Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) samgar válasza #41133696 (#58692) üzenetére


samgar
őstag

Irásban jött a válasz:

"A TMX, mint több gyártó szerződött márkaszervize mindig a gyártó elvárásai szerint, és annak utasításai betartásával kell, hogy mindennapi munkáját végezze.
A szerződések értelmében a garancia időtartama alá eső készülékeket, a szerviz az ügyfél számára díjmentesen kezeli, annak javítási költségét a gyártó téríti meg a szerviz számára.

A szerviz érdeke az ügyfél készülékének egyszeri javítása, és nem annak elutasítása, azonban a gyártói utasítások betartása kötelező a márkaszervizek számára.

Kérjük, amennyiben a javítással kapcsolatban, vagy bármilyen technikai jellegű kérdése lenne, a gyártó ügyfélszolgálatánál, vagy a vásárlás helyszínén jelezze.

Megértését köszönjük.

Üdvözlettel,
TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

Ügyfélszolgálat:
2040 Budaörs, Kinizsi utca 2/B."

Meg küldtek egy fényképet, amin látszik, hogy a saját Windows 8.1 Pro példányom fut a gépen.

Oppo Find X5 PRO

(#58702) premete válasza samgar (#58701) üzenetére


premete
veterán

Mondjuk el tudom hinni, hogy a samsung kérése, hogy a lehető legtöbb eszköztől vonják meg a garanciát, samsung telefonoknál a túláramra, vagy a párára szokták fogni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58703) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv urak megint megpróbálom , hátha több sikerrel járok.Van egy 8.1 x64 rajta egy office 2010 rajta driverrel együtt hp 1022n nyomtató.Namost ha nyomtatni szeretnék mindent sikerül minden programból , CSAK egyből nem az pedig az OFFICE.A nyomtatásra kattintva azt írja , hogy a nyomtató nem áll készen.Ugyanakkor adobe raider simán nyomtat .Többszöri reinstall után is ua. az a szitu.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#58704) ALLAT001


ALLAT001
senior tag

Van aki Win8.1-el használ S775 + Xeon rendszert?

Hallottam pár embert panaszkodni kompatibilitási gondok miatt, nem tudom mennyire gyakori? :F

(#58705) samgar válasza premete (#58702) üzenetére


samgar
őstag

Igen de ez egy notebook, ráadásul beleírták a levélbe, hogy állapot: újszerű. Mert vigyázok rá abszolút.
És csak egy problémája van: nem indul el sleep módból. (Szoftveres hiba kizárva, többször telepítettem újra, több OS-el is, minden esetben lefagy alvó üzemmód után és kékhalál)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#58706) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Új géphez vennem kell egy op. rendszert, és az lenne a kérdésem, hogy mennyibe kerül egy 8.1/8.1 Pro verzió nem oem kiadásban? Hol találhatóak jó áron?

:R

(#58707) premete válasza samgar (#58705) üzenetére


premete
veterán

Samsung másik szervizben is szerette elutasítani a garanciális javítást, ez vagy palmrest, vagy alaplap csere; biztosra menve, mindkettő egyszerre. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58708) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Eseménynaplót hol találom?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#58709) samgar válasza premete (#58707) üzenetére


samgar
őstag

Az f*sza :U

Oppo Find X5 PRO

(#58710) Tiger. válasza samgar (#58709) üzenetére


Tiger.
nagyúr

meg van napló arra hogy ha sokáig nem használom a gépet és elakarom inditani de nem indul el ezt a hibát irta ki Kernel-Power 41 hiba

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#58711) #41133696 válasza samgar (#58701) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most visszaolvastam a korábbi leírásodat, én értettem félre, mert azt gondoltam, hogy Windows 8.0 PRO verziód volt, amire megjött a 8.1 Pro frissítés, és erre hivatkoztak, hogy garanciavesztés... Sajnos itt más a helyzet, és mivel lefényképezték, hogy nem a SAMSUNG féle OS van rajta, így megtagadhatják a garanciális javítást. :(

(#58700) King Unique : Hagyd fent nyugodtan, a frissítési előzményekben nincs fent hiába keresem, de most nézem a telepített frissítések között meg ott van :)

Most érkezett egy ilyen:

Szerk: Ja ez a Media Centerhez jön :)

(#58712) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#58711) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

OS csere nem jár garanciavesztéssel, pl egy W8.1-l előtelepített lapos sem veszti el a garit, még akkor sem, ha lecserélem Linux-ra az OS-t...(pl ha bedöglik a HDD, annak semmi köze az OS-hez és stb stb)
Nem tudom milyen gépről van szó, de a HP "márkaszervízekben" szoktak ilyen vadbarmok lenni(tisztelet a kivételnek természetesen, de dobtam már ki szervizest(szó szerint) az utcára, hogy 2m-re állt meg a feje előtt a tömegközlekedés(az a paraszt úgy cserélte egy garis HP lapos CPU cooler-ét, hogy a jogtiszta előtelepített OS-t is eltüntette. Amikor haver telefonált, hogy hát ez mégis hogyan, akkor azzal hajtotta el, hogy adatvesztésért nem vállalnak felelősséget. Na amikor megtudtam hol melózik és arra jártam , akkor nyomatékkal elmagyaráztam, hogy hogyan végezze a munkáját...;]))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58713) samgar válasza Fire/SOUL/CD (#58712) üzenetére


samgar
őstag

Ez igen!
Biztos köze van a bios-hoz is. Ha secure boot enable van akkor indítás után az "all boot options are tried" fogad F4 után indul a windows. Ha letiltom és UEFI OS van engedelyezve ugyanez a helyzet.
Ha UEFI és CSM van engedelyezve akkor nem találja a "media"-t. Újra kell indítanom. Szóval mindegy hogyan állítom be a biosban a rendet, sehogy nem indul el elsőre, csak másodikra. UEFI telepítés, GPT partíció.
(mellékesen megjegyzem MBR alatt ugyanez volt)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#58714) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#58712) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos akkor viszont tényleg harcolni kell velük :)

(#58715) Fire/SOUL/CD válasza samgar (#58713) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Amúgy milyen gépről is van szó?
ha a CSM modul engedélyezve van, akkor Legacy install-t kell indítani. Ha pl pendrive-ról telepítenél, akkor viszont a Fast Boot opciót tiltani kell, mert akkor nem inicializálja az USB eszközöket a BIOS, onnan nem lehet telepíteni ilyen esetben...
A kulcs abból a szempontból lényegtelen, hogy UEFI avagy Legacy install-t indítasz. W8-l előtelepített lapos esetén, azt követően tiszta telepítéssel felvarázsolt 8.1 install amúgy sem fogadja le az eredeti kulcsot, ún. generic kulcsot kell használni a telepítéshez. (Core és Pro kulcsok mások, azok közt nincs átjárás, azaz 8 Core csak 8.1 Core-ra frissíthető, Pro meg Pro-ra, de hardveres hiba esetén mindegy mi van a laposn, nem kell, hogy az legyen, amivel előtelepítve volt adott esetben)

Ezektől függetlenül, az akkor is igaz, hogy OS csere nem jár gari vesztéssel, mint ahogy az is, hogy ha egy előtelepített gépen meghal a HDD, akkor a lapos gyártója sem köteles az előtelepített OS-t visszaállítani, avagy automatikusan adni telepítőmédiát. (Az OS-re valóban nincs gari)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58716) King Unique válasza #41133696 (#58711) üzenetére


King Unique
titán

Értem, akkor marad. :K

(#58701) samgar: nekem nem teljesen tiszta az eseted... :F Ha gyárilag 8.0 Core volt rajta, azt lehet 8.1-re frissíteni, de ha külön 8.1 Pro verzió tettél fel, akkor jogos a szervíz reklamációja...

