Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Macc válasza Petrisz (#949) üzenetére


Macc
aktív tag

Sziasztok kerulettarsak:)

Na en a 14'' ost a felbontasa miatt nem ajanlom, mert ua latod 12''-on, egyaltalan nem aprok a betuk, nagyon jol lathato, raadasul egy kellemesebben cipelheto darabot kapsz. A sebessegevel sztem nem lesz bajod. 512MB RAM mar eleg, bar erezheto gyorsulast tapasztalhatsz 1GB-tal.

ui.: miert nem esik mar a ho???

(#952) Race-Face


Race-Face
tag

beszeljukmac.com:

''A francia áruházlánc, a FNAC bejelentette, hogy sem a mostani PowerBook G4-ből, sem az eMac G4-ből nem fog újabb készleteket kapni. Ezeket a számítógépeket kifutó modellekként sorolta be. Az még egyenlőre nem tudott hogy mindez mit is jelenthet, de egyesek szerint jó jel lehet újabb számítógép típusok közelgő bemutatására.''

hűűűűűha... erre kíváncsi vagyok
habár ha lesz új eMac meg PB, akkor azt miért nem most mutatták be a Mac minivel együtt?

Kelj fel és járjunk!

(#953) Petrisz


Petrisz
tag

Köszönöm a segítségeket. Szóval a ''12 mellett szól a méret és az ár. A nagyobbik mellett meg nem szól semmi, mert ezek amúgy sem erőgépek, kár sokat fizetni értük. Ha jól értem. És kedves Mac userek, ti mennyi kellemetlenséget tapasztaltok a Windows és a Mac közötti átjárhatósággal kapcsolatban? Mittomén ékezetes fájlok másolgatása, windowson joliettel megírt CD hogyan látszik Mac alatt, Maces dokumentumformátumokat mennyire támogatják PCs programok és viszont, stb...

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#954) Macc válasza Petrisz (#953) üzenetére


Macc
aktív tag

en 1 kellemetlenseget tapasztaltam eddig, es az a fontokkal kapcsolatos. Igaz a fontok egy resze teljesen kompatibilis, de ha pl. Mac-en csinalok egy Flash-t benne szoveggel, akkor azt ha pc-re atviszem, meg ha meg is van u.a a font, akkoris, par pixellel fuggolegesen eltolodik, ill. az ekezetek neha megsinylik. (ez attol fugg milyen kodolasu volt a font itt/ott). Amugy flashnel minden mas kompatibilis. Photoshop/Illustrator/Quark ugyanazon verzioszamnal teljesen kompatibilis, mas verzioszamnal u.a mint pc-pc mas verzional. Ha Mac-en Office2004-et hasznalsz, akkor nem lesz problemad az ekezetekkel. A kepfajlokkal nincsen gond. Sima txt-file-oknal vigyazni kell milyen formatumban mentesz Mac-en, ott ugyanis a UNIX-os sorvegjeloleseket hasznalja, ami PC-n notepaddel megnyitva sortores helyett ket negyzetet produkal.

Most igy hirtelen ennyi jutott eszembe.
Altalaban ugyanaz a program a 2 platformon egyforman ment, es nincs semmi problema az adatfile-jaikkal.
A Joliet-es CD-ket minden gond nelkul olvassa es irja a MAC.
DVD-nel ajanlott az UDF filerendszer hasznalata az teljesen compatibilis.

(#955) 747 válasza Petrisz (#947) üzenetére


747
senior tag

''Namost ez nekem ilyen kiegészítő gépnek kellene, amit hozunk-viszünk, és főleg irodai szövszerkesztés melóra, netelésre meg esetleg amatőr szintű képszerkesztgetésre kellene.

Szerintetek erre megfelel-e ez a gép?''

arra, amire neked kell, meg sok is.

''Másik hogy egy ilyen G4-es iBook teljesítményre kb. milyen PC-nek felel meg?''

ez alkalmazastol fugg, meg attol, hogy az adott szoftver melyik platformra lett jobban optimalizalva. Mac-en pl Photoshop szakit mint a szemet, John The Ripper viszont tetulassu.

