Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Tsebacsi válasza Lmh (#8100) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Másik gépen próbáltad-e már a fülest? Ott is driverrel illetve nélküle is ugyanezeket a hibákat genreáljal? Mert ha igen, én beadnám gariztatni szarni a véleményükre, nem jó a darab. Ha másik gépen jó, akkor valami a tieden nem kóser. Jobb illetve több ötletem nincs.

Láthatóan eddig csak a tieddel nem stimmel valami innen (ha van más is jelentkezzen, a memóriám néha rövid), nem kell verni az asztalt, valószínű azért nem válaszolunk, mert ötletünk sincs a problémádra, nem dirfekte hagyunk főni a saját levedben. Nyugalom, a hosszú élet ritka!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8102) drzozo válasza Tsebacsi (#8096) üzenetére


drzozo
senior tag

Pedig a Sirus az. Választhatsz jack + usb vagy usb + usb között. ;]

(#8103) Lmh válasza Tsebacsi (#8101) üzenetére


Lmh
őstag

Majd próbálgatom, köszi.
Azt, h nem írt rá senki, nem számonkérésből írtam, csak úgy leírtam, nem volt vele rossz szándékom.
Az a baj, hogy sokszor nem hiszek az emberek véleményének, mert nekik a szar is jó vagy nem használják ki rendesen azokat az opciókat amit én. Ha az én gépemmel nem stimmel össze a füles, nekem az is sigma-hibának számít, mert másik fülesnél nem jelentkezik ez a probléma. A rossz kompatibilitás nálam a füles hibája, na. Ha én bedugom, felrakom a drivert, felrakok mindent maxra és halk a mikim a világ egyik legnépszerűbb online multiplayer ingame voice chatjében, amikor az előző fülesemmel semmi gond nem volt, az nekem már a sigma számlájára írható. Ennyi. Nehogymá az alaplap meg a nemtommi hibája legyen.... Konfigom olvasható a profilomban, szerintem nem egy különleges összeállítás, hogy ehhez ne lehessen normálisan fülest kalibrálni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8104) Hubba12 válasza Lmh (#8103) üzenetére


Hubba12
senior tag

Nekem nincs mikrofon problémám a sigmával. Jobb mint a külön vett microfonom :R

Csak az ASUS!

(#8105) Lokids válasza Hubba12 (#8104) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem se az Alpha-val. Jobban szól, mint ami eddig volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8106) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Sziasztok mit ajánlotok 6-8 között én ozone rage st-t néztem az tetszik eddig látásra és olvasásra ez a befutó de nekem az kel hogy jó sztereo hangzást adjon pl bf 3 ban halljam honnan lőnek kb ez kellene nekem ha kihozható ennyiből a mikrofon nem muszáj csak rage en volt

(#8107) haypro válasza NOKA32 (#8106) üzenetére


haypro
senior tag

Ennyiért messze ez a legjobb:
Creative Fatal1ty Gaming Headset

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8108) Lmh válasza haypro (#8107) üzenetére


Lmh
őstag

életem legrosszabb fülese, de másnak lehet megfelel.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8109) haypro válasza Lmh (#8108) üzenetére


haypro
senior tag

Hát akkor veled van a probléma, ha neked a Creative Sigma és a Fatality is nagyon sz*r.
Az árukért a kapható legjobb és legajánlottabb fülesek, nem csak itt. Egyébként pontos mi volt vele a probléma?? :F

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8110) Tsebacsi válasza Lmh (#8108) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a vicc, hogy tényleg csak neked nem jönnek be a Creative cuccok, ha csak most visszaolvasol 2 oldalt, kb. 4-en írták, hogy nagyon meg vannak elégedve a Fatality-tól kezdve az Alphán át a Sigmáig a fülesekkel. Akkor??? :F

(#8106) NOKA32: Fatality ahogy a kolléga írta fentebb, vagy pedig Sharkoon Rush 4k körül ha spórolni akarsz, de a Fatality ajánlottabb. Az ozone cuccokat nagyon gyorsan felejtsd el...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8111) Lmh


