Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) imrufo válasza Dexter-2000 (#7650) üzenetére


imrufo
tag

A CV2000 kifejezetten vezeték nélküli, az usb-s jeladó nélkül nem működik. A kábel csak a töltésre való.
Laptopról nem tudok nyilatkozni, de asztali pc-ről semmiféle zajt nem szed össze.

Ja, és otg kábellel egy Note2-re dugva is simán működik! :D

[ Szerkesztve ]

(#7652) Ultrazord


Ultrazord
tag

üdv

mikrofonos wireless fülest tudtok ajánlani? jó lenne ha több árkategóriában akár.

köszi

(#7653) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Speedlink Medusa 5.1-em jobboldali hangszórója/i bizonyos hangszíneknél (jellemzően a mélyeknél) berecseg. Lehet ezt valahol javíttatni? Érdekes a Kave-m jobboldala ugyanezt csinálta a 2 éves gari lejárta után 2 héttel, kuka is lett belőle, mert halálosan idegesített :W
Előre is :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7654) Tuco78 válasza Lmh (#7653) üzenetére


Tuco78
tag

Szia!

Mielőtt kidobnád azért nézd meg nincs-e túlvezérelve mert ez a berecsegés jellemzően akkor szokott jelentkezni.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7655) Lmh válasza Tuco78 (#7654) üzenetére


Lmh
őstag

És azt eszik vagy isszák és hol eszik és hol isszák és mivel eszik és mivel isszák, jah és hogyan?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7656) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Üdv!

A véleményeteket szeretném kikérni a Sennheiser egyik Gamereknek szánt fejhallgató típusáról, a PC 320 GAME-ről. Van aki próbálta már? Hangminőségre, ár/érték arányra milyen? Mivel Sennheiser, így feltételezhetőleg hangzásban lepipálja a vele azonos árkategóriában lévő kimondottan PC Gaming cuccokra szakosodott gyártók fejhallgatóit.
Találtam egy boltot, ahol most nagyon jó áron (15890 Ft) hozzá lehet jutni: [link]

(#7657) Tuco78 válasza Lmh (#7655) üzenetére


Tuco78
tag

"Túlvezérlés: túl magas jelszint, amelyet a hangszóró nem képes torzítatlanul megszólaltatni."
Nézd meg a hangkártyád driverében az Equalizer beállításait.
Sokan teljesen maxra szokták húzni a mélyeket,hogy jobban szóljon ezzel könnyedén túl tudod vezérelni a fülesed.Értelme nem sok van mert a Speedlink Medusa 5.1-ed úgysem fogja tudni megszólaltatni ezeket viszont a túlvezérléstől produkálhatja ezeket a nem kívánt hangokat.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7658) Tsebacsi válasza Trk.Adam87 (#7656) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Attól, hogy valami Sennheiser, még nem pipál le semmit csak úgy. A füles amúgy nem rossz, kiegyensúlyozott, jó hangzású, nyitott. De szigorúan ajánlott hozzá egy dedikált hangkártya is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7659) Tuco78 válasza Trk.Adam87 (#7656) üzenetére


Tuco78
tag

Tsebacsi kollégának teljes mértékben igazat kell adjak!
Azzal,hogy a sennheiser felirat díszeleg rajta még nem feltétlenűl lesz jó is!El kell,hogy keserítselek de a PC 320 GAME egyáltalán nem szól jól.(volt szerencsém próbálni)
Mondjuk attól is függ mihez hasonlítjuk...
Sajnos a sennheiser hedsettjei küzül talán csak a pc350-360 üti meg alulról a hifi füleseik hangminőségét.
(De azoknak elég riasztó az árcédulájuk és egyáltalán nem érik meg az árukat)
Ha jó hangzásban gondolkodsz akkor inkább egy Sennheiser HD555 vagy valamilyen hasonló kaliberű stereo füles és egy plusz mikrofon.Ehhez azonban mindenképpen szükséged lesz egy jó hangkártyára is(pl:xonar)

[ Szerkesztve ]

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7660) Ultrazord válasza Ultrazord (#7652) üzenetére


Ultrazord
tag

g930 ról mi a véleményetek?

(#7661) Tuco78 válasza Ultrazord (#7660) üzenetére


Tuco78
tag

Ennyi pénzért már jót is vehetsz... :N

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7662) Ultrazord válasza Tuco78 (#7661) üzenetére


Ultrazord
tag

például?:)

(#7663) Tuco78 válasza Ultrazord (#7662) üzenetére


Tuco78
tag

Ha mindenképpen mikrofonosat akarsz akkor Sennheiser PC360.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7664) Ultrazord válasza Tuco78 (#7663) üzenetére


Ultrazord
tag

vezeték nélkülit szeretnék, amúgy ez meg majdnem 2szer annyiba kerül

(#7665) drzozo válasza Ultrazord (#7660) üzenetére


drzozo
senior tag

Mennyiért jutnál hozzá? Mert ha bolti áron, akkor inkább a CV2000.

