Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) 3RROR


3RROR
aktív tag

Hello.Tudnátok nekem ajánlani gamer fejhallgatót (mikrofon is legyen rajta) ami vezetéknélküli?Egyedül a logitechnél találtam eddig ilyet de az érthetetlen módon horror árban van....

(#8302) Dapro


Dapro
senior tag

Hello, én is gamer fülest keresek, logitech g35-ről váltok, 7.1 kéne, zenére is (mostanában több zene mint game, de 7,1 nem ártana!)
köszi
20-25k körül kellene, siberia wh néztem de még várnék hátha tudtok jobbat.
laptophoz kéne amugy, nem akarok usb hangkartyasat meg stb.
:R :R

(#8303) Tsebacsi válasza 3RROR (#8301) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Árat nem írtál, illetve, hogy milyen csatlakozós legyen. De a legelső ajánlható wireless füles az a Sharkoon X-tatic Air. Link.

Ezután Creative Wrath vagy Rage, 24k körül majd Corsair Vengeance 2000 majd a Trittonok és Logitechek.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8304) 3RROR válasza Tsebacsi (#8303) üzenetére


3RROR
aktív tag

Másik kérdés hogy az ASUS ROG fejhallgatókról mi a vélemény?(tudom hogy vezetékesek csak kérdezem)

(#8305) Tsebacsi válasza Dapro (#8302) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Kicsit sok az ellentmondás a kérésben, tisztázzunk le pár dolgot!

A G35 egy Dolby technológiás virtual 7.1-es stereo füles, usb-s csatlakozással.

A Siberia v2 csak sima stereo, jack csatival. De van belőle usb-s verzió is.

A laptop típusától, benne lévő hangkártyától is függ, hogy tud-e 5.1-et, de elsőre azt mondanám, nem tud ilyet (3-4 jack-en szokott kimenni az 5.1).

Ha nem akarsz usb-s fülest, nem lesz 7.1-es hangzásod.

Az usb-sek csak virtuális 5.1/7.1-et tudnak, mint a G35, de van olyan real, ami usb-s (CM Storm Sirus) is.

A megadott árkategóriában van real 5.1, ez a Roccat Kave, viszont ez laptopon nem fog adni térhangzást, csak pc-n vagy külön hangkártyán. Virtuális meg csak usb-s van, de abból minimum 4 fajta: TT Shock One, Corsair Vengeance 1500 v2, Creative Rage (ha találsz), Asus Vulcan/Orion Pro, Turtle Beach Kilo, akár Razer Banshee is.

3RROR: Nem rosszak, bár az usb-s hangkártyájukat (Spitfire) szidják nagyon. Abban az árkategóriában (25k) a Corsair Vengeance 1500 (v2) a nyerő.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8306) 3RROR válasza Tsebacsi (#8305) üzenetére


3RROR
aktív tag

Most találtam egy Asus Orion-t bontatlanul 10-ért.Igaz jegelve van de ha nem kel el akkor jó választás ennyiét nem?

(#8307) Tsebacsi válasza 3RROR (#8306) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ennyiért végülis igen, de ez sima vezetékes jack-es füles.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8308) 3RROR válasza Tsebacsi (#8307) üzenetére


3RROR
aktív tag

Tudom hogy vezetékes.Jack nem igazán zavar.Ha megkapom ennyiért akkor nem fogok 2-3x ennyit vezetéknélkülire költeni.

(#8309) Xalderon


Xalderon
tag

Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni, elore is elnezest a terjedelmes tartalomert.

Elsosorban Jatekra, masodsorban filmezesre keresek surround-os fejest (headset / fejhallgato + mikrofon) asztali PC-hez, nem teljesen kizarva a zenehallgatas lehetoseget sem.

Mar keresgelek egy ideje, de minnel tobbet olvasok a temaban mondhatni annal tanacstalanabb vagyok.

Eleinte real surround-os fejesen gondolkoztam, mondvan az a legalkalmasabb a tererzet visszaadasara, ami jatekokban (fokent FPS-ben) es filmeknel igencsak hasznos/kellemes dolog.

Aztan olvastam egy-ket ilyen tipusu fejesrol nehany review-t es volt tobb is, amenyik arrol ir, hogy a tobb de kisebb hangszoro erezhetoen a hangminoseg rovasara megy.

