Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62951) Gézengúz


Gézengúz
addikt

V
Szintén a múltkori eladó, van pár trackingem amikre nem tudok dispute-ot nyitni.
Merthogy feladta a feladó vagy mi.
LS199637646NL
LS199790211NL

Még az is lehet, hogy ezek jönni fognak vagy mi?

(#62952) V/ válasza rea0422 (#62950) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem lesz jó, mert Új-Zéland a célországa ezzel a számmal: 279038900800.
Címzett MOSGIEL, OT a csomag 0,8 kg és 11x11x11 cm, ez lehet az amit megrendeltél?
Nézd már meg hogy a vásárlásnál a Tracki order gombra kattintva nincs valami más változás a nyomkövetési azonosítónál.

(#62953) cof válasza rea0422 (#62950) üzenetére


cof
veterán

Ez nem a te csomagod.

Destination Új-Zéland

[link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62954) rea0422 válasza V/ (#62952) üzenetére


rea0422
csendes újonc

3 csomagomat rakták egybe és ezt a tracking számot kaptam mind a 3-hoz. A 3-ból 2 eredetileg is eo-val indult a 3. meg belga postás volt.

(#62955) rea0422 válasza cof (#62953) üzenetére


rea0422
csendes újonc

Lehet, hogy rossz számot adtak meg? Az irányító szám stimmel a végén, csak hát ugye vált FedEx-re, és Új-Zéland a cél. Nem igazán értem.

(#62956) cof válasza rea0422 (#62955) üzenetére


cof
veterán

Most már jó. Biztos volt egy kis kavarodás az adatbázisban.

Destination Magyarország

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62957) rea0422 válasza cof (#62956) üzenetére


rea0422
csendes újonc

Igen, tényleg. Köszi. :)

(#62958) rushty válasza brucka (#62587) üzenetére


rushty
senior tag

Nem teljesen ez, csak ilyesmi.
sc_01 automatikusan zárja a rendelést. Alipay elfelejtve.
Order closed , próba újra closed, de kifizetve is eljut, akkor is closed.
Nyilván nem lesz belőle shipping.

Az ok valami furcsán lassú refund meg(nem)állapítás lehet. Olyan van folyamatban aztán ki tudja meddig van ez a tiltás.

Revolut meghívó pü-ben

(#62959) V/ válasza rushty (#62958) üzenetére


V/
Topikgazda

Mobil app-ban kell a kártyát hozzáadni, egyébként meg böngésző esetén a fizetésnél megjegyeztetni, ez működik.

(#62960) Palomar12345


Palomar12345
újonc

Sziasztok,
Combined deliveryvel okt12 rendeltem értékhatár felett öt eladótól, egyben fizetve. Az öt csomagból négy már Arrived at departure transport hub státuszt mutat,anélkül hogy consolidation warehousban járt volna, mind az eredeti különböző fajta economy trackingjével mozog. Egy van még sorting centerben. Létezik, hogy combined delivery ellenére nem csomagolják össze,hanem külön-külön jön mindegyik, a saját eredeti lassú kézbesítési módjával?
Appban mindegyik rendelés trackingjében bal felső sarokban ott a combined delivery felirat,de nem mutat új, Standard shipping trackinget,mint egyébként szokott.

S00000275780589
UL311238655BE
S00000275776851
S00000275798094
ECSCCA0002764175

Üdv, Palomar

(#62961) V/ válasza Palomar12345 (#62960) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindegyik vásárlásnál szerepelt a kiválasztott szállítási módnál a Combined delivery szöveg? Mert amelyik S00000.... val kezdődik az nekem gyanús és azoknál nem valószínű hogy csinálnak belőle Express One csomagot, az postai szállítású lesz és az ami szállítás közben kap nem EU-s postai azonosítót.
Nem az a lényeg a hogy kombinált hanem az hogy az eredeti mód amit látsz az Összefoglaló 2. pontnál milyen szállítást írt, a nem EU-s postások nem igazán lesznek kombinált szállításúak.
A másik kettő nem lesz fizetős postai.