Lmh
őstag

A fatality nekem tényleg nagyon szar volt. A Sigmának csak a mikrofonja idegesítő nálam, amúgy kényelmes, jól szól, jól szigetel... Még annyi, hogy a távirányítója szerintem baromi közel van a füleshez, ezért kb le sem ér az asztalig rendesen, szinte csak lóg ami nem túl jó, illetve ahogy mozog a fejem, az is himbálózik, mozog vele. Sokkal jobb lett volna, ha kb egy jó 50 centire teszik a fülestől. A mikrofon szerintem nem túl kényelmesen jön a száj elé. Túlságosan lentre tették a mikrofon csatlakozóját, túlságosan lefelé "mutat". Onnan kell ezt az állítható vezetékét a száj elé kanyarintani. Valahogy az előző füleseimnél sosem akadt a kezem a mikrofonba ha az arcomhoz, számhoz nyúltam, ennél meg folyton hozzáérek a mikrofonfejhez. Nem tudom pontosan mért, de valahogy nem jó a kialakítása. Emellett halk...
Ennyi. Amúgy király.
Volt már jópár fülesem, lehet ellenvéleményem.
Visszatérve a Fatalityre. Előtte nekem sennheiserem volt, medusám, utána volt sonym, kavem. Azt hiszem nem meglepő, hogy ezek közül a Fatality volt a legrosszabb, nincs ebben semmi különleges. Teljesen igazat írtam.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8112) Tsebacsi válasza Lmh (#8111) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Fatality természetesen ár-értékben kiváló, ettől függetlenül szarnak nem nevezném egy Kave vagy Medusa után sem, főleg azért, mert nem egy kategória és stílus. Ha a Fatality Gamingnek megfelelt játékra, akkor maradjunk annyiban, hogy nem lehet fos...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8113) Lmh válasza Tsebacsi (#8112) üzenetére


Lmh
őstag

Egyet értek. Kivéve az utolsó mondattal :D A Fatality Gaming feltételezem nem azzal játszik ami a legjobb, hanem amit a szponzor ad.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8114) neutron22 válasza Lmh (#8113) üzenetére


neutron22
tag

Ez én úgy gondolom kölcsönös. Egyik sem égetné magát, ha rossz lenne. Ez referencia, de ha nem lenne megfelelő a célra, akkor rendesen vágják maguk alatt a fát.

(#8115) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok!
Egy ütőképes gamer fejhallgatót szeretnék venni.
Véleményeteket kérném, hogy jó választás lenne egy Creative Tactic3D Omega.
A lényeg, hogy jó hangminőségű, kényelmes, USB-s, vezetéknélküli, és lehetőség szerint térhatású legyen.
Óckodok a vezetéknélküli átviteltől mivel a hang minőség romlásához vezet, viszont kényelmi szempontból hajlandó lennék kompromisszumokat kötni. :) Érezhető-e hangminőségi különbség pl. a Creative Tactic3D Rage és az Omega között?
Esetleg ha hasonló feltételekkel de jobb ár/értékű fejhallgatót tudtok ajánlani 20-30k között azt is szívesen várom.
Köszönöm.

(#8116) Tsebacsi válasza Fikasz (#8115) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Omegája itt senkinek nincs, összehasonlítás pedig szerintem nem nagyon volt még erről a két darabról. De a Rage wirelesse elvben a Wrath. Ilyen árban még a Corsair Vengeance 2000 ajánlott.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8117) Tomko78


Tomko78
őstag

Nekem speciel elég nehéz volt fülest venni , mert elég nagy a buksim és soknál hallottam hogy kicsi meg hogy szorít , amikor eltört fél évesen !! a Msi fülesem akkor telt be a pohár és kerestem egy fülest ami az én buksimra is jó , akkor találtam rá a Sennheiser PC 320 G4ma re , na ez egy über brútál nagy füles még nekem is ;] [link]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#8118) vaakuum válasza Hubba12 (#8083) üzenetére


vaakuum
addikt

hardver...-nél meg törölték a beérkező szállítmányt és megrendeléseket, mert a nagyker elvileg visszamondta...
Talán szerdán lehetne újra rendelni...

