Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) darvinya


darvinya
titán

Jól gondolom, hogy CoreElec-hez LE8 dtb kell?

tar frissítés hova is kell másolni?

(#39284) korcsi

Arra gondolsz, amit Csicsóka fórumtárs link-elt?

(#39297) Csicsóka

Igen, most próbálom, csak előtte kell a img amire tar frissítés felmegy.
Most erre van időm, de még írok PÜ-t.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39302) korcsi válasza darvinya (#39301) üzenetére


korcsi
veterán

Például, én még a ce oldalán kintlévőre gondoltam.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#39303) Csicsóka válasza Beni2360 (#39288) üzenetére


Csicsóka
őstag

Itt írok róla, az előzmények is linkelve vannak.
A fő eltérés, hogy nem tömörített squash fájlrendszeren fut mint az eredeti, hanem ahogy a többi "rendes" Linux, ext4-en. SD-ről vagy pendriveról fut, eMMC-t nem bántja. S905, és S905X-en is megy, nem kell frissíteni, mert ez a K verzió.
Ha 7-es média tárad van, az átvihető ide is.

(#39304) ttt válasza Csicsóka (#39300) üzenetére


ttt
senior tag

Csak nehogy mire odaérnének megint szanaszét szakadjon a csapat :U

(#39305) darvinya válasza korcsi (#39302) üzenetére


darvinya
titán

Azt meg hol találom?
Vagy ez az [link], de ez devel.

LE dtb jó hozzá?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39306) korcsi válasza darvinya (#39305) üzenetére


korcsi
veterán

itt

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#39307) Pelican válasza darvinya (#39305) üzenetére


Pelican
őstag

Miért erőlteted az LE dtb-t? Használd a kártyán lévőt (fel kell másolni a gyökérbe a megfelelőt és persze átnevezni).

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39308) darvinya válasza korcsi (#39306) üzenetére


darvinya
titán

Itt Csicsóka fórumtárs újabb frissítést link-elt. [link]
De ez tar file, mint frissítés, amihez kell előtte img is.

(#39307) Pelican

Milyen kártyán lévőt használjak?

(#39309) blakey

Téma összefoglalóban nincs, fórum keresés nem hoz eredményt, akkor kérdezek.
Igen, olvasom topikot, de napi 100+ hsz (más fórummal összesen) után emlékezni pontosan mit hogyan, hol, kicsit sok.

Köszönöm
1x meg csinálva már jobban memorizálom.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39309) blakey válasza darvinya (#39305) üzenetére


blakey
titán

Ennyire nem olvasod a topikot vagy szelektív az olvasási képességed esetleg 1 nick alatt többen szerepeltek? :F A .tar-t az Update mappába kell húzni, dtb meg az img kiírása után lesz, ott egy DTB mappa ha megnyítod a megírt SD-t/pendrive-ot.

Olyan kérdéseket teszel fel, mintha ma kerültél volna ide (ezt már szerintem említettem)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39310) Pelican válasza darvinya (#39308) üzenetére


Pelican
őstag

A saját kártyádon lévőt.
img.gz-k:
https://github.com/CoreELEC/CoreELEC/releases

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39311) Baliga Tamás


Baliga Tamás
senior tag

Nekifutnék mégegyszer - hátha vmi jó szàndéku kolléga segítene..!
Szval érdeklődnék - valakinek van-e H96 Pro Plus box-al bármilyen véleménye/tapasztalata; ugyanis vàsárlás előtt állok és nem szeretnék mellé lőni ha nem muszály..!
Válaszokat megköszönném..!

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#39312) darvinya


darvinya
titán

Fent a devel, de nem találom hol van említett gamma/HDMI fekete állítás?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39313) Pelican válasza Baliga Tamás (#39311) üzenetére


Pelican
őstag

Nem hemzsegnek itt a tulajok, talán az a baj...
Nekem van egy 3GB/16GB H96 Pro, akár meg is válok tőle, eddig is csak tesztre volt, csak az időmet viszi.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39314) korcsi válasza darvinya (#39312) üzenetére


korcsi
veterán

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#39315) Beni2360


Beni2360
félisten

Az mitől van, hogy elmentem a média tárt és az új rendszeren betöltöm, meg is jelennek a filmek de az elérési utat nem találom. Nem jelenik meg az útvonal.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39316) satel válasza krsanko (#39285) üzenetére


satel
tag

ezen működik a NETFLIX?