(#956) Petrisz


Petrisz
tag

Picit gondolkodnom kell még. Mielőtt kiadok ennyi pénzt, még átgondolom vagy 5x-10x, hogy kihasználnánk-e egy második gépet, még ha cipelhetős is...

[Szerkesztve]

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#957) 747 válasza Macc (#936) üzenetére


747
senior tag

na most kepzelj egy egy kb ugyanigy szetfureszelt PowerMac G5ot, kulso farostlemez dobozzal, karacsonyfaizzosorral meg wunderbaumokkal feldiszitve... brrr.

jobb is, hogy a gamerek nem vesznek mac-et, arra egy konzol kulonben is jobb.

(#958) 747 válasza Alex91 (#930) üzenetére


747
senior tag

''Ja, es az arban ott az OS is!''

sot, gyakorlatilag 2 OSt kapsz, mert az OSX melle megkapod az OS9et is, hogy regi cokmokjaidat is tudjad futtatni ablakban.

(#959) Petrisz válasza 747 (#958) üzenetére


Petrisz
tag

A Windows-okhoz meg jár a 16bites DOS :DD

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#960) M@trixfan válasza Macc (#954) üzenetére


M@trixfan
addikt

Látom 9800 Pro kártyád van a G5-ben. A Mac Edition Radeonon is megtalálható a kis kiegészítő tápcsatlakozó?

[Szerkesztve]

twitter: MatrixfanLive

(#961) Macc válasza M@trixfan (#960) üzenetére


Macc
aktív tag

Igen rajta van az is, es erre leginkabb azert van szukseg, mert a DVI csatlakozo melett egy ADC csati van rajta, ami a rakotott cinema display-t arammal is ellatja.

(#962) biker


biker
nagyúr

hubazz, valaki csinált egy performance tesztet mini-n :)
nem rossz, nem rossz

I have a 1.25 Mhz Mini with the 40 GB drive, 512 MB RAM, and no other options. I am running the following applications right now with excellent performance and no significant hiccups of any sort:

'The Terminator' is running in a window using the DVD Player, about to enter the police station.

Virtual PC 6.1 is running Paint Shop Pro with a 14 MB TIFF loaded and Newsbin Pro retreiving newsgroup headers - the latter program is rather piggy.

Excel for Mac has a 360K spreadsheet loaded.

Word for Mac has a 2.3 MB file loaded.

Adobe Acrobat has a 12 MB PDF loaded.

Chicken of the VNC is running with a window into my PC file server.

Preview (piggy) has a smallish image loaded.

Several Safari windows are open.

Several Finder windows are open.

Misc applets running - Terminal/Top, Performance Meter, Xmonitor.

Everything was running extremely smoothly until I started Adobe Reader and MS Word. Now there is sometimes a small hesitation when changing windows or dragging windows. The DVD playing hasn't missed a beat. I now have the slightest pause when invoking Expose to navigate my windows.

Performance Meter has me pegged at about 70 percent, sometimes reaching 100 percent while changing tasks.

Expose is a godsend. I don't normally operate with anything close to this number of applications open and window management sure has become important!

This computer continues to exceed my expectations. I have no sense that I am in any way operating an entry level machine.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#963) biker


biker
nagyúr

ezek szerint 512 rammal is el lehet boldogulni rendesen, talán nem kell az 1gb?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#964) M@trixfan válasza biker (#963) üzenetére


M@trixfan
addikt

Anadtech szerint is 512 Mb a ''sweet spot''. Itt teszteli a Mac Minit. Bővebben: link

twitter: MatrixfanLive

(#965) #90996736


#90996736
törölt tag

bocs az offtopicért.


