Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) gyuri152 válasza DoItYourself (#3782) üzenetére


gyuri152
csendes tag

Maga a DLNA megosztást megosztást azt bekapcsolva hagytam a routeren és VLC média player-rel próbáltam a hálózati eszközről lejátszani a filmet de így sincs hangja :( . Android beállításnál megjelöltem, hogy csak a HDMI-n legyen a default audio out.

[ Szerkesztve ]

(#3802) Pelican válasza DoItYourself (#3800) üzenetére


Pelican
őstag

Jobb, mint a mini mx LE nélkül... :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3803) TCr válasza gyuri152 (#3801) üzenetére


TCr
veterán

Lehet bugyuta kérdés, mert nem ismerem 100%-osan a routereket, de SMB-t nem tud a DLNA helyett?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3804) interstate76 válasza dugesz77 (#3797) üzenetére


interstate76
addikt

Én majd akkor veszek S912-est, ha Gearbesten lesznek 50 USD körül (náluk tudom pontokkal csökkenteni az árat). Meg persze ha jók lesznek a felhasználói tapasztalatok.

(#3796) vargalex Hajrá, hajrá!

Mint már írtam, az én Mini MX-em ma megérkezett, és az elmúlt 1 órámat rá is tudtam szánni, így gyorsan be is laktam a kicsikét. Villámgyorsan és problémamentesen ment rajta minden (wipe cache majd wipe data/factory reset recoveryből, utána pedig a megszokott programok telepítése), egy dolgot nem értettem: a wipeolások után nem kellett volna eltűnnie róla minden, a kis kínaiak által letöltött és telepített programnak? Olyan 4-6 progit kézzel kellett eltávolítani az Alkalmazások/Letöltött menüpontból, mielőtt feltettem a sajátjaimat.

Ezt leszámítva fennakadás nélkül ment rajta minden, ugyanolyan gyors, mint a Mini MXIII. Memóriaigényes alkalmazásokkal nem teszteltem, ill. a böngészést is csak 1 megnyitott lappal próbáltam ki. Amikor végeztem minden telepítéssel (ez olyan 30 programot jelent), akkor olyan 250-300 MB szabad RAM maradt.

A 2, szokásosnak mondható "hiba" maradt:
- a Horizon Go elindul, de az adások nem mennek (ez - mint tudjuk - nem készülékspecifikus, hanem a rootnak és a 4.4-esnél magasabb verziószámú androidnak köszönhető)
- nem megy a multitask: pl. Play Áruházból telepítgetem a Saját alkalmazások/Összes menüpontból azokat, amiket fel szeretnék tenni a kis kütyüre, közben nyomok egy Home gombot, de amikor a legutóbb használt alkalmazások között elindítom a Play Áruházat, akkor nem oda kerülök, ahol félbehagytam a telepítéseket, hanem a nyitóoldalra. 1 GB RAM-mal szerelt készüléknél szerintem ez nem feltétlenül baj, hamar betelne a memória, ha nem zárna be mindent, amit épp nem használunk, de azért bosszantó is tud lenni.

Azt elfelejtettem megnézni, hogy van-e rá frissítés, de úgyis LE kerül rá és NAS-ként fog funkcionálni, csak most sajnos nincs itthon egyetlen, 2,5"-es HDD sem, amire ráférnének a dolgaim, így a beüzemelés egyelőre várat magára.

Konklúzió: ha szavakba tudnám önteni, hogy mennyire megérte az árát (21,89 USD volt, amikor néhányan rendeltünk belőle), akkor át kellene nyergelnem egy irodalmi topikba. :)

(#3798) envagyok Android alatt melyik usb-s dvb-t tuner működik, mire kell figyelni kiválasztáskor? Olyat szeretnék, amibe be lehet dugni a tetőantennáról levezetett koaxot, és nem olyat, amelyiknek saját, kicsi antennája van. Thx!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3805) junkpod válasza DoItYourself (#3800) üzenetére


junkpod
nagyúr

Elolvastam, semmivel nem szarabb mint egy átlag S905, mondjuk többet sem tud. :)

Box's don't touch!