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#39317) blakey válasza satel (#39316) üzenetére


blakey
titán

Csak Leia esetében működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39318) darvinya válasza korcsi (#39314) üzenetére


darvinya
titán

Kösz, de ez nem az.
Ez csak szín palettát korlátozza, emiatt sötétít kicsit a feketén, de ez nem.HDMI fekete kezelés.
Ez tipikus Samsung Amoled szín kezelés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39319) Pelican válasza darvinya (#39318) üzenetére


Pelican
őstag

A tévéden kellene keresgélni...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39320) blakey válasza darvinya (#39318) üzenetére


blakey
titán

Konkrétan az yCbCr/RGB kezelésre vonatkozik, ha a TV-d PC módban van (RGB) akkor a teljes színtartományt kell használni, ha yCbCr-ben akkor a korlátozottat.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39321) Imdre válasza C. s. (#39277) üzenetére


Imdre
aktív tag

Na, kipróbáltam. Android alatt felismeri, lejátszás megy minden gond nélkül. LE (8-as) alatt használom, ott sincs semmivel gond. Torrent, lejátszás, minden működik, ahogy kell. 1.5 TB hdd exfat-ra formázva. A rack gyári firm alatt fél óra után leállítja/készenlétbe helyezi a vinyót. Ki nem kapcsolja, de az szerintem felesleges is lenne. Árukereső kommentjeinél panaszkodnak, hogy LE alatt nem jó, de én ezt Minix-en használva cáfolom. Részemről ajánlott :)

Technoman
Igazad van, olvastam én is a gyári specifikációt, de az nem mindig szentírás :)
Viszont 8Terra hdd kapacitással volt már tesztelve, tehát azt írtam tutira. Ettól függetlenül kezelheti természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#39322) darvinya válasza Pelican (#39319) üzenetére


darvinya
titán

És (#39320) blakey

Igen a Tv-n van menü [kép](nehéz fotón visszadni kijelzőt, nem annyira fényes fehér), de nem választható ki és állítható.
Ezt droidnál működik.

Hiába kapcsolom át, de ez a menü ugyanúgy inaktív.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39323) Beni2360 válasza Csicsóka (#39303) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a válaszodat. Azokat figyelemmel kísértem csak ez az ext4 zavart meg.
Kiírtam de win csak fat rendszert irt vagyis tudom az ext is az. Előbb egy 4-s régi kártyára írtam de azon lassú volt. Most egy 10-re tettem és szalad rendesen fürgén. Érdekes, hogy induláskor kilistázza a képernyőn úgy mint az első alkalommal a telepítésnél. :F
Nagyon szép munkát csináltál és tényleg ezen a sima 905-n flottul fut, a kép is szuper. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39324) Alien! válasza darvinya (#39322) üzenetére


Alien!
senior tag

Ha Samsung akkor próbálj meg másik hdmi bemenetet. Nem mindegyiken aktív az opció.

(#39325) Csicsóka válasza Beni2360 (#39323) üzenetére


Csicsóka
őstag

"Érdekes, hogy induláskor kilistázza a képernyőn úgy mint az első alkalommal a telepítésnél. "

Kivettem a boot image-ból a spalsh képeket, ezzel is csökken a mérete, így gyorsabban betöltődik, hamarabb indul a szekér. Ezért nincs LE logo. Ez főleg tesztelésre készült, ezért progress módban indítom, így látni mit csinál induláskor, leálláskor.

Ha akarjátok ezt a verziót használni, még módosíthatnám, hogy átméretezze az SD-t induláskor.
Vélemény?

