Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) Tsebacsi válasza Cortez HUN (#7800) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ezek kaphatóak az ajánlottak közül: Creative Tactic360 Sigma

Tritton Primer

Tritton Detonator

Razer Carcharias

Sennheiser X320

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7802) Cortez HUN válasza Tsebacsi (#7801) üzenetére


Cortez HUN
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

(#7803) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

hahó max 35K ig mit ajánlotok fejhallgatónak?
örülnék a mikrofonnak is mindenképp mert már unom ami a webcamon van.
BF3-4 ami főképp menne rajta esetleg zene vagy film

Szépnapot!

(#7804) Tsebacsi válasza Dexter-2000 (#7803) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem írtad le, hogy van dedikált hangkártyád, vagy nincs?!

Amúgy nemrég már írtuk mit vegyél azóta mi változott?

De kérdésedre válaszolva: CM Storm Sirus vagy Tritton 720.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7805) Dexter-2000 válasza Tsebacsi (#7804) üzenetére


Dexter-2000
őstag

nincsen ezért jobb is lenne egy usb-s végű
amúgy a keret bővült azóta

logitech g35 öt láttam még hasonló árkategóriában ami szimpatikus volt

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#7806) Dickassman


Dickassman
csendes tag

1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Zene(metal, rock), Játék, Film

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

35 000Ft

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

Jó lenne vezeték nélküli, de nem életbe vágó

(4) Circumaural vagy supraaural?

Circumaural

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?

Legyen jobb mint az eddigi G35

(7) Milyen csatlakozású legyen?

Ha több eszközzel tudnám használni ez lenne a legjobb( telefon, laptop, tv)

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

Laptoppal használnám inkább, nem hiszem hogy túl jó hangkártya van benne

Eddig ezt gondoltam vételre
sony pulse wireless stereo headset 7.1 elite edition
De pc hez sajnos nem tökéletes : S

(#7807) Tsebacsi válasza Dickassman (#7806) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

A múltkor is mondtam, hogy az igények nem túlzottan fedik a piacot :) Az általad írt Sony az egyetlen, de az is túl kompromisszumos. Wirelessben az ajánlott a Vengeance 2000, de az usb-s, szóval tv szerintem kizárva. PC/Laptop ugye ok, telefon megint nem. TV-hez csak a mikrofon nélküli bázisállomásos wirelessek jók, amik jackesek.

A Creative Rage USB-s és jackes is, de viszont kábeles, ámde jó mind a 4 eszközhöz. Másik hátránya, hogy nehéz beszerezni (itthon valszeg nincs, de weboldalukról meg lehet rendelni, garival mindennel együtt).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7808) Chrys_ válasza Chrys_ (#4153) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez a probléma még mindig aktuális. Van valakinek valami ötlete, hogy menne az Astro A40-nel a totalmedia theater 6?

(#7809) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Tudnátok, ajánlani headset-et (füles + miki kombót) olyan 10-15k környékén?

Játékra kellene. ;]

Általában Sennheiser-t szoktam venni ilyen termékekből, de van abból értelmes ennyiért?

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7810) la_cc válasza la_cc (#7809) üzenetére


la_cc
addikt

Bocsi, más látom, hogy van rendszer... ;) Elnézést a dupláért!

1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
játék

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10-20k (inkább 10, mint 20... :DDD)

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezetékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
A Supraa-t nem ismerem. Igazából nem hiszem, hogy ne lenne jó.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Nem hiszem, hogy ebből a pénzből túl sokat ki lehetne hozni, játékra milyen kellhet?

(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB-s, ha lehet.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Noti, integrált hangkártyával.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Másodlagos, de azért örülnék, ha kinézne valahogy. :P

Fentebb írtam eddig mindig Sennheiser füleseim voltak, nem csalódtam egyikben se eddig. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7811) Trk.Adam87 válasza la_cc (#7810) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ebben az ársávban a Beyerdynamic sokkal minőségibb termékeket tesz le az asztalra, igaz ők nem gyártanak annyiféle PC Headsetet, mint a Sennheiser. Azért őket hoztam fel, mert a két gyártó bátran emlegethető egy lapon, mivel mindketten hosszú évtizedek óta gyártanak Hi-Fi fejhallgatókat és hasonlóan nagy hírnév és elismerés övezi őket.
Mint PC Gamer Headset ez pl korrekt darabnak tűnik tőlük: [Beyerdynamic MMX 2]

