Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) bcl válasza V/ (#37698) üzenetére


bcl
senior tag

Jaj, már látom... :)
Választásom nem nagyon van, annyi idő lesz a rendelés, amennyi, ez most kell, a lányom meg addig kibírja csak az érintőképernyővel. Csak ha már van billentyűzet, most néha praktikus lenne... (Dell 5175 + 5179)

Hajnalban atomjaira szedtem két tabletet, hogy kiderítsem, mi a baja, hogy miért nem látja a dokkolót az egyik... kiderült, megkerestem, meg is rendeltem, de annyira félálomban voltam, hogy nem néztem vissza, csak kérdeztem... jogos, köszönöm! :)

(#37702) bcl válasza KutyiHU (#37699) üzenetére


bcl
senior tag

és ace22 (37700)
Hát, ezek egyike sem túl jó hír... :(
Pedig még pont abban bíztam, hogy a levél gyorsabb, mint a csomag... hát, meglátjuk.

Köszi nektek is a választ!

(#37703) V/ válasza bcl (#37701) üzenetére


V/
Topikgazda

Teljesen bizonytalan mikor érkezik meg. Bár most egy kicsit elbizonytalanodtam, ha a légi társaságok gépei (amelyek eredetileg utasszállító gépek) hozzák az eü motyókat, akkor mit csinálnak a postai teherszállítók? Vagy már itt vannak a reptéren, de tegnapig a vámosok a milliós tételeket vámolták és a postai küldeményekre nincs már energia? Most már gyorsított vámolással jöhetnek és nem kell áfá-t rászámolgatni.

(#37704) bcl válasza V/ (#37703) üzenetére


bcl
senior tag

Igen, erre számítottam de - ahogy már írtam - most mindegy, mikor, de kell az a kábel. Egyetlen okból lenne jó, ha minél hamarabb megjönne: ahogy írtam, a lányom (9é) a tanuláshoz használja a tabletet, és nyilván jobb lenne a billentyűzettel. De ha a tanév végére ér ide, hát, így jártunk... :)
Meglátjuk...

(#37706) V/ válasza TMhun (#37705) üzenetére


V/
Topikgazda

Remélem tudják, hogy ami nem fér be ne gyömöszölje bele és akkor csengessen, mert a címre kézbesítés még nincs felülírva.

(#37707) TMhun válasza V/ (#37706) üzenetére


TMhun
tag

Igen, szerintem ez alap... Gondolom ez csak arra vonatkozhat, ami belefér.

(#37708) INGJOKE válasza TMhun (#37705) üzenetére


INGJOKE
veterán

Már egy ideje ha jön a futár vagy a postás hozz csomagot nem "kellet" aláírni, azt mondta mindegyik hogy megoldja :)

(#37709) V/ válasza INGJOKE (#37708) üzenetére


V/
Topikgazda

Valójában igen, volt egy belső előírás, rá kellett kérdezniük hogy aláírhatja-e, most a kérdést nem kell feltenni, kevesebbet beszél az ügyféllel.
Köszönni sem kéne, csak egy táblát felmutatni hogy Jó napot.
Már előszedtem a búvárfelszerelést, kés az övön jöhet a vírus, annyi neki. Ha cápa nem bírja a kesztyűt átharapni akkor ez ellen is jó lesz, de majd ezt veszem fel, szűrőbetéttel, ha már nem ad az Állam és nem tudok venni a Patikában maszkot, hogy lása amikor igent pislogok.

:O

[ Szerkesztve ]

(#37710) Flashy


Flashy
veterán

nekem most megint SMS-ek jönnek 1-1 csomagról. a postán beengedő ember van az ajtóban, a pultoknál meg folpack van kifeszítve függőlegesen nyálfogónak :) ha SMS-es értesítőm volt, én sose a telefont dugdostam be a lukon, már régen is kinyomtatva vittem a nevemet, címemet, az SMS dátumát, meg a hivatkozási számot, ami az SMS-ben van (szerintem nem kell nekik), most ránézett a néni a papírra, annyit mondott, hogy "na, ez tökéletes!" :)

(#37711) V/ válasza Flashy (#37710) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nincs ráírva: Nem vagyok fertőzött és beteg sem, és Ön?