(#58717) samgar válasza Fire/SOUL/CD (#58715) üzenetére


samgar
őstag

Samsung series 5. Telepiteskor termeszetesen tiltva volt a fast boot es engedelyezve az uefi os. De mar szazszor csinaltam elotte. Utana feltelepult a windows es visszaallitottam mindent a biosban. Most viszont hiaba minden. Allandoan az all boot options media tried-etkapom inditasnal az alvo mod pedig nem uzemel ahonnan egy masodperc volt a rendszer falallasa. Alvo modbol inditva kulonbozo hibakat produkalva (teljesen hektikus) kekhalallal ujraindul a gep.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#58718) Fire/SOUL/CD válasza samgar (#58717) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez a hiba azért van, mert megsérült a partícióstruktúra avagy azon lévő állományok. Ennek alapvetően 2 oka lehet, szoftveres vagy hardveres. Előbbit akár bizonyos Live Linux-ok is okozhatják(pl régebbi Mint(13-as asszem) bug reportjába szó szerint bele volt írva, hogy bizonyos Samsung szériákba tartozó EFI-s laptopokhoz ne használd, mert elküldik az örök vadászmezőre őket), utóbbi eset meg pl a HDD hibája is lehet.
Ha nem hardveres a hiba, akkor azt csak úgy lehet orvosolni, hogy tiszta install-t indítasz, és a telepítővel, parancssorból MINDENT letakarítsz a meghajtóról. (LogOut-omban van W7-t telepítési segédlet, ott ez le van írva, hogyan is kell)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58719) kivlov válasza premete (#58680) üzenetére


kivlov
aktív tag

Nem tudom de nálam megy...akkor biztos nálam van hiba...

(#58720) #41133696


#41133696
törölt tag

Hehe, na ezt nem teszem fel:

Tök jól van megoldva, mert ugye nem lehet látni miről is lehet szó, mit telepítene. Ma újratelepítés előtt kipróbáltam, hát az X-FI-hez szedi le ugyanazt a drivert, mint ami fent van, csak cserébe utána még a beépített gyári csempéket is tönkre vágja :) Legalábbis nálam ezt művelte, de mint mondtottam volt legfrissebb X-Fi Driver van fent, és ez sem zavarja :)

(#58721) batt válasza Fire/SOUL/CD (#58718) üzenetére


batt
aktív tag

Köszönöm szépen! :R :R :R

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#58722) hiszteria


hiszteria
csendes tag

Sziasztok!
Win 8.1 Pro-t használok egy Asus M5A78L-M LE alaplappal. Az eszközkezelőben van egy ismeretlen eszköz. Az Asus driverek között nem lelhető fel Win 8 64 bites rendszerhez chipset driver. Egyébként minden jól működik csak zavar, hogy ott egy ismeretlen eszköz.
Lehet erre valami megoldást találni?

Itt az Asus támogatási oldal: [link]

[ Szerkesztve ]

(#58723) hiszteria válasza hiszteria (#58722) üzenetére


hiszteria
csendes tag

Sziasztok!
Nem hagyott nyugodni, ezért körülnéztem egy kicsit az alaplap driverei között és megtaláltam a WIN 8 ATK0110 ACPI Driver for Windows 8 32bit and 64bit drivert és megoldódott a probléma.
Köszönöm mindenkinek, főleg magamnak :)
Üdv!

(#58724) samgar válasza Fire/SOUL/CD (#58718) üzenetére


samgar
őstag

Nem volt a gep kozeleben linux :) koszonom a tippet, megprobalom.

Oppo Find X5 PRO

(#58725) viperabácsi


viperabácsi
addikt

ERRE senki most sem?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#58726) samgar válasza Fire/SOUL/CD (#58718) üzenetére


samgar
őstag

De minden egyes újratelepítésnél töröltem az összes partíciót és újra létrehoztam őket ( 5 db hoz létre autmatikusan) majd formázás és újratelepítés.

Oppo Find X5 PRO

(#58727) samgar válasza samgar (#58726) üzenetére


samgar
őstag

http://forums.cnet.com/7723-13973_102-587925/samsung-series-5-laptop-won-t-boot-after-bios-update/

Oppo Find X5 PRO

(#58728) RAiN91


RAiN91
őstag

8.1 Enterprise-ra szükséges vírusírtó, vagy van valami alapból rajta?

(#58729) kraftxld válasza RAiN91 (#58728) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha enterprise akkor gondolom az a vírusírtó megy rá amit a cég automatikusan kitol a gépekre :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#58730) premete válasza kivlov (#58719) üzenetére


premete
veterán

Ritka esetben működhet, de nem általános, hogy NTFS-re formázott usb-stickről UEFI módban lehessen bootolni; én kb. 5 különböző notebookon próbáltam, de egyiken sem szerepelt az uefi eszközök között a pendrive, csak a legacy eszközök között. Próbáld ki te is pár notebookon, hogy látszik-e uefi usb stick, ntfs-re formázva, mert ugye a pendrive-nak éppen az lenne a lényege, hogy bármelyik eszközbe dugva működjön. :)

