Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok! Segítséget kérnék. Sokadjára törik már el a Kingston HyperX Cloud Alpha kábele. Most a mikrofon nem működik. Váltanék wirelessre. Maradjak ezen a vonalon vagy van jobb? Nem kell semmi extra térhangzás csak sima 2.0. A Cloud III Wireless mennyire ajánlott? Köszi!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28002) h1mpi válasza h1mpi (#28001) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átnézve a korábbi ajánlásokat, akkor vagy Alpha Wireless vagy esetleg más? :))
Alaplapi hangkártya, nincs DAC.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28003) F.B.I. válasza h1mpi (#28002) üzenetére


F.B.I.
veterán

Wireless esetén fontos a szoftver is….sajnos. Nem ismerem a Hyperx szoftverét de a Cloud III wireless egészen jó lett a tesztek alapján, szerintem nem nyúlsz mellé az Alphával sem.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28004) h1mpi válasza F.B.I. (#28003) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi közben egy Alpha-t rendeltem be az eMAG-ról egész jó áron adták.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28005) h1mpi válasza h1mpi (#28004) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megjött az Alpha Wireless 54 990 Ft-ért jó ár volt. A megszokott jó minőség és kényelem, azonnal minden SW nélkül működött. A SW is egyszerű, könnyen átlátható. Én nem csalódtam benne, bátran ajánlom!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28007) belan


belan
addikt

Hello melyik fülest jobb HP HyperX Cloud Alpha vagy clud2 ? Ps5-hoz ? 7.1 tudja HP HyperX Cloud Alpha konzolon ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28008) h1mpi válasza belan (#28007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az Alpha

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28009) belan válasza h1mpi (#28008) üzenetére


belan
addikt

Éreztem mennyivel másabb a hangzása mint egy Sony 3D pulse? Remelem van itt valaki akinek volt mind a két füles hez szerencséje .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28010) h1mpi válasza belan (#28009) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt nem tudom, de az áráért nagyon sokat ad.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#28011) belan válasza h1mpi (#28010) üzenetére


belan
addikt

Igen azt néztem minőségben is membrán habos stbi , steelseries arctis nova 7p lenne legmegfelelőbb minden terén de nem mutizok annyit így 60 ezret nem nagyon adnék ki érte , találtam 40k ert egy hónapos steelseries arctis nova 7p de nem tudom valahogy használtan nem szeretnék venni műszakit mindig újat szoktam venni . Sony 3D pulse meg kényelmetlen pár óra után ezért váltanak, volt egy rig 500hc is kényelmes volt de 3 hónap után meg a”adta magát így vissza kaptam a pénzt .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28012) belan


belan
addikt

Egy hónapos használt fülesnél mint kell nézni ? Hibákra gondolok , Steelseries arctis nova 7-ról lenne szó mert jó áron van és gondolkodom rajta meg vegyem .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28013) F.B.I. válasza belan (#28012) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha 1 hónapos, akkor van rá garancia. Ha működik, nyugodtan megveheted.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28014) belan


belan
addikt

Igen van rá pcx-be vásárolta , gondolom nem ejtette le , vagy nem folyt rá víz . Persze le tesztelnem . :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28015) taknyí válasza belan (#28014) üzenetére


taknyí
senior tag

hogy teszteled le? elinditasz egy leesés meg egy vizbetörés számláló programot? vagy szét akarod szedni az eladó előtt mielőtt megvennéd? :DD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#28016) belan válasza taknyí (#28015) üzenetére


belan
addikt

Azt tesztelem le működik e azt persze nem ha víz ment bele vagy le ejtette . Mindegy be szereztem jó áron egy új HP Hyperx Cloud III Wireless nagyon kényelmes nagyon minőségi könnyű kristály tiszta hangzás üzemidő is kiemelkedő , egy bajom van vele basszus lehetne jobb . Ki hogy érzi ezt basszus dolgot ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28017) jimpo válasza belan (#28016) üzenetére


jimpo
aktív tag

Gépnél a 2020 májusában vásárolt HyperX Cloud Alpha, mondhatom jó a basszus. :K
99%-ban Hardstyle amit hallgatok amennyiben zenéről van szó.
Egyébként játék és film esetén is okés, de ezek csak gép előtt mennek.
A buszon utazáskor csak a 3.5mm jack és a TANCHJIM Tanya.