Ez erdekes, mert logikusan hangzik a dolog, de nem minden teszt emelte ki ezt negativumkent.
Szoval szamomra kerdeses, hogy ez a hagminosegbeli csokkenes mennyire eszreveheto.

Mindenesetre az elobbiek alapjan eljutottam oda, hogy lehet, inkabb virtual surround-os fejes lenne a jobb. Azzal zenehallgatas is mehetne stereoban, csak kerdeses, hogy mennyire jo a terhangzas ezeknel a virtual fejeseknel.

Szoval a hosszu bevezeto utan elso konkret kerdesem az alabbi volna:
Szerintetek a virtual suround-os fejesek mennyire jol kepesek visszaadni a terhangzast, mennyire fogom tudni megkulonboztetni, hogy a kulonbozo hangok milyen iranybol es milyen tavolrol jonnek? Vagyis mennyire hasznalhatoak ezek a jatekokban?
Mi a helyzet a filmek eseten?

A gondolat menetet tovabb vive a kovetkezo kerdes fogalmazodott meg meg bennem:

Egy virtualis suround-os gaming headset a mikrofont es a tovabbi opcionalis kenyelmi funkciokat ("hardver-es" hangero allitas, nemitas, source valtas) leszamitva mennyivel nyujt tobbet, jobb teljesitmeny, minosegibb terbeli hangzast, mint egy minosegi suround-os hangkartya (Asus Sonar normalisabb valtozatai) + stereo fejes osszeallitas ?

(#8310) kaszaf válasza Xalderon (#8309) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Én G35-öt cseréltem razer tiamat 7.1-re. Játékhoz, filmhez de még zenéhez is sokkal jobb, irányok számomra jobban felismerhetők. Én nem bántam meg, hogy real surround-os fejest vettem. Virtuálból csak a g35-öt hallottam így csak ahhoz tudom viszonyítani. Mindenben veri. Xonar ds-em van hozzá veri szerintem az usbs kütyük beépített megoldásait. Xonáron volt opamp upgrade mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8311) Tsebacsi válasza Xalderon (#8309) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

A virtual és a real térhangzás közti különbség nagy is meg kicsi is. Van aki erre esküszik, mások a másikra. Az alapvető különbség az, hogy a virtual fülesek usb-sek nagy többségében, a real fülesek meg jackdugósak. Utóbbiakhoz ajánlott egy hangkártya beszerzése is, hogy a minőség "tökéletes" legyen. A másik, hogy a virtualok stereo fülesek, a real pedig 3-3 vagy 4-4 hangszórót tartalmaz oldalanként.

Nekem, és sokaknak is virtual fülese van, szoftveresen van generálva a térhangzás, és érezhető, észlelhető, jó. Én elégedett vagyok vele, úgy, hogy korábban volt real 5.1 fülesem (zalman theatre). Creative Rage tulaj vagyok, és imádom, nagyon jól szól.

Real térhangzásban lehet kicsit többet nyújt, érzésben talán kicsit jobb, de ez esetenként szubjektív. Zeneileg még inkább megoszlanak a vélemények, én a stereo-ra szavazok, ahogy a komolyabb zenehallgatók is.

Egy kimondottan hi-fi füles, ami zenére készült, egy hangkártyával párosítva fantasztikus zenei élményt tud nyújtani. Játék alatt is biztos jó, bár én erre nem adnék 10, csak 8 pontot, de ez egyéni hülyeségem. Hátrányuk, hogy nincs mikrofon, ami pedig a játékokhoz igencsak szükséges. A talpas mikrofonok meg olyanok, amilyenek... Nem megoldás véleményem szerint.

Ez utóbbi megoldást akkor ajánljuk, ha a zenei rész fontosabb, és a játék csak kis része a mindennapi használatnak, ellenkező esetben én inkább egy játékra készült fülest javaslok.

Mint írták fentebb, tény, az usb-s fülesek egy része minőségben elmaradhat egy komolyabb hangkártyától, lásd Asus ROG féle Spitfire, de a Creative és Corsair fülesekre ez nem jellemző.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8312) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Holnap jön a Corsair Vengeance 1500-am, mint első surround fülesem, majd beszámolok a tapasztalatokról :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8313) Kódos


Kódos
aktív tag

Helló mindenkinek!
Mostanába szeretnék be ruházni egy elég jó Gamer füllesre és ami a Razer Tiamat 2.2 lett.
Az a kérdésem lenne hogy ehez az alaplaphoz ha meg veszem nem lesz semmi gond?
[link a lapomhoz]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#8314) Andris837


Andris837
senior tag

Szép estét mindenkinek!