Mit szabad megvenni ebben az árban, ami jelen pillanatban is kapható előrendelés nélkül? Lassan két hete nincs fülesem, mert nincs Sigma a boltokban, pedig a lóvé megvan rá.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8119) vaakuum válasza vaakuum (#8118) üzenetére


vaakuum
addikt

Természetesen az igényem továbbra is az lenne, hogy körülölelje a fülemet, és ne nyomja azt, illetve zárt legyen, hogy mellőlem ne zavarjon a telefonálás, rádió, zene, film és egyebek, meg kifelé se lehessen hallani, ha nagyon ropognak a fegyverek. Mikrofonja legyen jó minőségű irányított.
Alaplapi hangkártyába menne.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8120) Tsebacsi válasza vaakuum (#8119) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Asus echelon talán. Ehh csak az 18tól indul jelenleg. Sigma Iponon nincs??

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8121) vaakuum válasza Tsebacsi (#8120) üzenetére


vaakuum
addikt

Csak a 360. De az jó PC-hez?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8122) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#8120) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A lehetőségek még: Thermaltake Shock, Razer electra, akár a fent említett Sennheiser Pc320 is, vagy a Cooler Master Storm Sonuz. A Genius Cavimanust nem feltétlen ajánlanám, csak ha nagyon tetszik.

(#8121) vaakuum: Nem az sajna Xboxos :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8123) Tomko78 válasza Tsebacsi (#8122) üzenetére


Tomko78
őstag

pl itt elég olcsó is a Sennheiser [link]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#8124) vaakuum válasza Tsebacsi (#8122) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez hogy szólhat, illetve mennyire fülbarát?
Ránézésre kicsinek tűnik a kagyló.

esetleg EZ még beleférhet, ha megfelelne a kívánalmaknak, bár ahogy látom, elég nagy az impedanciája....

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8125) Lmh válasza neutron22 (#8114) üzenetére


Lmh
őstag

A célnak mindenképpen megfelel, de a business és parasztvakított jancsikáknak eladott újabb és újabb példányok fontosabbak.
Érdekes nézni, hogy a nagy eseményeken a nagy steelseries által támogatott e-game csapatok mondjuk Steelseries XAI egér megjelenése után mind azzal tolják. Majd nézel egy kisebb versenyt vagy megnézed az otthoni/gyakorlótermi configjukat és a 70%-ánál ott figyel a jóöreg intellimouse 1.1 vagy 3.0 vagy deathadder.
Nagyon off, bocsi, hagyjuk is :)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8126) Tsebacsi válasza vaakuum (#8124) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Típust írjál, ne képet küldözgess :P De a második szerintem a Vengeance 1300. Azt nem nagyon ismerjük, kicsit gyengébb, mint az 1500, de hogy mivel, hááát...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8127) vaakuum válasza Tsebacsi (#8126) üzenetére


vaakuum
addikt

Corsair Raptor H3 Gaming volt az első (de gondolom nemigen ajánlott, ha képről nem ismerted fel :DDD )
a második meg valóban a Corsair Vengeance 1300.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8128) krizoli


krizoli
tag

Üdv!

Nem régiben érdeklődtem itt hogy mit ajánlanátok nekem, és végül a Corsair Vengeance 1500 maradt, de most néztem a hivatalos oldalon, hogy van még egy 1500-as (gondolom valami újabb). Kérdésem az, hogy érdemes arra várni hogy idehaza meg tudjam vásárolni ()egyáltalán lehet-e tudni előre hogy lesz-e), vagy nem?
Valamint amit akkor nem kérdeztem, de most azért felteszem, van-e valakinek tapasztalata már a Vengeance 1500-ról?

A válaszokat előre is köszi.

