Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) bombibmw válasza Redneck (#12000) üzenetére


bombibmw
veterán

Én tegnap vettem egy Alpha-t.
Elsőre nem tetszett,mert egy kicsit mosottan szólt,túl sok basszussal.
Járattam pár órát már és beállítgattam.
Most már nagyon tetszik.
Igen szépen szól,valamint a hangerő is nagyon korrekt.
Ha ilyen árfekvésben nézelődsz,az Alpha megfelelő lesz,minden tekintetben.

(#12002) westlake


westlake
félisten

Sziasztok!

50-60k környékén ki milyen fejhallgatót ajánl? Nekem annó valaki ezt mutatta.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#12003) NTonee válasza Bulitt (#11997) üzenetére


NTonee
veterán

Ha nem lesz más lehetőség, akkor ez lesz. Annyi előrelépés van az ügyben, hogy a Sennheiser G4ME One mérete tökéletesnek bizonyult, viszont brutális ára van, kiesik. Mostanra amúgy 45ezerig tolta ki a limitet. :)

(#12004) nakos1212


nakos1212
senior tag

Olcsó gamer fejest ketesek, régebbi fps játékokhoz. Legyen rajta mikrofon, de ez opcionális, jó térhangzása legyen.

(#12005) CsonkaImo válasza nakos1212 (#12004) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Konkrét ár jól jönne, mert mindenkinek más az olcsó. Egyébként Creative Tactic3D Alpha, vagy a bevezetőben található kedvezőbb árú fejesek jöhetnek szóba.

(#12006) nakos1212 válasza CsonkaImo (#12005) üzenetére


nakos1212
senior tag

20 alatt kb 15 korul szeretnek

(#12007) CsonkaImo válasza nakos1212 (#12006) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkor Creative Tactic3D Alpha vagy Cooler Master Storm Sonuz. Amelyik jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#12008) nakos1212 válasza CsonkaImo (#12007) üzenetére


nakos1212
senior tag

Koszi szepen!

(#12009) d1abLo válasza nakos1212 (#12004) üzenetére


d1abLo
senior tag

ha van dedikált hangkártyád (xonar dg legalább) még a creative aurvana live is opció

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#12010) nakos1212 válasza d1abLo (#12009) üzenetére


nakos1212
senior tag

Egy sb audigy 1em van

(#12011) sss


sss
senior tag

Már majdnem eldöntöttem, hogy megveszem ThermalTake Shockot, de egyre jobban tetszik a Creative Tactic3D Alpha is. Árban kb. ugyanaz.

(#12012) bombibmw válasza sss (#12011) üzenetére


bombibmw
veterán

Jó fejes nagyon,nekem bejött.

(#12013) d1abLo válasza sss (#12011) üzenetére


d1abLo
senior tag

Attól függ, ha van dedikált hangkártyád inkább a shock, ellenkező esetben egyértelműen alpha

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#12014) sss


sss
senior tag

Alaplapi van csak.

(#12015) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

A múltkor már kérdeztelek titeket ps3 vezeték nélküli fejhallgató ügyben,de elég borsos árú fajhallgatót ajánlottatok. Biztos vagyok benne,hogy nem véletlenül..100%,hogy azzal járnék a legjobban.
Utána vettem egy 7.1-es sony fejhallgatót,ami vezeték nélküli,majdnem direkt ps3-hoz adták ki,de vhogy nem lett teljes az "élmény".
7.1-es hátéknál szinte semmi 3D hang nincs.
A maffia 2-nél már van vmi,az dts hangzású.

Most lenne egy elfogadható árú logitech g35,erősen gondolkodom a megvételén,de előtte megkérdeznélek titeket.
Hány hangszóró van ebben a fejhallgatóban? Itt olvastam tőletek először,hogy a komoly fejhallgatókban több hangszóró is van.Meg is ültek az írásotok elolvasása után... Nekem ez nagyon új,hogy egy fülre helyezkedő vmiben is lehet több hangszóró.Nem kicsit komoly technika.

