Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) skatebab válasza Tsebacsi (#7900) üzenetére


skatebab
tag

hali

nos igen hallottam hogy usbsek dráágábbak de érdekelne hogy mennyibe lenne mégis,a sharkoon rush mennyire jó "minőségű" ? képek alapján nem tűnik annyira kényelmetlennek.

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7902) Tsebacsi válasza skatebab (#7901) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Rush jó, többeknek is ajánlottuk már, és eddig mindenki elégedett volt vele.

3.600 Ft körül már van: Rush

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7903) skatebab válasza Tsebacsi (#7902) üzenetére


skatebab
tag

köszi :)
de néznél usbset is,mert a kombinált jackel ugye szenvedek egy ideje már :(((
kössze

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7904) Tsebacsi válasza skatebab (#7903) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezek vannak 10k-ig:

Creative Fatality USB

Plantronics 326

Trust Pulsar

Ezek közül talán csak a Creative-ot ajánlanám, aztán ki tudja, lehet a többi is tudja hozni a szintet.

Illetve 10k-ért a Creative Alpha. Ez utóbbit mondanám teljesen nyugodt szívvel.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7905) skatebab válasza Tsebacsi (#7904) üzenetére


skatebab
tag

igen látom ezeket én is de vélemények nélkül én sem tudom hogy jók-e,kényelmesek-e a felsorolt fejesek :/,de a trust nem tűnik annyira gagyinak

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7906) skatebab válasza Tsebacsi (#7904) üzenetére


skatebab
tag

akkor arra tudnátok választ adni hogy melyik lenne jobb/"tartósabb" megoldás,melyik adna jobb hangzást?:

-vennék pl egy Sharkoon rush-t + ezek közül mondjuk egy König 5.1 kártyát: [link]

vagy

-egy usb-s Creative Tactic3D Alpha vagy Creative HS-1000 vagy akár egy Trust pulsar usb fejest

igaz kis árkülönbség van köztük
thx

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7907) neutron22 válasza skatebab (#7906) üzenetére


neutron22
tag

Creative Tactic3D Alpha -t vegyél :K

[ Szerkesztve ]

(#7908) Tsebacsi válasza skatebab (#7906) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezek közül Alpha!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7909) skatebab válasza Tsebacsi (#7908) üzenetére


skatebab
tag

már párszor olvastam ezt leírva neten róla:

"Egyetlen hátránya, hogy ha a hozzáadott USB-s hangkártyán keresztül használod, akkor nincs mikrofon boost(Gyenge szoftver, vagy harware)."

"Csak nemrég vettem egy ilyet. USB-n csatlakoztatva, feltelepítve a driverét a Mic Boost opció hiányzik (Win7 64bit). Mások szerint a Mumble-n keresztül nagyon halk."

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7910) anytime válasza Tsebacsi (#7908) üzenetére


anytime
őstag

Szia Tsebacsi!

Egy Razer Chimaera vs CV2000 esetén milyen pro és kontra érveket vonultatnál fel?

Köszi,
A

(#7911) Tsebacsi válasza anytime (#7910) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ööö az első és legnagyobb hiba, hogy a Chimaera elsősorban X-boxhoz készültm sőt, más konzollal pl. nem is megy. PC-n pl. azt hallottam, hogy nem megy a chat funkció (hogy a hang megy-e, passz). A CV ugye PC-re készült, ajánlott kategória, habár pont a minap volt valaki, akit zavart a fehér zaja, és kicsi volt a fejére (2 méteres ember, nemcsodálom, nem konfekcióméret *bocsánat* :P ).

Alternatívát keresel a CV mellé azért kérdezed?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7912) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok nem értek annyira ezekhez a fülesekhez de a legjobbat szeretném venni a pénzemért nincs sok rá de ennyiért a legjobbat szeretném:)

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene hallgatás, Film, és játék:)

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? MAXIMUM 15 ezer forint + posta. Egyszerűen több most nincs rá:)

Vezetékes vagy vezeték nélküli? Vezetékes:)

Circumaural vagy supraaural? A fülem benne legyen a fülesben:) kicsi fülem van:)

Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? Tökmindegy:)

Milyen hangzást vársz? 5.1 reál:) Azt akarom nagyon szép hangzása legyen :)