Hogy ezek a Wireless fejesek milyenek azt nem tudom...
Van ugyan TWS fülesem, Jaybird Vista 2 személyében. De azt csak sportoláskor használom...
Mindaddig ameddig nincs összehasonlítási alap, nehéz érezni, értelmezni ezt basszus dolgot. :U
A hallás és összehasonlítási tapasztalatokat csak próba után lehet megmondani. Azt meg folytonos cserével, kölcsönfejessel, próbával lehet biztosítani. De még akkor is ott van, a ki mit szeretne hallani a fejesben dolog. Nem mindenki keresi a basszust, vannak tuti olyanok akik a magasakat keresik...

A fent felsoroltak nekem elegendő basszust adnak, igaz a Tanya picit kilóg a sorból. Abban másabb ugyanaz a zeneszám, igaz mindegyikben az de mindegyiken tetszik amit hallok.
Kicsit off, de mégsem... :B

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#28018) Gzula[HUN] válasza belan (#28016) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Relatív, hogy miben milyen basszus van, meg aztán nem árt, ha van mellette más hang is. De olyanra nem emlékszem, hogy egy Cloud Alpha-nál valaki arra panaszkodott volna, hogy abban nincs, vagy X@r lenne a bass. Mármint árkategóriájában. És gagyi meghajtásról is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#28019) belan válasza jimpo (#28017) üzenetére


belan
addikt

Ez egy Nova 7 van össze hasonlítva . Biztos pc be lehet állítani nagyobb basszust de én ps5 használom .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28020) Gzula[HUN] válasza belan (#28019) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ezeket a rtignes összehasonlításokon lévő adatokat nyugodtan be lehet helyettesíteni azokkal, amiket egy dobókockával hozol össze amikor van pár szabad perced. És az lehet pontosabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#28021) belan válasza Gzula[HUN] (#28020) üzenetére


belan
addikt

;] 😂ez jó . Amúgy nagyon minőségi és kényelmes lett új cloud 3 széria és üzem idő még nem sikerült le meríteni .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28022) F.B.I. válasza belan (#28019) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vedd meg a Dolby Atmos programot hozzá konzolon és ott tudod eq-ni.
Nálam Xboxon így megy pl a NOVA 7X. Sokkal jobb az élmény. Tudod elméletileg 7 napig tesztelni ingyen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28023) belan válasza F.B.I. (#28022) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót ps storeba lehet meg venni ? Nem csak boxon lehet meg venni meg pc-n?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28024) belan válasza belan (#28023) üzenetére


belan
addikt

Alkalmazásoknál nincs sajnos netflix van Disney HBO max stbi .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28025) Pro!Petya válasza Gzula[HUN] (#28020) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az igen.... :Y

Akkor csípőből be is linkelhetted volna már azokat az oldalakat ahonnan tájékozódhatunk rendesen, ha már az rtings teszt metódusa és részletessége nem kielégítő ezek szerint!
(gondolom az azért megvan hogy azok a pontszámok miből és miként épülnek fel)
Tényleg kiváncsivá tettél melyek lehetnek azok az oldalak ahol legalább ugyanennyi méréses teszt fellelhető és összevethető egymással!

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#28026) Gzula[HUN] válasza Pro!Petya (#28025) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Mondjuk én a fülemmel szoktam eldönteni, melyik fejhallgató milyen, de ha valaki fejhallgatót a rtings alapján akar vásárolni, minden joga meg van hozzá.

Mivel mindegyik fejhallgató teszt szubjektív, tökmindegy mit linkelek. Maximum egy irányt tudsz valahogy magad elé képzelni, milyen lehet. Akkor tudsz érdemben egy közelebbi képet kapni, ha már ismered a "tesztelő" ízlését, és ahhoz már jól belőtted a tied. Pl. 3-4 "közös pont" fejhallgató után már el tudom helyezni, milyen az ízlése, és az után már be tudom lőni az általam még nem hallott fejes tonalitását NAGYJÁBÓL.

A fórumok egyébként szerintem elég jók, mert ha már egy adott helyen a 25. ember írja le, hogy egy adott fejhallgatón itt meg ott ilyen meg olyan peak-ek, meg idegesítő cicák vannak, akkor az nagy valószínűséggel úgy is van. De attól még nem fogod tudni, hogy szól a fejhallgató, csak ha ki is próbálod.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#28027) Pro!Petya válasza Gzula[HUN] (#28026) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Na pont erre találták ki a Harman görbét , hogy ne kelljen a szubjektív "tesztekre" hagyatkozni és akkorát lottózni a vásárlásnál. (Rtings mérései is ezen alapulnak.)
Tudom sokan nem szeretik a semleges hangzást mert a V a menő, de ha jó az alap akkor azt még utána tudja állítani magának a felhasználó a saját izléséhez. Ellenkező esetben ha már az alapok sem stimmelnek akkor viszont érvénybe lép a x@rból nem lehet várat építeni történet.
A fórumok tényleg jók ki indulási pontnak és azt is adom hogy a kinézett fülest füleseket próbálják ki vásárlás előtt ha tehetik az emberek.