(#8129) Tsebacsi válasza krizoli (#8128) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szűrjél rá, vett már 1-2 ember ilyet itt. És igen, most jelent meg az új 1500, de hogy itthon mikor lesz elérhető, azt nemtudom.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8130) Fikasz válasza Tsebacsi (#8116) üzenetére


Fikasz
tag

Köszönöm az infót.
A Logitech G35 fülese direkt nincs felsorolva a Téma Összefoglalóban? A legtöbb infót róla találni és általában dicsérik.

(#8131) Fikasz


Fikasz
tag

Tsebacsi!
Ha elhagyom a wireless opciót és a térhatás felé tendálok akkor melyik lenne a legjobb választás 20-30k-s kategóriában? Esetleg a Corsair Vengeance 1500?
Pl.: a Sennheiser PC 360 40k feletti árával valóban annyival többet tud, vagy csak a nevét fizetjük meg?
Mondjuk zenei téren a Sennheiser már lerakott valamit az asztalra.

(#8132) Tsebacsi válasza Fikasz (#8131) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

A G35 azért nincs felsorolva, mert kb. 50-50% a jó és rossz kritika róla, gyakran hallani anyaghibákról, elektronikus dolgokról, mások meg évek óta gond nélkül használják. Csak akkor ajánljuk, ha valaki áron alul hozzá tud jutni, és kimondottan azt szeretné venni, mert olyanja van. :P

20-30k-ért, ha a térhatás a fő, akkor már real 5.1-ben érdemes gondolkodni, márha van hozzá PC. Mert akkor egy Asus Xonar hangkártya beszerzése ajánlott (kb. 6k HUF) és egy Roccat kave indulásnak. Viszont ezek a real 5.1-sek nem annyira jók mezei zenehallgatásra, csak ha 5.1 maga a zene is. Alternatíva pl. a Razer Tiamat 2.2, ami már 4 hangszórós, de erős basszusokkal operál, és zenére is jóval megfelelőbb. Vagy a Siberia v2, bár ez szerintünk kicsit túlhypeolt termék, de persze nem véletlen ekkora a felhajtás körülötte! Ez utóbbi lehet jack-es + Xonar vagy magában USB-s.

A másik "véglet" az usb-s stereo fülesek, amik virtuális térhangzást nyújtanak, ezek közül a Vengeance 1500 az ajánlott ebben az ársávban. Most jön ki a v2 verziója, de nem tudni itthon mikor lesz kapható, illetve, hogy jobb lett-e mint az elődje :(

A Senn 360 nem véletlen annyi, amennyi, de ez már egy olyan lélektani határ felett van, ahol szerintem az ember már simán vesz egy stúdió hi-fi fülest egy gamer cucc helyett, minőségben még lehet jobban is jár (persze lemond a mikrofonról, driverekről és programokról, stb).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8133) kaszaf válasza Fikasz (#8130) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Nekem nem vált be a G35 sajnos. Főleg szoftveres gondok vannak vele. A hangzással nem volt baj, meg az anyagminőséggel sem. A drivere viszont a mai napig rettentően gyenge, bugos. Legalább is én ezt tapasztaltam.
Nálam szinte az összes hiba előjött amire a logitech fórumon is panaszkodnak. De lehet nem volt szerencsém ezzel az egy darabbal.

[ Szerkesztve ]

(#8134) neutron22 válasza kaszaf (#8133) üzenetére


neutron22
tag

Nem hiszem, hogy az az egy darab volt gyenge minőség. Egyszerűen nem jó, de megjelenésekor nem igazán volt alternatíva. Azért magasztalták, mert nem volt összehasonlítási alap. Csak rosszat tudok mondani róla. Ár/ Érték meg egyenesen horror.