(#3806) DoItYourself válasza interstate76 (#3804) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A #3127-et nézd már még. Kíváncsi vagyok létezik-e új verzió a Mini MX-ből, vagy urban legend.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3807) DoItYourself válasza junkpod (#3805) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

AC3/DD esetén akadozik a kép, PCM és passthrough esetén is Kodi 16.1-el, azt írja a táblázatban. Ilyen azért nem volt egy S905-nél se. Mondjuk említ vmi hekkelt Kodi-t is, lehet az az oka. A 3D teljesítmény se valami acélos, azt írta többet várt az S905-höz képest. Biztos lesz még jobb is, de első benyomásra nem nyerő.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3808) interstate76 válasza DoItYourself (#3806) üzenetére


interstate76
addikt

A felirat szó szerint megegyezik azzal, mint amiről itt írtál - remélem, az SD kártyás LE azért futni fog rajta!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3809) Multibit válasza gyuri152 (#3801) üzenetére


Multibit
veterán

Felejtsd el a DLNA-t, használj mezei share-t (SMB, NFS)!

(#3810) gabywap válasza djnice (#3789) üzenetére


gabywap
tag

Ezen még van szállitási dij is 0,33. De ez is ugyan az nem? :)
igaz ez az ali-n van. [link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3811) gabywap válasza interstate76 (#3804) üzenetére


gabywap
tag

Én ugy láttam az andoidon ezek a tipusu usb kütyük jól mennek mindigtv-re de a kis antenna a lópikula. :)

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3812) gabywap válasza interstate76 (#3804) üzenetére


gabywap
tag

Én ugy láttam az androidon ezek a tipusu usb kütyük jól mennek mindigtv-re, de a kis antenna a lópikula. :)
DVB-T+FM+DAB+820
[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3813) gabywap válasza envagyok (#3762) üzenetére


gabywap
tag

Kaptam ezt a tippet cnxsoft-on, hogy ez a szoftok is jók a k1 plus.ra :)
Ma letesztelem. Sőt gyári openelek is van hozzá.
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3814) interstate76 válasza gabywap (#3812) üzenetére


interstate76
addikt

Ezek tényleg nagyon olcsók, köszi!

A memóriakártya-témához: kis árelőny érdekében nehogy az Aliról rendeld! Gearbestről valószínűleg olyat kapsz, ami másoknál már bevált, Aliról meg lehet, hogy egy tetűlassú, használhatatlan műanyagdarabot. Szerintem.

Szerk.: most látom, hogy Alin még drágább is - mi szól mellette? Nincs PayPalod?

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3815) vargalex válasza gabywap (#3810) üzenetére


vargalex
Topikgazda

De szállítással is $2.74 a 8 GB-os, míg az Ali-s linken $2.88 (a 16-32 GB-osnál még nagyobb a különbség).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3816) gabywap válasza interstate76 (#3814) üzenetére


gabywap
tag

Mert még ide nem regiztem (de most fogok már is) a paypal meg most leürült. :D Bank karival tok csak. :)
Most csúszott fel a xtreamer-mxv droid roppant érdekes.... a telepités után még sokminden appot most installál...
Amugy régebben egy fémes usb 64gb pen-t rendeltem ebay-on jaj mamám nem vót lassab mint az :D

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3817) gabywap válasza gabywap (#3816) üzenetére


gabywap
tag

Na kb igy néz ki a droid mint ezen. :)
https://www.youtube.com/watch?v=1wCbtoNWXN0

na még ez hasinlit rá szinte
https://www.youtube.com/watch?v=TmmBcCE-fmY

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3818) azbest válasza gabywap (#3810) üzenetére


azbest
félisten

A hivatalos ali shopja a mixza márkának elvileg ez [link].
Most épp "drága", de vettem már tőlük 2.38 és 1.84 USD áron is 8GB-os kártyát. A drágábbiknál kártyaolvasó és normál méretre adapter is volt hozzá akkor.

