Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) V/ válasza Hauptmann (#61749) üzenetére


V/
Topikgazda

Van egy nyomkövetési azonosító és az alapján eldönthető, de nem posta szokott lenni.

(#61752) tasiadam válasza V/ (#61633) üzenetére


tasiadam
veterán

Udv. Azota sincs valtozas. Vagy majd tortenik valami?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61753) guess.who válasza spe88 (#61745) üzenetére


guess.who
senior tag

Elvileg bizonyos értékhatár felett kombinálják a csomagokat, gyakorlatilag meg nem annyira, szerintem inkább attól függ, hogy egyidőben ugyanabban a kínai csomagkezelési központban legyenek a küldemények.
Mindenesetre a lényeg, hogy rendelés után érdemes az alin ránézni néha az adott cikk szállítási/nyomkövetési információira, OTT értesítenek róla, ha kombinálják a csomagjaidat valamelyik másikkal és új nyomkövetési számot kap. Nekem eddig ez két esetben volt: vagy eleve ExpressOne-os számot kapott a csomag feladáskor (hosszú számsor, az elején 158, az utolsó négy számjegy meg a magyarországi céltelepülés irányítószáma), vagy UL...BE, azaz belga postás számot, és ezeket kombinálták egyetlen ExpressOne-os csomaggá valahol Kínában. Igaz, más postázási móddal nem szoktam rendelni, a Postán keresztüli kézbesítést mindenképpen igyekszem elkerülni a duplaáfás anomáliák miatt.

Ha egy adott csomag nyomkövetési száma több napig sem akar éledni a nyomkövetési oldalakon, akkor igen jó esély van rá, hogy ilyen csomagkombinálás történt, és akkor mindenképp célszerű ránézni az alin a konkrét csomag nyomkövetésére: elég feltűnő felugró ablakban tájékoztatnak az új, kombinált számról.

(#61754) guess.who válasza D4v3 (#61743) üzenetére


guess.who
senior tag

Elméletileg a vásárláskor (legalábbis az alin) kifizetted már az ÁFA-t (VAT néven láthatod a megrendeléskor külön feltüntetve). A trükk, ahogy itt elhangzott már sokszor, hogy a Posta által kézbesített csomagoknál így-úgy nem áll össze az éppen aktuális nyomkövetési szám az eredetivel, ezért a Posta automatikusan sarcolgat (arra mondjuk irtó kíváncsi lennék, hogy ha a rendszerük "nem ismeri" az eredeti vételárat a különböző azonosítók miatt, akkor mégis hogyan tud ÁFA összeget számolni belőle?), merthogy nem látja a nemzetközi nyilvántartásban, hogy kifizetted. Hogy ez mennyire korrekt, az más kérdés, de szerintem a legjobb megoldás, hogy ELKERÜLÖD rendeléskor a Posta általi kézbesítést. Ez -hiányos tapasztalataim szerint- a Cainiaon keresztüli küldést jelenti. A különböző AliExpress (Saver, Standard ésatöbbi) küldésekkel nem szokott gond lenni, annak ellenére sem, hogy az AliexpressSaver-rel érkező küldeményeket is a Posta szállítja ki (természetesen minimum 2-3 hét parkoltatás után :) ).
A Standard (néha a Saver-rel küldött, de kombinált és így ExpressOne-os azonosítót kapó) csomagokat ExpressOne hozza, azok 2-3 nap alatt átmennek a vámon és további 2-3 nap után meg is kapod. Nekem összességében volt olyan kínai csomagom, amit a megrendelés leadásától számított 8. (nyolcadik) napon átvettem tőlük.

(#61755) V/ válasza tasiadam (#61752) üzenetére


V/
Topikgazda

Még nem került át az Express One-hoz, de nem tudom hogy miért.

(#61756) vasi89 válasza V/ (#61739) üzenetére


vasi89
addikt

igen itt szoktam követni csak ennek a szállítási módnak elég szegényes a státuszfrissítése :D

(#61757) V/ válasza vasi89 (#61756) üzenetére


V/
Topikgazda

Amíg egy konténerben mozog addig nincs egyedi követés, berakják azután a vámolás lesz az első egyedi bejegyzés hozzá amikor kiveszik a konténerből. Nem kell többnek lenni a szállítás ideje alatt.