[ Szerkesztve ]

(#62962) Palomar12345 válasza V/ (#62961) üzenetére


Palomar12345
újonc

Igen,mindegyiknél volt combined,direkt úgy válogattam össze az eladókat. Most is szerepel az adott termékeknél,csak most már 15 day delivery-nek hívják.
A héten jött standard shippingbe kombinálva EO kézbesítve két combined rendelésem, ami eredetileg cainao super economy a másik super economy global volt.
De tegnap ért Bp-re egy másik rendelésem is 7 rendelésből kombinálva Standard shippingbe,eredetileg ebben is volt super economy, saver, standard is vegyesen.
Szóval emiatt nem értem.
Plusz super economy és economy esetében a jelenleg (és rendelésnél combined rendelésem esetén) mutatott nov 16-ig való szállítás sem sűrűn teljesülhet..

[ Szerkesztve ]

(#62963) V/ válasza Palomar12345 (#62962) üzenetére


V/
Topikgazda

Kimondottan ahhoz a szállításhoz volt a szöveg?
Ha megnézed ezt a képet akkor ami nálad S0000 számot kapott az itt az első volt (Cainiao Super Economy), mert a 4.-re (Cainiao Super Economy for Special Goods) ez a konbinált szállítás már nem igaz.

De azért tényleg az van, hogy közel azonos időben 1-3 nap kell beérni a logisztikai központba ahol össze szokták pakolni, nem a vásárlás időpontja számol.
Szóval nem 100 % és az eladó változtathat a szállítási módon is.

[ Szerkesztve ]

(#62964) Palomar12345 válasza V/ (#62963) üzenetére


Palomar12345
újonc

Igen, kimondottan annál. Ahogy írtam,most is mutatja hogy combined delivery,aztán úgy néz ki mégsem az.
Pl:

Mivel ugye a departure transport hub már a reptér,és előtte nem volt consolidation warehouseban,ami kellene a combinedhez, és ott játszana a pár napon belüli megérkezés az egyes eladóktól. Ha jól tudom.
Szóval akkor min múlik randomon kívül, hogy combined (vagy most már 15 day delivery-re átnevezett) módon rendelve valóban combined legyen, Standard shippingbe kombinálva, EO kézbesítve, és ne hónapokig utazzon külön-külön minden,aminek a végén EU-n kívüli azonosító miatt postai díj plusz újra áfa móka legyen a vége,a problémamentes és gyors EO kézbesítés helyett?
Csak a jövőre nézve tanúságul, mert itt úgy tűnik már így jártam, bár nem értem miért.

[ Szerkesztve ]

(#62965) V/ válasza Palomar12345 (#62964) üzenetére


V/
Topikgazda

A Cainiao Super Economy Global az a legtöbb esetben nem kerül olyan helyre ahol összevonják ez postai szállítás szokott lenni és azt nem kombinálják, rosszul adhatták meg a kombinációt. Akkor a többi S000000 is Cainiao Super Economy Global lenne, mert akkor azt el tudom képzelni hogy azokat végül nem postai úton fogják küldeni és akkor megfelelne a Combined delivery kritériumnak, azonos szállítás és több vásárlás az adott összérték felett?

Az szerintem nem azonos a két dolog: combined (vagy most már 15 day delivery. A garantált megérkezési időnek nem sok köze van ahhoz hogy kombinálják vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#62966) vandor01 válasza Palomar12345 (#62964) üzenetére


vandor01
őstag

valszeg amit fizikailag lehetseges azt osszecsomizzak!
de amik messze esnek egymastol? azt lehet felejtos?
amiket rendeltel azok tobbszaz km-re vannak egymastol
lehet ezert nem jott ossze csoportos kuldes?
DE igaz pl Wujiang District bol van 2 csomi is de megse gruppen!
aztan a heten jottek vissza az 1 hetes szabirol!
lehet meg kicsit zogykolodik meg a human eroforras a parositas & csomihiz :DDD :DDD
de altalaban mukszik nekem most van egy 3-as es 6-os osszecsomi.... mar uton!
fuggetlen attol hogy 15napos akcioban veszem 10dollar felett vagy alatt
ha egyenkent veszek 5dollaros 6kulonbozo cuccot.... es minden egyeb feltetel OK
- idoben elinditja az elado
- egy teruleten vannak
- kiveve aksi
- maximum varakozasi ido 10-14 nap!

