Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) vg válasza bulikavagyok (#11800) üzenetére


vg
addikt

Hát a tlou2-ért tényleg érdemes pst-t venni... tipp: nem az

(#11802) Wesder válasza vg (#11801) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11803) vg válasza Wesder (#11802) üzenetére


vg
addikt

Ja tudom, te még mindig nem játszottál vele... :DDD

(#11804) hyggelig válasza vg (#11801) üzenetére


hyggelig
senior tag

Inkább nem érdemes PS5-öt venni.

Én sima Faten játszottam végig és így is csodaszép volt a grafikája.

(#11805) opr válasza vg (#11801) üzenetére


opr
veterán

De, az.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11806) chipesz válasza opr (#11805) üzenetére


chipesz
őstag

Azt mondjuk nem értem miért kell mindenkinek beírni, hogy "de"'. Nem lehet más véleményen, nem gondolhotja azt, hogy azért nem érdemes PS-t venni? :U

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#11807) Wesder válasza chipesz (#11806) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a gen legjobb PS jàtékàért nem, akkor miért érdemes?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11808) opr válasza chipesz (#11806) üzenetére


opr
veterán

Kinyilatkoztatas jellegu hsz-re csak hasonlo szinvonalu, kinyilatkoztats jellegu hsz-el erdemes valaszolni. :U
Lasd meg: Hulye kerdes, melto valasz, meg ezer masik kozhely.

Szerk: Mashogy mondva, ha valaki azt irja, hogy csak a HALO/Forza/Akarmi miatt nem erdemes xboxot venni, akkor is az a valasz, hogy de, erdemes. Lehet neki konkretan nem erdemes, lelke rajta, vesz majd mast, jatszik massal es kesz. De amugy konzolt venni ertelmesen csak ugy lehet, hogy
a) jatszik ex cimekkel valaki, akkor azt, vagy azokat, amelyiken vannak az ex cimek, amikkel jatszik
b) nem jatszik ex cimekkel, csak CoD/Fifa/egyeb hasonlo jatekokkal, akkor meg vegye azt, amelyik olcsobb/amilyen a haveroknak van/amelyik jobban nez ki/amelyik erosebb, es kesz.

Illetve jelenleg, mint kivetel
c) amelyik meg tudja venni. :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11809) hyggelig válasza Wesder (#11807) üzenetére


hyggelig
senior tag

A Persona 5-ért :D

(#11810) Madwe válasza chipesz (#11806) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tipp: Talán ha nem objektív általánosságba írná le a nagy kinyilatkoztatását, nem érkeznének ellenvélemények :)?

[ Szerkesztve ]

(#11811) F_Peter válasza Wesder (#11807) üzenetére


F_Peter
őstag

Csak hát ki szerint. :)
Szerintem a pókember volt a legjobb, de a Days gone is jobban szórakoztatott.

[ Szerkesztve ]

(#11812) vg válasza Madwe (#11810) üzenetére


vg
addikt

Tök mindegy mibe írom le. Előrendeltem 20mittom én ezer hány forintért megjelenése előtt, aztán egyszer végig toltam.. azonnal el is adtam a gépet. Annyira jó volt. Nekem nem tetszett, sőt utáltam amikor a izomos csajjal kellett menni. Azt pedig végkép nem tudom elfogadni, hogy olyan mondja, hogy " a gen legjobb PS jàtéka" aki youtube videón nézte végig. Na. Aki akarja vegyen hozzá gépet, aztán írja meg milyen vót.

(#11813) bulikavagyok válasza vg (#11801) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az első része volt az egyetlen exkluzív cím amit végigjátszottam PS4-en - ezért gondolom, h nekem bejönne a folytatás is. A játék megjelenése előtt néhány hónappal adtam el az utolsó Pro gépemet, pont azért, h nextgen gépen játszhassak majd vele. Egyébként nem ez az egyetlen cím ami érdekelni fog PS-en, az új GT és a Ratchet & Clank is jöhet majd. Illetve van pár haverom akikkel néha napján codozhatok majd egy jót. Kb ennyire lesz "kihasználva" a PS5 nálam.

