Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) aProPeti87 válasza cyberkind (#7100) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Térhatást csak a szoftvere tud csinálni de viszont ha tud a hangkártyád virtuális hangzást akkor jack csatlakozón keresztül is megtudja csinálni ,de viszont van ez a razer szoftver amit most ingyenesen lehet letölteni ezzel most sikerült nagyon jól belőni a fejhallgatóm ,jobb mint az eredeti szoftver :) És szerintem jack dugóval ha rádugod ez a program megcsinálja a virtuális hangzást.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7102) cyberkind válasza aProPeti87 (#7101) üzenetére


cyberkind
félisten

Msi z77 mpower lapom van, ennek a hangkártyája mire képes ?
Belinkelnéd a amit írtál ?
:R

Paranormal Cocktivity

(#7103) drzozo válasza cyberkind (#7102) üzenetére


drzozo
senior tag

(#7104) neutron22 válasza cyberkind (#7102) üzenetére


neutron22
tag

A THX nek sok köze volt a Creative hoz, ezért szerencsére a program amit adtak hozzá kezeli a térhatást.

Amit keresel progi itt van (#7083) dokken

(#7105) Malanrion válasza Kal-El (#7094) üzenetére


Malanrion
tag

Ha szoktál vigyázni, akkor meg mind1, én sem dobálom a dolgaimat, a fülest sem, még ha game-be fel is idegeskedek, akkor sincs semmi baja:DDD Ez a videó amit meghallgattam vele, olyan volt becsukott lehajtott fejjel, mintha én lennék a szobába, ha beszerzel egy 7.1es fülest ezt hallgasd meg:)

(#7106) huskydog17 válasza cyberkind (#7100) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Helló!

Nekem is ugyanilyen fejesem van. Ha jack-kel csatlakoztatod, akkor a vezérlőszoftvere nem fog működésbe lépni, így nem tudod használni a vezérlőpanelt, így például a VoiceFX-et sem. USB-vel viszont gond nélkül megy.
A további funkciók jack csatlakozás esetén az integrált/dedikált hangkártyától függ.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7107) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Látom megjelent a creativ új fejhallgatója nem kicsit túlárazva [link] nem értem miért ilyen drága egyébként.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7108) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Trust USB 5.1 fülesem meghalt benne a mély. Nemtudjátok mi lehet a gond? kábel törés nincs? Windows Testben csak recseg... meg kikapcsolt állapotban is sistereg meg berreg a füles:S légyszi segítsetek mert fontos lenne:S

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#7109) Cingáriusz válasza aProPeti87 (#7107) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Szívesen meghallgatnám, hogy mit tud ennyiért! :DD

(#7110) atenza válasza Cingáriusz (#7109) üzenetére


atenza
senior tag

CREATIVE Tactic3D Alpha szintű van más, amit ajánlanátok, mert nem igazán jön be kinézetre. Esetleg picit drágább valami? Alaplapi hangkártyám van, úgyh usb-s lenne jó, vagy olyan ami usb és jack-et is tud. Később lehet h beszerzek egy hangkártyát... Jelenleg egy logitech h360-am van, de elfáradt a műanyag és össze vissza törik...
Úgyh most rászántam magam egy minőségibb cuccra, habár eddig ellene voltam ezeknek a nagy fejeseknek, mert beleizzad a fülem meg azt azért nem akarom h annyira szigeteljen h megszűnik a világ körülöttem...A lényeg a lehetőségekhez képest a minél tisztább hang(sztereó elég nem kell 5.1) illletve hogy TS miatt a mikrofon is legyen valamennyire jó, ebben a logitechben azt szerettem h nem kellett h a számba lógjon, így tudok inni is közben.

Esetleg CORSAIR Vengeance 1300-ról vélemény?

Igazából a sony mdr-v55 jön be nagyon kinézetre, illetve nagyon jókat is mondanak róla, egy bajom van vele h nincs mikrofonja :(

(#7111) aProPeti87 válasza atenza (#7110) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Pedig jó a creative ennyiért ezt szokták ajánlani ráadásul usb és jack et is tudja .Miért zavar a kinézet a fejeden úgyse látod ;]

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7112) cyberkind válasza atenza (#7110) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez hasonlít ami neked tetszik, és jól is szól !

Paranormal Cocktivity

(#7113) aProPeti87 válasza cyberkind (#7112) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Amit mondott az is tetszik neki csak azért nem kell mert nincs rajta mikrofon ,de ezen sincs amit linkeltél.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7114) atenza


atenza
senior tag

Igen csak az a bajom a sony-val h nincs miki sajnos

(#7115) drzozo válasza atenza (#7114) üzenetére


drzozo
senior tag

Akkor azt javaslom kezdj el megbarátkozni az Alpha-val. Nem néz ki az olyan rosszul, árban is korrekt, mikrofonja pedig kiváló (és egyben le is szerelhető). Felesleges a CV1300-ért kiadni azt a felárat. Ráadásul hangkártya nélkül térhangzást a CV nem tud.

