Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28501) alevan válasza oriic (#28500) üzenetére


alevan
őstag

Alvin X mókusok
Hannah☆Montana
Big x Bang x Theory
How I met your ☆ Mother

Ténleg jobban néznek ki a címek így :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28502) saelin válasza alevan (#28501) üzenetére


saelin
veterán

Lál. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28503) #57770240


#57770240
törölt tag

SZPOJLERRR RIJADÓÓÓÓÓ

Zankyou: Azt hittem Five nekiáll majd leszbizni Lisa-val... :DDD Ó én és a perverz elmém...Na de, Kár hogy nem tudtuk meg, mi is lenne Nine és Twelve nagy terve...Bár sejthető, de azért kimondhatták volna, szép hangosan.

Tokyo Ghoul: Az Anteiku bekeményít...Ez a rész most nagyon durva volt... 11. Ward elhullt, Kaneki-t elrabolják, "nagyfater" pedig összehívja a világverő osztagát...

Még mindig feldolgozás alatt van az agyamban ez a 2 rész... :R

[ Szerkesztve ]

(#28504) Máté94 válasza #57770240 (#28503) üzenetére


Máté94
addikt

Pedig ezek a részek elég semmik voltak... Még Ghoul-nál a "No kidding...", az vicces volt. :DDD

(#28505) Hintalow válasza Dreamcaster (#28486) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem érdemes ilyen listákban gondolkozni. Túl sok műfaj, túl sok lehetőség.
A teljesen békés, mindennapi életet bemutató slice of life-októl kezdve,
a komolytalan, szexuális utalásokkal telipakolt hárem-ecchiken keresztül,
a teljesen elborult "mihelyst megkedvelsz egy karaktert, 1 részen belül csúnya halált hal" thrillereken át,
az elborult trasher ovákig, ahol dagadt mutáns nőstények nyúznak meg fiatal fiúkat, hogy aztán élve megegyék és kihányják őket. (és még semmi hentai :D )
Vannak itt, akiknek a listájuk bőven tartalmaz 90' évek, vagy akár régebbi darabokat is, de vannak, akiknek az összes best of az elmúlt évekből kerül ki.

Egész estés filmből jóval könnyebb összeszedni egy listát, mert alapból kevesebb van, és abból is sok az olyan, ami sorozathoz kapcsolódik, a maradékból könnyebb válogatni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28506) Dreamcaster válasza Hintalow (#28505) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Haver, K. király ez a hsz., összefoglalja amit várok válaszként. (És nem). Tehát listát vártam volna, de leírtad azt amit kb. elvártam. Az anime nagyon tág, kb. mint az irodalom.

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#28507) F34R válasza Dreamcaster (#28506) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy a best of animek nehany szazra teheto azt meg talan valamikor az eletben meg is tudod nezni :DDD

(#28508) Pttypang


Pttypang
veterán

Aldnoah OST csodazenejerol tudunk mar valamit?
Elvileg mar megjelent, de nem igazan talalkoztam meg vele :(

Everybody lies.

(#28509) oriic válasza Pttypang (#28508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehol nem láttam még.

Live-Die-Respawn

(#28510) Máté94 válasza Pttypang (#28508) üzenetére


Máté94
addikt

Nem 10.-én jön majd csak?

(#28511) Telda válasza alevan (#28499) üzenetére


Telda
addikt

Ha jól olvasom azt jelenti "versus".

(#28512) Pttypang válasza Máté94 (#28510) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem mar negyedike mindenre a datum, akkor meg varunk :(

Everybody lies.

(#28513) Mister_X válasza alevan (#28501) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az X-t ilyenkor cross-nak (kereszt, keresztezés) kell olvasni, gyakorlatban versus-t helyettesíti.

Shin Megami Tensei X Fire Emblem - na ez pl. a két játék official keveréke lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28514) saelin válasza Pttypang (#28512) üzenetére


saelin
veterán

A türelem OST terem. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28515) Máté94 válasza Mister_X (#28513) üzenetére


Máté94
addikt

Én Hunter x Hunter-ből kiindulva, szerintem nem kell ejteni: 'hántá-hántá'

[ Szerkesztve ]

(#28516) Hintalow


Hintalow
senior tag

Végeztem a teljes Darker than Blackkel.
Grafikailag rendben volt, a zenéjére sem lehet panasz, és összességében jó kis misztikus thriller volt, de azt a hypot, amit kap, szerintem nem érdemli meg.
Egyrészt a szereplőkről nem lehet semmit megtudni, hiányosak a motivációik, nem voltak kedvelhetőek
SPOILER (fölösleges is, úgyis mindenki meghal ;] ) SPOILER

Ami mégjobban zavart, az magának a világnak a logikátlansága, összecsapottsága.
A fikcióknál számomra fontos, hogy a világ amiben játszódik, betartsa a saját szabályait, keretet adjon, itt meg csak egy díszlet volt, amikor kijöttek a hülyeségei a sztori misztikus-ezo vonulatával, meg sem próbáltak megmagyarázni semmit, egyszerűen figyelmen kívül hagyták.

