Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) MoP_FX 57 válasza biker (#1350) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Hát igen az ILife 05 programcsomag elég sokat dob rajta, mert hát ezeket legálisan beszerezni Windows alá az elég költséges.

(#1352) rii


rii
nagyúr

Linux alatt egyáltalán van riviláisa az InDesign-nekj, Quark-nak, PhotoShop-nak?
Esetleg lesz?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1353) dwiki válasza rii (#1352) üzenetére


dwiki
senior tag

Ps-nek ''riválisa'' gimp...
Hát én néztem, de - bár rossznak nem mondható - eléggé más felfogást követ. Ráadásul - legalábbis régebbi verzio - nem kezelt CMYK színteret

[Szerkesztve]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1354) Pacák válasza dwiki (#1353) üzenetére


Pacák
senior tag

Még mindig az RGB színtérben dolgozik a GIMP. Webes grafikákhoz jó. Nyomdai felhasználásra nem.

Nuclear launch detected

(#1355) faster válasza dwiki (#1353) üzenetére


faster
nagyúr

A Gimpet én is próbáltam, de nagyon nem tetszik a kezelőfelülete.

[Szerkesztve]

(#1356) dwiki válasza biker (#1350) üzenetére


dwiki
senior tag

De ez nagyon szubjektiv skála , bár lehet annak is szántad....
(végül is avval kezdted hogy ''én'')
Mert hát DTP szempontjából linux valóban nincs szoftveresen ellátva, de van olyan terület ahol meg linux a legjobban ellátot, főleg ha ár/teljesítményt is nézzük...
Ha mondjuk ''nagy '' játékos vagy, és ez alapján nézzük a szoftverellátotságot akkor meg Mac is elvérzik.... (jó van rá játék progi, átprotolnak dolgokat, de azért....)
Akár hogy is nézzük - szvsz(?) - szoftverellátotsága - általánosságban - XP-nek még mindig a messze a legjobb, dehát ez van (egy darabig biztos, aztán meglátjuk mit hoz a jövő...)....
Persz ez csak az egyik szempont, és Te nem csak e szempontból nézted,....

[Szerkesztve]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1357) dwiki válasza faster (#1355) üzenetére


dwiki
senior tag

Hát aki PS-t kipróbálta, dolgozik vele az általában nehezen fogad el mást....
Pc-n ugyan alteratíva lehetne gimpen kívül a corel cucca ( photopaint ) meg akárr - hú most nem jut eszembe, nagyon ki akartam mondani , megvan, paintshop pro, meg biztos még jó csomó, de...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1358) MoP_FX 57 válasza dwiki (#1356) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Na bedobom ezt a linket. Hátha valakit érdekel. Bővebben: link

(#1359) faster válasza dwiki (#1357) üzenetére


faster
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem ez nem igaz minden esetben. Pl. kipróbáltam a paint.NET nevű proggit is, szimpatikus volt, csak kell hozzá .NET runtime, és emiatt kissé lassú.

(#1360) WN31RD válasza faster (#1355) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem rossz pedig a GIMP kezelőfelülete, persze ez egyrészt ízlés dolga, másrészt hozzá kell szokni (mint bármi máshoz).

Nem foglalkozom egyébként komolyabban grafikával, de a GIMP-ben viszonylag otthonosan mozgok, és a saját kis dolgaimat kényelmesen megcsinálom, ellenben a Photoshop valahogy nem annyira áll kézre, nyilván mert nem azt szoktam meg.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1361) dwiki válasza faster (#1359) üzenetére


dwiki
senior tag

Én még nem találkoztam olyannal aki Ps után másra könnyen és szívesen á áttért volna másra... De ettől még persze lehet ilyen....

