Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) soetigabor


soetigabor
tag

Sziasztok! Ajánlanátok valamit nekem is?

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
PC, COD, zenehallgatás és filmezés másodlagos, de szuperáljon azért valamennyire itt is.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20k, ha van valami extrém mega király pár ezressel többért, akkor még meg tudom toldani.

Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Mindenféleképp vezetékes.

Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.

Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos jobb lenne, de nem muszáj.

Milyen hangzást vársz?
Minél jobbat. 5.1 nem feltétlen szükséges, ha nincs normális 20ezer körül.

Milyen csatlakozású legyen?
Integrált a hangkártyám, jobb lenne USB-s, de ha van valami egyszerű megoldás a jackesre (nekem csak 2 van a laptopon, hangszóró, mikrofon) akár szoftveresen, akkor mondjátok. :)

Eddig amiket innen néztem ki, hogy ajánljátok: ASUS Echelon
TT ShockOne
Plantronics Gamecom 780

Az ASUS kár, hogy jackes, de eddig esélyesebb, mint mondjuk a ShockOne, nekem az elég gagyinak tűnik és nem kellenének rá azok a ledek. A Gamecom nem tudom milyen, de ha az árához képest megközelítőleg van olyan jó, mint a másik 2, akkor szóljatok. Ajánlhattok valamit még, ha tudtok.
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#8702) Tsebacsi válasza sting2 (#8700) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tritton fülesek. Én a honlapon kinéznék egy nekem tetszőt link És utána árgépen meglesni az árakat. Hogy Xbox One-al melyik kompatibilis? Halvány lilám sincs :(

(#8701) soetigabor: Szia!

Hát pedig ezek vannak, A Gamecomról fent írt egy kolléga tapasztalatokat, azok alapján jó vétel, a Shock One is jó füles, nem véletlen ajánlott, és persze ott a Creative Rage is. Nekem ez utóbbi van, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Szerintem e három közül vedd azt amelyik a legjobban tetszik. Előny szerintem, hogy a Creative drivere win8.1 alatt is megy, ha ez számít! A többit nem ismerem, de mintha a Gamecomról is ezt írták volna.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8703) cranley


cranley
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy miért NEM ajánlott az ASUS Orion PRO. Ha tehetem úgy is csak azt veszek, de szeretném tudni, hogy a Pro illetve Kontra véleményeket/tulajdonságokat. Köszi

(#8704) Tsebacsi válasza cranley (#8703) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csak a hangkártya miatt. A fülesek maguk jók, Echeleonnál is jobbak (illetve abból lettek továbbfejlesztve), de a hozzájuk adott Spitfire hangkártya kuka szintű :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8705) cranley válasza Tsebacsi (#8704) üzenetére


cranley
csendes tag

Akkor jobban megéri 18K-ért egy sima sztereo Orion , mint 27K-ért egy virtuális 7.1-es Orion Pro?

(#8706) soetigabor válasza Tsebacsi (#8702) üzenetére


soetigabor
tag

Na, ez a Rage is jónak tűnik. Nem olyan csicsamicsa, normál küllem, kényelmesnek tűnik, jó ár, usb... az a mikrofon fix? Bár nem zavarna annyira, ha az. Köszi amúgy a választ.

[ Szerkesztve ]

(#8707) Tsebacsi válasza soetigabor (#8706) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Leszedhető a mikrofon, amúgy a füles villog (kikapcsolható), szóval némi csicsa van benne, de jack-es is, kombinált, szóval laposon aminek 1 jack-e van és telefonon headsetként is használható (kipróbáltam). Multifunkciós füles nagyon jó hanggal!

(#8705) cranley: Igen és nézni kell alá valami hangkártyát, sajnos több teszt is szidja a spitfire-t.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8708) cranley válasza Tsebacsi (#8707) üzenetére


cranley
csendes tag

Kár, hogy laptopba nem cserélhető :(

(#8709) soetigabor válasza Tsebacsi (#8707) üzenetére


soetigabor
tag

2 helyen forgalmazzák itthon, jól látom? Legalábbis Árgépék ezt hazudják.