Külsőleg és műszaki adatok alapján a népszerű DT235 típus mikrofonnal ellátott változatának tűnik, ha pedig valóban így van, akkor hangminőség szempontjából tényleg sokkal jobb választás bármelyik 20000-25000 Ft alatti Sennheisernél, vagy más Gamer headsetnél is, feltéve, ha nem igényled a virtuális térhangzás meglétét. Mondjuk ha rendelkezel legalább egy olcsóbb Asus Xonar hangkártyával, akkor az a Dolby Headphone technológia révén bármilyen sztereo fejhallgatót felruházhat virtuális térhangzással és a belépőszintű Hi-Fi headsetnek (Beyerdynamic MMX 2) köszönhetően még kiemelkedőbb hangzásban lesz részed, mint ha egy kimondottan PC Gamer gyártó térhangzású fejhallgatóját választottad volna, ráadásul így a játékok mellett a zenéket is átlagon felüli részletességgel élvezheted. (persze tudom írtad, játékra szeretnéd, de egy fejhallgató nem tesz különbséget játék és zene között, hang-hang mindkettő, ha a zenét részletesebben adja ki, akkor ugyanúgy a játékok hangjai is nagyobb részletességgel lesznek hallhatóak.)

Nem mondom, hogy árban jobban járnál egy mikrofon nélküli Hi-Fi fejhallgatóval (pl: Beyer DT235, vagy mégjobban egy használt Sennheiser HD555-el) + mellé egy külső asztali mikrofonnal, mert még ha így is van ez nem tenne eleget a leírt igényeidnek, mivel te egy kettő az egyben eszközt, headsetet keresel.

Mindenesetre még várd meg a témában jártasabb személyek pl: Tsebacsi véleményét is, ha áldását adja az általam megemlített Beyerdynamic MMX 2 típusra, akkor nyugodt szívvel választhatod ezt, viszont az már most elmondható, ha hozza a DT235 hangminőségét, akkor az árkategória Sennheisereinél mindenképp jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#7812) Tsebacsi válasza la_cc (#7810) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Mivel laposról menne a játék, és a zene nincsen megemlítve, a Beyer MMX2 nem pont a legeslegjobb választás. Ráadásul inkább supraaural kialakítású, ami a füledre fekszik fel, nem pedig körülöleli azt, kérdés kényelemben milyen (van aki szereti, de a gamer fülesek nagyrésze (90%) nem ilyen). Nem ismerem a Beyer szoftverét sem, ha egyáltalán van. Zenére persze azt mondják nagyon jó, de azt nem jelölted meg szempontként.

Én inkább egy Creative Sigma-t javasolnék. Itt a szoftver és a térhangzás tuti, szintén lehet usb-s és jackes csatlakozás is (utóbbinál ugye nincs térhangzás).

Ajánlott Sennheiser ilyen áron nincsen, ráadásul jackesek, így a térhangzásról is le kell mondani. Meg a notik, de még a 7.1 alaplapi hangkártyák sem annyira jók minőségben.

Szóval szerintem Sigma, ha kicsit bevállalós vagy, akkor mehet a Beyer is (Főleg ha a zene fontos szempont).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7813) la_cc


la_cc
addikt

Nagyon szépen köszönöm a segítségetek! :)

Esetleg értelmes alternatíva 10k környékén? Vagy nem érdemes e körül nézelődni?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7814) Tsebacsi válasza la_cc (#7813) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ott a Creative Alpha van, de a Sigma 2-3k pluszba kerül csak, és hatványozottan jobb vétel!

Kicsit OFF Téma: Ma kipróbáltam a Maxell Retro DJ-t.Háát csak annak ajánlom, akinek kicsi a feje és nem zavarja az enyhén kényelmetlen kialakítás és kicsi körméret. Az Audio Wild kb. ugyanez. Hangzásban a DJ kiegyensúlyozott, de kimondottan halk volt az Optimus G-vel. A Wild jobb volt, erősebb mélyekkel (én erre bukok), de kényelemben és kinézetben (tiniknek készült, bahhj :P ) megint bukott. Beyer DT235 nem volt MM-ben, de hangbarlangig nem akartam ma elautózni ezért. Végül a Sony MDR-XB400 hozta a meglepő, kiváló formát. Kényelmes, hangos, erős basszusok, és 12k ár a Sony boltban (holnap megyek érte).

