociszemek percekig. ;] Aldnoah-ról olvastam, hogy mecha, de nekem már a Sidoniában is unalmas volt egy kicsit (bár lehet, hogy csak a gyenge CGI miatt). Ebben mennyire erőltetik a mecha-harcokat?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28625) Máté94 válasza spammer (#28624) üzenetére


Máté94
addikt

SAO 2 folytatás, és 3. évadra is van/less anyag.
Aldnoah.Zero nem igazán mecha, inkább a világhoz tartozik, de egyáltalán nem rajtuk van a hangsúly. Inkább a drama és meghökkentés a lényeg.
Tokyo Ghoul: "vámpírok" másképp. :DDD

(#28626) saelin válasza spammer (#28624) üzenetére


saelin
veterán

Tokyo Ghoul nekem kedvenc esélyes, de a végétől félek. A 10. résznél járnak és nem úgy néz ki, hogy le lesz zárva, a folytatásról meg semmi hír. Úgyhogy inkább aldnoah. Nem szeretem én sem túlzottan a mecha műfajt, de eddig - meglepetésemre - tetszik, a SAO-t csak azért nem ajánlom, mert még nem láttam.

Máté94:
Inkább kannibalizmus lesz az, mint vámpírizmus.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28627) Máté94 válasza saelin (#28626) üzenetére


Máté94
addikt

Nem hiába használtam idézőjelet és dőlt-et. :)

(#28628) bandiras2 válasza spammer (#28624) üzenetére


bandiras2
senior tag

SAO-t nyugodtan kezdd el, mire végzel vele (hacsak nem egyben tolod le az egészet), addigra már jelentős mennyiségben lesz kint a 2. évadból, és tudod folytatni. Jó az nagyon, bár időnként szándékosan vontatott, de egyébként meg EPIC.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28629) Mister_X válasza saelin (#28626) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne aggódj, manga jól halad, nem kell aggódni (olvasom) ;)

Amúgy se nem kannibalizmus, se nem vampirizmus. Van egy emberhez megjelenésben, intelligenciában, életútban (kor, mérföldkövek) nagyban hasonló faj, annyi eltéréssel, hogy csak embereket tudnak enni. Cserébe emberfeletti erejük és egyéb, kellően változatos biológiai kiegészítőjük (kagune) van. Gondolom majd később meg lesz magyarázva, hogy mik is a ghoulok eredendően. Valami olyasmi epikus magyarázatot várok, mint a World of Darkness vámpírjai esetén, ahol a monda szerint a vámpírok Káintól, erednek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28630) Synthwave válasza Mister_X (#28629) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem ne várj WoD-féle epicness-séget.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28631) Máté94 válasza Synthwave (#28630) üzenetére


Máté94
addikt

Én is így vagyok vele. Valahogy nem illene a történet profiljába, ha hirtelen egyszer csak megvilágosodna a néző, hogy akkor most "ez és ez" a "ghoul". Itt sokkal inkább a ghoul-ember viszony mélységei a lényegesek, nem a misztikum, ami mögöttük van.

(#28632) Synthwave válasza Máté94 (#28631) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A WoD-ban mindkettő. Bár ott a ghoul mást jelent.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28633) saelin válasza Mister_X (#28629) üzenetére


saelin
veterán

Én valami emberi evolúciós leágazásnak hiszem a ghoulokat, mert külön fajnak nem nevezhetőek, akkor nem tudnának keveredni egymással. A leírásod ezt leszámítva megállja a helyét.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28634) Mister_X válasza saelin (#28633) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tud a két faj keveredni egymással, a félszemű ghouk is egyfajta urban legend kategória (kialakulását tekintve), Kaneki ugye egy teljesen új dolog,

