Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Egy ismerősnek keresnék fejhallgatót, az alábbiak szerint:

Használat: otthon, film, játék.
Mindenképpen vezeték nélkülihez ragaszkodik, mert ágyban skype meg voice chat játék közben.. Ennek megfelelően mikrofon is kellene.
Zárt vagy nyitott circu vagy supra: mindegy.
Nagyon hangzás elvárás nincsen, legyenek tiszták kellően a hangok, de nem egy vájt fülű lélek. Főként rock zenét hallgat, emiatt a közép tartomány lehet talán a legfontosabb.
Csatoló és térhangzás: mindegy, talán USB-s jobb lehet. Csilivili dolgok nem érdekesek.

Ár: 20k, ha létezik egyáltalán ilyen.

p.s.: beszerezhetőséget is írnátok (bolt link pl.)? Köszönöm!

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#8252) kickboxko


kickboxko
tag

Üdv!
Tervezek venni egy Crative Sigma tactic 3D -t , a kérdésem az hogy elérhetek 3D-s hangzást ilyen alaplapi vezérlővel /7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec)/ ?

Köszönettel : Tamás

[ Szerkesztve ]

"Life is simple"

(#8253) Tsebacsi válasza kickboxko (#8252) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

USB-s a Sigma, az állít elő neked 3D hangzást, nem kell az alaplapi hangkártya.

(#8251) SimS: Estefelé válaszolok, bocsesz, csak ma nagyon el vagyok havazva munkaügyileg. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8254) Tsebacsi válasza SimS (#8251) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Hát az ár miatt nagyon szűkre lett szabva a dolog. Egyedüliként a Sharkoon X-tatic Air, ami megfelel a kívánalmaknak: Link.

Összességében nem rossz füles, az áráért még jónak is mondható, és elviekben (szerintem gyakorlatilag is) usb-vel is a géphez kapcsolható.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8255) krizoli


krizoli
tag

Üdv,

Ma megvettem a Corsair Vengeance 1500 V2-t. Az eddigi fejesemhez képest nagy a változás minden téren, de pozitív irányban. A beállításokkal kellett kicsit szenvedni mert valamit rosszul oldottak meg, de végül csak sikerült.

A lényeg, hogy köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#8256) SimS válasza Tsebacsi (#8254) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Köszönöm az ajánlatot, ez egész vállalhatónak tűnik - nagyobb árkategóriában, mondjuk 30-40k-ig bővebb a választék? Mert onnan is jöhet, aztán majd eldönti. :)

Köszi,

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#8257) Tsebacsi válasza SimS (#8256) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia! A wireless mivolta miatt nem. Feljebb is csak 2, max. 3 ajánlott füles van. Linket reggel dobok mert már félig alusz van :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8258) KaakukK16


KaakukK16
aktív tag

Sziasztok!:)
Tudtok mondani egy jó fülest 10-25 között..5.1 7.1 előny lenne..játékhoz kéne,mivel a Rage ST-m mikije becrashelt.. :R

(#8259) zzeN válasza krizoli (#8255) üzenetére


zzeN
aktív tag

A hangerő állítós bizbaszról tudnál egy képet felrakni?:) Legalább rá lehet csatolni a pólóra.

(#8260) Tsebacsi válasza KaakukK16 (#8258) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ha már 25, akkor szerintem Corsair Vengeance 1500, vagy abból az új v2-es verzió. Vengeance

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8261) OverKiller


OverKiller
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok / érdeklődök-e, viszont ezt a témát találtam a problémámnak legközelebbinek, és a kiemelt hsz-ben az szerepelt, hogy "több pont egyes" (én pontosabban 2.2-es fejhallgatóról érdeklődnék).
A Razer Tiamat 2.2-t környékeztem meg. Kinek milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban? (Jelenleg egy Roccat Kave 5.1-em van, viszont a laptopomban nincs 5.1, ezért megválok tőle kihasználatlanság miatt)
A store.razerzone.com-on néztem ki 99 euróért. Ami lenne még a másik kérdésem, hogy ha ezen a store-on keresztül rendelem, akkor a gariztatást miképp tudom végezni, ha netalántán probléma lenne az eszközzel?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
OverKiller