Szóval csak az vegyen Maxell RetroDJ-t, akinek kicsi a feje és a kiegyensúlyozott, gyengébb basszusos hangzást szereti :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7815) Trk.Adam87 válasza Tsebacsi (#7814) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Hozzászólva az OFF-olásodhoz:

Zenénél jobban szól, mint a Creative Rage-d? Ezt nem csak a Sony-val kapcsolatban, de a Maxell típusokra vonatkozóan is kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#7816) Tuco78 válasza Tsebacsi (#7814) üzenetére


Tuco78
tag

Ne csodálkozz ha halkabb volt a maxell hiszen 32ohmos míg a sony csak 24.
Egy telefonról meghajtva nem igazán adja ki magát.Egyébként sztem. a maxellnek jobb a hangja a sonyban mindent elnyom a mély ami nem is szól túl jól.De látod ízlések és pofonok.Valószínűleg a te zenei ízlésedhez ez passzol jobban.Ezért is nem lehet ajánlani általánosságban semmit.

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7817) Tsebacsi válasza Trk.Adam87 (#7815) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem. Azért a Rage 20k+-os kategória, 50mm-es driverekkel, a Sonyé "csak" 30, a Maxell-ét nem is tudom. Amúgy a Sony tényleg tetszett, a Maxell meg pont hogy nem, hallgattam még Sennheisereket, ott a HD-201 nem volt nagy szám, a 202 már jobb volt, viszont kicsit gagyibb műanyaggal. A Maxell nem tűnik rossznak agyagban meg kinézetben az árához képest, de mondom, hangilag nekem nem fekszik, de mondjuk én basszusorientált vagyok. Sőt nálam a magasak közepek kicsit el is vannak nyomva, amit sokan nem szeretnek, viszont sok zeném Drum and Bass illetve Breakbeat :D
A rage nekem kimondottan jó zenére, jóval nagyobb hangnyomásra képes, mint a Sony. Plusz fent hagyom az SBX Pro Studio fícsöröket, a Crystalizer 50%, a Surround 100%, a Basszus 61%.

(#7816) Tuco78: Ezért írtam, hogy az vegye aki kiegyensúlyozott fülest keres, a Rage beállításfüggő, de inkább a mélyek fele húz szerintem, eleve a gamer mivolta miatt is. A Maxell meg ugye "monitor"-ként van feltüntetve. Amúgy a Sennheiser HD202-II is 32-es vagy 40-es lehet, mégis hangosabb volt a Maxellnél!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7818) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Na végül is nézegetek itt több fejhallgatót is és most ott állok, hogy egy Razer Kraken Pro.
Erről tud valakim ondani valamit?
tapasztalatnak örülnék legjobban. Az anyaghasználatától félek leginkább.

EUNE: iNeeko

(#7819) Tsebacsi válasza WinnerB0Y (#7818) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A válasz egy határozott NE! Össze-vissza ugrálsz a fülesek között, és néha nagyon rossz felé. Beyerrel mi a baj?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7820) dudika10 válasza Tsebacsi (#7817) üzenetére


dudika10
veterán

Elsősorban nem neked, hanem mindenki másnak, aki olvassa a hozzászólásod:

A RetroDJ-ben több a mély a kelleténél, kiegyenlítettnek nem nevezhető. A Wild-ban sokkal több a kelleténél, az XB400 meg már veszettül kiemeli az alsó tartományt.

Csak hogy egyértelmű legyen, hogy mi a természetes és mi mennyire nem az.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7821) Tuco78 válasza Tsebacsi (#7817) üzenetére


Tuco78
tag

Hát igen mindenkinek más a füle,ezért is jobb kipróbálni egy fülest mielőtt megveszi az ember már ha lehetséges mert az,hogy más mit tanácsol nem mindig tükrözi azt amire nekünk szükségünk van..

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#7822) WinnerB0Y válasza Tsebacsi (#7819) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Egyre drágábbnak tűnik :)
Meg túl sok az a 80ohm egy ilyen hangkártyának.
Úgy gondolom kicsit kevés lesz a hangerő emiatt.
Bár még meggondolom :D
Szerintem valami Beyer vagy Sennheiser lesz belőle. Csak így utcára is mehetnék.

