Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) sutyerák007 válasza Rexton (#24000) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Amint eldöntöm magamban, hogy na "A" mellett döntök máris támad a gondolat, hogy miért nem a másik. :DDD Szóval még átgondolom. Sajnos fejhallgató téren nagyon nem vagyok otthon. Dedikált hangkártyát sem használtam még szóval azzal sincs tapasztalat így nem kicsit bizonytalan vagyok.

(#24002) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Ebben tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#24003) pulutodurumo válasza Ra's al Ghul (#24002) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Elméletileg mindegy. Az USB és az optika is csak adatot küld. USB esetén van esély, hogy zajt szed össze a földről, az optika galvanikusan le van választva.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#24004) need


need
addikt

Sziasztok..

Hiba keresési fázisban vagyok és el kell indulnom valahonnan..
röviden..
Van egy Kingston HyperX Revolver fejesem egy Creative Omni 5.1 használom..
Kliens program amit használok TS.
Mostanában Klán társak jelezték hogy folyamatosan sistergést vagy furcsa háttér zajokat hallanak.. ha mindenki csendben van az én mikrofonom akkor is aktivitást mutat..!
Azt javasolták a társak hogy cseréljek kábelt.. ez a hibakeresés első fázisa..
Na most hol tudok hosszabbító kábelt venni?
Ebből két féle van a sima egy kábel ebből keresnénk olyat ami a mikrofont is továbbítja..
és keresem a másikat ami egyik végén két jack van amit a hangkártyába tudok bedugni és a másik végébe a fejest..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24005) Rexton válasza need (#24004) üzenetére


Rexton
tag

99% hogy az Omni lesz a ludas, össze szedi az elektromos zajt a gépből. Próbáld ki másik USB porton(esetleg egy előlapin, vagy ha most előlapin van, akkor hátul), és próbáld ki a fülest alaplapi hangkártyán is.

(#24006) need válasza Rexton (#24005) üzenetére


need
addikt

Köszönöm a válaszodat és köszönöm szépen a tippet is kipróbálom :R

Viszont ezen tudásom birtokában amit tőled kaptam megkérdezem a hangkártyás topikban mit lehet kezdeni az Omnival így?
Furcsa módon ez eddig nem volt vele semmi baj most kezdődött nem régen

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24007) Rexton válasza need (#24006) üzenetére


Rexton
tag

Nem cseréltél semmilyen alkatrészt a gépben? Videokártya? Táp?

(#24008) need válasza Rexton (#24007) üzenetére


need
addikt

de nem ám..

nevezzük folyamatosságnak..
jellemzően mindig ugyan azzal játszom azzal a klienssel azzal a fejessel azzal a kártyával
ez a hiba előszór most múlthéten jelentkezett..az előzmény annyi volt hogy játék közben eltűnt a mikrofon a többiek nem hallattak semmit. Kiléptem a játékból a kliensből de a mikrofon nem javult meg..nem indítottam újra a gépet pedig azt kellett volna..
helyette köptem egyet és befejeztem az napra a harcot..!
Másnap figyelmeztettek a többiek a kruntyogásra háttér zajra..!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24009) Rexton válasza need (#24008) üzenetére


Rexton
tag

Nem biztos, hogy orvosolható lesz akkor a hiba. Akkor amiket fentebb leírtam, azokat célszerű lenne kipróbálni, esetleg a micro USB kábelt lecserélni egy másikra.

(#24010) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok.Remélem jó helyet találtam a kérdésemhez. Ünnepek közeledtével szeretnék egy mikrofonos headsetet a gyereknek az xbox konzolhoz. Nyilván így könnyebb a kommunikáció. Tudom határ a csillagos ég és van 30-40-70000-ért is termék deneki jelenleg ez az ami megfelel mert ő még nem úgy vigyáz a cuccaira sajnos mint mi felnőttek többsége. A kérdés az lenne hogy van e termék ár érték arányban olyan 10-15000ft közt amely megfelelő lenne neki. Jack dugó teljesen megfelelő lesz és nem vezeték nélküliben gondolkodunk egyenlőre. persze ha netán lenne valami jó ár erre felé is lehet menni de ezt nem hiszem sajnos.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#24011) F.B.I. válasza anonimus25 (#24010) üzenetére