Szerk.: Tévedtem az előbb, a Detroit is végigment, tetszett az is. A többi viszont kuka sajnos. :B

[ Szerkesztve ]

(#11814) opr válasza bulikavagyok (#11813) üzenetére


opr
veterán

Ha a Detroit tetszett, erosen ajanlom a Heavy Raint. Grafika meg iranyitas sajnos fostalicska, de a tortenet zsenialis, bar kicsit sotetebb, mint a Detroit, meg akkor is, ha a letezo legroszabb, es a letezo legoptimalisabb HR vegigjatszast nezzuk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11815) hombre[EU] válasza F_Peter (#11811) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rossz válasz...egyértelmūen a Bloodborne az alfa és omega :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#11816) Edgar2621 válasza Madwe (#11787) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nálunk asszonynak az teljesen megfelel ha “játék” után letakarom egy arra való alkalmatossággal és azt már én döntöm el mi legyen az (csak illeszkedjen a szoba összképébe). Éljen a házas férfiak szabadsága :D

XO: Gollami26

(#11817) bulikavagyok válasza opr (#11814) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tetszett bizony, 2018-ban az volt a kedvenc játékom! Köszi a tippet, korábban már többen javasolták nekem. Egyszer biztos, h időt fogok keríteni rá. Persze kérdés, h PS5-ön lesz-e rá lehetőségem?!

(#11818) opr válasza bulikavagyok (#11817) üzenetére


opr
veterán

Miert ne lenne? BC modban siman fogsz tudni vele jatszani, meg a tobbivel is. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11819) bulikavagyok válasza opr (#11818) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Már nem követem aktívan a híreket, de úgy rémlik, h hivatalosan még nem jelentették be, h minden PS4-es cím játszható lesz PS5-ön is.

(#11820) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#11821) DaveHutt


DaveHutt
őstag

(#11822) 30z.Samu válasza DaveHutt (#11821) üzenetére


30z.Samu
félisten

SS-el is csinálhatnának egy ilyet.

Sic Parvis Magna

(#11823) #48581376 válasza Wesder (#11807) üzenetére


#48581376
törölt tag

Gen legjobb játéka...Muhaha.

(#11824) #48581376


#48581376
törölt tag

Amúgy ez nem a Series X/S topic véletlenül? Kösz.

(#11825) opr válasza bulikavagyok (#11819) üzenetére


opr
veterán

Legutobbi hivatalos kommunikacio a Cerny-fele video volt, ahol azt mondta, hogy akkor, az OS-nak abban az allapotaban a ps4-es jatekok 99%-a minden gond nelkul futott (extrapolalt adat). Szerintem ez alapjan a realitas az, hogy lesz par cim, ahol lesz 1-2 gond, ami majd szepen lassan javitva lesz, de amugy mukodni fog minden faszan.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11826) Wesder válasza #48581376 (#11824) üzenetére


Wesder
félisten

Mi van beírva a fejlécbe? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11827) Beniii06 válasza #48581376 (#11824) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem. Mi tévedtünk el, mert az elmúlt ~50. hsz PS-ről szólt(abból maximum 10 boxhoz kapcsolódó), így már ez PS-es topik. De legalább összefoglaló az van. :U :C

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#11828) hyggelig válasza Beniii06 (#11827) üzenetére


hyggelig
senior tag

Amikor oldalakon keresztül monitorokról beszélgettetek, akkor sem szólt senki, hogy ez nem monitoros topik. :U

(#11829) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#11820) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kicsit nagyobbra számítottam. :B

DaveHutt: Ebben a minőségben ez nem sokat ér. :N

opr: Én is úgy gondolom (sőt korábban is úgy gondoltam), h valószínüleg minden menni fog rajta. Csak az utolsó hivatalos álláspont amit ezzel kapcsolatban olvastam még csak egy-kétszáz játékról szólt - ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#11830) Sefneni válasza Wesder (#11797) üzenetére


Sefneni
őstag

:C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#11831) Beniii06 válasza hyggelig (#11828) üzenetére


Beniii06
őstag

Linkeld már légy szíves hol írtam én oldalakon keresztül monitorokról vagy egyáltalán írtam-e, mert én nem találom. A monitor, mint megjelenítő legalább kapcsolódik a boxhoz, mert szükség van rá vagy tv-re kinek melyik esik jobban(anélkül nem tudod használni :U ), de az elmúlt "oldal" szinte semmilyen boxhoz kapcsolódó, hasznos információt nem tartalmazott 1-2 kivételtől eltekintve. Ebben látom a kérdés jogosságát OP-nál. (#11824)

"Got any other secret weapons?"

