Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105501) pourri válasza ƵøŁĭ (#105500) üzenetére


pourri
aktív tag

Nap végén, 7 vagy 8 órakor helyi idő szerint.

[ Szerkesztve ]

(#105502) ρσгτσ válasza Zoolee19 (#105499) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem para. Szerintem később úgyis vissza fog kerülni. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105503) Zoolee19 válasza ρσгτσ (#105502) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nem parázok miatta, nem fog hiányozni. :DDD

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#105504) persil válasza parandroid (#105494) üzenetére


persil
nagyúr

2 demo is volt belole, abbol mindenki eldonthette, hogy erdekli-e es azok alapjan, ha szereted a mufajt, akkor teljesen realisak a 8-9 pontos ertekelesek.

Ha meg a szokasosan 8-9 pontos fifa/ac/fc/cod/bf-hez kellene hasonlitani, akkor azok alapjan olyan masfel/ketmillio pont lenne a realis.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#105505) homerhamm válasza pourri (#105496) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez egy előjele annak, hogy érkezik a Goat Simulator 3? :)) Ha igen, akkor mindenkinek ajánlom, én nem bántam meg a ráköltött pénzt. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#105506) Wesder


Wesder
félisten

Vezetékmentes headsetre most mit ajánlanátok 100-150€ között?

Most van egy Xbox Wireless de 2+ éves és ha megadná magát akkor legalább tudnám hogy mit vegyek utána.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105507) Zoshi85 válasza homerhamm (#105505) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Jó lenne.. :D

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#105508) csuvicsuva válasza Wesder (#105506) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ugyanazt? :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#105509) Wesder válasza csuvicsuva (#105508) üzenetére


Wesder
félisten

Akár, de szovesen kipróbálnèk másikat is.

Gondolom ami mindkét konzollal megy, és esetleg még utcai viseletre is jó, az már 200€ és felette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105510) elder troll válasza Wesder (#105509) üzenetére


elder troll
senior tag

Ps5-höz is az ms wireless-t használom. Nyilván a tv közbeiktatásával (bluetooth), de nem vettem észre zavaró késést, illetve csak singleplayer játékkal kockultam a másik oldalon.
Utcai viseletre azokat a "füldugó-pálcikákat" szokták használni (tws), már nem vagy akkora arc, ha ghetto blaster-rel a válladon vagy fejhallgatóval a fejeden rohangálsz az utcán :DDD

(#105511) csuvicsuva válasza Wesder (#105509) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az jogos. Látod, nemrég volt pedig róla szó, szerintem most mindenki azt hiszi, hogy unatkozol és trollkodsz. Pedig azt én szoktam.

elder troll: ghetto blaster, ez nagyon jó. :C Lenyitottam az első hozzászólásra adott válaszokat. :(((

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#105512) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#105511) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most találkoztam először a ghetto blaster kifejezéssel, és közben látom, hogy ez nem is szleng. :Y

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#105513) Wesder válasza elder troll (#105510) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben a 300€-s Hisene-ben nincs BT. Másik TV-t meg nyílván nem veszek.

TWS-ből van 2 is itthon.

Ha nincs az én "problémámra" ilyen Jack of All Trade megoldás, akkor hagyom az egészet a πcsába azt veszek majd másik Xbox Wireless-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105514) Moby válasza Wesder (#105513) üzenetére


Moby
addikt

Van, csak egyszerre akarsz mindent. Legyen mindnhez jó, meg olcsó, meg minőségi, meg minden is. Na ilyen nincs. Vegyél nova 7X-et. Ha drágállod, várd meg, amíg akciós lesz. ha nem jó, adj le az igényekből.

[ Szerkesztve ]

(#105515) Rigormortiis válasza Zoolee19 (#105497) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Inkább azt a retek Avengerst szednék ki :W De végülis mindegy, PS Pluson még fent marad ;]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#105516) Zoolee19 válasza Rigormortiis (#105515) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Egyik se jobb, sajnos.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#105517) Moby válasza Rigormortiis (#105515) üzenetére


Moby
addikt

Mi meg megvettük izlandi storeból párezért megjelenéskor Az olcsósításhoz pont nem ps kell. Pláne azzal régiókorlátozott szarral emberkedni mosolyogtató.

(#105518) Moby válasza elder troll (#105510) üzenetére


Moby
addikt

Az nem túl jó ötlet. Főleg a jobb tévék eleve lekapcsolnak game módból ha bluetooth aktív, hogy ne legyen hatalmas az av sync lag (csak így meg az inputlag lesz nagy).