(#37712) spileraaa


spileraaa
senior tag

aliexpressen hol lehet megnézni menyiert vásároltam 1 éve valamit
mert pár napja néztem akkor 12$ irt mert volt 3$ kupon levonva a teljes árból

most ujbol nézem most viszont 15$ ír

vagy néha bugos a rendszer és nem mutatja jól?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#37713) KutyiHU válasza spileraaa (#37712) üzenetére


KutyiHU
tag

view detail a megrendelésnél

[ Szerkesztve ]

(#37714) V/ válasza spileraaa (#37712) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs itt hiba, nem jó helyen nézed.
2018 januárig mutatja az adott vásárlásnál a Financial fülnél.

(#37715) spileraaa válasza V/ (#37714) üzenetére


spileraaa
senior tag

linket tudnál küldeni mert én sehol nem találom ezt

view detail ott nézem
de egyiknél mutatja de a másiknál már nem

ennél volt múltkor amikor néztem 12 korul de most nem

itt viszont jól mutatja amugy ez szuper gyorsan megjött március 7 volt rendelve és 27 már itt volt

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#37716) V/ válasza spileraaa (#37715) üzenetére


V/
Topikgazda

Na szóval megtaláltad az Order fület, a mellette lévő a Financial fül

(#37717) spileraaa válasza V/ (#37716) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem találok sehol olyat

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#37718) KutyiHU


KutyiHU
tag

view detailra kattints

(#37719) V/ válasza spileraaa (#37717) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami képet belinkeltél az azon részen van. Az első képeden a te Fax számod helye leátszódik az máshol nem kerül elő, csak a View detail és Orders fül.

(#37720) spileraaa válasza V/ (#37719) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi megvan végül
mindenhol kerestem csak ott nem

de akkor is fura hogy néha enélkül is mutatta legutóbb hogy 12$ volt

a kettő közt van különbség?
vagy ugyanaz a cég néha szokta kétszer is meghirdetni ugyanazt?
[link]
[link]

tudtok valami kupont amitől olcsóbb lehetne?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#37721) V/ válasza spileraaa (#37720) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egyforma színe, az egyik fekete a másik antracit szürke
Tronsmart Element Groove (Force Mini) Bluetooth Speaker Column IPX7 Waterproof Soundbar Portable Speaker for the computer
és
Tronsmart Groove (Force Mini) Bluetooth Speaker IPX7 Waterproof Column Portable Speaker for the computer with 24H Playtime
kimaradt a 24órás szöveg, de addig nem veszi le amíg le nem jár, vagy egyéb oka volt.
Szoktak ilyet csinálni hogy egyidőben látható a régi és egy új hirdetés, itt is meghatározott időtartamig lehet hirdetni.

(#37722) RedCactus válasza spileraaa (#37720) üzenetére


RedCactus
senior tag

Tronsmart-tól pont a múlt héten rendeltem Spunky Beat-fülest. Három féle is volt az oldalukon, mind ugyanaz. Volt amihez szállítási díjat kértek, volt amihez nem. Az áruk is különböző volt. Végül megrendeltem a legolcsóbbat szállítási díj nélkül Lengyelországból és 3 nap alatt itt is volt.

(#37723) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tud valaki ajánlani egy jó külső ssd-t? Filmeket/sorozatokat tennék rá és tv-n nézném róla őket. USB 3.0 legyen és az se baj ha USB hosszabbítón elmegy nem kell bedugni közvetlen a tv-be. 128 gb lenne az ideális, az új 4k sorozatok sok helyet foglalnak :)

(#37724) tmarkee válasza INGJOKE (#37723) üzenetére


tmarkee
tag

egy külső ház, keret, ami kb 3-4 eFt + https://prohardver.hu/tema/milyen_ssd-t_vegyek_2/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

# apt upgrade

(#37725) Castell válasza bcl (#37697) üzenetére


Castell
aktív tag

Nekem 3 hónapig jött most egy póló, abból 1 hónapot vártunk a feladásra. 1.5 hete jött egy kábel, az 1,5 hónap alatt ért ide. Érezni a lassúlát,kb. 15-30 napos csúszások vannak a szokásoshoz képest, legalább is én ezt tapasztalom.

