Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27551) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nos, úgy néz ki a Bobobo-t hanyagolni leszek kénytelen, mert azon ritka esetek egyike, amikor is nincsen belőle japán hang-angol felirat verzió, csak angul dub.
Ami önmagában nem lenne rossz, csak a vélemények alapján bár az átlagos (ócskánál) itt egy fokkal jobb a dub, de a szokásos gyerekbetegségeket magán hordozza: karakteridegen hangok, elsikkadó poénok tömkelege. kár érte.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27552) Mister_X válasza Hintalow (#27551) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aminek eddig értékelhető (sőt jó) dubja volt, és láttam, az a Black Lagoon volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27553) Máté94 válasza Crystalheart (#27549) üzenetére


Máté94
addikt

Másfél óra "játék" után hiba volt magunkat az "Autosave"-re bízni... :O :DDD
Bár most 'Rewrite' volt 'CLANNAD', amit már megjelenése előtt is ismerTem/láttam, de akkor se akarom újrakezdeni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27554) Archanon válasza Mister_X (#27552) üzenetére


Archanon
őstag

Annál jobbat én se találtam még, sőt, angolul is néztem végig - miután a japán ezek után nem volt eléggé autentikus a sztori mellé, ráadásul még vicces is volt. (Bocs, fanok. :DDD )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27555) Máté94 válasza Máté94 (#27553) üzenetére


Máté94
addikt

Annyira megy az írás... uhh. :U Remélem azért érthető.

[ Szerkesztve ]

(#27556) oriic válasza saelin (#27538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja de tedd hozzá hogy szar cenzúra van benne. :D

Live-Die-Respawn

(#27557) Totheground


Totheground
addikt

Gyönyörű.
(Yamato)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27558) Synthwave válasza Mister_X (#27552) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

: D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27559) jahrn válasza oriic (#27556) üzenetére


jahrn
senior tag

Jaja, neha majdnem az egesz kep sotet a cenzura miatt...hipokrita banda. Valszeg majd akkor nezem meg ha lessz blue ray belole.
Addig marad ebbol az evadbol a Tokyo ESP ( a cucc kisse gyengusz, de Ga-Rei FTW!) , a Psycho Pass Extended Edition meg a P4 GA.

(#27560) Máté94 válasza Totheground (#27557) üzenetére


Máté94
addikt

DAT antennák... ;]

(#27561) alevan válasza jahrn (#27559) üzenetére


alevan
őstag

Legyen már Gai-Rei anime a fő vonalon is :O :O :O

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27562) oriic válasza jahrn (#27559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De bázz, ilyeneket cenzúráznak, de csöcsöket meg nem. :D Japánok.

Live-Die-Respawn

(#27563) Totheground válasza oriic (#27562) üzenetére


Totheground
addikt

Azért a csöcsök valamivel természetesebbek, mint a gore. :U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27564) oriic válasza Totheground (#27563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj persze, de érted a lényeget.

Live-Die-Respawn

(#27565) jahrn válasza alevan (#27561) üzenetére


jahrn
senior tag

Csak elotte adjak at egy ertelmes forgatokonyviro kezebe, mert a manga amilyen jol indult annyira pocsek lett a vegere. Igazabol ez a Tokyo ESP fo baja is, tiszta Ga-Rei Zero 2.0 filingje van a sztori felepitesenek.

(#27563) Totheground Ez igy van (es kellemesebb latvany is :D ) de akkor talan rajzoljak at azokat a jeleneteket ahelyett h kitakarjak a kepernyo 95%-at.

(#27566) saelin válasza jahrn (#27559) üzenetére


saelin
veterán

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27567) Synthwave válasza Totheground (#27563) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Közel-keleten vitatnák.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27568) unclefucka válasza Synthwave (#27567) üzenetére


unclefucka
senior tag

De közel-keleten megragadtak a -sötét- középkor szintjén minden téren.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27569) Synthwave válasza unclefucka (#27568) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az irányított föld-levegő rakéták ezt is vitatnák.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27570) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27571) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát megtörtént. :D

off vége gyorsan. :)

Tokyo Ghoul 4.

Szerintem én hagyom ezt a sorozatot, és majd BD változatot megnézem.

