Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96751) IntelKiller7 válasza Wesder (#96747) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ott a stick adja/fogadja a jelet.
Gondolom az BT-s.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96752) Guitar14 válasza Agent_007 (#96734) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szia!
Működnek, persze előfordulhatnak gondok, hogy a kulcsot már felhasználták meg rossz régiósat adnak de ezek ritkák és jóesetben vissza is kapod a pénzed. Azért használják ezeket olykor mert sokszor olcsóbb ez a szürkepiacos megoldás mint a store. De vannak kivételek. Microsoft Store-ba is vannak sokszor nagyon jó akciók. Ennek figyelésére ajánlom itt a topikba lenyitni az összefoglalót és a Deals with gold-ra kattintást. (ehhez gold előfizetés szükséges)
Vagy esetleg az xbdeals oldalt ami a hivatalos Microsoft Store-t figyeli és írja az akciókat és egyéb adatokat. (mikor mennyire volt leakciózva, képek, értékelések, más régiós árak stb.)
Ha pedig vannak oylan játékok amit akcióba megvennél be lehet állítani figyelést és ha akciózták akkor kapsz e-mailt. :)
És igen a Series futtatja a One játékokat. Sőt még sok 360 és classic játékot is.
Utóbbiak listáját itt tekintheted meg: Visszafelé kompatibilis Xbox-játékok
Bal oldalt szűrheted a konzolgenerációkat.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96753) buherton válasza homerhamm (#96718) üzenetére


buherton
őstag

Továbbá: #96720.LnB, #96732icemad& #96738Bogyi007

Köszönöm, hog leírtátok. Alszok rá egyet.

#96722Moby: Ezzel a résszel nincs gond, szerencsére :) .

#96749hombre[EU]: szoktunk társasozni is. Az 5 éves lányom már majdnem megver a memóriajátékban ;) .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#96754) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#96752) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

kb 10 eve vasarlok kulcsos oldalakrol, eddig egyszer fordult elo, hogy rosszat kaptam.
Brazil goldot vasaroltam, de torokot kuldtek.
Irtam nekik, kicsereltek. Mondtak, hogy ossze lett keverve.

G2A-n megy ez a lehuzos dolog, de ott is vannak sok ertekeleses jo eladok. Gamivo, eneban szinten.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96755) Guitar14 válasza IntelKiller7 (#96754) üzenetére


Guitar14
senior tag

Igen tudom én is éltem már jópár ilyen kulcsos oldalas ajánlattal.
Nekem még soha nem volt gondom ezért is írtam, hogy "ezek ritkák és jóesetben vissza is kapod a pénzed".
G2A-n még sosem vásároltam. Én amiket használok leggyakrabbtól a legritkábbig:
instant-gaming; cd-keys; eneba.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96756) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#96755) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ennyi. Mas nem is kell. Ezer eve CDKeys-rol veszem a liveot, es eddig mindig bedobta az xbox a 300-as havi vagy 3 havi UGP-t. :C
Eneban meg max jatekot. ARG kulcsok fillerekert vannak.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96757) .LnB válasza buherton (#96753) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szívesen. Itt van bővebben a téma ha még érdekel: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96758) rinpocse


rinpocse
tag

Sziasztok!
Jól gondolom, hogy a Game Pass Ultimate előfizetés a vásárlás napjától érvényes?
Köszönöm.

(#96759) Guitar14 válasza rinpocse (#96758) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szia, igen ha a Store-ba veszed akkor ahogy megveszed már használhatod is.
Ha kódot veszel akkor aktiválástól érvényes és nem vásárlástól.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96760) csuvicsuva válasza Wesder (#96742) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az első rész mennyi idővel a megjelenés után került be GP-be? Vagy az is első napos volt?🤔

Persze tényleg mindegy, mert egy közkedvelt játék folytatására hamarabb ráharapnak az emberek.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#96761) Steve1207 válasza csuvicsuva (#96760) üzenetére


Steve1207
veterán

Megjelenéshez képest háromnegyed évre. Amúgy szerintem kellett a pass, hogy ennyi emberhez eljusson, hiába voltak jók az értékelések, de nem volt eleinte ennyire felkapott. Még akár idén is mennyien csak csodálkoztak, hogy mennyire jó, amikor "véletlenül" elkezdték, ha már jöttek a hírek az újról.

.

(#96762) Drakkan


Drakkan
lelkes újonc

Újként az alábbi kérdésekkel fordulnék hozzátok:

bill és egér kombóval játszom és a joy mivel nincs használatban ezért sokszor megáll a játék vagy oda a hang - mert oda van bedugva a jack - és pihenő módba teszi magát a joy, ezt lehet valahol állítani?

Továbbá HDR képes minden, de a játékok még sem abban futnak. Hanem 1440p 120Hz. - series x-en belül beállítottam a HDR-t elvileg, vagy valamit rosszul csinálok?

Segítségetek előre is köszönöm. :R

(#96763) csuvicsuva válasza Steve1207 (#96761) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor az dobta meg igazán, nem véletlenül került be.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#96764) Steve1207


Steve1207
veterán

Call of Duty: Modern Warfare II brought in a total of $800 million worldwide in sell-through after only three days on the market.

