Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) skatebab válasza Tsebacsi (#7950) üzenetére


skatebab
tag

Azt irja a csavoka h az usbs 12-15k ez igy van kb? !

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7952) lexatan válasza vaakuum (#7945) üzenetére


lexatan
csendes tag

Szerintem nem tartanak sokat belőle készleten. Eddig volt elszórva pár darab pl hardverker-nél 2. Azt hiszem ha jól figyeltem innen a fórumról legalább hárman vettünk ilyent a napokban. Hozzám is megérkezett és jelentem nagyon jól szól. :)

(#7953) Tsebacsi válasza skatebab (#7951) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmiképpen. Iponnál 8.700 Ft az USB-s.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7954) haypro


haypro
senior tag

Lenne pár kérdésem.
A SteelSeeries Siberia v2 USB-s illetve 2jack-es változata miben különbözik egymástól? Valamelyik verziót lehet mobillal (3.5 jack) használni?
Valaki akinek ilyen fejese van írhatna PÜ-t, rengeteg dolog érdekelne...
Másik. Mekkora a hangzásbeli különbség egy Logitech G35 és a SteelSeeries Siberia v2 között? Nagy a különbség? Mindenhol azt olvasom hogy iszonyatosan jól szól a utóbbi, az előbbi meg teljesen más árkategória.
Illetve a SteelSeeries Siberia v2 is real 7.1-es, vagy csak virtuális?

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#7955) Tsebacsi válasza haypro (#7954) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Elég furák ezek a kérdések :D Az USB-s értelemszerűen beépített hangkártyás, a jack-es meg jack- es, kész. Egy USB-t ugye nem lehet bedugni egy telefonba, a jack-et viszont igen, kérdés mire képes vele a telefon. (Mennyire tudja meghajtani). A G35 eredendően USB-s, így azt pl. nem tudod komolyabb hangkártyára dugni, a Siberia jack-esét igen, onnan is lenne érdemes inkább használni, ha ennyire a hangzás a fő.

A G35 szerintünk túlárazott, de nem rossz termék, a Siberia viszont stílusban is más.
De mind2 stereo füles, nem is tudom hol hallhattad, hogy real lenne valamelyik is... Szóval Virtual, és hangkártyától függ, hogy most az 5.1 vagy 7.1 (USB is lehet még ez vagy az, a G35 pl. 7.1)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7956) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Megint offba megyek. A szakik meghekkelték a melóban az eltört Sound Blaster Arena pántját, és "szomorúan" konstatáltam, hogy alapban bedugva szebben, nyíltabban, kevesebb basszussal szól, mint a Rage :D Jobb benne a térérzet, ami a Rage-nél csak bekapcsolt Surround-al és Crystallize-al jön meg. Sebaj, most hogy van kettő megint, lehet választani :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7957) haypro válasza Tsebacsi (#7955) üzenetére


haypro
senior tag

Köszönöm a választ.
Akkor milyet érné meg venni? Sajnos csak Realtek ALC892 7.1 integrált hangkártyám van. Ez jobb, mint az USB-s verzióé?
De ugye tud virtual 7.1-et a Siberia v2?
Olcsóbban árkategóriákban mit mondanál ezekről?
- OZONE RAGE 7HX 7.1
- Genius Cavimanus HS-G700V

Ezekkel szemben mennyire nagy a Siberia v2 előnye? Egymáshoz képest milyenek? Minden infó, tapasztalat jöhet.
Még egyszer köszönöm.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#7958) skatebab válasza Tsebacsi (#7953) üzenetére


skatebab
tag

Igen köszi ismét! amúgy szinte máshol nem is tartanak/találtam,árgép meg nincs rá külön,úgy kell vadásznom a hs-1000-re ... :(

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7959) Tsebacsi válasza haypro (#7957) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Neked kell dönteni, hogy ha szeretnéd telefonba is dugni, akkor Siberia jack-es. Ha nem fontos, akkor mehet az USB-s. A G35 nem jobb szerintem, amennyivel drágább, bár a Siberiának is megvan a maga hype-ja.

