Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28101) VitaD5 válasza F34R (#28093) üzenetére


VitaD5
tag

Nem, hanem ide a budapestibe, ami az Örs mellett van. Miért? :))

(#28091) Archanon: Nem inkább te vagy finnyás? ;]

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28102) Synthwave válasza VitaD5 (#28101) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy a vizuálisan leterhelő = randa.

Ahány random képet láttam mindenféle hazai con-okról, szinte ugyanannyiszor láttam az önérzet teljes hiányát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28103) Hintalow válasza Synthwave (#28102) üzenetére


Hintalow
senior tag

Egyszerűen kicsit a merítési lehetőség a külföldiekhez képest (kis ország, kis foci animerajongó)
Plusz nálunk, hasonlóan a képeregényekhez például, ez is "gyerekes" dologként van kezelve, ezért sokan úgy vannak vele, hogy inkább nem vállalják fel.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28104) Synthwave válasza Hintalow (#28103) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De pont azokkal van a gond, akik felvállalják. Nem olvasol? :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28105) Hintalow válasza Synthwave (#28104) üzenetére


Hintalow
senior tag

De olvasom :)

Pont ezért mondom, hogy emiatt nem vállalják fel azok, akiktől nem égne ki az ember szeme, mert van vesztenivalójuk.

A külföldi nagyobb/nívósabb hasonló rendezvényeken is ugyanúgy ott vannak az

"őőő... hát ez...nagyon...klassz... szia!!!!" féle figurák, de melette ott vannak a

"hűba...lefotózhatlak / megtapogathatlak / gipszbe önthetlek / hazavihetlek?" féle lányok/fiúk (kinek neme/preferenciája alapján :D )

nálunk ez utóbbik nincsenek, ha esetleg mégis, azok tuti nem btk kompatibilisek :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28106) VitaD5 válasza Synthwave (#28102) üzenetére


VitaD5
tag

"Vagy a vizuálisan leterhelő = randa."
Mivel férfi vagyok, így jobban preferálom a vizuális példákat a szövegeseknél, hogy tényleg leterhelő-e. ;) :DDD

(#28103) Hintalow: Gyerekesek? Hol? Eddig nem beszéltem sehol se a képregény és manga érdeklődési körömről, de ha ezt megemlítem, akkor érezhetem a "felvállaltam" érzést, mert a többiek szerint olyan? Az osztálytársaim a brony-s dolgot se nagyon preferálják, ahogy azt se, hogy gamer. Hova süllyedünk még? :U Sose növök fel! Én gyerek leszek felnőt testbe zárva! :D

Az ilyen "felnőttes" viselkedés reakcióját konkrétan így látom:

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28107) Archanon válasza VitaD5 (#28101) üzenetére


Archanon
őstag

Aláírom, hogy finnyás vagyok, de van ami ezen a finnyázáson is bőven túlmutat. :DDD

:DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28108) Garada válasza Archanon (#28107) üzenetére


Garada
őstag

Ennél már csak ez a jobb: :D

(#28109) Synthwave válasza Garada (#28108) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez nem vicces.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28110) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végeztem a Michiko to Hatchin-al és részemről erős hármas, gyenge négyes.
A sorozat maga jó, inkább velem van a probléma, mert nekem annyira nem bejövős a dél-amerikai hangulat+hasonlít a Samurai Champloo-ra (ugyanaz a stúdió), ami szintén nem igazán jött be nekem, mindössze az egyszer nézhető kategória nálam.
A szinkronszínészek sem győztek meg, Hatchin hangján lehetett hallani, hogy a hölgy most szinkronizál animét először, Michiko meg néhány jelenetnél már majdnem olyan stílusba ment át, mintha a japán Maúnika sów-ból jött volna (nála is lehetett érezni, hogy ez az első anime munkája) :DDD

Következő célpont a Mawaru Penguindrum!

Utána meg ideje megnézni néhány korábban, valamint nem rég érkezett animét :)

Véleményem a csomagolásaikról (és extrákról):

Sword Art Online (származási hely: Franciaország)
Külön vásárolható meg az Ironclad és az Alfheim Online évadok, dobozonként 20-20e Forintos áron.