(#61758) g0dl


g0dl
addikt

Az mitől függ, hogy a posta fogja-e vámkezelni, vagy az aliexpress azt elintézi?
1-10€ értékű rendeléseimmel eddig nem volt gond, de most a posta rátette a mocskos kezét, és persze rárakta a 799Ft-os díjat.
Nem érdekel, ha az ali rárakja az áfát, de a az árú értékét meghaladó kezelési költséget nem akarom fizetni.

(#61759) tasiadam válasza g0dl (#61758) üzenetére


tasiadam
veterán

nekem 2 termékre, ami összesen nem volt ezer ft tettek rá 2e ft fizetendő összeget, mert posta :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61760) V/ válasza g0dl (#61758) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha Posta kézbesíti és EU-n kívülről kerül hozzájuk akkor van kezelési díj, az AliExpress csak áfát szedi be, a vámolás az mindig a szállító dolga.
Attól függ hogy milyen szállítással kéred. De adott esetben annak díja több lehet mint a posta által kért 399/799 Ft.
AliExpress Standard shipping és AliExpress Saver shipping esetén nem szokott kezelési díj lenni, mert vagy nem kerül a Magyar Postához vagy EU-n belülről kapja meg. De ezek azért legtöbb esetben pénzes szállítások.
Esetleg a miértek érdekelnek akkor itt írom röviden

[ Szerkesztve ]

(#61761) oba válasza V/ (#61734) üzenetére


oba
addikt

Lettek ilyen bejegyzéseim:

21 Júl 2022
23:18
Inbound in sorting center
Fenggang Town
CAINIAO
20 Júl 2022
20:41
Accepted by carrier

Ezek szerint megmozdult. Gondolom akkor nem tudok mást tenni mint várni és reménykedni, hogy ideér, és azt küldik amit rendeltem. Nem volt még soha ilyen, hogy a megrendelés után 1-2 nappal ürült ki teljesen egy store, ezért vagyok tanácstalan. Egy iskolatáskáról van szó amúgy 10e Ft feletti értékben és volt neki a storeban legalább 100 féle különböző táska és egyéb cucc. Ezért nagyon fura ez.

(#61762) V/ válasza oba (#61761) üzenetére


V/
Topikgazda

Remélhetőleg az lesz amit kifizettél. Néha könnyebb törölni az egész termék palettát és tömegesen feltölteni újból, mint egyesével átállítgatni az árakat vagy a szállítási módokat. Vagy van feltöltési kedvezmény és azért történt az egységes leürítés. De persze be is fejezhette az eladást, arra is lehet indoka.

[ Szerkesztve ]

(#61763) Makifeju


Makifeju
tag

Hova a fenébe rakták a folyamatban lévő viták gombját?
Eddig mindig ott volt a rendeléseknél,most meg sehol.

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#61764) V/ válasza Makifeju (#61763) üzenetére


V/
Topikgazda

A folyamatban lévők az Account, Overview, My Orders alatt az In dispute a képen alul majd középen

Az Order details esetén meg ott a Open dispute gomb, bár gondolom ezt megtaláltad

[ Szerkesztve ]

(#61765) V/ válasza V/ (#61764) üzenetére


V/
Topikgazda

A mobil app-on is az Orders rész, kezdődik az Unpaid ikonnal és alatta a In dispute

(#61766) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Ugreen mágneses kábelek használatára álltam rá egy jó ideje. Pl.: [link] Mostanában egyre többször nézegetem őket, csak csatlakozó részre lenne szükségem, de csak maga a kábel van mindenhol. Ha tudtok helyet, küldjetek már légyszi linket, ahol van csati.