Viszont szerintem nem kéne leszólni egy olyan tesztelő csapatot aki egy professzionális sémát használ a méréseihez és azalapján értékel.
Ezek a tesztek sem érnek kevesebbett (sőt) mint a fórumos szubjektív vélemények amik bevannak korlátolva mind anyagi ,technikai és elérhetőségi oldalról.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#28028) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Korábban már volt elemzve a fejhallgatós fórumban több példán keresztül is, hogy mennyire egy használhatatlan sz@r a rtings. Pl. - bár nem gamer fejes - a rtings alapján egy híresen V hangzású M50X-et jobb naturális hanggal értékelt, mint egy Sennheiser HD650-est. Részemről ennyi, aki akar vegyen a rtings alapján.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#28029) belan válasza Gzula[HUN] (#28028) üzenetére


belan
addikt

Érdekes ,persze nem nem mindegy ki teszteli gondolom több tesztelő van .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28030) Pro!Petya válasza Gzula[HUN] (#28028) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azért van ez mert az M50X mélye közelebb áll a cél görbéhez és a pontozásnál ez 25%-ot tol a latba, hiába jobb minden másban a 650. Ezért kell a rész méréseket is nézni nem pedig az összpontszámot mert becsapós lehet ha nem tudni miből épül fel.


Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#28031) belan


belan
addikt

Nagy dilemmában vagyok vettem egy új HP Hyperx Cloud III Wireless amivel nincs is gondom nagyon tisztán szól , nagyon kényelmes jó áron is volt . De lehetn nagyobb a basszus benne eredetileg SteelSeries Arctis Nova 7 akartam de ez közbe jött jó áron volt . De visszont Nova 7 jobban ajánlottak konzolhoz ps5 játszom és azon tűnődöm vajon cseréljem e le . Esteleg volt már itt valaki akinek midenkit fulhalgato hoz volt szerencséje ha igen mekkora a basszus külobség két füles között ? Azt tudom magas hang meg sokkal jobb cloud 3 ba .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28032) belan válasza belan (#28031) üzenetére


belan
addikt

Na meg volt csere gyors vélemény hyperx cloud 3 wireless nagyon jó anyagokból volt összerakva ,meg belül ami hangszórókat takarta le vastagabb szövet anyaggal volt be vonva ha esetleg full hozza ér ne érzésünk semmit kényelem szempontjából nagyon jó volt , hangzás jó magas kiváló volt összeségében nem rossz de konzolhoz nem ajánlanám gyenge a basszus benne és sajnos csak pc lehet jobb basszus ki hajtani belőle akku idő eszméletlen benne . SteelSeries Arctis Nova 7 első blikkre kicsit fapados tűnik anyag használatra , kényelmes ez is magas itt nem olyan jó mint clodba de basszus eszméletlen jó ,sokkal hangosabb melegebb hangzást ad szóval vissza is kellet vennem hangerőt , kényelmi fikciók is nagyon jó telefonnal össze párosítva jól szól zene rajta film , és jó játék közbe is lehet telefonod beszélni . Konzolhoz mindenféle képpen SteelSeries Arctis Nova 7 ajánlanám de ez én véleményem ! Az a kérdés még vajon melyik bírja jobban a strapát valószínű hyperx sokan 4,5,6 évig is használják . De tény hangzás világra nekem Nova 7 nyerő es kényelmi funkciók plusz csak hab a tortára . Talán cloud 3 mikrofon jobban szól .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28033) belan válasza belan (#28032) üzenetére


belan
addikt

Azt el felejtettem hogy Nova 7 nél kisebb a hang szivárgás lehet hangosabb azért de külső hangokat nem hallok meg csak játékot , míg clud 3 nál azért lehetett hallani külső hangokat játék közben .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28034) F.B.I. válasza belan (#28032) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem már lassan 3 éve van itthon Steelseries. Minden cserélhető rajta, annyi, hogy fejről/re mozgatásnál óvatosan kell bánni, mert max a műanyag forgó résznél tud eltörni ha ott nem figyel az ember.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28035) belan válasza F.B.I. (#28034) üzenetére


