Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) AMD Power válasza pauliboy23 (#46042) üzenetére


AMD Power
titán

:R

Elég jól haladok vele. Az összes mellék küldit végigtoltam. 13 szinten vagyok már vele. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46052) IntelKiller7 válasza 30z.Samu (#46050) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

EA Access-el jol jartak. Meg mi is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46053) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ME remaster preview

Life, Uh, Finds A Way

(#46054) Bad Pritt válasza balazs025 (#46046) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

EA Play-re gondolnak szerintem, abban nyitna, az meg GPU-val jár. Én sem hiszem, hogy van realitása, de majd meglátjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46055) IntelKiller7 válasza Bad Pritt (#46054) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Siman is megveheted az EA Playt. Nem kotelezo az UGP.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46056) Bad Pritt válasza IntelKiller7 (#46055) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, de ha valaki azt mondja, hogy Battlefield 6 GP-ben nyit, akkor szerintem erre gondol.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46057) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus The Spring Sale Is Still Going On

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46058) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#46043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom egyébként, hogy milyen szerződést kötne az MS az ilyen nagyobb volumenű játékokkal kapcsolatban. De kétlem, hogy ennek ne lenne hosszútávon érezhető hatása.

Mármint arra gondolok, hogy sokan azt hiszik (pletykálják) egyre több, másik cégtől származó AAA játék kerül be a kínálatba day1.

Valahogy kompenzálni kell azt, hogy egy amúgy 20+ ezerért simán eladható játékot betesznek egy előfizetéses rendszerbe. Vagy fel fog menni az előfizetés ára, vagy tele lesz csapva pár játék mikrotranzakciókkal. Ami az EA -től nem állna távol.

Plusz az sem annyira reális, hogy az EA "ingyenessé" tesz egy ismert játékot.

Annak ellenére sem, hogy Shpeshal Ed szavai erre engednek következtetni. Ami nagyjából egybevág a Battlefield 6 tervezett megjelenésével. Amiből a pletyka kiindult.

Kíváncsian várom mi sül ki ebből, mert ha ez a pletyka nem is igaz...valami ütősebb (first-person shooter) akkor is érkezni fog ebben az időszakban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46059) Bogyi007 válasza balazs025 (#46046) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak neked újdonság az hogy a komplett Ea Play benne van a Game Pass Ultimate előfizetésben?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#46060) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#46058) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a BF5 nem teljesítette az elvárásokat és azóta sem lett jobb az ip megítélése...szóval simán lehet,hogy EA Play/GP-ben indítják el és dlc-kozmetikával hajtják be...a gamepassnek több értelme lenne,mert ott rögtön megfejhetik a ms-t is
plussz egyszerre jelenik meg az új coddal, ami egy nagyon sikeres MW után jön.

Life, Uh, Finds A Way

(#46061) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#46060) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azért én mostanában (leginkább a COVID miatt) úgy látom, hogy a videójáték ipar elég nagy hasznot tud húzni akár minden sz*r lerágott csonton is.

Az tény, hogy a BF5 nem hozta azt, amit kellett volna. Viszont még mindig nagy neve van. Megnézed például az Outriders -t gyakorlatilag a semmiből jött elő és még olyan oldalakon is ütött, ahol csak fizetősen lehetett hozzájutni. Jó játék, de azért nem egy világmegváltó cucc.

BF6 -ra meg valamiért rá vannak izgulva az emberek és kb. havi szinten jönnek a kamu pletykák.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46062) Zoleee83 válasza ρσгτσ (#46058) üzenetére


Zoleee83
addikt

Phil azt nyilatkozta egy hosszú interjúban, hogy nagyon is rentábilis a Game Pass, nyilván nem csinálnák ha nem érné meg. :)
Amúgy pont elég ha ezek miatt a service-ek miatt sokan vesznek nextgen gépet, az a vásárlóbázis növelését jelenti, idővel emelnek majd úgyis a GP árán +a gépeken is lesz nyereség.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#46063) l4cz


l4cz
csendes tag

Nálam baszakodikn az online ? Semmire se csatlakozik vagy azt írja hogy vegyem meg storebol . Internet van vagyis mintha csak pár kb/S lenne . 10 perc után helyreállt magától .