Mindegyik dobozban adnak:
- 5db képeslapot
- 6 db lemezt (2db Blu-Ray, 3 db DVD, 1 db bonus DVD)
- nagyon szép artbookot
- nagyon jó, műanyagból készült, kihajtós lemez tartó, ami megfelelően, biztonságosan rögzíti a lemezeket

Tehát a teljes évad esetén ez összesen 12 db lemez, 10 képeslap és 2 db artbook csak a kézzel fogható tartalom terén.

A bonus DVD-ken még van továbbá:
- feliratmentes opening és ending
- feliratmentes opening és ending romaji dalszöveggel
- Sword Art Offline minisorozat epizódjai

A képeslapokat nézve feltűnt egy:

Kicsit sem utalás Accel World-re :DDD
Amúgy ez mi? Haruyuki élvezkedik a barátnője, Kuroyukihime szüleire?! :D

A franciák nagyon jól eltalálták ezt a pakkot. Jó nem olcsó, de tartalom és minőség (és persze ár téren is) bőven jobb választás még maga a Japánban megjelent változathoz képest is!

Toradora (származási hely: Egyesült Államok)
Végre megjelent az USA-ban is a teljes Toradora évad, ráadásul Blu-Ray lemezen (amihez jár a sorozat DVD-n is), így be is szereztem.

Az ára eléggé magas volt (vámmal együtt) 30.000 Ft-os árcédulával és sajnos a franciákkal ellentétben a jenkik azért nem szórták tele tartalommal.
- jó minőségű kartonból készül doboz
- jár hozzá egy elég jó artbook
- maguk a lemezek csak egy túlméretezett műanyag DVD-tokban vannak benne

Digitális extrák terén van itt is feliratmentes opening és ending+OVA epizód+TV-ben leadott reklámok+Toradora! SOS! Hurray for Gourmand mini epizódok.

Fentivel ellentétben itt nincsenek képeslapok és a lemezek tartója is elég silány minőségű az árhoz képest.

Már az első (!) kibontáskor 5 (!) db lemez kiesett a helyéről, még az a szerencse, hogy ültem, így nem a földre estek.

Japán árhoz képest ez is fényévekkel alacsonyabb, de legjobban inkább az artbook miatt éri meg, az tényleg elég jó lett és hasznos infókat is tartalmaz:

Külön f4te-senpai kedvéért néhány kép Taiga-ról:

:DDD

Bakemonogatari (származási hely: Egyesült Államok)
Na ez a pakk viszi a prímet, ugyanis ár/adott dolog terén eléggé alul marad a fentiekhez képest. Sajnos tartalom és minőség terén ez áll a legközelebb a Japánban megjelent testvéréhez.

Árban közel 50.000 Ft volt és ez van a csomagban:
- minőségi doboz kartonból
- 3 hagyományos Blu-Ray tok összesen 6db lemezzel (
- egy illusztrációs füzet epizód és karakter ismertetőkkel

Továbbá feliratmentes op és ed és előzetesek.

A mellékelt füzet:

Kibontás videó: [link]

Az ok, hogy amiért ilyen drága az, hogy ugyanaz a cég (Aniplex) adja ki Japánban és az USA-ban is, aki azért nem szeret óriási különbséget tenni a 2 ország között.
A lemezeken sem módosítottak semmit, mert ugyanaz lett mellékelve, amit Japánban is használtak (legrosszabb esetben is csak angol feliratot adtak hozzá), amely látszódik abból is, hogy a lemez berakásakor japánul jelenik meg a figyelmeztetés, valamint a menüben a sorozat neve is japánul van kiírva+japán lemezeken alkalmazott módon automatikusan elkezdi a lejátszást és először nem a menübe lép be.

Összehasonlításként itt a Japánban megjelent variáns:

A mellékelt füzeten és a használt Blu-Ray tok színén kívül nincs más különbség és ennek az ára kb 82.000 Ft lenne.

[ Szerkesztve ]

(#28111) #57770240


#57770240
törölt tag

Egyre izgalmasabb lesz a Tokyo Ghoul :)

(#28112) Archanon válasza Garada (#28108) üzenetére


Archanon
őstag

:F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28113) oriic válasza Darth_Revan (#28110) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már Sao-AW.

Ez mi? Ténylegesen összekapcsolták a két sorozatot?

