Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) }{3@Đ$}{0ot válasza whatnot (#8400) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Parancsolj: [link]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#8402) whatnot válasza }{3@Đ$}{0ot (#8401) üzenetére


whatnot
őstag

Pardon, Corsair Vengeance 2000-et.

(#8403) Santi22


Santi22
aktív tag

Sharkoon Rush, néhány nap után:

Kényelem: az átlagostól nagyobb a fejem pluszba még szemüveges is vagyok, ennek ellenére kényelmes, viszont sajnos elég hamar elkezdi melegíteni a fület (de nem izzaszt!)

Hang: Az árához képest elfogadható, skypera vagy ts-re abszolút tökéletes, játékra szintén jó (FPS-hez talán már nem), zenehallgatásra viszont kevésbé, filmet még nem néztem vele. Kifelé nem megy a hang, viszont befelé jönnek, pedig arról volt szó, hogy kizárja a külvilágot.

Anyagminőség: Eddig rendben van, bár ez majd csak hónapok múlva fog érződni, ha előjön valami anyagfáradás, de nem kell dobálni és akkor nem lesz baj. :))
Amúgy meg 2 év gari van rá.

Köszönöm a segítséget még1x főleg Tsebacsinak. Összességében elégedett vagyok vele 4k-ért nemhiszem, hogy többet várhatnék vagy jobbat kaphattam volna ennél.

(#8404) }{3@Đ$}{0ot válasza whatnot (#8402) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

1500-as nem jó?
Szerintem annyival nem jobb a 2000-es,de te tudod.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#8405) whatnot válasza }{3@Đ$}{0ot (#8404) üzenetére


whatnot
őstag

Wireless.

(#8406) Tsebacsi válasza Santi22 (#8403) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Köszi a visszajelzést :R
Örülök, hogy összességében tetszik a füles. Nemtudom pontosan, de azt hiszem műbőr a párnázat, akkor pedig szigetelnie kellene. :F Mondjuk ha nem szól semmi, természetesen behallassz zajokat, de ha megy valami zene, film, akkor szerintem csak olyan hangerőt hallassz meg, ami már számít (pl. robban a sütő :DDD ).

whatnot: Valóban kifutó kezd lenni, szerintem lassan jönnie kéne a v2 verziónak abból is (az 1500-é már megjelent). Pontosan: 2100

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8407) whatnot válasza Tsebacsi (#8406) üzenetére


whatnot
őstag

Aha. Gond csak az, hogy jövő héten kéne :s

(#8408) Draken válasza Santi22 (#8403) üzenetére


Draken
őstag

Én is köszönöm a véleményed..már csak az a kérdés hogy sharkoon vagy ő?

[ Szerkesztve ]

(#8409) whatnot


whatnot
őstag

Logitech F540-et inkább ne nézzünk?

(#8410) Tsebacsi válasza whatnot (#8409) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

De nyugodtan lehet azt is, a Corsair csak ár-értékben a legjobb, a Logiét sajnos ennyire nem ismerem. De mint írtam ott van még a Creative Rage/Wrath/Omega is, mint alternatíva.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8411) fedex1991


fedex1991
csendes tag

Üdv mindenki.
Razer Kraken 7.1-ről mi a véleményetek?

"War, war never changes."

(#8412) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!

Jatekra kellene valami olcsobb (max 10k) , nem art ha azert nagyjabol szep hangja van, jah es mikrofon az kell.
Tudom ettol lenyegesen tobb info kellene nektek, foleg az osszefoglalo alapjan.
De ezek kb mennyire jok?
1, 2
Nem lenne hatrany, ha 1 ora hasznalat utan nem akarnam eldobni, mert szetnyomta a fejem... :)
Nagyon mas kriterium nincs, zenehallgatasra nem ezt fogom hasznalni.
Tippek?

ui: jah igen UK-ban elek, szoval itt elerheto dolgok volnanak elonyben! :R

...

