Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz PS exkluzív a Baldur's Gate III. [link]

Live-Die-Respawn

(#105152) Wesder


Wesder
félisten

Szerintem a Hi-Fi RUSH fogadtstása után úgy látta hogy jó kezekben lesz a stúdió, amikor visszavonul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105153) Bad Pritt válasza oriic (#105151) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jez Corden már meg is jelent alatta, hogy hát ő nem így tudja, miután beböfögte, hogy számítsunk arra, hogy a BG3 lesz a következő FFVII... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105154) Bad Pritt válasza Wesder (#105152) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy szóval sem említi, hogy visszavonulna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105155) AMD Power válasza Moby (#105113) üzenetére


AMD Power
titán

Igy már én is egyre kivancsibb vagyok rá. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#105156) Wesder válasza Bad Pritt (#105154) üzenetére


Wesder
félisten

Már 3 éve is említette hogy elfáradt, szeretne visszavonulni. Talán még 1 játék van amit kiadna elötte. Azért közel 60-hoz szerintem nagyobb erre az esély, minth hogy másik stúdióhoz menjen dolgozni. Persze ha mégis ez a helyzet, az meg nekünk jó hisz kapunk tőle valami remek játékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105157) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az AOF nem egy acsi gyűjtő játék....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#105158) Bad Pritt válasza Wesder (#105156) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Alig fél éve meg ezt mondta: Shinji Mikami says he wants to ‘make his own game’ and change development culture.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105159) vonSux válasza Moby (#105142) üzenetére


vonSux
őstag

Na végre, bekukkantok a topikba aztán hangosan ventiláltok, hogy így szar meg úgy szar. Értem, hogy a festés (pakolás) nagy stresszel jár, de inkább ássátok ki a gyöngyöket, írjátok meg, hogy ne nekem kelljen kutatni :D

(#105160) Moby válasza vonSux (#105159) üzenetére


Moby
addikt

Ahogy mondtam csak a jót akarom számolni, ezért a Wo Long demóról elég annyi, hogy megnéztem, és értem, hogy valami sokkal nehezebbet szerettek volna, mint a NIOH-k, de ezzel együtt sem értem hogy gondolták ezt a bossfightot, szóval az JÓ hogy van belőle demo, mert így a teljeset már letöltenem sem kell :DDD

(#105161) vonSux válasza Moby (#105160) üzenetére


vonSux
őstag

De jó, most csorog le a konzolra… :U nem mondom, hogy kicsit nem csömörlöttem meg a formátumtól így az Elden Ring közben, de nagyon kicsit vártam, hogy nem teljesen egy Nioh utánérzés lesz +1 idegesítő mechanikával.

(#105162) Moby válasza vonSux (#105161) üzenetére


Moby
addikt

Hát ez határozottan nem Nioh. Az játszható volt. Ez egy agyfasz. De ha már letöltötted nézd meg, hátha neked adja.

(#105163) Elderath válasza Moby (#105160) üzenetére


Elderath
őstag

Ne legyél már nub :)

Az első boss nehezebb mint az utána lévő 2 az tény, de egyáltalán nem olyan nehéz. Sokkal könnyebb a parry ,mint a régi demóban. Szerintem nagyon jó lett a game.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105164) Mephike válasza Moby (#105160) üzenetére


Mephike
senior tag

Kipróbáltam, nem adja, maradok a Sekironál.
A bossfight tényleg elég kemény lett.

(#105165) Moby válasza Elderath (#105163) üzenetére


Moby
addikt

Ugyanezt írták a topikjában a parryről.
Milyen parry?????????
Én csak deflectet tzaláltam a játékban.
Ha ez a növelt ablak, akkor mégegyszer törölném, ha lenne rá mód :DDD Instant skip. Rusnya is, és feltoszta az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#105166) Elderath válasza Moby (#105165) üzenetére


Elderath
őstag

deflect igen meg piros attackot parry. Hát ha neked nem megy a parry akkor tényleg ne erőltesd ,mert annyira alap legalább mint sekiroban

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105167) Moby válasza Elderath (#105166) üzenetére


Moby
addikt

Abban ment, platinán van, de sosem lett a szívem csücske. Ebben nem megy, de ez még annyira sem tetszik. Elengedtem, nem maradok ki semmiből.

(#105168) Elderath válasza Moby (#105167) üzenetére


Elderath
őstag

Hát szerintem kimaradsz egy nagyon jó souls like játékból, de te dolgod :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105169) Moby válasza Elderath (#105168) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem az a zsáner szerencsére, ahol óriási hiányok lennének :) Majd megnézem a Lies of P-t ha megjelenik, hátha az jobban sikerül. Bár az utóbbi videók alapján sok bizodalmam abban sincs már.