(#7116) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok
Ugyan nem 5.1-est csak 2.0-ás jó minőségű, könnyen hurcolható (összecsukható mondjuk) mikrofonos fülest keresek. Jó lenne 10K környékén találni egyet, de ha picit több még rászánom. Sokat utazok meló miatt így nem kifejezetten játékra kell. Skype és zenehallgatás. Viszont itthon is ezt használnám azaz akár 4-5 órát is fejemen van így legyen kényelmes. Lehetőleg Vérpistike dizájn mentes, egyszerű forma legyen :)

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7117) drzozo válasza Flashback (#7116) üzenetére


drzozo
senior tag

Azzal, hogy összecsukhatót szeretnél 10k-ért, eléggé leszűkítetted a lehetőségek számát erre az egyre. Mondjuk ezt eddig még senkinek nem ajánlottuk. Viszont adnak hozzá utazó tatyit.

Ami perpillanat 10k-ért abszolút best buy, az pedig ez. Bár nem összehajtható, de a mikrofonja levehető.

Azért ilyen (többnyire) műanyag cuccokat rendszeresen hurcolni ide-oda, nem egy életbiztosítás.

[ Szerkesztve ]

(#7118) d1abLo válasza Flashback (#7116) üzenetére


d1abLo
senior tag

nem volt vele személyes tapasztalatom, és már régi modell, de nemsokára jön a fejlesztett és az is külsőre ugyanilyen lesz, ha ráérős a dolog adnék neki egy esélyt mer kb ugyanilyen árban lesz
3h 3hv2

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#7119) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Ma elmegyek megnézni a füleseket, melyeket nézzem olyan 10-15 ezerig ami nagy valószínűséggel lesz is Pesten ma (hétvégén) tehát Média Markt, meg ilyesmi ami nyitva is van.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#7120) Flashback válasza d1abLo (#7118) üzenetére


Flashback
addikt

Ez tetszik :R

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7121) atenza válasza drzozo (#7115) üzenetére


atenza
senior tag

Vagy maradjak a Sony-nál, és vegyek mellé asztali mikrofont? Van olyan asztali aminek nem kell a szád előtt lennie, hanem mondjuk a monitor mellett elhelyezve is érthető?

(#7122) drzozo válasza atenza (#7121) üzenetére


drzozo
senior tag

Nagyjából az összes talpas mikrofon ilyen. A sony-t nem ismerjük, azzal kapcsolatban itt előbb tudnak segíteni neked. Vagy pedig ha más nem, akkor szóba jöhet a fentebb ajánlott 3H is. De még mindig nyerő az Alpha...

[ Szerkesztve ]

(#7123) atenza válasza drzozo (#7122) üzenetére


atenza
senior tag

Igen láttam a 3H-t az alpha-nál jobban tetszik! :)
Megvárom akkor még h kijöjjön a 3Hv2, illetve h milyen vélemény lesz róla. Árban tudásban az alpha szintjén van körülbelül? Mostanában lesz kapható? Mert nem akarok sokáig szenvedni a mostanival (csak az egyik oldal szól...)

(#7124) drzozo válasza atenza (#7123) üzenetére


drzozo
senior tag

Passz. Én soha nem ajánlok SS-t, mivel nem tudnak többet azért az árért, amit elkérnek értük. Csak, hogy rábeszéljelek az Alphára: THX, TacticProfile™ EQ, VoiceFX, 40mm Neodymium mágnesek. 3H: hatalmas, fület körbeölelő fülpárnák.

(#7125) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni.

Amire használni szeretném: utcai/otthoni zene hallgatás, Skype, TS etc.
Az utcai zene hallgatás miatt igencsak jó lenne, ha nem liffegne egy mikrofon is a fejemen, létezik olyan fejhallgató aminél a mikrofon külön csatlakoztatható? vagy esetleg nagyon rejtve van?
A másik pedig, hogy örülnék egy bluetooth megoldásnak, nem kéne babrálnom a vezetékekkel.
Ár: 15k körül
Köszönöm! :)

(jut eszembe a k miért rövidítése az ezresnek?)

[ Szerkesztve ]

No Future

(#7126) sz_abika válasza Sinu (#7125) üzenetére


sz_abika
addikt

k= kilo -> ezres szorzó :)

Ezért az ár kategóriáért szerintem nem nagyon lesz bluetoothos...viszont...

PSN: xszabikax

(#7127) neutron22 válasza Sinu (#7125) üzenetére


neutron22
tag

A creative füleseiről többnyire leszedhető a mikrofon + kényelmes és remek a hangzás. 15k ért pedig jó pár modell beszerezhető. :R

(#7128) Sinu válasza neutron22 (#7127) üzenetére


Sinu
senior tag

és tényleg, kösz a tipppet :)

@sz_abika Köszönöm! :D

No Future

(#7129) neutron22 válasza Sinu (#7128) üzenetére


neutron22
tag

:R :R :R

(#7130) drzozo válasza Sinu (#7125) üzenetére


drzozo
senior tag

Ilyet 15k-ért nem fogsz találni. Ennél simán levehető a mikrofon, viszont utcára ugyanúgy ott fog maradni a kábel (ráadásul a zöld jack-et a telefonba fogod dugni, mellette pedig ott fog fityegni a zsebedben a mikrofon jack-je). Így lehet jobban járnál egy sima stereó-val, plusz külön ezer forintért egy csíptetős/talpas mikrofonnal.