(#105519) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#105520) Moby válasza oriic (#105519) üzenetére


Moby
addikt

Majd az "előrehozott" megjelenés napján fogják bejelenteni az újabb csúszást! :DDD

(#105521) Wesder válasza Moby (#105514) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egyébként pont beleesik abba az árba, amit kérdeztem. 136€ most amazonon. Ha eljön az idő akkor majd rápróbálok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105522) Wesder


Wesder
félisten

Dev diaries are back. Join us as we take you behind the scenes of how we’re making the next chapter in Senua’s story, and why we take the approach we do.

Starting with our first episode, Iceland.

01 Iceland - Development Diary | Senua's Saga: Hellblade II

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105523) Moby válasza Wesder (#105521) üzenetére


Moby
addikt

Nekem 153-ra adja fel. 136-ért rohadjó vétel! Egy linket bedobhatnál!

(#105524) elder troll válasza Moby (#105518) üzenetére


elder troll
senior tag

LG nano-m van (4K, 120Hz, VRR, freesync), nem vettem észre semmilyen hátrányos dolgot. Pc, xbox, ps5 trióval használom, és nem dobta el a freesync-et vagy a VRR-t a fejhallgató miatt. One X óta csak freesync kijelzőim vannak (a tv VRR), ha kiesik a szinkronból, azt észreveszem. Alapvetően még pc miatt lőttem be így, mert nem voltam benne biztos, hogy az usb-s bluetooth 4.0-ás kütyü elbírja egyszerre az elite 2-t és az ms wireless fejhallgatót, és gyári ms usb dongle-t nem találtam akkor.

Amúgy már nem először olvasom itt, hogy a bluetooth miatt késhet a hang, nem fejlődött annyit az elmúlt 5-10 évben ez a technológia, hogy ez csak egy régi és téves berögződés legyen?
A headset 4.2-t támogat, a tv elvileg 5.0-ás. Ennyire süket és vak egyszerre nem lehetek. Ha pc-n régebben eldobta a freesync-et, akkor az nagyon látványos volt. Hiába korlátoztam a freesync range alá 2 fps-sel, fortnite map szélén néha fölé ment, és kegyetlenül irritáló volt.
Bő 25 évnyi kockulással a hátam mögött szerintem az input lagot is megérezném, nem véletlenül használok csak és kizárólag freesync és VRR kijelzőket.

(#105525) Wesder válasza Moby (#105523) üzenetére


Wesder
félisten

Elnéztem. A 7+ volt annyiért. A 7X az 150€ körül van. Még az is bőven jó ár èrte így látatlanban. Remèlem azèrt nem mostanában adja meg magát a headsetem, de legalább már tudom mit veszek helyette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105526) parandroid válasza Moby (#105523) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amazon Warehouse Deal. Visszaküldött / bontott / bemutató darab. Bizonyos kiegészítők, kábelek néha hiányoznak a csomagból, vagy nem a saját dobozában jön. Bontatlan, új 151 eur amazon.de-n is.

WH Dealben 138 eur.

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy 1,5x-es áron jobb az xbox wirelessnél, de ha mindenképpen. alami újat próbálnál, illetve ha többet használnád mással, mint xbox-szal, akkor akár jó is lehet.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105527) persil válasza elder troll (#105524) üzenetére


persil
nagyúr

"nem fejlődött annyit az elmúlt 5-10 évben ez a technológia, hogy ez csak egy régi és téves berögződés legyen?"

Nem. Inkabb az a kerdes, hogy milyen hallasod van es mennyire zavaro szamodra. De ott van es sanszosan lesz is mindig.

Jateknal, ha picit is igenyesebb vagy, akkor mindig nagyon zavaro lesz. Zenehallgatasnal meg nyilvan tok mindegy, hogy egy tizeddel kesobb kezdodik az egesz, attol meg ugyanazt fogod hallani.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#105528) hombre[EU] válasza parandroid (#105526) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rtings tesztjei alapján 2x annyiért is jobb deal :) 7x - xbox wireless

Life, Uh, Finds A Way

(#105529) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#105530) Anulu79 válasza elder troll (#105510) üzenetére


Anulu79
addikt

[Ez] pedig elég könnyen vihető vállon. :D

(#105531) csuvicsuva válasza pourri (#105496) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elhagyó!

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#105532) Moby válasza elder troll (#105524) üzenetére


Moby
addikt

Én nem írtam VRR-t. Gamemode-ból dobja ki a tévéket. Az LG oledeket pl biztosan.

