Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37802) l.skywalker válasza dolko1944 (#37799) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amiket eddig vettem "gamer" fülesek mind elhaltak. Egy Jabra Evolve 75e-t használok amúgy PC-n ill. mobilon, ha lehetne azt használnám a konzolokhoz is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37803) 30z.Samu válasza Missyke (#37801) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne személyeskedjünk már. :U

Sic Parvis Magna

(#37804) belan válasza 30z.Samu (#37796) üzenetére


belan
addikt

Ja ;] Ki is mondta kell újra a kép nyomjam akkor!!?? :DDD :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37805) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok. Ti is tapasztaljátok ,hogy a max sávszélesség 1/6-ával tölt le a gép? Próbáltam kábelról is. Új szerzemény, mondanom sem kell milyen élmény 40mbit-el vagy van ,hogy lefele ugrál 15-re tölteni le a dolgaimat 250mbit helyet... Szerverek terheltek ?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#37806) krx21 válasza S@c@ (#37771) üzenetére


krx21
nagyúr

Volt több összehasonlító videó. Alapvetően mindkét gép halk, de a XSX egyértelműen hallkabb mint a PS5. A sony-nál volt is e miatt ventilátor modosítás, de még az is kicsit hangosabb mint a box...

(#37807) belan válasza Missyke (#37801) üzenetére


belan
addikt

Missike vagy mistic csaj férfi vagy!!?? :DDD Okoska képzeld el van egy 600 ezer forintos tvm is hozzá!!! ;] Ezt nyelvtani dumát meg hanyagold lerágot csont!!! Samu lehet fáj ;] neki nekem jutott több ps5 is nem csak 1db. Ja meg xsx is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37808) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Összefoglalóból: Hogyan érdemes Game Pass Ultimate szolgáltatásra előfizetni? [válasz...]

Előzetesen fel lehet halmozni több évnyi Live Goldot a GPU-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#37809) krx21 válasza belan (#37807) üzenetére


krx21
nagyúr

Mit kell kezeni egy TV-n hozzá? ;] :DDD Ja,szerkesztve, ezt megúsztad.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#37810) Wesder válasza belan (#37807) üzenetére


Wesder
félisten

Tetszik, vagy sem, de sajnos az íràsképed annyira rossz, hogy az màr fàj. Nem csak én gondolom így egyébként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37812) belan válasza Wesder (#37810) üzenetére


belan
addikt

Te meg ha nem tudnál beleszólni a vénasszony formáddal rosszul is lennél!!! ;] No.magyar, sokat logtam a iskolából nyelvtanóráról. ;) Missyke

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37813) krx21 válasza Missyke (#37811) üzenetére


krx21
nagyúr

Viszont ha már írás, Te is megtisztelhetsz minket néha ékezettel. Gyakorlatilag már minden rendszer autómatikusan megteszi ezt... Miért nem használod? :F

30z.Samu: Beállítás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#37814) 30z.Samu válasza krx21 (#37813) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha külföldön él, nem feltétlen.

Sic Parvis Magna

(#37815) belan válasza 30z.Samu (#37814) üzenetére


belan
addikt

Nem ő magyarba él szóval pálcát tört fejem felett! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37816) bagyulajuve válasza Missyke (#37811) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Mondjuk, ha ékezetet nem is használsz, de legalább a vessző és szóköz mehetne - főleg akkor, amikor a másikat kritizáljuk.

Resistencia eterna

(#37817) batai15


batai15
félisten

Srácok az hogy van hogy sógor vett a gyerekeinek egy használt one s-t.
Az eladó természetesen törölte a profilokat, viszont például a Minecraft ami előtte volt a gépen , sogor újra tudta telepíteni miután új fiókot adott hozzá .
Most akkor a fizetős játékok lincense a géphez kapcsolódik ? bár utóbbit kétlem mert akkor az Xbox home nem tudna működni 2 gép között.
Szóval hogy lehetséges ez hogy nem vette meg a játékot mégis tudta telepíteni és játszani vele ?