[ Szerkesztve ]

(#3819) Mankó


Mankó
veterán

Srácok, Openelec-et tervezek a Mini Mx-re tenni és látom mindenki 8 Gb-s sd kártyát ajánl hozzá. Eredetileg az Openelec elfér 512 Mb-n, mire kell a többi hely? Micro Sd vagy teljes méretű SD kártya kell bele?
Elég a 8-as vagy ajánlottabb a 16-os?
A mini mxiii-asba is ajánlott az sd kártya? Ott mégis csak 16 gb a tárhely.
Holnapra itt lesznek a kütyük és holnap akarom megvenni gyorsba a kártyákat is, hogy délután már hegeszthessem is fel a rendszert hozzá. Majd jövök azzal kapcsolatban is szerintem segítségért, hogy pl melyik verziójú OE-t tegyem fel ami stabil is és a legtöbb fícsőr is elérhető alá.

Jut eszembe, mivel 3 eszközt kell telepítenem, nem megoldható az, hogy belakom az egyiket, felteszek rá mindent ami kell és klónozom a kártyát és az imaget teszem csak a másik kettőre? vagy annyira rövid műveletről van szó, hogy kár a klónozással bíbelődni?

(#3820) junkpod válasza Mankó (#3819) üzenetére


junkpod
nagyúr

LibreELEC a javasolt mediaplayer célra.
A kártyára fogja a mediatarat létrehozni, ez gyorsan fel-egy gigás a hizhat. De ha a box saját memóriába telepíted akkor csak telepítő sd kell, ami kb az image fájlt kell elbirja.

A több gépes használathoz megosztott mediatar kell, amire sajnos a dlna-nal jobbat meg nem hallottam.

Box's don't touch!

(#3821) Beni2360 válasza osztraksajt (#3705) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez arra szolgál hogyha a TV-n mondjuk megy az antennáról az adás akkor ugyanazon a hdmi kábelen visszaküldi az erősítőbe hangot és nem kell egy külön optikai/koax/sztereo kábellel visszavezetni a TV-ből kimenő hangot az erősítőbe.
Nem ide való de nekem evvel gyűlik meg a bajom. Hol működik hol meg nem. Nem tudom elképzelni, hogy miért?
------------------------
----
Én meg ma cseréltem le a 005 LE a 003-ra mert állandóan vacakolt. Állás után lefagyott, Nem vette a jelet 2-3 percig a NAS-ról bekapcsolásnál, a droidra kapcsolva volt jel, vissza még mindig nem és gyalultam. :Y

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3822) envagyok válasza gabywap (#3813) üzenetére


envagyok
veterán

Az utolsó 003 as amlinuxos libreelec a jó.
Az tud kadenciahelyes lejátszást és megy a dvb driver
Teszteltem

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3823) Beni2360 válasza Songoman (#3753) üzenetére


Beni2360
félisten

Nagyon NEM ajánlott áram alatt ki-be dugdosni a HDMI kábeleket. Ezt most olvastam az erősítőm leírásában.
Nem nagyon szokták betartani de okozhat hibát. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3824) gabywap válasza envagyok (#3822) üzenetére


gabywap
tag

Még azt nem teszteltem épp talán de sorra kerül. :)
Ez az android Xtreamer mxV szerintem iraelnek készült tele van olyan appokal. :) De amugy nem lenne rosz kinézete sem rossz de kiszedem a launcher-t :)

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3825) Mankó válasza junkpod (#3820) üzenetére


Mankó
veterán

Ha a box saját memóriájába telepítem a lejátszót, akkor létezik valamiféle image, amivel vissza lehet állítani a gyári androidot?
Ha csak média lejátszónak lesz használva, akkor az sd-s vagy a gyári memóriába való telepítés az ajánlottabb?

(#3826) envagyok válasza Mankó (#3825) üzenetére


envagyok
veterán

Általában vissza lehet.
Először keress egy img file-t sz eszközhöz. A tulajdonság fülön találod a verziót.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3827) Mankó válasza envagyok (#3826) üzenetére


Mankó
veterán

Aztán lehet nem kellene zargatni azt a gyári droidot, plusz talán sd-re könnyebb a telepítés is. Sima média lejátszáshoz szerintem sok is a 8 gb-s sd. Elég lehet a kisebb is, ha épp nem kapok 8-asat? (vidéken bármi megtörténhet).