Milyen csatlakozású legyen? Jack:) de gépen fogom használni úgy hogy mindegy:)

Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? Alaplapi hangkártya:// néha telefon:)

Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? Szeretem a gamer kinézetű cuccokat:)

kérem olyan írjon aki tényleg nagy guru ebben nem szeretnék rossz vásárt csinálni nincs rá pénzem:// :R

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#7913) Tsebacsi válasza Hubba12 (#7912) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Creative Sigma a te terméked! ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7914) Hubba12 válasza Tsebacsi (#7913) üzenetére


Hubba12
senior tag

tetszetős:D :C Köszönöm :R De ez a sigma ez stereo nem?

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#7915) Tsebacsi válasza Hubba12 (#7914) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Természetesen. Az usb-s végben van egy hangkártya, az csinál térhangzást, nélküle egy stereo mikrofonos fülhallgató.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7916) Hubba12 válasza Tsebacsi (#7915) üzenetére


Hubba12
senior tag

Ezt nem nagyon értem ne haragudj:) nekem 5.1es kéne vagy ez igy benne van vagy ezt most nem értem :F

Csak az ASUS!

(#7917) Tsebacsi válasza Hubba12 (#7916) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez virtuális 5.1, valós 5.1 csak 20ezren felül van. Az usb-vel csinál 3 dimenziós térhangzást.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7918) Hubba12 válasza Tsebacsi (#7917) üzenetére


Hubba12
senior tag

Ja értem remélem majdnem olyan jó:)

Csak az ASUS!

(#7919) Tsebacsi válasza Hubba12 (#7918) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Közel olyan jó, mint egy valós 5.1, csak ezt szoftveresen van generálva, nem hangszórókkal. Ráadásul a stereo zenére jobb mint egy valós 5.1.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7920) Hubba12 válasza Tsebacsi (#7919) üzenetére


Hubba12
senior tag

Na köszönöm szépen a segitséget:D :C

Csak az ASUS!

(#7921) Tsebacsi válasza Hubba12 (#7920) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szívesen, remélem tetszeni fog a füles is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7922) lexatan válasza skatebab (#7909) üzenetére


lexatan
csendes tag

Üdv!
Ez a mic boost opció hiánya engem is érdekelne, bár én sigmát nézek. Azon is hiányzik a boost? Köszi a választ előre is bárkinek, aki tudja!

(#7923) Csolaszol válasza Tsebacsi (#7917) üzenetére


Csolaszol
csendes tag

Az én Speedlink Medusa NX 5.1-em 10000 körül volt mikor vettem kb tavaly decemberben.
Az valódi 5.1 volt. Nagyjából megfelelt a fenti elvárásoknak.
Sajnos 3 hónap után az egyik felében egy hangszóró megadta magát, és nem tudtak csereként jack dugósat adni. Most én is 5.1-es fejhallgatót keresek.

(#7924) Tsebacsi válasza Csolaszol (#7923) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Speedlink-et és Geniust nem véletlenül nem ajánlunk...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7925) skatebab válasza lexatan (#7922) üzenetére


skatebab
tag

Nos igen 10k-s cuccot vesz az ember és a mik meg nem valami pöpec az azert nem vicces

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7926) neutron22 válasza skatebab (#7925) üzenetére


neutron22
tag

Szerintem 10k nem érvágás egy fülesért, de persze ez szubjektív viszont ezt a mikrofon mizériát nem értem. Nem lehet hogy valami beállítási probléma lesz? Vagy olyasmi aminek semmi köze a termékhez? Az az érzésem, hogy a felhasználók néztek be valamit(nem te hanem akik a véleményt írták a füleshez). Mellesleg ez a miki boost egy sz@r, mert sok programnál(pl skype, ventri, TS 2;3), recseg tőle a beszédhang. Ha van gond és halk írjatok privit hogy melyik programnál halk és megbeszéljük :R Nekem soha semmi gondom nem volt a Creative fülesekkel és a mikrofonnal sem

[ Szerkesztve ]