(#37818) parandroid válasza batai15 (#37817) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az előző tulajnak ez volt a home konzolja. Profilt törölte, de gyári visszaállítást nem csinált. Így amíg nem állít be másik konzolt home konzolnak, menni fog rajta minden játék, ami neki megvan.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37819) EasyLife válasza belan (#37815) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Nekem mindig Hagrid jut eszembe rólad az avatarod és a helyesírásod után. ;]

(#37820) batai15 válasza parandroid (#37818) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#37821) belan válasza EasyLife (#37819) üzenetére


belan
addikt

Az jó ;]. Csak életben közel se így nézek ki a avatarom meg Thorin! :K De örülök ha ő jutt eszedbe rólam. Na taka! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37822) batmanism2x


batmanism2x
tag

Sziasztok! Metro 1-2be vagy Bioshock Collectionbe érdemes belekezdeni így 2021ben? Nosztalgia faktor nem lesz, ezekkel korábban nem játszottam, úgyhogy nettó mai játékélményre lennék kíváncsi. Pl. Battlefield Bad Company 2-t is csak most próbáltam először, az pl. jobban bejött, mint Battlefield 1, de nyilván nem minden öregszik szépen

(#37823) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Lehet elfogult vagyok, de a Bioshock 1 és a 3 az gyöngyszem. :K

Go Gunners!

(#37824) belan válasza Phoen|x (#37823) üzenetére


belan
addikt

Pontosan, de nekem a harmadik rész mindent visz a infinite!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37825) AssAssynn válasza parandroid (#37818) üzenetére


AssAssynn
őstag

Amit vettem használt SS-t, azon a tulaj állítása szerint alapból rajta volt a Forza meg valami Star Wars játék. Neten utánanézve viszont nincs rá előtelepített játék. Akkor itt is valami ilyen beragadó akármi van? :F
Ő is kilépett a fiókjából, de ugye a játékok látszanak. Érdemes mindenképp factory resetet tolni, vagy örüljek, hogy van rajta más is?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#37826) belan válasza AssAssynn (#37825) üzenetére


belan
addikt

Nincs alapból rajta játék!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37827) hombre[EU] válasza batmanism2x (#37822) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én nagy bioshock fan vagyok,de most a metro saga bundle kihagyhatatlan ajánlat :) és az exodushoz nextgen patch is jön. a bioshock collection pedig gyakran megy apróért
egyébként teljesen más a gameplay, a bioshock mára kissé elavult is

Life, Uh, Finds A Way

(#37828) belan válasza hombre[EU] (#37827) üzenetére


belan
addikt

A exodus xbox x is gyönyörű volt natív 4k-ba emlékszem ps4 prom is volt össze is hasonlítottam őket és Xbox x sokkal szebb volt!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37829) hombre[EU] válasza belan (#37828) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak az a 30hz nagyon nem volt kellemes...first person akciójátékban nem is nagyon bírom és borzasztó input lagje volt. a peccsel magasabb frame ratet is ígértek

Life, Uh, Finds A Way

(#37830) darkstreet89


darkstreet89
tag

Végre meg érkezett nekem is a konzol, hát brutális a látvány one s után. Némelyik játék, mint ha nem is az lenne. Dizájn pedig nem tetszett, de valami eszméletlen jól mutat a TV mellett ez a téglatest :DDD

(#37831) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most fejeztem be a Medium-ot, ez a játék egyszerűen zseniális! Az optimalizálás itt-ott nem sikerült tökéletesre, de a story, a játékmenet, a hangulat Nekem nagyon tetszett. Ugyan korai ezt még kijelenteni, mert még csak február van, de szerintem ez a játék Nálam ott lesz a dobogón 2021-ben.

Sic Parvis Magna

(#37832) mike1334 válasza 30z.Samu (#37831) üzenetére


mike1334
veterán

Parás? A Control még oké, de az AWE dlc már súrolta a tűréshatárom...nem bírom a horrort, főleg a jump scaret, meg a legyőzhetetlen ellen elől bújkálást, menekülést :B

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37833) Wesder válasza mike1334 (#37832) üzenetére


Wesder
félisten

Vidd végig God Modeban, akkor nem lesz parafaktor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37834) mike1334 válasza Wesder (#37833) üzenetére


mike1334
veterán

Áh, akkor is frusztrál, ha ilyenek vannak benne. Amúgy a mediumban van harc? Vagy mit jelent a god mode?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37835) Wesder válasza mike1334 (#37834) üzenetére


Wesder
félisten

Ja én a Control-ra gondoltam. Nincs a Mediumban harc, max osonni kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37836) MunezXBK válasza mike1334 (#37832) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én bírom a horrort, de a Control nyomasztó hangulata nem jött be.

A Medium viszont nagyon.