Persze ez igaz lehet máshonnan is, ha valaki Gimpel kezdett ahhoz ragaszkodik. , azt szokta meg, az áll kézre nekik.
Sőt olyat is ismerek aki nagy Paint Shop Pro hívő...

paint.NET-ről még nem is hallottam.... :(

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1362) WN31RD válasza dwiki (#1361) üzenetére


WN31RD
addikt

Anno, amikor még főleg Windowst használtam a desktop gépemen, nagyon szerettem a Paint Shop Pro-t, mert kifejezetten kényelmes volt. Nem kellett tanulnom a használatát, szinte minden úgy működött, ahogyan elsőre logikusnak tűnt. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1363) biker válasza dwiki (#1356) üzenetére


biker
nagyúr

jó, hogy k..ra fingom sincs, mi a DTP, csak hogy quark-al meg indesign/illustrátorral is dolgoznak, nem baj.

amúgy játék bőven van mac-re is, sőt, hadd kérdezzem meg, mennyi a valószínűsége annak mac-en és kontra vindózon, hogy a megvásárolt játékhoz napokig, hetekig kell keresned új vga drivert, mert a régi esetleg texturahibás, vagy egyéb, és mennyire gáz telepíteni mondjuk winre, és mac-re egy játékot?

tudod te mennyit szívtam olyanokkal, mint a MOHAA ami a telpítés LEGELEJÉN belhjány a registry-ba, majd kiakad a telepítő 10%-nál, és többet nem teszed fel, mert közli, előbb uninstalláld, de nem uninstallál, mert nem teljes a telepítés.
és jöhet a regedit.exe meg társai.

hát ez nem épp user friendly :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1364) siriq válasza biker (#1363) üzenetére


siriq
őstag

Hello

Textura hiba lehet azt alairom de nalam max az volt a problema telepitesnel hogyha a game nem igazan ''tamogatta'' a win 2003 at, de ezt is meglehet otthon modolni kb 3 perc alatt megvagyok vele jatekonkent.
Annyira pl nekem nem tetszett az ibook hasznaltam de isten mentsen meg tole ha megint hasznalnom kellene. Amugy sima pc-n is lehet majd hamarosan hasznalni a mac os-t
http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/7/y/8732.html

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1365) faster válasza dwiki (#1361) üzenetére


faster
nagyúr

paint.NET-ről még nem is hallottam

Keress rá google-val, ''paint .net''. Sajnos a fő site-juk pont most le van dögölve.

(#1366) rii válasza dwiki (#1353) üzenetére


rii
nagyúr

Én is régebben néztem a GIMP-et, talán 4 éve is van már.
És én is azt vettem észre, hogy sokmindent másképp közelít meg.

De nagyon sok hazsnos funkció van benne, ami miatt Photosop-os munkák zöme talán elvégezhető benne. De az eltérő filozófia miatt nem is mélyedtem bele.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1367) biker válasza siriq (#1364) üzenetére


biker
nagyúr

jah, persze, nekem pl fél évet kellett várnom, mire lett olyan driver a R9100 alá, aminél nem villog a texture RBR alatt, mivel 4.6-om volt, vagy 4.7, és az 5.1 alatt volt először javítva, kollégámnál is szar, és lám csoda, mivel neki w98-a van, soha nem fog a megvett RBR-el játszani, mert az ati hivatalosan soha nem ad ki 5.x drivert ati kártyára w98-hoz, és ezért omega se lesz, semmi, rohadj meg a 13ezres játékoddal vagy vegyél egy w XP-t...

az nvidia egyes kártyáin a kollégám kölkének egyik játékán voltak olyan geomatria elemek, hogy csak na.

megoldanád 5perc alatt?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1368) dwiki válasza biker (#1363) üzenetére


dwiki
senior tag

Első mondatod ugyan nem értem, de DTP= Desktop Publishing. Quark, többiek pl...

Nem mondtam hogy nincs játék. Csak:
1. Kevesebb (+ lasabban jönnek ki áltban szvsz)
2, Ha neadj isten warez progit keresgélsz , nehezebb dolgod lesz (bár persze mi nem teszünk ilyet...)
3, Hol állítassz be antialaist stb-t? Én nem találtam ilyet, de lehet én vagyok béna (nagyon nem is kerestem ugyan)
4, A csúcsszuper Dualprocis G5-be 9600 pro-t raknak?
Anno mikor G4-en meloztam MX200-as (de lehet440 ?) volt a gépembe, egy olyan gépbe ami jóval drágább volt mint az én otthonim, amiben egy Ti4200-as figyelt... Ettől függetlenül nagyon jókat Quake 3-tunk rajta előző melóhelyemen, az antialias hiánya nem igazán zavart, viszont az 1 gombos egér inkább :(. (mégse mondhattuk főnöknek, Te Q3hoz kellen egy 3 gombos...) Fel is mondtam :) ...
Szóval én csak arra akarok kilyukadni, akár hogy is nézzük Mac nem játékra van kiatalálva, bár lehet rajta játszani. Mint ahogy irodai célra is lehet használni egy G5-öt, de hát nem arra van kiatalálva...
Persze PS2 meg Xbox van játékra kihegyezve, de azért PC-t is sokan vesznek azzal az elsődleges céllal hogy játszanak rajta. (És a moduláris szerkezet miatt könnyebb összerakni egy PC játékgépet - megveszed minden elemből a legdrágábbat, és akkor van esély hogy 1 évig minden játék elfut rajta bazinagy felbontásban :) )

