Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) snake1977 válasza bacsis (#18049) üzenetére


snake1977
őstag

Akkor go cseréld ki őket, én most kondiztam át egy ibm s478-as lapot :))
Szoritsál mester, ma 3 vga-t sütök meg a Te recepted alapján vacsorára :DDD remélem legalább 1db jó lesz, van x800GTO, gef7300gt, és egy 8500GT :DDD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18052) bacsis válasza snake1977 (#18051) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha csak csíkoznak, fixen jók lesznek :DD én nálam így van most 2db 8800GTX, mindegyik xar votl egyik csíkozott másik nem adott képet a csíkozós jó lett a másik elment Rive-hoz bigyó pótlásra nem volt jó tőle egy sütés és hipp-hopp repesztenek, még OC-zni is lehet őket :DDD

(#18053) Armagedown válasza bacsis (#18052) üzenetére


Armagedown
őstag

Üdv ! Amd Athlon 64 x2 5000+ proci meddig bírja ? Milyen programmal érdemes tuningolni és miket kell beállítani ?
Tudom hogy a biosban kellene beállítani , de nem szeretnék mindig cmos cleart egy rossz beállítás után.
A lap egy Gigabyte GA-MA69G-S3H , 32 bites Windows 7 fut a gépen

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#18054) snake1977 válasza bacsis (#18052) üzenetére


snake1977
őstag

Csak csíkoznak :K most kaptam egy 9800pro-t is, ezen meg "elúsznak" a betűk jobbra ez is megy a sütőbe akkor :DDD
Kár hogy nem ilyen 8800-asokat kaptam mint te :C
Egy szatyornyi vga-ból ezek adtak képet, de a rosszak között pár érdekesebbet is találtam Asus(!) S3trio 64-est, Gainward 6600GT agp, x1650, meg ilyen régebbieket :))

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18055) bacsis válasza Armagedown (#18053) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

3GHz-et könyne futhat az is :K 5-10MHz-enként emeld az "FSB"-t, enmg arra figyelj hogy a memória órajele mindeíg vissza legyen osztva arra az órajelre vagy az alá, amiylen modulok vannak a lapodban... kb ennyi :)
Snake! Hogy állunk? :))

(#18056) snake1977 válasza bacsis (#18055) üzenetére


snake1977
őstag

Sütés holnapra halasztva, gázt kell hozzak :DDD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18057) benedekco válasza snake1977 (#18056) üzenetére


benedekco
addikt

Palack?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18058) Davidof92 válasza benedekco (#18057) üzenetére


Davidof92
senior tag

fenék! :DDD

(#18059) snake1977 válasza benedekco (#18057) üzenetére


snake1977
őstag

Aham, a sűtő gázzal műkszik nem merem emgkockáztatni hogy kifogy menet közben. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18060) bacsis


bacsis
Közösségépítő

na mivanmán? titta iggalomba vagyok, hogy sikerül a "beavatkozás" :DD :DDD
Srácok! Nem tudtok ajánlani Geforce3 illetve geforce3 TI500-hoz valami piszok gyors drivert 3Dmarkhoz? próbáltam a spéci Asusu driverét az 52.16-ost ez még asszem detonator, meg próbáltam a legfrissebbet a 93.71-est vagy melliket, ez is gyorsabb volt de még mindíg nem az igazi :U

(#18061) benedekco válasza bacsis (#18060) üzenetére


benedekco
addikt

Omega driverrel próbáltad már?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18062) Fenyő válasza bacsis (#18060) üzenetére


Fenyő
őstag

Mégis melyik 3DMakihoz kellene, a 2001se-hez a 40.52-es a legjobb, az újabbakhoz minél újabb, mondjuk azon csodálkozom, hogy 93.71-est kiadták még GF3-hoz, nekem úgy rémlett 7x volt az utolsó, egyébként én sokáig az 56.72-es Omegával használtam egy Titán karit, az jó volt a régebbi és az akkor újabb dolgokhoz is.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#18063) bacsis válasza Fenyő (#18062) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A 2003-hoz kellene :B
Ezt a 93.71-est az Nvidia honlapjáról szedtem le, GEforce2 MX-től geforce7-es szériáig vannak benen a kártyák, bár a Geforce2 GTS TI és Ultrához nem jó...