(#7666) Tuco78 válasza Ultrazord (#7664) üzenetére


Tuco78
tag

Ha sok pénzt akarsz fizetni egy olyan fülesért aminek a hangminősége kis túlzással a szokol rádió szintjén van akkor vegyél nyugodtan vezeték nélkülit :)
Tudom,hogy kényelmes mert nincs madzag de mindenképpen kompromisszumot kell kötnöd:
vagy a vezeték vagy a szar hangzás....
A kétszer annyi azért erős túlzás lehet bár nem vagyok tisztában az új áraikkal se az árúkereső szerint a Logitech g930-58ezer a sennheiser pc360-40ezer.Több helyen nem néztem de biztos van szórása az áraknak...

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7667) Ultrazord válasza drzozo (#7665) üzenetére


Ultrazord
tag

30ezer körül

köszi a válaszokat

(#7668) Tuco78 válasza drzozo (#7665) üzenetére


Tuco78
tag

Tényleg nem kötekedésből kérdezem de légy szíves magyarázd el miért jó egy USB-s fülhallgató?
Az Én ellenérveim:
-Csak PC-hez lehet használni
-Az usb-s hangkártyák amit tartalmaznak egy alaplapi szintjén vannak
-A hangminőségük sem a legjobb
Most hirtelen több minden nem jut eszembe de ez szerintem bőven elég negatívum!
Szóval Én nem értem mi értelme van ilyet venni de ha tudsz logikus érveket amik mellette szólnak akkor elfogadom(Én sajnos nem találtam ilyet)

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7669) Tuco78 válasza Ultrazord (#7667) üzenetére


Tuco78
tag

A ph-n árulnak egy sennpc360-at:
http://hardverapro.hu/apro/uj_sennheiser_pc360/hsz_1-200.html
Új 2év garral.Nem hiszem,hogy találsz jobb minőségű mikrofonos fejhallgatót.
De az én ajánlatom mégis inkább ez:
http://hardverapro.hu/apro/sennheiser_hd_555_fejhallgato_ujszeru_elado/hsz_1-200.html

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7670) drzozo válasza Tuco78 (#7668) üzenetére


drzozo
senior tag

Szerencsétlen (nem vagy szerencsétlen, ne aggódj!) társad vezeték nélküli fejhallgatóra kért javaslatot. Erre te javasolsz neki egy vezetékes fejhallgatót. Nyilván elsősorban mi is vezetékeset ajánlunk (ha tehetjük, randomra nem mondunk wireless-t), de mivel nem írta le az első hozzászólás szerinti igényeit, ezért te sem tudhatod azt, hogy miért kell neki vezeték nélküli, mire szeretné azt használni. Csak, hogy tovább menjek, a következő hozzászólása egy G930 volt, amiből értelemszerűen lehet következtetni arra, hogy nagy valószínűséggel PC-hez/vel szeretné használni. Tőlem kapott egy olcsóbb, de hangzásban ugyanolyan jó fejhallgatót. A Corsair Vengeance 2000 az árkategóriájában a legjobb életképes, vezeték nélküli megoldás.

Ha én a szoba másik sarkából akarom nézni a számítógép monitorján a filmet, és hallgatni azt (pl. ne zavarjak másokat, a kanapém meg csak ott van), akkor hiába fogsz nekem 3 méteres kábelű, dupla árú Sennheisert ajánlani, nem fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#7671) Ultrazord válasza Tuco78 (#7668) üzenetére


Ultrazord
tag

érthető érvek, viszont én utána olvastam, és olyanok dicsőítik a hangzását, akik próbáltak már már wireless cuccokat is.
Van jages utcára, ezt otthon használnám, utcára semmiképpen nem viselnék fejhallgatót, így felesleges számomra, hogy usb vagy sem, füles meg mindenképpen mikrofonnal kell.
Pc-n kívül amúgy sem használnám másra, még itthon sem, nincsenek kütyüim, okos telefont sem tervezek, jó nekem a gyökér régi :)
Ha meg lesz, akkor meg fülhallgatóm van, vagy szerzek egy headsetet, ami nem ekkora, ha kocsiban kéne beszélgetni.

még egyszer kösz, még várok természetesen a vétellel, olvasgatok, csak hajlok e felé

(#7672) Ultrazord válasza Tuco78 (#7669) üzenetére


Ultrazord
tag

Sajnos elegem van már a vezetékes fejesekből, a kábel törik, igaz a mostanim évekig bírta, de a mikrofon tuti kábel törés miatt halt meg jóval korábban, most meg elmegy a hang is már. Sokszor beleakadok, rálépek, miegymás. Sennheizer pc150em van most talán.

