Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28251) Hintalow válasza Synthwave (#28250) üzenetére


Hintalow
senior tag

Gondolom ezek soha nem jelentek meg olyan formában, amiből megfelelő minőséget lehetne készíteni.
(még azon is csodálkoznék, ha egyáltalán a soundtrackje valaha önálló kiadásban létezett volna, szerintem bármilyen mp3 verzió a videókból származik)

amúgy ezt az openinget hallgatva gondolkoztam el, hogy régebben mennyivel jobb zenéket tudtak produkálni a rajzfilmek alá (most animéktől elvonatkoztatva) vajon az újabbak között minek lehet olyan zúzós openingje, mint annó egy Joyce and the Wheeled Warriorsnak, vagy egy Swat Catsnek?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28252) Synthwave válasza Hintalow (#28251) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogyne létezne. '96-ban Mega Man Dance néven jött ki, de csak Németországban volt elérhető.

Swat Kats-ot is csipáztam nagyon anno CN-en.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28253) Hintalow válasza Synthwave (#28252) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát ezt benéztem, szívás néha a céges tűzfal mögül netezni. :)
Ha jól nézem, akkor a linkelt darab (legalábbis az egyik review alapján) nem is az egyetlen, hanem a második, a sorozat alapján kiadott zenegyűjtemény.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28254) Synthwave válasza Hintalow (#28253) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha találsz hozzá torrentet, szólj.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28255) F34R válasza Hintalow (#28248) üzenetére


F34R
nagyúr

eurotechno nincs csak eurodance, inkabb early techno like 90'. aki manapsag hasonoloakat csinal az dj technorch's.

(#28256) Nova96


Nova96
őstag

Nodame Cantabile S2, S3+OVÁK
Érdekes folytatás volt,de nem egyszer éreztem, hogy gyengébb az elsőhöz képest. Nagyon jó anime, de az első évad volt igazán ütős. Itt meg le lett zárva, jó lett, hogy végig lett vezetve a történet.
Ajánlom mindenkinek. :K
Bár volt egy szinkron színész váltás...ami a fülemet bántotta, de mind1.
És közben elkezdem a Breaking Bad-et és ahhoz képest ez semmiségnek tűnt, enyhe off bestsorozatevőr.
Ajánlom mindenkinek, azt is bár nem anime. Én egyelőre hanyagolom is az animéket,és letolom a többi 4 évadot. :DDD

(#28257) Darth_Revan válasza Nova96 (#28256) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Say my name.... :D
(Majd ha elérsz oda, akkor megérted;) )

(#28258) Nova96 válasza Darth_Revan (#28257) üzenetére


Nova96
őstag

Biztooos. :B
Bestof. :C

(#28259) Archanon


Archanon
őstag

Najutyó egyre jobb... ez a rész epic volt, tetszett. Nem tudom miért nem lehet folyamatosan ilyen. :U Különös, vagy inkább vicces, hogy külön odafigyeltek a grafikára is, ami általában borzasztóan igénytelen, elnagyolt trutyi. Még ilyet! Remélem azért most már 40-50 rész alatt lezavarják az egész sztorit.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28260) Odritisz


Odritisz
újonc

Toradora

Ez az első sorozat,amit megnéztem a topikba lépésem óta. A sztorija nem rossz, bár végig sejteni lehetett mi lesz a végkifejlet. És lássunk csodát,tényleg az lett. :Y Voltak persze csavarok benne amik kellettek is bele, de mégis másra számítottam,kicsit nagyobb durranásra. Volt olyan részlet ahol unatkoztam, nem mindig tudta bennem fenntartani a feszültséget, vagy épp a figyelmet. Számomra kellőképpen drámai volt, mégis könnyedebb hangvételű, persze alapvetően inkább vígjátéknak mondható (meg is nevettetett egyszer-kétszer). A rajz teszett ,de láttam már szebbet is,az arányok viszont nem voltak rosszak, nem volt az a "mekkora lufifeje van mindenkinek" érzésem. A jellemfejlődések is korrektek voltak benne, mindenki " felnőtt" a sorozat végére. Mindent összevetve tetszett, jó sztori és kivitelezés. Bár a sok szerelmi szál miatt, talán inkább való lányoknak,mint fiúknak.

