Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Kali4


Kali4
tag

Sziasztok.
Valószínűleg megszületett a nehéz döntés. :) Gamecom 780 lesz az új fülesem.
Viszont még egy utolsó kérdést azért feltennék. USB-jack átalakító használható ezekhez? Ezen a fülesen csak USB van.
Köszönöm a segítséget. :D

(#8552) Tsebacsi válasza Kali4 (#8551) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Direkte USB-s, ha jack-es kell miért nem azt mondod???

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8553) Kali4 válasza Tsebacsi (#8552) üzenetére


Kali4
tag

Nem olyan lényeges a jack, csak olyan eshetőség miatt kérdézem, hamondjuk valami más/új op. rendszeren nem műköne rendesen USB-ről. Vagy esetleg mégis szükségessé válna valami miatt.

(#8554) Flashget válasza Tsebacsi (#8548) üzenetére


Flashget
félisten

de kell a mikrofon.
sigma egyértelműen a fém pántja miatt lett felírva, különben az olcsóbb alpha is elég lenne.
és az ilyen? STEELSERIES Flux igaz 18K de eddig még hajlandó lennék elmenni.
Thx.

Realme GT Master Edition

(#8555) Flashget válasza Flashget (#8554) üzenetére


Flashget
félisten

illetve lehet akkor megnézek mikrofon nélküli füleseket.

Realme GT Master Edition

(#8556) Tsebacsi válasza Kali4 (#8553) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyesmi nem lesz...

(#8554) Flashget: A Fluxot most felejtsd el. Kényelmetlen lesz egy idő után, nem circumaural, hanem supraaural (fülön fekvős). Ha ezek a szempontok, akkor Sigma lehet jó, és a hangkarit meg fiókba dobod ;)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8557) koni016


koni016
tag

Üdv!
A pcx-en láttam egy vezeték nélküli mikrofonos fejhallgatót és szeretnék feltenni pár kérdést.
Erről lenne szó: [link]
Akinek esetleg van ilyen headsete az megmondaná hogy működik-e androidos telefonnal? A hivatalos oldalon nem láttam kiírva.
Ha gépen akarom használni akkor külön kell vennem hozzá bluetoothos adaptert? és ilyenkor a mikrofont is lehet használni pl: ts-en?

Főleg beszélgetésre használnám, meg néha amikor buszozok akkor magammal vinném zenét hallgatni csak nem tudom hogy együtt működik e az andoidos telókkal. És még annyi hogyha csak a nyakamba van a füles akkor mennyire lesz hallható amit a másiknak mondok, mert nem tudom hogy ez a beépített mikrofonos megoldás mennyire hatékony.

Amúgy van a hivatalos oldalon egy hasonló headset csak ahhoz adnak adaptert, de azt még nem találtam meg hogy honnan lehet rendelni. [link]

Elég jól néznek ki szerintem =)

(#8558) Teasüti válasza szonti (#8545) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Meglepődnék. Közvetlenül biztos nem.
Vagy raksz elé egy fejhallgató erősítőt, amin van ilyen bemenet, vagy TV-re kötöd, vagy ugye AVR-re - mármint a fülest.

(#8559) szonti válasza Teasüti (#8558) üzenetére


szonti
aktív tag

Értem! A tvre kötéssel az a bajom, h sztem az nem engedi át az 5.1 hangot ha az van a filmen. Optikai kimenet van a tvn.

(#8560) Teasüti válasza szonti (#8559) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Sima sztereó kimenet szokott lenni TV-ken jack aljzattal.
Az spdif kimenet erősítőhöz való.

(#8561) szonti válasza Teasüti (#8560) üzenetére


szonti
aktív tag

Akkor ez nem nyert.

(#8562) sultansmith válasza koni016 (#8557) üzenetére


sultansmith
senior tag

A2DP Bluetooth devices

ezen működik a legtöbb mai telefon bluetooth szabványa, nagy valószínűséggel tehát igen.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8563) koni016 válasza sultansmith (#8562) üzenetére


koni016
tag

Az jó lenne ha működne. Már csak azt kéne tudni hogy a géphez külön kell e venni bluetoothos adaptert vagy pedig adnak a fejhallgatóhoz.

