Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) Wesder válasza Missyke (#37198) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn. Mondtuk hogy nem patch lesz a Gamepass-os verzióhoz, hanem külön jàték, ami nem lesz GamePassban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37202) Lifer092


Lifer092
senior tag

Ha már Control. Sztoriban, időben, órában mennyit ad hozzá a két DLC?

(#37203) Wesder válasza Lifer092 (#37202) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37204) 30z.Samu válasza l.skywalker (#37200) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már Control. Aki játszott vele, az ajánlja avagy sem? A next gen patch mennyit dob rajta?

Sic Parvis Magna

(#37205) S@c@ válasza l.skywalker (#37200) üzenetére


S@c@
őstag

Ha a simát vettem meg még tavaly amikor még szó se volt series verzióról, akkor most van mod rá, hogy upgradeljek? Vagy meg kell vennem az egészet újra?

(#37206) Zoleee83 válasza Lifer092 (#37202) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez engem is nagyon érdekelne. Ha ér annyit simán megveszem store-ból a nextgen változatot. :K

@wesder - Asszem te végigjátszottad a DLC-ket is. Érdemes az UE editiont megvenni?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#37207) Wesder válasza S@c@ (#37205) üzenetére


Wesder
félisten

Meg kell venni az Ultimate-et, ha kell a Series verzió.

Samu
Szerintem 19 egyik legjobb jàtéka volt, érdemes végigvinni.

Zoleee83
Remélem ez elég jó vàlasz a kérdésedre:

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37208) .LnB válasza 30z.Samu (#37204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] (Day one kiadás, DLC-k nélkül)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37209) l.skywalker válasza S@c@ (#37205) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak az Ultimate Edition Series "képes"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37210) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy xss-en a netflix 4k-ban fut e?köszi!

(#37211) Zoleee83 válasza Wesder (#37207) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi! :R
Szerintem ez a változat lesz a nyerő nálam, jó áron is van, lemezes, must have!
Mostanában úgyis mindent lemezesen veszek, jó megtapogatni a fizikai kiadást.

Szerk.: Árukereső szerint mindenhol raktáron van.
Sőt nézzen rá a notebook.hu-ra aki pl Fenix Rising-ot keres, épp 13k!!!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#37212) Wesder válasza Zoleee83 (#37211) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy lehet raktàron, mikor màrc. 4 lesz a megjelenése? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37213) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#37204) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kicsit könnyū, de jó a gameplay :)

Life, Uh, Finds A Way

(#37214) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#37204) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akcióban majd felezhetjük, ha gondolod, engem is érdekel, de ezt a lehúzást nem akarom teljes áron támogatni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37215) [Ixub] válasza soundsonic (#37210) üzenetére


[Ixub]
tag

Van olyan 4k tv, amin nincs Netflix app? Amúgy szerintem nem arra lett tervezve, hogy 4k anyagot toljon ki magából, simán elképzelhető, hogy nem.

(#37216) 30z.Samu válasza .LnB (#37208) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm az írást, a képek alapján next gen patch nélkül sem csúnya. Viszont a frame problémát megoldotta a patch?

(#37214) Bad Pritt: Megbeszéltük, annyit simán megér(het). :K

Sic Parvis Magna

(#37217) soundsonic válasza [Ixub] (#37215) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Úgy tudom van olyan erős, hogy a media tartalmakat 4kban tolja.

(#37218) [Ixub] válasza soundsonic (#37217) üzenetére


[Ixub]
tag

Ez biztos, hisz egy tv is simán dekódolja, de ha a kimenet fizikailag nem támogatja, akkor lehet bármilyen erős.

(#37219) .LnB válasza 30z.Samu (#37216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csúnya egyáltalán. Sőt. Szerintem a framerate-et már patch-ekkel is orvosolták. De ez csak tipp. És engem annyira nem zavart.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37220) l.skywalker válasza [Ixub] (#37215) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

lol. már a One S is úgy jött ki, hogy 4K videó stream képes volt.

List of Xbox One Apps that Support 4K Video in 2021

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37221) [Ixub]


[Ixub]
tag

Akkor itt a válasz, nem nekem kell címezni. Én azt mondtam, hogy tudnia kell erőből simán, de nem tudtam, hogy mit támogat.

(#37222) l.skywalker válasza [Ixub] (#37221) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De neked válasz, mert azt mondtad, hogy szerinted nem elég erős. Holott a már 4 évvel korábbi konzol is képes volt rá. Csak nem tudom mire alapozva jelentetted ezt ki?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37223) Norb79 válasza Andris837 (#37184) üzenetére


Norb79
őstag

Egész pontosan úgy szól a fáma, hogy már nem kötelező feature ez a fejlesztőknek, szóval van aki berakja és mér, van aki kihagyja és nem mér a játéka.
Ha van egy windows10es PC-d, akkor az "xbox konzol társalkalmazás"-ban látod a játszott időt azoknál a játékoknál, amikben még benne van ez a feature. Az összes többi honlap, amit a topiktársak linkeltek és a gog galaxy is mind ugyanerre az adatbázisra nyúl rá és onnan olvassa ki az infót, ahonnan az "xbox konzol társalkalmazás", ami viszont official MS cucc. Magán az xsx-en nem tudom hol lehet ezt megnézni, de majd megtúrom, hátha abban is megtalálom. :)

(#37224) [Ixub] válasza l.skywalker (#37222) üzenetére


[Ixub]
tag

Légy szíves idézd, ahol azt írtam nem elég erős...szövegértés.

