Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226051) S@c@


S@c@
őstag

Az Alan Wake miért nem kap egy felújítást? Most elkedtem játszani vele és még mindig üt...a grafika ami néha kizökkent csak, de amúgy még mindig 10/10!

(#226052) Wesder válasza S@c@ (#226051) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a jogok a Remedy-nél vannak és nem érnek rà, mert jelenleg kb 3 futó projektjük is van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226053) IntelKiller7 válasza S@c@ (#226051) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Elég réteg játék. Vélhetően azért.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#226054) S@c@ válasza IntelKiller7 (#226053) üzenetére


S@c@
őstag

Miért szerinted ki nem játszaná újra most ebben az inséges időkben?

(#226055) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

November 2020 Xbox Console Update Begins Rolling Out on Xbox Series X|S and Xbox One

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226056) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amúgy ha eddig Alpha volt valaki és gépet cserél, akkor instant beveszik megint vajon alpha rigbe? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#226057) Wesder válasza Micsurin (#226056) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mert profilhoz kötött, nem géphez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226058) Micsurin válasza Wesder (#226057) üzenetére


Micsurin
nagyúr

One és Series csere esetén is? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#226059) jaroslav válasza gutkeled (#226005) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi a választ!

Épp most próbáltam vásárolni az amazonon USA Gift Card -ot, de felfüggesztették a fiókomat és most levelezgetünk.

Gondolom az a pronlémájuk, hogy bár beíratkoztam az "Alaszkai egyetemre", és be is írtam az alaszkai címet, de mivel most a covid miatt itthon tartózkodom és magyar kártyával fizettem, ez feltünhetett nekik és felfüggesztették a fiókom.

Olvastam többektől, hogy simán ment az USA Gift Card vásárlás itthonról, de ahogy írtam nekem nem. Pedig kedvező lett volna az USA Gift Card 10% kedvezménnyel...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#226060) jaroslav válasza DavidQ (#226019) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi a választ!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#226061) raziel01 válasza S@c@ (#226051) üzenetére


raziel01
veterán

3szor vegigvittem de tényleg eleg retegjatek.
Dlc-k semmit se ernek az american nightmare meg főleg.
Egy teljes remake egyszerűen nem érné meg, nem vennék meg annyian. Meg mennyiért kéne adni? 30 dollarert se vennék meg sokan, 15 dollárert meg nem hozna egyaltalan semmi hasznot.
Teljes zsákutca.

(#226062) Wesder válasza Micsurin (#226058) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226063) ρσгτσ válasza Kumblee88 (#226033) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Megoldották a kapcsolódási, szinkron problémákat. Szóval most már menni fog. Lehet akár 1 hétig is jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#226064) MárkeR


MárkeR
lelkes újonc

Tudja valaki esetleg Xbox One X-hez vertikális tartót hol lehet kapni? Olyan érdekelne amit a CP2077 edition-hoz adtak gyárilag.
Előre is köszi

(#226065) S@c@ válasza raziel01 (#226061) üzenetére


S@c@
őstag

A resident evil 2 nem réteg játék? Ott a név adja el inkább szerintem. :B

(#226066) AMD Power válasza l.skywalker (#226055) üzenetére


AMD Power
titán

Ez volt az első update amióta kijött ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#226067) ρσгτσ válasza MárkeR (#226064) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hasonlók vannak ahhoz pár helyen itthon is....de kifejezetten az a típus szerintem nem nagyon, csak elvétve. Én is néztem amikor OX -em volt, de végül fektetve jobb helyet találtam neki.

OS -hez vettem nagyon hasonlót, de ahhoz egyszerűbb hozzájutni itthon is.

Inkább Amazon, ebay vagy Kína. Árban is jobb lehet, ha nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#226068) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Black Friday / Cyber Monday Sale

NOTE: The Black Friday / Cyber Monday Sale runs until 03 December.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226069) atom18 válasza kalozhun100 (#226043) üzenetére


atom18
aktív tag

Rendben van köszönöm akkor ez eldőlt :R
Ma este vásárlások lesznek :C

[ Szerkesztve ]

(#226070) atom18 válasza raziel01 (#226044) üzenetére


atom18
aktív tag

Az nem kevés mikorra fogok ennyi játékot kijátszani :Y
Van GPU-m csak tetszik a játék és számomra az egyetlen autós ami bejön mint grafikailag, mint játék így szeretném hogy véglegesen meglegyen. :)

(#226071) gutkeled válasza jaroslav (#226059) üzenetére


gutkeled
tag

Jól értem, az amazon függesztette fel a fiókod?

Nekem Kanadában él a testvérem, szoktam a címére vásárolni itthonról, magyar kártyával és eddig sose zavarta az amazont.

Valami akciós gift cardot vettél, amit csak az USA-ban lehetett volna látni?

(#226072) gutkeled


gutkeled
tag

(#226073) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2020/ December
(a store linkért kattints a képre)

December 1-től december 15-ig:


December 1-től december 31-ig:

December 16-tól január 15-ig:

December 16-tól december 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226074) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Sziasztok! Újra buta kérdéssel jöttem! Games with gold-ból letöltött 360 játékokra azt jelzi, hogy megvásároltam, viszont a one-os játékokra csak azt, hogy kipróbálhatom live-al! Tehát a one-os játékokkal csak addig játszhatok, amíg van live-om, nem lesznek az enyémek? Bocs, de még mindig új vagyok one fronton!