Ha ebben a logitech g35-ben több hangszóró van és szerintetek tökéletesen kompatibilis a ps3-mal,megveszem.

Válaszotok előre is köszönöm!!

(#12016) Bulitt válasza Elims (#12015) üzenetére


Bulitt
őstag

A gyártói oldal leírása alapján PC-hez, tehát nem biztos, hogy PS3-al kompatibilis. Illetve a képek alapján nekem sztereónak tűnik és virtuálisan állítja elő a térhangzást. De sajnos nincs vele tapasztalatom. Viszont elég sok törött képet lehet róla látni a google-ba :)

[ Szerkesztve ]

(#12017) CsonkaImo válasza Bulitt (#12016) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sztereo, "csak" virtuális 7.1-et tud és USB csatlakozós így biztos kell hozzá valami driver, hogy legyen némi térhangzás. Tehát nagy valószínűséggel nem lesz jó PS3-hoz.

(#12018) Elims


Elims
veterán

Köszönöm szépen!

Sajnálom.. :-/

(#12019) mijos


mijos
senior tag

20K korul keresek fejhallgatot. Mit tudnatok ajanlani?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#12020) cattus válasza mijos (#12019) üzenetére


cattus
őstag

Az Összefoglaló nevűt. ;)

Do the thing!

(#12021) mijos válasza cattus (#12020) üzenetére


mijos
senior tag

Kapsz egy jutalomfalatot csak mert kurva vicces voltal. Ha szobatiszta leszel adok meg. Mi a raknak forumozol? Hogy gyujtsd a hozzaszolast? Komolyan nem ertem a magadfajta embereket akik segitseg helyett inkabb csak hatraltatnak es idegesitenek.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#12022) Bulitt válasza mijos (#12021) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem értem a hozzáállásodat! A fenti megjegyezés amit a kolléga közölt az helyénvaló és segítőkész. Mi sem gyűjtögetjük a hsz.-ket, szóval ezért van az összesítő. Amennyiben ez se lenne elég, fent jobb oldalon találod a keresőt.

(#12023) cattus válasza mijos (#12021) üzenetére


cattus
őstag

Kérlek szépen vegyél vissza ebből a stílusból. A személyeskedést pedig mihamarabb fejezd be, mert te fogod a rövidebbet húzni.
Érdekes, senior tag létére látom nem vetted észre, hogy az összefoglaló arra lett kitalálva, hogy aki először jár egy topikban, azt elolvasva tájékozódhatjon általánosságban.
Az meg aztán nagy hátráltatás, hogy megírom, hogy létezik egy olyan dolog, ami eddig úgy tűnik elkerülte a figyelmedet.

Azt hiszem veled egyelőre befejeztem, majd ha lehiggadtál, szólj.

Do the thing!

(#12024) Redneck válasza mijos (#12021) üzenetére


Redneck
veterán

Én sem vettem észre anno mert elég "láthatatlan" helyen van de nem kell a feszkó. Rendes srácok ezek és segítőkészek, szóval csak lazán!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12025) d1abLo válasza mijos (#12021) üzenetére


d1abLo
senior tag

20k körül.... kösz... milyet, mik az igényeid, mire akarod használni, mivel rendelkezel? ezek elég alapdolgok hogy beírod, még ha az összefoglalót lusta is vagy elolvasni.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#12026) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Megfutottam a kort mar a megfelelo topicban, ahol egy valaszt kaptam, egy termekkel :(, ezert fordulok Hozzatok.

Egy iPhone 4S-hez milyen fejhallgatot tudnatok ajanlani, amit biztosan meghajt? Zenere kellene.

Az ajanlas mellett talan nagyobb segitseg lenne a szamomra, ha azt meg tudnatok mondani, hogy milyen muszaki jellemzoket figyeljek a kivalasztasnal? A kuli munkat nem vagyok lusta elvegezni :), a google-val is joban vagyok :)

Elore is koszi,
A

(#12027) Redneck válasza anytime (#12026) üzenetére


Redneck
veterán

Ez egy másik topik, itt Gamer cuccokról van szó.