Pár napja gondolkodom, hogy le kéne cserélném a fejhallgatómat. Virtual fejhallgatót szeretnék, elérhető áron. Melyik a legjobb ár/értek arányú fejhallgató? Mennyit kellene rászánni? Nincs sok felesleges pénzem...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8315) Dapro válasza Tsebacsi (#8305) üzenetére


Dapro
senior tag

Igen, kicsit kusza volt,
Tudom, hogy virtuális a g35. Úgy értettem a dolgot, hogy olyan fülest keresek amihez nem kell még egy extra külön USBs hangkártyát is bedugnom, hogy legyen 7,1. Igazából olyan kéne mint a g35, csak ez kicsit nyomja a fülem.
Ilyen Circumaural tökéletes amúgy, az összeget 30k ra kitudom tolni ha azon múlik, de gondolom itt már nagy árkülönbségek vannak, nem 5-10k.
laposon 2 kimenet van ugye, meg ahogy mondod gondolom hangkari se izom, egy ilyet ír az aida:
intel cougar point PCH - High Definition Audio Controller B-2
realtek ALC269
intel cougar point HDMI

ehhez nem értek.

szóval csak az a lényeg h ne lógjon egy nagy usbs hangkari pluszba és játékra jó legyen 7,1 meg stb.

tiamatot néztem de horribilis ára van.
a razer bansheeból nincs nem SC2 edition?
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#8316) Tsebacsi válasza Dapro (#8315) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Félek, csak SC2-s van, gondolom ezen apropóból adták ki, ahogy van ugye wow-os fülese a creative-nak is.

Én azt mondanám, hogy Corsair Vengeance 1500 v2, vagy a Creative Rage-nél pl. a fülesbe van építve a hangkari, és nincs semmi a vezetéken, plusz használhatod jack csatival is (olyankor nincs térhangzás) telefonnal, médialejátszóval, stb. Előbbi és utóbbi is bőven 30k alatt van. A tiamat meg vagy 2.2 vagy 7.1 de nem usb-s.

(#8313) Kódos: Szia!

Hát gond nem feltétlen lesz, max annyi, hogy lehet nem tudja rendesen meghajtani. Tiamat szinthez már szoktunk ajánlani egy Asus Xonart vagy egy Creative Audigy-t. Ezekkel rendes térhangzás, hangerősség és tisztaság is elérhető, ami egy ilyen sima integrált hangkártyával közel sem biztos :(

(#8312) LógaGéza: Nagyon várom a véleményed!!! :C

(#8314) Andris837: Neked is Szia! :)

Nos árat nem írtál, illetve hogy mihez használod és min, de manapság a legjobb ár/érték arányúak a Creative Alphák és Sigmák 10-14k körüli áron Alpha Sigma

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8317) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

tudtok ajánlani creative fatality árán esetleg jobbat?

medusa headsetek hogy szuperálnak 12ér?

(#8318) Tsebacsi válasza -secret- (#8317) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Háát Fatality áron esetleg ez. De hogy ebben biztos nem vagyok, az is biztos :DDD (De rossz nyelvtani huncutság volt ez, bocsánat)

Na komolyabbra fordítva, van a Plantronicsnak most egy újabb darabja, de erről még nem tudok szinte semmit: Gamecom 367 vagy pedig már eljutunk a TT Shock [link] szintjére, illetve a Creative Alpha-hoz [link].