HA?? a tracker lekerdezonek es a gugli terkepnek hinni lehet!!!
S00000275780589
Wujiang District

UL311238655BE
Yiwu

S00000275776851
Wujiang District

S00000275798094
Fenggang Town

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62967) ferenck válasza Palomar12345 (#62964) üzenetére


ferenck
senior tag

Én is így jártam a legutóbbi vásárlásnál. Direkt 'Combined Delivery' cuccokat válogattam össze, egyben fizettem, de 4 termékből csak három lett ilyen szállításos amit az EO már meg is hozott a negyedik meg ECS.... lett és az még mindig jön. Szóval ez is lutri, úgy tűnik.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#62968) Palomar12345 válasza V/ (#62965) üzenetére


Palomar12345
újonc

Én úgy látom,a combined helyett lett új megnevezés a 15 day delivery, combinedet nem látok sehol,amiket így rendeltem ebben,meg más rendelésekben is,már 15 day delivery-vel vannak, és ott a 10$ körüli értékhatár ugyanúgy,mint ami combinedre vonatkozott.
Standard shippingbe csomagolás nélkül aligha tudnák garantálni a 15 napot pl super economy és super economy globalra.
Akkor várok,mást nem tudok tenni,aztán kiderül mi történik tovább.

[ Szerkesztve ]

(#62969) rushty válasza V/ (#62959) üzenetére


rushty
senior tag

Nem is próbáltam, mert jó lenne a PP is, fizetés megtörtént, levonta,
de zárja az ordert, kupont visszaadja.

Revolut meghívó pü-ben

(#62970) V/ válasza Palomar12345 (#62968) üzenetére


V/
Topikgazda

Mint írtam semmi köze egymáshoz, eddig is volt olyan hogy rendelés értékétől függően hatékonyabb szállításal küldik, ha bizonyos érték felett vásárolsz akkor gyorsabb szállítási mód (ami drágább) lesz használva, és ez a fix 15 nap (nincs dátum) garantált szállításnak minősül, ami azt jelentené ha nem kapod meg 15 napon belül akkor jár neked kártérítés, ezért sem azonos a kombinált szállítással.
Én inkább azt mondom hogy ennél az eladónál nincs kombinált szállítás, csak garantált kézbesítési idő.

[ Szerkesztve ]

(#62971) cof válasza V/ (#62970) üzenetére


cof
veterán

Szerintem igaza lesz. Én sem látok már Combined Delivery szállításokat a kosaramban, mindegyik ilyen 15 napos lett. Bár az is nagyjából 15-20 napos időket írt, de legalább így zölden kiemelve könnyebb is megtalálni végre ezeket a keresőben.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62972) Palomar12345 válasza V/ (#62963) üzenetére


Palomar12345
újonc

Chateltem Ali agenttel.
Vége az lett, hogy szerinte vagy Kínában vagy a cél országban kerülnek kombinálásra a csomagok,és várjak türelemmel. Mikor írtam neki, hogy ezek így kb két hónapos postázással jönnek, esélytelen hogy a jelzett nov16-ra kézbesítve legyenek, posta után meg ki kombinálná célországban a csomagokat (meg addigra amúgy is mindegy,mert az időt meg a postai díjakat buktam),ugyanazt válaszolta még kétszer... Meg hogy ha nem AliExpress standard shippinget választottam minden rendelésen,akkor miért számítok azzal való szállításra. Majd kedvesen bontotta a chatet, miközben még írtam neki..

(#62973) V/ válasza cof (#62971) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké akkor megszűnik a kombinált szállítás :K , én inkább a garantált kézbesítési időt (One-time guarantee) favorizálom, mert azoknál volt a szokás az, hogy ha nem kapjuk meg azon időn belül, akkor visszajár a pénz amit fizettünk, szóval ha ebbe az irányba mennek az végül is jó lesz nekünk, az eladóknak nem annyira.
Gondolom az AliExpress felkészült a tömeges dispute-ra, mert én bizony indítani fogom ha a vállalt idő alatt nem kézbesítik, ha önként dugták a fejüket a hurokba arról én nem tehetek.

