Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Tsebacsi válasza LógaGéza (#8150) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A tesztek szerint meggyőzően jó.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8152) Santi22


Santi22
aktív tag

Sziasztok! Mikrofonos fülest szeretnék vásárolni és akkor a témaindító hozzászólásban feltett kérdésekre válaszolva meg is adnám a kívánalmaimat.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Elsősorban TS, Skype és filmezés. Ritkábban játék. Zenehallgatásra szinte egyáltalán nem.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
7-8 környékén vagy alatta szeretném megoldani, de ne 1-2 ezer forinton múljon, ha mondjuk 10-ért klasszisokkal jobbat kaphatok, mint 7-8ért.

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
circumaural, nem szeretnék hallani beszűrődő háttérzajokat

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos

6) Milyen hangzást vársz?
Sztem a stereo is bőven elég, bár nem tudom milyen különbségek vannak köztük egy füles esetében, ezt valaki kibonthatná nekem.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Azt hisztem ez is teljesen mind1. Van a gépházon USB is jack is. :D

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapra integrált.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Nem szükséges a cicamica. Fícsörök alatt pedig nemtudom mire kell gondolni egy fejhallgatónál. Mire érdemes még odafigyelni a felsoroltakon kívül?
Kényelem szempontjából esetleg az lehet egy fontos információ, hogy elég nagy a fejem és jó lenne, ha egy 2,5 órás film esetében se érezzem kényelmetlennek.
Illetve sok fiatallal ellentétben engem a hangerő nem érdekel, sokkal fontosabb számomra a tiszta hangzás.

[ Szerkesztve ]

(#8153) glspeter1


glspeter1
őstag

Akkor a CV1500 a best buy ár/érték szempontjából ?
Mert a TT Shock One-ról olvastam egy-két igen negatív dolgot. Amúgy honnét lenne érdemes megrendelni ? HK sajnos csak 1 év garit ad rá, így onnét nem játszik.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8154) vaakuum válasza Tsebacsi (#8151) üzenetére


vaakuum
addikt

Usb csatoló esetén nem gond, hogy nagy az impedanciája?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8155) Santi22 válasza Santi22 (#8152) üzenetére


Santi22
aktív tag

Időközben olvasgattam és.

6) Milyen hangzást vársz?
Sztem a stereo is bőven elég, bár nem tudom milyen különbségek vannak köztük egy füles esetében, ezt valaki kibonthatná nekem.

Hát ez stereo lesz, mert ilyen árban nem várhatok 5.1-et vagy ilyesmit. Nem gond végülis.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Azt hisztem ez is teljesen mind1. Van a gépházon USB is jack is. :D

Ez pedig szintén az ár miatt jack lesz. Nem probléma.

És még egy plusz info az előzőekhez, hogy szemüveges vagyok, ami fontos tényező. Örülnék, ha nem paszírozná nagyon a fejes a szemüvegszárat a kobakomhoz, mert az már pár perc után is eléggé tud fájni.

Továbbá olvastam, hogy Sharkoon Rush. Ez tényleg ennyire jó 4k-ért?
Illetve mintha olyanokat is hallanék, hogy ha ehhez képest szintet szeretnék lépni, akkor ahhoz már karcsú egy Szent István. Vagy ez fals info és van még 10 alatt Sharkoon Rush-féle vagy jobb cucc?
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8156) Tsebacsi válasza vaakuum (#8154) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem számít!

(#8153) glspeter1 Igen a Vengeance 1500 best buy. Hogy honnan? Passz, árgépbe beütni és keresni a nagyobb boltokat, mert ők 2 évvel szokták adni!

(#8155) Santi22 Szia! Neked ezeket mondanám: Sharkoon Rush, Creative Fatal1ty HS-800 Jack, Creative Fatal1ty HS-1000 USB. Utóbbiból amelyiket lehet kapni. Az usb jobb, mert az minden gépen ugyanúgy szól. Esetleg még a Creative Alpha, már ha lehet találni. A Thermaltake Shock se rossz, de van róla negatív kritika is (miről nincs? :P ).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8157) vaakuum válasza Tsebacsi (#8156) üzenetére


vaakuum
addikt

Az Alfa és a Sigma között csak a hangszóró méretében van különbség? 40 vs. 50 mm?
Mert lehet akkor beérem én is az alfával, ha a Sigmát nem kapni... Mégis csak felébe kerül, mint az 1500-as ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8158) glspeter1 válasza Tsebacsi (#8156) üzenetére


glspeter1
őstag

Még annyi kérdésem lenne, hogy ugye maga a Corsair 2 évet vállal rá (1500). Így ha valami gond lenne vele az üzlet által vállalt 1 éven kívül, akkor a Corsair-el lehet intézni a garit ? És van egyáltalán Magyarországi szervizük, vagy bármi ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8159) Tsebacsi válasza vaakuum (#8157) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, a Sigmában kicsit jobb anyagok vannak, más a hangkártya, nagyobb a driver mérete (40 helyett 50mm). Kb. pont reális az árkülönbözet. De akik Alphát vettek azok is meg vannak vele elégedve.
Az 1500 nem egy szinten játszik ezekkel a Creative-okkal, az már a Rage vadászterülete :)