(#3828) junkpod válasza Mankó (#3825) üzenetére


junkpod
nagyúr

Olyan egyszerű telepíteni, mint felmasolni egy fájlt az sd-re, berakni a boxba és ujrainditani.
Az egészben a legnehezebb feladat, hogy egy kézzel nyomd a resetet, míg másik kézzel bedugod az aramba a boxot.
Talán ha van 3 perc az egész...

Box's don't touch!

(#3829) Patice válasza junkpod (#3820) üzenetére


Patice
nagyúr

"A több gépes használathoz megosztott mediatar kell, amire sajnos a dlna-nal jobbat meg nem hallottam."

Én olvastam jobbról:

Lehetséges közös adatbázist csinálni egy szerveren/NAS-on SQL-lel, amihez az kell, hogy minden eszközön ugyan az a Kodi verzió fusson (mert sajnos mindig változik az SQL-be mentett adatbázis szerkezete valamiért) + advancedsettings.xml fájlal "meg lehet" mindegyik kliensnek modani, hogy hol van az adatbázis. Bármelyik kliens frissítheti, ha új elem kerül bele és így működhet az is, hogy egyik helyen abbahagyod és a másik helyen ugyan onnan folytatod. (Bővebb leírás a Kodi WiKi-n.)

Akár a Plexnél. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#3830) mokuska02


mokuska02
tag

Beelink Mini MX III-as készülékem van és Minix Neo U1-es rommal használom.Maga a rendszer nagyon jó gyors,nem fagy és minden működik.SPMC médiacenterrel kezdtem használni,tökéletesen működött a passtrough és a frekvenciaváltás is.Mire belaktam(addonok telepítése, finombeállítások)a frekvenciaváltás abbamaradt.Feltelepítettem a Kodit, ott működött a frekvenciaváltás,de a passtrough már nem rendesen,akadozott a hang.Van valakinek ötlete arra hogy bármelyik program tökéletesen fusson?

(#3831) djnice válasza mokuska02 (#3830) üzenetére


djnice
veterán

microSD-re kszaq féle LibreELEC, az androidot meg hagyd meg játékra.

(#3832) mokuska02 válasza djnice (#3831) üzenetére


mokuska02
tag

Próbáltam,de hiányzik belőle a magyar nyelv(nemtudom lehet-e pótolni)másrészt nekem a 006-os verzió lefagyott filmezés közben.Esetleg az OPenElec-et kipróbálom,hátha,de pont azért raktam fel a Minix romot hogy android alól futtassam a Kodit,vagy egyéb átiratait.

(#3833) TCr válasza mokuska02 (#3832) üzenetére


TCr
veterán

Hihetetlen, hogy ugyanaz a kütyü, ugyanaz a LE és mégis más-más bugok vannak.
Nekem a 005 produkált idegesítő furcsaságokat a MiniMXIII-mal, a 006-tal kicsit döcögősebb a menü, de legalább (eddig) stabil.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3834) djnice válasza mokuska02 (#3832) üzenetére


djnice
veterán

Akkor próbáld a 002-est amíg nem lesz stabil 006-os, a magyar nyelv pedig a menüből letölthető.

(#3835) gabywap válasza vargalex (#3815) üzenetére


gabywap
tag

Na igen, már regiztem és meg is rendeltem 2db-ot, még jóhogy össze volt kötve a folyószámlámmal a paypal. :)
Még egy jó billentyüzet kéne ami világit is. :)

envagyok: Na feléraktam ezeket de még sem jó nem látja a tunert szerintem itt valami más lehet mint nállad a kütyöben.
Kezdem majd lehet azzal, hogy passzolom a vasat veszek másikat, de ugyan ilyen nincs ezzel gondom csak a tuner lényeg volna nekem meg fontos.

putty-ban hogyan lehet ki iratni a hardvereket, vagy a tuner tipust van rá parancs?

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3836) gyuri152 válasza DoItYourself (#3782) üzenetére


gyuri152
csendes tag

Sajnos ugyanazt csinálja. Ezen van egy plusz app az a neve, hogy player-media center. DLNA jele az ikonja. Nem tudok egyenlőre zöld ágra vergődni vele. :(

(#3837) gyuri152 válasza TCr (#3803) üzenetére


gyuri152
csendes tag

Egyféle megosztást találtam eddig csak ezt a DLNA-t. Nekifeszülök a hétvégén és megnézem milyen lehetőségek vannak még.