[ Szerkesztve ]

(#7131) Sinu válasza neutron22 (#7129) üzenetére


Sinu
senior tag

ez vagy ez? igazából a BT nem is fontos, árban meg ennél jobb nem is lehetne. Kialakitáson kívül van különbség a kettő között?

No Future

(#7132) Sinu válasza drzozo (#7130) üzenetére


Sinu
senior tag

az a fityegő jack nem olyan zavaró a zsebben :)

No Future

(#7133) drzozo válasza Sinu (#7132) üzenetére


drzozo
senior tag

Engem zavarna, de te használod. :) Amiket linkeltél, azokat felejtsd el, az Alpha a lehető legjobb választás ennyiért. Bár arról nem vagyok meggyőződve, hogy telefonról is ugyanúgy fog szólni, mintha usb-vel kötnéd gépre.

Akinek van itt Alpha-ja a fórumról, próbálja már ki telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#7134) aProPeti87 válasza drzozo (#7133) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Kb hasonló lehet szerintem mint a rage és az jól szól.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#7135) Tsebacsi válasza drzozo (#7133) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma rádugom a rage-et a telóra és megmondom a frankót :D

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7136) d1abLo válasza atenza (#7123) üzenetére


d1abLo
senior tag

most adták ki az apexet (billentyűzet) illetve a Siberia heat orange verzióját, illetve már versenyen láttam 5hv3-t (igaz szponzorált csapaton [NaVi]), szóval pár hét vagy esetleg hó végére várható.
"The SteelSeries H-Series will be available starting with the 5Hv3 and 3Hv2 headsets this summer and the 9H with Dolby® Technology coming this Fall in Q3"
ceh9

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#7137) neutron22 válasza drzozo (#7133) üzenetére


neutron22
tag

Jól szól. Pipa :R

(#7138) Sinu


Sinu
senior tag

Megrendeltem a Creative Tactic 3D Alpha-t, most megyek érte :) köszönöm a segítséget mindenkinek!

No Future

(#7139) Tsebacsi válasza neutron22 (#7137) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Dettó :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7140) gyarmatipeti


gyarmatipeti
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket kérném.
Mikrofonos fejhallgatót szeretnék max 20E Forint értékben.
Itthoni használatra lenne, zene hallgatásra, beszélgetésre, játékra.
Válaszokat előre is köszönöm. :)

(#7141) drzozo válasza gyarmatipeti (#7140) üzenetére


drzozo
senior tag

Milyen hangkártyával rendelkezel?

Kicsivel többért, mint 20k, ez és ez abszolút winner.

20k-ért esetleg ő, de erről még abszolút nincs tapasztalat, mivel új termék.

[ Szerkesztve ]

(#7142) gyarmatipeti válasza drzozo (#7141) üzenetére


gyarmatipeti
csendes tag

Egy Realtek HD hangkártyám van, nem egy felső kategóriás hangkártya :D
Max 20 ezret szánnék rá, az előző hsz-ben leírtakon kívül még a kényelem is fontos, úgy miket ajánlanál?

(#7143) Sinu


Sinu
senior tag

na már birtokba vettem, hazafelé telefonról használtam, kiválóan szól, most jön a mikrofon teszt :)

No Future

(#7144) drzozo válasza gyarmatipeti (#7142) üzenetére


drzozo
senior tag

Akkor mindenképpen usb-s kell neked a térhangzás miatt. 20k-val bezárólag ez. Kényelmes, jól szól, és rengeteg egyéb extrát ad.

aron89: Az még tisztább lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7145) gyarmatipeti válasza drzozo (#7144) üzenetére


gyarmatipeti
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget, remélem nagyon jó lesz :)

(#7146) drzozo válasza gyarmatipeti (#7145) üzenetére


drzozo
senior tag

Várjál, nem jó, ez XBOX-hoz van. Most látom, hogy 360. Ami jó lenne neked, az megint 23k.

Nagyjából marad akkor a kis testvére. És spórolsz is egy keveset.

[ Szerkesztve ]

(#7147) gyarmatipeti válasza drzozo (#7146) üzenetére


gyarmatipeti
csendes tag

Közben én is észrevettem a leírásban :D Az a baj, hogy most 20-nál több nem fér bele.. :/

(#7148) drzozo válasza gyarmatipeti (#7147) üzenetére


drzozo
senior tag

Akkor vagy vedd az olcsóbbat, vagy várj egy picit vele, és gyűjts még hozzá 5 ezret. :)

(#7149) gyarmatipeti válasza drzozo (#7148) üzenetére


gyarmatipeti
csendes tag

Szerintem az utóbbi lesz, köszi szépen a segítséget mégegyszer :)

(#7150) aProPeti87 válasza drzozo (#7146) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Egyébként miért ilyen drága a Sigma mikor a Rage ami újabb és az csak 17.000 ft ,egyébként itt a sigma 13.000 ft. Itt

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.