Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) .LnB válasza Bad Pritt (#46286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gondolod, hogy nem az UC4-et és a Gears 5-öt kellene összehasonlítani. Hanem az UC4-et a Gears4-gyel, és így a 3-4 közti különbségeket. :F :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46302) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#46286) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát én gameplayben azt láttam,hogy a gears visszafelé fejlōdött az epic trilógia után :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#46303) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Az EA szabadalmat nyújtott be dinamikus nehézség-szabályozási rendszerről még márciusban. Ami talán a jövőben egyes játékait érinteni fogja. Azt mondani sem kell, hogy nem minden bejelentett szabadalom kerül felhasználásra.

Mobilról nem mindegyik böngészőből nyitható, letölthető. Pl. Edge kezeli.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46304) GalaHU válasza ρσгτσ (#46298) üzenetére


GalaHU
őstag

A leghülyébb acsi számomra az a Forza Motorsportos acsi, amikor multiban az utolsó helyről rajtolva full rajtrácsnál kellene nyerni. A gond csak az, hogy sorsolja a program a rajthelyeket, ergo lehet hogy hetekig (!) nem rajtolsz hátulról, ráadásul ha mondjuk 40 játékos van akkor egyenletesen osztja el a lobby-kat, szóval lehet hogy szintén hetekig nem kerülsz 24 fős lobbyba. Namost ugye a két feltételnek egyszerre (!) kell teljesülnie hogy egyáltalán belekezdhess az acsiba, utána jön az az apróság hogy 23-at előzve nyerned is kellene a darálóban! :)
Én itt engedtem el a játék kimaxolását, pedig addig az összes FM max pontra megvolt, de ennyi erővel lottózhatnék is, kb annyi az esély... :(
Volt néhány online közösségi próbálkozás megkerülni a dolgot, privát lobbyban hátrasoroltatni a legerősebb autót és nyerni hagyni, de ha a rohadt körülményes és unalmas futamsorozat közben csak egyvalaki kilépett vagy megszakadt, kuka lett az egész meló... :W

Szóval köszi Turn10!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#46305) frankdelgado válasza .LnB (#46301) üzenetére


frankdelgado
őstag

Te nem mered leírni, úgyhogy megteszem helyetted. Még a Gears5 sem játszik egy ligában az UC sorozattal. Az UC4-et nem lehet letenni. Változatos helyszínek, a látván, a zene..nagyon egyben van. A Gearset is szeretem, de gyenge próbálkozás volt ez a nyíltvilágosdi is. Ideig óráig szórakoztató a jégen, meg a sivatagban szánkózás, de semmi különleges felfedeznivaló nincs benne. Itt a msszív hentelés a lényeg, főleg a hordázás élvezetes csapatban. De mint sztori játék a "nagyok mellett" lofax esti fény. Pedig jó a világ, a körítés csak nincs kiaknázva, a sztori se tudjuk hová halad, de szerintem a gazdáinak sincs fogalma se róla. Ezt már lenyilatkoztam párszor: ezek be vannak oltva kreativitás ellen. Kíváncsi leszek, h Kojima - ha valóban az Ms-nek gyártja a következő játékát - mit fog kavarni, beválllnak-e egy strandoló halál szintű agymenést.

(#46306) Bad Pritt válasza .LnB (#46301) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem hasonlítottam őket össze, csak a saját sorozatukon belül a részeket. :)

#46302 hombre[EU]: Nézd meg újra, rohadt sok helyen fejlődött a harmadikhoz képest. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46307) .LnB válasza Bad Pritt (#46306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, a részek közti fejlődést hasonlítottad össze:
"amúgy a Gears az ötödik részre szerintem többet fejlődött a negyedik után, mint az Uncharted bármikor"

"Nem mondtam, hogy nem fejlődött, nagy ugrás volt, de a Gears szerintem nagyobbat lépett a 4 és 5 között"

De mint ha az kimaradt volna, hogy az U4, Gears4 -> és a Gears 5 között, eltelt 3 év.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46308) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Poe 2 jól néz ki, remélem optimalizálni is tudják majd az új generációra.. nem úgy mint az 1. részt One X esetében.. :(((

Mai naptól Diablo 2 Resurrected alpha tesztje is indul, igaz pc, de legalább látunk róla gameplayt. :))