(#226075) l.skywalker válasza Bizsu1st (#226074) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. A 360-as játékok nem csak lízingbe kerülnek, hanem örökre, Gold nélkül is játszhatóak (Live nélkül nem, de a Live az az ingyenes keretrendszer, amin az Xbox online szolgáltatásai futnak ;] )

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226076) persil válasza l.skywalker (#226073) üzenetére


persil
nagyúr

Akkora egy igenytelen, kozonseges hulladek az a saints row, igazi ertekelhetetlen "humorral" fel nem tudom fogni, hogy mitol van ekkora rajongotabora. 🤷

Viszont a raven-re tok kivancsi lennek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#226077) Bizsu1st válasza l.skywalker (#226075) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

De akkor jól értem, hogy a one-os játékok csak gold-al játszhatóak és nem lesznek az enyémek?

[ Szerkesztve ]

(#226078) Wesder válasza persil (#226076) üzenetére


Wesder
félisten

Én a SR IV-et végigvittem. Tetszett ez a Màtrixos, szuperhősös marhulàs. Igazi 1000ft-os hulladék, de jól szórakoztam vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226079) l.skywalker válasza Bizsu1st (#226077) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A tieid lesznek, de csak akkor tudsz velük játszani, amikor van élő Gold vagy GPU előfizetésed. De amiket nem "vásárolsz" meg a fenti listából adott időszakban, azok nem kerülnek automatikusan a fiókodra. Szóval ez ilyen duplán faramuci helyzet. Nem tudsz velük bármikor játszani, de redeem-elni kell őket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226080) l.skywalker válasza l.skywalker (#226073) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+1
Japán store-ban ingyenes most a
Frontlines: Fuel of War

(katt a képre)

megnyitás után ne válts át a magyar store-ra, hanem kattints arra, hogy maradsz a japánon:

Utána a jobb oldalon a szokásos helyen lehet "behúzni" a Gold-ot tartalmazó üzenetre kattintva:

És 2 ingyenes DLC is van hozzá, ezek már akár magyar store-ból is behúzhatóak:
• Frontlines™: Conquer Mode
• Frontlines™: Boneyard Map

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226081) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egész jó akciós árat kapott a Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans - 1195 Ft.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#226082) Bizsu1st válasza l.skywalker (#226079) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Köszönöm, mostmár tiszta! Azt hittem, ugyanúgy az enyém marad, mint a 360-as játékok! De ugye a pénzért(akár 100ft-ért) vett akciós(black friday, deals with gold) játékok bármikor játszhatóak maradnak én nem kötik őket gold-hoz?

(#226083) l.skywalker válasza Bizsu1st (#226082) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, amit ténylegesen megveszel, azok a tieid maradnak. Csak Gold/GPU kell az online játékokhoz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226084) Bizsu1st válasza l.skywalker (#226083) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

:R Köszi!
Utolsó kérdés! Hosszútávra, megbízhatóságot tekintve melyik konzol a jobb választás, fat, s, x ?

[ Szerkesztve ]

(#226085) Czimby válasza Bogyi007 (#226081) üzenetére


Czimby
addikt

Van benne magyar felirat?
Pc-n van azt láttam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#226086) Bogyi007 válasza Czimby (#226085) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még nem vettem meg, csak fogom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#226087) kene84 válasza Bogyi007 (#226086) üzenetére


kene84
senior tag

Bocs a buta kérdésért de ez a Co-op multiplayer mód ez egyfajta splitscreen játszhatóságot jelent? Most, hogy az asszonnyal kivégeztük a Human: Fall Flat-t, próbálok keresni valamit amivel el tudunk bohóckodni. :)

(#226088) oriic válasza kene84 (#226087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Overcooked. :))

Live-Die-Respawn

(#226089) kene84 válasza oriic (#226088) üzenetére


kene84
senior tag

Igen azt ő már kinézte magának, szóval az célkeresztben. :)

(#226090) Diego72


Diego72
csendes tag

Sziasztok!
Az MS Store-ban a Witcher 3 - Wild Hunt - GOTY kiadásban van magyar felirat?
Steamen látom, hogy van hozzá, de az xbox-os verzióval kapcsolatban nem találtam sehol erről infót.

(#226091) oriic válasza Diego72 (#226090) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Orosz nyelvi pakkot ingyen le lehet szedni hozza, utana lesz benne magyar felirat.

Live-Die-Respawn

(#226092) gutkeled válasza kene84 (#226087) üzenetére


gutkeled
tag

Szerintem csak ahol az van, hogy local multiplayer.

Nálunk Unravel 2, Rayman is bejött.

(#226093) kene84 válasza gutkeled (#226092) üzenetére


kene84
senior tag

köszönöm, megnézzük ezeket is

(#226094) l.skywalker válasza kene84 (#226087) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez külsős oldal, szóval nem teljesen megbízható, de jól lehet benne szűrni:
https://www.co-optimus.com/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226095) Phoen|x válasza Bogyi007 (#226081) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nézegettem YouTube-on, ez a mozgásanimáció valami betyáros. :DD

Go Gunners!

(#226096) kene84 válasza l.skywalker (#226094) üzenetére


kene84
senior tag

kiváló :)
kipróbálom, köszi

(#226097) MárkeR válasza ρσгτσ (#226067) üzenetére


MárkeR
lelkes újonc

Nem sürgős a dolog de egyszerűbb lett volna itthon beszerezni. Köszi :R

(#226098) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Halo Infinite Dev Shoots Down Battle Royale Rumors

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#226099) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#226080) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És ez jó játék? :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#226100) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#226099) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A maga idejében jó volt, de már 12 éves. Aki szereti a retro lövöldéket annak jó, mert ingyé' van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.