Állást kínál [a legfrissebb 7 ajánlat]
operátor [2005.01.27.]
Budapesti design stúdió nagy teherbírású operátort keres Macintosh környezetbe (Quark, Freehand, Photoshop, Illustrator). A fizetési igénnyel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.
E-mail: cv@artforce.hu

(#966) Bjoco


Bjoco
csendes tag

Én echte Pc használó vagyok, mégis rendeltem egy mini-Mac-et . Miért, ? Mert jó gép

(#967) Macc válasza Bjoco (#966) üzenetére


Macc
aktív tag

Na majd irjal rola velemenyt, ha majd meglesz. Nagyon kivancsi vagyok:)

(#968) Bjoco


Bjoco
csendes tag

Elvileg a héten megkapom, de a HDsys-nek soha ne higgyen az ember:D

(#969) Zenty válasza Bjoco (#968) üzenetére


Zenty
őstag

Én is erősen gondolkozok a mac minin,mint másodlagos közös családi gép ;)!Csak kicsit a sound része zavar,legaláb az (sb live 5.1) funkcionalitását elérhetné.Miki port se ártott volna a skype-nek :(!
Egyébként téleg tutko gép ,bár még a vga is picit lehetett volna jobb ;]
(én már csak ilyen maximalista vagyok)

Azt még megtudná valaki mondani g4 proci pchez mérten hol áll? Szoval milyen gyors?


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#970) Alex91 válasza Zenty (#969) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, jo lenne tudni, hogy a G4 mire jo... (De ezt senki se fogja megmondani :). A Mac-es tuloz, a PC-s fikaz, ugyhogy...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#971) Zenty válasza Alex91 (#970) üzenetére


Zenty
őstag

''Mac-es tuloz, a PC-s fikaz, ugyhogy...''
Igen pont ezért kérdezem :D!
Mert mondjuk macen ki szeretnék probálni egy gamet(joh tudom nem ez az elsödleges szempont,de akkoris !)És igy egyszerüb lenne tudni ,hogy ez most fog normálisan menni vagy nem ezen a configon! Mint hogy csak simán oda bigyesztik mac gamekhez ,hogy g4-en is megy !
A doom3 megnézném mac minin ,hogy megy rajta milyen beállitásokal?
A G4-el lehet hasitana ,csak a vga a hunyo :DDD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#972) Alex91 válasza Zenty (#971) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem game lassu lesz rajta :). Nem ezzel kellene probalni. Amugy ami biztos, hogy a tobb ram jol jon neki :)

256MB / 1.25Ghz 1:52 1:37
512MB / 1.25Ghz 0:28 1:19
1024M / 1.25Ghz 0:08 0:45
256MB / 1.42Ghz 1:49 1:34
512MB / 1.42Ghz 0:28 1:12
1024M / 1.42Ghz 0:07 0:45

Az 1. teszt egy Resize 300 ?MB?
A 2. teszt egy Gaussian Blur - 3 pixel

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#973) Zenty válasza Alex91 (#972) üzenetére


Zenty
őstag

1 giga ram jo lenne ,csak szerintem picit irrelásian drága! :(
Valami 60-70 rugo?

Guild Wars - Zenty a survivor

(#974) Alex91 válasza Zenty (#973) üzenetére


Alex91
félisten

A gyari :). Itthon raknak bele olcsobbat is! (Cegtol fuggoen 36-51k kozott.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#975) Macc válasza Zenty (#969) üzenetére


Macc
aktív tag

Mindenkeppen nezzel meg eloben egy ilyen gepet. Erre a sebesseg dologra mindig nehez volt a valasz, mert sokmindentol fugg, leven teljesen mas architektura a 2 rendszer. Sokan mondjak, hogy a G4 orajelet 1,5-lel megszorozva kapod meg egy azonos teljesitmenyu P4-et. De sz is attol fugg eppen mit csinalsz. Ha van eleg memoriad, az OS sokmindent gordulekenyebben tud csinalni (task valtas, memoriakezeles) mint PC-s megfeleloje, de ezt konkretan nem lehet kijelenteni. Meg kell nezni, es akkor sajat magad erzed, hogy hova lehet helyezni a rendszer teljesitmenyet.