(#8262) Ramito


Ramito
csendes tag

Üdv!
Fejhallgató vásárlás előtt állok!
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
zenehallgatás, film, de legfőképp PC játékok
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25000 Ft
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
ha jól értem ez a zárt vagy a fülön fekvő kialakítást jelenti.
inkább legyen zárt, de fontos volna hogy a párnázat kényelmes kialakítású legyen, amiatt hogy ha épp több óráig a fejemen van is komfortos legyen, ne tapadjon a fejbőrömhöz. Textilnek örülnék a legjobban.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mind1
(6) Milyen hangzást vársz?
árkategóriának megfelelőt.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
mind1
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya. Alaplap: Asrock B75 Pro3.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
mind1

Én ezt néztem ki magamnak:
[link]
Ha van jobb alternatíva akkor ne kíméljetek!:)
Razer termékeket kerülöm!
Légyszi ha lehet webshop linkel együtt írjatok le amit megbízhatónak tartotok.

Előre is köszönöm!

(#8263) Tsebacsi válasza OverKiller (#8261) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Jó füles, ajánlott kategória, erős basszusokkal rendelkezik. Viszont erősen ajánlott hozzá hangkártya, laptophoz én nem javasolnék jackes fülest, főleg ilyen árkategóriában. A 99 euró is sok érte, főleg úgy, hogy európai "küldözgetős" garis lesz. Ha baja van, supporttal kell felvenni a kapcsolatot, és valószínű nekik kell postázni, ők meg majd neked vissza vagy a javított példányt, vagy egy cseredarabot. Olcsóbban tudsz venni itthon megbízható boltból (Ipon) garisat amit velük tudsz rendezni, nem kell külföldiekkel levelezgetni.

Viszont én javasolnék inkább egy usb-s Corsair Vengeance 1500 v2-t.

(#8262) Ramito: Neked ugyanezt, de a logi se lehet rossz, viszont sajnos azt nem ismerem. Ha a tesztek jónak mondják és neked tetszik, akkor nem kell habozni. Megbízható bolt? Félek ez itt a reklám helye, de Ipon, PCX, PCland, edigital, bluechip mind megbízható bolt. A garanciaidőre figyeljetek!!!!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8264) krizoli válasza zzeN (#8259) üzenetére


krizoli
tag

Szia,

Igen, tudok képet küldeni.
Van csíptető (remélem látszik), de eléggé bután van megoldva. Nehéz felcsíptetni (de legalább ott marad), és ha sikerül akkor megfordul a gombsorrend, valamint a kábelnek se tesz jót (persze mindez csak akkor ha nem oldalazva van feltéve)

[link]

[link]

(#8265) zzeN válasza krizoli (#8264) üzenetére


zzeN
aktív tag

Köszi a képeket, talán a V3-ra sikerül megoldani minden problémát:) Ha kikapcsolod a géped akkor is világít? Engem idegesített az alap verziónál, elég nagy fénye volt.

(#8266) OverKiller válasza Tsebacsi (#8263) üzenetére


OverKiller
tag

Szia!

Köszi a választ, és az ajánlást is!
Egy olyan kérdésem viszont volna, hogy miért nem ajánlott a laptophoz jack-es füles, miért jobb egy USB-s?
(Időközben ahogy nézegettem az oldalukat, a 99 euró mégse annyi, mert utólagosan néztem, hogy Magyarországra a postaköltség még 40 euró, úgyhogy az az ötlet offolva lett)

(#8267) Tsebacsi válasza OverKiller (#8266) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert az integrált laptop hangkártyánál sokkal jobb az usb-s fülesé plusz ez utóbbi tud 5.1/7.1-et.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8268) OverKiller válasza Tsebacsi (#8267) üzenetére


OverKiller
tag

Jaa, értem, és ez az 5.1/7.1 virtuális? Mert láttam hogy dolby digital, (az előbb említett Corsair Vengeance 1500-nál) ez pontosan mit takar?

(#8269) KaakukK16 válasza Tsebacsi (#8260) üzenetére


KaakukK16
aktív tag

Szia!

