Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1551) biker válasza Kalandor (#1548) üzenetére


biker
nagyúr

dübel===tipli

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1552) biker válasza #72042496 (#1550) üzenetére


biker
nagyúr

ez tökéletes választás.

a leírásod a dübel--tipli vitára kb helyes, tényleg ez a köznyelvi megállapítása, de vannak nyelvek, ahol csak a dübel szó szerepel mindre.

és akkor a fatipli, amit ragasztanak, nem is csavaroznak? ja, hogy az csap-horony kötés hivatalosan? :)

ne a nevén gondolkozz, hanem a használatán :)
mert van még falihorog, ami ugyanaz, csak hosszú a kiálló csavar vége, van a gyorsszög, amit be kell ütni a tiplibe, ugyanez fémbe, mégis gyorszög, pedig dübel lenne, ha fém, stb stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1553) biker válasza #72042496 (#1550) üzenetére


biker
nagyúr

ja, azért azt ne felejtsd, hogy ha az I_AM féle kart építed négy csavarral, akkor a felső két csavar viszi az összes húzóerőt, és az alsó csavarok inkább a nyíró felét, mivel kvázi forgáspontok.
tehát az 1600/2 a helyes méretezés, szerintem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1554) #72042496 válasza biker (#1553) üzenetére


#72042496
törölt tag

I_Am-féle kar? Lehet, hogy már késő van, s azért nem esik le, de az mi az? :)
Az #1535-ben linkeltem a kinézett tartót, alul és felül is 4-4 csavar fogja majd. A jövő héten talán már meg is rendelem, legyen letudva a dolog.

Képekhez hogyan lehet ilyen tag-et csatolni?

[ Szerkesztve ]

(#1555) biker válasza #72042496 (#1554) üzenetére


biker
nagyúr

ja, bocs, Bash rajzolta le :)

a jelzett kart tekintve: a kihúzó erő lószar se lesz, egy korrekt fali tartó.
hiszen ha a két tartósín fent van, összekötve egy rúddal, aminek az ALSÓ pontjáról áll ki a rúd, akkor a forgató tengely nem ennek a rúdnak a magassága, hanem a vízszintes rúd magassága az alsó sor csavartól, vagyis 20mm

kihúzóerő akkor keletkezik, ha olyan karod van, mint egy L polctartó

szerintem ez a cucc mehet direktben a gipszkartonra is.
megfelelő tiplivel, mondjuk amit Te linkeltél, akár azzal, de lehet müanyag ugyanilyen kivitelű tipli is, az kevésbé roncsolja a kartont.

a kép tagje: kimásolod a linket, megnyoimod a kép gombot, beilleszted, oké, majd a két TAG közé, ahol van a kurzor, beírod amit akarsz :)

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1556) Bash válasza #72042496 (#1550) üzenetére


Bash
őstag

Photoshop CS3

biker jól gondolkodik, én nem részleteztem a képet, de mindig figyelni kell, hogy hol a súly, és hol vannak a csavarok.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#1557) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Lehet, h rossz helyre írok, de erősen tervezem a szobámba egy galéria beépítését! A kérdésem az volna, hogy mekkora a minimális belmagasság egy ilyennél?Valaki csinált már ilyet? Mik a feltételek hozzá?

Köszönettel: cs` :R

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1558) biker


biker
nagyúr

kartonra ezt tenném:
fischer multi
ez egy újdonság
végső esetben polcokhoz ez is jó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1559) biker válasza csusza` (#1557) üzenetére


biker
nagyúr

talán minimum fel tudj állni majd ott.
én 4m alatt nem kezdeném, mert ugye 15cm a szerkezet a galériához, akkor alul 1,95 + 0,15 + felül 1,9 marad

