Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) drzozo válasza Beowulf (#7548) üzenetére


drzozo
senior tag

Az általad írt hangkártya nem jó a Sirus-hoz. Neked olyan kell, amibe az 5.1-es jack-ek belemennek. A recon usb pedig csak stereóból (kizárólag zöld és rózsaszín jack-je van) csinál virtual 7.1-et.

(#7549) Norbika88: +1 CV1500

[ Szerkesztve ]

(#7552) Norbika88 válasza Tsebacsi (#7550) üzenetére


Norbika88
senior tag

Köszönöm.

(#7553) Lmh válasza MANTiS` (#7514) üzenetére


Lmh
őstag

Nekem volt, szerettem, csak nagoyn hamar nyomta a fejbúbomat.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7554) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
Volt Medusa 5.1-em és Roccat Kavem is. Most a 2. Medusám szart be és kéne füles, de most nem igen van pénzem 20k fölötti headsetre hacsak nem muszáj :P
Tegyük fel ez a creative alpha/sigma lenne, de mi a kettő között a lényegi különbség játékélményben és mire számítsak ezektől a sztereó cuccoktól én aki a fent említett fülesekkel zúztam az fpst. Igazából csak fps játékoknál számít nekem a hangzás (CS:GO trappok xD), mmoknál és egyéb fronton tök mind1 nekem, jó a 2000ftos füles is :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7555) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

Sziasztok!

Ez őszintén szólva nem tudom mennyire vág bele ebbe a témába, de szeretnék max 30.000 ft-ig beszerezni 1 fejhallgatót.Én a razer kraken pro-ra vagy a razer tiamat 2.2-re gondoltam.Nem tudom hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni.Szerintetek?Vagy valami más ötlet?

(#7556) Tsebacsi válasza Lmh (#7554) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A korábbi 5.1-es fülesek miről szóltak? Alaplapi vagy dedikált kártyáról? Ha előbbi, akkor szívesen ajánlom a creative sigmat vagy rage-et. Kimondottan jól szólnak és usb-sek. Ha utóbbi, akkor lehet akár egy hifi füles is talpas mikrofonnal (maxell retrodj) vagy superlux.

Szöcsbi: Nálad is az a kérdés min használod és mennyire kell zenére/játékra?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7557) Lmh válasza Tsebacsi (#7556) üzenetére


Lmh
őstag

[Alaplapiról] mentek.
De még adott a kérdés: Mi a különbség az Alpha és a Sigma között és megéri-e a 6000ft-os különbséget?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7558) Tsebacsi válasza Lmh (#7557) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor érdemesebb lenne egy usb-s creative-ot venned. Többünknek is van, nekem pl. rage, és nagyon elégedett vagyok vele, mind zeneileg mind térhangzásilag. És mivel stereo, zenére is jobb, mint egy 5.1-es füles.

Az Alpha "csak" 40mm-es driverekkel rendelkezik, és kicsit az anyaghasználata is egyszerűbb.

A Sigma már 50mm-es, fém fejpántos. A Rage közvetlen elődje, csak 1-2 "fícsörrel" (nem világít, nem beépített a hangkártya, egyszerűbb színek, THX nem SBX rendszer) tud kevesebbet.

Szerintem megéri a Sigma, az alphát a 10k körüli szegmensbe szoktuk ajánlani, a Sigma pedig már 16k körül van (A rage meg 20-22, de ott már megéri gondolkozni egy Corsair Vengeance 1500-on 25k-ér).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7559) Lmh válasza Tsebacsi (#7558) üzenetére


Lmh
őstag

Köszönöm szépen a kimerítő választ! :R
Nekem csak játékra kell, térhangzásra, igen közben találtam egy cikket, miszerint a sigmában acél(!) a fejpánt, zajszűrős a mikrofon (sokat TS-ezek, uh szerintem ez fontos és ezek szerint az alphában nem az!) és igen, 40mm helyett 50mm-esek a hanszórók benne (fogalmam sincs mennyit számít, sztem tök mind1 nekem :) )
Igen 20k fölött már nagyon gondolkoznék egy Corsair 1500-on, sőt, tuti azt vennék.
Ragenél már pont ez a csillivilliség meg a piros szín nagyon nem jönne be.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7560) Lmh


