Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Tsebacsi válasza adamkaa777 (#8600) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Corsair Vengeance 1500v2

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8602) Flashget válasza Tsebacsi (#8595) üzenetére


Flashget
félisten

Értem. A hozzáadott hamgkártya amúgyis a fiókba ment volna mert van xonar a gépben.

Megnéztem yt-on amit ajánlottál...ez wifis és USB-s? valahol olvastam a wifis headsetek nem ajánlottak (talán a fejhallgatós topicban) mert akkor kilőve, mert a tv-hez jack dugós kell.

Realme GT Master Edition

(#8603) Tsebacsi válasza Flashget (#8602) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemmm, a Rage usb és jack is lehet, wifiről szó nincs. Az max. a wireless verziója (mond, hogy nem azt linkeltem véletlen...). Szóval a Rage szerintem megfelelő, bár ha van xonar, akkormégsem. Akkor Asus echelon mondjuk, vagy Steelseries Siberia v2 jack, vagy Gamecom 780, vagy akár még CM Storm Sonuz is.

Mindig azzal kezd, mi alá megy, mert ha nincs xonar, usb! Ha van, szigorúan jack...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8604) Flashget válasza Tsebacsi (#8603) üzenetére


Flashget
félisten

Akkor jack innen indulunk :)
nem azt linkelted mert nem linkeltél :) árgépen kerestem ki a radium-ot majd yt-n néztem videót és véletlen a wirelessre kattintottam.
ez miben jobb mint a sigma? mert az nem derült ki számomra csak annyi hogy +5K.

Realme GT Master Edition

(#8605) Tsebacsi válasza Flashget (#8604) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A rage-be be van építve a hangkártya, még egy kicsivel jobb az anyaghasználat, villog a 2 kagylónál, usb-s vagy kombinált jack-es, komolyabb hangkártyával és szoftverrel, mint a Sigma. De mondom, xonarhoz ez nem való. Azok, amiket felsoroltam az előbb, azok igen.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8606) Flashget válasza Tsebacsi (#8605) üzenetére


Flashget
félisten

Ok.

Realme GT Master Edition

(#8607) Tsebacsi válasza Flashget (#8606) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bocsánat, a Gamecom nem, az usb-s :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8608) Flashget válasza Tsebacsi (#8607) üzenetére


Flashget
félisten

Leszűkült a kör 2db-ra.
Creative Tactic3D Rage
Asus Echelon

Realme GT Master Edition

(#8609) Tsebacsi válasza Flashget (#8608) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Rage nem lesz jó Xonar alá :D Ráadásul kombinált jack-je van. Akkor inkább Asus!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8610) Flashget válasza Tsebacsi (#8609) üzenetére


Flashget
félisten

és ha azt kiveszem a gépből a xonar DS-t? legalább a helyére visszamehetne a tv tuner :D nem kell az a Genius X-210-nek :)
akkor ez hamar eldőlt :D
Már csak valaki olyat kellene találnom akinek van ilyen ronda asusa és mit mond róla milyen filmek, zenék alatt nem csak játékoknál.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#8611) Tsebacsi válasza Flashget (#8610) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na itt olyan nem lesz azt hiszem. Teszteket keress róla a neten, én 1-2t olvastam el, nem nyilatkoztak róla rosszat, sőt! Nem véletlen ajánlott füles!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8612) Flashget válasza Tsebacsi (#8611) üzenetére


Flashget
félisten

találtam most egy ilyet: Creative Tactic360 Sigma
gondolom ez USB-s csak.

Realme GT Master Edition

(#8613) Flashget válasza Flashget (#8612) üzenetére


Flashget
félisten

lehetne használni ezt is és van is boltokban csak a hangerő szabályozót raknám a fiókba...akkor inkább az asus.

Realme GT Master Edition

(#8614) Tsebacsi válasza Flashget (#8613) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Tactic360 Sigma Xbox-hoz való :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8615) Flashget válasza Tsebacsi (#8614) üzenetére


Flashget
félisten

tudom láttam csak azt hittem a hagnkártya van USB-ként megoldva és nem a hangerőszabályzó.
egyébként működne ez PC-n is csak akkor a xonarral állítanám a hangerőt ami valszeg halkabb lenne mint a headsetével állítanám.