(#8158) glspeter1: Újabb olyan kérdés, amire sajnos én nem tudok választ adni. Az 1500-ra elviekben 2 év garancia van, ilyet kell keresni, ne olyan boltot nézz, ahol csak 1 évet írnak. Hogy itthon van-e szervíze? Nemtudom, a Creative-nak pl. nincs, de én gyári honlapról vettem a Rage-et, és a hivatalos úton gariztattam, ami nem volt több másfél hétnél.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8160) Santi22 válasza Tsebacsi (#8156) üzenetére


Santi22
aktív tag

Köszönöm. Jobban átgondoltam az egészet és rájöttem, hogy ilyen kis dolgokra, amire nekem kell felesleges többet kiadni, mint egy Sharkoon Rush ára. Vele kapcsolatban csak annyi kérdésem lenne még, hogy ez a kizárja külvilágot? Illetve kifelé sem engedi a zajt? Nem akarom a körülöttem lévőket zavarni (és azt sem, hogy ő engem zavarjanak :D) Valamint, hogy nagy fejre is elég jó és kényelmes? És ez circumaural? Nem értek hozzá, bocs ha sok kérdést tettem fel. :/

[ Szerkesztve ]

(#8161) Tsebacsi válasza Santi22 (#8160) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azt hogy fog-e nyomni, nemtudom. De a többi kérdésre a válasz igen :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8162) Santi22 válasza Tsebacsi (#8161) üzenetére


Santi22
aktív tag

Oké, köszönöm a segítséget, akkor Rush lesz, csak ki kell derítenem hol lehet kapni, mert eddig csak kétes hírnevű boltokban láttam, ahonnan nem merek rendelni. :/
De várok nem sürgős. Még1x köszönök mindent. :R

(#8163) Fikasz


Fikasz
tag

Utolsó kérdésem! :) A Razer Tiamat 7.1 a 10 hanszórójával valóban akkora átütő surround hanghatást biztosít egy 2 hangszórós Corsair Vengeance 1500-hez képest? Nagy az árkülönbség, a Razer a dupláját nyomja forintba. Van egy jó öreg már cserére szorult Zalman Theatre 6 fülesem, talán az első ami 6 hangszóróval muzsikált. Sok éves használat alatt próbáltam beképzelni a hátulról érkező hangokat, de valójában a sztereón kívül sokmindent nem hallottam. Tudom a Zalman nem említhető egy lapon velük, de régen nem volt más. :)

(#8164) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Vissza jött gariztatásból a Creative Rage fejesem ,de miután rádugtam észrevettem hogy kis mozdításra elmegy a hang ,ekkor jöttem rá hogy a micro usb konnektor nem jó és szerintem nem is csináltak vele semmit , úgyhogy nem ajánlom ezt a céget (Interstore) ,majdnem 4 ezer volt a postaköltségem és merem állítani hogy még rá se néztek .Most egy rossz sim kártyát szikszallagoztam a vezetékre a dugó végére és az tartja hogy ne mozduljon el semerre a dugó egy darabig biztos jó lesz így is de ez csak egy átmeneti állapot.
Valaki nem tudja lehet ebbe cserélni micro usb konnektort ?

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#8165) Tsebacsi válasza aProPeti87 (#8164) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem ugyan ez volt, típushiba, de a gyártótól rendeltem, leveleztem kicsit a supporttal, és másfél héten belül kicserélték a fülest. Nem véletlen írtam fentebb, hogy az interstore nálam nemgyerebe... :(

Szerintem írj levelet te is a creative supportnak, érdeklődj, van-e rá gyártói gari, ne ilyen sufnimókolás vegye már el az élményt :( Az interstore meg sz@rjon süncsaládot :(((

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8166) Hubba12 válasza Tsebacsi (#8165) üzenetére


Hubba12
senior tag

Nekem soha nem volt problémám vele, nem is értem hogy mi ez a sok panasz nem egy dolgot vettem már onnan. :F (interstore) Csak van benne valami lehet én se veszek többet semmit ha ez így megy. :o

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#8167) Tsebacsi válasza Fikasz (#8163) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Zalman Theatre 6 nekem is van még, én szerettem, de öregszik a cucc, a mai fülesek kenterbe verik, sőt már a 2 évvel korábbi Creative SB Arena is lenyomta szegényt, pedig az is csak stereo.