(#7673) Tuco78 válasza drzozo (#7670) üzenetére


Tuco78
tag

Ebben igazad van soha nem tudni kinek milyen igényi vannak!
Lehet nem éppen a hangminőség az elsődleges...
Ez számomra nem merült fel mert arra gondoltam ha valaki bármilyen hangcuccot tervez venni annak az az elsődleges,hogy hogy szól!Mondjuk Én inkább vennék 1500Ft ért egy 5m-es hosszabbítót mint egy vezeték nélkülit de mindenki máshogy gondolkodik...

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7674) Tuco78 válasza Ultrazord (#7672) üzenetére


Tuco78
tag

A komolyabb fülesek kábele cserélhető szóval a kábeltörés nem igazán játszik :)
De te tudod.Én nemrég hallottam szólni a sony csúcs vezeték nélküli fülesét(az egyik haverom sony mániás)
most nem jut eszembe a kódja hirtelen de nem túlzok,hogy nem voltam tőle elájulva.
Amikor megkérdezte,hogy hogy szól emlékszem eléggé zavarban is voltam mert nem akartam leszólni és asszem valami diplomatikus válasszal ütöttem el a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7675) Tsebacsi válasza Tuco78 (#7674) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha az állításod szerint legkomolyabb Sony wireless füles sistereg, akkor megeszem a kalapom...

Az, hogy hangzásilag neked nem jött be, egy megint egggészen más dolog, nem véletlen van ennyi gyártó ennyi és annyi féle fülese. 2 hete egy AKG-t hallgattam, (K530 LTD), és nem pisáltam a nacimba a tulajjal ellentétben. Tudod miért? Mert én más hangokra "gerjedek", mint ő. Félnyitott füles volt, és inkább magas és középhangokra, gyengébb, de tiszta basszussal. Én pedig az erőteljes hangzást preferálom, mélyekkel. De érdekes módon nem szaroztuk le egymás cuccát, csak megbeszéltük, hogy nekünk más és más (Még zeneileg is) jön be. Ráadásul mivel hi-fi füles volt, a telefon alig bírta meghajtani, a kis Sennheiser CXII-300 bezzeg üvölt vele...

Szóval ami neked bejön/nemjönbe egy dolog, de mást emiatt lebeszélni róla buta és felelőtlen dolog, mert itt nem csak saját tapasztalat alapján ajánlunk, hanem több nevesebb teszt átbogarászását követően.

Ha nem vagy a wireless pártján, inkább ahhoz a témához ne is szólj hozzá, ahogy én sem teszem a mér sistereg a fülesem témához, mert halovány lövésem sincs, és nem akarom bevinni az illetőt a málnásba...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7676) Tuco78 válasza Tsebacsi (#7675) üzenetére


Tuco78
tag

Azt egy szóval sem mondtam,hogy sistereg viszont ennyi pénzért egyáltalán nem szólt jól.(mondjuk ez meg relatív,de aki hallott már jót annak van viszonyítási alapja felmérni ezt)
Sajnos az viszont tény,hogy a vezeték nélküli soha nem lesz olyan mint a vezetékes!
Ezért úgy gondolom talán nem követtem el túl nagy felelőtlenséget,hogy ezt le is írtam.
Viszont abban teljesen igazad van,hogy mindenkinek más jön be sőt az sem mindegy milyen zenéhez(hangokhoz) akarja használni valaki!Azért írtam zárójelben a hangokat mert végül is minden hangokból áll és egy füles sem tesz különbséget mondjuk egy robbanás vagy egy üstdob közt ha mondjuk ugyanolyan frekvenciájúak még ha "gamer"is. Ha jól emlékszem a K530 LTD 55ohm ellenállású ezt már nehezebb meghajtani.Valószínűleg ezért is hallottad gyengébbnek.De én személy szerint szólni nem hallottam ezért nincs is róla tapasztalatom!

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7677) skatebab


skatebab
tag

sziasztok légyszi segítsetek ,van egy kombinált jack csatlakozós laptopom ,egy genius mikrofonos headsetem és ez az elosztóm [link]
de sehogy sem tudom működésre bírni a mikrofonom,ill. recseg is a hang ha mozgatom az elosztó kábelt,mikrofon úgy sem működik ha csak azt dugom be a laptopba (nincs benne a hang menü "felvétel"listában)

milyen kábel kellene nekem hogy működjön egyszerre egy jack-ről mindkettő?
vagy melyik megoldás lenne az ideálisabb?