[ Szerkesztve ]

(#3838) mokuska02 válasza djnice (#3834) üzenetére


mokuska02
tag

Nekem a nyelvnél annyit ír hogy English,semmi mást.Vagy ennél máshonnan kell letölteni?

(#3839) vargalex válasza mokuska02 (#3838) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

System -> Settings -> Add-ons -> Install from repository -> Kodi Add-on repository -> Look and feel -> Languages.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3840) gyuri152 válasza Multibit (#3809) üzenetére


gyuri152
csendes tag

Ha megtalálom a routeremen hol lehet állítani ilyet akkor mindenféleképpen kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#3841) mokuska02 válasza vargalex (#3839) üzenetére


mokuska02
tag

Köszönöm,akkor LibreElec 002-es build az ajánlott.OpenElecből valamelyik?

(#3842) envagyok válasza gabywap (#3835) üzenetére


envagyok
veterán

"putty-ban hogyan lehet ki iratni a hardvereket, vagy a tuner tipust van rá parancs?"

LSUSB
Már kértelek rá többször, hogy kopizd be, mit ír ki erre.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3843) peternac


peternac
tag

Sziasztok!
A T95M előlapján ki lehet kapcsolni az idő/wifi/egyéb dolgok kijelzését? Android és/vagy LibreELEC alatt? Kb. ez a számomra felesleges és "csúnya világító" dolog tart vissza a megvásárlásától. Amúgy analóg kimeneteles boxot keresek most a Mini M8S-em mellé (az tökéletesen megy LibreELEC-kel), és elvileg a T95M az egyik legjobb analóg kimenetes ebben a kategóriában a fórum szerint. Előre is köszi a választ!

(#3844) Mankó


Mankó
veterán

Csinálom a LibreÍElec-et az SD kártyára.
Leformáztam az sd kártyát, leszedtem a LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.005.img.gz-et, kitömörítettem és Win32 Disk Imager felírtam az Sd-re.

Jól csináltam, ennyi az egész, vagy valamit máshogy kellene? Az sd-t bepattintom a Mini Mx-be, reset, közben indítva a lejátszó és utána már a kodi állítgatása következik?

köszi

(#3845) TCr válasza Mankó (#3844) üzenetére


TCr
veterán

Majdnem... reset, közben visszadugod a 220V-ba és úgy indítod.
Amikor megjelenik a LE logó, akkor engeded el a reset-et.

Ezután LE alapbeállítások varázsló automatikusan indul, majd mikor már a KODI-t látod, akkor restart, csak utána kezdd el a KODI-t állítgatni.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3846) junkpod válasza Mankó (#3844) üzenetére


junkpod
nagyúr

Aramtalanitas legyen meg és várd ki türelemmel amíg 1-2-szer ujraindul.

Box's don't touch!

(#3847) Mankó válasza junkpod (#3820) üzenetére


Mankó
veterán

Nem lesz több gépes felhasználás, a családban 3 lejátszó lesz éás kb. ugyanazokat a beállításokat kell megcsinálnom 3x. A kérdés arra vonatkozott, hogy a kész beállításokat át lehet e tenni a két másik gép sd-jére, hogy ne kelljen ugyanazt még 2x megcsinálnom?

TCr: még nincs itt a kütyü, de már csak arra várok, órák kérdése és kezdődik a menet.

[ Szerkesztve ]

(#3848) junkpod válasza Mankó (#3847) üzenetére


junkpod
nagyúr

LE alatt van beállítás mentes és betoltes. Illetve, tuti más a tv, erősítő, ipcim...
De a mediatar az folyton változó dolog.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3849) baandii válasza mokuska02 (#3832) üzenetére


baandii
senior tag

magyar nyelvre megoldások, nálam is ez volt gond, de a manuális telepítés megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#3850) TCr válasza Mankó (#3847) üzenetére


TCr
veterán

Olyan csekély mértékű beállítást kíván, hogy szvsz nem érné meg beállítás-másolgatással sz*rakodni.
Hacsak nincsenek mindhárom gépre extra igények, pl. vargalex-féle "iptv", stb... amik beállítása valóban időigényes.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.