A Tiamat 7.1 a kínálat egyik csúcsa, jó drágán. Szerintem túl drága nekünk átlagembereknek. :B :U
A vengeance jó cucc, minden teszt elismerően beszél róla, azzal szerintem nem lehet mellényúlni.

Mint írtam természetesen, a valós 7.1 fülesek kicsit jobbak térhangzás terén, mint a stereo-k, de zenei téren meg pont ez lesz a hátrányuk.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8168) kaszaf válasza Fikasz (#8163) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Nekem Tiamat 7.1-em van xonar ds-sel. Minden forintot megért nekem. G35-ről váltottam ami virtuális 7.1. A tiamat térhangzása sokkal jobb filmeknél és játékoknál is. Zenét jetaudio-val halgatok vagy youtuberól a minőség nekem megfelel. A mély is pont jó nekem szóval nem bántam mag. Sima alaplapi hanggal is kipróbáltam úgy nem az igazi kell egy normális hangkártya hozzá.

Nem vagyok vájtfülű ez saját tapasztalat de minden ember más lehet neked nem jön majd be.

(#8169) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sziasztok!

Milyen fejhallgatót ajánlotok 10.000 ft környékén ár/érték szerint? Lehetőleg a mikrofonja használható legyen! :) Köszi.

(#8170) Tsebacsi válasza BoneDragon (#8169) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

USB-s vagy jack-es? PC-n vagy laposon használnád?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8171) BoneDragon válasza Tsebacsi (#8170) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elnézést kihagytam a részleteket. Szóval pc-n használnám játékokhoz. USB-s lehetőleg a banner áttanulmányozása utána. :)

[ Szerkesztve ]

(#8172) Tsebacsi válasza BoneDragon (#8171) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Creative Alpha 10-11k körül, Creative Fatality HS-1000 7-8k körül vagy esetleg Plantronics 655 USB. De inkább az első kettő, végső esetben Trust Pulsar USB.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8173) BoneDragon válasza Tsebacsi (#8172) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez a creative alpha jobbnak tűnik anyaghasználatban a fatality-hoz képest, de ahogy olvasom sokan panaszkodnak a mikrofonra.

(#8174) aProPeti87 válasza Tsebacsi (#8165) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Egy linket kérhetnék mert nem találom sehol a magyar forgalmazót , remélem tudnak segíteni bár nem látok rá nagy esélyt ,de egy próbát mindenféleképp megér.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#8175) Tsebacsi válasza BoneDragon (#8173) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én nem értem azt a mikrofon dolgot bevallom őszintén. A fatality is jó darab, csak 1 évvel fiatalabb. Nekem a testvére van, ami nem Fatality jelzős, kiválóan szól a mai napig.

(#8174) aProPeti87: Nincs magyar forgalmazó, én az európai (kelet-európai) oldalról vettem azt hiszem euróért, és a supportot is angolul zavartam le egy Ryan nevezetű ír sráccal, a fülest pedig azt hiszem németországba kellett küldenem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8176) krbC


krbC
tag

Sziasztok!

SteelSeries 5Hv3-ról valami vélemény? ha nem fontos a szétszedhetőség akkor elég a 4H-is?(elv ugyan az hangzásra)
Köszi!

Üdv.

-gl hf-

(#8177) Tsebacsi válasza krbC (#8176) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ugyan az, csak mint írtad az 5H kialakításban/anyagban másabb, hangzásban ugyanaz!
Nem mai cuccok, én nem is tudom, vennék-e ilyet. :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8178) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#8177) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az 5Hv3 kifejezetten mai cucc...
Mellesleg azért, mert egy konstrukció öreg, nem azt jelenti, hogy szar...

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8179) Tsebacsi válasza WolfheartGR (#8178) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem emlékszem, hogy leszaroztam volna! :F Várj csak megnézem...
A fenébe tényleg nem szaroztam le...

Ettől függetlenül a konstrukció öregedő, lényegtelen hány verzió van belőle kiadva. A H-s cuccai a steelnek díjnyertesek voltak, de az nem ma volt. Tőlem vehet ilyet nem beszélem le róla, csak leírtam, hogy én nem venném meg.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8180) krbC válasza WolfheartGR (#8178) üzenetére


krbC
tag

Köszi a megerősítést, meg is lepődtem hogy ez egy "régi konstrukciónak" nézne ki :D
Kérdésem arra irányul, hogy 23.000 pénzt megér aza füles vagy inkább azt az SS jelzést fizetem ki?