Realme GT Master Edition

(#8616) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok

A CM Storm Sonuzról mi a véleményetek?
Akinek van ilyen vagy próbálta kérem irjon véleményt.
Amitől félek,hogy a fülpárna borítása nem bőr hanem textil,igy talán nem szigetel annyi külsö zajt sem.
Természetesen sehol nincs feltüntetve erröl semmi adat.

Köszi a válaszokat elöre is

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8617) Tsebacsi válasza Bacusuz (#8616) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A textil valóban nem szigetel úgy, mint a bőr, de ez nem vészes dolog. Ne emiatt ne vedd meg.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8618) Bacusuz válasza Tsebacsi (#8617) üzenetére


Bacusuz
őstag

Kis dolognak tünik,de nekem nem az.
Ez nyáron nem lesz olyan meleg talán mint a bőr,esetleg nem izzad úgy és jobban szellőzhet(+++)
Nehezebb tisztitani,jobban koszolodik mint a bőr(-)
Talán nem szigeteli a zajt anyira(-)

Jajj de kár hogy nincs egy helyen az ödszes fejse,amit kipróbálhatnánk.....

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8619) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tudnátok ajánlani 15K körül 5.1 fülest?
Ozone Strato Evo-t néztem, de nagyon elbátortalanítottak a pántjával való negatív tapasztalatok. Akinek van, nem tudja véletlenül, hogy garanciában cserélik-e, ha eltörik? Köszi!

Üdv
Richárd

(#8620) birorichard válasza birorichard (#8619) üzenetére


birorichard
őstag

Lehetőleg USB-s kéne; legyen beépített hangkártyája, de nem baj, ha van hozzá usb-jack átalakító.
Amit néztem:
egyrészt az Ozone Strato Evo.
A másik egy Raptor H5 5.1 USB, illetve a Gamecom 780.

Az elsőről már kezdek lemondani, ha nem tudtok mondani valamit, ami nagy előnye lehet, másodikról nem tudok sok semmit, a Gamecom-nak pedig bejön a konstrukciója, a fém miatt tartósnak tűnik.

(#8621) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Az ASROCK Game Blaster jobb hangkártya az Asus Xonar Dg-nél?

Walking Dead

(#8622) Bacusuz válasza N.Ferry (#8621) üzenetére


Bacusuz
őstag

nekem az van ,és szeretem.viszont csak pár laphoz jó vigyázz!
xonar 5.1 ,ez meg 7.1,kimeneteiből is több van + 1 broadcom lan kártya
én sima fejessel használom,scout moddal játéknál ,és olyan mint egy sok pont eggyes füles.
ja és az sem mindegy melyik slotba teszed.

ettől függetlenül a xonarok állítólag jobbak,de ebben az esetben asrock talán többet tud
/javítsatok ki ha tévedek/

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8623) Tsebacsi válasza birorichard (#8620) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezek közül csak a Gamecom, az Ozone dolgairól tessék leszokni audio téren, hulladék az összes szinte...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8624) birorichard válasza Tsebacsi (#8623) üzenetére


birorichard
őstag

Köszönöm! Strapabíró a fejpántja? Ettől félek csak, ozoneról nem sok jót olvastam valóban.

(#8625) Tsebacsi válasza birorichard (#8624) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Erre csak a sablonszöveget tudom mondani: Kicsit vigyázni kell rá, nem feszegetni nagyon, és nem fog eltörni fél év múlva :B Vagy Creative Sigma-t próbálsz keresni, aminek már fém a pántja, vagy kicsit rááldozol és Rage-et nézel. A Creative Fury lenne a legjobb, de az itthon valamilyen okból kifolyólag nem kapható :F :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8626) birorichard válasza Tsebacsi (#8625) üzenetére


birorichard
őstag

Érdemes true 5.1-t keresni, vagy a virtualok is relatív pontosan szólnak?

(#8627) Tsebacsi válasza birorichard (#8626) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ajánlható 5.1 nem nagyon van 15k-s kategóriában. Vagyis nyugodt szívvel nincs. Inkább virtual, a legtöbb embernek (nekem is) az van, és bőven elegendő, pontos.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8628) birorichard válasza Tsebacsi (#8627) üzenetére


birorichard
őstag

Köszönöm szépen, akkor a Gamecom-ra szavazok. Nincs nagy tapasztalatom fülesek terén, de leírom a tapasztalataimat. Elvileg jövő hét szerdára megjön.