(#8564) sting2


sting2
addikt

Ismeritek?
[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8565) Tsebacsi válasza sting2 (#8564) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, de ennyit sose ért :D Se 72 ezret az új Evo Zxr :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8566) sting2 válasza Tsebacsi (#8565) üzenetére


sting2
addikt

Új áron nagyon kevés dolog versenyképes.. :)

Ez a cikk sem tud elmenni a két nagyágyú mellett :
[link]

Olyan fülesre szeretnék lecsapni amivel " két lovat " is meglehet ülni.
Minél jobban bele ásom magam a témában, annál egyértelműbb a fenti kettő okozta dilemma, ha konzolokról van szó.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8567) Tsebacsi válasza sting2 (#8566) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sajnos ez a hibrid téma nekem nagyon nincs meg, sokat nem tudok benne segíteni. De a Turtle Beach termékek jók, tiszta amerikai, ott elég nagy a keletjük is, pl. a COD-nál ha jól emlékszem, ami ki volt rakva a best buyban kirpóbálásra, 2-3 turtle beach füles volt mellékelve.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8568) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Na végre meghozta a futár a Kávémat! :C
Sajna még meló van,ezért csak kibontani volt időm,de első ránézésre komoly,masszív anyaga van.
Szép letisztult formák,tetszik!
Mivel a hangkari csak holnapra érkezik meg,ezért ma az alaplapival lesz betesztelve.
Kíváncsi leszek a különbségre.

Walking Dead

(#8569) sting2 válasza Tsebacsi (#8567) üzenetére


sting2
addikt

Lehet egy Astro A40-re benevezek, ha ki derül mindkettő gép (PS4 - Xbox One) támogatottsága.
Olcsóbb, mint két jó füles- gépenként 1 - 1.
Addig meg " Muszályból ", Sony Pulse Elite Edition ha már PS4...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8570) gógyi


gógyi
aktív tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne: -1 ezt a Creative Rage-et nézegetem, jó lenne ez médialejátszóba kötve is?
-2 meg lehet hosszabbítani a kábeljét?

(#8571) Tsebacsi válasza gógyi (#8570) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Melyik kábeljét akarod hosszabbítani? Mivel akarod a médialejátszóhoz kötni?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8572) gógyi válasza Tsebacsi (#8571) üzenetére


gógyi
aktív tag

Huha!
Hány kábelje van ennek? Igazából, este ágyból szeretnék mozizni, de most nézem, nincs is a lejátszómon jack. Viszont van jack a házimozin.

[Ilyen lejátszóról van szó.]

[ Szerkesztve ]

(#8573) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Sziasztok!

Én is felteszem a valószínűleg már lerágott csont kérdéseimet. :)

Xboxhoz szeretnék fülest. Vezeték nélküli, vagy kontrollerre csatlakoztatható kellene. Bár inkább a vezeték nélküli lenne jó, mert nem tudom hogy pl. kormányhoz tudom-e csatlakoztatni ezeket.

Az első nagy kérdés, hogy az 5.1 és 7.1 az csak parasztvakítás ezekben az esetekben? Mert jó drágák, és ha nem adnak hozzá annyit, akkor inkább egy jó stereo felé mennék el.

Köszi előre is a segítséget.

PSN ID: RemiFungus

(#8574) Tsebacsi válasza gógyi (#8572) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

3,5mm-es jack van a fülesen, azzal mehet a dolog, de szerintem jack-en csak stereo jel megy ki (sőt ebben majdnem biztos is vagyok), innentől felesleges ez a füles, mert pont a lényegét nem használnád ki.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8575) gógyi válasza Tsebacsi (#8574) üzenetére


gógyi
aktív tag

De akkor milyen fülhallgatót vegyek, vagy hogyan oldjam meg a dolgot?