Xr

(#46309) .LnB válasza frankdelgado (#46305) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1. Szerintem ez a pletyka túl van jelenleg spirázva kicsit, hogy az MS-nek gyártaná exkluzív játékot Kojima. Maradjunk annyiba, hogy jönni fog esetleg Xbox-ra is, ez reálisabb.
2. Ha viszont valóban Xbox exkluzív lenne Kojima új játéka. Akkor ilyen opció nincs, hogy bevállalják e a Microsoft az agymenést?! Kojima nem fog az MS-nek úgy játékot csinálni, hogy határokat szabnak neki. Ez esetben nem az MS diktál. Még ha a DS nem is lett világraszóló anyagi siker a Sony-nak. Kojima nincs rászorulva az MS pénzére minden áron.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46310) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#46306) üzenetére


hombre[EU]
veterán

crowbcat már egyszer összefoglalta a lényeget [link] :D najó jó elég volt a bashingbōl :B

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#46311) Bad Pritt válasza frankdelgado (#46305) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Direkt figyeltem arra, hogy annyi legyen a lényeg, hogy mind a két széria tech demó a konzoljuk számára és a saját zsánerükön belül egyre jobbak lettek szinte mindenben, de ne hasonlítsam őket egymással, de csak sikerült kilyukadni ide. :D
Mindegy, elengedtem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46312) xedamen


xedamen
senior tag

Srácok, milyen garival jön a gép? Gyári MS vagy bolti?
Rengeteg hirdetést látok Facebook Marketplace-en, már van 190-ért bontatlan Series X 2 év garival, ezek jók lehetnek? Vagy ha külföldi vásárlás akkor cseszhetem a garit? Hogy van ez?

(#46313) prokxy válasza xedamen (#46312) üzenetére


prokxy
veterán

Külföldit nemtom, de magyarban sztem bárhol veszik, arra a gari él, ha az MS-nél be van regelve.
szerk: bolti garival én már nagyon óvatosan veszek bármit, ami nagyobb összegbe kerül. (Turbado, stb...)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#46314) persil válasza xedamen (#46312) üzenetére


persil
nagyúr

Minden esetben ms garancia van, teljesen mindegy, hogy a bolt mit mond, vagy ir. Beregisztralod es napra pontosan latod, hogy mennyi van meg hatra. Alapvetoen 2 ev.
Ettol csak pozitiv iranyba terhetnek el, ha esetleg dobnak ra plusz egy evet.

Szrk.: Ha valaki 190-ert adja a gepet, akkor maris nyert az uzleten egy otezrest(legalabb), szoval kozel sem "gyanusan olcso". Ha jo/mukodik, akkor nyugodtan megveheted.

Meg jobban is jarsz, ha ugy vesszuk, sokan a mai napig varnak a rendeleseikre. 🤷 Raadasul most mar sok boltban 200 folott van az ara.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#46315) F_Peter válasza .LnB (#46309) üzenetére


F_Peter
őstag

Nekem az rémlik, hogy Kojima epizodikus játékot készít a Stadiara, de ott felmondtak minden exkluzív szerződést. Innentől fogva, ha olyan jellegű a játék, ami előfizetéses rendszerben működne jól, akkor elég egyirányú az út.

(#46316) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#46310) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cserébe ott vannak a viharok a negyedik résztől szinte tökéletes fizikával és fluid szimulációval a negyedik résztől, meg hasonló kevésbé fontos dolgok. :D
A hangokat viszont én is sajnálom, főleg a fegyvereknél nem értem a csere okát.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46317) craftsman01 válasza xedamen (#46312) üzenetére


craftsman01
senior tag

De ha van majd két kilód mit kell szarakodni aprós szarságokkal.Ezt sose fogom megérteni. Vegyed boltból oszt problem szolved. Pár ezer forintért idétlenkedi. :F

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#46318) frankdelgado válasza Bad Pritt (#46311) üzenetére


frankdelgado
őstag

Értem én , hogy mi akartál mondani és nem is az offenzíva volt a célom, csak ez ilyenko kikívánkozik. Az MS-nek van pénze mindenre is, akkor miért nem mer kicsit hazárdírozni? Miért a biztonsági játék megy?

#46309.LnB

Én is ebben reménykedem. ennek a Kojimának nem ismerem a munkásságát, nem játszottam a Metál Gírekkel. De nem tulzok, amikor azt mondom, hogy számomra a DS volt a vérfrissítés a videojátékok világában.