valamiért a "sima" geforce3-at nem tudtam beröffenteni 3D alatt ebben az Asrock lapban.. ugyhogy jön vissza a TI500 és akkor kipróbálom ezt az Omega drivert is, nem is tudtam hogy van ilyen Nvidiához :B

(#18064) Fenyő válasza bacsis (#18063) üzenetére


Fenyő
őstag

Ja igen akkor GF2Ti -nél volt a 7x az utolsó driver, akkor azzal kevertem (mondjuk akkor sem tetszett, hogy az MX-hez meg van újabb driver), mondjuk a 3Dmak03-hoz nem biztos, hogy az 56.72-re épülő Omega lesz a legjobb, szerintem inkább vmi újabb Omega (6x), esetleg DNA Force-al (7x) érdemes próbálkozni, ha a pontokra gyúrsz.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#18065) benedekco válasza Fenyő (#18064) üzenetére


benedekco
addikt

Amit linkeltem ott az Nvidia Omega Drivers 2.169.21 van fenn, ami a 169.2 forceware-re épül.

Ha W98-ról van szó akkor meg a forceware 45.23-ra épít.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18066) bacsis válasza benedekco (#18065) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pont most akartam írni hogy nem jó, nem megy fekl, NV30-tól támogatott, nekem NV20-ra kellene... szedtem le régebbit.. a 93.71-el szanaszéjjel húzva a TI500-ast majd 4 gigán járatott prescott mellett 1742-t hozott... még egy erős 100 pötty kéne :U

(#18067) bacsis válasza bacsis (#18066) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem hozott egy grammot se a 66.93-as forceware-re épülő omegadriver a 93.71-el sezmben :U :(

(#18068) benedekco válasza bacsis (#18067) üzenetére


benedekco
addikt

Akkor emelj órajelet :P
;]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18069) bacsis válasza benedekco (#18068) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerinted nem ezzel kezdtem? :DDD
sajna már a TI500-asban elég kevés van, 25MHz-et bír a GPU :U
viszont van egy csoffadt TI200-as low profilos Inno3D-m igazi low cost gémer kártya... arra úgy emléxem, hoyg a rivatunerbe majd kiakasztottam a csúszkát, annyit ment a GPU, persze igaz az kisebb órajelről indult, de hát ha összességéebn egy 10-20MHz-el többet bír mint a TI500... :K
...Úgy mint a Geforce4-es szériánál... 2 TI4600ast próbáltam, a PNY gyártmányú elment 320-as GPU órajelig... aztán kitaláltam van egy TI4800SE_m ami igaz alapból lassabb, de mégis csak újabb GPU van rajta hátha többet megy.. azt el is jutottam vele 335MHz-ig :))

=========
Ezért tettem oda az arcokat, mert tudtam, hogy azzal kezdted - benedekco :DDD

[ Módosította: benedekco ]

(#18070) frescho


frescho
addikt

Win 7 ala letezik Geforce 256 driver?

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#18071) laci1128 válasza frescho (#18070) üzenetére


laci1128
tag

Ha nincsen beépített driver, akkor szerintem eléggé problémás lesz (és nem sok esélyt tippelek a beépített drivernek). GeForce 2-vel a tapasztalatok (hátha érvényesek lehetnek a 256-ra is): http://www.sevenforums.com/drivers/3707-drivers-geforce-2-mx.html (alulról a 3. hozzászólás).
Wikipedia alapján bőven 8x.xx verzió alatti az utolsó GeForce 256-hoz készült driver.

[ Szerkesztve ]

"But at least the code looked good, which is the main thing."