[ Szerkesztve ]

(#62974) V/ válasza Palomar12345 (#62972) üzenetére


V/
Topikgazda

Igaza van, miért nem AliExpress standard shippinget választottál? ;]
Nálunk a postai szállításúak nem kombinálódnak, ha más van választva akkor meg Kínában fog megtörténni a kombinálás.
De ahogy írtad és CoF is írja lehet hogy már nem kell kombinálással foglalkozni.

(#62975) cof válasza V/ (#62974) üzenetére


cof
veterán

De ahogy írtad és CoF is írja lehet hogy már nem kell kombinálással foglalkozni.

De, ugyanúgy kell legózni mint eddig mert nem mindegyiknél van ez a 15 napos. A garancián én is csodálkozom, bár rákattintva semmi visszatérítést nem ír ha nem érkezne meg addig csak kuponról esik szó.

Szóval annyi a változás, hogy Combined helyett 15 napos lett a megnevezés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62976) V/ válasza cof (#62975) üzenetére


V/
Topikgazda

A szavak nem azt az értelmezést adják, no mindegy.
Kombinált szállítás ha több vásárlás történik az adott érték felett, akként hogy egybe van csomagolva, vagy garantált kézbesítési idő ha a vásárlások elérnek egy bizonyos összeget.

(#62977) Chris1966


Chris1966
kezdő

Ez a mocsok LU post tényleg egy ótvar nevetséges. ezt nézzétek:
Webáruház : 2022-09-16 20:32:10 Shipped
14 Oct 2022 00:59 Electronic Notification of Shipment Received Luxembourg Airport Sorting Centre

1 hónap és "electronic notification" még csak... Jujjjj:( :(
Viszont a másik egész jó sebesség, kérdés a belföldi kézbesítés milyen lesz:
ECSCCA
08 Oct 2022 17:29 Accepted by carrier
15 Oct 2022 03:51 Arrived Budapest Budapest
16 Oct 2022 12:25 Import clearance success
16 Oct 2022 12:37 Arrive at transit country or facility

()Chris()

(#62978) vandor01 válasza Chris1966 (#62977) üzenetére


vandor01
őstag

LU posta nagyon is faja!!
esetleg az elado raktaraban pihizik a rendelesed 1 honapja miutan kikertek ra a TN-t!
nekem is van most egy ilyan sza...fa...u eladom az Alin...
akkumulatorok.... LS329648700NL
GAONENG Hobby Store Opening1 Year(s)87.5% Positive Reviews
vasarlas Order placed on: Sep 6, 2022
postazas Sep 8, 2022 3:31 PM
ami csak TN kikeres volt mert ma OCT 16 es zero mozgas volt!
mastol rendeltem aksikat sep 26-an ami 2het alatt megjott már!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62979) djsunstealer válasza rea0422 (#62947) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Nálam dettó ugyanez: 158271900072963543601024.
Az appban viszont jól írja, hogy "Sorting center, Fenggang Town".

(#62980) Chris1966 válasza vandor01 (#62978) üzenetére


Chris1966
kezdő

Biztosan nem az eladó (webáruház) raktárában állt,sajnos. LU ilyen nagyon lassú,ahogy olvasom. Másnak is 1.5 hónapok lettek :(

()Chris()

(#62981) vandor01 válasza Chris1966 (#62980) üzenetére


vandor01
őstag

szerintem meg......

kikerni a TN-t es atadni a szallitonak(postanak)??
nos ez az ido ami megtolja a varakozasi idonket!
haTN kikeres es a postahoz jutas 1-2-3nap esetleg max 1het? akkor barmelyik posta gyors lehet! de ha valaki? elado? forgalmazo? helyi-logisztika? szallito? ucsorog a cuccon es nem juttatja el gyorsan a posta szallitasi pontjara csak 1honap mulva?..... az cumi.....