(#8629) Tsebacsi válasza birorichard (#8628) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincsmit és várjuk! :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8630) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Hali!

Nemrég beszereztem egy ax pro fülest. A Battlefield 4-hez használom, és sok fórumon olvastam, hogy a hátsó hangok jobb megkülönböztethetősége és hallhatósága miatt érdemes a time delay funkciót beállítani. Na ha ezt betolom baromi mód visszhangos lesz a játék :/ Ennyire fos ez a füles, vagy a jaték az oka?

Más játékkal nem próbáltam, mert a PC-m halott, és csak xboxon játszok.

PSN ID: RemiFungus

(#8631) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8593) üzenetére


Tom1939
őstag

Szia!

Még egyszer köszönöm a segítséget. Megvettem a steelseries siberia neckbandet amit ajánlottál az aquanál. Szuperrül szól, nekem tetszik.

De, sajna az apple változatot adták (honlapjukon csak az alap név volt, az apple változatban van ott hogy for ipad stb., szóval a honlap volt pontatlan). Minden mükődik kivéve a kábelen a hanegerőszabályozó (skypon mikrofon is!). De hát az nagyon kellene.

Az a gond hogy jobban megnézve ahol feltüntetik ott csak apple változat van itthon. Meglehet ezt valahogy oldani? Vagy tudsz valami megbízható magyar boltot ahol biztos pc változat vehető? Google barátom egyik kérdésben sem segített :(

Aqua visszaadja a pénzt ez nem gond, csak nekem most már tényleg kellene egy ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#8632) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8631) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát örülök is meg nem is. A nem az abban nyilvánul meg, hogy sajnos ennél többet nem tudok segíteni. Bújni kell a google-t, és keresni a fülest, hátha van normál verzió belőle. Ha más nem, akkor meg netről kell rendelni, márha megéri az esetleg gariztatási mizéria. Vagy kérdezd meg a pixel.hu-sokat, ők nagyon sokféle fejest szoktak beszerezni. Esetleg az Ipon még...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8633) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8632) üzenetére


Tom1939
őstag

Felhívtam a pixel-t, évekig tartottak de nem volt rá igény. Most már nincs. Szóval úgy tűnik ezt sajna bebuktam, túl egyedi az igényem. Sennheiser-t ajánlották még neck bandben. Tőlük már van egy, de elég gyengus (nyilván más kategóriása a pc141, de pl. az kb azonos arú logitech sokkal jobb, csak ugye az sincs már). Aqua szépen visszaadta a pénzem (csak ugyanazt tudta volna rendelni).

(#8634) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8633) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Franc essen bele :( e-bay vagy esetleg amazon?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8635) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8634) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát nézegettem. Az amazon árakon látszik hogy az apple gamer headset irány nem nyert :) Jóval olcsóbb...
De nem igazán szeretnék kintről rendelni (pláne hogy a megnevezés a steelseries részéről elég elbaltázott, lásd ugyanaz majdnem...). Megesz a guta ha kapok egy újabb apple változatot... Akkor nem egy órát dobok ki az életemből hanem többet (vagy az árát).

(#8636) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8635) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

E-bay és amazon is vásárlóbarát, úgyértem mindig van csere vagy visszafizetési gari, én most vettem az ipodhoz tokot és fóliát, és mind2re le van írva, hogy ha sérült vagy valami baja van, ingyen cserélik, visszafizetés pedig a vásárlástól/kézbevételtől számított 14 napig van.
Persze nem rábeszélni akarlak, csak mondom hogy ne ez legyen a visszatartó erő.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8637) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8636) üzenetére


Tom1939
őstag

Igen, nem azt gondolom feltétlenül hogy átvernek. Inkább ez az ideér X nap, nem jó, visszaküld Y nap dolgot hagynám ki....

Most viszont meg vagyok lőve, nem nagyon látok mást mint ezt. Csak arről meg rosszakat olvastam. Nehéz különcnek lenni :(

Mondjuk táskámat is egy ami boltból rendeltem, lehet hogy ebben is megtörök még.

[ Szerkesztve ]

(#8638) Tsebacsi válasza Tom1939 (#8637) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a baj ez biztos hogy nem fog úgy szólni, mint a Steel :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8639) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8638) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát igen. Az igazi gond hogy még a logitech g330 szintjét sem fogja megütni szerintem. És azért zenét is hallgatok rajta. És a jelenlegi sennheiser is zavaróan vacak zenére, a g330 nekem elég volt.