Zenei fejesekről itt tudnak mindent.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12028) anytime válasza Redneck (#12027) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom! :R

(#12029) kickboxko


kickboxko
tag

Üdv mindenkinek!
Pár hónappal ezelőtt ezen fórum tanácsára vásároltam egy platronics gamecom780-at (15k) ami abszolút bevált :) a probléma a következő:eltört... pclandnél vásároltam és csak remélem hogy akármi módon vlamennyit visszakapok belőle.Ha nem hát nem.Ha esetkeg van valakinek tapasztalata kérem ossza meg.

Szükségem lenne egy 5.1 vagy 7.1 es zárt fejhallgatóra mikrofonnal lehetőleg beépített hangkártyás.
Olvastam az összefoglalót és a crative alpha es Sigma között variálok ebben a szegmensben van aki esetleg tud jobb ajánlatot ami pclandnél is kapható.

Előre is köszönettel:
Kickboxko

"Life is simple"

(#12030) Exelsior válasza kickboxko (#12029) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én is ezeket ajánlom. Nekem speciel Rage van amit itt vettem a piacon jó áron. :)

Nagyon elégedett vagyok a fülessel.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#12031) CsonkaImo válasza kickboxko (#12029) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha nincs sok különbség árban a Sigma és Alpha közöt akkor mindenképp az elöbbit. Egyébként meg sok sikert az ügyintézéshez, lehet nem is kell majd új. :)

(#12032) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sziasztok!

Van itt olyan aki ebayról rendelt siberia v2-t? Egyáltalán megéri onnan? (gari miatt) Ha igen akkor melyik eladó megbízható? Köszi.

(#12033) kickboxko válasza CsonkaImo (#12031) üzenetére


kickboxko
tag

Köszönöm a válaszokat.

"Life is simple"

(#12034) Lacko32


Lacko32
tag

Üdv!
Használtam a keresőt,körbelestem mindenhol,de csak külföldi oldalon találtam leirást erről a fejesről..(azért irok kis rizsát,hátha érdekesebb :D )
Szóval,2 hete a dillemában vagyok,hogy gép elé,játékhoz keresek megfelelő nagyságú,hangzású fejhallgatót abba a bizonyos "normális" árkereten belül. Megakadt a szemem ezen a Logitech G930-as fejesen,külföldön jókat irtak róla,itt is 1-2 ember beszélt róla,de úgy különösebb véleményt még nem hallottam.
Egyelőre a lényeg a "tyúkbél megszűntetése a billentyűzet és környékén" projekt.
Emellett még az Asus új fejese,a ROG Orion Pro-n gondolkodom,és a Steelseries Siberia V2 Heat Orange-on.
Ha esetleg tudnátok tippet adni (nem muszáj ezek mellett érvelnetek,lehet más is) , kérlek,segitsetek. Nehéz dönteni,mivel már minden fejes nagyon kifinomult,preciz,és árban is nagyon hasonlóak.
Köszönöm előre is! :R

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#12035) d1abLo válasza Lacko32 (#12034) üzenetére


d1abLo
senior tag

Az orion pro az autó kuka. Az nagyon rossz fejes és abszolút nem ér meg annyit.

A G930 az jó választás ha vezeték nélkülit akarsz
A Siberia v2 HO szintén jó fejes, és van beépített hangkártyája is, szóval ha éppen nincs dedikált kártyád vagy laptop akkor jó választás. Viszont ha van jó dedikált hangkarid, akkor sima Siberia v2-t vegyél.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#12036) ma.ci23


ma.ci23
tag

Üdv!

Ezt néztem ki havernak,de egy kérdésem lenne még 3,5mm jack jó vagy inkább USB az új irány?