LU nal is lathato volt regebben hogy kinabol 10nap alatt landolt Luxiba
aztan mig onnet megerkezett a magy kir-hoz? es a ladaba!! nem ritkan 1 honap is volt!

azt latom most minden posta eleg jol teljesit.... sot meg az eladok is 1-2 nap alatt "postazzak" a cuccot a megadott 5-7-9-14napokat sosem hasznaljak ki! van egy olyan erzesem, hogy nem megy most olyan jol az Ali busines mint evekkel ezelott??
ezert az eladok is "igyekeznek"

kiemelnem a lipo aksik szallitasara hasznalt LS...NL a multban ez a legjobb esetben 6het de akar 10-12het is megvolt! es nem az elado/helyi-logisztika keslekedett vele
lathato volt NL posta tologatta az aksit..... viszont manapsag alig hosszabb az NL posta munkaja az aksival mint mas kuldemeny eseten! itt a pelda 15nap alatt megkaptam a lipo aksikat! vasarlas sep 26 LS199171709NL

mashol meg vki ucsorog a cuccon mar tobb mint 1 honapja meg mindig nem sikerult eljuttatni a "postá"-hoz! vasarlas sep 6 LS329648700NL

de ez csak a sajat velemenyem amit a TN-ek kukkolasabol szurtem le :DD
nem vagyok bableves.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62982) Chris1966 válasza Chris1966 (#62980) üzenetére


Chris1966
kezdő

ECSCCA* mai frissítés:
17 Oct 2022 18:05 Arrive at local delivery office Hungary
17 Oct 2022 18:05 Received by local delivery company

Kiváncsi leszek, hogy mennyi idő innentől. 1 db. telefontok. Elvileg ki is tudná hozni a kézbesítő, levélszekrénybe befér.

()Chris()

(#62983) Debilon válasza Chris1966 (#62982) üzenetére


Debilon
addikt

Kb 1 hét

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#62984) maross


maross
veterán

Oktoberi kupont esetleg tud valaki? (80$+ tétel). Van olyan oldal, ahol mindig fent vannak az aktiv kuponok? A googleozott random ali kupon oldalakkal nem sok jo tapasztalatom van, folyton "did not recognize"-t dob rá. Köszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62985) AlexDaywalkr


AlexDaywalkr
tag

Sziasztok! Nem érkezett meg egy aug. 8-i csomagom, de valamiért nem tudok dispute -t indítani. Ezt írja: Refund can't be processed right now Order in transit. If the tracking doesn't update, you can apply for a refund.
Az eladó egyfolytában valami sablon szöveggel hiteget, hogy hamarosan megkapom.
Mi lehet az oka, hogy nem engedi?

(#62986) vandor01 válasza AlexDaywalkr (#62985) üzenetére


vandor01
őstag

az Alis csomi alapbol 90napig van uton addig még megerkezhet
kb Aug8 -> Nov8 es utanna van 15 napod disputot nyitni
de a pontos datutomot/napok szamat nezd meg a rendelesnel...
ki kell varni hogy ezek a datumok lejárjanak/elerkezzenek

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62987) rushty válasza vandor01 (#62986) üzenetére


rushty
senior tag

Mikor veszik le a tiltást (nem enged rendelni)? Refund megjött, de a dispute folyamatban.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#62988) AlexDaywalkr válasza vandor01 (#62986) üzenetére


AlexDaywalkr
tag

A várható kézbesítési idő október 8 volt. Ezért akartam a dispute-t indítani, de nem engedi.

(#62989) V/ válasza AlexDaywalkr (#62988) üzenetére


V/
Topikgazda

Még várj pár napot, de ugye nem azzal próbáltál hogy letelt az idő de még szállítva?