(#61767) Makifeju válasza V/ (#61764) üzenetére


Makifeju
tag

Kösz!
Egy ideje valami csoda folytán nem kellett vitát nyitni, én nem is tűnt fel hogy így elsúvasztották a gombot. 😄

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#61768) Ali_buyer


Ali_buyer
csendes újonc

Még nem is olyan régen úgy volt, hogy ha a szállítás AliExpress Standard vagy AliExpress Saver az ExpressOne, míg a Cainiao az postai kiszállítású. Gondolom ez ma is így van még. Viszont azóta megjelent Aliexpress Selection Saver és Aliexpress Selection Super Economy Global mód is. Nekem úgy tűnik, hogy sajnos ezek is a postához kerülnek. Ez tényleg így van?

(#61769) V/ válasza Ali_buyer (#61768) üzenetére


V/
Topikgazda

Alapvetően nem az lényeg hogy a Postához kerül vagy nem, hanem az hogy lesz kezelési díj vagy nem lesz kezelési díj a vámolásért.
Ha az Aliexpress Selection Saver-hez kapsz egy belga postai azonosítót akkor az nem gond, hiszen nem lesz + költséged.
Az AliExpress Saver-t egyébként a Posta hozta eddig is, néha ugyan összecsomagolták mint az AlIExpress standard -et és Express One lett belőle, de nem az a jellemző, kapott belga azonosítót és kézbesítette a posta.

[ Szerkesztve ]

(#61770) Ali_buyer válasza V/ (#61769) üzenetére


Ali_buyer
csendes újonc

Az Aliexpress Selection Super Economy Global Arab Emírégeken keresztül jött.
Az Aliexpress Selection Saver és Aliexpress Saver mindekettő általában belga posta?

(#61771) tasiadam válasza Ali_buyer (#61770) üzenetére


tasiadam
veterán

És melyiket érdemes választani, hogy ne a postán kössön ki? Mert inkább fizetek 800al többet, mint szaladgáljak meg hülyéskedjenek vele

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61772) LouiS22 válasza tasiadam (#61771) üzenetére


LouiS22
veterán

Aliexpress Standard Shipping. Azt az Express One házhoz viszi. De amúgy benne van az összefoglalóban is ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#61773) tasiadam válasza LouiS22 (#61772) üzenetére


tasiadam
veterán

ahh soz, korábban mikor itt jártam még nem volt :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61774) V/ válasza tasiadam (#61771) üzenetére


V/
Topikgazda

Aminek a nevében van olyan hogy Economy azt kerüld, ott nem csak posta kezelési díj van ráadásul a több, hanem áfát is fizethetsz újból.
Én a Selection-okat sem használom, bár most a 3 tétel 2 €-os darabáron akciós csomagom (26,39 € helyett csak 6 €) az csak Aliexpress Selection Saver szállítással lehetett és belga számot kapott, nem volt más választás.
AliExpress standard az alap, ha valami lassabban is jöhet akkor meg az AliExpress saver vagy eleve EU raktáras cucc. Nem vásárolok olyan olcsó dolgot hogy ahol esetleg többe kerülne Posta díja, de nagyon szívesen kihagyom őket hogy ne részesedjenek a beszerzéseimből.

(#61775) fairi válasza V/ (#61774) üzenetére


fairi
addikt

Én csinálta egy kísérletet júniusban és sale ideje alatt kb 20 rendelést adtam le és többség mind economy volt.
Tucat cainiao economy és economy global.
Összes igy rendelt csomag végül szépen EO-ba pakolodott, akkor is ha S0000 volt száma vagy BE-vel végződött, már meg is kaptam őket.
Volt pár kivétel:
két kereskedő felülbírált és végül economy special line-nal küldte ami végül KG-s csomag lett, várom türelmetlenül mennyi extra sarc lesz ebből, ha csak 399Ft, akkor jól jártam mert kereskedők a savert közel 1,4 USD-ért adták volna. Én economy globalt választottam de mégse ezzel küldték.
harmadik kivétel: egy selection saver, ami BE-s lett és nem ment az összecsomagolóba, még várom belgiumba dekkol.