-gl hf-

(#8181) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#8179) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Fogalmad sincs milyen hogyan szól de nem vennéd meg. Nekem ez elég sokat elmond.
Megyek vissza passzív olvasni inkább.

(#8180) krbC: Nem tudom hogy szól ezért ezzel kapcsolatba nem tudok tanácsot adni. Jelenleg 5Hv2-őt használok. Kényelemre perfekt, ebből a szempontból imádom. Hangzásban a futottak még kategóriát képviseli, de hozzáedződött a fülem. Aránylag jól hallom az irányokat immár. Akad egy ismerősöm, aki lan partyzásokkor több fülest tudott próbálgatni, ő a Siberia V2-őt vagy az SS 7H-t ajánlotta nekem amikor kérdeztem mit érdemes.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8182) Tsebacsi válasza WolfheartGR (#8181) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jaj ez a személyeskedő, leszóló stílus, ez nem kéne, akkor inkább maradj passzívban...

Volt szerencsém a 4H-hoz, nem estem hanyatt tőle, most sem fogok, mint írtam, tőlem lehet v26 is, a bele és a külseje nem fog érdemben változni, nem is változott az elmúlt minimum 4 évben. És amint leírtad "futottak még", ez nekem is sokmindent elmond a fülesről...

(#8180) krbC: Az alapja egy RÉGI konstrukció, ha tetszik, ha nem. Ettől, mint már a "vita" elején is kiderült, még nem szar a cucc, csak azóta lefolyt víz a dunán, vannak jobb fülesek olcsóbban. 23k? Jesszus annyiért már elismert Vengeance 1500 kapható, vagy már Siberia is ha SS a kiszemelt. A H-széria szerintem kifutóban van, mégha dobnak is valami "újat" a v3-al... SS7H, naigen, kell alá egy Xonar és csúcs, de 30k nem kevés egy jack-es stereo-ért. Persze itt a minőség van megfizetve, jó füles nagyon.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8183) Santi22 válasza Tsebacsi (#8161) üzenetére


Santi22
aktív tag

5-6ezer környékén vagy alatta nincsen más ajánlható a Sharkoon Rush-on kívül? Egyszerűen nem találok Debrecenben sehol. :/

(#8184) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#8182) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem személyeskedtem. A hozzáértésed és az elfogulatlanságod kérdőjeleztem meg.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8185) Tsebacsi válasza WolfheartGR (#8184) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem vagyok hozzáértő mert személy szerint nem venném meg mennyiért is? 20k-ért ezt a minimum 4 éves konstrukciót, mikor ugyanezért az árért kapnék jobbat, ráadásul te sem vagy teljesen megelégedve a hangjával, csak azt írtad, hogy kényelmes. Hű... Bocsáss meg de ez így sántít. Vegye meg én nem fogok emiatt rosszul aludni és remélem ő is elégedett lesz!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8186) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#8185) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Befejezted a hisztit?
Meg akkor már a valótlanságok összehordását is befejezhetnéd, sehol nem mondtam, hogy vegye meg.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8187) Tsebacsi válasza WolfheartGR (#8186) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pofátlan egy ember vagy, kritizálsz és mikor megvédeném magam, hisztit emlegetsz. Ráadásul kiforgatod a szavaimat, plusz olyat állítasz, amit nem mondtam.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8188) neutron22 válasza Tsebacsi (#8182) üzenetére


neutron22
tag

Személy szerint jobban szerettem a H szériát mint a Siberia v1 és v2 őt. A Siberia sem volt rossz, de én már mást vennék helyette. Nagyon drága. Nem fejlesztgetni kellene, hanem levinni egy öcskössel az árát és talán újra ajánlott lenne :K Addig én sem tartom jó vételnek

(#8189) haypro válasza neutron22 (#8188) üzenetére


haypro
senior tag

Akkor szerinted mit vegyen az ember helyette? Max. 20k-ért (a Siberia v2 Gianninál 18k)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8190) didigoo


didigoo
csendes tag

Halihó!