(#18072) frescho válasza laci1128 (#18071) üzenetére


frescho
addikt

Tudtommal nincs driver, de hatha van valami hegesztett verzio, ahogy a 865G-hez is sikerult talalnom.

https://frescho.hu

(#18073) bacsis válasza frescho (#18070) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem létezik, de az nem jelenti azt, hogy ne leheessen beüzemelni ;)
Igaz én Geforce 4 MX440-et üzemeltem be így, de van rá sansz hogy ennél is műűködhet! a lényeg hogy valami ős forceware-t kell feltelepíteni, ilyen 40-es verziószám körülit, az felmegy, feltelepíti a kártyát és utána tök jól működik :)) Persze telepítés közben írja hogy nem erre a win-re van a driver és telepítés csak saját felelősségre meg ilyenek, de simán jó lesz :K

(#18074) snake1977


snake1977
őstag

Sikerült a "sütés" bár kicsit más módszerrel mint terveztem, egy kártya már üzemel :))
Azt hiszem ha sikerül még egy vagy kettő, akkor ebből még cikk is lehet :DDD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18075) Davidof92 válasza snake1977 (#18074) üzenetére


Davidof92
senior tag

már volt róla cikk, eléggé lehordták, és véleményem szerint is elég gagyi módszer, csak hobbiból jó ilyet csinálni.

(#18076) Rive válasza snake1977 (#18074) üzenetére


Rive
veterán

...ebből még cikk is lehet...

Inkább ne legyen. A sütögetésnek köszönhetően a használt NV kártyák piaca már igy is ~ a szerencsejáték szinvonalára sűlyedt, nem kellene, hogy még további vérpistikék is vérszemet kapjanak.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#18077) benedekco válasza Davidof92 (#18075) üzenetére


benedekco
addikt

Azt tegyük hozzá, hogy azért hordták le, mert a hardveraprón sok ilyen csalás történt. És ez a cikk is segíthet a rosszindulatú egyeseknek akik még nem ismerik ezt az eljárást.
De nekem is rögtön ez jutott eszembe, nem tanácsolom a cikk megírását. Persze lehet jobban is kijönni belőle, de szerintem eléggé sanszos, hogy sok lesz a beugató egyén.
A bizonyos cikkek:
konyhai humor, meghalt vga sütése, szimplán csak vga sütés

de lehet, hogy van még ott

szerk:
közben látom, Rive is kifejtette a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18078) gban


gban
Közösségépítő

Én is szolgálhatok némi adalékkal.
Volt nálam egy 8600GT, Inno, első tulajnál meghalt. Gépembe betettem, ment. Lapomat részleteztem korábban, a PCI-E csak 4x. Na mondom, nics itt gond. De másik lapban nem ment. GPU-t átfújtam, jó is lett. 3 hétig. Pedig nagyobb hőt adtam mint a sütő, és célirányosan, vagyis nem sütöttemmeg a kondikat, műanyag cuccokat, stb.
Csakhogy az ólommentes forrasztás az eleve gáz, ahol egyszer megreped, ott a későbbiekben is előjön a hiba, mert gondolom az adott nyák, kártya, alaplap, stb. sajátossága a hő hatására tágulás, majd összehúzódás, és ez okozza a problémát.
Aztán ugyanúgy megcsináltam, ugyanúgy behalt x idő után.
De nagyon nem is számítottam másra.
Amikor Flensburgban a Motorola gyárban ismerkedtünk az ólommentes forrasztással, tapasztaltuk, hogy minden szétég, de a chip még nem jön le.
Az ESD BGA forrasztóállomások nem is olvasztották meg, vagy csak alig és igencsak magas hőfokon a nagyobb chipek forrpontjait.
Nem véletlenül szóltak ránk hogy az ESD hőlégfúvókat ne bántsuk, csak dísznek vannak, ők is a fúrógép formájúakat használták, amik se nem ESD-sek, se nem hivatalosak, cserébe viszont használhatóak :DDD