(#61776) V/ válasza fairi (#61775) üzenetére


V/
Topikgazda

Beszéltünk róla, nekem az az álláspontom hogy ha ezek végül Express One kézbesítésűek az azért lesz mert megváltoztatták a szállítási módot, így az már nem az a szállítás amivel megrendelted, láthatod is legtöbb esetben a szállítási adatoknál változást, voltak áthúzott küldeményazonosítók.
Ha marad economy az sohasem fog EO kézbesítésű lenni, hanem postai lesz.
Egyértelműen nem lehet kijelenteni hogy cainiao economy és economy global nem lesz postai kézbesítésű, főleg ha csak épp egy vásárlási tételed van folyamatban. Semmi garancia nincs rá hogy változni fog arra.
Voltak akik számonkértek hogy itt azt olvasta hogy a cainiao economy-t választva Express One fogja kézbesíteni, viszont neki kirgiz (emírátes) nyomkövetési azonosítóval még áfát is újból fizetnie kellet. Szóval én nem fogom azt írni hogy ezeket nem a Posta kézbesíti, mert nem 100%. Ha véletlenül összejön neki akkor inkább örüljön, de számoljon a rosszabbra.

[ Szerkesztve ]

(#61777) Onlány válasza Golfplusz (#61699) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Nekem ugyanilyen ECSCCA azonosítóval jött egy küldeményem és a talpas postás bedobta a postaládába. Semmit nem kellett utána fizetni és a posta oldalán se lehetett követni a csomagot. A borítékon szerepelt Megbízó: cainiao Konsz:ECSC Budapest 1005.
Díj hitelezve felirat is volt a borítékon. Egyébként a küldemény Kínából jött elég gyorsan és nem változott az azonosító útközben.
Útvonal:
2022-07-21 18:21
[HU]Arrive at local delivery office
2022-07-19 23:03
Import clearance success
2022-07-19 23:03
Leaving customs
2022-07-19 20:52
Import clearance start
2022-07-19 20:52
Arrived at customs
2022-07-19 17:29
Arrive attransit country or district.
2022-07-19 02:35
Budapest-Linehaul Arrival:Arrived Budapest
2022-07-16 22:00
Hand over to airline
2022-07-15 19:55
Export clearance success
2022-07-13 21:17
Received by line-haul
2022-07-13 09:25
[Fenggang Town]Outbound in sorting center
2022-07-11 20:45
[Fenggang Town]Inbound in sorting center
2022-07-11 15:49
Accepted by carrier

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#61779) fairi válasza V/ (#61776) üzenetére


fairi
addikt

Lényeg bármivel rendeled végül másmilyen lehet.
Sőt akár Ali expressel is rendelheted attól jöhet kínai postával ha kereskedő úgy dönt.

" cainiao economy-t választva Express One fogja kézbesíteni, viszont neki kirgiz (emírátes) nyomkövetési azonosítóval még"

economy simán mindig belga posta, évek óta kivétel nélkül, persze kereskedő választhat más partnert is, pl speciel line vagy global és akkor más útvonalon megy.
Saver esetén is jöhet kirgiz postával, ha mással küldi. Valóságban mivel megy a kereskedő dönt sajnos,ez régen nem volt baj, most nagyon kellemetlen.

Most ez az új combinednél tűnik úgy, hogy szállítást a kezdetektől az Ali kezeli.

(#61780) LouiS22 válasza tököscsávó (#61778) üzenetére


LouiS22
veterán

Félve kérdezem, hogy ha egy hete azt látod ,hogy kézbesített, akkor mire vártál egy hétig és miért nem hívtad fel az EO-t és kérdeztél rá? Vagy eladótól miért nem kérdezted meg, hogy helló Béla, biztosan jó TN-t adtál nekem és tök véletlenül nem valaki másé lett hozzám beírva? :F Én legalábbis e két dolgot megléptem volna az elmúlt egy hétben, pláne akkor ha látom, hogy kézbesített.
TN amúgy ránézésre stimmelt (értsd: utolsó négy számjegy egyezett az irányítószámoddal?)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#61781) V/ válasza fairi (#61779) üzenetére


V/
Topikgazda

economy simán mindig belga posta, évek óta kivétel nélkül,
Te ezt látod, én nem így vettem észre, akkor majd nálad reklamálnak, nem nálam ha mégse ez van. Egyébként 2019 júliustól jelent meg ez a Cainiao economy féle és bizony ha visszanézed a hsz-eket igencsak nem belga posta volt ez évek óta.
Én továbbra is 3 féle szállítást javaslok ha valaki nem akar a Magyar Postának fizetni: AliExpress standard, AliExpress saver és EU raktáras.