(#39326) darvinya válasza Alien! (#39324) üzenetére


darvinya
titán

De miért is?
Ugyanezen porton droid alatt működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39327) korcsi válasza darvinya (#39322) üzenetére


korcsi
veterán

És biztos, hogy át kell azt kapcsolni?

Remek összefoglaló

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#39328) Beni2360 válasza Csicsóka (#39325) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha akarjátok ezt a verziót használni, még módosíthatnám, hogy átméretezze az SD-t induláskor. - Na ez már amikor felírtam az sd-re már több mint 1 gb méretet csinált az 500 Mb helyett.
De ezt az átméretezést nem értem. :F
Gyorsan bootol be az nem vitás.
Most a . Transparency! bőrrel barátkozok mert a kedvencem ( Estuary )nem telepíthető. Ez egy egészen más vizuális képet ad.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39329) Pelican válasza darvinya (#39326) üzenetére


Pelican
őstag

Szerintem maradj az androidnál. :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39330) darvinya válasza korcsi (#39327) üzenetére


darvinya
titán

[link]

If the external device you have connected does not support the full black range that the TVs panel can support you can enable the HDMI Black Level function and have the TV compensate for this lack of black level.

Annyival egészíteném ki, hogy RGB tartományként mutatja magát, miközben fekete szürkés.
Emiatt lenne jó, ha tényleg üzemelne vagy HDMI fekete, vagy ténylegesen tudja RGB tartományt.
Kapcsoló állítással nem történik semmi, csak említet színtartományt szűkít.

(#39329) Pelican

Azért maradjak droid-nál, mert rámutattam egy hiányosságra.?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39331) Beni2360 válasza darvinya (#39330) üzenetére


Beni2360
félisten

E szerint meg van a válasz a kérdésedre. Nekem ez jön le belőle.
Az android nem támogatja és ezért tudod állítani.
A LE támogatja és ezért nem tudod állítani.
Persze ez mind szoftveresen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39332) ttt válasza Csicsóka (#39325) üzenetére


ttt
senior tag

Szerintem mindenképp, bár nem nagy cucc utólag megcsinálni, de ha induláskor ez is megvan az pro. :K

A spalsre:
Induláskor nekem pl. eleve jobban tetszik, ha látom dolgozik, nem egy - bár akár tetszetős - boot logót bámulok, hogy akkor most fagyott vagy miafaxvan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#39333) C. s. válasza darvinya (#39278) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, ilyen kell! :K

#39321 Imdre:

Köszi szépen, hogy vetted a fáradtságot, és kipróbáltad nekem. :) Még nem dőlt el, hogy 1 vagy 3 TB-s HDD megy-e bele, de valószínűbb a 3. Kényes a fájlrendszerre? Milyenre kell formázni? A 3 terásat is exfat-ra? Azt ugye rendesen kezeli a 64 bites Windows 8.1 is?

[ Szerkesztve ]

(#39334) darvinya válasza Beni2360 (#39331) üzenetére


darvinya
titán

Android alatt van box HDMI beállítás, azon állítva, akkor van Tv-n HDMI fekete.
De maga fekete szín marad droid alatt, mind1 hova kapcsolom.
Viszont Kodi alatt szürkés a fekete, emiatt szeretnék valamit kezdeni vele, de javasolt kapcsoló nem csinál más, mint színtartományt szűkít.

Érhetőbb legyek.
Ugyanazt a szélesvásznú filmet néztem droid és Kodi alatt.
Droid alatt alsó-felső sáv fekete, Kodi alatt alsó-felső sáv szürkés, ezen kicsit javít javasolt színtér szűkítés.
De olyan Kodi alatt kép, mintha fehér maszk lenne egész kijelzőn.
Lehet OSD bug, ami mindig ott marad kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39335) Csicsóka válasza Beni2360 (#39328) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az eredeti LE, amikor első alkalommal elindul, kiterjeszti a kártya max. méretéig a helyet, amit később már használhat. Ezt a mutatványt ez a teszt rendszer még nem tudja. Bármekkora kártyára is írod fel, csak 1.1 giga a szabad kapacitás, ezt kell itt is kitolni a max. méretig. Ezt lehet megcsinálni, a boot image módosításával.