Medusát én nem javasolnék, ráadásul az csak a stereo verziója.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8319) -secret- válasza Tsebacsi (#8318) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

és esetleg ilyen 15.000 forintig ?? amúgy úgy bírom ez a 3. alkalom már, hogy az egerem meg a fülesem nagyjából egyszerre romlik el... :(((

(#8320) Tsebacsi válasza -secret- (#8319) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jack-esben gondolkozol, vagy legyen usb-s térhangzásos is esetleg? Mert akkor utóbbira Creative Sigma [link] vagy esetleg Plantronics 780 [link] vagy még Trust GXT 26 [link]

Milyen egér/füles romlott el?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8321) -secret- válasza Tsebacsi (#8320) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

creative fatality füles romlott meg meg a4tech x7es egér, középkategóriás gamer cuccok :)

egyébként jackesben gondolkodom :K

[ Szerkesztve ]

(#8322) Tsebacsi válasza -secret- (#8321) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha jack-es akkor is Sigma, vagy pedig CM Storm Sonuz [link]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8323) -secret- válasza Tsebacsi (#8322) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

asus orion pro-t lesegetem 21-ér de nem hiszem h annyit kiadok fejesér :(((

(#8324) Xalderon válasza Tsebacsi (#8311) üzenetére


Xalderon
tag

Szia!

Koszonom a kimerito valaszt!

Az altalad leirtak es masok korabbi tapasztalatai alapjan eldontottem, hogy nem veszek real terhangzasu fejest, maradok a virtualnal, mert nem csak kizarolagosan jatekra es filmnezesre fogom hasznalni, es ugy erzem, ebben az esetben ez jobb valasztas.

A Sennheiser-nek a PC 360-as fejeset neztem ki, ehhez ugyan nincs usb-s hangkartya, de ugyis akarok hozza egy Asus Sonar-t az asztali gepembe. Szerinted ez megfelelo valasztas lenne?
Gyakorlatilag minden tekintetben bejon nekem ez a fejes: jo hangminoseg, nagy stagesound a jo 3d hangzashoz, nagyszeru mikrofon, (felig)nyitott, pluss parnakkal, allitolag nagyon kenyelmes es nem izzadnak bele az ember fulei.

A Sonar-ok kozul a DX-re vagy a Phoebus Solo-ra gondoltam, mint lehetseges jelolt.
Ha jol tudom a DX-ben nincs fejes erosito, a masikban pedig van (es egy 10-essel dragabb).
Nem tudom, hogy a valasztott fejeshez, ami 50 ohm-os ellenallasu, kell-e egyaltalan erosites.
(Nem nagyon vagom, hogy a ket hangkartya kozott milyen egyeb jelentos kulonbsegek vannak.)

Ha kesobb egy minosegi stereo hifi fejes vasarlasaban gondolkozik az ember zenehallgatas celjabol PC-n, akkor erdemes mar most egy olyan hangkartya, amiben van AMP, vagy akkor mar inkabb hasznaljon az ember egy kulso DAC/AMP -ot (mint pl. FiiO E10 vagy FiiO E17) plusszban ?

(#8325) Tsebacsi válasza -secret- (#8323) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor csak sima orion, az orion pro usb-s hangkártyája kuka...
Vagy kevesebbért az Asus Echelon.

(#8324) Xalderon : Nincsmit!

A 360-as komoly darab (az ára sem semmi :D ), és jól teszed, hogy nézel hozzá hangkártyát. Viszont hogy melyik mit tud, azt sajnos én nem tudom. az 50 ohm viszont már-már határeset.
Viszont a második fele nekem már erősen off, javaslom a komolyabb zenei igényeket a Milyen fejhallgatót vegyek tropicban vitasd meg, ők nálam jóval hozzáértőbbek ezen a téren :B

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8326) Xalderon válasza Tsebacsi (#8325) üzenetére


Xalderon
tag

Ertem, koszi!

Akkor beprobalkozok a masik topic-ban, es sorry ha kicsit off voltam. :)

(#8327) Tsebacsi válasza Xalderon (#8326) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jaj nem úgy, számomra. Az a téma nekem már magas :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8328) Xalderon


Xalderon
tag

Sajnos most jeleztek vissza az uzletbol, hogy megsincs nekik Sennheiser PC 360 fejesuk.
37-ert pedig jo vetel lehetett volna, a fene egye meg. :(

60 korul kaphato az egyik ismert hazai uzletben, de ennyiert mar sokallom, ugyhogy storno az egesz...

Szoval akkor vissza a kalyhahoz:
Tehat fokent jatekra es filmezesre keresek vezetekes, virtual terhangzast nyujto fejest a felso arkategoriaban, mondjuk 50-nel ne legyen dragabb.

Legfontosabb szempont a jo hangminoseg es terhangzas, valamint legyen kenyelmes.
Nem gond ha nem USB-s, igazabol mind1, max. veszek hozza hangkartyat.