Live-Die-Respawn

(#27572) alevan válasza oriic (#27571) üzenetére


alevan
őstag

Mit csinált? Melyk topic-ban? :DDD

Engem nem zavar a cenzúra, a történet pedig érdekesnek tűnik ahhoz, hogy ne tudjam otthagyni. Mondjuk én még mindig az Akame ga Kill-t várom a legjobban hétről hétre, de ez is bőven eléri az élvezhetőség szintjét is.

Persze ha számodra annyira fontos a gore... :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27573) oriic válasza alevan (#27572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira nem jön be hogy hétről hétre nézzem, szóval ráér nekem.

Live-Die-Respawn

(#27574) jahrn válasza saelin (#27566) üzenetére


jahrn
senior tag

Kerdezd meg erdekel-e...

(#27568) unclefucka Nem kellene altalanositani. Iran a 78-as forradalom elott - vagy akar Libanon mielott deli szomszedja folyamatos turnera adta volna a fejet - kifejezetten kellemes es kulturalt helyek voltak. De ne menjunk ebbe bele, ez nem az a topic.

(#27572) alevan Nem hinnem h az zavarna h nem latja a kiomlo beleket, inkabb az h olyankor semmit nem lat. Szerintem ha nem lehet kreativan es nem zavaroan cenzurazni akkor inkabb rajzoljak at azokat a jeleneteket.

No kellene meg 1 anime az evadbol, szal tippeket kernek (igy 3-4 resz utan mar csak lehet sejteni) h Ao Haru Ride vagy Barakamon?

(#27575) Máté94 válasza jahrn (#27574) üzenetére


Máté94
addikt

Mindkettő, nem igazán tudnék választani, hogy melyik jobb-rosszabb. Az egyik romantikus a jobbik fajtából, a másik SoL, ugyancsak a jobbikból. :)

(#27576) Synthwave válasza oriic (#27571) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

: /

Reason?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27577) oriic válasza Synthwave (#27576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#27578) Máté94 válasza Synthwave (#27576) üzenetére


Máté94
addikt

[moderálva]

Egyébként, én láttam az előéletét és, hogy az SG.hu fórumán úgymond mekkora antifan klub alakult neki... :U

Na de ori, már te is ellene voltál? :))

[ Módosította: Karma ]

(#27579) oriic válasza Máté94 (#27578) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN ellene? Egy rossz szót nem szóltam soha miatta. (pedig aztán olvasom az sg forumot is. :D ) Huma kitiltását is linkeltem másik topicba, pedig őt még személyesen is ismertem. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27580) saelin válasza jahrn (#27574) üzenetére


saelin
veterán

Nem is bántásként szóltam az elírás miatt, de vannak olyan fórumtársak, akik ezért ölni tudnak (számomra érthetetlen okokból). Előzzük meg a bajt. :)

MÁS:
Androidon valaki olvas mangát az AA oldalán online? Mert egy csomó böngészőnél merő bug az online manga része az oldalon. pl úgy tölti be a képet, hogy az előzőből bent marad egy kis darab stb.
Operánál jól jelenik meg, de fárasztó mindig böngészőt váltogatni miatta. No meg, minek legyen fent kettő... Szóval a lényeg:
Valaki használ a letöltött mangák olvasásához valamilyen appot és ha igen, akkor melyiket?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27581) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

A segítségeteket szeretném kérni:

A Bleach anime sorozatot meddig érdemes nézni szerintetek? Nem láttam még egy részt se belőle, kíváncsi lennék rá de feleslegesen nem akarom az időmet pazarolni rá. A filler lista megvan hozzá.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#27582) oriic válasza Sir Pocok (#27581) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én végignéztem, sőt most a mangát is olvasom folyamatosan. :)

Live-Die-Respawn

(#27583) Máté94 válasza oriic (#27579) üzenetére


Máté94
addikt

Akkor bocsánat, félreértettem. :B
Én is láttam tegnap, hogy már nincs közöttünk, de beírni nem volt még kedvem. Bár mindegy is, úgy is megelőztél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27584) Synthwave válasza Sir Pocok (#27581) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A fillerekről csak annyit, hogy egy-két kivétellel szerintem jobbak, mint a fő vonal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27585) saelin válasza Synthwave (#27584) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a bountos részek kifejezetten tetszettek, úgyhogy igazat adok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27586) ¤Envy¤ válasza Sir Pocok (#27581) üzenetére


¤Envy¤
tag

Bleach olyan 170 körüli részekig nézhető, anno biztos nem hiába szerettem, igaz, ma már nem tudom megmondani mi tetszett benne. Talán csak az, hogy "első" animéim között volt. (Ami amúgy nem igaz, mert az én generációm már benne volt az RTL-es DB és Sailor Moon korszakban, még kisebb koromban pedig az Ezüst Nyíl kazettákat néztem rongyosra, Pokemon... de akkoriban ugye még nem voltunk tisztában azzal, hogy ezek animék. Majd ezen korszak után pár évig semmi anime, majd egy szép napon rákattantam az A+ ra, internet hiányában, ami csak akkoriban/azután terjedt el. Utána pedig nem volt megállás.)