Pedig milyen jó lenne, nekem is van egy gyári Dell windows 7 isom, egy windows 8.1, és mindkettő 6 GB körüli a rengeteg nyelv miatt, és ezeket nem tudom a wintousb-s telepítő pendrive-omra tenni, ahol egyszerre rajta van már a windows 7 enterprise, a windows 8.1 up 1 enterprise, a windows 8.1 professional, pár linux live dvd, valamit acronis TI és Diskdirector isok, fat32-ben, így viszont a 4 GB-osnál nagyobb fájlokat nem engedi feltenni.
Az sem volt jó megoldás, hogy kiszedtem a túlméretes isokból a nyelveket, mert mindig az kellett, amit kivettem. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58731) ALLAT001 válasza ALLAT001 (#58704) üzenetére


ALLAT001
senior tag

Win 8.1 csak UEFI gépekhez ajánlott? :F

(#58732) #93794560 válasza ALLAT001 (#58731) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem. A 8.1 simán használható Legacy módban, MBR telepítéssel is.

(#58733) Fire/SOUL/CD válasza samgar (#58727) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezt akkor úgy kell érteni, hogy BIOS-t frissítettél és azt követően jött elő a jelenség ill. a linkben leírt megoldás sem segít? :U

premete
Simán lehet UEFI-ben indítani a telepítést NTFS-re formázott pendrive-ról, asztali és laposoknál is egyaránt.
Ami biztos módszer, az a kézileg létrehozott telepítő, nem rég linkeltem: [link]
(Mindig működik, ha valakinél nem, ott máshol keresendő a hiba, nem a telepítő pendrive-ban)

UI: Ne a BIOS-on belül keresgéld a Pendrive-t, hanem a gépek boot menüjét használd, laposok esetén sokszor azért nem látszik az UEFI eszközöknél(BIOS-ban), mert nincs annyi elem, amit megjelenítsen(nem fért a listába magyarul), de attól az még ott van. (Átlag felhasználóknak az UEFI eszközök listájának szerkesztése nem ajánlott)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58734) premete válasza kraftxld (#58729) üzenetére


premete
veterán

Megmutatod, hogy hol van leírva, hogy az Enterprise változat csak céges környezetben használható?
@Fire/SOUL/CD: Fat32-nél ott van, NTFS-nél nincs ott, hely bőven lenne. Vagy szerinted NTFS esetén kevesebb a hely a boot választó képernyőn? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58735) worxland válasza #93794560 (#58732) üzenetére


worxland
addikt

Sőt, a legtöbben (köztük én is) UEFI-képes gépen is MBR-el telepítik.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#58736) #93794560 válasza worxland (#58735) üzenetére


#93794560
törölt tag

A mostani, új gépemen UEFI-ben, GPT-re telepítve használom, SSD-n, de a régi gépemen, ami nem támogatta az UEFI-t, MBR-rel használtam, vinyón. Mindkettővel tökéletesen használható.

(#58737) kraftxld válasza premete (#58734) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs sehol, de én még nem láttam legális enterprise-t otthoni gépen.
Még mielőtt az MSDN-el jössz, a felhasználók 99.99%-ának nincs ilyenje,

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#58738) premete válasza Fire/SOUL/CD (#58733) üzenetére


premete
veterán

Gondolom nem windowsban vagy szakértő, ez a különbség, ha fat32-re van formázva a telepítési média: ott van az uefi alatt a pendrive

Ha ntfs-re van formázva, akkor nincs ott:

Nem azért, mert nem lenne hely, mint ahogy "megszakértetted". :)