Textura problémám PC-n személy szerinte egy Unreal verzioval volt még a Ti4200 ideében, de rájöttem hogy ősrégi a driverem, felraktam az újat, azt kész. Bár ez tovább tartott mint tíz perc, letöltés, telepítés, újraindítás.
Bár nem játszok hú de sokat, mostanság pláne...
Online snapszernek meg mindegy min nyomom (bár sajnos Macen nem igazán sikerült belőnőm, pedig próbáltam legújabb javat felrakni :( )

Regedit meg mekkora király :) ?!

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1369) dwiki válasza biker (#1367) üzenetére


dwiki
senior tag

Azé Win98-al jönni nem fer...
Ha Te azt mondod, én azt mondom Os9...
Sokan ugyan szerették, de én nagyon utáltam... :(
Állítólag régebbi Os-ek jók voltak, nekem 8-as hoz kis mértékben, 9-es valamivel több közöm volt, de nagyon nagyon hate. Instabil volt kb mint win98, ha nem jobban, a többi problémára már nem nagyon emlékszem, de fúj :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1370) biker válasza dwiki (#1369) üzenetére


biker
nagyúr

oké, nem fer, de ez van.
ha nem frissít XP-re ,akkor nem lesz RBR-je
ha frissít, vehet új hangkártyát és kormányt, mert a régi kormány gameportos, a régi hangkártya meg XP inkompatibilis, és kész.

így is ugyis szarul jár...

tök jó mi?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1371) biker válasza dwiki (#1368) üzenetére


biker
nagyúr

egyszerű pedig, mindenki ezzel jön, hogy DTP-re való, oké, csak tudnám mi a f... az :)

antialiast a játékok setup lapján lehet beállítani, mindenhol...
nála, legalábbis...

amit pedig leírtam, ugyan egy sarkalatos példa, de igaz volt...
itt rohadt az RBR, és havonta tettem fel az új omega és catalist drivereket, és vártam hogy megjavuljon...

ja, egyik srác, akivel együtt autókáztunk mármint neten, ha ''a'' detonatort tette fel, a nascar 30%-al volt gyorsabb mint ''b''vel, azonban ''a''-val F1 challenge alatt texturahibás volt...

pffff

mindegy... már nem érdekel a téma, csak annyiban, hogy sok emberkét kell kisegítsek win-en.

(tényleg, mióta próbáltam a DVD2ONEX progit, azóta nem értem, miért kellett win-en görcsöljek állandóan 3-4 programmal, nyomok 2gombot és kész :) )

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1372) dwiki válasza biker (#1371) üzenetére


dwiki
senior tag

Hát sajna nem mindenhol. Tehát az olyan játéknál aol lehet a setupoban állítani ott tudsz, ahol nem ott nem...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1373) dwiki válasza biker (#1370) üzenetére


dwiki
senior tag

Hát gameportot azé xp is lekezeli....
Vagy nem?
Hangkari meg milyen régi hogy nem kezeli? Még az SB16-ot is felismeri. az Xp, legalábbis ha jól emlékszem volt XP-SB16 cuccom egyidőben (ISA-s)...
De ezek csak tippek, elismerem.
Amúgy nem tom mi az az RBR :) ... (csak a DTP-t tudom, mimndig csak a munka ... :) )