Mára ennyit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28261) alevan válasza Archanon (#28259) üzenetére


alevan
őstag

Öööö...... ez melyk anime? :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28262) F34R válasza alevan (#28261) üzenetére


F34R
nagyúr

narutooo.... nem latod a botut ?

remelem vegre end-et raknak az endless vegere. :DDD

(#28263) alevan válasza F34R (#28262) üzenetére


alevan
őstag

Ú bmeg, el is felejtettem, ma csütörtök van. Töltöm is lefele a csütörtökieket.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28264) #57770240


#57770240
törölt tag

Zankyou No Terror ep7 spoilermentes: :Y :Y

(#28265) Mister_X válasza #57770240 (#28264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"spoiler"

//Máté94

;] :DDD

De nekem ugyan ilyen spoilermentes :Y :Y a Tokyo Ghoul 08-ra is. És most jöjjön a spoiler is mellé:

[SPOILER]
Kaneki túl gyenge "Ghoul üzemmódon" kívül a többi Ghoulhoz képest, Hinami kagune-ja pedig lenyűgöző.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28266) #57770240 válasza Mister_X (#28265) üzenetére


#57770240
törölt tag

Ja tényleg, Tokyo Ghoul is ma jön!Ó, istenem..Jó, hogy mondod!Köszi:D

(#28267) Mister_X válasza #57770240 (#28266) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jön? Már rég le van tudva részemről minen csütörtöki :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28268) #57770240 válasza Mister_X (#28267) üzenetére


#57770240
törölt tag

Hát eddig úgy láttam, hogy péntekenként tölti fel HorribleSubs, vagy nem tudom, de nem úgy emlékszem, hogy csütörtökön jött volna..

(#28269) Mister_X válasza #57770240 (#28268) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem mind a Horrible-ről van szedve. Ott van PDT-ben az idő, ránézel az órára a Windows tálcáján és egyezteted. Ha ott van 08:00 és 12:00-kor lesz feltötve, itt pedig van 17:00, akkor 21:00-kor kell keresni a torrentet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28270) Synthwave válasza Mister_X (#28269) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért azt a HS szemetet szeded? Akkor már legalább [Chyuu].

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28271) Hintalow válasza F34R (#28255) üzenetére


Hintalow
senior tag

:R

Nekem is felsejlett hogy akkoriban még nem is igazán lehett techno-ról beszélni, de nem akartam már korrigálni, mert egyrészt nem értek az elektronikus zenéhez, másrészt meg az egész egy offtopik témából jött, ami láthatólag csak kettőnket érdekelt :)

Fate:

én sem találok torrentet, ahogy nézem a linkelt cucc is kb a sorozathoz semmiben nem köthető előadók zenéit tartalmazza, a másik soundtrack pedig szerintem ez lesz, és szintén semmi köze a zenéknek a sorozathoz, ah azok a logikus 90' évek :D

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28272) Mister_X válasza Synthwave (#28270) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már csak egy ilyen igénytelen máglyáravetendő eretnek vagyok :P Ha lusta vagyok letölteni HS-ről, akkor meg online nézem meg. Nekem olyan édes mindegy, akkora minőségbeli eltérést én nem fogok tapasztalni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28273) alevan válasza Synthwave (#28270) üzenetére


alevan
őstag

Bőven elég a HS az átlag animenézőnek. Annyira nagy külömbség HS és fansubberek között nincs. És amúgy az utóbbi években javult a minőség.

Viszont legalább biztosan tudod, órára pontosan, mikor lessz ebből meg abból friss rész.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28274) Ijk válasza Synthwave (#28270) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is ha lehet HS-t szedek, mert azok 8 bitesek. A 10 bitesekkel meg mindig mehet a baszakodás a számítógéppel. Szeretem magam este bedobni a fotelbe és mindenféle ceremónia nélkül két gombnyomással nézni az adott sorozatot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28275) Totheground


Totheground
addikt

Mostanra semmi gond nincs a HS-el, hacsak valaki nem akar elitistát játszani. De az meg vegye a BD-t és nézze profi cuccon. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28276) spammer válasza alevan (#28273) üzenetére


spammer
veterán

"külömbség"

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28277) unclefucka válasza alevan (#28273) üzenetére


unclefucka
senior tag

nyelvtan: eggyes alá ;] :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28278) Pttypang válasza spammer (#28276) üzenetére


Pttypang
veterán

Everybody lies.