(#8413) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Lenne egy olyan kérdésem,hogy a Razer Megalodon-hoz kell valami beállítás,vagy elég ha rádugom a gépre és megy elvileg?
Vagy talán egy driver?

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#8414) LógaGéza válasza Devid_81 (#8412) üzenetére


LógaGéza
addikt

Üdv!

10k környékén a Creative Alpha ami ajánlott szokott lenni - ahogy látom elérhető elég jó árban amazonon :)

Megvan még a BW M4? :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8415) Devid_81 válasza LógaGéza (#8414) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csak gyors ralestem de amit talaltam az 45-46font.
Most annyit nem aldoznek ra.
Viszont a kerdesed nem ertem :F

...

(#8416) LógaGéza válasza Devid_81 (#8415) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ahogy nézem ez 21,46GBP - bár sose rendeltem még Amazonról, lehet én nézek félre valamit.

Brainwavz M4 - agybadugós füles :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8417) Devid_81 válasza LógaGéza (#8416) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En csak a 3D-s verziot talaltam meg belole, nem tudom miert azt ne kerdezd, ugyan telorol letsem de onnan is megtalaltam most reggel ugyan ezt. :B

Az megvan, epp a harmadikat hasznalom, elso ketto kabelhibaval halt meg. :W

[ Szerkesztve ]

...

(#8418) Fisherhun


Fisherhun
tag

Hali!
Kinéztem magamnak egy fülest : Thermaltake shock one 5.1 et. Fateromnak a sima shock one van
Azért gondoltam erre mert piszok masszív egy darab és jó párnás kényelmes a cucc.De szeretem a jó trance zenéket
és nem tom hogy számíthatok e jó hangminőségre ennél a típusnál ?:D

(#8419) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Sziasztok!

Mára érett meg bennem, hogy beruházok egy többcsatis fejesre, de csakis ha Ti is ajánljátok.

Kicsit szkeptikus vagyok, hogy mennyire meggyőző a térhatás egy ilyenen, már csak a kialakítás miatt is. Hülye kérdés, de egy házimozihoz hasonlítva (nem a hangminőséget, hanem a térhatást) mennyivel nyújt szerényebb élményt?

Ami szempont, hogy "átjöjjön" a surround, és jó hangminősége legyen.

Tehát kérlek ajánljatok valamit:

- szóljon jól (most egy sztereó AKG K271-em van, annál ne legyen gyengébb)
- optikai bemenet (konzolozás, filmnézés, zenei DVD-Blu-Ray-ezés, és számítógép hangja DAC-ról) -tehát driver független kell, nyers DTS stream-et fogadjon
- a több csatorna érezhető is legyen
- kialakítás mindegy, vezetékelés úgyszintén, súly dettó
- mivel olcsón jó nincs, így árfekvés szempontjából felkészültem a legrosszabbra

Előre is köszi.

(#8420) fedex1991 válasza rachmaninoff (#8419) üzenetére


fedex1991
csendes tag

Hello!

Ennek biztosan jónak kell lenni-e bár itthon nem kapható úgyhogy külföldről kell rendelni és elég magas az ára is sajnos, de ez biztos hogy olyan ami ezeknek megfelel.

[link]

Amúgy meg ha tud valaki még az is írjon.
Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

"War, war never changes."

(#8421) rachmaninoff válasza fedex1991 (#8420) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Ez igen jónak tűnik csatlakoztatások terén is. Egy bajom van vele, úgy fest, nem tudom kipróbálni vásárlás előtt, sehol sem találtam itthon... :(((

(#8422) fedex1991 válasza rachmaninoff (#8421) üzenetére


fedex1991
csendes tag

Igen ez az egy bajom van nekem is vele de ha jól tudom akkor a legjobbak között van minőségben meg mindenben az a füles én is ilyet vennék ha nem sajnálnám rá a pénzt mondjuk ez örökös lenne mert nagyon jó féle de 60+ az akkor is sok kicsit, de majd lehet még beruházok egyszer egy ilyenre :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"War, war never changes."