Filmezéshez milyen 5.1es fejhallgatót ajánlanátok 20-30k kategóriában? Játék kevés lenne(max egy kis Total War, Starcraft),inkább a filmezéshez használnám, és a legfontosabb az 5.1 lenne.(sajna hagfal most kizárva mert átmenetileg olyan helyen lakunk ahol zavarná a szomszédokat :()
Még annyi hogy laptopon használnám, de van usb-s hangkártyám (creative soundblaster), tehát nem gond a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#8191) Tsebacsi válasza didigoo (#8190) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

real 5.1 általában csak jack-dugós van, ahhoz pedig Asus Xonar szintű hangkártya javallott. Ha egy linket adsz, hogy milyen az a hangkártya, akkor könnyebb javasolni. Sőt, ha nem kell mikrofon, és tényleg 20-30k között szánnál rá, lehet egy Hi-fi füles (mondjuk egy Shure) jobb vétel lenne neked a hangkártya mellé.

Szóval linket vagy képet mellékelj légyszi hogy mid van. Ha az sima usb-be dugható 2 jack-kimenetes, nem is hiszem nagyon, hogy tud 5.1-et. Akkor már inkább egy usb-s stereo füles ami tud virtuális 5.1/7.1-et: Corsair Vengeance 1500 pl. és 25k körül van az ára.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8192) neutron22 válasza haypro (#8189) üzenetére


neutron22
tag

Gianni-nál minden olcsóbb én is szeretek nála vásárolni, ezért beszerezhető sok minden nála olcsóbban, de aki nem ismeri sokkal drágábban vásárol. Sajnos ebből kell kiindulni. Én 20 k körül Roccat Kave-et vagy Corsair Vengeance 1500- at vagy Razer Tiamat 2.2 őt vennék, 10-15k ért Creative Sigma és Creative Alpha a nyerő. 30k körül CM Storm Sirus vagy Tritton AX 720, akinek meg sok pénze van Razer Tiamat 7.1 vagy Sennheiser fülesek, de ilyen kategóriánál már lehet variálni. Akik vezeték nélkülit szeretnének csak nagyon indokolt esetben vegyenek én egyiket sem ajánlom szívből csak ha tényleg nincs más lehetőség.

(#8190) didigoo Akkor vegyél csak ha a filmeket tényleg 5.1 ként töltöd le és nézed meg és ha kell mikrofon. Egyéb esetben egy minőségi sztereó jobb választás lenne. Továbbá milyen az USB hangkari(pontos típus)?

(#8193) vaakuum


vaakuum
addikt

A Sigma helyett lassan lehet valami mást kellene az ajánlott listába tenni, mert 3 hete nem kapható semmi értelmes boltban. Hiába van meg már nekem is 3 hete rá a lóvé. :(((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8194) neutron22 válasza vaakuum (#8193) üzenetére


neutron22
tag

Én hardverker-ből rendeltem és 2 hét alatt beszerezték.

(#8195) vaakuum válasza neutron22 (#8194) üzenetére


vaakuum
addikt

Múlt héten már törölték a szept. 20-ra várt 3 db-ot, amiben megrendelés is volt. Nem kapott senki :(
Azóta sincs kiírva várható érkezés.

Ja, és legutolsó infóm eszerint Gianni sem tud hozni, iponban sincs...

Asus echelonnak mekkora drivere van? Ér az 18 ezret?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8196) neutron22 válasza vaakuum (#8195) üzenetére


neutron22
tag

Gianni27 re dobj egy sms -t vagy e- mailt hátha majd ő tud érdemlegeset mondani.

(#8197) Tsebacsi válasza vaakuum (#8195) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az echelon csak jack-es, nincs hangkártyája :( Amúgy 50mm-es. Hogy ér-e 18-at? Háát, lehet akkor már meggondolnám a TT Shock One-t is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8198) vaakuum válasza Tsebacsi (#8197) üzenetére


vaakuum
addikt

Az már nagyon túl van a lélektani határon is.
Akkor asszem Alfa lesz, ha lesz még, mire odaérek érte.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8199) Tsebacsi válasza vaakuum (#8198) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Várj agyalok még, csak munkában nem mindig tudok erre figyelni. Még nézd meg ezt: Plantronics Gamecom 780

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8200) vaakuum válasza Tsebacsi (#8199) üzenetére


vaakuum
addikt

Ránéztem youtubon, és úgy tűnik, hogy szivacs a párnázata, így félek, hogy nekem nem lenne eléggé zárt.
A Sennheiserem és a noname fülesem is sokat romlott ilyen téren, mikor lemállott róluk a műbőr burkolat. Azóta mindkettőbe erősen behallatszik a külvilág (mosógép, rádió, gyerekzsivaj, ház előtt bömbölő autó, stb.)

Szóval nekem inkább zárt kellene...mert hiába szép a hangja, ha a környezeti zajok elnyomják.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.