F.B.I.
veterán

[Ha tud rá vigyázni, ez bőven jó lesz Xboxra.]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24012) need válasza Rexton (#24009) üzenetére


need
addikt

Minden esetre amit tudok tenni hogy másik kábel másik usb portba
Köszi a tanácsot :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24013) anonimus25 válasza F.B.I. (#24011) üzenetére


anonimus25
tag

Okés rendben van köszönöm szépen. :C

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#24014) ®abstract®


®abstract®
őstag

Akinek Logitech headset je van:

tudok segíteni akinek gondja van a szoftverekkel. (Logitech gaming software Logitech g hub). mindkettő problémásak működik nekem is.ezért letöröltem mindkettőt és az eszközkezelőben kerestem a megoldást. nekem g633 headset van. az eszközkezelőben driver frissítés re kattintva kiválasztottam A Logitech ket és ott ki kerestem a headset drivert. kiválasztottam a g635/633 opciót. ezután újraindítás, hangbeállítások, kiválasztottam a headset et alaphang eszköznek, és beállítottam. bekapcsoltam az összes hangszórót, ezután rányomtam a teszt gombra. mind a 7 hangszóró megszólalt így szoftverek nélkül. tehát most öröm boldogság van működik szoftverek nélkül is a 7.1 térhangzás!! 🙂👌🙂

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#24015) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

Alza-n levitték a Hyperx fülesek árát ha valaki épp olyanra áhítozik!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#24016) Amartus válasza Kiscsőke (#24015) üzenetére


Amartus
senior tag

Ezekben nincs hangkártya? Vagy az USB csatlakozást hogyan kell érteni?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#24017) Rexton válasza Amartus (#24016) üzenetére


Rexton
tag

Valamelyikhez adnak, valamelyikhez nem. Amelyiknél az van írva, hogy USB-s csatlakozás, ahhoz adnak.

(#24018) Amartus válasza Rexton (#24017) üzenetére


Amartus
senior tag

Engem olyan érdekelne, amiben nincs hangkártya. Illetve az is érdekelne, hogy két 3.5-es csatlakozósak ezek, vagy sem. Egy a mikrofonnak, egy a fejhallgató résznek. Már ha van ilyen egyáltalán, és nem csak egy 3.5-es van.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#24019) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Egy faék egyszerű HPS-300 lecserélése adnám a fejem, ha jót gondoltam ki, szóval le is írnám akkor:

1, Milyen célra?
Casual játék elsősorban. PUBG (főleg a Lite) PC integrált hangkártyával, és egy PS4 Slim. Másodlagosan sorozatok fogyasztása on the go egy iPad mini 5-ről, esetleg discord beszélgetések ritkán és zene hallgatás.

2, Mennyi a max?
20.000 Ft-ért már húznám a számat, de Alzánál le van értékelve a HyperX Cloud 1 és a 2 is. Először utóbbiban gondolkodtam, de nem tudom megérné e nekem a különbözet. Elöbbi amúgy 17.500 amiből még kb 4000 Ft lejönne a kuponokkal.

3, Vezetékes egyértelműen

4, Circumaural legyen.

5, Mikrofonos. Leszerelhető az még jobb, de korántsem feltétel.

6, Stereo, az ilyen virtuális 5.1 akárminek nem tudom van e értelme, ezt majd megmondjátok.

7, Csatlakozó?
Olyan amit be tudok kötni PS4-be (konrtollerbe) és PC-be is egyaránt

8, Integrált hangkártya van a PC-ben. PS4 lenne még ezen kívül, egy iPad

9, Kinézet?
Nem kell nekem RGB meg semmi ilyesmi, de pl azzal nincs gondom, ha nem kompletten fekete, hanem van benne valami szín, na bumm. Viszont a matt felületeket szeretem.

(#24020) Rexton válasza Amartus (#24018) üzenetére


Rexton
tag

Amelyikhez van hangkártya, arról lecsatlakoztatható(általában). Van, amelyiknél kombó jack a csatlakozó, de azokhoz szoktak adni szétválasztót, amelyik meg szétszedett, ahhoz meg kombósítót. Ez pl. pont ilyen, kombós alapból, de van kettészedő a dobozában(az egyik képen látszik is).

(#24021) Rexton válasza czanga (#24019) üzenetére


Rexton
tag

Neked is vagy ezt, vagy esetleg ezt tudom ajánlani.

(#24022) pulutodurumo válasza czanga (#24019) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Cloud I. jó, nyugodtan megveheted.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#24023) czanga válasza Rexton (#24021) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm, pont előbbire gondoltam, csak linket nem tettem be. :R

#24022) pulutodurumo
Neked is köszönöm! :R Cloud 1 és 2 közt a beépített USB csatlakozással felszerelt "DAC" csak a differencia, illetve bármi is a difi miben mutatkozik meg?

(#24024) Rexton válasza czanga (#24023) üzenetére


Rexton
tag

Semmi különbség a 2 között, csak a plusz USB-s hangkártya.
Meg más színekben kaphatóak.

