Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28351) Hintalow válasza Synthwave (#28345) üzenetére


Hintalow
senior tag

Téged kellett volna kizárjalak, mert gondoltam, hogy tudni fogod, a cyberpunk vonal miatt :)

Ha torzult is egy picit az arca, szerintem minimális, majd belinkelem a képet, amelyikről készült, csak most melóhelyen ez nem megy. (nehéz volt jót találni, mert a legtöbb képen túl komoly, gépszerű, maga a karakter meg nem éppen ilyen)

Tényleg egy kicsit túlteng a női avatarok száma, nekem mondjuk ez a c terv volt arcképre, az a és b sajnos lefoglalódott azóta, hogy eldöntöttem mi leszek :D

Amúgy szerintem azért is több a női avatar, mert hímnemű anime karakterből jóval kevesebb van aki jellegzetes lenne.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28352) Synthwave válasza Hintalow (#28351) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem volt nehéz. :>

Szóval, mire lehet beváltani a 2 arany Hintalow pontot? Kishúg, moy, pénz? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28353) Máté94 válasza Hintalow (#28351) üzenetére


Máté94
addikt

Végül is, olyan sok meghatározó háremkirály eddig nem nagyon volt... :DDD

(#28352) [oWn]f4te:"moy"? Mármint az a lepke? :))

(#28354) [oWn]f4te:Valami "perverz" dolog sugárzik az írásodból, rosszul gondolom? :B

[ Szerkesztve ]

(#28354) Synthwave válasza Máté94 (#28353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Ha nem tudod, mi az, akkor valószínűleg nem is érint, meg aúgy sem itt fogjuk megbeszélni. :N

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28355) Hintalow válasza Synthwave (#28352) üzenetére


Hintalow
senior tag

Beváltható egy darab platina Hintalow pontra, amelyet aztán a kizárolagos jogtulajdonos (khm.. szerénységem) engedélyével szabadon lehet linkelni, hogy bebizonyíthasd/menőzz család, barátok barátnő/barát, háziállatok stb. elött, mennyire párját ritkító, és örök időkre emlékezetes cselekedetet hajtottál végre itt a PH bugyrai mélyén rejtőző animetopikban :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28356) Máté94 válasza Hintalow (#28355) üzenetére


Máté94
addikt

Ehhh... nem is bugyor, beszélsz itt össze vissza. :U

FERTŐ!

;]

(#28357) Synthwave válasza Hintalow (#28355) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, azt hittem, valami értékes lesz. :(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28358) saelin válasza Synthwave (#28357) üzenetére


saelin
veterán

A templomban kell hinni! ;]

...
Vagy nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28359) Pttypang válasza saelin (#28358) üzenetére


Pttypang
veterán

Ott nem inni kell? :D

Everybody lies.

(#28360) Totheground


Totheground
addikt

Nem tudom, ki mennyire játszott vele anno, de nekem ettől most nosztalgiarohamom lett.

[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28361) oriic válasza Totheground (#28360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#28362) Totheground válasza oriic (#28361) üzenetére


Totheground
addikt

:N

De ismerem. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28363) oriic válasza Totheground (#28362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyanús vagy te nekem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28364) Hintalow válasza Synthwave (#28357) üzenetére


Hintalow
senior tag

no offense, ha valaki más találta volna ki, aki abszolút nem ismeri, akkor teljesítmény lett volna, de te vagy az egyetlen a topik jelenlegi látogatói közül, akiről tudtam, hogy ismeri, így nem értékelhető :)

itt a kép, amiből készült, eléggé át kellett dolgozni

közben benéztem a képnevezős topik révén az arcképkeresőbe, és fura, hogy mennyi animés arc van PH-n, akinek a nagy része soha nem járt a topik közelében (és azon belül mekkora a naruto-bleach-db arány)
és tényleg kevés a férfi jellegzetes animeszereplő :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28365) saelin válasza Totheground (#28360) üzenetére


saelin
veterán

Juj! Mennyit, de mennyit toltuk haverokkal régen. Még hunro-n kezdtem midrate-en, itt ismertem meg egy csomó jó arcot, akik közzül az egyik a legjobb barátom azóta is! Kedvenc karakterem sokáig az assasin volt, aztán jött a blacksmith és alchemist páros. Sosem felejtem el mennyit farmoltam ennek a két karakternek, hogy legyen miből craftolni és potit gyártani... Alkimistával WoE-n egy tonna tankot szétdobáltam Acid Demonstration-al, amihez egy hétig szedtem a hozzávalókat. :D
Az utolsó mmo az életemben, azóta nem találtam ennyire jól kidolgozott játékot. Régi szép emlékek. :')