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1560) csusza` válasza biker (#1559) üzenetére


csusza`
senior tag

Ajha, hát most akkor elkeseredtem. Kb 3 méter a belmagassága a szobának.. Akkor ez így ilyen formában nem kivitelezhető?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1561) Mawyx válasza csusza` (#1560) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálunk van ilyen, fent annyi hely van, hogy felülni! se lehet. Létrán fel lehet kúszni és tényleg bekúszni, aztán bevágni a szunyát, fent dög meleg van, nyáron nem lehet elviselni. Sztem borzalmas, ha ennyi hely van :(

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1562) #72042496 válasza biker (#1555) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg korrekt cucc. Ahogy nézegettem a Chief honlapját, úgy láttam, ők gyártják a legprofibb megoldásokat. Kifejezetten elmebeteg termékeik is vannak, másik gyártó kínálatában még hasonlóval sem találkoztam. Megbízok a minőségében, mindent tud, ami nekem kell, még egy picivel túl is teljesíti az elvárásaimat, pedig ilyen termékből nincs sok. :)

Köszi az infót! :)

Bash: Ez a része még mindig nem akar leesni, de holnapra biztos rájövök. :B

[ Szerkesztve ]

(#1563) nyunyu válasza csusza` (#1560) üzenetére


nyunyu
félisten

Kivitelezni ki lehet, hugomnal is 3.1m-es belmagassagu szoba van galeriazva.

Persze arra figyelnem kellett, amikor a gepet szereltem a galeria alatt, hogy ne fejeljem le az agy keretet, mert 170 centinel mar a tartogerenda van.
Viszont nala kenyelmesen fel is lehet ulni az agyon, allni nyilvan nem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1564) csusza` válasza nyunyu (#1563) üzenetére


csusza`
senior tag

Áhh, én még 170 cm sem vagyok...alacsonynövésű ember vagyok! Figyelj, nem tudnál egy képet küldeni róla, hogy hogy néz ki a Tiétek? Nagyon érdekelne, mert házilag lenne lehet csinálva.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1565) TexT-BoY válasza csusza` (#1564) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Mit fogsz csinálni a galéria alatt, mekkora galériát szeretnél?
Szeritnem ha már hasznos tér akkor 140es (szélesség) ágyba kéne gondolkozni, azalatt egy sarok iróasztal elfér számitógéppel és minden cuccal amit tanulni szeretnél, ezekhez pedig egy 190es magasság böven sok, olyan 170cm böven elég ahoz hogy egy fönöki bőrfotel beférjen aál, aztán adtál eggyet a kényelemnek is. egy régi nagyon kedves barátomnak 90es volt az emeletes ágya aminek az alja megvolt csinálva iróasztalnak. Túl nagy volt hogy sima asztlnak nevezhesd, de túl kicsi hogy komolyabb terveket szőhessen.
Amugy szerintem simán kivitelezhető odahaza is. 5x10es szarufából meg egy doboz 80as-100as csavarból pikk pakk megvan. Matracot kell csak venni, lambériéval boritva, vagy csak simán hajópadlóbol lécezve és cső, még jót is tesz a derekadnak ha kemény.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1566) biker válasza #72042496 (#1562) üzenetére


biker
nagyúr

bakker, csak néztem, mi a f..t akarsz ezzel a tök gagyi tiplivel, aztán mondom, nézzük csak a képet, ahha, jól van, szívesen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1567) biker válasza csusza` (#1564) üzenetére


biker
nagyúr

ha tényleg ekkora vagy, akkor ki lehet hozni egy alul beülős felül felülős szettet, de én inkább gondolkoznék ezen:

vagy alul nem mész be alá, csak beülsz, vagy szekrényt csinálsz, és alul fejeled le, vagy felül fejeled le a plafont.

ha alá be tudsz állni, akkor felül csak felülni, kb 1,2m marad hasznosan, ez azért kényelmes elsőre, de egy jó sexnél már veszélyes lehet :)

----

ötlet: alul szekrény, gardrób, 1,7m magas, 1m mély, szélessége ami van hely.
felül ágynak hely, 1m széles, gardrób hosszúságú.