[ Szerkesztve ]

(#46064) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#46062) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem a mostról írtam feljebb. Hanem a jövőről a fentiek tükrében. Főleg így, hogy amúgy előreláthatólag ebben az évben még bőven lesznek bajok az alkatrész ellátó, félvezető gyártó piacon.

TSMC amúgy gyárt még az Xbox vagy a PS részére? Mert még ott is lehetnek gondok...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46065) balazs025 válasza Bad Pritt (#46054) üzenetére


balazs025
senior tag

Na igen. De én nem emlékszem olyanra, hogy xboxon hamarabb kerülne be egy játék az ea playbe, mint ps-en. Bár lehet, nem vagyok naprakész ezzel. Ha meg általánosan kerül bele, akkor meg a lehetőség ps-en is adott lenne, hogy olcsón lehessen vele játszani. De majd elválik.

#46059
Jól van Bogyi, ügyes voltál. Segítek Zoleee83 game passt írt, nem game pass ultimate-tet.

(#46066) Norb79 válasza IntelKiller7 (#46055) üzenetére


Norb79
őstag

Ez az UGP ez jól sikerült kód, a vasutasok meg VMÁ-sok. :DDD

(#46067) prokxy válasza ρσгτσ (#46061) üzenetére


prokxy
veterán

"BF6 -ra meg valamiért rá vannak izgulva az emberek és kb. havi szinten jönnek a kamu pletykák." => A BF1 és a BF V sem lett a legjobb, a 3-4 volt epic, azokat sírja vissza a keménymag. :) Én nagyon várom, hogy megjelenjen, főleg, ha modern kor lesz. Persze nem piu-piu lézersó, hanem normális lövölde :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#46068) ρσгτσ válasza prokxy (#46067) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én sem a magam nevében beszéltem. Valamiért engem nem hat meg, hogy jön (később) a BF6. :)

Amúgy nekem például a BF4 kifejezetten tetszett, de sok időt abba sem tettem bele...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46069) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hitman 3 standard akciós a cdkeysen. 23. 35 euró.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#46070) pauliboy23 válasza AMD Power (#46051) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én még csak 9-es, kevés időm volt játszani vele, meg csak a storyt nyomtam, mellékek kimaradtak eddig. :K

[ Szerkesztve ]

(#46071) AMD Power válasza pauliboy23 (#46070) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig kell a mellék a fejlődés miatt! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46072) pauliboy23 válasza AMD Power (#46071) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Akkor rá kell mennem arra is. :R

(#46073) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új Forza Motorsport playtest hamarosan elindul: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46074) Bogyi007 válasza prokxy (#46067) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még jobban várnék egy Bad Company 3-at...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#46075) xedamen


xedamen
senior tag

Sziasztok!
Először is kérlek ne lincseljetek meg, PS 4 Pro tulaj vagyok :DDD
Szeretnék next gen konzolt venni, eddig eszembe sem jutott az X-Box (2016-ban volt amúgy One S-em), valamiért csak PS5-ben gondolkoztam. Viszont most kitaláltam, hogy lehet megtartom a 4 Pro-t (1-2 játék miatt) és veszek mellé egy Series X-et, őszintén bevallom, a Game Pass miatt gondolkozom ezen. Sony-nak is van a Playstation Now, de sokkal kevesebb játékkal és itthon nem is támogatott, így csak mókolva lehetne előfizetni, továbbá most sem érzem, hogy a Dark/Daemon Souls-on és pókemberen kívül lenne bármi játék, ami hiányozna.
Lenne pár kérdésem, amire nem találtam online választ:
- a Blu-ray lejátszó továbbra is használható filmek lejátszására?
- a Live Gold ingyenes játékai játszhatóak, ha lemondod az előfizetést? Régen ez így volt, utána PS-en furcsa volt, hogy csak aktív előfizetés mellett játszható a letöltött játék.
- tényleg külön license-t kell venni a Dolby Atmos-hoz?
- akinek van/volt Playstation gépe: van-e a knowledge is power-höz hasonló "társasjáték"?