(#8576) Tsebacsi válasza gógyi (#8575) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sőt ha a jelmagyarázatot megnézed, nincs benne 3,5mm-es jack, mármint a lejátszóban. És ezek nem arra készültek, hogy egy fülhallgatót rádugva 5.1/7.1-ben élvezd a zenét... Ezek hangrendszereket tudnak kiszolgálni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8577) Teasüti válasza gógyi (#8575) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mint feljebb ugyanez:
keresel olyan fejhallgató erősítőt vagy külső hangkártyát- ahogy tetszik -, ami tud fogadni SPDIF-en keresztül DDL vagy DTS hangsávot és ezt meg is tudja szólaltatni analóg jack alzatokon.
(Én nem ismerek ilyet.)

(#8578) Tom1939


Tom1939
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést, szerintem határeset hova tartozik.

Mostanában egy ilyen logitechet használtam. Teljesen ok volt, de 1-2 év alatt mindig belehalnak valamilyen balesetbe (ez most éppen eltört önhibából). 2 ilyenem volt olyan 10-12 ezerért vettem őket.

Most viszont nem nagyon láttom ezt sehol, gondolom lassan kifut.

A kérdésem az lenne hogy ebben a stílusban (és ez az ami fontos, nem szerettem a tipikus fejhallgatókat), és legalább ilyen hangminőségben most mi az ajánlott? Ha kicsit strapabíróbb az nem gond :)

Köszönöm a segítséget!.

(#8579) gógyi válasza Tsebacsi (#8576) üzenetére


gógyi
aktív tag

Azért köszönöm a választ mindkettőtöknek. :R

(#8580) Kali4


Kali4
tag

Már csak rendelés ügyében lenne egy kérdésem. Melyik bolt a megbízhatóbb? Ipon vagy PCland?
Illetve egy másik kérdés, hogy a fülesre() Gamecom 780) gyári garancia vonatkozik. Ezek szeritn a garancia érvényesíthető a bolt kihagyásával a gyártónál is?( Már ha a Plantronicsnál van ilyenre lehetőség)

(#8581) Flashget válasza Kali4 (#8580) üzenetére


Flashget
félisten

Ipon kapcsán több gondról olvastam ha gariztatni kellett mint a másik boltról.

Realme GT Master Edition

(#8582) Tsebacsi válasza Flashget (#8581) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Replikázok, ipontól vett cuccal még sose volt bajom. Cégesen is onnan szoktunk vásárolni, árban rendben vannak, és 99%-ban azt és akkorra kapod, amit rendeltél. Gariztatnom a tőlük vett cuccot még sosem kellett, pedig már 3 pc-t raktam össze onnan. PCLand weblapja pl. tragikus, még félig laikus szemmel nézve is. Ráadásul tele van pontatlanságokkal. Én Iponra dobok egy +1-et. Azt mondom, ami neked szimpibb, annál vegyed.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8583) Kali4 válasza Tsebacsi (#8582) üzenetére


Kali4
tag

PCLand oldala ahogy mondtad elég tragikus :O
Iponról rendelek aztám jövő héten élménybeszámoló :)

(#8584) Bacusuz válasza Kali4 (#8580) üzenetére


Bacusuz
őstag

jómagam is kereskedek.
Tudom hogy ahol nagy a forgalom ott több a gond.Tehát nem véletlen ha iponról hallhattál rosszat is.szerintem többszörös forgalma lehet a pclandhoz képest.
ezt vedd figyelembe. :K

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8585) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali Tudnátok segíteni ebben ? [link]
Előre is köszönök minden segítséget !!

Üdv! András

(#8586) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8578) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia! Félek csak a steelseriest tudom, ami neckband-es. És az ára is húzós. 20k fölött van tudtommal.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8587) bandy13 válasza Tsebacsi (#8586) üzenetére


bandy13
aktív tag

Pont ez van nekem :) , ehez szólt előzőlegben a kérdésem amire még nem kaptam választ..

(#8588) Tsebacsi válasza bandy13 (#8587) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ööö valszeg azért mert egyikünk sem elektroműszerész? :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8589) bandy13 válasza Tsebacsi (#8588) üzenetére


bandy13
aktív tag

Igen, de ha véletlenül betéved ide egy hozzá értő akkor majd segít.