1,7m + 10cm faszerkezet, felül marad 1,2m

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1568) csusza` válasza biker (#1567) üzenetére


csusza`
senior tag

Azt hiszem elkezdek méricskélni! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1569) csusza`


csusza`
senior tag

Na.

Szerintem nem fog összejönni. HA 1.70-nél kezdődne a szerkezet, akkor ha arra 10 cm-t számolok akkor 80 cm hely marad a plafonig...EZ így gáz... :O

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1570) I_Am válasza csusza` (#1569) üzenetére


I_Am
veterán

2.60-ra galériát? :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1571) csusza` válasza I_Am (#1570) üzenetére


csusza`
senior tag

Hát...Mondjuk még ha nem is alvásra tervezem a felső részt, pakolni jó lesz. Fene tudja, ahogy összejön. Csak épp jókor berakták mellém az öcsémet aludni. Na, mondom fasza. Más 5letem meg nincs.

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1572) TexT-BoY válasza csusza` (#1569) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hány éves vagy? az a 80 cm nagyon kevés. azon az ágyon szex nem lesz:DD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1573) csusza` válasza TexT-BoY (#1572) üzenetére


csusza`
senior tag

Hát igen, pontosan ez a fő probléma. Hogy mi a lószar lesz,ha jön bnőm. Ugyanis most be lett rakva egy olyan ágy (pontosabban 2), ami az egész falrészt végig befoglalja. Másrészt el nem tudjátok képzelni, hogy milyen idióta módon van a szoba megoldva. Tudniillik ez egy társasház. Na most, az egész ház ferde. Hajlítva van. Kívülről ha nézed, egy enyhe félkör. A szobám ennek köszönhetően az ajtónál kb. 2,50 m, az ablaknál már 3,40-3,50. Úgyhogy rohadt nehéz...De igazából itthon mindenki beleszarik! :C

20éves...

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1574) philoxenia válasza csusza` (#1573) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ives pótló az ágy mellé, a fal felől ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1575) TexT-BoY válasza csusza` (#1573) üzenetére


TexT-BoY
addikt

20évesen a helyedben már nem buhockodnék galériával. Oda már rendes ágy kell hogyha jön az asszonypajti ne keljen kuporogni. a szüleid furák lehetnek ha a 20évesen betettek melléd egy öcsit...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1576) csusza` válasza philoxenia (#1574) üzenetére


csusza`
senior tag

Nem, most nem ez a lényeg! A galéria vagy az emeletes ágy kérdést kell valahogy megoldani, de lehet hogy költözés lesz ebből! :DD Amúgy meg írtó hülyén néz ki hogy faltól falig ágy, ez a lényeg. Meg az, hogy ugye míg kicsi öcsi nem aludt itt, addig volt saját cipősszekrény, ilyen "piperecuccoknak(spray, parfüm stb) polc" (nemröhög), na ezek most elkerültek. Magyarul olyan, mintha nem is az enyém lenne a szoba na. Naná, hogy ideges vagyok, meg se kérdezzétek. ;]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1577) philoxenia válasza csusza` (#1576) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

L alakban összecsúsztatott emeletes ágy ?

mod: alaprajz nélkül nehéz ötletelni, mert az ablakot ajtót se tudjuk.

Esetleg bentlakásos iskola öcsédnek? ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1578) csusza` válasza TexT-BoY (#1575) üzenetére


csusza`
senior tag

Ez egy hosszú történet, de valóban furák. Muter+a nagyszülők. Tudod, az öregek olyanok, hogy "hát a mi időnkben 5en laktunk egy szobában". Na most próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy most 50 évvel később élünk.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1579) philoxenia válasza csusza` (#1578) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Franciaágy rulez, öcsi megfelelő alkalmakkor moziba küld...... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1580) csusza` válasza philoxenia (#1579) üzenetére


csusza`
senior tag

Sajnos így lesz...De francia ágy tuti nem lesz, mert NEM FOGOK az öcsémmel egy ágyban aludni. Az fix. Ja, és abbahagytam a topic szétOFFolását! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1581) csusza`