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1374) rii válasza biker (#1350) üzenetére


rii
nagyúr

A Tiger miért ''csak'' 90-95%-ot kapott Tőled?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1375) tiv83us


tiv83us
veterán

Remelhetoleg en is hamarosan belepek a mac birtokosok soraba egy PowerBook G4-essel.
Nagyon ra vagyok izgulva, jelenleg folyamatosan csekkolom az applestore oldalt, hogy megkapom e ra a reszletfizetesi lehetoseget, mert akkor mar ma megrendelem.
Kerdes. Zeneszerkesztesre hasznal valaki PowerBookot? /Propellerheads Reason 3.0, Cubase SX...etc/.
En legfokeppen arra hasznalnam, na meg termeszetesen probalnam kihasznalni amire csak lehet.
Ebben a modellben alapbol milyen hangkartya van, es milyen bovitesi lehetosegek vannak?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1376) Pacák válasza dwiki (#1373) üzenetére


Pacák
senior tag

Saját példa.
Az eredeti, de még nem P&P-os SB16 -ot nem ismeri fel az XP, mert nem keresi telepítésnél a nem P&P eszközöket. Kézzel be tudod állítani, hogy kezelje, de a gameportot nem hajlandó használatba venni. (Mondjuk BEOS alatt is kézzel kellett anno ezt a hangkártyát beállítani, de a BEOS a gameportot is lekezelte rajta. Mindegy, részletkérdés, a lényeg az, hogy a gameportja nem megy XP alatt.)

Nuclear launch detected

(#1377) dwiki válasza Pacák (#1376) üzenetére


dwiki
senior tag

Lehet, ez már olyan régen volt hogy én nem melékszem :( ... Az is csak tipp hogy Xp alatt egyáltalán használtam, lehet csak 98 alatt.... A kártya még megvan, de ugye isa port hiányában nehéz kipróbálni :) ....

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1378) rii


rii
nagyúr

Epson 2100 stylus photo nyomtatót hogy lehet insalálni MAC (OS X)-re, ha alapvetően az egy PC-re csatlakozik?

Azt hiszem nem postscipt nyomtató.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1379) Alex91 válasza rii (#1378) üzenetére


Alex91
félisten

Egyszeruen, meg kell osztani :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1380) Macc válasza tiv83us (#1375) üzenetére


Macc
aktív tag

A kollegam 12'' PB-on zenel, kulso Protools cuccal, es nagyon meg van vele elegedve. (pedig az csak egy 867MHz-es darab)

(#1381) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Hadd kérdezzem meg h iMac-be utolag én be tom itthon rakni a ramot vagy vmi speciális szerszámot.. stb igényel?Vagy csak lepattintom a hátulját aztá csere!?

(#1382) Macc válasza rii (#1378) üzenetére


Macc
aktív tag

PC-n megosztod, OS X ala megbetelepited mint halozati nyomtatot.

(#1383) Macc válasza Deluxe00 (#1381) üzenetére


Macc
aktív tag

Csak ''lepattintod:)'' a hatat, es beilleszted:) Allitolag erdemes ket egyformat tenni bele, ugy a loggyorsabb.

(#1384) Deluxe00 válasza Macc (#1383) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Ja nyilván azt tom:) De csak olyat lehet nem amit G5 Pc3200 ramként tüntetnek fel, mer ugye azt adják 2x 1Gb kiszerelésben?Mondjuk ilyenböl láttam Kingstont!
Vagy lehet két bármilyen 1Gbos 3200-as ramot betenni?:D

(#1385) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Találtam:D

GeIL
Apple Series GA2GB3200WDC
2x1024MB kit, platina borda, Apple Power Mac G5 géphez

Apple Power Mac G5-M9393/M9032 számítógépekhez kifejlesztett memóriamodul. Az optimalizált SPD érték garantálja a 100%-os kompatibilitást az Apple gépekkel

Ennél fel van tüntetve h apple-hez is jo, de mi van a többivel??

(#1386) rii válasza Alex91 (#1379) üzenetére


rii
nagyúr

meg van osztva ... persz ... :D de kriksz-kraksz-okat nyomtat.
Driver probléma?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1387) dwiki válasza rii (#1386) üzenetére


dwiki
senior tag

Lényeg hogy nyomtat nem? :)
De asszem én is jártam így különben...
Két nyomtatóval próbálkoztam ez irányban (csak érdekesség képpen) Az egyik működött, a másik nem. Mondjuk hozzá kell tenni hogy a nem működőnek nem volt maces drivere, és vmit meg kellett adni, hiába látta a hálózaton. Vagy vmi ilyesmi volt ha ól emlékszem..
Mondjuk sokat nem szüttyögtem vele, csak érdekesség képpen néztem, mivel van azon kívül még 4 nyomtató ''tiszta'' mac hálón, egy ezekből meg közvetlenül az én gépemen. Bár gondolom ez nem érdekel, meg nem is vigasztal :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1388) dwiki válasza Deluxe00 (#1385) üzenetére