(#46319) ρσгτσ válasza xedamen (#46312) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A számlát azért elkérném a vásárlásról használt termék esetében. Amin beazonosítható az eszköz. Múltkor már erről elég hosszasan beszéltünk.

Illetve mindenképp érdemes kipróbálni. Ha Live eszközkitiltás kerül a konzolra, azt tulajdosváltás esetében sem oldja fel az MS. Tehát végleges.

Amúgy közel bolti áron én sem vennék használtan konzolt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46320) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#46319) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amig 2 perc alatt elkapkodjak a beerkezo raktarkeszletet mindenhol, addig nem kell varni, hogy valaki is a normal ara(185k) alatt adja hasznaltan. Neha van 170-ert, de az nagyon szabadulni akar tole.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46321) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok, mennyi idő egy kontroller szervízelésének ideje?
Nekem 1,5 hét után a vadi új kontroller jobb ravasza beragadt, ha behúztem teljesen. Visszaküldtem Alzához, de vagy 3 hete ülnek rajta. Úgy olvastam ez viszonylag gyakori hiba, szóval gondolom találkoztak már vele a szervízben.

(#46322) xedamen válasza ρσгτσ (#46319) üzenetére


xedamen
senior tag

Full bontatlan, nem használt konzolok.
Érvényesíteni is MS-en keresztül kell a garit, vagy ha megadja magát a konzol, akkor a forgalmazóhoz kell rohanni?

@craftsman01
Nem a pénz számít, hanem az elérhetőség. Venném én boltból is, ha lenne :D

Ilyen, és ehhez hasonló hirdetések vannak fent, különböző "sufni" GSM boltokból gondolom.

Szerk.: Gondolom megvették csomagba 205-ért és eladják szétszedve, külön a Game Pass-t meg a kontrollert. Máris nyert egy csomagon 20-30 ezret...

[ Szerkesztve ]

(#46323) Zoleee83 válasza F_Peter (#46315) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jól rémlik, és ez is egy pletyka, hogy a Google által beszántott Stadia-s játék amit Kojima oda fejlesztett volna, az költözik az MS zászlaja alá. Elég jól tejelne a GP alatt, és egyből mehetne PC + Console alá ugye. Van benne logika.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#46324) IntelKiller7 válasza NdrewSunix (#46321) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

1,5 het szokott lenni.
Rosszul tetted, hogy az alzahoz kuldted. Ms oldalan kellett volna kervenyezned a szervizt. Kuldtek volna futart, aki viszi-hozza.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46325) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#46320) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pontosan ezért nem vennék én sem használtan. Simán tudnék várni. Ahol nagyon olcsón adják ott azért felmerül a lehetősége annak, hogy valami nem tiszta.

xedamen:
Ez melyik bolt? Csak mert azt írtad "full bontatlan, nem használt konzolok". Gondolom kereskedő.

MS -en keresztül kell intézni a garanciát.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46326) IntelKiller7 válasza xedamen (#46322) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezek elso nap ota aruljak a Series-t. Jo kontaktjaik vannak, onnan vannak a gepek. Ps5-ot is arultak day1. 350-ert. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46327) NdrewSunix válasza IntelKiller7 (#46324) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Hülye voltam, hogy nem itt kérdeztem előbb. A jövőben biztosan így lesz, csak azt nem tudom mennyire zavarhat be az Alzás kiterjesztett garanciába, ha mondjuk közben meg az MS esetleg kompletten cseréli az eszközt, amivel változik az SN is ugye.

(#46328) xedamen válasza ρσгτσ (#46325) üzenetére


xedamen
senior tag

Nem tudom melyik bolt, elvileg Deákon és Nyugatinál is van boltjuk, mindkét helyen átvehető. Gondolom ilyen Prince GSM vagy hasonló albán vállalkozás :DDD PartneroGSM-től régen sokszor vettem telefont, azok portugál importok, bontatlan telefonok, sosem volt velük gondom, egyedül a gari kérdéses... Ha forgalmazóhoz kell vinni a hibás terméket, akkor inkább várok, de ha van közvetlen út MS-hez, akkor bontatlan Series X-el nem nagyon lehet hibázni gondolom.