[ Szerkesztve ]

(#61782) fairi válasza V/ (#61781) üzenetére


fairi
addikt

Két dolgot keveredik. Economyval kéred, de eladó mással küldi, ezt sajnos megteheti
AliE helyett egy kínai postai szám lett nálam, vagyis akkor mondhatom tapasztalataim alapján Ali express fizetős is lehet?
ha kereskedő azzal küldi amivel kérted akkor a sima economy sose fizetős, ez kb 100 rendelés után látom, Ha kereskedő mást jelöl be önhatalmúan és mással küldi, mint most is egyik nálam akkor igenis fizetős lehet.
ha kereskedő egy része amit kérsz, sőt amit fizetsz, azt sokszor opcionálisnak hiszik.
Legalább 6-7 ilyen vitám volt, egyszer Alitől ígéretet kaptam hogy kereskedőnek figyelmeztetést küldenek.

Ez a jelenség egyik nagy baja az Aliexpressnek régen kellemetlen volt, most extra díjat jelenthet.

(#61783) V/ válasza fairi (#61782) üzenetére


V/
Topikgazda

akkor a sima economy sose fizetős,.
Maradjunk már annyiba hogy 2019 júliustól használatos és 2021 július 1-ig nem volt fizetős, mindegy hogy milyen postai azonosító volt.
Ha neked tényleg 100 rendelés és mind 2021 július óta belga számos az aki ugyanezt fizette és nem változott a szállítási mód de postai kezelési díjas lett az miként lehetséges? Nem mással küldték nekik.
Írtam, ha valaki rákérdez akkor te nyugodtan válaszold azt amit most írsz, én pedig többek visszajelzése alapján azt írom hogy a Cainiao economy az posta díjas lesz.
Akkor nálad a Track order-re kattintva a képen látható részen ahol nekem a AliExpress Saver Shipping szerepel annak a helyén Cainiao Super Economy Global.... és mindig belga postai nyomkövetési azonosító van?

Szerintem ahol nem biztosítanak nyomkövetést (Tracking Unavailable) ott könyvelt postai nyomkövetési azonosító nem lehetne.

De gondold már meg, mi az economy szállítási módok lényege, olcsó tömeges levél szállítás és ezért lassú és nem könyvelt küldemény, mert azok egyedileg díjazottak, hanem kilós súly alapján számolják fel a posták a kézbesítési díjat egy halom levél után, a belga postai azonosító könyvelt +pénzes kategória, nem economy kategória.

(#61784) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Sziasztok
Tegnap volt 3 vásárlásom kettőre már számot is kaptam mi lehet ez ?
mert ezzel még nem találkoztam ECSCCA0000064595

(#61785) V/ válasza lacoka55 (#61784) üzenetére


V/
Topikgazda

Adja a szállítási mód, Aliexpress Selection Saver gondolom és itt írta Onlány a tapasztalatát, Budapesten "adták fel" a Magyar Postának. A parcelsapp.com-on látod majd. Pontosabban az enyém már mocorog ott.
Ha úgy jön ahogy az övé ez is jó lesz, mert gyors és nincs díjazás.

[ Szerkesztve ]

(#61786) lacoka55 válasza V/ (#61785) üzenetére


lacoka55
aktív tag

Ez még csak tegnapi rendelés még nincs több adat róla
oldal [link]
szállítás Shipping: HUF 617.94 via AliExpress Saver Shipping Estimated delivery on Sep 02

(#61787) V/ válasza lacoka55 (#61786) üzenetére


V/
Topikgazda

Saver esetén valami EU-s azonosító szokott lenni, lehet hogy magyar sima levél lesz belőle.