6/10

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28517) Synthwave válasza Dreamcaster (#28506) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kaptál egy elég széles spektrumút.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28518) jahrn válasza Hintalow (#28516) üzenetére


jahrn
senior tag

A DtB legnagyobb baja hogy ugyan eredetileg drama, de a megrendelok/studio miatt kisse elshounenesedett (fokent az elso evad). A vilag amugy annyira nem osszecsapott, gyakorlatilag egy Izanagi & Izanami teremtesmitosz v2.0.

(#28519) Máté94


Máté94
addikt

(#28520) unclefucka válasza oriic (#28469) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ezen felbuzdulva ismét megtekintettem a SAO -t. Még mindig jó (nagyon).

Abban a 22. szinten lévő kis faházban tutira történt "valami", elvégre Yui-chan is ott "született meg".
16 és 17 évesen, két hét kettesben házasság után -> nászéjszaka garantált!
Cyber-sex => A.I. gyerek :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28521) oriic válasza unclefucka (#28520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na de emlékeim szerint Yui-t a 22. szinten "találták"

Meg volt valami félreértés Asuna meg Kirito között, amikor Kirito mondott neki valamit ő meg vetkőzni kezdett, de aztán Kirito meg magyarázkodott hogy nem úgy gondolta.

Bazze, nem tudom, újra nézem egészet inkább. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28522) Nova96 válasza unclefucka (#28520) üzenetére


Nova96
őstag

Yui-t nem az erdőben szedték össze? :DDD
Vagy én mást néztem?

(#28523) oriic válasza Nova96 (#28522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De arra írtam én is hogy találták.

Live-Die-Respawn

(#28524) unclefucka válasza oriic (#28521) üzenetére


unclefucka
senior tag

Persze!! Jóóó duma!
Találták mi? :DDD

A "vetkőzős téma" az kb. két résszel korábban volt, amúgy.
De már ott kiderült, hogy a lány benne van a dologban.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28525) oriic válasza unclefucka (#28524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lényeg akkor dugtak. Kész, ennyi téma lezárva. :DDD

Amúgy LN befejeződött már amúgy?

Live-Die-Respawn

(#28526) Nova96 válasza oriic (#28523) üzenetére


Nova96
őstag

Nem frissítettem az oldalt és nem láttam. :R

Más:
Mikukin aranyos kis semmiség, egyenlőre.

(#28527) unclefucka válasza oriic (#28525) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez a beszéd! :DDD

Az LN-t nem követem. :N

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28528) Totheground válasza Nova96 (#28526) üzenetére


Totheground
addikt

Dat Kobeni tho

Amúgy jöhetne már a NNB2. Hotarun-ból sosem elég.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28529) Máté94 válasza Totheground (#28528) üzenetére


Máté94
addikt

Rá nem jöttem volna, ha nem teszed be ezt a gif-et, hogy mi akar lenni az a rövidítés. :U :DDD

Hotarun, igen! -Senpai~!

(#28530) Totheground válasza Máté94 (#28529) üzenetére


Totheground
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28531) #57770240


#57770240
törölt tag

Tokyo Ghoul manga-anime crossover SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaneki fehér hajjal van az openingben.A mangában a 64. fejezetben lesz fehér a haja, mikor Rize megjelenik a képzeletében és hosszasan elbeszélgetnek.De kb 8 fejezettel arrébb van ez a szép kis átalakulás, pedig már a 10. résznél tartunk az animében hékás!2. évad confirmed :DDD

(#28532) Máté94 válasza Totheground (#28530) üzenetére


Máté94
addikt

Nyanpasu~! :))

(#28533) Nova96 válasza Totheground (#28528) üzenetére


Nova96
őstag

A mutter. :DDD

Második micsoda? :B

(#28534) Pttypang válasza #57770240 (#28531) üzenetére


Pttypang
veterán

Kimaradt a HL3 a mesebol :DDD

Everybody lies.