(#46329) sirkope


sirkope
tag

Köszi a tippet az Enlistedre, már települ. Meló után ránézek. :DD

(#46330) IntelKiller7 válasza xedamen (#46328) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A gép series számát beregisztrálod a fiókodban, és ott írja, hogy mikor fog lejárni. Tökmindegy, hol veszed meg a gépet. Nem ez a lényeg. Amíg van rajta gari lakhatsz a holdon is, oda is kimegy a futár érte, ha bekrepál.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46331) ρσгτσ válasza xedamen (#46328) üzenetére


ρσгτσ
őstag

MS -nél nem úgy megy, mint egyes telefonok, márkák esetében. Főleg, hogy ott azért nem ritka a szürkeimport. Legtöbbször nem hivatalos ROM -mal.

Illetve MS -en keresztül egyszerűbb is a garanciális ügyintézés. Pont úgy, ahogy IntelKiller7 írja.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46332) icemad válasza NdrewSunix (#46327) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az alzás kiterjesztett garancia nem csak a konzolra van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46333) Bad Pritt válasza frankdelgado (#46318) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lenne pénzük, de valamiért nem erre a sorozatra. :D Szerintem a Halókon kívül semmihez nem adtak őrült büdzsét, például a Halo 2 produkciós költsége 40 millió volt, két évvel később a Gears of Waré 12 millió, a Halo 5-ről meg ne is beszéljünk inkább...
Az Epic többek között azért adta el a franchise jogait a Microsoftnak amúgy, mert brutálisan drága lett volna a negyedik rész, úgyhogy a MS megvette 2014-ben és rábízta egy belsős stúdióra a fejlesztést, de biztos nem adták meg azt a 100 milliót hozzá, amit az Epic kalkulált előzetesen a költségvetésre, valószínűleg a Judgment miatt, mert az is relatív drága volt akkoriban és nem hozott vissza annyi pénzt. Többek között ezért is eshetett hombre fenti videóján látható módon a production value, egyszerűen nem volt pénz meg idő mindent szépen megírni az új motorral.

Ezt a hazárdírozást nem tudom mire érted most pont a Gears 5 kapcsán.
- Berakták a lopakodást egy 14 éve csak lövöldözésről szóló játékba és működik, komplett területeket lehet kitakarítani egy árva lövés nélkül.
- Kinyitották a pályát két Act-ban is, most ezen lehet vitatkozni, hogy jó vagy rossz, de legalább megnézték, hogy működik.
- Kompletten átdolgozták Jacket, aktív és passzív segítségeket kérhetsz, még egy kezdetleges fejlesztési fa is van hozzá és koopban is tudsz vele menni.
- A játék felénél főszereplőt váltottak és nem csak pár küldetésre, sőt, JD-t meg is ölheted a játék végén, ha akarod.

Ezek azért elég nagy változások egy ilyen sorozat életében.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46334) Madoc válasza icemad (#46332) üzenetére


Madoc
veterán

Az elite kontrollert is 2 év garival vettem náluk.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#46335) NdrewSunix válasza icemad (#46332) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

A konzolhoz tartozik egy kontroller is, ami ugye a konzol mellett volt a nagy obozban. A teljes ár 185 000 Ft volt, amire fizettem a kiterjesztett garanciát, így a kontrollernek is bele kell tartoznia.

[ Szerkesztve ]

(#46336) l.skywalker válasza hombre[EU] (#46276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most nézem ezt az Enlisted-et. Nem elég, hogy ez talán a Medium után a második játék, amit One-ra nem adtak ki, de ez a "Gaijin Distribution Kft" ez valami magyar cég? :D

Konkrétan a Hermina toronyba van bejelentve Budapesten. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46337) Zoleee83 válasza l.skywalker (#46336) üzenetére


Zoleee83
addikt

Olyan jó magyaros/európai neve van! :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#46338) Bad Pritt válasza l.skywalker (#46336) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Gaijin maga orosz cég, de magyar és ciprusi címekre van bejegyezve (adózás miatt gondolom), illetve már Németországban van a központjuk is, ha jól tudom.