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#18079) Davidof92 válasza gban (#18078) üzenetére


Davidof92
senior tag

komoly meló lehetett abba a gyárba akkor :D

(#18080) snake1977


snake1977
őstag

Úgy látom ebből sem érdemes cikket gyártani, pedig még videót is készitettem, azért leírom dióhéjban a csavart...ugyanis nem sütöttem meg a vga-kat technikai okok miatt, (a 8500GT is pöpec lett) Bacsissal már megosztottam a módszert az első sikeres kártya újraélesztése után, mivel a sütő elromlott a sok állásban, gondoltam beszerzek egy hőlégfúvót, nem sikerült, helyette egy braun swing 1200w-os hajszárítóval oldottam meg a dolgot, furmark 10perc után sem hibázott stabilitás tesztben.
Másrészt én is pórul jártam nemrég egy 9800GT-vel, hiába volt 60 pozitiv értékelése az eladónak.
Most egy képet csak szines csikokkal adó Medion 7650GS-t próbálok életre lehellni, bár szerintem ő már a javithatatlan kategória lesz. Természetesen ezek a kártyák nem lesznek eladósorban soha, rokonok gépében fognak működni amig birják, kiváncsi leszek hogy mindennapos igénybevétel esetén meddig fogják bírni a strapát. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18081) gban válasza Davidof92 (#18079) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez a szerviz részlegben volt, de az irónia nem jogos, csak néztem hogy mit tudnak az ottaniak, milyen sebességgel, milyen rutinnal, milyen eredményekkel.
Én sem voltam kispályás, de ami ott ment, az hihetetlen volt. Viccen kívül, volt ott mindenféle technikus, leginkább huszonegynéhány évesek, de ha nem ott találkozok velük, kizárt hogy elhiggyem hogy akár csak szétszedve is láttak már telefont. Volt ott a punktól kezdve a 180 kilós csajon át a 48 piercing a fején, fülén, orrán, meg mindenén típus (csipogott is a beléptetőkapun :DDD ), és 70% csaj (az utóbbi 2 jellemzés pl. csajra vonatkozott!)!
Igaz, én is tudtam nekik újat mutatni ;)
De tényleg elismerésre méltó a tudásuk, az eredményességük.

Postázást nem vállalok.

(#18082) benedekco válasza gban (#18081) üzenetére


benedekco
addikt

Tudtál nekik újat mutatni? Te vén csibész ;] vagy kujon vagy mit szoktak ilyenkor mondani.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18083) bacsis válasza snake1977 (#18080) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh hát pont ezért lehetne cikket írni róla mert legalább tudjuk nem csak sütéssel hanem a hajsztáíróval is lehet csodákat alkotni :))

(#18084) snake1977 válasza bacsis (#18083) üzenetére


snake1977
őstag

Végülis 3-ból 3 sikeresen működik :)) és biztonságosabb a sütőnél :DDD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18085) Fenyő válasza snake1977 (#18084) üzenetére


Fenyő
őstag

Végül is szimpatikusabb a sütős módszernél, amit egy-két értéktelen kártyával jó móka lehet eljátszani, de azért egy komolyabb kártyánál vmi egzaktabb hibajavítás azért jobban tetszene.
Más: Bacsis és Darthsun figyelmébe ajánlok egy jó kis grafikus Win 3.11-es benchprogit, Wintune 2.0; Retro rendszerünk CPU, RAM, HDD , Video sebességet lehet összehasonlítani 386SX - P90 rendszerekével grafikus módon :)