Értem,köszi...
Esetleg Asus fülesekről lehet tudni valamit?
Mert előbb néztem egy Asus Rog Orion Pro-t!
Hasonló árfekvésben..:)

(#8270) Tsebacsi válasza OverKiller (#8268) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A stereo fülesek esetében igen, virtuális térhangzásról beszélünk. A Dolby Digital azt jelenti, hogy milyen technológiával állítja elő a hangkártya a térhangzást, esetünkben a Dolby félével.

(#8269) KaakukK16: Szia!

A füles maga kimondottan jónak mondható, mármár egy szinten van a Vengeance-el. De! Anyagminőségben picit lemarad tőle, és a Corsair kagylóit is kényelmesebbnek mondják, valamint az Asushoz adott hangkártya (spitfire) minősége is elmarad a füles többi részétől :( A tesztelők is külön hangkártyáról hajtották meg mikor jack-el használták, úgy nagyon meggyőző a darab, de a spitfire-el nem valami kiemelkedő.

Szóval én maradnék a Vengeance v2-nél.

Valamint mindkettőtöknek mondanám: Van usb/jack-ben is real 7.1, ez pedig a Cooler Master Storm Sirus. Egyik kollégának volt itt ilyenje, ő nagyon meg volt vele elégedve, csak hát az ára :N Sirus

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8271) LógaGéza válasza OverKiller (#8268) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az, hogy nem sok-sok hangszóró állítja elő a térhangzást, hanem 1-1, különböző algoritmusokkal számolva. Kevésbe hozzáértőknek/vájtfülűeknek nem tűnik fel a különbség (oké, egy Razer Tiamat 7.1-hez képest biztos feltűnik), de viszont ha véletlen zenére is akarod használni, akkor jobban szól, mint a real 5.1-es fülesek.

Meglettem előzve :O

(#8270): Ez nem real 5.1? :F

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8272) Santi22 válasza Tsebacsi (#8263) üzenetére


Santi22
aktív tag

"Félek ez itt a reklám helye, de Ipon, PCX, PCland, edigital, bluechip mind megbízható bolt."

Szintén a reklám helye, de talán jó információval szolgálok, hogy az edigitalnál egy október 20-ig tartó akció keretében ártól függetlenül ingyen szállítanak haza mindent, ráadásul logitech, sennheiser hd és jvc fejeseket 20%-al kedvezményesebben lehet megvenni kupon akcióval.

(#8273) pootty


pootty
csendes tag

Sziasztok!

Mikfronos fejhallgatót keresek, ebben kérnék segítséget.
Elsősorban játékhoz használnám, és közben fontos szempont, hogy tudjak beszélni a barátokkal, ezért kell a mikrofon. Zenére van más hangkeltő eszközöm, ezt nem használnám zenehallgatásra.
Vezetékest szeretnék, és olyat, amibe belefér a fülem (circumaural azthiszem), stereo hangzás elég, integrált hangkártyám van. Fontos lenne, hogy ne melegedjen be a fülem 2-3 óra után sem. Nem tudom, hogy ez függ-e attól hogy a borítás szövet vagy műbőr stb, ezért kérek segítséget.
Max ár: 12 ezer HUF

(#8274) OverKiller válasza Tsebacsi (#8270) üzenetére


OverKiller
tag

Az a plusz pár ezer forint már nem oszt nem szoroz, viszont ugye mint mondtam nálam sajnos a real 5.1 nem játszik. :) (Most is azt használok, viszont itt lifeg 4 jackből 2 a levegőbe, mert nincs hova kötni)

(#8271) LógaGéza: Így már érthető köszi. :)
Hát nem tudom, nekem annó amíg ki tudtam használni az 5.1-et, nagyon tetszett a térhangzása, (bár első 5.1-es fülesem volt, hozzá kell tenni) és még ezen felül alaplapi ASUS hangkártyával használtam, tehát még sose hallottam milyen ha "tényleg" szól. :) Aztán most így stereoba bekötve, úgy hogy a hangszórók egyharmada nem is szól, elég szomorú. :(( Aztán ezért akarok valami másikat amit már tényleg ki is tudok használni. :)

(#8275) Tsebacsi válasza OverKiller (#8274) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Tudom én, mit írtál, és azt is, mit írtam én. A Sirus tud real 5.1-et usb-ről is. :B

(#8273) pootty: Neked is Szia!