belan
addikt

Pár kérdésem lenne ps5 használom , néha van kis alapzörej ha beszélek valakivel , es ha be van tolva a mikrofon része a fülkagylóba nagyon hangosan sípol , van bal oldalon tekerő gomb az mire jó mert mikrofon szint állításnál nem csinál semmit ! Valószínű azért sípol nagyon hangosan ha be van dugva a mikrofon a fülhallgatóba mert mehanikusan felveszi a zajt a fulkagylokbol.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28036) F.B.I. válasza belan (#28035) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, azért. Illetve PS5 mellé a 7P verzió kellett volna, mert azon van a gyári chat vezérlő a fejesen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28037) belan


belan
addikt

Huu azt nem nem tudtam hogy a p verziónál így van , akkor én hiába tekergetem a bal oldali tekerőgombot a fülesen , azért nem p vettem meg mert ez amiről beszéltem neked 3 hete vette srác 2 év garival a pcx-nél vásárolta , jó áron volt szinte még új szerű állapotban van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28038) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Én is kipróbáltam a SteelSeries 7p-t és 2 óra múlva vissza is lett küldve. Nekem nagyon nem jött be.
Végül maradtam a számomra bevált Corsair HS70 PRO -nál. PS5-ön használom játékra és közben beszélgetésre.

(#28039) belan válasza Petreszku (#28038) üzenetére


belan
addikt

Mi volt vele a gondod ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28040) Petreszku válasza belan (#28039) üzenetére


Petreszku
senior tag

Az anyag használata nekem nem tetszett. Kényelmetlen volt számomra és a külső zajokat jobban hallottam.
A hangja viszont tényleg szép és tiszta.

(#28041) belan válasza Petreszku (#28040) üzenetére


belan
addikt

Értem külsőre nekem nagyon teszik kényelmes is szóval nálam best vétel volt . Persze ha jobb anyag használatot szeretnél ott a Nova 7 pro persze 2x annyiba is kerül vezetek nélküli .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28042) Petreszku válasza belan (#28041) üzenetére


Petreszku
senior tag

Én Nova 7p-t próbáltam.
De ezért van ennyi gyártó és ennyi füles/fejes a piacon.
A Cloud a másik ami még nekem nagyon jó, igaz ebből még csak a Hyper X Cloud II-t próbáltam. Ami vezetékes.

(#28043) Deck válasza Petreszku (#28042) üzenetére


Deck
titán

Vezetékesek jobbak is. Ár, basszus, hangzás, nincs statikus zaj, mikrofon stb stb... :D

PS5

(#28044) belan válasza Deck (#28043) üzenetére


belan
addikt

Mizu cimbi vezetékes re esküsz akkor . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28045) Deck válasza belan (#28044) üzenetére


Deck
titán

Akartam már én is venni vezetékest de a basszus az egyik legfontosabb dolog nálam. És leszámítva a kábelt, tényleg mindenben jobb. Persze én is vennék a kényelem miatt, ha lesz majd olyan ami hozzá ezt a szintet. :D

PS5

(#28046) belan válasza Deck (#28045) üzenetére


belan
addikt

Általában ez igaz vezetek nélküliekre de Nova 7 be olyan basszus van hogy eddigi összes vezetékes füles elbújhat mellette ! És el tapasztalatból mondom .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28047) Deck válasza belan (#28046) üzenetére


Deck
titán

Azt pont próbáltam, szóval nem. Max kiemelkedő a vezetéknéllküliek között. De nálam a HyperX Cloud Alpha a favorit. Amíg nem találok jobbat :D

PS5

(#28048) belan válasza Deck (#28047) üzenetére


belan
addikt

HyperX Cloud Alpha tény kényelem építési minőségben nagyon jó , basszus is jó 30 körül van a új annyiért nagyon sokat ad de én vezetékes nem szeretem kényelmetlen számomra talán legkényelmesebb fülesek a hyperx-ek . Ahhoz képest Nova 7 nem vezetékes basszus van benne rendesen ! Sajnos vezetek nélküli hyperx családba nincs nagyon basszus !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28049) belan


belan
addikt

2 óra alatt tejesen feltöltöttem a Nova 7 ha fel van töltve akkor a zöld jelzés már nem világít ? Mert nekem 2 óra után már nem világított ! Az normális jelenség már Nova 7 fel van töltve és be van dugva meg a töltő kábel addig nem tudom be kapcsolni míg le nem húztam róla ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#28050) belan válasza belan (#28049) üzenetére


belan
addikt

Végül is az a lényeg le húztam töltő kábel ról és meg nyomtam gombot egyből be kapcsolt de míg töltő kábelen volt tejesen fel töltve nem kapcsolt be hiába nyomtam a gombot. Ps5 alvó üzemmódba töltöttem .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.