-jack-es fejhallgató & usb mikrofon?(laptophoz!)
-alapból kombinált egy jack-es headset? (gondolom drága és ritka)
-usb-s headset mikivel? (erről vélemény minőségükről?)

mi a véleményetek ilyen usb-s csíptethető/talpas mikrofonokról?
thx

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#7678) Kal-El


Kal-El
senior tag

Nem tudjátok mi befolyásolja ezt a fehér zaj effektust a wireless füleseknél? Mert rengeteg egymással teljesen ellentétes véleményt olvastam eddig úgy általánosságban. Valaki szerint nem zavaró/nem észrevehető, mások szerint meg nagyon rossz. Ezért jó lenne tudni, hogy alaplap függő-e, vagy van-e bármi beállítás, ami ezt befolyásolja? Vagy esetleg csak az emberek megítélése ennyire szögesen ellentétes?

(#7679) Tuco78 válasza Kal-El (#7678) üzenetére


Tuco78
tag

Én az utóbbira szavaznék.
Az tény,hogy a wireless füleseknél van aztán valaki meghallja valaki nem.
De ha biztosra akarsz menni akkor a vásárlás előtt mindenképpen próba.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7680) Tsebacsi válasza skatebab (#7677) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ha laptopról van szó, miért nem használod a laptop mikrofonját? Megkímélne ettől a küzdelemtől. Amúgy ha nem megy és recseg, akkor nagy valószínűséggel az elosztóval lesz a baj. Vagy pedig usb-s headset, ami az egészet megkerüli ugye. A Rage pl. usb-s és jack-es is, ráadásul kombinált :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7681) neutron22 válasza skatebab (#7677) üzenetére


neutron22
tag

(#7677) skatebab
Az a a baj, hogy a két jel zavarja egymást. Neked a legolcsóbb megoldás egy egyszerű USB s hangkártya ami kb 1000 FT és minden problémád megoldódik.

(#7678) NxAlex
Ez zajforrástól függ és vannak felszerelések amik ezt jobban szűrik.

(#7682) Kal-El válasza neutron22 (#7681) üzenetére


Kal-El
senior tag

Felszerelés alatt, füleseket értesz?
Vagy más alkatrészeket, kiegészítőket?

[ Szerkesztve ]

(#7683) fbite


fbite
csendes tag

hello mindenki.
vettem egy roccat kave 5.1 fülest és szeretném a telómhoz is használni.
hálózati adapterem már van hozzá ami usbs és napelemes is szoval sokhelyen tudom használni
engem az érdekelne hogy 3x3.5 jack elosztó van? mert én eddig csak 2x3.5 össel találkoztam az meg csak stereo.:S

(#7684) Tuco78 válasza fbite (#7683) üzenetére


Tuco78
tag

Na most komolyan mihez akarod használni útközben amihez 5.1-et akarsz?
Arról nem is beszélve,hogy ha azt az egy jelet elosztod 3felé akkor az vajon mitől is lesz 5.1?

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7685) Tsebacsi válasza fbite (#7683) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nanana nenene azért ezt már tényleg ne. A telefonod nem fogja tudni meghajtani. Használd szépen valami sima stereoval, a Kave NEM ERRE való. :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7686) Tuco78 válasza fbite (#7683) üzenetére


Tuco78
tag

Kicsit érthetőbben:
Hiába osztanád el a telefonodról jövő jelet 3felé az nem lenne 5.1
Gondolom a telefonodról zenét akarsz hallgatni ezért a zöld jelzésű jack-et dugd be.
Amúgy a zene 5.1-es módban sokkal rosszabbul szól tehát nem sok értelme van.
Amúgy meg Tsebacsinak igaza van nem lesz erre jó.
Mondjuk a kave csak 32ohmos ezért még sztem.éppen meghajtja a telód valamennyire(bár az attól is függ milyen a telefon)de az biztos,hogy nem fog jól szólni!