(#105170) hombre[EU] válasza vonSux (#105161) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nincs nioh utánérzés. egy másodosztályú sekiro érzés van :DDD recovery animáció wtf

Life, Uh, Finds A Way

(#105171) Elderath válasza Moby (#105169) üzenetére


Elderath
őstag

Ez is nagyon jól sikerült. Lehet rossz napod van vagy nem tudom, de azért eldobni meg lefikázni ,mert nem megy mondjuk a deflect elsőre nem okos dolog.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#105172) vonSux válasza hombre[EU] (#105170) üzenetére


vonSux
őstag

Félreérthető voltam, a Nioh első részét imádtam! :) A másodikat már kevésbé, nem lopta be magát a szívembe a kisé erőltetett új mechanika, de még így is végigvittem (csak nem lett 2., 3. végigjátszás). Az tuti, hogy utóbbi után nem vágyom 3. részre, hívják azt akár Wo Longnak. Ránézek azért, hátha ez lesz a nehezen magyarázható bűnös szenvedélyem.

(#105173) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gamepassban találtatok mostanában valami nyugis, rövid játékot? Valami faék egyszerűt, mint pl Donut County vagy Rain on your parade. Kicsit besokalltam most a AAA címektől. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#105174) Bad Pritt válasza icemad (#105173) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Memoir Blue?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105175) Wesder válasza icemad (#105173) üzenetére


Wesder
félisten

Turnip Boy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105176) luckyboi82


luckyboi82
tag

Hi-fi Rush játékosoktól kérdezném, a mocskos Korsicát hogy lehet legyőzni? Mindjárt szétverek valamit, nem tudok tovább jutni, pedig nagyon tetszett eddig a játék... :U

(#105177) Moby válasza icemad (#105173) üzenetére


Moby
addikt

Sommerville? Mostanra eléggé ki is kalapálták már.

(#105178) Bad Pritt válasza luckyboi82 (#105176) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az csak egy sima QTE boss, jó időben kell nyomni a két szükséges gomb közül az egyiket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105179) Moby válasza Elderath (#105171) üzenetére


Moby
addikt

Á, én már nem akarok mindennel játszani. Ha valami nem üt be ott és akkor, amikor megkapja a lehetőséget, akkor lehet az akármekkora név, vagy bármi egyéb, és ilyenkor az is mindegy, hogy épp rossz napom van, megy a levesbe. És az is simán opció, hogy ha nincs semmi, akkor nem játszom. Nem erőltetek semmit. Ez itt és most nem jött be, és igazából tökéletesen mindegy miért.

(#105180) Wesder válasza luckyboi82 (#105176) üzenetére


Wesder
félisten

Ütemre kitérsz, meg hárítasz. Egyébként csak vissza kell adni azt a sorozatot, amit lejátszik. Szerintem a legjobb Boss a játékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105181) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi srácok, ezeket megnézem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#105182) hombre[EU] válasza vonSux (#105172) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nagyon könnyen lehet,hogy bejön. nincs vele nagy baj csak a sekironak annyira jó volt a ritmusa...ez meg úgy félúton van a két stílus között

Life, Uh, Finds A Way

(#105183) Moby válasza hombre[EU] (#105182) üzenetére


Moby
addikt

Én hülyét kaptam az üllőcsattogásától. Annyira egybites abban a játék, hogy nemigaz. Rohadtjók a bossok benne, az vitte a hátán, de a játékrészét utáltam az elejéről a végéig. Meg elkövettem azt a hibát, hogy kitaláltam, hogy akkor platina. Azt a nyomorult grindfesztet...minden bitjére átkot szórtam mire meglett.

(#105184) 30z.Samu válasza Wesder (#105180) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem Roquefort jött be a legjobban. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#105185) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Season 3: Echoes Within Launch Trailer | Halo Infinite

Március 7-től indul. Az a szoba pálya hatalmas flash. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105186) Wesder válasza 30z.Samu (#105184) üzenetére


Wesder
félisten

Mindegyik nagyon jó egyébként, csak Korsica-nál pont a ritmusjáték volt előtérben, nekem ezért az tetszett a legjobban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105187) Bad Pritt válasza Wesder (#105186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Konkrétan egy jobb ritmusérzékkel rendelkező játékos addigra már annyira hozzászokhatott a játék működéséhez, hogy csukott szemmel meg tudná csinálni. Max a végén az elkapást nem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105188) ρσгτσ válasza oriic (#105151) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Hey all,

Thanks for all the hype and enthusiasm following yesterday’s announcement that Baldur’s Gate 3 is coming to PS5 day and date with PC on August 31st!

Xbox players, we’ve seen your questions about if/when you can expect Baldur’s Gate 3 on Xbox. We’ve had an Xbox version of Baldur’s Gate 3 in the works for some time, but we have run into some technical issues – particularly with split-screen co-op. We are still working on an Xbox version of BG3, but we’re not yet confident enough to announce it. We don’t like announcing anything until we’re ready, because we don’t want to get peoples hopes up until we’re sure we can deliver.

There’s no platform exclusivity preventing us from releasing BG3 on Xbox day and date, should that be a technical possibility. If and when we do announce further platforms, we want to make sure each version lives up to our standards & expectations. Thanks for understanding!"

