Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43027) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Whitelist-ben ha minden 4k-s képfrissítési elemet bekapcsolok, okozhat olyan gondot hogy 10mp vagy 1 percenként elsötétül a kép (hang van a háttérben) majd visszajön. Ezt csinálja a menüben is és film lejátszása közben.
Volt már valakinek ilyen gondja?

Bajom annyi, haverom kábeleti + lejátszóját teszteltük neki, én mindent széthúztam (épített NAS, Beeling GT1@Coreelec, Pioneer VSX-932-es erősítő)

Teszteltük szép volt jó volt, majd újra összedugtam tegnap mindent , whitelistben beállítottam a szükséges 4k képfrissítéseketés ezt az idegesítő pillanatnyi képvesztést tapasztaltam.

Azóta már mindent megcsináltam de ugyanez lett az eredménye eddig úgy néz ki máig:
- Erősítőt reseteltem, úrja beállítottam midennt
- Coreelec-et reseteltem, újra beállítottam mindent
- Kábelt kicseréltem, hátha az halt meg, de szerintem nem, mert ha diretbe a TV OneConnect felületébe dugom akkor látja a TV

Mindent végigzongoráztam, Whitelist-et töröltem + Kábelt kicseréltem eddig 5 perc alatt a Justice League tökéletesen futott, nem volt fekete kép vagy jelprobléma (4k+HDR ment rendesen)

Alábbi eszközeim vannak :
Samsung 55-ös Q6F (2017)
Pioneer VSX-932 erősítő
Beeling GT1 @ Coreelec 8.9.50
épített Nas @ Openmediavault

Lehet mindezen hibám Whitelist beállítások miatt lehetett?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.