(#8590) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok gaming headsetet szeretnék venni. A keret 25 Ezer Ft. Főként játékokra kellne(mikrofon kellene ) . Elsőnek kinéztem Razer Kraken Pro-t vannak evvel tapasztalatok megéri e a pénzét vagy inkább vegyek drágábbat ?
Üdv

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#8591) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8586) üzenetére


Tom1939
őstag

Szia!

Köszi a választ. Én hasonlót csak corsair-ben láttam, de az a tesztek alapján nem túl jó ráadásul törékeny.

Tudnál egy linket ehhez a steelseries-hez magyar boltban(nem találtam a honlapjukon)? Ha jobb mint a logitech g330-am volt (és strapabíróbb) akkor áldozok rá többet is.

Köszönöm!

(#8592) Flashget válasza Tsebacsi (#8582) üzenetére


Flashget
félisten

Gariztatás a gond velük nem a vásárlás.
Anno tevékeny részük volt a Bluefish és Mistral megszüntetésében, hogy a helyüket átvegyék. Innentől fogva ismert jelenség van náluk is a gariztatás kapcsán.
ph-n is van topic róluk meg a net is segítségedre van ebben.
[link]

Mikor engem kérdeznek iponról én azt szoktam mondani max. 5K-ért vegyenek tőlük ha ne adj isten gariztatni kell 50-100K vagy afeletti értéket.

más
sajnos Creative Sigmát nem kapok már sehol sem úgy tűnik kifutott modell...lehet Alpha lesz amíg még azt kapni.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#8593) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8591) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Parancsolj: Neckband

(#8592) Flashget Az alpha visszalépés a sigmához képest, akkor már szánnék rá még pár forintot és ott a Rage 19k-ért a Radiumból.
Sőt Creative honlapról a Fury is megvehető, ami a Rage kistestvére, bár az euró-Ft árfolyam nem túl jó megint....

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8594) Flashget válasza Tsebacsi (#8593) üzenetére


Flashget
félisten

De az miben visszalépés, hogy nem fém pánt?
sigma 50mm illetve az alpha 40mm hangszóró miatt?
na ezzel is úgy járok mint a billel világítós legyen elindult 6K-ról már 30K-nál tartok és mechanikusnál ;9
10K-ról indult a headset már 20K-nál tartok ;)

Realme GT Master Edition

(#8595) Tsebacsi válasza Flashget (#8594) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A nem fém pánt egyértelmű szerintem, kevésbé strapabíró. Mivel pont a keret az, ami mindig nyírásnak van kitéve minden fel illetve levételnél, nem hátrány, ha nem műanyagból van.
A 40 illetve 50mm-es driver úgymond vita tárgya, de az 50-esnek sokkal szebbek, tisztábbak és erősebbek a mély hangjai, mint a másiknak.
A harmadik meg, hogy a Sigmához jobb hangkártya jár, mint az Alphához, az egyik belépőszint, a másik már egy további lépcső majdnem olyan béllel, mint ami a Rage-nek van, ami a 3-dik lépcső volt a 4-ből, míg ki nem jött az evo.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8596) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8593) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm szépen!

Tetszik csak talán kicsit túl nagy. Tudsz még esetleg ilyesmit kicsit kisebben (mint a logitech g330)?

De ha nincs más akkor erősen gondolkozom ezen, úgy olvasom minőségben és hangzásban elég jó az árához.

(#8597) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8596) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem. hogy van, illetve olyan minőségben, amiért nem érdemes pénzt adni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8598) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8597) üzenetére


Tom1939
őstag

Ok, köszönöm szépen a segítséged!

(#8599) Tsebacsi válasza adamkaa777 (#8590) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

USb-s vagy jack-es? Ettől függően tudok mondani valamit. És van-e vagy kell-e alá hangkártya?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8600) adamkaa777 válasza Tsebacsi (#8599) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Usb-s

El. Psy. Congroo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.