Az sem volna baj, ha lehetne kis hazankban kapni. :D
Melyeket tudnatok ajanlani ?

(#8329) Tsebacsi válasza Xalderon (#8328) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lejjebb is mehetsz, Senn 333D vagy 350? Esetleg a Trittonok (AX 720 vagy Pro+).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8330) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

razer carcharias vélemények?

(#8331) Tsebacsi válasza -secret- (#8330) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Alapjában véve nem rossz, de multiplatformos és már 4 éves cucc legalább.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8332) Santi22


Santi22
aktív tag

Azóta is lestem a piacot és végre kapható már a közelemben is Sharkoon Rush. 4k lesz, de még ígyis megéri sztem.

Kérdésem is lenne vele kapcsolatban, ezért írtam be bár lehet, hogy kicsi OFF-szagú, de hogy lesz jobb hangzása neki?
a) Hátulra dugom az alaplapi jackbe
b) Elölre dugom a gépház jackbe
c) A 2.1-es hangrendszeres hangerőszabályzórészén lévő jackbe dugom, a mikrofont pedig a házba vagy az alaplapiba.

(#8333) Tsebacsi válasza Santi22 (#8332) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A 2 jacknél nagy difi nincs szerintem. A hangrendszeré meg nemtudom milyen lehet. Ki kell próbálni mind a hármat, és amelyik a legkényelmesebb és a legjobban szól, azt kell választani,

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8334) Xalderon válasza Tsebacsi (#8329) üzenetére


Xalderon
tag

A Sennheiser PC 350-es zart kivitel, az annyira nem tetszik, szinte biztosan beizzadna benne a fejem.

Igazabol ez a Senn PC 360-as is csak egy potmegoldas lett volna, mivel ugy volt, hogy kaphato hazankban.

A legelejen, amikor kitalaltam, hogy terhangzasu fejes kell, akkor az uj Senn PC 363D -vel, illetve az Astro A40 2013 Edition-nel (fejes + Mixamp Pro ) szemezgettem.

Mostanra a sok keresgeles, review-nezegetes kozepette eljutottam odaig, hogy jelenleg nincs masik fejes ami tetszene az Astro-t leszamitva, ugyhogy megprobalom UK-bol megrendelni, lesz ami lesz! :)

Talaltam is mar hozza eBay-en megbizhato eladot, csak valamiert meg szuttyog az eBay az ujonnan regelt PayPal account-ommal. De csak lesz majd belole valami.

(#8335) Andris837 válasza Tsebacsi (#8316) üzenetére


Andris837
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! Olyan 10k-ra gondoltam maximum, így szerintem az Alpha lesz a megfelelő választás, de még gondolkodom. A jövő havi költségvetésbe fogom belekalkulálni szvsz. :K A hónapban már vettem egy kontrollert és egy egeret... :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8336) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Na volt annyi időm, hogy felkapjam egy 5 percre a Corsair Vengeance 1500-at. Hát mit ne mondjak nem estem hasra a hangjától... Eddig egy Brainwavz HM3-at használtam a géphez (az most átkerül utcai fejes kategóriába), mit ne mondjak, zenében jóval hangosabban szólt, és sokkal szebben - és itt most nem a mélyre gondolok, hanem az egész hangszínre, első hallgatásra túl sok a közép.
Majd este megpróbálom kicsit meghajtani, EQ-zni egyet vele, remélem megbarátkozunk.
Filmmel, és térhangzással még nem tudtam kipróbálni, mert az Audio Splitterem Stereo Mixdownra van beállítva, és időm nem volt átállítani.
Esetleg tudna valaki adni egy tippet valami jó játékhoz, amivel ki lehet használni a térhangzást? Amikkel én hébe-hóba játszok, azoknál nem hiszem, hogy ezt ki lehet használni.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8337) haypro válasza LógaGéza (#8336) üzenetére


haypro
senior tag

v1 vagy v2?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#8338) LógaGéza válasza haypro (#8337) üzenetére


LógaGéza
addikt

v1 - elég jó áron jutottam hozzá még 1 év garival, nem hagyhattam ki :)