csusza`
senior tag

Mellesleg találtam egy ilyet: [link]
Egy ilyen jó szerintetek?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1582) philoxenia válasza csusza` (#1581) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hasonló esetleg jó lehet, de ez konkrétan elég drága így ránézésre, ennyiért méretrekészítve egy asztalos is megcsinálja.Szerintem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1583) nyunyu válasza csusza` (#1564) üzenetére


nyunyu
félisten

1. nincs digikameram, igy nem tudom lefenykepezni.
2. hugomnal akkora kupleraj van, hogy be sem akar engedni a lakasaba, nehogy beszoljak neki, hogy mikor akar rendet rakni. (Nalam 1 honap nemtakaritas utan kulonbbul nez ki a lakas...)

Egyebkent asszem valami keszen kaphato ikeasat vett.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1584) csusza` válasza nyunyu (#1583) üzenetére


csusza`
senior tag

:DD :)) :DDD

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1585) csusza` válasza philoxenia (#1582) üzenetére


csusza`
senior tag

Naná, a kép csak a megcsináltatáshoz kell! Vajon nem lesz probléma ha jön a babykém?! Tudjátok! :DD

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1586) nyunyu válasza philoxenia (#1582) üzenetére


nyunyu
félisten

Vagy nem.

Hugom franciaagy meretu galeria elkepzeleset nekiallt anno szamolgatni az asztalos, siman 300k-t verte a vegosszeg, mivel lazan 1.5m3 fa kellett volna hozza. (ami helybol 150k, ha normalis asztalos minoseget vesz az ember, nem tetofat, ami szanaszetreped, ahogy szarad.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1587) philoxenia válasza nyunyu (#1586) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Másfél köbméter fa? Kisebb épületre kell tetőnek annyi...
Számold ki Te, elemi matek, milyen hosszú, milyen átmérőjű fa kell, hozzá.
Első találat a gugliban....Árak. :)
mod : az a köbméterár gyalult tölgy majdnem, amit az asztalos mondott.
Csusza Siófokon lakik, ott biztosan drága a munka, de hozzánk is Tiszakécskéről jött az asztalos, ami kb. 50-60 km. :))

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1588) TexT-BoY válasza nyunyu (#1586) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Nemtudom te hol laksz de itt kb 40.000Ft lenne az anyag csusza pajtásnál, de akkor már sokat mondok. Az épitkezéseken használt fa pedig nem reped, hacsak nem vizesen terheled aztán terhelés közbe szárad meg, az én ágyam kemény 6000Ft volt: 4 x 2m-es 5x15ös keret, belül pedig 5x5ös keret és egy szál 5x10es cucc lett még elhazsnálva, 4db 50cm-es 20x20as lábat pedig adtak ajándékba, hazajöttem kicsit méricskéltem vágtam csavaroztam és megse moccan. Hozzátartozik hogy az összeszerelés után 2honapot ált a szobámba anélkül hogy aludtam volna rajta mert nem volt meg a kokuszmatrac és a régi ágyamon aludtam a nappaliba...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1589) nyunyu válasza TexT-BoY (#1588) üzenetére


nyunyu
félisten

Fater epitoanyag-kereskedeseben dolgoztam par evig, ugyhogy tudom, mi a kulonbseg az epito fa, meg az asztalos alapanyaga kozott.

Frissen kivagott+meretre fureszelt fa mar attol megtekeredik+elreped, ahogy a napon kiszarad. (Fater emlegette allandoan, amikor a szlovakok szar fat kuldtek, hogy ezen egy honapja meg futyult a rigo...)
Asztalos alapanyagot meg jo esetben evekig pihentetik fedett helyen, aztan dolgozzak csak fel, ha meg nem akarnak ennyit varni, akkor mestersegesen szaritjak.
Persze emiatt joval tobbe kerul, mint az epitoaru.