[ Szerkesztve ]

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7687) fbite


fbite
csendes tag

oké :D köszi értem. akkor elég a sma 2 dugos stereo?
és amugy nokia lumia 800 telom van nemtudom meghajtja-e

(#7688) Tuco78 válasza fbite (#7687) üzenetére


Tuco78
tag

Hagyd a fenébe azt a kave-et amúgy sem jó zenehallgatásra.
Most megint nem tudom mire is gondolsz mivel a stereo füleseken csak 1dugó van.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7689) Tsebacsi válasza fbite (#7687) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ne akarj 5.1-es fülest nem számítógépbe dugni. Sem egy telefon, sem egy médialejátszó, sem egy tablet nem képes őket meghajtani rendesen. Vagy nem szól, vagy halk lesz, semmi értelme nincsen. Csak 1-2 darab van úgy megcsinálva (Creative Rage), hogy tudod használni usb-ről és jack-ről is, és összevont jack-je is van, hogy a telefonon headsetként funkcionáljon.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7690) neutron22 válasza Kal-El (#7682) üzenetére


neutron22
tag

(#7682) NxAlex
Felszerelés alatt Füleseket és az adó/vevő szerkezetet értem + magát a környezetet (asztali vagy laptop). Nyilván egy Wireless nek mindig lesz némi alapzaja, de nem mindegy, hogy mennyire durva. Amiket ajánlunk már az a tartomány ami nem zavaró vagy nem észrevehető.

(#7683) fbite
Elég perverz egy ekkora batár fülessel és egy kábelrengeteggel zenét hallgatni az utcán. Ha nem haragszol én biztos nevetnék főleg ha a mikrofon közben az orrodba lenne dugva, de sajnos amit szeretnél az nem fog működni. Egy nagyon gyenge sztereó fülest tudsz kihozni belőle max, amit a kollégák írtak is. Szerintem vegyél egy "agybadugós" fülest AKG vagy Sennheiser gyártótól és nem fogsz bennük csalódni.

[ Szerkesztve ]

(#7691) Lmh


Lmh
őstag

Na megrendeltem a Sigmát, bízom bennetek! Egyszer már csalódtam PH-s füles-ajánlásban, ez az utolsó esély xD

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7692) Tsebacsi válasza Lmh (#7691) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szinte reszketek. :DDD
Kérdés mennyire szereted a basszusokat, ennek elég erős. Pl. az Asian Dub Foundation - 1000 mirrors lúdbőrődzős a Rage-en :D

zoltankakuk:Kolléga, fülesnézést mikor ejtjük meg, vagy már elcsábultál?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7693) drzozo válasza Lmh (#7691) üzenetére


drzozo
senior tag

Ennyiért magadtól sem tudnál jobbat választani. ;]

(#7694) Lmh


Lmh
őstag

Annyira nem szeretem az erős basszust :P De azt hallottam, hogy a szoftverében amúgy is utána kell állítani. Majd jól lehúzom :) Nem-e?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7695) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

TS3 miatt szeretnék kényelmes fejhallgatót venni. A legolcsóbb és ajánlható fejhallgató a Sharkoon Rush?

Előre is köszi a választ. :)

Üdv.

(#7696) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy a Sennheiser 363D fejhallgató miért tűnt el a magyar piacról. Nem lehet sehol kapni, de a gyártó oldalán még mindig hirdetik. Tudnátok javasolni ehhez hasonló jó vagy még jobb minőségi fejhallgatót ami kiváló headset is egyben? Vagy esetleg a Sennhesier ki fog adni egy újabbat? Fontos, hogy headset is legyen egyben.

(#7697) Tsebacsi válasza Willie (#7695) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Igen, a Rush a legolcsóbb darab a már ajánlottak közül. Több ember vett már, és mindenki pozitívan nyilatkozott róla.

Mexidos: Esetleg Amazon? PC-363D
Amúgy passzolok, én sosem adnék ennyit egy "gamernek" mondott fülesért, itt már simán bejönnek a stúdiófülesek + hangkártya.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7698) neutron22 válasza Mexildos (#7696) üzenetére


neutron22
tag

Ha PC 363D nem is, de PC360 van PH -n itt. Szerintem ez is sokba kerül és nem vagyok meggyőzve teljesen, hogy ez jó választás. Inkább a HD555 + egy miki. Vagy ebből az árból kijön 2 füles külön használatra.

(#7699) Tuco78 válasza neutron22 (#7698) üzenetére


Tuco78
tag

A PC360 nagyon jó headset!
Nekem volt alkalmam kipróbálni.Ez már hozza a senntől elvárható minőséget és hangzást!
Ha van rá pénze az illetőnek akkor nyugodtan vegye meg mert a PC-s hedsetek a nyomába se érnek!
Az már más kérdés,hogy azért a hd555 jobb és a PC360 nem igazán éri meg az árát sztem.
Bár ha azt vesszük,hogy ennyiért razereket meg logikat árulnak akkor bődületesen jó vétel :)

[ Szerkesztve ]

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7700) neutron22 válasza Tuco78 (#7699) üzenetére


neutron22
tag

Nagyon jó én is használtam, de ennyiért van jobb megoldás csak annyit mondtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.