(#61788) headhunter


headhunter
addikt

Aliexpress én van most -70%-os akció?

3db termék mindegyik 798.50, összesen: 2.395.52Ft

(#61789) V/ válasza headhunter (#61788) üzenetére


V/
Topikgazda

Van valami, a mobil app-ban érhető 3 for US $5,99 vagy Pick 3 & save néven. Naponta 1 ilyen vásárlás mehet, van egy lista a termékekről és abból állítod össze
3 tétel 1,99 vagy 2 $-os áron 6 $ össz ár, viszont PayPal fizetés az leakad, csak kártyával lehet fizetni, a szállítás meg Aliexpress Selection Saver-es
Az első sor nekem az 77% volt,

a második 78,1%

[ Szerkesztve ]

(#61790) LouiS22 válasza V/ (#61789) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem már a harmadik rendelés jön, kb két hét alatt itt is van, belga TN-esek, egy a mérete miatt postán átvevős volt, a második befért a ládába, a harmadik tippre megint postán átvevős lesz majd. És most rakom össze a 4.et :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#61791) sambenez


sambenez
addikt

Nincs most Alin valami általános kupon, 50$ feletti vásárlásra?

(#61792) tasiadam válasza V/ (#61789) üzenetére


tasiadam
veterán

Az a usb 3.0-sata szörnyű minőségű az árához képest is :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61793) headhunter válasza V/ (#61789) üzenetére


headhunter
addikt

ExpressOne hozza vagy postai "sarc"?

Rendeljek még mellé mást is így biztosabb lenne az ExpressOne?

(#61794) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Az Aliexpress Standard és az Aliexpress Saver shipping-el rendelt cuccok még mindig VÁMFA mentesen jönnek át?

További kérdésem pedig, hogy a Saver (olcsóbb) kb. mennyivel lassabb, mint a Standard (drágább)?

Köszi!

(#61795) V/ válasza headhunter (#61793) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennek a fajtának nincs + díja az egyik vásárlás csoportom belga postai azonosítót kapott a másik meg úgy tűnik hogy itthon országon belül postára adott lesz. Az EU-n belülrő érkezőket nem vámolják és mi is azok vagyunk. Még.
Egy nap csak egy 3-as tételt tudsz megvenni. Nem igazán tudsz mellérakni. Összeszeded a 3 db-ot és fizeted.

(#61796) V/ válasza SunMount3r (#61794) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi nem változott, a standard 8-15 nap, a másik 25-35 nap

(#61797) V/ válasza tasiadam (#61792) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem értem, ilyet használok adja az USB 3-as sebességet USB 3 aljzaton, milyen minőség kellene még? 2 €-ért mit kapsz? 26 értékelést adtak róla
Customer Reviews (26)
5 Stars 88%
4 Stars 8%
3 Stars 4%
2 Stars 0%
1 Star 0%

Jobban szívtam a dobozos verziókkal, volt aminél a led 2 használat után megvakult vagy eltört a kábel csatlakozó

[ Szerkesztve ]

(#61798) tasiadam válasza V/ (#61797) üzenetére


tasiadam
veterán

Rendeltem 2 ilyet, mert raspberry-ből akartam nast csinálni, de a 2 darab 3.0 nem ad le elég powert, és kellett hozzá ez. Akkor derült ki, hogy a forrasztások pl összeérnek, nincs is ráforrasztva 1-2, ezért a 3.0 kábel 2.0-n ment.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#61799) V/ válasza tasiadam (#61798) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont ugyanez a típus volt? Az enyémnek nincs ilyen gondja, gondolom ennek sem lesz, de ha igen akkor csak 2 €-ot buktam nem pedig 9,59 €-ot

(#61800) SunMount3r válasza V/ (#61796) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ok, köszi. De várjunk csak az Ali-n megszűnt a PayPal fizetési lehetőség? Most fürkészem és sehol sem látom feltüntetve...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.