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28366) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tokyo Ghoul 9.rész

Na a következő részekben lehet hogy történik valami? :)

Live-Die-Respawn

(#28367) Synthwave válasza Hintalow (#28364) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"és azon belül mekkora a naruto-bleach-db arány"

Na pont ezért. Mer ennyiben kifújt.

Amúgy alapanyagnak néztem volna egy jobb (értsd "tiszta") és nagyobb felbontású képet; valami scan-t.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28368) Máté94 válasza oriic (#28366) üzenetére


Máté94
addikt

Ha már eddig nem igazán dolgoztatták meg magukat, akkor ideje lenne. :))

[ Szerkesztve ]

(#28369) Synthwave válasza Máté94 (#28353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak a kishúg részből, a többi szigorúan prózai.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28370) #57770240 válasza oriic (#28366) üzenetére


#57770240
törölt tag

Bazi nagy háború. :)

(#28371) oriic válasza #57770240 (#28370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre vágyom már kb első rész óta. Kaneki is összeszedhetné már magát. Mangát kerüljétek amúgy, állítólag anime semmit nem ér hozzá képest. (mármint csak akkor kerüljétek ha az anime érdekel titeket. :) )

Live-Die-Respawn

(#28372) #57770240 válasza oriic (#28371) üzenetére


#57770240
törölt tag

Pedig én olvasni akarom :( Csak nem tudom, hogy ez a mostani rész az a mangába hanyadik fejezettel egyenlő...

(#28373) saelin válasza #57770240 (#28372) üzenetére


saelin
veterán

Ez nem feltétlen jó megközelítés. Lehet vannak olyan részek a mangában, amik ki lettek hagyva az animéből. Szerintem jobb azt előröl kezdeni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28374) spammer


spammer
veterán

GitS SAC 2nd GIG milyen az első évadhoz képest? Még pár rész van vissza az elsőből, nem volt rossz, de annyira nem nyűgözött le. És az Arise milyen lett?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28375) Synthwave válasza spammer (#28374) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézzed, oszt víz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28376) spammer válasza Synthwave (#28375) üzenetére


spammer
veterán

"oszt víz" :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28377) #57770240 válasza saelin (#28373) üzenetére


#57770240
törölt tag

Tudom, de számomra unalmas lenne, mert másodjára olvasom el ugyanazt a történetet, és a kiegészítő információk miatt számomra nem érné meg.

(#28378) Synthwave válasza spammer (#28376) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"és annyi"

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28379) saelin


saelin
veterán

Ma ismételten egy régi anime lesz nálam a soros: Shadow Skill ('96)
Nem sok jót olvastam róla, de mostanában olyan retro hangulatom van, hogy muszály vagyok csillapítani az éhségem. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28380) saelin válasza saelin (#28379) üzenetére


saelin
veterán

Holly sh*t! :Y
Akarom írni muszáj... Nesze nekem tabletről írni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28381) Nova96 válasza Darth_Revan (#28257) üzenetére


Nova96
őstag

HOLLYFUCKINGSHIT.
Írtam , hogy bestof, de ez több.
Breaking Bad aki nem látta nézze.

OFF vége.

(#28382) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ugye 24 részes lesz a SAOII. Ugye? Ugye?!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28383) unclefucka válasza Mister_X (#28382) üzenetére


unclefucka
senior tag

Egyelőre 13 rész biztos.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28384) unclefucka


unclefucka
senior tag

Tudtam, hogy a SAOII -t is egyben kellett volna megnéznem. Rohadt életbe, nem való már nekem ez a feszültség. :(((

Mindenesetre pont ezért zseniális és gyűlölt a SAO.