Más téma:

Mahouka Koukou no Rettousei 19. rész

Bátyuska még mindig OP, hugicának még mindig viszket, és nemár jön még egy vetélkedő. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28114) Synthwave válasza Darth_Revan (#28110) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szépek, de ezekkel az a baj, hogy amennyire elitista állat vagyok, csak japánból rendelnék cuccokat, mert másképpen valahogy nem az igazi.
Mikor kint voltam németben, gondoltam erre eleget, aztán szembesültem a ténnyel, hogy 50-200k egy sorozatért egy csöppet sok, még azzal a keresetemmel is (ami amúgy a német átlag alatt volt jóval). Főleg ahhoz viszonyítva, hogy a legszívesebben mennyit megvennék. Persze ha meglett volna legalább az 1500 EUR / hó fixen, valószínű, hogy finoman átértékelem a dolgot.

Részemről arra jöttem rá, hogy ha úgy döntök, hogy ha megint kimegyek, veszek 300 ercsi környékén valamilyen high-end Pio LD-olvasót (ennyiért azért már igencsak tisztességeset lehet kapni) és hozzá majd LD-ket - mert beszerzési helyet is találtam.
Az áruk sem annyira vészes, és elképesztő élmény lenne a '80-as, '90-es évek klasszikusait (amik amúgy is a szívügyem) bakelit méretű arany diszkeken (azaz korhű prémium-kiadásban) bespájzolni. A körítés is más volt akkor - valahogy "emberközelibb", "kézzelfoghatóbb"; még ha nem is ezek a legjobb szavak rá. De amikor meglátok egy LD-t vagy csak egy LD rip-et, valami megmozdul legbelül.

Meg persze az összes KnJ-t DVD-n (csak ez ~160k, lmao...). Meg még a top10-ből kb. mindent DVD-n, ill. amiből van BD, abból azt - de ez már egy másik történet. Heh, MILLIÓKAT el tudnék szórni ilyenekre, negyed óra alatt..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28115) Archanon


Archanon
őstag

Hah! Naruto érdekes, és felettébb izgalmas fordulatokat vett.... így 500+ epizód után nem ártott már neki. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28116) Synthwave válasza Archanon (#28115) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, történik is valami az egymás pofájába rikoltó, rendkívül feszült bambulás és pajkos suhanásdáttebájón kívül is? Még egy lottó 5-ös és el is kezdem nézni. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28117) Archanon válasza Synthwave (#28116) üzenetére


Archanon
őstag

Nem úgy volt, hogy már elkezdted? :DDD Meddig jutottál?

Amúgy történik, mindent összevetve tök értelmes és jó sztorija van, csak az egészet kb. le lehetne rendezni maximum 100-150 epizódban - lezárással. De talán sokat is mondok. Nagyon el van húzva, tény... de ha a Blíccset végig tudtad nézni (vagy mi), akkor ezt is. Epicnessben szerintem már alázza, dráma terén is, karakterekben is - kevés animék egyike, ahol a főfőfőfőboss(ok) érzéseit is meg lehet érteni, azonosulni lehet vele. Ebben talán még a Speed Grapher volt nagyon jó sorozat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28118) Synthwave válasza Archanon (#28117) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kínomban 120. részig bírtam idegekkel. Ott rájöttem, hogy van jobb dolgom is. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28119) Archanon válasza Synthwave (#28118) üzenetére


Archanon
őstag

Akkor még szenvedj el egy 15 epizódot, ugord át az értéktelen fillereket, lesd meg a 220. epizódot (ennek a második fele kb. felveszi a fonalat), és uccu neki Shippuuden. :)) Persze ennek is kb. kínszenvedés az első 100 része más pörgős sorozatokhoz képest, de mégse olyan nagy, mint a sima Naruto.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28120) Synthwave válasza Archanon (#28119) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De úgysem ugranám át a fillereket (egyrészt azért, mert ha valamit elkezdek, akkor azt előbb vagy utóbb, de első résztől az utolsóig megnézem, másrészt meg a Blícsből kiindulva a fillerek jobbak voltak, mint a fő vonal).
A Shippuuden-be meg belenéztem anno, és még a mai napig élénken él bennem, hogy MENNYIRE gagyi csatajelenetek voltak benne.. El is morzsoltam pár könnycseppet. Hogy ezt most miért?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28121) Archanon válasza Synthwave (#28120) üzenetére


Archanon
őstag

Rossz jelenetet fogtál ki (igaz, olyanból azért elég sok van). :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28122) Synthwave válasza Archanon (#28121) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, ELÉG sok lehet belőle. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28123) alevan


alevan
őstag

Jó ez a Zankyou no Terror de hogy tudták 5-nek és a vele dolgozó CIA ügynököknek az angolját ennyire elcseszni. Fogok egy random 4. gyereket, 1000x jobban beszél angolul mint ők.