(#8423) fedex1991


fedex1991
csendes tag

Kérdés:
razer tiamat 2.2 vs razer kraken 7.1??? melyik a jobb? Melyiket éri meg megvenni?

"War, war never changes."

(#8424) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Sziasztok!

Sajnos füles használatára fogok kényszerülni,és nagyon nem vagyok otthon ebben a témában.
Szempont lenne az olcsóság,5.1,kinézet.
Kiválasztottam pár darabot,kérlek segítsetek dönteni,hogy melyiket lenne érdemes megvenni ill. ,ha van jobb ötletetek,azt is szívesen meghallgatnám! :)
Ezek lennének:
- OZONE RAGE 7HX Gaming Headset
- Corsair Raptor H5
- Plantronics GameCom 780
Tehát max. 20k-t lennék hajlandó kifizetni érte,de jobb lenne,ha sokkal kevesebbért is lenne valami 5.1-es,mondjuk ez:
-A4TECH FEJHALLGATÓ 5.1 SURROUND USB

:R

Walking Dead

(#8425) haypro válasza N.Ferry (#8424) üzenetére


haypro
senior tag

Srácok kellene nekem segítség dönteni:
Melyiket vegyem?
- CORSAIR Vengeance 1500 v2
- STEELSERIES Siberia v2
- RAZER Kraken 7.1
- ROCCAT Kave

Egymáshoz képest milyen pl. a Vengeance 1500v2 és a Razer Kraken 7.1?
Minden egyes felsorolt headset-ről kérnék véleményeket. Tudom, hogy a Siberia az egyedüli, ami stereo, de nem baj.
Köszönöm!
haypro

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8426) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

5.1-es fülest vennék játékra,az fontos hogy:
- vezetékes legyen.
- az ár nem is annyira ,mint hogy tartós legyen.
- mikrofon nem szükséges hozzá.
- előny ,hogy vásárlás előtt megfogjam,kipróbáljam,stb...

Hangkártya : Asrock Game Blaster hangkártyám -Creative Sound Core3D-val ez hajtaná meg.

Mit ajánlotok?
előre is köszi-- :R

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8427) kingpython válasza Bacusuz (#8426) üzenetére


kingpython
aktív tag

Sziasztok!
Rég nem jártam már erre és most nagyon gondolkodom egy Razer Tiamat 2.2-es füles vásárlásán. Akinek van, ilyen megosztaná velem hogy mik az eddigi tapasztalatai a fülesről? Én játékra és filmezésre használnám.

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#8428) }{3@Đ$}{0ot válasza kingpython (#8427) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Tirexi kollégát ha ismered akkor kérdezd tőle,neki van olyan.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#8429) Arinisar


Arinisar
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Razer Carcharias fejhallgatót.
Alapvetően egyszerűen, jacken keresztül kapja a hangot, viszont van egy vezetékre épített hangerőszabályozó doboza, amit USBre kell kötni. Na most a problémám az, hogy, mint kiderült, a számítógépem összes USB portja pocsékul van földelve. (Például ha az egerem görgőjét használom, az visszahallatszik a fülhallgatóban recsegés formájában, de egyébként is van egy folyamatos alapzaj.) A Razer saját oldalán azt ajánlják, hogy ebben az esetben vegyek AC-->USB átalakítót, ami remek is, de kicsit nehezen találok ilyet, és ha mégis, semmi információ nincs arról, hogy mennyire vannak jól földelve.

A kérdésem az volna, hogy esetleg tudtok-e ajánlani valamilyen megoldást erre, legyen az valami jó AC-USB átalakító, vagy más javaslat. (Sajnos nem lehet mellőzni az USB bedugását, azt már próbáltam.)