Majdnem megijedtem, hogy szövetet szeretnél (ez a jobb izzadás szempontból), annyi hátránya van, hogy kevésbé zárja ki a zajokat, mint a bőr/műbőr. De szerencsére ebben az ársávban a legtöbb füles szövetes.

Amit ajánlanék, az a Thermaltake Shock vagy esetleg ha jobban tetszik, a Shock Spin. És a Speedlink Medusa NX Stereo, bár ez utóbbi csak akkor, ha a Shock nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8276) pootty válasza Tsebacsi (#8275) üzenetére


pootty
csendes tag

Szia!

Köszi a választ! Tetszik ez a Thermaltake, csak egy dolog iránt vagyok szkeptikus, mégpedig hogy szögletes kialakítású a fülpárna. Nem lesz ez furcsa egy kicsit? Vagy csak így tűnik annak, és viselet közben nem érezni?

(#8277) KaakukK16 válasza Tsebacsi (#8270) üzenetére


KaakukK16
aktív tag

Szia!:)
köszi az infót,akkor marad a Corsair!:)

(#8278) Tsebacsi válasza pootty (#8276) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem lesz zavaró.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8279) pootty válasza Tsebacsi (#8278) üzenetére


pootty
csendes tag

Oké, akkor rendelek egy ilyet. :)
És köszönöm mégegyszer!

(#8280) Tsebacsi válasza pootty (#8279) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Örülök, hogy segíthettem. Ha beválik, megteszed, hogy írsz ide egy rövid hsz-t, hogy mik tetszenek, esetleg mik nem?! Hálásak lennénk érte és a hatékonyságot is növelnéd vele! Előre is köszi! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8281) krizoli válasza zzeN (#8265) üzenetére


krizoli
tag

Igen, világít (lilásan).

(#8282) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

sziasztok, creative fatality fülest használtam eddig kb 15perce romlott el a mikrofon része, mármint a mikrofonja jó csak nem tudom, nem továbbítja a jelet, mindegy 10.000 alatt milyen fülest ajánlotok játékra?

(#8283) Tsebacsi válasza -secret- (#8282) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

10k alatt szinte bármit, pl. az egyik pont a Fatality szokott lenni, a másik a Sharkoon Rush. Vagy amelyik füles megtetszik, ez az ársáv nem tartogat sok meglepetést.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8284) -secret- válasza Tsebacsi (#8283) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

mondjuk lehet az lesz h megint egy ilyen fatality, ezt dicsérik mindenhol :U

(#8285) Mian


Mian
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Logitech G930-as fejhallgatóm, nagyon szuper meg minden.
Viszont van egy g**i idegesítő dolga amire remélem tudtok esetleg valami tanácsot mondani.
Amikor bekapcsolom a gépet és a 2.1-en van a hang (Z523), miután bejön a windows elkezd folyamatba olyan hangokat adni mintha ki be húzgálnék egy pendriveot, usb-t, rá is jöttem h a 930-as vevőegysége csinálja mert ha kihúzom abba marad, és belenéztem a realtek vezérlőbe és ott is megjelenik, eltűnik, megjelenik valami.
...és ez randomra megy valamikor 3x játssza el valamikor 13x, aztán valamikor megunom kihúzom bedugom és abbamarad... ez előtt egy g330-asom volt azzal nem volt ilyen jellegű problémám, azért gondolnám h a vevőegységgel nem jó valami. (egyébként a gép is csak pár hónapos, asus p8h77-m pro alaplap)
usb-be teljesen jól be van dugva a vevőegység, cuppanásig, úgyhogy fizikailag érintkeznie kell, lehet h valami szoftveres bug lesz? (egyébként windows reinstall tegnap megvolt a legújabb driverekkel, sőt bios-t is frissítettem a legújabbra.)