Miért ennyire fontos ez az 5.1/7.1? :D Kicsit amúgy te is kereshetnél a neten, olyan, mintha mindent tőlem várnál, pedig a Google a barátod, a Wiki a barátnőd ;)

Siberia V2 USB

Az ózón és a canimanus nem ez a kategória, de ezt tudhatnád, ha néznél árat. Az ózon termékeket messziről tessék kerülni, a Geniusnál meg tisztában lenni azzal, hogy a cég kommersz termékeket gyárt, van ami tökéletes (egér, bill, stb. irodai szinten tökéletesen megfelelő) de komolyabb gamer hangcucc nem tőlük jön. ;)

(#7958) skatebab: Szívesen, ezért kell nézni az Ipon honlapját is, mert az árgépen asszem már nincsenek fent, de nagyon sok cuccuk van jó áron.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7960) haypro válasza Tsebacsi (#7959) üzenetére


haypro
senior tag

Köszönöm.
Tudom hogy nem egy kategória. Az árukért kérdezem, hogy jók-e. A Genius 13-14k-ért nagyon szimpatikus.
Sokat bújtam a netet, azt is tudom, hogy 7.1-es az USB-s steelseries v2. De pár dolog nem egyértelmű.
Pl. Most az USB hangkártya miatt képes a 7.1-re? Technikailag más valamiben a jack-estől? Mivel nekem az integrált is 7.1-es, azon tudna a jackes verzió 7.1-et? Azért nem írják ki, mert azt feltételezik hogy nem 7.1-es az alap hangkártyám? Fontos lenne a 7.1, játékok és filmek miatt is.
Köszönöm, hogy ilyen türelmes vagy... :D

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#7961) Tsebacsi válasza haypro (#7960) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na akkor sorjában :D

A jack-es és az USB között nincs különbség, tessék megnézni a linkelt oldalt, ott lehet látni (videó is van :P ) hogy egy külön kicsi USB-s hangkártya van adva hozzá, lehet vele is és anélkül is használni. De csak az USB-vel van térhangzás, anélkül egy "sima" stereo fejhallgató.
Az integrált alaplapid nem tud adni neki 7.1-et, csak ha 3 jackdugós lenne a Siberia. A hangkártyák is úgy oldják ezt meg, hogy vagy a stereo kimenetre adnak egy virtual 5.1/7.1 jelet vagy a többi jack-re együtt egy valós 5.1/7.1-et. Az alaplapik tudtommal csak ez utóbbira képesek.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7962) DaaVee5


DaaVee5
csendes tag

Sziasztok.

A napokban szeretnék vásárolni egy headset-et .. Igazából 20ezer a max amit szeretnék rá költeni ,de benne vagyok olyanba ,hogy ha tényleg nagyon jó meg örök élet (kb) akkor egy keveset még rá tudok száni . A lényeg az lenne ,hogy nagyon jó legyen rajta a zene hallgatás , játék (közbe beszélgetés a barátokkal alias mikrofonos ) és körülbelül ennyi lenne a lényeg.. :)
Jóó hangzás és nem egy gagyi mikrofon legyen rajta.. :)

Kinéztem egy ilyet.. : http://gaming.logitech.com/hu-hu/product/g430-7-1-surround-sound-gaming-headset

valakinek valami tapasztalata talán róla ? :)

(#7963) Brian_GT válasza DaaVee5 (#7962) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én ma vettem meg ezt: Genius g700.
Én alapból szeretem a Genius termékeit még ha sokan azt is mondják gagyi...szerintem iszonyat jó ez a füles is...olyan a hangzása... amit linkeltél ahhoz abban szinte dettó, hogy a mikrofon kialakítása ugyan olyan és fejpánt nagyságának a széthúzója is fémből van, ez külön piros pont számomra, hogy nem fog szétmenni hamar.
Ts-en például eddig haverjaim +4db-en voltak most vmi -5ben vannak mert annyira hangos és tiszta a hangzás.

Ezt a rezgést meg nem tudtam elképzelni.... hát valami marha jó,,,tiszta mintha a kocsiban a mélyláda visszadübörögne...hatalmas hangulatot ad hozzá.

Nekem nagyon tetszik ez a füles, 14.500Ft-ért nagyon megérte számomra.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7964) Tsebacsi válasza DaaVee5 (#7962) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Nem írtad, hogy USB-set vagy jackeset keresel, illetve hogy van-e vagy tervezed-e hangkártya vásárlását?!
Több lehetőség is adott ebben a helyzetben:

20k-ig USB: Creative Sigma vagy a Thermaltake Shock One.

20k-ig jackes: Asus Echelon

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7965) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#7964) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na folyt. köv csak dolgom akadt.

20k-ig még jackes a Razer Electra.