EUNE: iNeeko

(#7823) Tsebacsi válasza dudika10 (#7820) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Abban több a mély a kelleténél? Pff szent ég milyen lehet egy annál is gyengébb... Valóban nem nekem találták azt ki...

Winnerboy: Nem sok az szerintem, de itt van dudi majd ő megmondja. Szerintem a Xonar-nak ezt simán kell bírni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7824) n.gab


n.gab
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy Tritton fejhallgatóval kapcsolatba.
Problémám a következő. A mikrofonja nem működik. Nem látja nem érzékeli a windows.
Lehet valamilyen beállítási gond? Vagy esetleg más probléma?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#7825) Tsebacsi válasza n.gab (#7824) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

USB-s vagy jack-es? Ha előbbi, driver le-fel, újrapróba. Ha jack-es, másik gépen/eszközön kipróbálni. Ha az USB se megy az elsővel, ugyanígy kipróbálni másik gépen/laptopon. Ha ott is rossz, akkor eszközhiba, ha jó, akkor a géppel lesz valami amin eddig használtad.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7826) n.gab válasza Tsebacsi (#7825) üzenetére


n.gab
aktív tag

Egyik se. Optikai kábelel van a géphez csatlakoztatva.

(#7827) neutron22 válasza n.gab (#7826) üzenetére


neutron22
tag

Ahogy néztem ez 4 jack és egy USB és szerintem PC -hez csak így lehet csatlakoztatni.

(#7828) dudika10 válasza n.gab (#7826) üzenetére


dudika10
veterán

A hivatalos oldalról melyet magad linkeltél:

"Compatible with:
Xbox 360 / Playstation 3"

Egyetlen optikai kábel mindenképpen kevés. Ahhoz, hogy a mikrofon működjön alapból kell az USB összeköttetés is. A kis dobozon fel is van tüntetve az USB csatlakozó alatt egy Mic felirat (legalábbis a sima változaton biztos).
Sok Xbox-hoz / PS3-hoz készített fejhallgató esetén a mikrofont nem lehet életre kelteni PC mellett.
Nem tudom, hogy ez olyan-e, nem próbáltam még PC-n a mikrofont, de könnyen lehet, hogy hiába próbálkozol.

(#7822) WinnerB0Y: 80Ohm önmagában nem sok, és nem is mond semmit az érzékenység és terhelhetőség valamint a kimeneti feszültség és áram nélkül.
Egy 80Ohm-os és megfelelően érzékeny fejhallgatóval gond nélkül megbirkózik egy Xonar még akkor is, ha nem fejhallgatóerősítővel felszerelt modell.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7829) neutron22 válasza dudika10 (#7828) üzenetére


neutron22
tag

80Ohm a Gamer fülesekhez képest sok, mert a legtöbb 32Ohm os

(#7830) Tsebacsi válasza neutron22 (#7829) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez igaz, de Xonarról beszélünk, ami bőven használható Hi-Fi fülesekhez is, amik nemritkán 100Ohm felettiek.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7831) dudika10 válasza neutron22 (#7829) üzenetére


dudika10
veterán

És?

Nem értem mihez sok. Nem (csak) ettől lesz egy fejhallgató forrásigényesebb.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7832) n.gab válasza dudika10 (#7828) üzenetére


n.gab
aktív tag

Igen azt láttam,hogy a PC nincs felsorolva,de a hang az tökéletesen működik. Akitől régen vettem srác Ő ezen Skype-olt. Ezért nem értem. :F
Más csatlakozási lehetőség nincs. Fülesből a decoderbe onnan tovább optika kábelel a gépbe.
Akkor ez így nem fog működni?

(#7833) neutron22 válasza Tsebacsi (#7830) üzenetére


neutron22
tag

(#7830) Tsebacsi ez így van :K

(#7831) dudika10 Nincs és csak pont van. :R Ez egy megállapítás és kész. A Xonar ezzel megbirkózik.

(#7834) la_cc válasza Tsebacsi (#7814) üzenetére


la_cc
addikt

Szia!

Ha szeretném, hogy megállna 10k-ban van valami, ami megérné?