(#27587) szumo válasza Sir Pocok (#27581) üzenetére


szumo
senior tag

Szerintem is nézd végig, csak hagyd a magyar szinkronosat, mert az nem tesz jót senkinek.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#27588) unclefucka válasza ¤Envy¤ (#27586) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ebből a szempontból nézve nekem az első animém, amit még nem azért néztem, mert anime a Párbaj Mesterei volt.
Régóta nem találok belőle normálisnak mondható verziót.
A Naruto volt az átmenet.
Az első animémet meg tudja mindenki, melyik volt. (aki nem, az gyakoroljon a PH! keresőben)

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27589) alevan válasza ¤Envy¤ (#27586) üzenetére


alevan
őstag

Ne is mond, anno az RTL Klub-on volt egy krokodilos vagy aligátoros mese, általában a DBZ előtt, amit azóta sem találok.

És ha nem láttam a sailor moon-t vagy a db - dbz párost, sírtam (kicsi voltam még) :DDD

orichalcos tudd meg, nekem hiányozni fog. És köszi, hogy linkelted a topicot, eddig nem tudtam róla, mint arról sem hogy ki voltam tiltva 6 órára :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27590) unclefucka válasza alevan (#27589) üzenetére


unclefucka
senior tag

Valahogy ez a topic nem gerjeszti a trollkodást, meg az áskálódást. Itt mindenki békés "elmebeteg". :DDD Nem is gondoltam, hogy Tirexi ilyen volt, mondjuk nem is járok túl sűrűn más topic -okba.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27591) oriic válasza unclefucka (#27588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh a Yu-gi-oh klón. :D

Live-Die-Respawn

(#27592) unclefucka válasza oriic (#27591) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az-az! :K
A legnagyobb különbség a kettő között a Slapstick-parody, ami a Yu-Gi-Oh! -ból hiányzik.
És pont ez az amiért a Yu-Gi-Oh! -t nem nézem/néztem a Duel Masters -t meg igen.
Persze láttam belőle pár epizódot, de a Duel Masters jobban kikapcsolt és szórakoztatóbb volt.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27593) Máté94 válasza unclefucka (#27588) üzenetére


Máté94
addikt

De szerettem őt is anno. CN-ön ment, ajajaj... az emlékek. :( :))

(#27594) Archanon


Archanon
őstag

Milyen szép az angolja az ipsének.. vajon mióta él angol nyelvterületen? :DDD (A végén a "paradicsomos" jelenet behalás. :)) )

Vagy csupán az animékben jellemző ez a nagyon erős inkompatibilitás az angol és egyéb számukra külföldi nyelvekkel?...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27595) saelin válasza Archanon (#27594) üzenetére


saelin
veterán

Gondolom a szinkronszínészek nem annyira gyakorlottak idegen nyelvből, mint azon japánok, akik külföldön élnek és nap mint nap használják is azt. Erről a 11eyes magyar szinkronja jutott eszembe még az elején, de azt egy magyar produkálta... bárcsak egy japán próbált volna magyarul beszélni... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27596) Synthwave válasza unclefucka (#27588) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem talán az Anime Oyako Gekijou.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27597) Synthwave válasza saelin (#27595) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Gondolom a szinkronszínészek nem annyira gyakorlottak idegen nyelvből, mint azon japánok, akik külföldön élnek és nap mint nap használják is azt."

Inkább szándékos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27598) Archanon válasza Synthwave (#27597) üzenetére


Archanon
őstag

Szándékosan nem tudnak megtanulni angolul?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27599) Máté94 válasza Archanon (#27598) üzenetére


Máté94
addikt

Egyszerűen sokuknak nincs rá akkora szüksége, mint mondjuk nekünk. (?) :)

(#27600) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mahouka Koukou no Rettousei 17. rész

Ó én naívan az hittem hogy az előző versennyel vége is az egésznek. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.