(#8131) Fikasz
Max G430 (mellesleg a felújított G35 G gombok nélkül és máshol van a poti meg kényelmesebb jobban szellőzik és fonott a zsinór) ami már jobban tetszett, de ennyi pénzért van sokkal jobb. Én nem venném meg a G35 öt újra még ha filléres téma lenne sem. A Korzi ezeröccá a fain választás, a Kave is nagy szerelmem volt én nagyon ajánlom, de ahhoz tényleg kéne egy jó hangkari. A Senn egy nagyon jó füles, de ennyi pénzért én Razer Tiamat 7.1 vagy Trittont AX720 5.1 vagy még CM Storm Sirus(de ilyenem sajna még nem volt) vennék. De nekem nagyon tetszett a Razer Tiamat 2.2 is tegnap adtam postára. A PC 360 szerintem szintén jó ötlet, ha megvan a piszkos anyagi rész is.

[ Szerkesztve ]

(#8135) hEngi válasza neutron22 (#8134) üzenetére


hEngi
tag

Én is nézegettem a siriust de arról is elég sok negatívumot olvastam. Főleg software gondokat. Mivel pedig senki nem cáfolta ezeket meg ezért hagytam inkább. De ha valaki mégis bevállalná írhatna majd róla pár szót :D

(#8136) NOKA32 válasza Tsebacsi (#7964) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Szia vissza olvasgatva idővel rátaláltam erre:[link]
És erre: [link]
A kettő ugyan az kivéve a beépített mini hangkarit meg talán egy két kisebb apróságot.Azt hittem az olcsobbik is 5.1 virtuál de most már tudom hogy nem és csak a hangkártya hiánya miatt ekkora az árbeli eltérés? :F
Mert ha a drágább kéne a lövés irányának megállapitásához ezen kivül még a creative sigmát néztem és ezt a shock ot.Szóval e-kettő közül melyik a jobb mint összeszerelés mint hangzás terén?

[ Szerkesztve ]

(#8137) Fikasz válasza Tsebacsi (#8132) üzenetére


Fikasz
tag

Köszönöm a hasznos infókat.
Olvastam egy pár cikket a többhangszórós fülesekről. Nem vagyok nagy szakértő, de ugye: úgy hallja az ember a pl. bal hátulról érkező hangokat, hogy a jobb fül is hallja csak halkabban. Így az agy könnyen be tudja határolni a hang irányát. A fülesen viszont csak bal oldalról hallható a hang és így bármelyik bal oldali hangszóróból jön, csak a bal oldali sztereót halljuk. Ezért ajánlják jobban a 2 hangszórós, de virtuális hangzást mely szoftveresen keveri a hangot mindkét fülnek. Mi az igazság alapja ennek?
Mivel zenehallgatásra és filmnézésre van egy AKG 242 HD fülesem ezért kimondottan a jóminőségű térhatásra vagyok rákattanva mivel csak játékra használnám. A Senn 360-at most 31k-ért ajánlanák újonnan, ezért az árért nagyon csábító, ha valóban jó a tárhatása. Persze egy komoly jack dugós füles mellé egy normális hangkártyát is beszereznék. Eddig az USB-sek között a Vengeance 1500 vagy a Siberia v2 a nyerő, jack dugós: Senn 360 a fent említett áron. Bánatom, hogy nem lehet őket sehol kipróbálni.

(#8138) n.gab válasza neutron22 (#8134) üzenetére


n.gab
aktív tag

Igen igen már nagyon várom! :DD

(#8139) Hubba12


Hubba12
senior tag

A sigmában 50mm-es vagy 40-mm es mágnes van? össze vissza találtam róla infokatXD a dobozán pedig nem találom.

Csak az ASUS!

(#8140) Tsebacsi válasza Hubba12 (#8139) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Sigma 50mm-es!

(#8136) NOKA32: A shock One jó cucc, jól is néz ki, a Sigmánál szerintem picit jobb majdnen minden téren (fene tudja), árban is majd 5k-val van fölötte. Szerintem jó választás, a kistesója valóban hasonló, de azért gyengébb nála, hisz ott meg 10k a difi.