Ha úgy érzed tetszik, tőlem a Geniust is veheted. Csak még kevés visszajelzés van róla, és mint írtam maga a név sem cseng sehogy a gamer-füles kategóriában, amolyan zsákbamacska.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7966) kaszaf válasza haypro (#7954) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

G35-öt most cseréltem le. Szépen szól, virtuális 7.1 is rendben van de a drivere nagyon gyenge. Win 7 és 8 64 bit alatt legalábbis kínszenvedés volt használni a bosszantó hibák miatt.

(#7967) hEngi válasza kaszaf (#7966) üzenetére


hEngi
tag

Nekem tökéletesen megy win 7 64biten és win 8 alatt is. Pontosan milyen gondod volt vele?

(#7968) kaszaf válasza hEngi (#7967) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

1. Youtube-ot ha nézek csak a jobb oldal szól ha sztereóra van állítva. Ha átkapcsolom 7.1-re akkor torzak a mély hangok.
2. Néha véletlenszerűen irdatlan módon elkezd sisteregni mindkét oldali hangszóró. Van úgy hogy naponta 1 szer de van hogy gyakrabban.
3. Mikrofon néha lenémítja magát minden ok nélkül.
4. Legutóbbi frissítéskor sokat javult a hangminőség de pl. Mw3 közben olyan rossz lett a hang hogy csak szteróban lehet játszani.

A legutolsó használható driver kb. egy éves.

(#7969) hEngi válasza kaszaf (#7968) üzenetére


hEngi
tag

Szia,
Youtuberól nem hallgatok zenét inkább rádiózok de ha hazamegyek kipróbálom :D
Sistergést én egyszer hallotam TS -en ha jol emlékszem de általában ventrilot használok és ott nem tapasztaltam még soha.
A mikrofon némítós dolgot se tapasztaltam soha. Push to talknál vagy érzékelősknél tapasztaltad?
MW3 al nem játszok. Főleg csgo / cod2/4 -be használom de nekem tökéletesek a hangok. Bár inkább a pozícionálásra használom 5v5 ben. A nagy hentelős pubolásokat annyira nem preferálom :)

(#7970) kaszaf válasza hEngi (#7969) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

A halk bal oldal ie és firefox alatt jelentkezik. Érdekes módon chrome alatt jó volt, de csak emiatt nem akarok chromeot is használni.
Steam saját csevegője esetén fordult elő a mikrofon némítás.

A sistergés nagyon nagy hangerővel jelentkezik teljesen elnyomja a játék vagy a zene hangját.

Nálam főleg MW3 HCTDM megy arra kiváló volt. Egércincogás is hallatszik, nem hogy a lépések :D

Igazából mivel lecseréltem egy Tiamat 7.1-re + egy xonar ds-re már nem foglalkozom a fülessel.
Elraktam a polcra, eladni nem akarom, más ne szívjon vele. Mondjuk a logitech fórumot néha még megnézem de szinte ugyan ezen hibákra panaszkodnak sokan.

Természetesen az új füles-hangkártya kombón nyomuk sincs ezeknek a hibáknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#7971) Tsebacsi válasza kaszaf (#7970) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem véletlen nincs a G35 az ajánlottak között. Megosztottak róla az emberek, kb. ugyanannyi elégedett van, mint amennyi nem. A Tiamat 7.1 + Xonar ds meg egy másik ligában játszik ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7972) hEngi válasza kaszaf (#7970) üzenetére


hEngi
tag

Nah kipróbáltam. Youtube nekem pöpecül szól.(chrome opera ff (ie-t nem mertek :D ))
Sistergést nem sikerült előidéznem pedig probálkoztam bf3 -al, csuma hangerőn, tekergettem is jobbra balra a beállításokat és végignéztem az este pár filmet is(Pedig azt általában hangfalon szoktam).
Steam csevegőt csak pár percre próbáltam ki de nem tapasztaltam ilyet.

Összegezve:
Úgy néz ki hozzám fortuna kegyes volt :D

[ Szerkesztve ]

(#7973) kaszaf válasza hEngi (#7972) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Win 8 64 bit-ed van? Az bosszant, hogy végigpróbáltam az összes USB-t a gépen és mindenhol rossz volt, de más eszközök mennek hiba nélkül. Másik gépen nem volt problémás csak a youtube.

(#7974) skatebab


skatebab
tag

Nos skacok!