(#24025) vektornfl


vektornfl
tag

Sziasztok!

Milyen fülest ajánlanátok elsősorban PS4-hez az alábbi igényekkel:
PS4-hez használnám elsősorban, másodsorban esetleg edzés közben zenehallgatásra (de ez nem annyira szempont). Inkább vezeték nélkülit szeretnék. Nem vagyok túlságosan vájtfülü. Mivel játékhoz kéne leginkább, ezért 7.1 hangzást szeretnék. Mikorofon egyáltalán nem szempont (sőt előny, ha van akkor levehető, vagy beépített). A keret kb. 20-30.000.-

Látom sok ajánlás volt itt a kérdésem előtt is, de engem egy dolog érdekelne kiemelten, hogy hangos legyen :) Volt egy sony pulse fülesem, aminek a hangminőségével elégedett voltam, de nekem pont nem volt elég hangos maxon se. Szóval ezzel kapcsolatban, ha tudnátok adni valami kapaszkodót, azt külön megköszönném :R

(#24026) Rexton válasza vektornfl (#24025) üzenetére


Rexton
tag

Cloud Flight. Alzánál most amúgy is jó áron van, és kuponnal még 3000 lejön belőle. 7.1 nem lesz benne, de nem is kell.

[ Szerkesztve ]

(#24027) Kiscsőke válasza Rexton (#24026) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

lejön ott több is, most már nem engedi kombinálni a kuponokat

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#24028) Rexton válasza Kiscsőke (#24027) üzenetére


Rexton
tag

Mondjuk érdekes, hogy ezt így hagyja a rendszerük, de nekem aztán mind1 :DD
Így is jó ajánlat, meg úgy is jó ajánlat.

(#24029) vektornfl válasza Rexton (#24026) üzenetére


vektornfl
tag

Köszi megnézem!

Ilyen kupont merre lehet találni? Szerintem megvárom, még a holnapot hátha lesz vmi jó leárazás valahol és ha nem akkor megveszem.

(#24030) Rexton válasza vektornfl (#24029) üzenetére


Rexton
tag

3PK88A24

(#24031) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

PS4-hez illetve otthoni filmezéshez keresek fejhallgatót.

A filmezés tv-ről menne, jelenleg egy MU8002-es Samsung - om van, pár hónap múlva cserélek C9-es Oled - re.

Keret 60k környéke, ha van tuti tipp feljebb is megyek ha érezhető a különbség minőségben.

Köszönöm a tippeket előre is.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24032) Motoxxx


Motoxxx
tag

Sziasztok, fiamnak szeretnék vásárolni PC és PS4 hez egy új fülest 3 év után sajnos megadta magát a Hyperx Cloud-ja. Bár én igy is örülök neki eddig bírta elég masszívan tesztelte az évek során :)

Neki a Roccat Khan Pro tetszik, persze kinézetre megy, én meg erösködök hogy maradjunk valamelyik Hyperx nél. Milyen véleményetek van a Khan Pro ról mert itt nem találtam a keresőben róla a véleményeket. Köszönöm előre is a hozzáértő hsz-t :)

(#24033) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Szep napot!

Kollegamnak szuksege volna egy fulhallgatora(szerk: fejhallgatora).

- jatekhoz
- stereo eleg
- mikrofonnal
- bluetooth
- circumos
- villogas, szin mind1
- hangkartya nincs
- usb v jack mind1
- i.á ~ 6e ft

Koszonom. Szep napot!

[ Szerkesztve ]

(#24034) stilo18


stilo18
addikt

Emagon 50k-ért behúztam a Sennheiser GSP 600 - at.

Máshol 75-80k Ft között mozog.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24035) pulutodurumo válasza Erwinke (#24033) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Bluetooth játékra => felejtsd el. Ha csak nem zavarja, hogy fél másodpercet késik a hang. És játék közben BT-n nem lesz mikrofon. Ha pedig mégis működne véletlenül (a mikrofon), akkor abban nem lesz köszönet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#24036) Erwinke válasza pulutodurumo (#24035) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Koszi.
Meg ahogy elnezegetten ilyen alzan 24e alatt nincs bluetoothos. Ugyh errol le is tett nagyon gyorsan.

Lattam fentebb linkelve egy Hyperx et az lesz rendelve.
Koszonom. Szep napot!