(#8710) cranley válasza soetigabor (#8709) üzenetére


cranley
csendes tag

Genius HS-G700V Cavimanus Gaming Headset Black
7.1. usb-s, hangerő szabályzós. Egész jól is szól és van masszázs funkciója. (Basszusra szétrázza a fejet :D)

(#8711) Tsebacsi válasza cranley (#8710) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Maximum ha utánadvágják, minden más esetben visszarugdosni a feladónak :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8712) soetigabor válasza Tsebacsi (#8711) üzenetére


soetigabor
tag

Naaa, elkezdtem nézni és örülni, hogy van 1 csomó helyen, és jó. Mi baj vele?

(#8713) cranley válasza Tsebacsi (#8711) üzenetére


cranley
csendes tag

Ismerősömnek van ilyen. De nekem nem jön be ez a fej/nyakmasszázs. Jó lesz majd az Orion. :)

(#8714) cranley válasza soetigabor (#8712) üzenetére


cranley
csendes tag

Genius és olcsó. De ettől függetlenül egész jó. A basszus is jól szól. Élvezhető.
(:

(#8715) Tsebacsi válasza soetigabor (#8712) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én geniustól csak egeret és perifériát veszek, azt is irodai célra, mert arra kiváló (most is ilyen egerem/billentyűzetem van), de audió és egyéb felhasználásra nem köszi. Rage vagy Gamecom, mind2 tudja a virtuális 5.1/7.1et!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8716) sting2 válasza Tsebacsi (#8702) üzenetére


sting2
addikt

Sztereó vonal esetleg?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8717) Weareus


Weareus
addikt

Most nézem, hogy az ajánlásokban nem abc-sorrendben vannak a fülesek. Ez azt jelenti, hogy sorban az előrébb álló jobban ajánlott vagy az elrendezés random?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#8718) Tsebacsi válasza Weareus (#8717) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Random :)

(#8716) sting2: Minek a stereó ha van ilyen is? Amúgy AX180, vagy Turtle Beach Ear Force P11, Sharkoon X-tatic Sp Plus.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8719) Flashget válasza Tsebacsi (#8707) üzenetére


Flashget
félisten

szóval némi csicsa van benne, de jack-es is, kombinált,

csak a jack van bedugva úgy milyen? nálam pl. a tv tuner miatt szólna így.
tudom asus, de valahogy nincs bizadalmam felé és mint minden asus cucc ez is túlárazott szerintem.

egyébként a xonar DS hangfalakhoz jó a fejhallgatót nem igazán hajtja meg (halkan szól) kb az asrock Z77 E4 alaplapival egy szintűen
a xonar DG való füleshez.

creative alpha volt a fejemen. igaz nem fém, de nem éreztem volna, hogy gagyi műanyag a pántja..még akár ez is lehet.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#8720) Tsebacsi válasza Flashget (#8719) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A kombinált jack-es a Rage, bocsánat, ha nem voltam egyértelmű.
Nem minden Asus túlárazott. Pontosan nemtudom milyen kártyába voltak bedugva a rog fülesek, de ott kiválóan szóltak, a gond mint írtam a hozzájuk adott hangkarival van.

Az Alpha se rossz, a pántja a fém belsőt kivéve pont ugyan az, mint a többié. De összességébe egy Sigmához képest vagy Ragehez képest picivel gyengébb. Picivel!!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8721) Flashget válasza Tsebacsi (#8720) üzenetére


Flashget
félisten

lényegét tekintve ebbe 40mm-es a neodymium szemben az 50-el és nem fém pánt.
napok óta gondolkozok ezen, hogy +8-9K lenne az asus az 50mm és fémpánt vagy a rage
szerintem ennyit nem ér meg...a creative legalább ad hozzá külső vagy beépített hardvert az asus semmit.

még választ várok a sigmára tudnak szerezni vagy sem, utána tudok lépni tovább.

Realme GT Master Edition

(#8722) sting2 válasza Tsebacsi (#8718) üzenetére


sting2
addikt

Volt kölcsönbe nálam Tritton Pro +, Sony Pulse Elite, és nem voltam maximálisan meggyőzve.

Az előbbi zsinór áradata (-meg PS3 - DTS hanggal készült játékoknál néma volt.. ),
Az utóbbi kényelmetlensége (- bár nem szólt rosszul).

El kezdtem játszani a gondolattal, mi lenne ha tovább vinném a Senn. HD 555 örökséget, és nézegettem a Sztereó cuccokat is.