[SPOILER]
Mármint azért, mert vazze pont a legjobb pontnál hagyják abba és edd a kefét egy hétig. Szerintem nincs olyan ember, aki most dobná a sorozatot. Azzal együtt is, hogy tudjuk (vagy érezzük a lelkünk mélyén), a végső csatát Kirito Sinon -al fogja vívni az utolsó előtti részben.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28385) #57770240


#57770240
törölt tag

Tök jó, hogy ddos alatt áll nyaa is meg horriblesubs is...

(#28386) Pttypang válasza #57770240 (#28385) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar megijedtem, hogy a japan csodaszovetseg valtotta be az igeretet, kis kesessel :)

(#28384) unclefucka
Hehe, ennek utananezek a mangaban, de en ketlem.

Everybody lies.

(#28387) #57770240 válasza Pttypang (#28386) üzenetére


#57770240
törölt tag

Akkor lennék ám idegbeteg..Ne félj, nem háborgatna senkit se az a "csodaszövetség" :DDD
Aldnoah Zero-t meg sehol sem találni az egész internyetön. :(

(#28388) Pttypang válasza #57770240 (#28387) üzenetére


Pttypang
veterán

Elbujt, nem baj, legfeljebb kevesebbet kell varni az uj reszre :)

Everybody lies.

(#28389) unclefucka válasza Pttypang (#28388) üzenetére


unclefucka
senior tag

Annyira azért nem bújt el, csak nem "rendes" fansub -al van fent, illetve RAW -ban már elérhető.

Remélem hamarosan helyre áll a rend a szerverek táján.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28390) Totheground


Totheground
addikt

Amit ezzel a szerencsétlen Mujaki no Rakuen OVA-val műveltek, az megbocsáthatatlan. Ezért gyűlölöm, ha valamit low budget-el kitesznek Koreába...

Mindennek tetejébe Uran legutóbbi tankja is olyan nevetségesen cenzúrázott, hogy a magazin scan-ek jobbak. Nem viccelek, tényleg.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28391) #57770240


#57770240
törölt tag

Na szóval, SAO és Aldnoah erre a hétre letudva

Innentől SPOILERVESZÉLY

SAO:Tudják a készítők, hogy kell megfélemlíteni mindenkit, az biztos.Tudom, hogy úgysem fog meghalni Sinon, mert ez SAO, de akkor is.Deszügán mondjuk lehetne egy kicsit feltünőbb is, mert az, hogy bújkál, előjön 5 percre, aztán elmegy, azért nekem szúrja a szemem.

Aldnoah: Rész első felében azt hittem, hogy ez most egy filler lesz, de tévedtem.Reméljük Marito túllép ezen a baján, aztán megmutatja, hogy nem hiába túlélője a 15 évvel ezelőtt háborúnak!Ez a tusolós jelenet meg...
Rayet, ezt most miért kellet!?!? :W

[ Szerkesztve ]

(#28392) Pttypang válasza #57770240 (#28391) üzenetére


Pttypang
veterán

Ugyan, ha eloreolvasol, akkor tudod, hogy a kislany fog meg lezerkardos haverjaval supportkodni :D

Everybody lies.

(#28393) #57770240 válasza Pttypang (#28392) üzenetére


#57770240
törölt tag

Épp ezért mondtam, hogy biztos vagyok benne, de azért na. :D

(#28394) Máté94 válasza unclefucka (#28383) üzenetére


Máté94
addikt

24 részes lesz, ez borítékolható.Túl nagy project, hogy 13 részbe sűrítsék, ráadásul a rajongóknak se tenne "jót". :DDD

(#28384) unclefucka: Nem kell enni a kefét, felesleges. Ha "vége" lett volna neki, akkor azt látjuk, még az ED előtt. Joseiotoko barátunk lőtt a halálmadárra és... majd kiderül jövőhéten, mi is lesz a "nagy fordulat". :U

[ Szerkesztve ]

(#28395) Máté94 válasza #57770240 (#28391) üzenetére


Máté94
addikt

Aldnoah.Zero S01E09: Naaaa... ez már valami. :K 'Urobutcher' újra lecsap... :O

(#28394) Máté94: *joso otoko

[ Szerkesztve ]

(#28396) oriic válasza #57770240 (#28391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, most néztem én is egy negyed órája, szerintem mocskos jó rész volt, még ha sejthető is a folytatása. :) :C

Live-Die-Respawn

(#28397) alevan


alevan
őstag

nyaa egész nap haldoklik........ valaki unatkozik és hatalmas botnettel rendelkezik