Köszi! :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7835) Tsebacsi válasza la_cc (#7834) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az Aplhánál nem tudok olcsóbb USB-s headsetet ajánlani, ami neked jó lenne, sajnálom. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7836) neutron22 válasza Tsebacsi (#7835) üzenetére


neutron22
tag

Ennyi pénzért ez a legjobb :K

(#7837) dudika10 válasza neutron22 (#7833) üzenetére


dudika10
veterán

"A Xonar ezzel megbirkózik."

Továbbra sem az impedanciával kell megbirkózni. :U
20dB/V de akár 20dB/mW érzékenység mellett 8Ohm-os is lehet a fülhallgató, akkor se fog a büdös életben értékelhető hangerőt produkálni semmilyen eszközről.
120dB/mW érzékenység mellett meg 300Ohm-os is lehet, 0.7V rms mellett akkor is fájdalmat okoz a hangerő.

Természetesen hangminőségről nem beszélve. Az "Ohm" úgyis mindenkit csak azért érdekel itt, mert "mi van ha nem lesz elég hangos".

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7838) neutron22 válasza dudika10 (#7837) üzenetére


neutron22
tag

"Egy 80Ohm-os és megfelelően érzékeny fejhallgatóval gond nélkül megbirkózik egy Xonar még akkor is, ha nem fejhallgatóerősítővel felszerelt modell." Erre reflektáltam ne lovagoljatok már rajtam :)) :(((

(#7839) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Sziasztok! 10k környékén keresek zárt kialakítású vezetékes fejhallgatót, főleg játékra-filmnézésre. Mikrofon nem kritérium, de azért jó lenne megszabadulni egy + kábeltől az asztalomon. :D Egyébként alaplapi hangkártyám van. Fontos hogy kényelmes legyen és ne nyomorítsa el a fülcimpámat.

Ezt a kettőt néztem ki, melyik éri meg jobban?
Creative Fatal1ty
Creative Tactic3D alpha

Esetleg valami más? Előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#7840) Tsebacsi válasza Meridius11 (#7839) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Az alpha újabb termék, jobb is, meg tudod USB-n is használni, úgy térhangzást is kapsz. Válaszd azt ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7841) neutron22 válasza Tsebacsi (#7840) üzenetére


neutron22
tag

Alátámasztom és megerősítem a véleményét :K

(#7842) Kal-El


Kal-El
senior tag

Ha megtörik a kábel és kicseréltetjük, akkor ettől romolhat egy füles hangzása?

(#7843) neutron22 válasza Kal-El (#7842) üzenetére


neutron22
tag

Ha jobb minőséget veszel még javulhat is, dudika10 a te embered :K

(#7844) Tsebacsi válasza Kal-El (#7842) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jaja dudi a kábeles, erre ő tud pontos választ adni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7845) la_cc válasza Tsebacsi (#7835) üzenetére


la_cc
addikt

Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :R

Nem leszek olcsójános megveszem a Sigma-t... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7846) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Köszi a válaszokat! Akinek esetleg van tapasztalata vele: Hosszútávon mennyire kényelmes, nem nyomja a fület? (nincs elefántfülem, de kényes vagyok az ilyenekre. :D)

(#7847) neutron22 válasza Meridius11 (#7846) üzenetére


neutron22
tag

Nem fogja nyomni a füledet :U

(#7848) Tsebacsi válasza Meridius11 (#7846) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem fog nyomni ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7849) Peddy789 válasza dudika10 (#7837) üzenetére


Peddy789
őstag

heh? impedancia? ezek AC feszt kapnak? és csak a valós részű ellenállást adják meg a gyártók?

(#7850) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, filmezés, játék - főképp játék (majd a Division meg a Destiny alá kellene)
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Nem akarok csúcskategóriát, se kemény összegeket rákölteni így 5e a plafon.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes, hiszen csak a gép előtt/közvetlen közelébe kellene.
(4) Circumaural vagy supraaural?
A párnás verzió (:
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Nélküli, de az sem baj, ha van.
(6) Milyen hangzást vársz?
Egy sima sztereó már nekem elegendő, tudva, hogy mennyit szánok rá, nincsenek nagy vágyaim.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack / USB, mindegy.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya.

Amennyiben ennyiért nem kapni normálisat, akkor mik azok az ajánlott típusok/márkák amik még így (bőven) 10 alá esnek???

Do you see the white shadow?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.