Lmh
őstag

Egyébként ennek a cikknek a legalján található Corsair HS1A-ról tudni valamit? Lehet egyáltalán kapni?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7561) Tsebacsi válasza Lmh (#7560) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyet már nem fogsz kapni sehol. A Sigma jó darab, ha tetszik, ne agyalj rajta sokat. Javasolnék még szívesen dedikált hangkártyás megoldást hifi fülessel, de szerintem az neked felesleges lenne (csak mindig van pár audiofil akik szerint csak az a jó, és mi hülyeséget beszélünk...).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7562) Lmh válasza Tsebacsi (#7561) üzenetére


Lmh
őstag

Jah, egészen belejöttem ebbe a sigmába :) 15ezerért tudom viszont csak megszerezni, de sebaj, jó lesz :)
Thx ismét :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7563) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

nekem főként játékra(bf3 majd bf4) kellene .és a térhangzás és a "tiszta" mikrofon nagyon fontos számomra. usb-set ha nem muszáj nem szeretnék.szóval akkor melyiket vegyem?

(#7564) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

és alaplapi hangkártyán menne ha erre gondlsz

(#7565) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7564) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Értem. A 2.2 nem rossz, sőt. A kraken viszont csak stereo, a kettő közül a Tiamat 2.2 sokkal-sokkal jobb lenne neked, még úgy is, hogy alaplapiról hajtod meg. Viszont nemtudom miért ódzkodsz az usb-től. Annyiért, amennyibe a Tiamat kerül, lehet venni Corsair-t, ami a kategóriája legjobbja.

Na mind1, a Tiamat 2.2 kiváló füles, erős basszusokkal, nem igényel drivereket, és kényelmes is. Ha azt gondoltad elsőnek, nem is kell tökölni rajta, meg kell venni. Jó darab, élvezni fogod! :K

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7566) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

hülye kérdés tőlem: usb-n keresztül is ugyan olyan jó mint jack-n keresztül?és a roccat Kave-ről mi a véleményed?

(#7567) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7566) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az usb előnye, hogy van egy külön hangkártyád beépítve, ami bármilyen gépbe (laptop, pc) dugva ugyanúgy fog szólni, csak a driverét kell telepíteni, és kész is van a térhangzás (a stereo füleseknéll természetesen virtuális 5.1/7.1).

A jack-es fülesekhez szoktuk ajánlani a dedikált hangkártyákat, mint a Creative Recon vagy az Asus Xonar, mert az alaplapi hangkártyák sokmindenre nem elegendőek, és nem is adnak szép tiszta hangzást, sok esetben térhangzást sem. A jack-es fülhallgató az igazi, főleg ha Hi-fi fülesről beszélünk, de az már egy egészen más tészta, nem gamer scene, hanem audiofilizmus ;)

Nem lebeszélni akarlak, sőt. A Tiamat 2.2 nagyon jó választás, és mondhatni pont egy öszvér, aminek majdnem mind1, hogy alaplapiba vagy külön hangkártyába van dugva.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7568) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

akkor a tiamatban így is lenne térhangzás?akkor roccat kave vengeance1500 vagy tiamat 2.2?

[ Szerkesztve ]

(#7569) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7568) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tiamat vagy Corsair. De szerintem vedd a Tiamatot, ha már azt nézted ki elsőnek, meg leszel vele elégedve. A Corsairt akkor javasolnám, ha kimondottan usb-set szeretnél, esetleg viszed ide-oda, vagy nem jön be a Tiamat kinézete (ezt kétlem :D).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7570) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

KöszönömSzépen!akkor tiamat. de nyugtass meg hogy van benne térhatás :)meg Attól tartok 1 kicsit hogy kicsi a fejem

[ Szerkesztve ]

(#7571) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#7567) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Na most ugye vannak ilyen idióták mint én. Akik a nem akarnak két fejessel rohangálni, hanem olyant keresnek amelyik mindkét célra tökéletesen megfelel... :B