(#24037) Floyd80


Floyd80
addikt

Bocs ha nem ebbe a topicba való, de úgy nézem inkább gamer. Nem lesz olcsó + még az a kis állvány is 50 USD, de elég jól néz ki.

https://www.nzxt.com/categories/audio

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#24038) Asztor


Asztor
újonc

Sziasztok!
Fejhallgató vásárlása előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni.
Mindenképp vezetékes eszközt szeretnék venni, amit főként filmre, zenére, és talán legutolsó sorban játékra szeretnék használni. Tudom, erre nem biztos, hogy akkor a gamer fejhallgatók közül kellene keresgélnem, de ha jól olvasgattam az itteni kommenteket, akkor lehet kifogni jó ár-érték arányú fejlhallgatókat is, amiknél kisebb kompromisszumokkal, de mindhárom igény kielégíthető egyszerre.
20- maximum 50 ezret költenék rá, de az utóbbit már csak abban az esetben, ha tényleg abszolút best buy ár-érték arányú lenne.
Tekintve, hogy black friday van egész jó árcsökkenéseket lehetett látni némelyik eszköz esetében, így az alábbiak közül mazsolázgattam. Írok árakat is, hátha más is talál közülük valamit.
- Logitech G635: 38 ezer Ft -Ez volt a legelső választásom, de elég drágának tartom, tekintve hogy már korábban írták itt fórumon, hogy volt ez már 20-on pár ezer is. Itt tetszik, hogy USB-s, nem kell hangkártya, illetve hogy támogatja a DTS:X -et is. Ez mennyire klassz egy átlag 5.1-es filmnél? Jól át tudja konvertálni a hangot térhanggá? Vélemény? Vagy hogy önmagában a fülessel mennyire jó a filmezés?
- Steelseries Arctis 5: 27,600 Ft -Szint úgy USB -s, és támogatja a DTS:X -et. Olcsóbb, mint a G635 és ha jól tudom jobb az anyaghasználata is. Akinek van ilyen fülese mi a véleménye, nyújt valami extra élményt/hangzást, vagy kb csak egy átlagos fejhallgató?
- Asus Rog Strix Fusion 300: 34,400 Ft -Ha jól tudom nem rossz ár. Anyaghasználat rendben van, USB -s. Viszont DTS:X -et nem támogat. Ez csak játékban okozna nekem plusz élményt? Vagy jó lehet filmekre is akár, rendelkezhet olyan hangkarakterisztikákkal, mélyekkel?
- Sennheiser GSP 600: 45 ezer Ft -Ha jól láttam, ez most abszolút best buy vétel ennyiért. Jó anyaghasználat, nívós gyártó. Viszont csak stereo, nekem pedig csak alaplapi (Asus rog strix B450) hangkártyám van, ami ha jól sejtem nem tudna kihajtani a fejhallgatót, így nem lenne virtuális térhangzásom. Tekintve hogy ez már tényleg a teteje annak, amit rászánnék egy fejhallgatóra, így most nem vennék külön pluszba hangkártyát. Szerintetek jobb lenne még így sztereoban is akár az eszköz a többihez képest? Az ára nagyon jó. Ha nyújthat annyival többet, mint a másik 3 virtuális hangzással, akkor hajlandó lennék kiadni érte bő 10 ezerrel többet.

Mint írtam, eredetileg a G635 -re gondoltam, ha megkapnám valahol olyan 25-28 ezer körül, mert arra többen írtátok hogy nagyon jó térhangzása van, és hogy a filmeknél is pluszt élményt nyújt.
A többivel vajon mi a helyzet? Azok közül valamelyik jobb választás lenne?
Nagyon keveset játszok, akkor se igazán PUBG, CS kaliberű játékokkal, így a konkrét "ki honnan hány méterről lő" beazanosítás az utolsó szempont lenne.

(#24039) stilo18 válasza Asztor (#24038) üzenetére


stilo18
addikt

OFF de köszi az infót a GSP600-ról.

Reggel rendeltem egyet az Emag - ról én is, akkor 50k volt.

Most meg 45k.

Szépen megrendeltem még egyszer, plussz írtam nekik, hogy köszönöm szépen, feleslegesen nem szeretnék többet fizetni a fülesért, így nem kérném a reggeli rendelést...

Szóval köszönöm az infót :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24040) F.B.I. válasza Asztor (#24038) üzenetére


F.B.I.
veterán

G635-ről tudok véleményt írni, számomra teljesen hibátlan termékként szerepelt. Filmek hangzását, élményként adta át, hangerő, basszus, beszélgetések hangja, minden a helyén volt. Kényelemmel nem volt baj, egy sorozat évad lement vele simán, reggeltől-estig (evés, wc idejére vettem le, nem vagyok szemüveges).