(#37837) mike1334 válasza Wesder (#37835) üzenetére


mike1334
veterán

Controlt màr befejeztem 2 hete :) várom a második részt :D
Ha osonós, akkor felejtős, a horror mellett a lopakodós játékokat utálom még nagyon.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37838) mike1334 válasza MunezXBK (#37836) üzenetére


mike1334
veterán

Ahhoz hozzászoktam, csak a hiss-egés volt nyomasztó, meg hogy egyedül vagy szinte végig, és nem tudod mi vár az ajtó mögött.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37839) hombre[EU] válasza mike1334 (#37837) üzenetére


hombre[EU]
veterán

point&click adventúrákat ismered? na ez a gameplay olyan. a stealth rész az minimális és inkább "mozoghatsz az átvezetōben" (legalábbis ameddig én eljutottam)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#37841) parandroid válasza AssAssynn (#37825) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, valószínűleg ugyanaz a helyzet. Az emberek nagy részének meghaladja az értelmi képességeit, hogy a menüben rányomjanak egy gyári beállítás visszaállítása, azon belül beállítások, és adatok törlése gombra. Vagy csak leszarják.

Örülj neki, amíg megy, csak ne lepődj meg, ha egyszer csak majd nem fog.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37842) 30z.Samu válasza mike1334 (#37832) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vészes. :N

Sic Parvis Magna

(#37843) mike1334 válasza hombre[EU] (#37839) üzenetére


mike1334
veterán

És Samu

Köszi, akkor tényleg nem a szokásos horror.

Point & click? Sam & Max :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37844) bagyulajuve válasza mike1334 (#37837) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én sem szeretem túlzottan a lopakodást, de itt 3-4 óra alatt talán 2-3x kellett, kb felénél járhatok a játéknak, ha helyesek az információim
mondjuk horror játék rajongó én sem vagyok, de itt nagyon érdekel a történet

én inkább még azt sem szeretem, ha egy játékban karaktercsere történik és pont most ott hagytam abba, ahol ez bekövetkezik

Resistencia eterna

(#37845) batmanism2x


batmanism2x
tag

Köszi szépen az infókat, szerintem belevágok ezekbe! Mire lemegy az első 2 Metro, talán lesz nextgen Exodus is, Bioshockból meg ha jól értem, a Big Daddy-s 2 kihagyható

(#37846) AssAssynn válasza parandroid (#37841) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi, akkor úgy lesz szerintem, hogy picit játszok majd velük, aztán ha meguntam és továbblépnék, akkor megy a reset, meg a saját profilos login.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#37847) valeno


valeno
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni Series S-hez mikrofonos fejhallgatót. Mivel nem túl gyakran játszom így nem feltétlen költenék rá sokat.
Tudnátok ajánlani néhány típust 10k-ig, illetve 15k-ig?
Szempontok:
-Itthonról szeretném rendelni
-over-ear típust szeretnék
-xboxhoz és géphez is használnám úgyhogy jó lenne sima jack csatlakozó
-vezetékes megoldás
-mikrofonos

Ezt ajánlotta ismerősöm : [link] Razer Kraken X
De ha van ennél olcsóbb, jó verzió azt elfogadnám! :)

(#37848) ProEvoFan válasza valeno (#37847) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fiamnak ez van.Kingston HyperX Cloud Stinger Core [link]Szerintem az árához képest jól szól.Van benne basszus.Párnázása fülnek kényelmes.A vezetéken van a hangerő szabályzó és a mute gomb.Anyag minősége picit lágyabb, törékenyebb, mint a nagytesónak, ami a nagyobbik fiamnak és nekem van a Kingston HyperX Cloud Stinger [link] Itt jobb az anyag minősége, stabilabb az egész.A basszus is erősebb, tényleg faszán szól.A füles párna közepesen szűri meg a külső zajt, nyáron beleizzad a fejem/fülem, ennek ellenére nem málik szét az anyaga.Itt a hangerő szabályzó és a mute lehetősége a fejhallgatóra van szerelve.
Szerintem mind a kettő jó döntés. :K

[ Szerkesztve ]

(#37849) Bad Pritt válasza batmanism2x (#37845) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy a Metro-ból ne a Metro Saga-t vedd meg, full lehúzás.
A Metro 2033 Redux, Last Light Redux 795-795 Ft, az Exodus Gold 5880, külön véve majdnem 2000-rel olcsóbbak, mint a csomag...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37850) craftsman01 válasza parandroid (#37841) üzenetére


craftsman01
senior tag

Egyszer vettem egy samu tabot egy fiatal lánytól,mindenbe is be volt jelentkezve. :Y :DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.