(#37726) #88470784


#88470784
törölt tag

Nekem sose fog ideérni a csomagom 02-23 án rendeltem. :DDD

(#37727) TMhun válasza #88470784 (#37726) üzenetére


TMhun
tag

Nekem a múlt héten jött egy csomag, amit 02.25-én rendeltem.

(#37728) V/ válasza #88470784 (#37726) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem tegnap érkezett meg az NPKK-ba az amit 2020.02.14-én rendeltem. Jönnek, de nem ez ami fontos. Szóval még 9 nap ha az enyémből indulunk ki

(#37729) #88470784 válasza V/ (#37728) üzenetére


#88470784
törölt tag

Oke köszi a biztatást, csak sajnálom,mert elég sokmindent rendeltem eddig, jó lenne ha helyreállna a szállítás.

(#37730) V/ válasza #88470784 (#37729) üzenetére


V/
Topikgazda

Lesz majd olyan is.

(#37731) walakyb


walakyb
aktív tag

Nekem sorra mozdulnak a china post registered csomagjaim 2-4 het utan.Mind arra utalo uzenettel allt le, hogy elindult kinabol. Erre mind ott van meg, es 3bol 2ot vissza is forditottak...

(#37732) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én január 27.-én rendeltem egy pólót és ma hajnalban érkezett meg az országba. :DSzerintem csak jövő héten hozza a postás. :)

(#37733) vandor01


vandor01
őstag

tegnap rendeltem ma el is indult belga reggel xxxxBE de 3 honapos vedelemmel! :)
If your order does not arrive on 2020-07-04 , you can apply for a refund by opening a dispute.

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37734) atees válasza V/ (#37728) üzenetére


atees
őstag

Hoppá 03.05-án rendeltem, most jött üzenet, hogy megérkezett a NPKK-ba :) Remélem át is csúszik :D

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#37735) bcl válasza Castell (#37725) üzenetére


bcl
senior tag

Igen, közben nézegettem én is, hogy kb ez a helyzet.
Hát, meglátjuk.... a tanév végéig csak ideér az a fránya kábel... :DDD

(#37736) TMhun


TMhun
tag

Az én 03.08-án Shenzhen-ből felszálló csomagom is megérkezett ma reggel Budapestre. :)

(#37737) headhunter válasza INGJOKE (#37723) üzenetére


headhunter
addikt

Privát ment...

(#37738) Gee31


Gee31
lelkes újonc

Január 29. rendelés, március 15. feladva, most írtam az eladónak, hogy ugyan mondjon már valamit, mivel China Post registered Airmail - t választottam és non-registered - ként lett feladva. Most ír nekem, hogy jaj, hát az egyik item out of stock, válasszak másikat. Mondom jóember, 15 - én feladtad... vagy nem? Erre óó, hát a raktárban pont most készítik össze. Csodás. ez oké, vagy most már több, mint 2 hónap után nyomjak neki egy cancelt és rendeljek máshonnan? Mert ez már én úgy gondolom, pofátlanság. Nem 1-2 dolláros rendelés, hanem egy nagyobb mennyiség, ezt viszont már nem hiszem el, hogy a vírus miatt nem sikerült megoldani, hogy rendben megjöjjön...plusz sokan mások már a kommentek alapján régen megkapták a későbbi rendeléseiket IS. Szerintem ez vagy szélhámos, vagy simán béna. Mi a véleményetek? Előre is köszönöm.

(#37739) walakyb válasza Gee31 (#37738) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ha mar feladottnak jelolte, nem tudsz cancelezni,, sot, 10 napig disputot se tudsz nyitni, de ha mozog, utana se erdemes, mert elutasitjak azzal, hogy uton a csomag... :(

(#37740) vandor01 válasza Gee31 (#37738) üzenetére


vandor01
őstag

csak siman bena szélhámos...
de azert kerte az 5 csillagot a from "dear value customer" :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#37741) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kellemes csalódás a postába. A január 27.-én rendelt csomagom, március 3-án feladták hétfőn hajnalban megjött a kicserélőbe és ma már ki is hozta a helyettesítő postás. Mondjuk kb 75 métert kellet hozzá sétálnia. Működnek itt a dolog. Igaz a póló L-es nekem M-es az európai méretem, jó lezser lett :D :D :D

(#37742) TMhun válasza INGJOKE (#37741) üzenetére


TMhun
tag

Működik egyébként valóban, nekem is jön minden, csak némileg belassult a dolog.