Amúgy úgy látszik nem teljesen fedi a valóságot amit fentebb leírtam. Sajnos mint félelmem bebizonyosodott, hogy a Corsair elég hanyag a driverek tekintetében, és a legújabb driverük se támogatja a Windows 8.1-et... Nem lehet kiválasztani forrásnak csak Stereo hangot, és az is egy kicsit zajos, és halk. Teljesen letakarítva a Corsair hangdriverét, és visszatérve a Windows beépített USB hangkártya driveréhez már elfogadható hangja volt, de sajnos így búcsút kell intenem a térhangzásnak.
Ami érdekes viszont, hogy Razer Surround-al jobban szól a fejes, mint a saját driverével, bár ott csak beállítgatós téma van, az meg megint nem az igazi - bár akkor is, az egy konkurencia terméke...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8339) atish15


atish15
aktív tag

Sziasztok. Logitech g930 ról érdeklődnék. Sikerült hozzájutnom logitech kuponhoz így kicsit kedvezményesen jutok hozzá. Kérdésem hogy megéri e az árát? Hangzás, minőség...

(#8340) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Sziasztok megérné ez a fejhalgató otthonra játékra skypera? Thermaltake eSPORT shock fekete 6 ezerért.
[link] Néztem még creative fatalytit de ez jobban tetszik plusz ha vennék hozzá 5.1 usb adaptert lehetne virtuális.

Szerkesztés: A nagy testvére 5.1 virtuális lehetne olyan?

[ Szerkesztve ]

(#8341) Tsebacsi válasza NOKA32 (#8340) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Megéri, de hogy olyan lesz-e, mint a One... Nemtudom, nembiztos.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8342) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Rendben köszi a adaptert nem biztos max kölcsön kérem havertól van neki egy hasonló asszem bár a hangzásban tesztekben szidták de hát most ez van amire nekem kell bőven elég lesz

(#8343) tobias40


tobias40
veterán

ROCCAT KAVE 5.1 es Gamer----ez jó választás pc-hez főleg CSS játékhoz?
Lell vennem hozzá vmi kiegészítőt vagy csak bedugom a jack-ekbe és megy?
Magyar leírást nem nagyon találok róla.. :(

(#8344) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Nem tudja valaki, hogy a CV 2000-nél alul, ahol az egész alsó rész forgatható ott fém elem van benne?
Vagy lehet a CV 1500 is ugyanolyan felépítésű, tehát ha arról van infó, akkor valószínűleg az is megfelel.
Esetleg volt egyáltalán valaki, aki bármiféle törésre panaszkodott volna a CV 1500, vagy 2000 esetében?

(#8345) zzeN válasza Kal-El (#8344) üzenetére


zzeN
aktív tag

Fém hatású műanyag az szerintem.

(#8346) atish15 válasza Kal-El (#8344) üzenetére


atish15
aktív tag

Műanyag. Valaki egy forumon irta h eltort. De felhasznalotol fugg ki hogy vigyaz ra.

(#8347) LógaGéza válasza Kal-El (#8344) üzenetére


LógaGéza
addikt

Most néztem meg, ráraktam egy kis mágnest, és nem esett le róla. Ergo tehát úgy van, hogy a felső rész fém, és alatta van egy műanyag rész. Itt látszik is - az ezüst fém, a fekete műanyag.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8348) atish15 válasza Kal-El (#8344) üzenetére


atish15
aktív tag

Nekem is kalapban van a CV 2000. Még vacilálok a Logitech g930-al de a corsair nagyon szimpatikus.

(#8349) Kal-El válasza atish15 (#8346) üzenetére


Kal-El
senior tag

Igazából egy vevő érdeklődik, hogy mennyire strapabíró, mert ő állandóan eltöri az övét (pár ezer forintos kategória), aminek hasonlóan műanyag ez a csatoló része.
De én még telefonon kívül semmit nem törtem össze életemben elektronikai cuccok közül, nem is értem minek ezen vacilálni. Vigyázzon rá és akkor nincs probléma, vagy ha dobálni akarja, akkor vegyen full fémet.

(#8350) Lokids


Lokids
addikt

Azt meglehet valahogy oldani, hogy a gép egyszerre küldje a hangot hangfalra és fülesre is?
Mert most a hangvezérlőben kell állandóan default-ra tennem egyiket-másikat, hogy megadjam a gépnek hova küldje a hangot.

If you chase two rabbits you will lose them both.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.