(#976) Alex91 válasza Macc (#975) üzenetére


Alex91
félisten

Le kell nyomni egy mp3 tomoritest, azt kesz :). Ez kb. a nyers ero.

Szerintem a lenyeg az, hogy amire az ember akarja hasznalni, arra megfelelo-e a teljesitmenye. (Nekem pl. folosleges a 256MB-os Ati kartyacsoda, ha ugysem jatszom vele.)

Ha nem fagy, csendes, es mindent megcsinal, amit akarok, akkor jo :). Azt a fenet se erdekli, hogy mekkora proci, mennyi memo stb.

A miniben a meret es az ar a lenyeg...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#977) biker


biker
nagyúr

most olvasom, megjött a 10.3.8, és elég izés lett.

erről kinek mi a véleménye?
hogy lehet rendbetenni?

állítólag lassabb, jobban melegszik, legalábbis jobban megy a venti.

már a 10.3.7-nél is volt galiba, ott ugye elvileg dns-t kellett ujraállítani...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#978) Zenty válasza Alex91 (#976) üzenetére


Zenty
őstag

Jóh én se erőmünek szánám a minit ,csak azért még is megfordulhat a fejembe egy kis game :D!
Téleg a mac mini hd wmv movikal le tudja játszani?
Mert erre gondoltam a jobb vga ügyében ,hogy ilyen mpeg2,hd movikat hardveres támogatná ,hogy könyeb legyen a procinak!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#979) Bjoco


Bjoco
csendes tag

Holnap lesz a nagy nap. :) és eljő a illetve megyek a miniMc-ért.
1.25 proci 512RAM, bluetooth, wifi :)

Nagyon várja család

(#980) Macc válasza biker (#977) üzenetére


Macc
aktív tag

Altalaban en mindent rogton fel szoktam tenni, es meg soha semmi galiba nem volt, meg a dns-t sem kellett ujra beallitanom, de ezt a 1.3.8-at nem mertem meg feltenni, mert most elobb hallottam a rossz hireket:( Lehet ettol se lenne baja az en gepemnek de most, meg inkabb varok...

(#981) Macc válasza Bjoco (#979) üzenetére


Macc
aktív tag

Kiraly:) Majd szamolj be az elso benyomasokrol:)

(#982) Macc válasza Zenty (#978) üzenetére


Macc
aktív tag

Ha lesz benne legalabb 512RAM, akkor szerintem (nyilvan nem a legdurvabb beallitasok mellett) rendesen menni fognak rajta a jatekok is. A Doom3 nem:) de a tobbi sztem igen. Call of Duty azert 1024x768-nal nagyobban nemhiszem. Van egy par nagyon rossz port: Halo (ezek nekem meg a G5-on is akadnak), bar kijott egy peccs, ami allitolag sokat javit, de nem neztem meg, valamint a XIII nalam minosithetetlenul szar volt, meg 800x600-ban is. Warcraft biztos szepen menni fog, Regebbi jatekok nem is kerdesesek.

[Szerkesztve]

(#983) Macc válasza Alex91 (#976) üzenetére


Macc
aktív tag

''Le kell nyomni egy mp3 tomoritest, azt kesz . Ez kb. a nyers ero.''

pont ezt probalom mondani, hogy ahany fele dolgot muvelsz, mindegyiknel mas lesz a PC es a Mac sebessegenek aranya, ami az eltero architekturabol szarmazik. Ezert inkabb egy altalanos tapasztalat kell, hogy a munkafolyamatodat milyen sebbesseggel, hogyan tudod elvegezni, ez az ami szamit! (Nekem ami nagyon bejon meg az OSX-ben, hogy ha egy program 100%-ra huzza a procit, es atvaltasz barmelyik masik programba, az eroforrasok ugy vannak elosztva, hogy meg sem erzed, hogy le lenne terhelve a rendszer.)