FYI a WinSetupFromUSB-1-4-ről volt szó, egyszerre több telepítő/live rendszer felrakásáról, egy pendrive-ra, és másik gépeken is használható formában.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58739) Fire/SOUL/CD válasza premete (#58734) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Vagy szerinted NTFS esetén kevesebb a hely a boot választó képernyőn?"
Természetesen ott nem, csak korábban így fogalmaztál: "...de egyiken sem szerepelt az uefi eszközök között a pendrive, csak a legacy eszközök között..." Ebből meg nem volt egyértelmű, hogy BIOS-on belüli listára érted, avagy a lapos boot menüjére...
Amúgy úgy hozod létre manuálisan a telepítőpen-t, ahogy linkeltem? Mert ha nem, akkor talán megérne egy próbát(ha úgy sem megy, akkor BIOS beállítás kérdése a dolog, pl (ha van), akkor a CSM modult tiltani kell stb stb)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58740) Fire/SOUL/CD válasza premete (#58738) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja értem, tehát személyeskedni azt tudsz, de ezt a primitív dolgot megoldani már nem. Maradjunk annyiban, hogy ha az a lapos itt lenne, már rég látszódna az NTFS-re formázott Pen is, arról Legacy-ban meg UEFI-ben indítható lenne az install és már rég fent is lenne az OS.

"Nem azért, mert nem lenne hely, mint ahogy "megszakértetted"."
Korábban válaszoltam rá.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#58741) #41133696


#41133696
törölt tag

Napi nem tudom, ezt mi telepíti...:

A Bonjour-t korábban a Safari for Windows telepítette, de már évek óta nem használom. A régi Windows 8.1-nél is ott figyelt, és nem tudtam, hogy mi telepíti, de most a legfrissebb Windows 8.1-nél is ott van, és még jobban nem tudom mi a franc telepítheti, mert finoman szólva is megszűröm miket pakolok fel, és ezt például tuti nem:

(#58742) pzstm válasza #41133696 (#58741) üzenetére


pzstm
titán

QT plugin is felrakja, vagy ha bármikor volt QT-d is fent maradhatott

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#58743) #41133696 válasza pzstm (#58742) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt még régebb óta nem használom mint a Safari-t. Viszont friss telepítésnél azt választottam, hogy szinkronizálja le a Microsoft fiókomról a beállításokat, alkalmazásokat, de az meg maximum addig megy el, hogy kirakja az asztalra a parancsikonokat, konkrétan semmilyen programot nem telepít - szerencsére.

(#58744) #93794560 válasza #41133696 (#58743) üzenetére


#93794560
törölt tag

A Bonjour-t az iTunes is felrakja. Bár úgy látom, az nálad nincs fent.

(#58745) #41133696 válasza #93794560 (#58744) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az sem volt soha. Az apple cuccait nem nagyon kedvelem. A QT-t meg egyébként is VLC-vel játszanám le maximum, de nincs is olyan fájlom, és még a VLC sincs fent jelenleg.

(#58746) pzstm válasza #41133696 (#58745) üzenetére


pzstm
titán

ne is vesződj rajta, töröld a fenébe :DDD :D

tuti valamelyik 3rd party app is felrakja és figyelmetlen voltál, nem vettél ki pipát valahonnan :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#58747) premete válasza Fire/SOUL/CD (#58740) üzenetére


premete
veterán

Nem ez volt a kérdés, már leírtam párszor: Multi boot pendrive, ntfs-re formázva, ami minden uefi-képes PC-n/ notebookon működik, legacy és uefi módban is, menüból választhatóan, hogy w7,w8, linux telepítő/recovery/syslinux/grub4dos menjen.
Olyan módszer, ami a te gépeden működik, egy isoval, irreleváns.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58748) samgar válasza Fire/SOUL/CD (#58733) üzenetére


samgar
őstag

Bocs, félreérthető voltam. Maga az alvó üzemmód probléma már a bios frissítés előtt előjött, azt gondoltam, majd az megoldja. De nem megoldotta, hanem azóta boot problémáim is akadnak bőven.

Oppo Find X5 PRO

(#58749) BlackDesert


BlackDesert
tag

Halló! Amikor zárolási képernyőre vált a win8-am attól még pl seedel torrentet a háttérben? Köszi előre is

(#58750) samgar válasza BlackDesert (#58749) üzenetére


samgar
őstag

Igen

Oppo Find X5 PRO

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.