dwiki
senior tag

Elvileg bármi jó lehet. Hogy 100%-an Mac kompatibilis... Hát persze, biztos az a tuti... de megvan a felára is...
Ha van lehetőséged kölcsönrammal szerintem megpróbálhatsz egy ''normal-'', elvégre mac nem igényli a tuning ramokat... Szvsz...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1389) MoP_FX 57 válasza Deluxe00 (#1385) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Ennek az ''Apple series'' jelzés mekkora felárral jár? Biztos ,hogy megéri ez neked mert a Mac is ugyanolyan pc3200-as RAM-okat használ mint a pc.

(#1390) Macc válasza MoP_FX 57 (#1389) üzenetére


Macc
aktív tag

Na ezzel azert vigyazni kell, mert aztan jonnek a kernelpanic-ok:)

(#1391) MoP_FX 57 válasza Macc (#1390) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Jogos, én általánosítottam. Elvileg működik, én inkább kisérletezgetnék mint 80k-ért megvenni a Geilt vagy Kingstont, amik nagyon jók, csak úgyse használnád ki őket.

(#1392) dwiki válasza MoP_FX 57 (#1391) üzenetére


dwiki
senior tag

Én detto...
És had mondjam egy olyan (ellen) példát, hogy ve(te)ttem 2x512 plusz ''mac ready'' kingston ramot, ugyan olyat ami alapban a gépben volt. És ezután a gép instabillá vált, gyakran fagyott... Mondjuk 100%-ig nem bizonyosodott be hogy a RAM volt a bûnös - hosszú történet - de biztos ami biztos alapon maradt az eredeti 2x 512 M...
Bár ez egy nesze semmi... történet, de....


[Szerkesztve]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#1393) MoP_FX 57


MoP_FX 57
őstag

Update: Mostmár 5 tagú a Mac mini csapat.Érdemes ellátogatni az www.apple.hu store szekciójába.

Mod.: Bár én azt mondom, hogy csak 3 mert a régi kettő ritka rossz választásnak számít, de szerintem ezt Ti is mindjárt meglátjátok.

[Szerkesztve]

(#1394) biker válasza dwiki (#1373) üzenetére


biker
nagyúr

Richard Burns Rally

a hang nem tudom milyen kütyü volt, se neki se a krománynak nem volt XP-s drivere, így ugyan 2.0 hang kijött belőle, de nem volt gémport valamiért, de amugy se lett volna kormány driver :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1395) biker válasza rii (#1374) üzenetére


biker
nagyúr

mert nem tökéletes :)
mint semmi sem az, de közel áll hozzá.

multkor is ugrott 11napi uptime-om, mert restartolni kellett :)
meg néha a hungarian extended pro billentyúkiosztás átvált hungarianná

azért ezek komoly dolgok :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1396) biker válasza MoP_FX 57 (#1393) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem meg három, plusz féltucat CTO kivitel.
de hivatalosan 3tagú a sorozat, amit láthatunk is az apple.hu-n

neked hogy jött ki 5? mert 5 kép van fent? :)
Bővebben: link

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1397) MoP_FX 57 válasza biker (#1396) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Ezt az oldalt néztem. Bővebben: link De igazából tényleg csak 3 amint azt bele is szerkesztettem.:B

(#1398) biker válasza MoP_FX 57 (#1397) üzenetére


biker
nagyúr

nincs két régi, és három új.
három új van, két régi már nincs, és pont...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1399) Deluxe00 válasza dwiki (#1388) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Éppenséggel ezért kérdeztem h muszáj e mac ready ramot venni, mert ez 88.000 ft(itthon magyarországon).Igaz h 2x 1Gb ami azért elég jo...de gépet amugyis csak összel fogok venni de azért szeretnék tisztán látni.Ha tudtok ennyi pénzért jobb 2x 1gb ramot akkor azért szoljatok!Ramból mindenképpen 2Gb-ot szeretnék.

(#1400) MoP_FX 57 válasza biker (#1398) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Azért alapból 512 memóval már kicsit erősebbek lesznek. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.