(#984) faster


faster
nagyúr

Érdekesség:

Bővebben: link

(#985) Macc válasza faster (#984) üzenetére


Macc
aktív tag

Hat erdekesnek erdekes:) De az OS X-et nem fogjak kiadni x86-ra, az biztos, ezzel alairna a vegrendeletet a Macintosh. Mellesleg letezik x86-os verzio, csak eppen 7 lakat alatt...

(#986) @aMoRF válasza Macc (#985) üzenetére


@aMoRF
tag

Pedig igen csak kipróbálnék egy x86 felületű Mac OSX-et... és szerintem nem lenne akkora hiba egy ilyen piacra dobása... Persze megfelelő marketinggel....
Hisz Billi is a MSW-al nagyot akasztott.... (Van mit a tejbe aprítania)
Persze manapság már ilyen kariert egy jó oprendszerrrel nem lehet befutni de lehetne próbálkozni.
Egyébként az egész harc vége az lessz, hogy mindenki egy közös magra fog építkezni csak a keret lessz más.... Annak idején a UNIX a korát megelőző technikai ''csoda'' volt és lám-lám mindenki kisebb nagyobb kerülök után visszakanyarodik a multbéli alapokhoz... :)

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#987) Zenty


Zenty
őstag

Szerintem is maradni fog a mac os a mac-en :)!
Meg bili papa se engedné ugy tudom van egy nem kicsi részvénye az ms-nek az applenél? Vagy már nem? Ugy emléxem valami 70% téleg nem vagyok biztos benne csak valami rémlik a bil gates filmjéből! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#988) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

Szóval, mivel a Mac-es ''keménymag'' ebben a topicban biztos jelen van:

Hozzájutottam ma (egy előnyös hardvercsere-bere útján) egy működőképes, viszonylag jó állapotú PowerBook 180c-hez (1993-as évjárat).
A gépre valami összegányolt 7. valahányas rendszer van feltolva, de nagyon elkavarták az idők során, mert hol angolul, hol magyarul hol franciául karattyol.

Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki segíteni abban, hogy 7.0 - 7.6.1-es rendszerhez jussak valami módon. A gép lemezeit az előző delikvensek leformázták, mert PC vonalon működtek és biztos igen drága egy doboz floppy... :(

Elvileg van valahol 5.valahányas rendszerem egy még régebbi Mac örökségeként, de a gép minimum 7.x rendszert kíván (ez a maximum is, netes adatlapok alapján).

(Ha nem lesz rendszer, akkor bizony marad a 68k linux vagy valami hasonló. Attól sem ilyedek meg. :) )

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#989) BlackWoOd válasza BlackWoOd (#988) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Khmmm... Nem is gondoltam, hogy az Apple oldaláról letölthető a 7.5.3.
Most már tudom. :DDD

Azért köszi mindenkinek!

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#990) Macc


Macc
aktív tag

Na csak nem meghalt a topic??? :)

(#991) Race-Face válasza Macc (#990) üzenetére


Race-Face
tag

Biztos éppen tesztelgeti a sok-sok ember a macintosh-át :D

Én is szívesen tesztelgetném már az enyémet, eredetileg olyat akartam, mint a tiéd, de most már megvárom, hátha lesz a közeljövőben egy kis ráncfelvarrás...

Kelj fel és járjunk!

(#992) Macc válasza Race-Face (#991) üzenetére


Macc
aktív tag

Biztosan lesz... En spec az enyemmel teljesen meg vagyok elegedve. A mostani dual 2.5-nek gyakrabban felporognek a ventijei, es ez nekem eleg, hogy ne is kivanjam:) Viszon egy 30'' Cinema Display-nek orulnek...