(#39336) Csicsóka válasza ttt (#39332) üzenetére


Csicsóka
őstag

Boot logo ügyben, egy követ fújunk, minden rendszerem így használom, a CSMC is már csak ilyen módon indul.
Ráadásul egy fontos elv is teljesül ezzel, ami nem más mint a Linuxra nevelés. Hagy lássa a tisztelt közönség, hogy indul egy rendes operációs rendszer. (A dózer nem tartozik ide) :)

(#39337) ztsoft válasza Csicsóka (#39336) üzenetére


ztsoft
őstag

+1 :C

Igaz, én jelenleg boot logo-t használok a Kubuntu-nál (alap, de legalább van animáció benne), de csak egy Esc-et kell nyomni és már látom is, hogy mi folyik a háttérben (hiba keresésnél tökéletes).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#39338) blakey válasza darvinya (#39334) üzenetére


blakey
titán

Szerinted ha LE/CE hiba lenne akkor másnál nem jelentkezne? Nálam tök fekete a sáv LE/CE bármelyik verzóin. A tv-dben van a hiba. HDMI feketeszintet Auto-n kell hagyni, olyan módban ami a lejátszókhoz kell, valószínűleg olyan módban van a bemenet amit a droid és az LE/CE eltérően kezel a beállítások miatt. LE/CE médialejátszó beállításokkal működik szerintem a TV-d HDMI feketeszintje RGB-hez van igazítva.

(#39336) Csicsóka
Egy médialejátszónak szánt rendszert ne akarjunk operációs rendszerré alakítani, konkrétan a célközönséget nem érdekli, hogy milyen folyamatok mennek végbe bekapcsoláskor, kikapcsoláskor, tehát ha nincs pl. boot képernyő akkor ne legyen semmi. Bár a képernyőnek van egy funkciója, mégpedig, hogy működik. Már kérdés, hogy van aki szereti nézni a karaktereket egy kijelzőn, de médialejátszó szempontjából "igénytelen" megoldás. Ha meg teljesértékű rendszeren szeretnénk futtatni akkor a rendszer boot képernyője jelenjen meg, LE esetében a rendszer a LibreELEC.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39339) Imdre válasza C. s. (#39333) üzenetére


Imdre
aktív tag

Azt nem tudom, hogy kényes-e a fájlrendszerre. Ezt a 1.5 Terrás vinyót exfat-ra formázva használom a kezdetektől. Egy 650-es 2.5-es külsőt váltott. Azt használtam ext3, illetve ext4-re formázva. Nem volt gond, de azt ugye nem igazán szerette a windows. Tc-vel pluginokkal kellett operálni. Exfat-tal nincs gond, eszi a Minix, Windows, minden... :)

[ Szerkesztve ]

(#39340) krsanko válasza Csicsóka (#39325) üzenetére


krsanko
tag

Engem nem zavar a "betűsorok szaladgálása",kb,olyan gyorsan bútol mint az LE8,én maradok ennél a változatnál.A hétvégén átrakom SD-re,akkor hátha még pörgősebb lesz.
Csicsóka ,azt általad betett képen látom a médiainfót.Azt szeretném kérdezni hogy a billentyűzet melyik gombjához van rendelve?

(#39341) darvinya válasza blakey (#39338) üzenetére


darvinya
titán

HDMI feketeszintet Auto-n kell hagyni

Hagyom is, mivel Kodi alatt szürke Tv-n ez a menü, tehát nem módosítható, ezt Tv vezérli.
Viszont nincs olyan fekete színe, mint droid-on.

Idézem magam:

Ugyanazt a szélesvásznú filmet néztem droid és Kodi alatt.
Droid alatt alsó-felső sáv fekete, Kodi alatt alsó-felső sáv szürkés, ezen kicsit javít javasolt színtér szűkítés.
De olyan Kodi alatt kép, mintha fehér maszk lenne egész kijelzőn.
Lehet OSD bug, ami mindig ott marad kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39342) tkomlosi válasza Csicsóka (#39336) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

megkérdezhetem, hogy melyik distrot preferálod desktop környezetnek?