PS5 mellett nekem csak a haptic feedback az egyetlen érv, viszont sok helyen olvastam, hogy még sok a meghibásodás, hétvégén játszottam Series X-el, ott viszont elég "gagyi" érzést keltett a rezgőmotor. Lehet csak szokás kérdése vagy rossz volt haverom kontrollere, de ez az egy dolog zavart kicsit. Valakinek van esetleg taoasztalata PS4 után?

Előre is köszönöm :R

(#46076) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#46058) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Meg 1 Battlefront 2 szeru mikrotranzakcios dolgot nem fognak bevallalni.
Ezert nem volt mar semmi lootbox a BF5-ben sem, csak skint, elitet meg coint(amibol ezeket megtudod venni) tudtal venni penzert.

xedamen
-hasznalhato filmnezesre a bluray lejatszo.
-az ingyen kapott jatekokbol csak a 360 jatekok jatszhatoak, ha nincs live gold elofizetesed.
-igen, de 1500-2000Ft-ert arulnak hardverapron is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46077) craftsman01 válasza Bogyi007 (#46074) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha már itt tartunk: Battlefield Bad Company 3 Vietnam 2 ,na ez jöhetne. Mekkora csatákat lenyomtunk benne Cod 4 mellett erre emlékszem vissza a legszivesebben. :) Prokxy:am a Bf1 az nagyon is jó volt nem lehet egy lapon említeni a bfv-tel.Day1 vettem meg mind ketőtt a bf1 minden forintját megérte az 5 meg hadjuk inkább.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#46078) IntelKiller7 válasza craftsman01 (#46077) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Egyetertek. Pedig az 1 “fapadosabb” volt lofegyverek, harci jarmuvek teren mint az 5.

az 1-el nagyon jol elvoltal, az 5-el meg nagyon jatszani sem volt kedvem.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46079) pzstm válasza l.skywalker (#46048) üzenetére


pzstm
titán

Best hir :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46080) becks5


becks5
újonc

Üdvözlet!
Egy kis segítség kellene.
A kérdésem az, hogy ha veszek 2db 1 éves török live goldot egymás után beaktiválom akkor összeadódik 2 év lesz?
Illeteve ha ezután ráaktiválok 1 hónap GPU-t akkor lesz 2 év GPU-m?
Válaszokat előre is köszönöm..

(#46081) IntelKiller7 válasza becks5 (#46080) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pontosan ahogy irtad.
Es meg az az 1 honap ultimate gamepass is hozzaadodik a 2 evhez.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46082) pauliboy23 válasza xedamen (#46075) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Igen, teljes értékű 4K BD lejátszó.

Az xbox, xbox 360-as játekok örökre a tied, a többi csak gold mellett játszható.

Dolby Atmos for headphones alkalmazást kell megvenned, most 4800 a store-on 10 napig még.

Knowledge is power-ez hasonló szerintem nincs.

(#46083) GalaHU válasza l.skywalker (#46073) üzenetére


GalaHU
őstag

Ide vele!!!!! :))

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#46084) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Van most ugye három kilépő játék a game pass-ból. Ajánlom őket annak, aki még nem próbálta ki.
Elsőnek a Gato Roboto-t nyomtam ki. Kb. 5-6 óra alatt a végére lehet érni, a bossharcoktól függően. Az egyik bossharc elég rage game feeling volt már nálam, de ezt leszámítva kellemes időtöltés volt. Aki jobban kezeli a kontrollert, az lehet meg sem érezte volna.
Most a Wargroove-be kezdtem bele és ez marhára tetszik. :C A képernyőképek alapján sosem töltöttem volna le, de nem csak, hogy nem bánom, hogy így alakult, hanem nagyon is örülök neki. A grafika is nagyon bejön. Ezzel kapcsolatban most azt érzem, hogy bár ne hagyná el a gamepass-t, hogy sokáig tudjam ízlelgetni.
A harmadik a Deliver Us the Moon, amibe még nem kezdtem bele, de jókat olvastam róla, és láttam az előző hsz.-ekből, hogy itt is vártak vele páran, úgyhogy gyanítom az sem lesz majd csalódás. Csak férjek bele.