(#11832) opr válasza bulikavagyok (#11829) üzenetére


opr
veterán

Az csak a tipikusan funkcionalis analfabeta ujsagirok (pl verge) baromsaga volt, hogy azt a mondatot, hogy "a kezdetleges szoftverrel leteszteltuk a top100 jatekot, es a 99%-a maris tokeletesen, hiba nelkul mukodott" sikerult ugy erteni, hogy csak 100 jatek fog mukodni a megjelenes napjan. :(

Utolso volt igerem, befejeztem az offolast. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11833) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11834) gduck válasza Wesder (#11797) üzenetére


gduck
addikt

Király! Persze ettől függetlenül a megjelenés napján le kell majd tölteni a 100GB-os patchet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11835) HunChris válasza Beniii06 (#11827) üzenetére


HunChris
senior tag

PS5-höz kötve, 660GB szabad hely lesz állítólag benne, nem túl acélos.

(#11836) Solten válasza hyggelig (#11828) üzenetére


Solten
addikt

Ja, mert hogy milyen megjelenito legyen a boxhoz az nem kapcsolodik... :U

Saor Alba

(#11837) pzstm


pzstm
titán

[Ten New Titles, Critical Acclaim, and Exceptional Engagement Mark a Record Year for Xbox Game Studios]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11838) hombre[EU] válasza pzstm (#11837) üzenetére


hombre[EU]
veterán

októberben gameplayek...jöhet minden mennyiségben :D

Life, Uh, Finds A Way

(#11839) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#11838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Zlatan agrees. :D

Sic Parvis Magna

(#11840) pzstm válasza hombre[EU] (#11838) üzenetére


pzstm
titán

:C :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11841) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Arról van valami info hogy régebbi játékokat hogyan fog vinni?
Gears of War 2,3, Judgment erdekelne hogy grafikai / felbontás emelés mellett az FPS is emelkedni fog-e ?
Mondtak erről valamit hogy tudni fognak e ezek a régi játékok 4k 60 fps-t (vagy ne adj Isten, 120-at) stabilan vagy 4k-s tv-n maradni fog a 30 FPS úgy mint a One X esetében ?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#11842) RudY válasza Darth_Revan (#11841) üzenetére


RudY
addikt

Csordogálnak a "tesztecskék", de hónap végén várható még több infó is:
"We’ll be sharing even more details on every game being fully optimized..."
Xbox Series X: 20 Games Tested in 4K 60 FPS HDR
[link]

(#11843) Sefneni válasza Wesder (#11833) üzenetére


Sefneni
őstag

Ha a mermaid-től gyorsabban visszakerülünk a hajónkra, az már jó hír. :D

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#11844) hombre[EU] válasza Darth_Revan (#11841) üzenetére


hombre[EU]
veterán

folyamatosan bōvül a lista,gondolom ahogyan tesztelik...már 200 körüli ez a lista [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#11845) adalbert1 válasza hombre[EU] (#11844) üzenetére


adalbert1
veterán

Erre kíváncsi vagyok, hátha minél több részlet kiderül még november 10-ig. Megjelenéskor számomra érdekes Series X-re kiadott tartalom még nem lesz, így kb. azért venném meg, hogy a backlogomban szereplő játékokat gyorsabban töltse be SSD-ről, illetve gyorsabban/szebben fussanak. :)
Szóval most azon gondolkozom, hogy ez jelent-e akkora előnyt, amiért megéri megvenni, vagy várjak 2021 végéig, hátha lesz olyan tényleg next gen tartalom, ami érdekel is.

(#11846) AMD Power válasza adalbert1 (#11845) üzenetére


AMD Power
titán

Én szinte 90% ,hogy így fogok tenni. Meg most lassan kell vennem egy újabb kocsit ami árából elég sok Series X kijönne. Igy ez nálam most eltolódik! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11847) Hunt3r22 válasza adalbert1 (#11845) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szebb grafika, gyorsabb töltés, kb ezt nyújtja perpill a next gen. Én is X-ről váltok, engem nagyon idegesít már sajnos a töltési idő. :N

Xr

(#11848) mike1334 válasza Hunt3r22 (#11847) üzenetére


mike1334
veterán

Vegyél hozzá ssd-t :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11849) Madwe válasza mike1334 (#11848) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy current genes konzolban az ssd egyáltalán nem dob annyit, mint a next geneken, más foglalat, architektúrális korlátok stb. Persze valamennyit lendít egy 5400/7200as hddhez képest, de küzelében nincs annak amit az újak hoznak majd.

[ Szerkesztve ]

(#11850) mike1334 válasza Madwe (#11849) üzenetére


mike1334
veterán

De nem is kerül annyiba :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.