(#39343) Csicsóka válasza blakey (#39338) üzenetére


Csicsóka
őstag

"médialejátszó szempontjából "igénytelen" megoldás"
Ez is egy vélemény, de vagyunk itt páran, akik nem így gondoljuk.
Az a jó, hogy van választási lehetőség, és nem kell mindenkinek ilyen igénytelen cuccot használni.

(#39344) Pelican válasza darvinya (#39341) üzenetére


Pelican
őstag

Ami nem megy, felesleges erőltetni.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#39345) Csicsóka válasza krsanko (#39340) üzenetére


Csicsóka
őstag

O billentyűvel lehet. KODI 17,18 alatt nem ezt mutatja.

(#39346) blakey válasza krsanko (#39340) üzenetére


blakey
titán

Jarvis esetében "O".

(#39343) Csicsóka
Kiragadtad azt a részt ami pont nem negatív vagy pozitív kritika, a lényege az, hogy médialejátszónak használni olyan eszközt érdemes ami céleszközként szolgál minden sallang nélkül. Minél egyszerűbb annál jobb. Mint fejlesztő szereted ha a sorok pörögnek előtted, én mint felhasználó pont nem szeretem, nem illik a képbe. Ha már javítani szeretnél az LE 7-en akkor érdemes a "L" verzóra építeni.. Kipróbálhatod esetleg az LE 8.2.3.1-nél használt Nougat kernellel, ugyanis LE7 Nougat kernele még kezdetleges volt ezért voltak anomáliák és emiatt lett visszatéve az MM kernel.
Amúgy jó ha valaki foglalkozik ezekkel a dolgokkal, még akár valami nagyon jó is "születhet". :C

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39347) Csicsóka válasza tkomlosi (#39342) üzenetére


Csicsóka
őstag

LMDE Mert mindenen Debian fut itt nálam, ezért hoszú UHU Linux, Gentoo korszak után itt kötöttem ki.

(#39348) C. s. válasza Imdre (#39339) üzenetére


C. s.
addikt

" Exfat-tal nincs gond, eszi a Minix, Windows, minden..."

Remek, köszönöm szépen! :)

Szerk.:

Ez most jutott eszembe! Tölteném le az LE-t, csak épp nem találom, hová jegyeztem föl, milyen proci van a Minix Neo U1-ben. :B Valaki kisegítene, hogy ki tudjam választani a megfelelőt?

A másik: Egyelőre ajánlottabb a 7-es verzió? (Beleolvasgattam a fórumba, de nem merültem bele.)

[ Szerkesztve ]

(#39349) Beni2360 válasza darvinya (#39334) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nálam bármelyik LE CE használom fekete az a sáv, még egy szép ében fekete zongoránál is néztem és nem szürkés az a zongora. Igaz nem plazma fekete de fekete.
Azért néztem az beállításokat azon a képen, azok a képkorrekciók nem való egy natív média lejátszásához.
Én is sokat szenvedtem a TV kalibrálásával mire elfogadható színt és árnyalatot sikerült beállítanom.
Az a szürkés fekete sáv a projektoron történő vetítésnél már nálam is elő jön de ez már a proji vétke. És ez jelen van a droid alatt futó zidoo lejátszónál is, de TV-n a zidoo-nál is fekete a sáv.
Nem tudom elképzelni mi lehet nálad a gubanc.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39350) Beni2360 válasza Csicsóka (#39335) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen most már értem.
Igaz nem vettem ki a kártyát és nem néztem meg, de ha jól vissza emlékszek igen csak egy sort látok a háttér tárnál és ez 1.4 G és abból 53% a foglalt.
Szerintem jöhet az ota kiterjesztés.
A logó igen vagy nem olyan rövid idő, hogy mindegy.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.