Reddit

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105189) Wesder válasza oriic (#105151) üzenetére


Wesder
félisten

An Xbox version of Baldur's Gate 3 has yet to be announced due to "technical issues" with it, says Larian.

"We’ve been unable to get split-screen co-op to work to the same standard on both Xbox Series X and S, which is a requirement for us to ship".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105190) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#105188) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Így akkor jöhet ide is a Baldur's Gate 3 trailer. A videó végén a dátum nem azonos az Xbox megjelenéssel. Illetve...egyelőre még nem tudni, hogy mikor érkezik.

Az viszont biztos, hogy baromi rosszul kommunikál a fejlesztő/kiadó. Mert a fenti szöveggel kellett volna kezdeni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105191) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#105190) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fölös szöveg se kell, annyit elég lett volna Twitteren odabiggyeszteni, hogy PC, PS5: 2023.08.31, Xbox Series X/S: TBD.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105192) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#105191) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A fenti hosszú szövegre is azért volt szükség, mert sehogy nem kommunikálták le. Aztán amikor a megjelenésről szóló poszt alatt záporoztak az Xbox -ról szóló hozzászólások, akkor sem sikerült normálisan leírni, hogy amúgy mi van.

Szóval igen. Nagyjából annyi elég lett volna, hogy az Xbox verzió technikai problémák miatt csúszik. Megjelenés később.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105193) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#105192) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szinte az egész early access alatt katasztrofális volt a community management meg néha a fejlesztés is a Larian részéről, szóval nem meglepő.

Mint ahogy az sem, hogy a Series S nem igazán bírja a split screent. Olyan minőségű lod van a játékban még kizoomolva is, hogy létezett olyan verzió, ami alatt még egy 3080 is megreccsent osztott képernyőn.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105194) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

DICE - TimOfLegend

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105195) lastmohican2 válasza icemad (#105173) üzenetére


lastmohican2
tag

Tinykin, Maneater, Unpacking, Beacon Pines, The Gunk

(#105196) beyruth82


beyruth82
veterán

Tegnap este én is elkezdtem az Atomic Heartot. 3 órát tettem bele még csak de nekem egyelőre nagyon tetszik. A világa fantasztikus, szeretem az utópikus társadalmakat ábrázoló filmeket, játékokat, könyveket. Az Atomic Heart világa egyébként a megvalósult tökéletes kommunista társadalmat ábrázolja. A 60-as években nyugat európában volt egy frankfurti iskola nevű marxista értelmiségi tömörülés, akik többek között kidolgozták, hogy milyen is lenne egy igazi (NEM leninista) kommunista társadalom (marx ugyanis erről soha semmit nem írt, nem fejtette ki, ő se tudta) és valami nagyon hasonló ehhez. Úgy gondolták, hogy a tudomány és a termelés olyan magas szintet érne el aminek hatására egy teljesen automatizált világban az embereknek nem kéne fizikai munkát végezni (bérmunkát alapból nem hiszen olyan már nincsen egy színtiszta kommunista társadalomban) és a felszabadult időt a tudomány, a művészetek és az egyéni kreativitásuk kibontakoztatására tudnák fordítani. Gondolom a játék alapötletét innen vették a készítők. A grafika a felszínen nagyon szép de lent a föld alatti kutatóbázison eléggé csúnya szerintem. Lehet ez szándékos és ezzel valamilyen különleges nyomasztó retro hangulatot akartak adni a lenti részeknek de nekem nem tetszik. Igazából én is sokkal jobban szeretem a lövöldözős fps-ek itt meg ugye töltény kevés, sokszor kell kézi fegyvert használni de meg lehet szokni. Maga a játék rendszere, fejlesztések, stb nagyon könnyen kezelhetőek, egyszerűek. Nincs túlbonyolítva szerencsére. Sajnos hétvégén dolgozom, így hétfőn tudom legközelebb folytatni de akkor egész héten. 20 órás játékidőt írnak átlagban ami nálam minimum 40 lesz akkor, tehát a jővő heti elfoglaltság megvan. :DD

(#105197) 30z.Samu válasza beyruth82 (#105196) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tegnap stream-et néztem belőle, tényleg érdekes a játék. Majd teszek vele egy próbát, de szerintem majd csak a Resident Evil 4 után, előtte már "be vagyok táblázva". :B

Sic Parvis Magna

(#105198) beyruth82 válasza 30z.Samu (#105197) üzenetére


beyruth82
veterán

Resi 4 nálam is kívánságlista első helyen van de a 20+ ezer nekem sok. Várok amíg beesik 15 környékére egy nagyobb akció keretében.

(#105199) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Larian Studios
Baldur's Gate 3

Én azt gondolom, hogy szakemberre kellene bízni a játékosokkal való kommunikációt, ha ennyire nem megy. :D

Továbbra sem értik, hogy mi volt a probléma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#105200) united28


united28
csendes tag

Valaki tudja, miért van az, hogy minden bekapcsoláskor frissíti a Microsoft Store applikációt az Xboxom?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.