Az egyik leggyászabb, free to play játékokat fejlesztő és kiadó vállalat jelenleg a piacon, a totális lehúzásra mennek a War Thundernél, gondolom az Enlisted sem lesz más. Én nagyon megörültem magának a játéknak, de mikor láttam, hogy a Gaijin neve alatt jön ki, rögtön le is tettem róla.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46339) oriic válasza l.skywalker (#46336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Gaijin orosz, de egyik fő bázisuk itt van Magyarországon. (meg más csomó helyen :D )

46340 .LnB

Te mé vagy ilyen gyors he? ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46340) .LnB válasza oriic (#46339) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ezt gyorsan töröld ki. :D Így már más.

Oriic Azért, mert így ilyen "gyöngyszemekre" bukkanok, mint ez is volt. :DDD Olvastam már hajmeresztő dolgokat, szerkesztések előtt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46341) pauliboy23 válasza NdrewSunix (#46335) üzenetére


pauliboy23
senior tag

De hivatalosan a tartozékokra 1 év a jótállás, a kontroller csak tartozék, a gép mellett, de ezt érdemes megkérdezni, szerintem csak a gépre érvényes a kiterjesztés.

[ Szerkesztve ]

(#46342) l.skywalker válasza Bad Pritt (#46338) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most nézem igen, hogy ez szinte a szokásos "böngészős" játék. De akkor vajon miért csak Series/PS5-re adták ki?

A játék fejlesztőjének a honlapja sokat elmond: Darkflow Software :O

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46343) Wesder válasza Bad Pritt (#46333) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ez mind szép és jô hogy ennyit fejlődött, csak a kutya nem jàtszik a Gears 5-tel. Nekem ne mondja senki hogy egy Free 4 All-ra 10 percet vàrni normàlis. Egyébként pont ezért is fejlődött kevesert, az elsö 4 rëszben, mert ha nem a fanoknak gyàrtod akkor kb megbukik. Egy jàtékmód pörög, a Co-Op VS. AI., ahol kb csukott szemmel nyersz abban a 3 jàtékmódban, amit a gép enged vàlasztani, miközben van igazàból tizenx jàtékmód. E mellett meg még a horda megy, de màr az sem olyan élvezetes. Állítólag a Hivebusters-t jól fogadtàk, mert hàrom óràs lineàris daràlda, mint a régi részek voltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46344) oriic válasza Wesder (#46343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a Gears 5 a Top 30 legtöbbet játszott listában kvázi mindig benne van. [link]

Live-Die-Respawn

(#46345) .LnB válasza oriic (#46344) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony, és a top 5 Gears of War játékok listájában is benne van! :U
Hát ez kb ugyan ilyen..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46346) Wesder válasza oriic (#46344) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a Co-Op VS. AI, meg Horde miatt lehet, ahol egyik jàtékmódban sem kell megeröltetned nagyon magad, (kivéve ha Advanced felett hordàzol) ellenben a többi jàtékmód mind kihalt. Persze vàrhatnék 5-10 percet egy meccsre, csak az màr több, mint amit a jàtékban töltenék.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46347) NdrewSunix válasza pauliboy23 (#46341) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Jaa igen? Ennek utánajárok ebben az esetben mindenképp. Köszi az infót!

(#46348) Bad Pritt válasza l.skywalker (#46342) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Költséghatékony és future proof.
Nem kell foglalkozni prevgen változatokkal, külön patchelgetni a gyengébb konzolok gondjait. A fejlesztő amúgy egy kis lett csapat, limitált erőforrásokkal, a játék költségvetése is elég alacsony, a War Thunder motorját például tokkal-vonóval megkapták a Gaijintől és már bele van építve egy ray tracing megoldás.
Az ilyen játékoknál generációs távlatokban gondolkoznak, ezért sokkal jobban megéri nextgenre kiadni már most és majd a játékosszám is nőni fog, ahogy a konzolok száma nő. Meg azért legyünk őszinték, ezeknek a kelet-európai free to play military játékoknak nem a konzol a fő platform, csak gondolom olcsó portolni és lehúzni az embereket itt is. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46349) Wesder válasza .LnB (#46345) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem rossz, hisz 8 Gears jàték készült. ;] (7, ha az Ultimate-et nem szàmolom)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46350) Bad Pritt válasza Wesder (#46343) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem ne mondja senki hogy egy Free 4 All-ra 10 percet vàrni normàlis.

Nem normális, engem 1 perc alatt játékba rakott még februárban is. Lehet azóta mindenki lelécelt. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.