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#7572) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7570) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bevallom pontosan nemtudom, de valószínűsítem, hogy tud térhangzást, ha más nem, a razer ilyenirányú programjával. A Corsair tuti, mert direkte erre lett csinálva (virtual 7.1). Igyekszem összevadászni valamit a Tiamatról. :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7573) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

rendben

(#7574) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7573) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na, azt találtam, hogy a Tiamat csak külön hangkártyával vagy a razer surround szoftverével ad térhangzást. Anélkül egy 2.2-es füles, bár van aki szerint jól hallani vele, mások azt mondják, nincs különbség egy sztereóhoz képest. A mélyeket viszont mindenki dícséri, ha ez számít valamit :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7575) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

és pl melyik hangkártyával?tudnál ajánlani egyet?(köszönöm eddigi munkádat :) )

[ Szerkesztve ]

(#7576) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7575) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egy ilyen megteszi: Xonar ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7577) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

Rendben köszi! és a DGX változata megéri az árkülönbséget?

(#7578) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7577) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt sajnos nem tudom megmondani, talán a saját fórumán vagy hangkártyákkal foglalkozó fórumon meg tudják.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7579) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

megnéztem annyi hogy más foglalatba megy bele.és még arra meg kérhetnélek hogy leírod hogy melyik szoftverről is volt szó az előbb amivel térhangzásúvá lehet tenni?

(#7580) Tsebacsi válasza Szöcsbi (#7579) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha van hangkártya, nem kell a szoftver, és esetleg fordítva. Amúgy ez az.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7581) WolfheartGR válasza Tsebacsi (#7580) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A hangkártya szoftvere tudja a virtual 7.1et. Nem kell a RAJzer bigyó feltétlenül.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#7582) Tsebacsi válasza WolfheartGR (#7581) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm ezt én is tudom :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7583) Kal-El


Kal-El
senior tag

Van valami spéci neve azoknak a füleseknek, amik nem körülölelik a fület, hanem csak rajta van a fülön?

(#7584) Tuco78 válasza Kal-El (#7583) üzenetére


Tuco78
tag

Igen van az ilyen füleseket supraaural-nak hívják.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7585) Tsebacsi válasza Kal-El (#7583) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ami meg körülöleli, az a circumaural.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7586) Kal-El válasza Tuco78 (#7584) üzenetére


Kal-El
senior tag

Köszi!
Nekem ez a circumaural nem bejövős sajnos. Fáj tőle a fülem + be is izzad, tehát duplán rossz. Egyedüli előnye, hogy a külső zajt nem engedi be.

[ Szerkesztve ]

(#7587) Szöcsbi


Szöcsbi
tag

mindenkinek nagyon-nagyon szépen köszönöm!

(#7588) Tuco78 válasza Kal-El (#7586) üzenetére


Tuco78
tag

Szerintem te kevered.
A circumaural a fejeden támaszkodik fel, ergo nem is fájhat tőle mert hozzá sem ér.
A külső hangok már megint más tészta mivel egy circumaural fülhallgató is lehet nyitott ami ugye valamilyen szinten ki és beengedi a hangokat(mondjuk a nyitott fülesek általában jobban szólnak.)Az izzadás meg valszeg a rossz minőségű műbőr fülpárnák miatt lehet egy jó minőségű plüssre érdemes cserélni azok nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7589) Kal-El válasza Tuco78 (#7588) üzenetére


Kal-El
senior tag

Vengeance 1500-ról van szó, nem tudom az mennyire rossz minőségű. +hozzáér a fülemhez, mert 190+ vagyok, ezért a fülem is nagyobb az átlagnál (gondolom én).

(#7590) Tuco78 válasza Kal-El (#7589) üzenetére


Tuco78
tag

Sajnos nincs tapasztalatom a Vengeance 1500-al.
Viszont az biztos,hogy a supraaural fülesek általában sokkal kényelmetlenebbek mivel azok a füleden támaszkodnak fel ezért folyamatosan nyomják azt.Valami olyan circumaural fülest keress szerintem aminek baromi nagy a párnája és nem ér hozzá a füledhez.Sajnos konkrét ajánlatom nincs de itt biztos tudnak segíteni.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7591) Kal-El válasza Tuco78 (#7590) üzenetére


Kal-El
senior tag

Van egy régi Sennheiser PC151-esem és egyáltalán nem nyomja a fülem. Az supraaural pedig.