40 alatt ott sincs normálisabb, de itt meg a külön mikrofon integrálása konzolokhoz...
Nehéz kenyér ez ha az Ember hosszú távra szeretne választani.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8723) MrRL19


MrRL19
senior tag

hello
gyors kérdés lenovo 580 laptophoz érdmes venni 5.1 fejest?? :D kezeli???
[link]

Ő rá gondoltam PL:...
DE ha van valakinek jobb ötlete akkor írja ! :) vagy ha olcsobban és jobb...
:R
vagy ez [link]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#8724) Tsebacsi válasza MrRL19 (#8723) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Alpha inkább, mint Genius. De itt kicsit drága, szerintem találsz alphát olcsóbban is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8725) MrRL19


MrRL19
senior tag

értem .. és esetleg valami más max ilyen 14k körül ? :)

de jó olcsóbb is!

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#8726) Tsebacsi válasza MrRL19 (#8725) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

USB-s nemnagyon.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8727) MrRL19 válasza Tsebacsi (#8726) üzenetére


MrRL19
senior tag

usb nincs is olcsóban ?

megköszönném ha linkelnél párat ami usb mert gondolom csak az jó 5.1be meg headset.. :W

ma vennék egyébként ..

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#8728) soetigabor


soetigabor
tag

Megy itt a Tritton ajánlgatása nagyon. Az olcsóbb fejeseikről van itt tapasztalat? Amúgy kár, hogy jackesek. :(
Pl ez egy csóré Tritton. Ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#8729) Weareus


Weareus
addikt

Megérkezett a Sound Blaster Recon 3D omega fülesem. Kicsomagoltam, most töltőn van. A felépítés robusztus, fémpántos, kényelmesen befedi az egész fület. A szoftvert felinstalláltam, egyből regisztrált. Tetszik, hogy a mikrofon jack-kel illeszkedik a füleshez, így ha épp nem kell, bármikor le lehet venni. Az USB-s külső egység is meggyőző: masszív, letisztult design, kéken világít, de csak ahol kell, nem csicsás. Az alja gumírozott, jól tapad az asztalon. Két, külsőre sem egyforma USB-kábel (az egyik a külső egységhez, ez vastagabb, erősebb felépítésű és nem az a csúszós műanyag, hanem olyan, hogy tapad rá az ember keze; a másik pedig a töltéshez), egy micro-jack-es kábel, középen pótméterrel és on-off kapcsolóval (a mikrofonhoz), valamint egy digitális kábel járt még hozzá. Ha a megszólalás is olyan meggyőző lesz, mint a külső és a körítés, akkor nem jártam rosszul. Kb. két órát ír töltésnek, aztán jöhet egy kis teszt, azt hiszem ez a füles méltó lesz mondjuk egy kis Dead Space-hez, ahol a hanghatásokról és az 5.1-ről minden szaklap szuperlatívuszokban beszélt...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#8730) soetigabor válasza soetigabor (#8728) üzenetére


soetigabor
tag

Hop, találtam egy ilyet. Erről tudunk valamit?

[ Szerkesztve ]

(#8731) sting2 válasza Weareus (#8729) üzenetére


sting2
addikt

Szép darab.
Írjál majd róla.
Illetve, megnéznéd hogy DD 5.1 - ről DTS -re váltva észlelsz valami hangzásbeli különbséget (kéne..) ?
Honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8732) Weareus válasza sting2 (#8731) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi, szerintem is szép.

Mindenképp szeretném megosztani a véleményemet, most olvastam a manualt, hogy elsőre 5 óra töltőn, 11-kor tettem rá... (A két óra ezek szerint akkor van, ha már be van járatva és úgy lemerül). Mintha azt hallottam volna, hogy cserélhető az akku benne, ezt meg kell néznem...

DD5.1 vs. DTS? Megírom.

Ipon.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#8733) Tsebacsi válasza soetigabor (#8730) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Inkább a Kunai, ezen ránézésre ócsóak a műanyagok :(

(#8727) MrRL19 Lássuk csak: Crerative Alpha/Sigma, Gamecom 780 és ha egyik sincs csak akkor genius cavimanus

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8734) soetigabor válasza Tsebacsi (#8733) üzenetére


soetigabor
tag

Kunaival volt már tapasztalatod? Ilyen árkategóriában van különbség jackes és 5.1 között? (integrált a hangkarim)

[ Szerkesztve ]