Durva amúgy, hogy mások arról beszélnek, hogy nem győzik az újonnan érkező játékokat, én meg újként érkezőként nem győzöm a távozó játékokat nyomni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#46085) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Jay Ingram részletesebben beszélt a Mass Effect Legendary Edition projektről, felújított és megújított dolgokról a kék oldalon.

Május 14. Xbox One és Series modellekre is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#46086) Cicero válasza AssAssynn (#46084) üzenetére


Cicero
őstag

az összefoglalóban van l.skywalkernek egy posztja a jövő/menő játékokról. Máshol lehet tájékozódni erről? Én elkezdtem a torchlight III-at és félek, hogy idő előtt kiveszik, akkor meg már megvenném most, akciósan.

(#46087) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Rendelkezek a Dying Light alap kiadásával, viszont most, hogy elővenném láttam van egy javított verzió is ami az Enhanced edition nevet kapta. Van rá mód, hogy erre váltsak vagy meg kell vennem újra azt a verziót? Sajnos alapból az ingyenes mellé nem ajánlja fel az új csomagot. :(

(#46088) KD6-3.7 válasza S@c@ (#46087) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát nehogy már tudod... nekik is élni kell
valaminől! :DDD

(#46089) S@c@ válasza KD6-3.7 (#46088) üzenetére


S@c@
őstag

Olyat olvastam akinek megvan az alap+season pass az ingyen kapja. Útolag ha megveszem a season pass-t akkor megkapom? :F

(#46090) IntelKiller7 válasza S@c@ (#46089) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen, mert a Season Pass miatt kapod majd ingyen a frissitest.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46091) S@c@ válasza IntelKiller7 (#46090) üzenetére


S@c@
őstag

Jobb felbontás is lesz vagy csak szinek és árnyékokat javították? Próbáltam nézni videokat, de csak rosszminoségű 720p-sek voltak.

Meg találtam egy ilyet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#46092) Shade45


Shade45
senior tag

Series X/S kontrollert hogyan tudom a legegyszerűbben PC-hez csatlakoztatni vezeték nélkül?

Találtam neten Xbox kontroller adaptert, de ezt csak csomagban árulják Xbox ONE kontrollerhez. Ez kompatibilis az új vezérlőkkel is? Csak adaptert nem lehet kapni az újakhoz, vagy csomagban venni?
Vagy gondoltam arra is, hogy veszek egy Bluetooth adaptert, és akkor nem csak a kontrollert tudom a PC-hez csatlakoztatni.

Köszönöm a válaszokat! :R

(#46093) IntelKiller7 válasza Shade45 (#46092) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vegyel BT adaptert, es akkor minden mast is tudsz csatlakoztatni ahogy irtad. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46094) craftsman01 válasza Shade45 (#46092) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nagy zavar van a kobakban.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#46095) IntelKiller7 válasza craftsman01 (#46094) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezzel a kommentel te is sokat segitettel neki..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#46096) bulikavagyok válasza Shade45 (#46092) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows - ez az összes MS kontrollerrel kompatibilis (One és Series). Én a wireless SS 9X fejesemet is ezzel az adapterrel csatlakoztatom a PC-mhez. Szerintem jobban jársz ezzel mint egy BT adapterrel.

[ Szerkesztve ]

(#46097) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Végre egy looter shooter - Outriders - ahova kell skill, ki lehet kapcsolni a sebzés megjelenítését (szvsz megöli a játékokat) pörög, az AI nem csak mutatóba van.

Felüdülés az előző generációs shooterekhez képest.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#46098) persil válasza Döglött Róka (#46097) üzenetére


persil
nagyúr

Amiket felsoroltal mind megvannak az "elozo generacios" shooterekben is, csak 10x igenyesebben. :F

Btw az outriders nagyon messze a nextgen-tol.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#46099) vg válasza persil (#46098) üzenetére


vg
addikt

Miért, miben lenne jobb ha valóban nextgen lenne?

(#46100) persil válasza vg (#46099) üzenetére


persil
nagyúr

Nem ertem, hogy miert tolem kerdezed. Arra valaszoltam, hogy doglott roka szerint "feludules a prevgen shooterekhez kepest".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.