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#18086) gban válasza benedekco (#18082) üzenetére


gban
Közösségépítő

1. azok legalább nem kiskorúak :DDD
2. legalább ott is megtudták hogy mit tudnak a magyar srácok ;)

snake1977: nem akarok vészmadár lenni, de az hogy most működik, az egy dolog, ennél fontosabb hogy mennyire tartós a mutatvány.
Másik, hogy nem lebecsülve a munkádat, de akár még az is segíthetett a dolgon hogy hirtelen 15 fokkal hidegebb lett, így a panelok, cuccok is picit összébbhúzódtattak, így javítva a kontakton.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#18087) snake1977 válasza Fenyő (#18085) üzenetére


snake1977
őstag

Értékesebb kártyával természetesen vétek lenne ezt eljátszani, átlag 5-8 ezerért reballingozzák a jobb kártyákon a memóriát/gpu-t, pl. 4870x2-re gpu javitásra 8k-s ajánlatot kapott egy "ismerős" akinek segitettem itt az aprón. Ilyen kalibernél megéri szakemberhez fordulni, bár az sem vési kőbe hogy örökké fog működni. :K
Az ilyen óccccsó kártyákkal meg lehet bohóckodni kicsit, nekem is ingyen volt mindegyik. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18088) snake1977 válasza gban (#18086) üzenetére


snake1977
őstag

A tartósság majd elválik GBan, természetesen ez nem egy minőségi munka, a hőtágulást figyelembe vettem, ugyan manuálisan hőfokmérő nélkül "dolgoztam" de hogy egyenletesen hűljön fokozatosan távolitottam az hőforrást, centiről centire, szerencsére "légterelős" a hajszárító igy lehetett fokuszálni valamennyire a területet.
Most a 7650gs-t használom kiváncsiságból hogy birja e.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18089) benedekco válasza snake1977 (#18088) üzenetére


benedekco
addikt

Azért mindenképp jelentsd be ha valamelyik elpatkolna. De talán egy jubileumi(akár egy éves) működik hsz is elfér ha még üzemben lesznek. :R

Ja és jól értem? Akkor az utolsó kártyát is sikerült életre kelteni?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18090) gban válasza snake1977 (#18088) üzenetére


gban
Közösségépítő

Szóljatok ha ez alapján én is kapok egy rangot (pl. szakbarbár), de én elárulom, úgy szoktam a tartósságot megnézni, hogy picit meghajtogatom a nyákot. :B
Ha túléli, jó.
Ha ropog, akkor már agyonégett.
Ne úgy képzeljétek, hogy 90 fokban meghajtom, hanem csak finom, de határozott mozdulattal "megrángatom".
Még a régi kártyákon levő ramoknál fejlesztettem ki, ahol néha lejöttek a lábak, és miután pákával visszanyaltam, le kellett tesztelni.
De ha belegondoltok, nem természetellenes a dolog, lásd a 478-as lapokat gyári hűtő használata esetén, vga-knál pedig volt olyan, ami magától produkálta a tesztet.
Konkrétan valami újabb ati volt, mai darab, nagy hűtővel. Nekem fekvő házam van, ebben jó volt a vga, mert függőlegesen állt. De egy álló házban ugye fekszik a kártya, és a saját súlya meghajlította annyira, hogy simán csíkozott. Ha tartottam a sarkát, jó volt. Megjavult melgítésre, nem is hozták vissza, de a hajlítás teszt nélkül, amit saját maga produkált, nem derült volna ki a hiba oka.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#18091) frescho válasza gban (#18090) üzenetére


frescho
addikt

Melegedesrol az jutott az eszembe, amikor az enyhen 100MHz-re tuningol 5V-os Ti 486DX2 kofrrasztotta magat foglalatostul. A bibit a peltier hutobordajan levo venti megallasa okozta. Picit melegedett a draga :)

https://frescho.hu

(#18092) snake1977 válasza benedekco (#18089) üzenetére


snake1977
őstag

Feltétlenül szólok, kiváncsi vagyok én is mennyire lesz tartós, mivel 2 kártyának már megvan a helye, napi szinten lesz használva unokaöcséimnél. :) :R

Még van 2db egy X800GTO és egy 9800pro, utóbbit csak később tudom tesztelni, illetve őket holnap melegitem át. Ma már nem volt energiám ezekkel is próbát tenni.