(#7927) Lmh


Lmh
őstag

Pár napja gyűröm az itt sokat ajánlgatott 3D Sigmát. Gyűjtömm a rengeteg gondolatot róla, majd írok egy hosszabb hsz-t.
Előljáróban annyit kérdeznék, hogy panaszkodnak TS-en a spanok, hogy baromi halk vagyok, holott maxon van minden beállítás. Ez akkor fordul elő, ha mute-ból kiveszem a távirányítón a fülest. Ekkor jó ideig nem tér magához, ami baromi zavaró. Erre valami ötlet?
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7928) vaakuum


vaakuum
addikt

Másfél hónappal ezelőtt kértem segítséget, ez volt a téma:
Az igényem egy vezetékes (legalább 2 méter), csak sztereó (remélem nem leszek megkövezve), lehetőleg zárt (ne nagyon szűrődjön ki belőle semmi, és a háttérzaj se nagyon szűrődjön bele), a fülem teljesen elférjen benne (ne nyomja és ne üljön rajta sehol), és legyen rajta egy jó minőségű(!) irányított mikrofon is, ami a környező hangokat minél kevésbé szedi össze, viszont az én hangomat nem torzítja és nem visszhangoztatja (a mikrofon fizikai leszerelhetősége pici előny, de nem feltétel).
Egyenlőre alaplapi hangkariba lesz, de ez változhat később.
Előny, ha van benne hangerő is, de nem kellenek sem durva mélyek, sem visító magas hangok. Olyan egyenletes tartományú, tiszta hangzású lenne az ideális. Poti sem nagyon kellene a madzagra, fölösleges hibaforrásnak tartom, ráadásul nálam funkciótlan. Kábele bírja a gyűrődést.
Lelkileg 15-16 eFt a fájdalomküszöb.

Akkor a Creative Tactic 3D Sigma volt az ajánlott. Most lenne lehetőségem vásárolni (ma délután akartam menni érte), erre éppen nincs a boltban, max rendelni lehet.

Még mindig az a nekem való optimális (rendeljem meg) vagy van már potenciálisan másik jelölt is ebben az árkategóriában, ami esetleg pont lenne a boltok polcain?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7929) Tsebacsi válasza vaakuum (#7928) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Szerintem maradjon a Sigma árban még mindig ez a legjobb. ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7930) Lmh válasza vaakuum (#7928) üzenetére


Lmh
őstag

Hát én tudnám szídni rengeteg szempontból a Sigmát, fogom is, de vannak jó tulajdonságai is. És ennyiért tényleg lehet, hogy ez a legjobb, annak ellenére, hogy vannak negatívumai.
Jólmegasszondtam.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7931) vaakuum válasza Lmh (#7930) üzenetére


vaakuum
addikt

Asszem akkor megvárom előbb a "másik oldali" véleményt is. Mást úgysem tudok tenni, a héten ebből már nem lesz füles.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7932) Lmh válasza vaakuum (#7931) üzenetére


Lmh
őstag

Szerintem is talán a Sigma neked a legjobb. Csak jól nézd meg a zsinór hosszát, mert nekem úgy rövid, hogy ülök az asztalnál, a gép az asztal lábánál van jobbra lent és hogyha hátradőlök a székben, már nem valami kényelmes, mert feszül a zsinór. Nem tudom hogy lehetne ennél sokkal közelebb hozzám a gép. Talán ha az asztalomon lenne, de ez elég ritka.
Mondjuk bedughatnám a ház elejébe is, csak nemtom....az olyan fura XD Olyan előérzetem van mindig, mintha onnan nem lenne ugyanolyan jó minőségű:P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7933) Hubba12


Hubba12
senior tag

- Razer Electra
- Asus Echelon

Ezt a két fülest még nyögősen bele tudnám szorítani a keretbe, jobbak ezek annyival mint amennyivel drágábbak? mivel tudnak többet vagy kevesebbet??

Csak az ASUS!

(#7934) Hubba12 válasza Hubba12 (#7933) üzenetére


Hubba12
senior tag

Bocsi le maradt hogy a sigma-hoz képest... :B

Csak az ASUS!

(#7935) DjAnGo


DjAnGo
csendes tag

sziasztok

mikrofonos lehetőleg zárt fülest keresek minél jobbat max 30 ezrem lenne rá(de ha fele annyiból is lehet igazán jót venni nem muszáj hogy nagyon drága vagy nagyon márkás legyen) játékra használnám de örülnék neki ha a zenét is "normálisan" lehetne vele hallgatni, eddig SS siberia v2-m volt, jobbra váltanék lehetőleg :)

köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#7936) anytime válasza Tsebacsi (#7911) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Köszi a választ ..., gondolkoztam egy csere lehetőségén ...