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak úgy. :D

Live-Die-Respawn

(#28399) unclefucka


unclefucka
senior tag

Kiöntök egy kis felgyülemlett érzés-halmazt:

Elindult egy jelenség valamikor a 90-es évek első felében, aminek a gyökerei visszanyúlnak egészen a 70-es évekig, de csak ekkoriban kezdett erőteljessé válni. A jelenség igazából csak körül írható, szerintem nincsen rá külön szó: a zene elkezdett mesterségessé válni. A jelenség, ami egy folyamat igazából egyre erősebb, ezzel együtt persze egyre erősebben kezd visszatérni az "emberi zene" is.

Meghallgatva egymásután a következőket:
Kraftverk -> Jean Michel Jarre -> 2 Unlimited -> Sash! -> Skyland -> Endymion And Nosferatu
Teljesen egyértelműen hallatszik belőlük, hogy mennyi az emberi tényező a dalaikban, zenéikben.

Egy másik ehhez a jelenséghez tartozó szál a "mű zenekarok" vonala: Carpe Diem, 4F Club, Bubble Gum, stb.
És egy kakukktojás, de ez már nem is feltétlenül ehhez az érához kapcsolódik, de a "történet szempontjából lényeges: a Gorillaz.

Mindezek a dolgok csak jönnek és jönnek és erősödnek.

És akkor egyszer csak 2007 -ben megszületik (megjelenik a boltok polcain) a "16 éves" Hatsune Miku.
És mindenki érzi, aki tapasztalta "Őt", hogy ez valami egészen más.

Lássuk a nyers tényeket:
Hatsune Miku hangja mögött (ahogy az lenni szokott), egy emberi hang van, aki felénekelte az alapokat. Hatsune Miku-t megálmodta és megrajzolta egy ember. És néhány ember fogta a vocaloid programot és dalokat írt a segítségével.

Fanny (Carpe Diem) dús, tátogó ajkai mögött egy másik ember hangja áll. A Carpe diem zenekart megálmodta és összerakta egy ember. És néhány másik ember látott benne fantáziát és csináltak egy "egynyári zenekart" és dalokat írtak számukra. (és forgatták a düledő-didis klippeket).

Bár tudom, hogy igenis van különbség Fanny és Hatsune Miku között, de mégis valahogy Miku számomra sokkal valóságosabb... VALÓSÁGOSABB?!

"Mi a valóság? Hogyan határoznád meg?..." (by Morpheus)

T800, Bishop, HAL9000, OSH, David
(Terminator, Aliens, 2001 Ürodüsszeia, Star Trek, A.I.)

Talán a "Do Androids Dream of Electric Sheep?" áll legközelebb az érzés körülírásához, amit érzek, mikor Hatsune Miku -t vagy, Miss Monochrome -ot hallgatom.

Szeretem Hatsune Miku -t hallgatni, jó lenne egyszer "élőben látni" kivetítve egy hologram képernyőre.
És mégis itt ez az érzés, amit érzett-e vajon Hideki Chii -vel kapcsolatban? Hmm...

És a kakukktojás, a Gorillaz, akik általában "nem jelennek meg" az élő koncertjeiken, csak megy a rajzfilm, vagy ugyanúgy egy hologram a kivetítőn (persze a háttérben ott vannak) és mégis, itt nincs az az érzés.
És Fanny esetében, tök egyértelmű -mostanra már-, hogy csak tátog(ott), de az érzés -itt is- hiányzik.

Megfoghatatlan, leírhatatlan, kissé nyomasztó, izgalmas, ismerős, de mégis oly idegen, de ugyanakkor mindenek felett jó érzés, főleg, hogy képes vagyok befogadni és feldolgozni ezt az érzést.

És még születésnapja is van ma! :C :DDD

Persze ezt Én is "megünnepeltem" egy kis élő koncertfelvétel nézegetéssel. :K

Egy kis extraság, amolyan hab a tortán: Ez és ez, ezeket hová tegyem én most?? :F :D

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28400) Mister_X válasza unclefucka (#28399) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én még PSP-n láttam Hatsune Miku-t és tetszett a műfaj. 3DS-re valami chibi-s kiadás van csak (sajnos). :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.