(#37743) Gee31 válasza walakyb (#37739) üzenetére


Gee31
lelkes újonc

Az biztos, hogy nem mozog, mivel most rakta össze. Azért mondta hogy az egyik cucc out of stock és ha mozogna sem látnám, mert hiába jelöltem China Post Registered - et könyveletlenként adta fel, így március 15 - én volt egy "Pre Alert to Hungary" és annyi. Mondjuk ha az ali el akarná utasítani, van rá bizonyíték, hogy a csomag nem mozog, nem adta fel, az a béna kínai maga szolgáltatott írásban. Szóval így is esélytelen a dipsute..?

(#37744) V/ válasza Gee31 (#37743) üzenetére


V/
Topikgazda

Amíg nem jár le a szállítási védelmi idő, addig ugye a bejegyzések hiánya ellenére is " szállítás alatt " van.

(#37745) atees


atees
őstag

Jönnek a csomagok kínából :) 03.05-én rendeltem, 03.12-én feladták, 04.07-én megkaptam :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#37746) V/ válasza atees (#37745) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem is volt kétséges, múlt héten írtam mos lesz majd két hét és nem az egészségügyi szállításokkal foglalkoznak, mert gyártani is kell a rendelésekhez utánpótlást, addig a pórnép csomagjai jönnek.

(#37747) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Sziasztok!

Aliexpressen, ha EU-ból feladnak egy csomagot, út közben az eladó vissza tudja fordítani? A 10 éves akció alatt rendeltem ( 03.27 ) egy dolgot, aminek pár napon belül itt kellett volna lennie. Most közölte az eladó, hogy még 10 nap mire raktárba ér, és majd utána valamikor megérkezik. Inkább refundot kérnék, csak a kérdés hogy ha időközben elküldi, közben ő vissza tudja-e hívni, vagy majd az átvételt tagadom meg? ( áras termék ) Vagy nyitni kell disputet és alin rendeződik?

[ Szerkesztve ]

(#37748) V/ válasza EXIEZ (#37747) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik futár céggel rendeleted, mert most egyik sem tudja Kínából pár napon belül ideszállítani, talán mostantól.
Hány nap volt a feladási idő?
Ha szállítottra van jelölve akkor nem tudsz indítani dispute-t.
Magának a dispute-nak az indítása a 11. nap, de érdemi dolog csak azután lesz ha szállítási védelmi idő lejár.
Azt a vevőt aki nem hajlandó átvenni a megvett terméket elküldeném, és csak akkor kapná vissza a pénzét, ha költségek nélkül és épségben visszakapom a terméket. Ja ez a szabály is.

(#37749) band


band
csendes tag

Márc 25én rendeltem lengyel raktárból sebészi maszkot, ma ideért, fasza - ha van itt valaki aki gyógyászatban dolgozik és nincs neki, akkor a felét (20db) felajánlom neki ingyé -keressen privben!

(#37750) EXIEZ válasza V/ (#37748) üzenetére


EXIEZ
senior tag

EU-ból jönne, elvileg DPD és lengyel raktár. Spanyolból és lengyelből gond nélkül 1héten belül megjött minden más.. kiírta hogy 1000db van készleten, erre egy sem volt neki...

Csak arra emlékszem, hogy ha április 14-ig nem kapom meg, kérhetek refundot alin, vagy akkor lehet disputet indítani.

Azt mutatja, hogy postázva van, de csak egy trackinget foglalt le, mert napok óta nem lehet követni. Szóval nem tudom ilyenkor mi van

Ezt írja a tracking amióta alin látom ( több napja... ) "Az Ön követési száma nem található ebben a pillanatban. Lehet, hogy még nem került be a fuvarozó rendszerébe. Kérjük, keressen rá később."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.