(#8735) Tsebacsi válasza soetigabor (#8734) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem még nem volt. A jack-es úgy szól, ahogy az integrált meghajtja, nem lesz eget rengető. Míg egy usb-s hangkártyás már kicsit más tészta, és ugye tudnak térhangzást is. Az integrált nem.
A jack-esek alá mindig ajánlott egy hangkártya.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8736) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Sziasztok
Már napok óta nézelődöm fejesek után, de egyszerűen nem tudok dönteni. Segítsetek kérlek!
olyan 20 E ft lenne rá
Én elsősorban filmnézésre használnám! Ritkán egy kis fps játék, még ritkábban zene!
Van egy akg k518 le fejesem, amire talán mondhatnám hogy nevesebb de nem az. Szóval ezzel kapcsolatban tapasztalatom, ami annyiban ki is merül hogy ütős méllyel rendelkezik és ennyi a pozitívum:)
negatív: fáj tőle a fülcimpám kényelmetlen már kb 30 perc után!
azért az 5.1 kategóriában érdeklődök mert nincs rendes hangkártyám, csak integrált. + a nagy gépem hdmi-vel össze van kötve tv-vel + van egy laptopom is az is szintén.
A lényeg hogy sosem volt házimozim, ill volt/van egy egybe házimozim ami igazából sosem volt térhangú, mert csak a tv jack kimenetére volt rákötve aux-on keresztül. Szóval azt sem tudom milyen kellene legyen egy igazi házimozi élmény.
Filmet nézni ágyból szoktam fülessel mert általában estére kerül rá a sor, viszont a párom nem díjazza a hangosabb akár film, akár zenét.
Szóval inkább filmnézésre kellene, zenére max youtube-ról...
Ami a lényeg lenne:kényelmes legyen, zárt, nem baj ha tud olyan mélyet adni mint az akg-m még ha nem is annyira...circum legyen a fülcimpás dolgok miatt, és itt jön képbe a térhangzás hogy legalább én élvezhessem kicsit ha már a párom nem igényli (ő beéri az lcd hangjával) én azért többre vágyom:)
Nos ennyi lenne a háttere a dolognak!
Amivel szemezgettem az a rage volt bár nehéz beszerezni, a másik a sigma ami nem tudom mennyivel nyújt kevesebbet ,mint a rage és még a gamecomot néztem ami szintén nem tudom, bár ő nem is igazán tetszik
ami még lényeges lenne, hogy az egy oldalú vezetékeseket preferálom , én úgy gondolom kevesebb a megtörés esélye pontosan 50 %-kal:)

vezeték nélküli annyira nem érdekel az alapzajok+a töltése miatt (van mindenféle hosszabbítóm, jack is meg usb is)

Remélem tudtok segíteni a döntésben

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#8737) Tsebacsi válasza RoMix85 (#8736) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Rage-ben is sok a mély, viszont testre lehet szabni. A Sigmában kisebb a driver, így az kevésbé mély orientált.
Még az a lehetőség is van, hogy a nagy gépbe kerül egy hangkártya, és nézel egy kicsit jobb fülest az AKG-nál, a hangkártya meg majd szolgáltatja a térhangzást. Ez persze csak egy lehetőség, de minőségben talán kicsit jobb is, mint az usb-s megoldás. Viszont egy jobb hi-fi füles maga 15-20k alsóhangon, és még a hangkártya egy 6-8k hozzá, ezen kell elgondolkozni. Tény, a Rage pl. mindenen használható és ugyanúgy fog szólni, a hangkártyás meg ugye a laptopba nem tehető.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8738) Xirtam


Xirtam
veterán

Szerintetek egy TRITTON PRO+ 5.1 SURROUND HEADSET érdemes volna venni valami erősebb hangkártyát?

(#8739) Tsebacsi válasza Xirtam (#8738) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, ha jól megnézed jár hozzá a dobozkája, na abban minden benne van.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8740) RoMix85 válasza Tsebacsi (#8737) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, akkor a rage lesz, a hangkártyás +fejhallgatós dolog nem érdekel mert 20 nál többet nem szeretnék rákölteni!

Még annyit kérdeznék hogy az usb-t be lehet dugni tv-be is vagy csak pc a driverek miatt? ill ha jól olvastam van kis jack dugója is szóval akár simán be tudnám dugni a tv fülhallgató kimenetére ha épp nem vágyom térhangzásra?