(#8430) Paron1212


Paron1212
újonc

Sziasztok, nekem is búgós problémám lenne.
Vettem egy Tritton 720+ [link] fejhallgatót (előtte egy Rockat Kave 5.1-el is ugyan ez a probléma volt) és zúg/ciripel ha dolgozik a gép. Először alaplapi hangkártyán ment, de most beszereztem egy Creative hangkártyát [link] és a helyzet nem változott. :((

A driverek frissek, biosban le van tiltva az alaplapi hangkari.
Van lehetőség jack és optikai kábellel is összekötni a rendszert, de mind2nél ugyen ez a problem.

Próbáltam lakótársam gépén is, de zúg ott is, viszont a haver 5.1-es fülese (Speedlink azt hiszem), nem zúg nálam.

Ismerősöm, ilyen árnyékolási problémáról magyarázott, de ő csak azt tudta mondani, hogy a proci/táp ventitől kezdve a konnektorig sok minden bezavarhat és a tuti megoldás az lenne, ha olyan fülest vennék ami havernak van, de én ragaszkodnék a sajátomhoz :)

Bármilyen segítségnek nagyon örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#8431) Paron1212


Paron1212
újonc

Nah meg is oldódott a probléma nagy része.
Én az usb kábelt rádugtam a mobiltöltőmre, azt ugye meg a konnektorba.
Még így is maradt egy nagyon minimális sistergés, de ez állandó, nem zavaró, és olyan halk, hogy figyelni kell rá, hogy hallja az ember :)

(#8432) fedex1991 válasza kingpython (#8427) üzenetére


fedex1991
csendes tag

Üdv!

Én most vettem magamnak egy Tiamat 2.2-t és csak annyit tudok róla mondani hogy tökéletes, ilyen mély hangot egy fülesnél sem találsz mint ha a 7.1 hangrendszernek a mélyét építették volna bele kb. plusz eleve 3d térhatású füles így ha van razer surround progid a synapse 2.0 mellé akkor 2 kattintással 7.1-es fülest csinálhatsz belőle, mikrofonja tökéletes nem volt rá panasz a haveroktól hogy rossz lenne. Úgy hogy én nagyon ajánlom a cuccot én nem csalódtam benne, kényelmes is legalább is nekem. 5 csillag.

Remélem tudtam segíteni! :)
Üdv. :R

[ Szerkesztve ]

"War, war never changes."

(#8433) kingpython válasza fedex1991 (#8432) üzenetére


kingpython
aktív tag

Szia!

Köszönöm a válaszod!

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#8434) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!

Jelenleg Sennheiser HD 555 fülessel oldom meg a " zajtalanabb" szórakozásom.
A falra szerelt TV mögé már nem tudom bedugni, az 5.1 erősítőmet pedig pár napja eladtam.

A helyzet adja magát, szerintem ide most kellene egy " jobb " vezeték nélküli cucc...

Főként PS3 - PS4, heti 2 - 3 film, zenei tudás lényegtelen.
Ár : 30 - 40K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8435) fedex1991 válasza sting2 (#8434) üzenetére


fedex1991
csendes tag

Hi!

Ilyesmit találtam ha ez esetleg jó bár nem tudom nem vagyok otthon a konzolok terén, illetve a hozzájuk tartozó fülesekben sem.

[link]

Üdv.

"War, war never changes."

(#8436) drzozo válasza fedex1991 (#8435) üzenetére


drzozo
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy jutottál el ehhez a találathoz... :D

(#8437) fedex1991 válasza drzozo (#8436) üzenetére


fedex1991
csendes tag

találsz jobbat ps3-4-hez akkor hajrá ... ha ilyen profi vagy :R

[ Szerkesztve ]

"War, war never changes."

(#8438) rachmaninoff válasza sting2 (#8434) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Sennheisertől ne fordulj el. :)

Sokféle van

(#8439) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Mivel kérdésemre választ nem kaptam,megpróbálom átfogalmazni,hátha :D

Szóval,megfelelő egy belépő szintű 5.1-es gamer fejes (15-20k között) csak játékhoz,vagy mindenképpen egy true 5.1-7.1-et kell venni(30k++),mert csak azok produkálnak igazi 5.1 hatást?