Egyebkent fater arain szamolva a 4db ajandek lab az siman 4.5k lett volna.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1590) TexT-BoY válasza nyunyu (#1589) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hm a napon száritós dolog az mondjuk jogos, felnék a tüzép ahol vásárolunk az teljesen fedett?! szóval nap nem éri a fát, mostmár tudom miért:). :B

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1591) biker válasza TexT-BoY (#1590) üzenetére


biker
nagyúr

nálunk a ház előtti pergolát olyan fából csinálták, hogy gyanítom, az erdőből hozták egyenesen.
3m-es darabok 4-5cm-et hosszában össze :(
csavarról ne is kérdezz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1592) TexT-BoY válasza biker (#1591) üzenetére


TexT-BoY
addikt

sajnos nekünk is ilyenből van a terasz. :( Azóta figyelünk oda, és azóta vásároltunk kizárolag erről a telepről ahol tényleg le a kalappal a tárolás és a minőség miatt...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1593) biker válasza TexT-BoY (#1592) üzenetére


biker
nagyúr

vagy rutinosabbak a köteg aljáról kérnek :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1594) nyunyu válasza biker (#1593) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehetni lehet, felteve, ha a tisztelt vasarlo sajatkezuleg pakolja at, es vissza a gerendakat ugyanugy, ahogy volt.

Ki van bontva ~50db padlo, ebbol talal a vevo 3 db-ot, ami neki tetszik, de azert bontsuk meg a tobbi 10m3-et is, hatha az is eltekeredik, ha mar nem fogja az acelpant, meg szet van dontve a rakat.
Hetente atlag egy napom elment arra, hogy az egyik targoncassal rendet rakjunk a vevok utan, hogy ne tekeredjen a fa. :W

Meg jottek a botcsinalta felcsapokasztalosnakmertugyolcsobbabutor emberek, hogy valami szaraz, nem repedt, nyilegyenes, csomomentes fa kene, de termeszetesen epito arban.
Na, ezeknek szoktuk mondani, hogy az muanyagbol van, aztan meg ok voltak megsertodve...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1595) philoxenia válasza nyunyu (#1594) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha benne vagy, miért nem számolsz utána az asztalosnak, a másfél köbméter, az mondjuk 20x10-es padlóból 75 m hossz, azaz majdnem húsz szál 4m-es . Mekkora a húgod, hogy ilyen méretű ágy kell neki? ;] :)
Sőt ez már inkább gerendavastagság., 20x5-ösből duplaannyi.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1596) csemberlen válasza nyunyu (#1594) üzenetére


csemberlen
őstag

Ha nem olyan hulladékfa lenne a telepeken akkor nem kéne válogatni. Tavasszal vásároltunk egy köbméter alatti mennyiséget. 2 órát kellett válogatni.
Mi visszapakoltuk a gerendákat.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#1597) deicide


deicide
veterán

vajon a vizvezetékszerelő ha be akarja csövezni a mosógéphez a dolgokat, ahhoz kell fizikailag a mosógép is, vagy elég megmutatni, hogy hol lesz?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1598) Bash válasza deicide (#1597) üzenetére


Bash
őstag

Nem kell hozzá a mosógép. :) Szerinted egy új építésű lakásba becipelnek egy mosógépet ahhoz, hogy a vízvezetékszerelő berakjon két csövet (hideg és meleg) meg egy lefolyót?
Egyébként meg pofonegyszerű az egész, bárki meg tudja csinálni, aki gyerekkorában látott már legót vagy játszott a pipeline játékkal. :)

http://bashtravel.com/

(#1599) nyunyu válasza Bash (#1598) üzenetére


nyunyu
félisten

Melegviz nem kell a mostani mosogepekhez.
Hidegvizhez kell egy mosogepcsap, meg egy lefolyo, no meg egy konnektor, ahonnan az aramot veszi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1600) Bash válasza nyunyu (#1599) üzenetére


Bash
őstag

Nálunk vezetnek hidegvizes is és melegvizes csövet is, mivel nem tudhatod, hogy a lakó milyen mosógépet fog használni. A konnektor meg nem igazán a plumber dolga, de az sem egy nagy dolog.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.