Egyedül, amit kevésbé éreztem kiválónak, az a mikrofon hangerő, tisztán hallottak de egy Astro A40 mikrofonjával nem vette fel a minőséget. Én ajánlom, ha tudsz rá vigyázni, mert ugye műanyag.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24041) Lokids válasza Asztor (#24038) üzenetére


Lokids
addikt

Hogy érted, hogy a GSP600 "csak stereo"? Az a lényeg. A többi csak parasztvakítás.
Valós x.1-et meg már nem gyárt szinte senki.
Az általad felsoroltak közül egyértelműen a GSP600 a legjobb. És ezt pont ugyanannyira tudja meghajtani az alaplapi hang, mint az összes többit.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24042) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok!
Tegnap barátnőm meglepett egy urage fejhallgatóval.,titokban.
Kipróbálás után csak az egyik fele szól normálisan,próbáltam Windowsban állítgatni de semmi,majd miután megmozgattam a fülest,a bal felében lötyög valami.
Mediamarkt-ba vásárolta ma lesz egy köröm náluk,gondolom kicserélnék vagy levásárolhatnám a pénzt. Van jobb alternatíva hozzá? vagy csak simán válasszam ugyanezt ,esetleg a 7.1-es verziót, köszi előre is.

(#24043) Max_218 válasza Max_218 (#24042) üzenetére


Max_218
tag

Sziasztok!

Tegnap kicseréltettük a fenti fülest, kihoztam helyette egy delta core-t.
A kérdésem az lenne,hogy kell valamit állítani a jobb hangzásért,esetleg drivert telepíteni,csak mert nem talál hozzá.Nem nagyon volt időm tegnap éjjel már foglalkozni vele,meg jobban szemügyre venni.

(#24044) Lokids válasza Max_218 (#24043) üzenetére


Lokids
addikt

A linkeden ott van, hogy az Asus nem gyárt hozzá külön illesztőprogramot. alapbeállítással kell használni. De ilyent szinte egyik fejhallgatóhoz sem kapsz. Ennek meghajtása a hangchip feladata.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24045) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Egy alza sajátmárkás 6k-s, USB-s 7.1-es vacakra cseréltem az eltört Siberia 150-et, szóval nincsenek nagy igényeim. Viszont jól jönne, ha néha tudnám függetleníteni magam a vezetéktől, játékhoz.
Felnéztem Alzára, és láttam, hogy a Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless V2 és a Sony PS4 Gold Wireless Headset Black egészen jó áron vannak (illetve 35k-ig még egészen nagy választék van), és kuponozni is lehet belőlük 4-6k körül.
a Razer Nari tűnik a legjobbnak, azt 25-ig le lehet vinni.

Ezek mennyire alkalmasak PC-hez játékra, legfőképp a késést és a hangminőséget figyelembe véve? Illetve az sem lenne hátrány, ha jól zárnának befelé és kifelé is. Sima mezei TWS bluetooth fülesem van, annál azért jelentős a késés.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#24046) Rexton válasza CHIPman (#24045) üzenetére


Rexton
tag

Ha már vezeték nélküli, akkor Cloud Flight, az is le van náluk engedve, és még kuponoztatni is tudod. Razer Nari törik mint a sós ropi.

(#24047) CHIPman válasza Rexton (#24046) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kívülről pont a Nari Essential tűnik masszívabbnak, mint a Cloud, ránézésre az műanyag, a Razernek meg legalább van egy fém kerete. Szinte kivétel nélkül az összes műanyag fejhallgatóm eltört normál használattól.
A Cloud Flight elég masszív?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#24048) Rexton válasza CHIPman (#24047) üzenetére


Rexton
tag

Fogjuk rá. Láttam már persze jobb konstrukciót, de rosszabbat is.

(#24049) rbkzndrs


rbkzndrs
tag

Sziasztok fejhallgató vásárlásban szeretnék segítséget kérni. :)

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék nagyrészben

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25.000

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Veztékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo

(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB, szeretném fejleszteni a hangzást és laptopom van. Szeretnék abban is segítséget kérni, hogy érdemesebb külső hangkártyát beszerezni, vagy meg lehet ezt oldani egy hangkártyás fejhallgatóval?

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya-->Realtek ALC235 @ Intel Sunrise Point PCH - High Definition Audio Controller [D-1]

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Nem fontos, de villogás előny :D

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget. :DD

(#24050) pulutodurumo válasza rbkzndrs (#24049) üzenetére


pulutodurumo
őstag

CoolerMaster
Ha nem elég jó az USB része, később majd veszel hozzá mást. Maga a fejes egy jól sikerült modell.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.