(#28535) Máté94 válasza Nova96 (#28533) üzenetére


Máté94
addikt

(#28536) saelin válasza Pttypang (#28534) üzenetére


saelin
veterán

Még az kéne! Eddig nálam kedvenc esélyes, ha el merik rontani, akkor elvonulok buddhistának! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28537) #57770240 válasza Pttypang (#28534) üzenetére


#57770240
törölt tag

Tééényleg :DDD Kövi mesémbe majd beleírom azt is :D

(#28538) saelin


saelin
veterán

Spoiler
Érdemes a Bleach-et a 310. rész után nézni? Ahogy elnézem ott vége lett a történetnek és csak nyúzzák tovább "ovákkal". Ha értékelnem kell az animét, akkor 10/6-ot kap az eddigiekért, de csak azért mert jószívű vagyok. Maga a történet tetszett, a világ és a karakterek is, de sokszor úgy éreztem, hogy rossz pillanatban próbál vicceskedni az anime. Ez volt, hogy hazavágta a hangulatot is... Azt már nem is említem, hogy - a szó legszorosabb értelmében - nem egyszer ízléstelenül próbáltak időt nyerni, hogy be ne érjék a mangát. Kedvenc nem lesz belőle, de azért csalódtam picit. Lehet a hype miatt, lehet csak én vártam tőle túl sokat... Egyszer nézhető.
Spoiler

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28539) Pttypang válasza saelin (#28538) üzenetére


Pttypang
veterán

Aizen utan sok ertelme nincs.

Everybody lies.

(#28540) saelin


saelin
veterán

Új hosszú sorozatot keresek és úgy látszik, hogy hunter x hunter lesz a kiszemelt áldozatom. A kérdésem:
A régi és az új sorozat közzül melyik éri meg jobban? Van valami komolyabb történetbeli eltérés a kettő között?

Ha csak a grafikát és a zenéket nézem, akkor a régit választanám. Világosítson fel valaki! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28541) oriic válasza saelin (#28540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól tudom az új a mangát követi. AZt érdemesebb nézni szerintem. ÉN is azt nézem. :)

Live-Die-Respawn

(#28542) Nova96 válasza saelin (#28538) üzenetére


Nova96
őstag

Érdemes bár lassan folytatódik, de végére megoldjak a Aizen utáni lélek energia (?) eltűnést.

(#28543) Synthwave válasza saelin (#28540) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Új hosszú sorozatot keresek"

Akkor első körben

Maison Ikkoku

és

YAWARA! a fashionable judo girl!

;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28544) Synthwave válasza Synthwave (#28543) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aztán a nem-annyira-hosszúakból pár;

Kimagure Orange Road

Versailles no Bara

Glass no Kamen (2005)

Quality entertainment.

Mellékágon Cardcaptor Sakura BD és BSSM-univerzum.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28545) Archanon


Archanon
őstag

SKET Dance 14 rész után dobva. Nekem ehhez nincs türelmem, csoda az is, hogy eddig vártam vele, hátha jobb lesz.

Level E 7 rész után se valami megnyerő... Volt pár jó pillanata, de kezd lesüllyedni az egyáltalán nem vicces wtf kategóriába. Nem tudom végig merjem e nézni az utolsó részeket... majd talán, szép lassan.

2x2=Shinobuden - Ninja Nonsense - Ahhoz képest, hogy hol áll a ranglistán, egész kellemes ökörség. :DDD Felén vagyok túl még csupán, de ezt legalább végig fogom tudni nézni úgy érzem. Aki szereti az agyrohasztó dilis poénokat, annak ajánlom, amúgy semmi extra.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28546) Nova96 válasza Archanon (#28545) üzenetére


Nova96
őstag

SKET Dance 14 rész után dobva. Nekem ehhez nincs türelmem, csoda az is, hogy eddig vártam vele, hátha jobb lesz.

Én harmadik után dobtam, de nem értem miért szeretik ennyire.

(#28547) alevan


alevan
őstag

Na, ha minden jól megy, egy hét mulva kezemben lessz az Aldnoah.Zero, a Panty and Stocking with Gartenbelt illetve a két Magi OST. Vagyis az oldal ahonnan rendeltem azt írta, hogy 10.én postázzák. :B

Ilyenkor kell vámot fizessek?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28548) Máté94


Máté94
addikt

Aldnoah Zero S01E10: Nem voltak hamis illúzióim, egyértelmű volt minden. Ha 24 részes lenne a sorozat, még talán elhiszem, de 12-vel nem lépnek meg ilyen fricskát, vagy inkább csak nagyon ritkán. :)

(#28549) #57770240 válasza Máté94 (#28548) üzenetére


#57770240
törölt tag

Ez 24 rész lesz, én úgy érzem!

(#28550) Máté94 válasza #57770240 (#28549) üzenetére


Máté94
addikt

Szept. 21-el vége, tehát még 2 rész várható.

Sword Art Online S02E10:

[SPOILER]
Az elején nagyon béna volt, ahogy Sinon-t vigasztalni kellett... na meg a reakciók. "Nem tudok lőni, de ha más lőne a saját fegyveremmel, azt nem bírnám ki..." Ööööö... K. gg. :U :C

Viszont "Gunner X" karakterét eléggé elpazarolták. :Y
[/SPOILER]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.