Ez azért erős, de még én is elgondolkodtam, hogy ezt be kellene húzni, aztán pár évig van egy rendes CoD. Csak megvárom már a Warzone 2-t tesznek, hátha azzal is elvagyok.

.

(#96765) Guitar14 válasza Drakkan (#96762) üzenetére


Guitar14
senior tag

Az automata kontroller kikapcsolásra nincs beállítás az Xbox-ban sajnos.
Neten írják, hogy két dolog esetleg segíthet:
Spotify menjnen a háttérbe (ha nem akarsz zenét akkor csak halkítsd le de menjen a lejátszás VAGY legyen bedugva a gépbe a kontroller.
Én nem próbáltam egyiket se én nem játszom billentyűzeten úgyhogy ezeket nem tudom alátámasztani de egy a biztos: próbáld ki. (valaki azt írja egyik/másik jó neki valakinek meg egyik se. :)) )

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96766) IntelKiller7 válasza Drakkan (#96762) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Addig kell a kabeleket probalgatni amig jo nem lesz. :DDD
pl a Venonhoz jaro kabellel kikapcsol a kontroller, a Huawei tolto kabelle szinten, de a JBL toltokabeljevel nem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96767) Drakkan válasza IntelKiller7 (#96766) üzenetére


Drakkan
lelkes újonc

Nagyon szépen köszönöm, neked is Guitar14. :R

Ilyenek mókólásokhoz nem vagyok hozzászokva se pc-n se psen :D

Plusz ilyen joy és x összekötő kábelt kellet volna kapnom vagy csak én vagyok az egyik legbénább kezdő és nem találtam a dobozban :)

(#96768) Guitar14 válasza Drakkan (#96767) üzenetére


Guitar14
senior tag

Pedig én mikor még PC-n játszottam sokkal többet kellet mókolnom össze vissza (még akkor is ha nem virágbolti volt :DDD ) mert ez meg az nem ment vagy telepíteni kellett valamit, hogy fusson stb. Pont ezt szeretem hogy konzoloknál nem kell mókolgatni általában.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96770) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#96771) Wesder


Wesder
félisten

Evil West-et veszi innen valaki? Teszteket még megvárom, de nem néz ki rossznak. Ráadásul csak 60€.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96772) ρσгτσ válasza Wesder (#96771) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én folyamatosan követem a videókat, tetszik is, de még nem tudom eldönteni, hogy ér -e annyit. Szintén megvárom a teszteket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96773) Bad Pritt válasza Wesder (#96771) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tervben van, aha. Annyi a problem, hogy kb. egy hétre rá Callisto, ami fontosabb.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#96774) craftsman01 válasza Drakkan (#96767) üzenetére


craftsman01
senior tag

Madzagot nem adnak,vedd meg a wireless fejhalgatót,és nem kell konti.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#96775) markknight


markknight
veterán

Van valamilyen praktika amivel meg tudom szüntetni a driftelést? Adott minden eszköz, a sima szétszedés fújogatás nem jött be. Nem vágnék bele olyan barkácsba amiről nem tudom sikerül és mivel elég borsos egy ilyen kontroller biztos nem fogok újat se venni :B Akkor inkább szerzek egy kínai doubleshock 4-et :D :D

Persze, millió videó van a neten de én most inkább a fórumtársak tapasztalataira, iránymutatására lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#96776) pzstm


pzstm
titán

Ghost Song Reviews
10/10 - GameGrin
9.5/10 - God is a Geek
9/10 - PSU
8.5/10 - Gameblast
8.5/10 - PC Invasion
8.2/10 - COG
8/10 - ScreenRant
8/10 - WellPlayed
8/10 - TechRaptor
6.5/10 - PSX Brazil

Out November 3 on PS4/5, Switch, PC, Xbox One, Series X|S and Game Pass

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#96777) dj79 válasza Steve1207 (#96764) üzenetére


dj79
senior tag

Én is elgondolkoztam rajta, hogy ezt most nem kellene, csak haveromnál szombaton belekukkantottam, aztán csak sikerült megvennem hétfőn. (Sajnos ez már a negyedik év, hogy így járok :DDD , mondjuk a vanguard nem kellett volna )

[ Szerkesztve ]

(#96778) Moby válasza markknight (#96775) üzenetére


Moby
addikt

Nincs. Ki kell cserélni a potit. Ez az egy normális megoldás van.

(#96779) Nonameboi válasza Wesder (#96771) üzenetére


Nonameboi
kezdő

Én előrendeltem. Ign előtesztben kb az volt a véleményük amit várok a játéktól.

(#96780) Steve1207 válasza markknight (#96775) üzenetére


Steve1207
veterán

Kicseréled az analógot. Ha minden eszköz adott akkor csak veszel párat ali-n (van 8-10 db-os csomagban is 2e-ért (csak a viszonyítás végett)) és kiforrasztod, beforrasztod. Azért érdemes többet venni, mert ki tudja, lehet abból se jó mind alapból vagy nem bírja csak fél évig pl, de így kb kihúzod az egész generációt akár.
Itt HA-n is vannak, akik cserélik, de szerintem mára ők is elkérnek 3-4e-et vagy akár bármely bolt is, ha nem többet.

