Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14335) Wolverine válasza Djuree (#14331) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha feral talenten vagy, akkor se int, se healing, se spirit nem kell neked. Ha dps-ra mész, akkor Agi/Str/attack power, ha tanknak akarsz fejlődni, akkor Sta/Agi a neekd szükséges statok... Amit gyűjtesz, az resto druidának kell, illetve a healinget dmg-re cserélve a balance-nak. A te geared jelenleg nem passzol a talentedhez. Nagyon nem. (nyaklánc kuka, chest nagyon kuka, bracer kuka, kesztyű kuka, Morlann's Seal kuka, staff kuka - már ha feralozni akarsz; ha balance vagy resto akarsz lenni, akkor értelemszerűen ezek maradnak [fejes és vállas maradhat], a többi kuka)
Cicában a Mangle sokkal jobb, mint a Claw. Azt neked kell eldöntened, hogy Omen of Clarityre gyúrsz előbb, vagy Mangle-re; én előbbit választottam és csak 61-en lett Mangle - viszont utána durván megnőtt a sebzésem, legalább 50-70%-kal. Ha Mangle-re mész, akkor most talentelj 0/41/0-ra, és utána mehet a 11 pont restora... Feralként a Nature's Grasp nem kell, úgysem távolról fogsz harcolni ;)

szerk: francba, lemaradtam :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.