(#8286) hEngi


hEngi
tag

Ha valaki belefut egy ILYENBE írhatna majd róla pár szót :)

(#8287) Tsebacsi válasza Mian (#8285) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Márpedig ez a vevőegység hibájának tűnik. Vagy hogy nincs felrakva a drivere. Olyan, mintha a win mindig új eszközként kezelné, és vadul keresné hozzá a drivert, vagy pedig dobálja az eszközt, az meg lehet akár az usb-nek a hibája is :(

Én tesztelném másik usb-ben, hogy tovább csinálja-e. Megnézném, hogy nem-e az usb-csatlakozóval van-e baj.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8288) Mian válasza Tsebacsi (#8287) üzenetére


Mian
aktív tag

A G930 drivere az fent van. Na most próbálgattam több usb-ben, mindegyikben csinálta, HA volt mellette valami. Mert ugye 6db usb kimenet van a p8h77-m pron és kettesével, tehát 3x2 és ebből 2db usb3-mas.
Mindben csinálta, viszont most a g930at az egyik usb3ba dugtam be (a másik 3 usb-s cuccomat a maradék 4 usb2.0ban elosztottam) és érdekes mód most nem csinálja (eddig). 2x újraindítottam illetve egyszer leállítottam és bekapcsoltam eddig jó, remélem nem a véletlen műve. :U

(#8289) Tsebacsi válasza Mian (#8288) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom, lehet az usb3-nak nagyobb a kimeneti árama, és amiatt. De ez amiatt is lehet, hogy maga a cucc rossz, már nem a fejes, hanem ez az adóvevője. Másik gépben ki tudod próbálni? Én ezt még megtenném és akkor mármár tutira lehet menni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8290) Mian válasza Tsebacsi (#8289) üzenetére


Mian
aktív tag

Usb3nál is csinálta ha mellette volt még mondjuk a billentyűzet, csak így nem csinálja, hogy egyedül van az usb3omban. Mármint a másik usb3mas port üres ami mellette van. Majd kipróbálom akkor ha átmegyek bátyámékhoz, itthon csak az én gépem van már.
Köszi a tippeket!

(#8291) Tsebacsi válasza Mian (#8290) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Érdekes, akkor meg lehet rossz az árnyékolása, és a másik cucc bezavar mellette?! Pfff nemtudom de furcsa, kíváncsian várom a másik gépes tapasztalatokat!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8292) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Sziasztok!

Olyan fülest keresek 40k körüli értékben, amit ps3hoz és pchez használhatnék, lehetőleg wireless legyen. A mostani befutóm a Turtle Beach PX5, de ha ebben az árban van jobb, akkor ne kíméljetek. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8293) ImpersonatoR

2db razer chimaera 5.1 -es járt nálam mostanság sajnos mind2 rossz volt vagyis ugyanaz volt a hibájuk (szériahiba?) Nem jelezte a "torony", hogy merül az aksi, illetve a fejhallgató sem csipogott 2 percenként, hogy merül. Illetve ha feltettem tölteni akkor hiába volt teljesen lemerülve az aksi 15- 20 perc után úgy jelezte mintha maxra lenne töltve és nem töltötte tovább. Illetve amit meg problémásnak találtam xbox al való használat közben (optikáról), hogy hiába volt maxra tekerve a hangerő meg el bírtam volna viselni egy kis plusszt (GTA V), bar ez lehet az optika miatt van nem tudom
Egyébként kényelmes volt nagyon a wifi sem zavarta valóban (ugye 5.8 Ghz es) és a térhatás nagyon a helyen volt meg úgy minőségi anyag használat is rendben volt.
Az arat visszakaptam ma fogom felhívni őket hogy a razer Mo. mit mondott mi lehetett a gond kíváncsi leszek.

Nayrobi : [Ezt nézd meg.] Tudom, hogy halo 4 es meg xbox de van rajta optikai/RCa bemenet és tuti nem zavarja a wifi. A nem halo 4 es 58.000 - korul van szóval ez szerintem nagyon jó áron van. De majd a többiek megszakertik :))

[ Szerkesztve ]

(#8294) Nayrobi válasza ImpersonatoR (#8293) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ezt néztem tegnap, csak van vele pár problémám, ps3-on is lehetne használni, viszont a voice chat nem működne, ahogy látom BT sincs, így vitával nem menne, a robusztus kinézete miatt pedig nem szívesen venném fel nyilvános helyen. A PX5 elvileg nem szereti, ha más wifi jel van az adott helységben, nekem pedig 4-5 eszközöm is lóg rajta folyamatosan, ezért dobtam fel a labdát. Az Astro A50 jó lenne, viszont ahogy látom azt nem lehet kapni itthon sehol sem.