Segítsetek,nagyon nem vagyok otthon a témában,viszont nagyon csendesíteni kell a játékokat. :))

Walking Dead

(#8440) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Sziasztok!
Fejhallgatót szeretnék 5-8000 ft-os árkategóriában, nem mindennapos használatra, főként filmnézésre.
Mit tudnátok ajánlani, illetve az alábbiról mi a véleményetek?
[link]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#8441) haypro válasza vadorzó (#8440) üzenetére


haypro
senior tag

Másik topiba írj.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8442) drzozo válasza sting2 (#8434) üzenetére


drzozo
senior tag

Itt nézelődhetsz. Sajnos azzal, hogy wireless kell, ráadásul PS3-hoz és 4-hez (arra figyelj, hogy ha PS3-hoz veszel fejest, nem biztos, hogy PS4-el is kompatibilis lesz, ezt az egyet találtam, ami mindkettőhöz jó), eléggé leszűkíted a lehetőségek számát. Mellesleg a konzolos füleseket nem magába a gépbe kell véletlenül dugni a TV helyett? Mert akkor szóba jöhet csomó wired verzió is.

(#8439) N.Ferry: 20k alatt belépő 5.1-et nem találsz. Ez a legolcsóbb. Már ez sem ajánlott elég rég óta, főleg úgy, hogy hamarosan jön az új testvére. Ha van rá pénzed, érdemes egyszer egy kicsivel drágábba befektetned, 30k fölött már nagyjából azt kapod, amit elvársz.

[ Szerkesztve ]

(#8443) N.Ferry válasza drzozo (#8442) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ezek se lennének akkor jók?
Ez vagy ez esetleg?

Igazából nem akarok árban ennél feljebb menni.
Vagy a Kave a legjobb a három közül? (arról mondjuk olvastam pár rossz tapasztalatot,míg pl. az ozone-ról sok jó véleményt olvastam.)

Walking Dead

(#8444) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok

Erről mi a véleményetek:
Asus ROG Orion Pro 7.1

és ha usb + sorround proci van a fejeshez,akkor a jó kis hangkártyámnak van értelme?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8445) drzozo válasza N.Ferry (#8443) üzenetére


drzozo
senior tag

Egyiket sem ajánlom. Ebbe fektess be. Milyen hangkártyád van?

(#8444) Bacusuz: Szintén az a kérdés, hogy milyen hangkártyával rendelkezel? Mennyi a keret?

Összefoglalót olvassatok mind a ketten!

[ Szerkesztve ]

(#8446) sting2 válasza drzozo (#8442) üzenetére


sting2
addikt

A TV, USb slott-jai szabadok - elérhetőek.
A Jack kijáratot nem érem el a falra szerelés óta.
Végül is minden USB jeladós füles szóba jöhet, de ez tényleg az a terület ahol komoly szórás van.
Olvasgatom szép lassan az eddigieket, de az a meglátásom, hogy beválasztok valami jónak tűnőt és próbálok boldog lenni..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8447) N.Ferry válasza drzozo (#8445) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Alaplapi. :U
Ez elég egyébként hozzá,vagy kellene még külön kártya is?

Walking Dead

(#8448) Bacusuz válasza drzozo (#8445) üzenetére


Bacusuz
őstag

köszi a választ

Hangkártya :Asrock Game Blaster Creative Core3D 7.1

és egyébként egy Razer Tiamat 7.1 tényleg sokhangszórós fülesről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8449) rachmaninoff válasza Bacusuz (#8448) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Jónak fest, ha lenne rajta optikai, venném is. :)

(#8450) kaszaf válasza Bacusuz (#8448) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Razerem van egy ideje és eddig hibátlan. Xonar DS kártyára van dugva. G35 volt előtte mindenben sokkal jobb. Én ajánlom a magas ár ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.