Viszonyitásképp a szőke CIA pasinak nagyon jó az angolja. A többi karakterre elfogyott a stex?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28124) Máté94 válasza alevan (#28123) üzenetére


Máté94
addikt

Erre ők nem adnak, valamelyik férfi seiyuu leszinkronizálja a stábból és kész. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akame ga Kill! -1x06

Neee. :(

Live-Die-Respawn

(#28126) Synthwave válasza oriic (#28125) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

HÁLÓÁRC, SIKKÁRÍÍÍ

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28127) Máté94 válasza oriic (#28125) üzenetére


Máté94
addikt

:O

(#28128) VitaD5 válasza Archanon (#28119) üzenetére


VitaD5
tag

Naruto-val van egy bajom: Leülök, és szinte a részek többsége visszaemlékezés, álnak és egymást bámulják és arról csevegnek, hogy "Úgy is legyőzlek", (irgalmatlanul sokat) gondolkodnak, csak sétálnak és beszélnek.
Én megőrülök! - mondtam magamban, aztán jött a vizsga, ami picit feldobta a hangulatot, erre mit tesznek bele? Naná, hogy visszaemlékezést, állást, bámulást, úgy is legyőzleket, (túl) sok gondolkodást, séta+beszédet. Egy olyan erdő közepén, ahol elvileg bármelyik pillanatban valamilyen lény kinyírhat, akár a tudtod nélkül.
Shipuden-ből egy részt láttam, de eléggé nincs kedvem hozzá pedig a sorozat nagyon jó. :(

Szerény véleményem szerint a játék jobb. Ten Ten <3

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28129) #57770240 válasza alevan (#28123) üzenetére


#57770240
törölt tag

Annál a jelenetnél én éreztem magam kinosan.

(#28130) oriic válasza Synthwave (#28126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Tetszik ez a kép amúgy.

Live-Die-Respawn

(#28131) Nova96 válasza VitaD5 (#28128) üzenetére


Nova96
őstag

Alap sorozat a Shippu-hoz képest egy semmi, felvezetés. És Shippu eleje is csak felvezetés értsd első 100-150 rész lazán, bár történethez tartozik, de felvezetés arra ami jön.
Ami meg most megy a mangában , az már valami, amiket te látsz még belőle az egy semmi, még egyszer az elejének nem ülnék neki, de most jó folytatni.

(#28132) Máté94


Máté94
addikt

Glasslip S01E07: Sikerült a negyed szereplőgárdát, egyetlen 24 perces rész alatt egyenlővé tenni egy elmeháborodottal... Oké... :Y

Hiroki pedig egy csapás alatt többet tett le az asztalra, mint a többiek együttvéve. Becsülendő és nagyot nőtt a szememben, valamint a sorozat is. :K

(#28133) Mister_X válasza Máté94 (#28132) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy tippem, hogy kik lesznek ezek az elmnehárborodottak :N (Letöltve, már csak idő kellene)

Locodol meg egyre jobban tetszik. Ami viszi a prímet, hogy nem statikus az ending :DDD értsd.: ha van új főszereplő, meg fog jelenni rajta.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28134) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A fejemet foghatom? [link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28135) Synthwave válasza oriic (#28130) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Urushihara Satoshi.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28136) oriic válasza Mister_X (#28134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja már ezer éves de még mindig gáz. :DDD Angol szinkronnál már csak a magyar rosszabb. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28137) bandiras2 válasza Synthwave (#28126) üzenetére


bandiras2
senior tag

Okké, ezzel a képpel megvettél. Miből van?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28138) Synthwave válasza bandiras2 (#28137) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az Assault Suits Valken című (USA-ban / Európában Cybernator) SNES játékból. 12 évvel később lett PS2 portja is, ill. még később már Wii Virtual Console-on is elérhetővé vált.