(#28279) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ma hazafelé jövet a Deák térnél nagyon érdekes dolgot láttam. Egy motoros fazon egy Honda Valkyre -en nyomult. A motorról messziről is látszott, hogy "sokat látott" darab. Tüzetesebb szemlélődés után kiderült, hogy a kormánynál egy jó 60-as echte japán fickó ül. A rendszáma meg szintén japán volt. Csak elképzelni tudom, hogy keveredett ide. Ha átszelte a kontinenst, akkor kalandos útja lehetett. Az arca olyan volt, mint egy öregedő szamurájé.


Jó kis vas.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28280) F34R válasza Totheground (#28275) üzenetére


F34R
nagyúr

Jujj ez most ugy hangzott mintha ezeket nem tenned meg :DDD

(#28281) Pttypang válasza unclefucka (#28279) üzenetére


Pttypang
veterán

Kb alom, igaz, en bicikli parti vagyok.

Everybody lies.

(#28282) oriic válasza unclefucka (#28279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos nem parázik azon hogy hétfőn melóznia kell majd. :) Király élete lehet.

Live-Die-Respawn

(#28283) unclefucka válasza Pttypang (#28281) üzenetére


unclefucka
senior tag

Crytec210: Én négy keréken gurulok, de egy ilyen mociért leraknám az A-kategóriát.
orichalcos: Szívesen kérdezgettem volna egy kicsit, de a körülmények nem úgy hozták, így csak a pillanat élménye marad. Az araszolás közben még egy képet sem tudtam csinálni, mert a másik sor lemaradt, ahol Ő volt, amíg meg mellettem haladt, addig szinte le sem tudtam venni a szemem róla.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28284) Totheground válasza F34R (#28280) üzenetére


Totheground
addikt

Hát, nem teszem, mert egy BD lejátszóm van, az is a PS3, ami minden, csak nem profi. :DDD

Nesztek Shinkansen indulás kis Japán dumával.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28285) Synthwave válasza Totheground (#28275) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hittem, hogy te is igénytelen leszel. ;]

102-es Bravia mán van HDMI-n, az nekem megteszi kijelzőnek. A szobába nem is kéne nagyobb. Majd zsír hang is lesz. :>

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28286) Synthwave válasza Totheground (#28284) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az egyik legjobb olvasófej van benne, a mai napig. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28287) Máté94 válasza Totheground (#28284) üzenetére


Máté94
addikt

Mintha Budapesten lennék... :))

(#28288) Rimuru válasza Archanon (#28259) üzenetére


Rimuru
veterán

Mangából kiindulva lesz az még több rész is. ;)

Vigyázat, csalok!

(#28289) Pttypang


Pttypang
veterán

Everybody lies.

(#28290) Máté94 válasza Pttypang (#28289) üzenetére


Máté94
addikt

Kirito-chuwan... :DDD

(#28291) Nova96 válasza Pttypang (#28289) üzenetére


Nova96
őstag

Hah, gay.

(#28292) saelin válasza Nova96 (#28291) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28293) #57770240 válasza Pttypang (#28289) üzenetére


#57770240
törölt tag

Hát ezen a jeleneten besírtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online II

8. rész

Ok a Kirito-chanos részen hangosan felröhögtem, de ez a rész már jobb volt mint előző. :)

Live-Die-Respawn

(#28295) #57770240


#57770240
törölt tag

Aldnoah Zero 08 SPOILERES:

Egy rész alatt 2 twist. KETTŐ :Y :Y Zankyou No Terror-ral együtt szerintem lazán elmennének az év animéjeinek! :R És akkor még van 18 rész hátra...Te jó isten..

(#28296) Máté94 válasza #57770240 (#28295) üzenetére


Máté94
addikt

18? Nem, mind 11-13 részes. :)

(#28297) #57770240 válasza Máté94 (#28296) üzenetére


#57770240
törölt tag

Mintha valahol azt olvastam volna, hogy 26 részes lesz az Aldnoah.Na mindegy

(#28298) oriic válasza #57770240 (#28297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#28299) saelin válasza oriic (#28298) üzenetére


saelin
veterán

Lehet terveznek második évadot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28300) oriic válasza saelin (#28299) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehetséges, mert én is 24-ről tudtam.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.