A creative Hs-1000-et ne nagyon ajánlgassátok mert baromi körülményes beszerezni,boltokban csak hs-800 as van ,ipon-on meg tévesen van fent mert ők is csak hs-800-at tudnak hozni :(((

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7975) Tsebacsi válasza skatebab (#7974) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az egy dolog, hogy beszerezni nehéz, de árában jó füles. Ennyi erővel a Rage is ugyanilyen lehetne...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7976) skatebab válasza Tsebacsi (#7975) üzenetére


skatebab
tag

értem de hiába mondod hogy jó füles ha hazánkban szinte be sem lehet szerezni?!
Bárhol keresem már nem forgalmazzák amúgy is 13-15k az ára...

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7977) Hubba12 válasza skatebab (#7976) üzenetére


Hubba12
senior tag

Attól még ha jó áron szerzik be jó füles. A Sigmat is nagyon nehéz be szerezni de egy jó fülesért inkább várok kétt hetet mint veszek egy tesco-sat amit a felét nem tudja ugyan annyiért.

Csak az ASUS!

(#7978) skatebab


skatebab
tag

Akkor e tekintetben nincs ajánlható usb-s headset mikrofonnal 10k alatt?!

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7979) skatebab válasza Hubba12 (#7977) üzenetére


skatebab
tag

igen de itt a beszerzés nem lehetséges mert nem tudnak a boltok hozni,ez a lényeg.

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7980) Hubba12 válasza skatebab (#7979) üzenetére


Hubba12
senior tag

Az sajnálatos ha sehol nem lehet be szerezni://

Csak az ASUS!

(#7981) Tsebacsi válasza skatebab (#7978) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát ha más nem, akkor próba cseresznye ezekkel: Plantronics 326 vagy Trust Pulsar és az ajánlottabb: Creative Alpha

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7982) Lokids


Lokids
addikt

A Creative fatality, Alpha, Sigma fejesei közt van akkora különbség, mint amennyivel az ára emelkedik?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#7983) skatebab válasza Tsebacsi (#7981) üzenetére


skatebab
tag

creative alpha marad akkor mert 10k ért elérhető meg az tuti usb-s és még jobban is néz ki :D
2 év gari,kíváncsi vagyok mennyivel jobb mint a mostanim :)

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7984) Tsebacsi válasza Lokids (#7982) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van, jobb a hangkari, nagyobb a driver, kicsit jobbak az anyagok, nő a garanciaidő.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7985) krizoli


krizoli
tag

Üdv,

Szeretnék vásárolni egy headsetet a közeljövőben amit beszélgetéshez, játékhoz, filmekhez és zenékhez is használnék, így jó ha kényelmes és jó a hangzása (a hangzás típusa az nekem igazából a mindegy kategória, csak legyen jó).

A felső határ olyan 25 Ezer Forint, mert hosszú időre venném, nem pedig két napra.

Előny ha van benne beépített hangkártya, mert ebben a kategóriában az alaplapim az már kevés lenne.

Az hogy vezetékes-e az számomra mindegy, csak ne legyen késés, és a csatlakozóval is ugyan ez, de az USB-s a beépített hangkártya végett jobb.

Kialakításilag a circumauralos a nekem való.

Amik eddig egész meggyőzőek: -STEELSERIES Siberia v2 (itt a mikrofon hajlíthatósága miatt félek attól hogy hamar tönkre megy.)
-CORSAIR Vengeance 1500
-Logitech Wireless Gaming Headset G930 (Erre nekem mondták már azt sajnos hogy különböző játékokkal/programokkal nem működik, csak egy később kiadott frissítéssel, ami kár mert ez nagyon tetszetős)

A válaszokat előre is köszönöm.

(#7986) Lokids válasza Tsebacsi (#7984) üzenetére


Lokids
addikt

Meg is rendeltem az alfát. Remélem nem bánom meg. :)
Egész eddig csak 1-2Ks cuccokat használtam. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#7987) Tsebacsi válasza krizoli (#7985) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vengeance vagy Siberia, bár abból az USB lenne az igazi, illetve nem is. Hangkártyás + jackes.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7988) atom18


atom18
aktív tag

sziasztok!

Melyiket ajánlanátok inkább:
Logitech Z-5500 vagy
Logitech z906
inkább fimre használnám, kellene.

(#7989) Tsebacsi válasza atom18 (#7988) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azt hiszem rossz topicban vagy :U Ez fejhallgatós nem hangszórós topic.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7990) atom18 válasza Tsebacsi (#7989) üzenetére


atom18
aktív tag

hoppá tényleg 5.1és fejhallgató :C

(#7991) Chrys_


Chrys_
addikt

Az Astro megcsinálhatná végre, hogy a az állvány töltse fel a fejhallgatóba beépített akkut. Astro A50: ezen mindig csatlakoztatni kell az USB-s töltőt, elég macerás.