(#8295) ImpersonatoR válasza Nayrobi (#8294) üzenetére

Ezt az astro a50 et nem ismerem de most ahogy nézem valóban nem kapni itthon. Ebay 40.000 + posta (6900 Ft.) -ért hozza a legolcsóbbat (pedig az használt)az új ára 300 dollár. Egyébként csak játékra kell ? Mozi filmezés nem játszik? Illetve mennyire fontosak a mélyek mert azzal szoktak meg hadilábon állni, pl Logitech G930. Nyilvános hely alatt mit értünk busz / utca gondolom akkor a ps vitahoz is kéne?

(#8296) Nayrobi válasza ImpersonatoR (#8295) üzenetére


Nayrobi
őstag

Filmezéshez használnám még (a laptopom hdmin keresztül össze van kötve a tv-vel, tehát ez nem probléma), illetve ps3/ps4/psvitahoz. Utcára nem mennék vele, de vonaton vagy buszon azért előkapnám.

(#8297) ImpersonatoR válasza Nayrobi (#8296) üzenetére

Turtle Beach PX5 főleg 40.000 korul nem tudnék jobbat mondani a felsorolt kritériumokkal. Csak az interferencia lehet gond alapvetően. Routeren nem tudsz sávot váltani ha zavarja. lehet hülyeség de én mintha láttam volna ilyet az enyém menüjébe valami olyasmit irt, hogy ha túl sok wifi sav van a körzetben és zavarja illetve emiatt instabil a kapcsolat akkor át lehetett állítani valami másikra. Vagy ha nagyon nem tudod megoldani neten rendeled és 8 napig visszaküldheted bar ez nem tudom mennyire működik a valóságban.

(#8298) Tsebacsi válasza ImpersonatoR (#8297) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én is ezt mondtam volna, vagy Trittonok közül valamelyiket. Astro se rossz, csak szerintem kicsit drága, meg írtátok feljebb, hogy valami nem jó benne. Micsoda?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8299) Nayrobi válasza ImpersonatoR (#8297) üzenetére


Nayrobi
őstag

Tudok a routerrel trükközni, viszont akkor a sebesség is a felére esik és nem szeretnék túl sok kompromisszumot kötni, de állítólag ha megfelelően van elhelyezve egymáshoz képest a router és a transzmitter, akkor nem akad össze és nincs probléma.

(#8300) OverKiller


OverKiller
tag

Néhány HSZ-szel ezelőtt (#8261) feltettem a kérdést egy fejhallgatóra, és a tegnapi nap tudtam egyik jóbarátomat rávenni, hogy ugyan hozza már el ide nekem azt a Tiamat 2.2-t, és próbáljuk ki, hogy mit tud itt.
Rákötöttem a kis 2.1-emre (SW-G2.1 3000) és alig szólt valami belőle. Laptop hangerő 100%-on volt, és ha felvettem a 2.1-en ilyen 80% körülre, akkoris éppen hogy hallottam valamit. Bekötöttem közvetlenül a laptop jack-jére, ott már szólt szép hangerővel. (laptopon 40%-on ilyen középhangos volt a hangerő, nem is túl hangos, de nem is halk már)
A fülest kipróbálgattam így laptop jack-en keresztül, tetszetős volt, de még mindenképp akarok valahonnan szerválni egy Corsair Vengeance 1500 v2-t is teszt céljára.
Aztán vakartam a fejem, hogy most mivan. Miért is halk a 2.1-emen keresztül? Bedugtam egy ilyen tesco-s kis fülest, az is halk volt. Hm.. Behoztam másik szobából egy Sennheiser HD555-öt, próba. Az is halk. Vissza a Roccat Kave 5.1, az szép hangos.
1 óra gondolkodás után villant a lámpa: Egyedül a Roccat kap USB-ről powert, a többi az jack-ről várná.
Kérdésem az volna, hogy valaki járt már így? Hogy ez a része egy 2.1-nek tönkremenne, és hogy ezt gariba ha visszaviszem javítják?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.