@f4te: természetesen egy WoD mélységet nem fog elérni a sorozat, de csak példának hoztam fel - ugye WoD-ban Káin a bűnéért lett az első vámpír, ott könnyű volt a gyengülő vámpírvérre építve visszavezetni a fonalat egy első vámpírra. Arra amúgy nem emlékszem, hogy egy amúgy egy bizonyított dolog-e a WoD-ban, emlékeim szerint ott is inkább legenda, mint tény.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28635) Synthwave válasza Mister_X (#28634) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Legenda, ami tényen alapszik. Egyes Ősatyák és Matuzsálemek tudnának mesélni. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28636) Archanon válasza Synthwave (#28611) üzenetére


Archanon
őstag

Kábé hatszáz másik sorozatról is elzokogtad már... :DDD

Még mindig vannak olyanok a listámon, amiket még a legelső ajánlásokból gyűjtögettem össze, hogy majd egyszer megnézem, azóta se jutottam sokkal előrébb, és nonstop jönnek az új anyagok is. Ennyi időm nincs egyszerűen. :) Szóval még csak most, ja.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28637) Synthwave válasza Archanon (#28636) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És mind az is volt. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28638) Mister_X válasza Synthwave (#28635) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bennem az maradt meg, hogy az ősatya helyén jókora adag C4 volt több befejezésben is, azelőtt meg egy emberi tetem :D Csak a Bloodlines-szal játszottam, igaz, akkoriban nem nagyon tudtam angolul (meg is szenvedtem vele).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28639) Archanon válasza Synthwave (#28637) üzenetére


Archanon
őstag

Azért az túlzás.

;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28640) Synthwave válasza Mister_X (#28638) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én igazi, asztalhoz ülős RPG-re gondoltam. WoD - Vampire (amiben benne van a Kindred of the East meg a feudális modul is), Werewolf, Mage, Changeling, Wraith.

+regények, egyebek

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28641) Synthwave válasza Archanon (#28639) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak éretlen vagy még, hogy magasztald nagyságát.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28642) Archanon válasza Synthwave (#28641) üzenetére


Archanon
őstag

Valamiért úgy érzem sosem leszek "elég érett" ezekhez... :U Amúgy meg szvsz, nem érettség, hanem ízlés kérdése.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28643) Archanon


Archanon
őstag

Hogy lehet egy évadot így befejezni??!!! Még jó, hogy régen kijött a második és majd tudom folytatni... de most már aludnom kell. Ez a Code Geass... Jó ég.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28644) oriic válasza Archanon (#28643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye? UGYE? :C

Live-Die-Respawn

(#28645) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hmm...most fejeztem be a Fullmetal Alchemist Broterhoodot.
Nem vagyok az a nagy animefüggő alak,de meg kell mondjam ez zseniális volt.
Nem csak az értelmetlen eszeveszett püfölés ment mint pl a dragon ball-ban. (Hozzáteszem az is nagy kedvencem volt). Nem itt tényleg súlya van annak , ha valaki meghal és ez nem egy gyermekmese ahol mindenki mosolyogva hal meg. Talán ez a legösszetettebb anime amit eddig láttam.
Hasonlóan szeretem még a yu yu hakusho c. animét, bár ehhez képest annak is egyszerű a története.

(#28646) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#28645) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Talán ez a legösszetettebb anime amit eddig láttam."

Gyors Higurashi no Naku Koro ni - Bakemonogatari - Shinseiki Evangelion - Texhnolyze kvartett for the rescue. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28647) alevan válasza Mr. Erikszon (#28645) üzenetére


alevan
őstag

Nézd meg akkor a Code Geass-t.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28648) Sir Pocok válasza Synthwave (#28646) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Hirtelen ez jut eszembe:

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#28649) Synthwave válasza Sir Pocok (#28648) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28650) Nova96 válasza Sir Pocok (#28648) üzenetére


Nova96
őstag

És miért?!
Amiket f4te írt azok bonyolult történet vezetések. Eva nem volt még, meg de a másik kettő bonyolult .
Ezek a shounen fightok köszönő viszonyba sincsenek a bonyolult történettel kapcsolatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.