(#7992) neutron22


neutron22
tag

Nemsokára felszabadul egy Razer Tiamat 2.2 :K :U Akinek brutálisan jó fülesre van szüksége 20k körül írjon nyugodtan. Ki lehet próbálni, ingyen postázom, aki szeretné írok róla saját tapasztalatot. és ami érkezik az még nekem is meglepetés hogy milyen, de annyit megsúgok hogy egy Tritton AX720 vaddisznó :))

[ Szerkesztve ]

(#7993) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Fejhallgatókban mi a maximum, amit térhatás szempontjából el tudnak érni a gyártók? 5.1, vagy 7.1?

Vennék egy fejhallgatót, amit néha játékra, de leginkább filmnézésre szeretnék használni. Ebben kérek tanácsokat, konkrétan milyen termékek közül válasszak.(A szoba kicsi, ezért eleve nem megoldható hangszórók elhelyezése.) Szeretném ha térhatású lenne. Ez működik a fejhallgatóknál? Még sosem próbáltam.

Ajánlották, hogy jobb a vezeték nélküli, és a szobát elnézve valóban praktikus lenne, ha nincs vezeték. Milyen legyen? Wifi, Bluetooth? Ez nem megy a hangminőség rovására?

Szemüveges vagyok. Munkahelyen használtam fültokot (ahol dolgozom sok a hangos gép), de az első annyira nyomta a szemüveg szárát, hogy fájt. Azután mikor az egyik világmárka fültokját próbáltam ki, az jobb volt. Annak a fültok párnája sokkal kíméletesebben szorult a fejemre a szemüveg viselése közben. Tehát a fejhallgató párnája is jó minőségű kell hogy legyen. Vagy az már elrontja hangzás minőségét ha fent van a szemüveg és valami spéci szemüveget kellene használnom, aminek nincs szára?

Ezekben a fejhallgatókban tényleg bele van építve a hangkártya? Ezt hallottam.

A mikrofont ugye nem érdemes kispórolni? Vagy sokat drágít?

20 000 forint alatt kaphatok korrekt cuccot?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7994) Tsebacsi válasza tknof1871 (#7993) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Már van 7.1 képes fejhallgató, real is és virtual is. A real több kicsi hangszórót tartalmaz, több jack dugó van a végén, ez a valódibb, de értelemszerűen a drágább megoldás is. A virtual stereo fejhallgató, ami általában usb-s, és vagy a fejesbe vagy a kábel végébe van építve a hangkártya, az generál neked szoftveresen térhangzást.

Vezeték nélkülit csak akkor ajánlunk, ha nagyon muszáj, hogy ne legyen vezeték, vagy külön kérés. Nem számottevő, de teljes csendben, mikor a fülesből se jön semmi, hallható kis "fehér zaj" ami sajnos ezeknek egy velejárója. A valós 7.1-es fejesek már a marhadrága kategóriában vannak, az usb-s virtualok még elmennek.

A szemüveg sajnos kényes dolog, vagy jó, vagy nem...

A mikrofon 90%-ban velejárója, van amiről le is lehet venni pl.

20k alatt csak virtual van, és az is feltételesen ajánlott, wireless nincs is, csak 25k fölött: Corsair Vengeance 2000, illetve a vezetékes az 1500, az pedig 23k körül indul.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7995) shteer válasza Tsebacsi (#7994) üzenetére


shteer
titán

9 éves unokaöcsémnek vennék egy fejhallgatót a pc-hez.

HP H2C25AA Digital Premium Headset 4000-ért jó választás vagy van jobb ennyiért? Ez a max összeg amit rászánnék.

Lehet mikrofon nélküli is, az van a webkameráján is - ugyanúgy lehet 3.5jack nem feltétel az USB csati

:R

..szerintem jónak tűnik

(#7996) Tsebacsi válasza shteer (#7995) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

És ez? Sharkoon Rush

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7997) shteer válasza Tsebacsi (#7996) üzenetére


shteer
titán

ez is megfelelő a célra :R akkor már csak az a kérdés melyik legyen :)

..szerintem jónak tűnik

(#7998) Tsebacsi válasza shteer (#7997) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ne a HP ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7999) Zjunior


Zjunior
veterán

Xbox 360-hoz milyen füllhallgatót ajánlottok?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8000) krizoli válasza Tsebacsi (#7987) üzenetére


krizoli
tag

Köszönöm szépen a választ, akkor lehet hogy Corsair lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.