(#105533) elder troll válasza Moby (#105532) üzenetére


elder troll
senior tag

Az én értelmezésemben a game mode része a VRR/freesync és az ALLM. Utóbbi szöveg mindig felugrik, szóval azt sem dobja el. Vagyis nem szoktam figyelni egy ideje a felugró szövegeket, de akkor jobban figyelek rá, ha nem boxon játszok.

(#105534) Moby válasza parandroid (#105526) üzenetére


Moby
addikt

Akinek nem kell a BT, az is jobban jár a sima arctis 7X-el. Azt a gyártótól meg most venni 105 euroért (az is mindennel kompi konzolszinten, kivétel mobil). Nem sok értelme van a xbox wireless vételnek bármilyen összehasonlításban.

(#105535) Moby válasza Moby (#105534) üzenetére


Moby
addikt

118 euro. Elnézést a tévedésért (DAVIRUS kóddal).

(#105536) parandroid válasza Moby (#105534) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ok, mert én csak konzolhoz használom, ritkán PC-hez. Lányom meg kb fordított arányban az övét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105537) Rage47 válasza 30z.Samu (#105472) üzenetére


Rage47
veterán

Laptopon néztem ma és nem volt Fortnite-ban kockásodás, ami rendszeres volt már nyár óta. Szóval lehet, hogy javítottak valamit.

(#105538) Dani82 válasza homerhamm (#105529) üzenetére


Dani82
senior tag

Hogy lehet valamelyik xbox appban megtalalni ezt a diablo eternal collectiont? Nekem nem adja ki es nem vagyok otthon holnapig, de letoltenem, amig tart ez a free days

(#105539) Moby válasza Dani82 (#105538) üzenetére


Moby
addikt

Ebből is most volt izlandon prime evil collection (2+3 DLC-kkel) valami ötezerért.

/tévedtem, 3500 volt (1454 korona)

[ Szerkesztve ]

(#105540) csuvicsuva válasza Dani82 (#105538) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez kell neked:

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#105541) Rigormortiis válasza Moby (#105517) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egyrészről olcsónál is jobb az ingyen. Másrészről meg szerintem az csal mosolyt az arcra, hogy ilyenért valaki pénzt ad, akár "Izlandon", akár máshol.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#105542) Moby válasza Rigormortiis (#105541) üzenetére


Moby
addikt

Ingyen és kékek egy mondatban...ROFL
Mára leveheted a bohócorrot :DDD

(#105543) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#105540) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem az van venne a FPD -ben, hanem a standard verzió. Ami ez.

Ezen a képen a legfelső:

Bár lehet Diablo -nál így is tudja majd indítani a játékot. Mert ugye a másik gyakorlatilag egy bundle. Nem vágom, mert én már régebben megvettem a nagyobbik csomagot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105544) Moby


Moby
addikt

Milyen állapotban van most ez az Atomic Heart? Ugyan még a HL-el sem végeztem, és már itt is a Wo Long, de lehet azt a pár órát bele kéne tenni akármennyire nem tűnik túl jónak, mert van egy olyan gyanúm, hogy sűrű elnézések közepette olyan gyorsan fogja ezt kitakarítani a gamepassből az MS, mint a huzat.

(#105545) ρσгτσ válasza Rigormortiis (#105541) üzenetére


ρσгτσ
őstag

3600 forintért szerintem jó vétel (volt) a 2. és a 3. rész együtt kiegészítőkkel. Nyilván az ingyen olcsóbb. A 3. rész kva jó. A 2. már kicsit nyilván elavult. Ahhoz olyan fanatikus állatnak kell lenni, mint amilyen én is vagyok. :)

Bár van itt olyan, aki 3 platformra is megvette a Diablo II: Resurrected -et. Szóval vannak nálam elborultabb emberek is. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105546) Moby válasza ρσгτσ (#105545) üzenetére


Moby
addikt

Nem ez volt a téma :D

(#105547) ρσгτσ válasza Moby (#105546) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah basszus...nem arra válaszolt, amit néztem. :D :R

Azért én sem adnék pénzt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105549) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#105543) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Appban a Diablóra csak ezt dobta fel, de lehet, hogy pont ezért kérdezte, mert idáig ő is eljutott.

Mondjuk lehet, hogy nekem azért hozza az app az UEE-t, mert fel van telepítve. Mondjuk elvileg ugyanaza kettő. Ha a Rise of the Necromancert nem telepíti, az meg a szokásos 10,1 MB.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.