(#12037) Bulitt válasza ma.ci23 (#12036) üzenetére


Bulitt
őstag

dedikált hangkártya esetén jack, alaplapi vagy notebook esetén USB

(#12038) ma.ci23 válasza Bulitt (#12037) üzenetére


ma.ci23
tag

Hát alaplapi a hangkari,esetleg akkor még vmi hasonló füles 10-15k?

(#12039) ma.ci23


ma.ci23
tag

Ez az Alpha 3D USB-ben is létezik?[link]

(#12040) Redneck válasza ma.ci23 (#12039) üzenetére


Redneck
veterán

A Creative Tactic3D Alpha USB külső hangkártyás és abba kell a fejhallgató jack dugóit dugni. Ha a googlebe beírod elég hamar kidobja...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12041) ma.ci23 válasza Redneck (#12040) üzenetére


ma.ci23
tag

Akkor mégis mi értelme az USB-nek? :)
Vagyis mi a különbség?A sima és az USB között?

[ Szerkesztve ]

(#12042) Redneck válasza ma.ci23 (#12041) üzenetére


Redneck
veterán

AZ USB-s külső hangkártya csinál virtuális térhangzást a sztereó kimenetre. A hangkártyát használhatod más fejeshez is és a fejhallgatót más hangkártyához. Akinek nincs komolyabb hangkártyája azoknak jól jön ez a megoldás. Ha neked van akkor több fejes közül választhatsz, neked elég a jack dugós. Természetesen be kell kalkulálni hogy az ember máshova is megy esetleg gép nélkü és csak perifériákat viszl. Ilyenkor úgy járhat mint én: egy gagyi alaplapi hangkártya esetleg nem tud annyi kraftot adni egy Hi-Fi fülesnek hogy értelmesen szóljon.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12043) ma.ci23 válasza Redneck (#12042) üzenetére


ma.ci23
tag

Így már értem.Havernak lesz és neki csak egy elég régi alaplap és annak hangkártyája van.-de akkor inkább az USB-et vegyem neki?

(#12044) Lacko32 válasza d1abLo (#12035) üzenetére


Lacko32
tag

Sajnos nincs normális dedikált hangkártyám,belsőt használom(használnám).
Viszont szükségem volna a vezeték nélküli előnyökre,de ahogy néztem sok embernek akadt már baja vele. Néha az adó/vevő nem jó,akkor a töltő,indokolatlan okokból nem csatlakozik...csak ettől félek,na meg azért valljuk be külföldről rendelve is 40k.
Meg vagyok lőve :W

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#12045) stefyY válasza stefyY (#11694) üzenetére


stefyY
őstag

Gyakorlatilag most érkezett meg az a "zsírúj darab"... :)) 15 perce hozta a futár, egyenesen Hollandiából...nem volt zökkenőmentes, de legalább cserélték a sérült darabot. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12046) Redneck válasza ma.ci23 (#12043) üzenetére


Redneck
veterán

Ha 10-15 között kell akkor Creative Tactic3D alpha vagy 360Sigma. Előbbi 11-12 a másik 15-16. Az Xbox360-hoz is jó és elvileg jobb a külső hangkártyája kicsivel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12047) ma.ci23 válasza Redneck (#12046) üzenetére


ma.ci23
tag

Tetszik a 360Sigma is és még később x box-hoz is lenne használva és így rá kérdezek majd. :)

(#12048) BoneDragon válasza BoneDragon (#12032) üzenetére


BoneDragon
veterán

Senki?

(#12049) Lacko32 válasza BoneDragon (#12048) üzenetére


Lacko32
tag

Ne rendelj e-bayről! Jobb,ha M.o-ról rendeled,nem sokkal jön ki drágábbra. Bár attól függ melyiket akarod: A sima Siberia V2-t,vagy a V2 Frost Blue-t / Heat-et?!

[ Szerkesztve ]

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#12050) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani nekem, hogy mi a különbség ezek közt? CREATIVE Fatal1ty Gaming CREATIVE HS-800 Fatality. A HS-800 mintha nem létezne a Creative honlapján, az archív termékek közt se. Előre is kösz a segítséget!

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.