A kép maga amúgy meg Urushihara Satoshi: Ileess Teata Lemner Cell Works c. KIRÁLY artbook-jából.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28139) bandiras2 válasza Synthwave (#28138) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kösz az infót. Akkor ezt mégsem nézzük. SNES korszakom delén régen túl vagyok.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28140) alevan válasza VitaD5 (#28128) üzenetére


alevan
őstag

Ezért van a kezem folyamatosan a jobbranyilon a kezem miözben nézem. Így lessz 20 percees animeból 7 perc.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28141) Synthwave válasza alevan (#28140) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennyi erővel minek nézed egyáltalán?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28142) Hintalow válasza VitaD5 (#28106) üzenetére


Hintalow
senior tag

Annó iskolában rólam simán tudták, hogy mindenféle "furcsaságot" nézek, persze akkor még alig volt benne a köztudatban az anime.
Amire gondoltam, hogy a 20/25+ korban lévőknél már gáz a dolog, míg máshol (pl. egy comi-conon) nem éppen a tinédzserek a célközönség.
Rám szerintem ELÉG furcsán néznének, ha a közvetlen kollégáimon túli munkakörnyezetmben kezdenék beszélni a hobbi(jai)mról.
Ezért olyan amilyen szerintem a hazai rendezvények közönsége (bár szerintem ha nyugatiasabb lenne, sem mennék ilyenekre, én nézni szeretem, nem reklámozni magam :) )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28143) Máté94 válasza Mister_X (#28133) üzenetére


Máté94
addikt

Amíg nem írtad le, ez a tény nem is realizálódott bennem. A zene jobban lekötött, mint a képi világ. :DDD Odáig emlékszek mindig, amíg Nanyako átugrik az iskola kapun és utána futás közben elesik. :))

(#28144) Vistaboy válasza Darth_Revan (#28110) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gratula, ha nem lennének ilyen borsosak az árak - és lehetne itthon is kapni -, úgy én is megvennék pár animét eredetiben, csakúgy, mint játékot. Legalábbis a Fate sorozatot mindenképp. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28145) alevan válasza Synthwave (#28141) üzenetére


alevan
őstag

Büszkeség.

Éveken át néztem. Éveken át a csütörtök esti programom a Naruto. Egyszerűen túl büszke vagyok abbahagyni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28146) Darth_Revan válasza Vistaboy (#28144) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na, tökéletes lehetőség!
Fate/Stay Night 75% akció: [link]
1 fontért elküldi Magyarországra is és PayPal-t is elfogadnak.
Igaz csak egy nagy kövés DVD tokot adnak a lemezekkel, de 4.200 Forintért még így is megéri a teljes sorozat az összes résszel :)
Hang az angol vagy japán
Felirat az angol

Nekem megvan ugyanez, ha érdekel tudok képet feltenni a lemezekről és a dobozról.

[ Szerkesztve ]

(#28147) Totheground válasza Darth_Revan (#28110) üzenetére


Totheground
addikt

És még azt hittem, hogy én költöttem sokat a SakuTrick LE kollekcióra. Grat hozzá! :C

(bár nekem valamiért ezeknél a más országbeni változatoknál van egy fura, "nem eredeti" érzésem)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28148) Máté94 válasza Totheground (#28147) üzenetére


Máté94
addikt

:K

(#28149) Vistaboy válasza Darth_Revan (#28146) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, de nem tudok azonnal lecsapni rá, mert le vagyok égve. :( Ráadásul valami itthoni üzletre gondoltam, külföldről nem rendelek semmit. Interneten keresztül pedig semmiféle fizetési adatomat nem adom meg, még a Jó Istennek sem. :N

Az eredeti játékokat is csak azért tudom megvenni, mert utánvéttel házhoz küldi a CD galaxis, és készpénzben kell érte fizetni. De most még az is problémát okoz, hogy a kaját beszerezzem, nemhogy egy animét. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28150) Totheground válasza Vistaboy (#28149) üzenetére


Totheground
addikt

"külföldről nem rendelek semmit. Interneten keresztül pedig semmiféle fizetési adatomat nem adom meg, még a Jó Istennek sem"

Valaki a kétezres évek elején ragadt. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.