(#7592) Tuco78 válasza Kal-El (#7591) üzenetére


Tuco78
tag

Látod ezért is írtam,hogy általában.Engem például nagyon zavar a supraaural kialakítás de mindenki más.
Ha van lehetőséged mindenképpen úgy vegyél fülest,hogy kipróbálod a vásárlás előtt(hangzás,kényelem)

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7593) tmk_


tmk_
csendes tag

Sziasztok,
Szeretném lecserélni a fejhallgatómat és 2 típusra szűkítettem a listát:

1. Thermaltake SHK002ECBL TT eSports
2. Creative Labs HS-800 Fatal1ty

A kérdésem az lenne van e valakinek valamelyikkel kapcsolatban tapasztalata?

Nagyon szeretem a mély hangot, a választásomat főleg ez határozná meg.

Jelenleg Trust Bass Vibration Headset HS-3100-em van, csak sajnos már bizonyos hangerőpozíciókban nem szól vagy a bal vagy a jobb oldal, ezért szeretném lecserélni.

köszi a segítséget

(#7594) Tsebacsi válasza tmk_ (#7593) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Nekem a Creative nem Fatality-s verziója volt, nagyon szerettem (SB Live Arena), csak a pántja 2 év után eltörött. Hangzásban kimondottan jó volt, igaz nekem az usb-s verzió volt.

A TT Shock jó darab, a legtöbb teszt nagyon elégedett vele. Minőségben jobb szerintem a Creative-nál, és valószínű hangzásban is otthagyja. Természetesen csak akkor, ha dedikált hangkártyával használod. Zenére pl. kimondottan jónak mondják. Bár nekem a Creative is nagyon tetszett.

A legerősebb basszusokkal jelenleg a Razer Tiamat 2.2 rendelkezik, de az 22k körül mozog :(

Ha engem kérdezel, akkor Thermaltake. De javaslok egy Asus Xonar beszerzését mellé.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7595) Kal-El válasza Tuco78 (#7592) üzenetére


Kal-El
senior tag

Az a baj, hogy erre legtöbbször nincs lehetőség, mert egy 10 perces próba teljesen más érzetet/következtetést ad, mint egy teljes napos mindenre kiterjedő használat. Össze sem lehet hasonlítani a két különböző időtartamú tesztet. Egyszerűen ezt nem tudod megtenni, kivéve ha nincs ismerős aki kölcsönadná 1-2 napra. Biztos veled is előfordult már csomószor, hogy valamit kipróbáltál egy kis időre és tetszett, viszont hosszabb használat után bizony előjönnek azok a dolgok, amik téged zavarnak.
Én még bérbe is szívesebben vennék 1-2 napra fülest, mint megvenni, aztán továbbadni csomó macerával.

(#7596) Tsebacsi válasza Kal-El (#7595) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Teljesen igazad van, de az elektronikai cuccok vásárlása mindig járt minimális rizikóval, akár egérről akár fülesről beszélünk. Ha pesti vagy, nézz be a pixel boltjába, ott szoktak lenni kirakva fülesek kipróbálásra. Esetleg MM, de ott ki tudja milyen hulladékok vannak :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7597) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Valami kis komolyabb fülest szeretnék vásárolni és segítséget kérnék benne. Elsőre kinéztem magamnak ezt: [Genius HS-G700], de nem tudom jól választok-e.

Nyilván azt tudom mi a különbség egy virtuális 5.1-7.1 füles és a valós 5.1 között...csak nem tudom a valós 5.1 megéri-e árban többet adni érte.
Azt nyilván szimpibb lenne már látatlanban is, hogy a real 5.1-ben ott 4 vagy 5?!! kis hangszóró van a párna mögött szóval valóban adja, hogy reális 5.1, de még sohasem hallottam ilyet. Mennyire valós a hangzása egy rendes 5.1es házimozihoz képest??
Illetve ha jól tudom a virtuális 5.1-7.1 az rendes sztereó igaz csak trükközik kicsit és próbál térhatást kelteni??!!