(#8137) Fikasz: A fülesek lelki világát, illetve, hogy hogyan oldják meg a hangzást, sajnos én sem tudom. De nyugodt lehetsz, biztos, hogy a real 5.1 ha kicsivel is, de jobb, mint a stereo szoftveresen generált térhangzása, másszóval valódibbnak hat (zoltankakuk az igazi ismerője a real 5.1-nek, őt is lehet faggatni :D ).
Dönteni neked kell, ha Senn-t akarod, akkor ajánlott mellé a hangkártya, az USB-sek ugye megoldják ezt. Ha elfogadsz egy tanácsot, ha van jó zenei fülesed, inkább egy gamert vennék, én személy szerint a Vengeance-t, és azt lehet pc-be, laposba dugni, ugyanúgy fog szólni, a Senn vagy a jack-es Siberia sajnos ugye eszközfüggő kicsit. Az USB-s Siberia is jó, csak szerintem kicsit túlárazott.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8141) glspeter1


glspeter1
őstag

Egyenlőre a Hardver.......-től nem lehet Sigmához jutni, így gondolkodtam ismét egy G35-ön.
De látom nem sokat változott driver téren és nem túl pozitívak az itt olvasottak sem (más 5.1/7.1-hez képest).
Így ezt kihúztam. Kérdésem pedig:
Vengeance 1500 vagy Shock One ?
A sima Shock-ról elég gyenge visszajelzéseket olvastam. A nagy testvére olcsóbb mint a CV1500, de igazából mind a kettő nagyon tetszik. Így csak az érdekelne, hogy melyik szól jobban, melyikben jobb a basszus, a mély, a térhangzás... stb.

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8142) Tsebacsi válasza glspeter1 (#8141) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ebben a témában sajnos nem tudok okosat szólni, olvasgatni kell teszteket, illetve szarul hangzik, de belevágni és megvenni valamelyiket. Szerintem ezen a szinten nem lehet hatalmas bukót venni, persze minden szubjektív. Azt vedd szerintem, ami a szívednek kedves, amire jó érzéssel nézel rá, stb. És ha nem jön be, azt hiszem 3 nap visszavásárlási kötelezettségük van (erről pontosat én sem tudok, csak rémképek lebegnek a szemem előtt).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8143) Hubba12 válasza glspeter1 (#8141) üzenetére


Hubba12
senior tag

Ha ki bírsz egy hetet akkor lehet kapni sigmát itt is. itt :R

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#8144) glspeter1 válasza Tsebacsi (#8142) üzenetére


glspeter1
őstag

Értem. A gond az, hogy mindkettő nagyon tetszik és nehéz a választás (ez alapján persze).
Bár a CV1500-ról többet olvasni és alapvetően azok elég biztatóak.

(#8143) Hubba12 Várni csak azért nem szeretnék, mert 1.-jétől BF4 beta és már rágják a fülem a haverok, hogy ideje lenne beszereznem valamit, mert ez így nem állapot. :DDD :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8145) Hubba12 válasza glspeter1 (#8144) üzenetére


Hubba12
senior tag

JA jó értem :DDD Hát akkor gyorsan valamit be kell szerezni:D :C

Csak az ASUS!

(#8146) vaakuum válasza Hubba12 (#8143) üzenetére


vaakuum
addikt

Mivel engem is érdekelne egy ilyen fejes, ránéztem a linkre.
Milyen kedvezmények járnak a regisztrációval?
Az egy hét várakozás mire vonatkozik?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8147) Tsebacsi válasza vaakuum (#8146) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én ennél a boltnál 2 hetet vártam a Rage-re, és semmi sem történt, így nekem nemgyerebe. De azóta asszem mások már sikeresen vásároltak innen... Szóval a türelem itt fő erény :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8148) Hubba12 válasza vaakuum (#8146) üzenetére


Hubba12
senior tag

Arra hogy meg érkezik a termék. Hát azt nem tudom jár e valamivel a regisztráció. De azt tudom hogy itt van a legjobb árban és vásároltam már itt:)

Csak az ASUS!

(#8149) Tsebacsi válasza Hubba12 (#8148) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor hajrá!!! :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8150) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Corsair Vengeance 1500 zenei téren mennyire jó?
Egyedül amiatt töprengek a virtual 5.1-en, hogy azok talán stereoban is tudnak valamit domborítani :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.