(#8741) Weareus


Weareus
addikt

Míg töltődik az akku, közben már tűkön ülve olvasgatok teszteket a fülesről. Itt azt írják, hogy hangzásban játszva veri a Razor Timat 7.1-et, és az Astro Gaming A50 wireless Dolby Digital 5.1-et is, és kb. a Mad Catz F.R.E.Q. 7 Dolby Prologic xII headset szól még ilyen jól. A Mad Catz viszont nincs benne a topiknyitó ajánlásban, miért? (És elég olcsó is).

Bocs, az olcsót visszavontam :DDD .

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#8742) sting2 válasza Weareus (#8741) üzenetére


sting2
addikt

Ne csigázz, mert megrendelem.. ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8743) sting2 válasza Weareus (#8741) üzenetére


sting2
addikt

Most már csak azt kellene ki deríteni, hogy később támogatja e a két új konzol?....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8744) Tsebacsi válasza RoMix85 (#8740) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Valószínű tv-n az usb-vel nemmegy, de a jack-je fog menni! Az usb általában driverhez van kötve, vagyis a térhangzás, driver nélkül nincs. Olyankor csak stereoként megy, van ahol még az se szerintem.

(#8741) Weareus: A kérdés jó, majd beszélek zoltankakuk-al, és esetleg bővítjük/javítjuk a listát.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8745) Flashget válasza Tsebacsi (#8737) üzenetére


Flashget
félisten

ma meg rendelteltem a sigmát mert azt mondták a nagykernél van azt látják. 1 hét múlva meglesz.

A Rage-ben is sok a mély, viszont testre lehet szabni. A Sigmában kisebb a driver, így az kevésbé mély orientált.

nekem azt írtad a rage-ben valamivel jobb a hangkártya és a szoftver. (azért megnézem majd az alaplapival)
viszont mindkettőnél ezt írja: Audio Drivers 50mm FullSpectrum 50mm FullSpectrum
ami különbséget írnak Sensitivity 105dB/mW (sigma) 102dB/mW (rage USB)

Realme GT Master Edition

(#8746) RoMix85 válasza Flashget (#8745) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én meg azt vettem észre ahol eddig itthon árulták a sigma-t, 40mm-es mágnessel volt meghirdetve sőt most is úgy van. Viszont a gyártói oldalon 50 van.
Lehetséges az hogy a sigma 40-nel indított és azóta azt is úgy gyártják mint a rage-t?!
Megrendeltem én is a rage-t a radium.hu-nál 4-5 napot mondtak beszerzésre:)

(#8747) Flashget válasza RoMix85 (#8746) üzenetére


Flashget
félisten

az szerintem mezei elírás lehetett, mindig a gyártó oldala számít.
rage és sigma között a beépített hangkártya a lényegi különbség amit eddig találtam róluk és a gyártó honlapján az összehasonlításban.
viszont azt is látni a sigma esetében már nincs ott az ár sem buy link ergo beszüntették a gyártását és csak a valahol elfekvő készleteket árulják ki.
csak az xbox verziónál van ár sigmámál.
[link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#8748) soetigabor


soetigabor
tag

Kicsit kitolódott a max keret. Újra is fogalmaztam kicsit. Így tudnátok segíteni?

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
PC, COD, zenehallgatás és filmezés másodlagos, de szuperáljon azért valamennyire itt is.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30k körül, de max pár ezressel legyen több, inkább alatta örülnék.

Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Mindenféleképp vezetékes.

Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.

Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos jobb lenne, de nem muszáj.

Milyen hangzást vársz?
Minél jobbat. 7.1 nem feltétlen kell, 5.1 bőven megfelel.

Milyen csatlakozású legyen?
Integrált a hangkártyám laptopban, nem is szeretnék hangkártyát venni, mindenféleképp USB lenne a jó.

Köszi előre is!

(#8749) MrRL19


MrRL19
senior tag

Valaki tud segíteni ?? GENIUS hs-g500v füles laptophoz akarom kötni de nem megy ..?!?!:S:D

Lenovo g580 elvileg USB megy a füles de nem tudom , hogy kellene használatra bírni :DDD :S

mivel jack dugo csak 1 van bemenetem és usb kellene menni

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#8750) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Olvastam az első hsz-t de nekem abból nem jön le, hogy az ajánlottak közül melyek a real 5.1 / 7.1-esek és melyek csak virtual?
Csak kíváncsi lennék az árkategóriára egy real 5.1-es fejesnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.