GBan: nem tudom mennyire birnák ki a bga(?) tokozású ramok, de a 9800pro-nál megpróbálom, egyébként érdekesség képpen, mind a 3db passzív hűtésű kártya.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18093) gban válasza snake1977 (#18092) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ok, de aztán ne engem szidj ha röpködnek le a cuccok :)
Mind passzív: nem lep meg, valahogy mindig inkább az aktívakat választottam.
Illetve a gyerek gépében van most egy 8500GT, egy 8600GT passzív hűtőjével, de arra meg tettem egy 8 centis ventit, amit 5 voltról járatok. Hangja, fogyasztása semmi, hatása szuper.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#18094) DarthSun válasza Fenyő (#18085) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Köszi :R

Mindjárt le is mértem, a nemrég épített 486- ot.

ELITEGROUP UC 4913 ( UMC )
Am486DX40@25 MHz- en
Spea VegaPlus 1M VLB
8Mb 9bit RAM

turbo, low, low1
Turboban látszik hogy sikerült megfogni egy erős 386 sebességét - a lassúság volt a cél :DDD -
Lowban egy 386 DX33 mellett látható, valamint low1- en látszik hogy mennyivel lassúbb a 386SX- nél, landmark2- vel egyébként 9.8, ami már 286 szint ;]

Ez pedig az 5x86 de Win98 alatt mérve. Restellem de a 3.11- et erre még nem tettem fel, majd pótolom. Viszonylag alacsonyra hozza 64M RAM mellet csak 128k a kess, irónikus módon a lassított 486- ban pedig 256k van.

[ Szerkesztve ]

(#18095) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Képek az alkatrészekről és az összeépített lassított 486- ról.

(#18096) bacsis válasza gban (#18086) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akár tartós is lehet a dolog... őőő.. relatíve persze.. én több mint fél éve sütöttem emg egy 7950GX2-es VGA kártyát.... rengeteg játékórát ment azóta mert lanparty-ra is ezt a gépet viszem amgammal.. egyenlőre hibátlan :K
Fenyő! Köszi én is a tezstprogit! Hétvégén én is letesztelem a Win3.11-es 486-osommal :))
DarthSun! piszok szép gépházba raktad a 486-ost :R

[ Szerkesztve ]

(#18097) snake1977 válasza gban (#18093) üzenetére


snake1977
őstag

Akkor inkább biztosra megyek nem kellenek röpködő fetek :D
Picit megfeszitettem mindegyik kártyát a módszereddel, szerencsére egyik sem recsegett, és még müködnek, az alkatrészek stabilan rajtuk maradtak. :K

A Point of View 7300gt-je még ventillátorral fújatva is szépen melegszik így eléri a 78fokot, pedig nem kicsi a borda rajta igaz nincs benne hőcső, mondjuk én sosem bíztam a passzív hűtésü kártyákban, járt nálam nem egy hibás 8600GT asus-gigabyte aminek a passziv hűtője szabályosan ráégett a gpu-ra, akármilyen óvatosan is szedtem le, megtörte a chipet,próbáltam felmelegitve, lehűtve az eredmény ugyanaz, csiszoló vászonnal tudtam csak eltávolitani a gpu maradékát.
A 8500GT-n a 8600GT passzivja és még ventillátort is kapott?:Y Mennyi az átlag hőmérséklet terhelés alatt, 38-40fok? :))

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18098) bacsis válasza snake1977 (#18097) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

amúg ymeg ha annyira sütés utáni stressz teszt, akkor furmarkot neki, ahogy csináltad :DDD ha azt kibírja akkor azért egy darabig szvsz elég jó lesz az a kártya még :K

(#18099) snake1977 válasza bacsis (#18098) üzenetére


snake1977
őstag

Mindegyik kapott 10perc stressz tesztet, koppon jártak a gpu-k :K
Előtte 3dmark2003 kötelezően lefuttatva. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#18100) DarthSun válasza bacsis (#18096) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Tőled kaptam a lapot :R megadom neki a tiszteletet ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.