.

(#96781) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#96782) csuvicsuva válasza homerhamm (#96781) üzenetére


csuvicsuva
őstag

NemBA. Nem jött be a tippem. :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#96783) sch_a válasza markknight (#96775) üzenetére


sch_a
addikt

Ennyit tudsz tenni: [link]. De ha a szétszedés, fújogatás nem segített, lehet a törölgetés sem fog. Esetleg állíts a deadzone-on. ;]

A héten nálam megint meghalt az egyik kontrolleremen az LB gomb. (FIFA...) Elég unalmas már. Gondolom csak letört a pöcök ami a mikrokapcsolót nyomja, de még 1 hónapig garanciás, így nem akarom szétszedni. Másodszor fogom visszaküldeni, pedig felváltva használtam a két kontrollert, és nem is vagyok egy hardcore gamer.

(#96784) Norb79 válasza homerhamm (#96781) üzenetére


Norb79
őstag

Control melyik kiadás vajon? :)

(#96785) homerhamm válasza csuvicsuva (#96782) üzenetére


homerhamm
addikt

Kipróbáltam a drages játékot, aztán 5 perc múlva repült is. :D Nem értek hozzá.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#96786) Bad Pritt válasza Norb79 (#96784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kép meg eddigi tapasztalatok alapján a sima alap.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#96787) Wesder


Wesder
félisten

Megjelent a The Entropy Centre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96788) icemad válasza Guitar14 (#96768) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne is mondd. Fiam asztali gépét megörököltem, mondom nyomok egy gamepassos Fallout 4-et. Szerinted elindult? Egy hete szenvedek vele, de már ott tartok, hogy inkább veszek valami használt series gépet magamnak... Pc-nél még a piacos sárga kazis Nintendo is jobb, mert azzal lehet is játszani. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#96789) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
vettem ma egy series x-et.
Ugye a tv-re hdmi-n keresztül megy, a tv-ről az erősítőbe optikain.
viszont csak sztereo hangot kap az erősítő.
a játék sajátja lenne avagy valamit állítani kell?

előre is köszönöm szépen.

(#96790) Bogyi007 válasza Hitch (#96789) üzenetére


Bogyi007
veterán

Magán a Boxon is lehet hogy nincs beállítva a hang rendesen de lehet a tv is ludas, sőt olyan is van hogy a tévéd korlátozza le az optikán keresztüli hang átengedését. Korábban egyes Samsung tévékre jellemző volt ez.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96791) Hitch válasza Bogyi007 (#96790) üzenetére


Hitch
aktív tag

Hitachi tv. Az elején a kezdő beallitasoknál jelezte, hogy a tv-m támogatja a nem tudom mit s az alapján állította be. Na ha elalszik a gyerek megpróbálom allitgatni.
köszönöm.

(#96792) Bogyi007 válasza Hitch (#96791) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nickedhez vettél tévémárkát? :)) :U ;) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96793) Hitch válasza Bogyi007 (#96792) üzenetére


Hitch
aktív tag

Fel sem tűnt… fiatalság…
off.
Kisgyermek esetén van mappa a Game pass esetén amikkel játszhatnak ketten?

(#96794) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehetne megoldani, hogy lássam az fps számot játék közben? Ilyen beállítást nem látok az xbox-on.
Egy lg nanocellás tv-re van kötve.

A választ előre is köszönöm!

(#96795) vg válasza petrusz82 (#96794) üzenetére


vg
addikt

Nyomogasd a zöld gombot a távirányítón, legalábbis lg c1-en így működik ha be van kapcsolva a vrr, akkor mutatja az aktuális számot. Gondolom a tiedén is, de lehet nem.

(#96796) RudY válasza Hitch (#96789) üzenetére


RudY
addikt

A tv és az erősítő képességeitől is függ. A konzol hangtesztje a tv-t veszi figyelembe elsődlegesen, hogy milyen formátumokat ismer. Lehet próbálkozni, hogy a tv átengedje érintetlenül a hangot (bitstream) és az erősítő dolgozza fel, amit kap. Ilyenkor a konzol is átengedheti (hang/további beállítások/áthaladás engedélyezése).
Másik variáció, hogy a konzol dolgozza fel, a tv átengedi érintetlenül és az erősítő elvileg elfogadja.
Több tv sem szereti külső eszköz jelének átengedését kifelé az optikán (legalábbis bizonyos formátumokat), de hátha szerencséd lesz. :K
[link]

[ Szerkesztve ]

(#96797) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Available on Game Pass

Új Chrome bővítmény.

"Know if a game on Steam is also available on Game Pass displaying all platforms where you can play it"

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96798) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The Chant - Launch Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96799) minilego


minilego
senior tag

Sleeping Dogs-nak meg most is utos a storyja

(#96800) petrusz82 válasza vg (#96795) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Köszönöm, működik. Először a bal sarokban mutatta, utána meg jobb oldalon. Nem jöttem rá, hogyan lehet pozicionálni. Ha lehet egyáltalán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.