Árban ha lehet nem mennék annyira a Genius ára fölé szóval ez olyan 15.000 kb...nem tudom ebben az árban egyáltalán említést érdemel a real 5.1 szóval kapható ilyen áron??
Ha egyszer veszek nem akarok gagyit venni, de 40.000-m sincsenek most ezért kellene egy jó választás és hát sajnos hasonlítási alapom sincs, mert se real se virtuált nem próbáltam még, de én húznék a real felé.

Apropó, csati ügyileg mindkettő típus usb-t használ???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7598) Tsebacsi válasza Brian_GT (#7597) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

A Cavimanussal kapcs. sokat nem tudok mondani, a gyártó neve maga nem jelent sok jót minőség terén, aztán ki tudja... A jó real 5.1-ek sajnos 20k fölött indulnak, Roccat Kave [link] pl. Természetesen a real és a virtual 5.1 közötti különbség tapasztalható/érezhető, de nem olyan drasztikus szerintem. Zoltankakuk ebben kompetensebb. Zenére pl. nem javasoljuk a real 5.1et mert nem lesz olyan jó, mint egy stereo-val.

Amit megadtál árat, pont egy légüres tér, alatta ott van a Creative Sigma [link] (14k), fölötte picivel az Asus Echelon [link] (18k) és a ThermalTake Shock One [link] (19k). Sajnos Creative Rage-et most nem lehet itthon szerezni, a gyári 80 euró meg kicsit borsos, annyiért már a Corsair 1500-at [link] szoktuk mondani (24k).

A real 5.1-ek nagy része (talán az összes?) jackdugós, ajánlott hozzájuk egy hangkártya pluszban (Asus Xonar). A virtualok ugye stereo-k, és szoftveresen oldják meg a térhangzást. Ehhez szinén igényeltetik egy hangkártya, amit egyszerűen egy usb-be integrálnak, vagy magába a fülesbe (pl. Rage). Ezek előnye, hogy bármilyen pc-be vagy laptopba dugva ugyanúgy szólnak, csak a drivert kell telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7599) Brian_GT válasza Tsebacsi (#7598) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én szeretem a Genius márkát...nem volt soha vele gondom, nyilván tudom hogy nem egy óriás márka.

Ezt amit linkeltél Roccat Kave ez nem tűnik rossznak bár ugye 23.000 volt..kicsit már megyünk sok fele árban :)

Zenére nem kellene úgymond, mert azt hallgatok 5.1ben napközben így ez játékra és esti filmnézésre lenne. De leginkább játék.

Creative Sigma gondolom akkor ő virtuális 5.1-es...annyira ő nem jön be sehogysem.
Akkor már a Genius.

Az az Asus Echelon ott nem értem nem látom a leírásokban, hogy miféle...ő még virtális 5.1? Még a hivatalos oldalon lévő link sem ír normálisan hogy miféle. ÁÁÁ :)

Az a Thermaltake az kinézetre is tetszik, meg az már valódi 5.1. Az tetszetős csak árban nem :)

Amit mondtál ez a Corsair 1500 ez miért a legjobb vétel úgymond, hogy azt szoktátok ajánlani?? Azt látom, hogy 7.1 real ő??? :) Az nem semmi mondjuk főleg, hogy árban ugyan ott van, mint pl előzőek..24k.

Jackdugós dolog nekem azért kérdeztem, mert 5.1 rá van kötve a gépre ugye az alaplapi hangra. Ergó nekem azok a csatik foglaltak és nem akarok ki be dugdosni ha fülest ha hangfalat akarok.

Erre nekem van leágaztatva egy 3,5es jack leosztó...csak nem tudom ezek az 5.1es fülesek 1 vagy 2 jacket használnak???

Háát feladtad a leckét nem tudom hallod :) Vonz a real 5.1.

Innen talán a Roccat Kave ls a thermaltake ami még talán beleférne az +5.000Ft

Ha jól látom ott mindkettő real 5.1.... te melyiket mondanád inkább és miért??

Köszi a segítséget!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7600) tmk_ válasza Tsebacsi (#7594) üzenetére


tmk_
csendes tag

köszönöm a segítséged, így már könnyebb lesz választanom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.