(#62990) AlexDaywalkr válasza V/ (#62989) üzenetére


AlexDaywalkr
tag

Ezt próbáltam:
Delivery status= Item not received

(#62991) V/ válasza AlexDaywalkr (#62990) üzenetére


V/
Topikgazda

Amíg nem zárja le a rendszer a vásárlást addig szállítás alatt van, az az október 8 nem jó mert akkor már lezárt állapotú lenne a vásárlás és nem kapnál ilyen üzenetet, hanem tudnál okot választani.
Az amit írsz még nem a dispute ok.
Ezek azok:

(#62992) stomi61


stomi61
tag

Megjött az első kombinált rendelésem.
Az EO futár elnézést kért, hogy nem telefonált a kézbesítés előtt, mert nem volt telefonszám a csomagon. Eddig minden esetben felhívott, mielőtt ideért.
És tényleg, csak a név és a cím volt a csomagon. Kibontva, a belső csomagolásokon rajta volt a telefonszám és az e-mail cím is.
Viszont az EO-tól reggel jött értesítés e-mailen.
Kissé trehánynak érzem a Cainiao-t, hogy így csomagolnak, ráadásul mintha a kutya szájából rángatták volna ki a csomagot, pedig sehol egy szakadás nem volt rajta.

(#62993) cof válasza stomi61 (#62992) üzenetére


cof
veterán

E-mail-t sem kaptál reggel a mai kézbesítésről? Akkor nézd meg a profilod, hogy ki van-e töltve minden a fiókadatokban, e-mail, tel. szám (nem a címmezőre gondolok).

Nálam egyszer volt olyan, hogy nem kapták meg a tel. számot, de ezt a reggeli e-mail-ben jelezték is, hogy nem kapták meg ezt az adatot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62994) V/ válasza stomi61 (#62992) üzenetére


V/
Topikgazda

Sosem fognak (nem kellene) telefonálni, de ezt már elmagyaráztam az elején, a külső csomagolásra nem kerül rá.
Mert az e-mail-es értesítő rendszer van náluk a telefonszám lényegtelen.
Ez nem a belföldi csomagszállítás ott más a rendszer, a kütyüben benne a telefonszámod is és tudnak hívni, mert ott előfordulnak fizetős csomagok is és csak be kell szedni a pénzt, ezek viszont ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

(#62995) AlexDaywalkr válasza V/ (#62991) üzenetére


AlexDaywalkr
tag

köszönöm, akkor várok még.

(#62996) stomi61 válasza cof (#62993) üzenetére


stomi61
tag

Mint írtam, reggel jött e-mail és a belső két csomag cimkéjén minden rajta volt.
Az zavart a legjobban, hogy egy nagyon gyűrött nagy zacsiba (ugyanaz a szürke, belül fekete, amibe a kicsiket küldik) volt összecsomagolva. Semmi nem sérült meg, de nem volt szép látvány.
V/: köszönöm, ez a beírásod elkerülte a figyelmemet.
Nem probléma, mert itthon dolgozom és reggel írtak, hogy jön a csomag és az időablakos nyomkövető is működött.
Csak elég jófej a futár és szokott telefonálni 10 perccel az érkezése előtt.
Szerintem jó dolog, mert nem akkor veszi fel az ember a cipőt, kotorászik a pénztárcája után, keresi a kulcsot..., mikor már ott toporog a futár.
Így jobban halad ő is.

[ Szerkesztve ]

(#62997) mikk2000 válasza stomi61 (#62996) üzenetére


mikk2000
őstag

Ezért én sose választok futáros megoldást ha lehet, kezdjük ott hogy nem ülök otthon egész nap...

(#62998) cof válasza stomi61 (#62996) üzenetére


cof
veterán

Ahh... már késő volt tegnap most látom, hogy írtad valóban. A csomagolás minden esetben ilyen zacskó, nem fog elszakadni és amúgy is ez egy plusz hiszen önmagukban is túl kellene éljék a csomagok egyesével az utat. Nincs ezzel gond szerintem.

Nagyjából pontos az időablak, de a reggeli becsült idő előtt ha fél órával nézegeted akkor pontosan be tudod lőni 5-10 percre, hogy mikor ér hozzád a futár.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#63000) cof válasza tököscsávó (#62999) üzenetére


cof
veterán

Csak 110V van ráírva? Ezek általában 100-230V-al is működnek.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.