[ Szerkesztve ]

(#37225) 30z.Samu válasza .LnB (#37219) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként lehet én vagyok igénytelen vagy ilyesmi, de ha grafikailag elém tudnak rittyenteni az S-en egy olyasmi színvonalat, mint mondjuk a Control, Medium, vagy PS vonalon Uncharted, God of War az nekem untig elég. :B Nyilván nem sértődöm meg, ha jobb a látványvilág, de ha "csak" ezt a szintet üti meg, az Nekem már untig elég. Arra már azt mondom, hogy "údeszíp!" :D

Resident Evil-re nagyon kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37226) .LnB válasza 30z.Samu (#37225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogyne lenne elég. Amire azt mondom, hogy jó lenne általánosságban, az a 60fps.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37227) 30z.Samu válasza .LnB (#37226) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az mondjuk nem lenne hátrány, bár egy Medium kaliberű játéknál elég a 30 is szerintem. :)

Sic Parvis Magna

(#37228) sirkope válasza Wesder (#37197) üzenetére


sirkope
tag

Nem tudom:

Most emlékeim szerint ezt a változatot mutatja, amit l.skywalker kolléga is belinkelt:

This bundle contains the Xbox One version of Control: Ultimate Edition available on September 10, 2020, and the Xbox Series X|S version of Control: Ultimate Edition to be available when it releases in early 2021.

GPU val szedtem le, még első körben 2020.dec. közepén. Akkor az még Xbox One(?) lehetett.
Csak itt többen azt mondtátok, hogy nem fogják felpatchelni X|S változatra, hanem újra le kell tölteni a nextgent és bukjuk a mentett állásokat.

Valakik írták itt, hogy vmi. pár száz megás preloadot tudtak letölteni, (nem úgy, mint pl. a Mediumnál) de a teljes az tegnaptól(?) vált elérhetővé. A konzolon viszont a GPU ban tegnap nem láttam az X|S jelzést a játék képe mellett, csak a letöltés jelet. Gondoltam az Xbox One verziót nem töltöm le még egyszer. Méretre vmi. 42GB ra emléxem, ha az a nextgen, akkor letöltöm.

Vagy valamit nagyon benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#37229) belan


belan
addikt

Mizu pajtikák hogy s mint. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37230) Wesder válasza sirkope (#37228) üzenetére


Wesder
félisten

Gamepassban nem lesz benne, ha nem vetted meg az Ultimate kiadàst, akkor nincs X|S verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37231) hombre[EU] válasza sirkope (#37228) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a series konzolhoz az ultimate edition kell...nincs gamepassben ultimate edition. csak az alap one-os. ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#37232) l.skywalker válasza sirkope (#37228) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lemezesen márciusban 2-án jelenik meg: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37233) belan


belan
addikt

Néha azért be nézek mert jó a társaság!!! De muszáj vissza térni nagyon hiányzott egy új gép! Meg ps ökoszisztéma. Minden ami ps kapcsolatos.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37234) 30z.Samu válasza belan (#37233) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ki vagy rúgva! :U ;]

Sic Parvis Magna

(#37235) Döglött Róka válasza belan (#37233) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egészségedre

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#37236) l.skywalker válasza belan (#37233) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodtan bármikor. Jó játékot :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37237) belan válasza 30z.Samu (#37234) üzenetére


belan
addikt

Ne csináld jó a társaság nem úgy mint oda át egy két okostojás van!! Köszi srácok!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37238) sirkope válasza Wesder (#37230) üzenetére


sirkope
tag

Nem vettem meg :(

(#37239) 30z.Samu válasza belan (#37237) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké. De hogy fogunk így Forzázni? ;]

Sic Parvis Magna

(#37240) Wesder válasza belan (#37233) üzenetére


Wesder
félisten

Azért remélem elvonàsi tüneteid nem voltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37241) Bad Pritt válasza belan (#37233) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk az megtisztelő, hogy előbb tudjuk meg mi, hogy vettél PS5-öt, mint a releváns topik. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37242) Wesder válasza Bad Pritt (#37241) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs ebben semmi meglepő. Sokak bütykére lépett azzal hogy az előzőt HA-n eladta. Ezzel kb instant kiutàltatod magad a topikból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37243) oriic válasza Bad Pritt (#37241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

War is coming... ;]

Live-Die-Respawn

(#37244) ProEvoFan válasza belan (#37233) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

XSXet el is adtad?
Amúgy grat a géphez. :)

[ Szerkesztve ]

(#37245) belan válasza 30z.Samu (#37239) üzenetére


belan
addikt

Nem tudom eddig nem montad nyomjuk!!! " ;] Wesder amúgy volt!! Bedpritt hát mert jó volt itt!! Proevofan ja 180 el ment pár nap alatt!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37246) 30z.Samu válasza belan (#37245) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jajj hát mondani kell? ;] Viccen kívül have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#37247) ProEvoFan válasza belan (#37245) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én nem adom el, az tuti.
A Forza Horizon 4 megvett kilóra. :D Remélem év végén jön a következő része.

(#37248) belan válasza 30z.Samu (#37246) üzenetére


belan
addikt

Féltem hogy nem leszel benne ;]!Proevofan meg értelek!!! De nekem egy konzol bőven elég!!!! Nem vagyok nagy autókás amúgy se szóval forza nem érdekel se gtsport.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37249) 30z.Samu válasza belan (#37248) üzenetére


30z.Samu
félisten

És a Medium? ;]

Sic Parvis Magna

(#37250) Wesder


Wesder
félisten

Control UE PS5/Series X|S Digital Foundry

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.