Ami a CV-t illeti, nagyon jó füles, nem bántam meg, hogy megvettem!

Ami miatt azonban elgondolkodtam:

- valamiféle alapzaj valóban van.
- hiányzik egy dokkoló, valami olyasmi, mint a Razer vagy éppen a TV-n használt Sony fülesemnél.

Persze, ezek nem olyan kaliberű problémák, hogy a biztost odadobjam a bizonytalanért, csak hát a kisördög :)

Köszi, egyenlőre maradok a seggemen :)

(#7937) Macka


Macka
veterán

A CM Sirusnál mire kell a jack-ek mellett az USB? Mert ha nem dugom be, akkor is ugyanúgy szól, csak nem világít. Viszont ha bedugom, akkor behallatszik a VGA "nyöszörgése" rendesen. :F

(#7938) drzozo válasza Macka (#7937) üzenetére


drzozo
senior tag

Az usb-ről kapja az áramot.

(#7939) Macka válasza drzozo (#7938) üzenetére


Macka
veterán

De mihez, ha anélkül is ugyanúgy szól????

(#7940) drzozo válasza Macka (#7939) üzenetére


drzozo
senior tag

Két usb akkor kell, ha nincs min. 5.1-es hangkártyád. Jack + usb, ha van hangkártyád. Gondolom usb nélkül nem működik a kezelőpanel.

(#7941) eXLusiVeee


eXLusiVeee
csendes tag

Sziasztok!
Én két fejhallgató között vacillálok!
Játékra és Zenehallgatásra használnám!

Az egyik: http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-kraken-pro

A másik: http://www.ttesports.com/productpage.aspx?p=7&g=ftr#.UiuDdcbwndU

Melyik lenne a legmegfelelőbb?

Üdv:eX

A válaszokat előre is köszönöm! :D

(#7942) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Újra nálam haver Beyer DT770 Pro fejhallgatója.
Az már kiderült (újra), hogy zenét iszonyatosan jó hallgatni rajta.
Most jön majd a játék teszt :D

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#7943) MarcZ válasza WinnerB0Y (#7942) üzenetére


MarcZ
senior tag

Jó sok mély van benne, emiatt is nagyon favorizált. Konkrétan az MMX300 az ugyanaz, csak egy mikivel.

A man's got to do what a man's got to do.

(#7944) WinnerB0Y válasza MarcZ (#7943) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Érzékelem, hogy jó sok mély van benne.
Az MMX300 tényleg ugyan az csak mikivel.
Meg 2x olyan drágán :D

EUNE: iNeeko

(#7945) vaakuum


vaakuum
addikt

A Creative 3d Sigma olyannyira eltűnt a hazai polcokról, hogy Iponnál a listában sincs, Hardverekrnél is másfél-két hetet mondanak, az is csak rendelésre. Valami van ezzel a márkával/típussal, hogy ennyire nem hoznak már belőle?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7946) Lmh válasza vaakuum (#7945) üzenetére


Lmh
őstag

PCX-nél sincs már?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7947) neutron22 válasza vaakuum (#7945) üzenetére


neutron22
tag

Zaklassátok Gianni27 -et ő majd meggyorsítja talán nektek a folyamatot. :R

[ Szerkesztve ]

(#7948) vaakuum válasza Lmh (#7946) üzenetére


vaakuum
addikt

Oda nem telefonáltam, de a listában már ott sincs.

A Corsair 1300-as az mennyivel rosszabb a 3d Sigmánál?
Esetleg a Corsair Raptor H3?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7949) skatebab válasza Tsebacsi (#7904) üzenetére


skatebab
tag

Sziasztok segitsetek mar legyszi mert azt irjak a boltok hogy nekik jack csatlakozoju creative fatality van. Most ennek van többfele valtozata vagy van hozza kulon usb-s atalakito a jack dugo mellett? Koszi

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7950) Tsebacsi válasza skatebab (#7949) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

2 féle van, egyik jack-es másik usb-s. HS-800 a jack-es, HS-1000 az USB-s.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.