Kár volt ám belehallgatni ebbe a steelseriesbe visszavitel előtt, azért zenehallgatásra más kategória volt...

(#8640) Tom1939 válasza Tsebacsi (#8638) üzenetére


Tom1939
őstag

Bár most olvastam jobban utána. Állítólag jobban szól mint a logitech g330. De! Törékeny... Még a végén veszek valami kis szolid "normál"-t... Abban mint ajánlasz (minnél kisebb annál jobb)?

(#8641) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Sziasztok. Az érdekelne, hogy a CV 1500 v2-t felismeri a ps3 oly módon, hogy ne csak stereoként használjam, hanem arra, amire való (7.1)?

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8642) Tsebacsi válasza Gzula[HUN] (#8641) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem, hogy kompatibilis vele :F :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8643) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Jeeeeeee!

Megvan az új fülesem.

Asus Echeon

első ránézésre jó,szigetelt,kényelmes.Erős is.
Hangzás majd este bf4 után...
alig várom :DD

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8644) Flashget válasza Bacusuz (#8643) üzenetére


Flashget
félisten

Na erről írjál összefoglalót nekem, mert ilyet tervezek venni jövőhéten!
Rock zenével küld meg ha nem szereted akkor is mert én meg igen :D
Teszteld tv-vel valami jó akciófilmmel, tele robbanásokkal stb :D

Realme GT Master Edition

(#8645) Flashget válasza Tsebacsi (#8642) üzenetére


Flashget
félisten

Ha nem lesz asus..
Rage-re írtad nekem nem jó a xonar miatt. ok.
viszont a beépített hangkártyát kilehet kapcsolni rajta és akkor a xonartól kapná az 5.1-t? ezt meglehet vele oldani?
sigmánál egyszerübb lenne a dolog menne be a fiókba a hangkártya.

Realme GT Master Edition

(#8646) Tsebacsi válasza Flashget (#8645) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemlehet, beépített dolog. Esetleg úgy, hogy jack-en használod, de az is kombinált, nemtudom ez mennyire megy a hangminőség rovására. Maradj az Asusnál, jó az higgyél nekem!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8647) kickboxko


kickboxko
tag

Üdv mindenkinek !
Szeretnék beruházni egx 7.1 es gamer fejhallgatóra 10-15 k értékben.
Nincs külön hangkártyám szóval jó az usbs de a kombináltnak is örülnék.

Fontos lenne hogy 50 mmes legyen (nagyméretű hallószervel rendelkezem)

Alapjáraton creative sigmát néztem ki a probléma azonban az hogy sehol nincs raktáron és ahol rendelésre van pl inter.st.r vagy plazamarket nem tudom mennyire megbízhatóak .

Esetleg nagyon maximum,bár nem szívesen adnék ki 19kt ragere max hogyha tényleg annyival jobb a sigmánál.

Köszönettel.

"Life is simple"

(#8648) Flashget válasza Tsebacsi (#8646) üzenetére


Flashget
félisten

Egyébként korábban írtad nézzek egy jó fülest a hifi topicban és ezt találtam amit ár/érték alapján nagyon ajánlott kategória főleg a basszus miatt.
szóval asus :)

Realme GT Master Edition

(#8649) Tsebacsi válasza kickboxko (#8647) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az 50mm a driver, nem a füles mérete igazából, szóval a nagy hallószerv nem emiatt lesz jobban ;)
Az a gond, hogy pont a középértékű Sigma esik ki, ami nagyon jó ár/érték arányú.

De ajánlanám még a Gamecom 780-at, neki elég nagyok a kagylói, továbbmenve a Thermaltake Shock One lenne a másik, de az már a 19-20k.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8650) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#8649) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na pont telefonom volt, nem tudtam befejezni:

A Rage is ajánlott, de szerintem kicsit kisebbek a kagylói, mint a fent említett másik kettőnek (bár nem sokkal). Mennyivel jobb a Sigmánál. Kb. majdnem annyival, mint amennyivel többe kerül szerintem. Többmindenre használható, jobb anyagok kicsivel, és villog (fűűűűűű ;] ).

(#8648) Flashget A Beyer jó cucc, az MX2 ajánlott is lenne, ha nem supraaural lenne, hanem circum. Nem is értem, miért olyanra csinálták.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.