(#993) Race-Face válasza Macc (#992) üzenetére


Race-Face
tag

Már fél éve görcsölök, hogy milyen macet vegyek. Először vártam, hogy januárban mi lesz az a csodamasina, amit 500 $-ért lehet kapni. Aztán osztottam-szoroztam, a minibe kell még ram bővítés. 1 gigát akartam, és ahhoz nem használhatom a mostani 2×512-met, mert csak egy slotja van. Meg nem tetszik az a lassú vinyó, eléggé visszafogja a rendszer sebességét. De azt sem lehet ész nélkül cserélni az esetleges melegedés miatt. Szóval már 200e fölött járnék, és még mindig ''csak'' egy G4-em van...
Az iMac nálam nem nagyon játszik, pl. FX5200 és még cserélni se lehet, illetve a 17''-esnek voltak tft gondjai. Ráadásul dtp-zni nem az igazi ftf-n... :)
Szóval maradt a PowerMac G5. Ott legalább már csak a vga nem tetszik :) Belerakhatom a ramomat, a vincsimet, és már indulhat is a móka, kacagás... :C

Ja, az a 30'' Cinema Display nagyon durva. Basszus, az akkora, mint a mostani tévém. Külön térkép kell hozzá, hogy melyik ablakot melyik sarokba tettem, hogy ne kelljen sokáig keresgetni... :)

Kelj fel és járjunk!

(#994) Macc válasza Race-Face (#993) üzenetére


Macc
aktív tag

Hat ilyen alapon mindig lehet varni:) A Mac erossege a multitasking, es hidd el nem kell olyan eszeveszett orajel, hogy folyekonyan tudjal dolgozni rajta. Az enyemnel a mostani dual 2.5 azert jelentosen gyorsabb, de amig nem teszteled 10-20 perces filterekkel, nem is tunik fel. Mondjuk arcsokkenes miatt jok az uj dolgok. Videokartyat meg rendelhetsz hozza masikat, de nem olcso, bar ugyeskedni is lehet. Egy ismerosom amerikabol hozatott be 100e ert egy x800-at, ami mar viszi a 30'' CD-t is. En elvagyok az en kartyammal, megy szepen a doom3, es amugy sem jatszom gyakran.

(#995) Race-Face válasza Macc (#994) üzenetére


Race-Face
tag

Ismerem nagyon jól a macet, jelenleg egy quicksilvert gyúrok, ami már órajelben is jócskán lemarad egy G5-től.
Várni meg azért akarok, mert egyes hírek szerint tényleg küszöbön a PowerMac frissítése (is), és ha már nem kell külön pénzt fizetnem azért, hogy ne egy FX5200 legyen a gépemben, már megérte. Ja, meg ugye a tiger :) Szóval szerintem MOST igazán érdemes még várni egy kicsit.

Kelj fel és járjunk!

(#996) AMD Power válasza VladimirR (#30) üzenetére


AMD Power
titán

Ez valóban így van! A PC-nek csak harmadlagos része a játék...... Ha valaki igazi pszhió játékos jobban jár egy play-el vagy egy xbox-al!

(#997) M@trixfan válasza Macc (#992) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez a 2Ghz Dual esetében is így van vagy csak a 2.5Ghz-esnél a melegedés miatt?

[Szerkesztve]

twitter: MatrixfanLive

(#998) Macc válasza M@trixfan (#997) üzenetére


Macc
aktív tag

En ezt meg csak dual 2.5-nel lattam. Abban ugye ujabb proci van, es a gyari homerseklet adatok is kb 15 fokkal magasabbak mint az enyemnel, ami alapesetben 40 fokos es ha nagyon dolgozik akkor 50 nel mar beindulnak a ventik. 55-nel nem ment meg feljebb. Az 2.5-osnel 50-55 a normalis, de 65-re is felmegy.

(#999) biker


biker
nagyúr

tiger is coming :)

na most lehet majd összehasonlítani egy pc-t egy mac-el :)
tiger mellett az xp kb yamada dvd játékos kategória :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1000) Macc válasza biker (#999) üzenetére


Macc
aktív tag

Hat izzadva varom:) Nemreg rendeltem egy minit, remelem az mar azzal jon, vagy ha nem, akkor meg mar legyen itt anelkul:)

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.