Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59601) Micsurin válasza netpeti98 (#59600) üzenetére


Micsurin
nagyúr

RAM-ok 100% , HDD-n most toltam le egy HDDsentinelt , az is 100% , vírusirtó nem omlik össze , azon az egy másoláson kívül ami fogadót mást nem találok :N szerintem ez paranoia a trójaikkal szemben :DDD

Kaspersky Resource Disket mit csinál konkrétan ? Boot szinten véd ? (mert a nod is boot-tól béd)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59602) netpeti98 válasza Micsurin (#59601) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem, egy Linux alapú boot cd, amin van egykét alap program és a Kaspersky kézi keresője.
Így végezhető keresés akkor is ha már a rednszered nem képes elindulni.

(#59603) Micsurin válasza netpeti98 (#59602) üzenetére


Micsurin
nagyúr

letöltöttem , ki pendrivera , és csak bootoljak be róla ? Utána magától csinálja ? Ha nem talál semmit akkor csak paranoiás vagyok ? :D ha talál azt kijelző a vizsgálat útán , vagy a windowsban fogom majd megkapni a logot ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59604) netpeti98 válasza Micsurin (#59603) üzenetére


netpeti98
addikt

Itt van egy részletes leírás
Miután megérkeztél a grafikus felületre frissítsd az adatbázist és vizsgáltasd át a meghajtókat. A találatokról a vizsgálat végén értesíteni fog, még és még ott el kell döntened, hogy mit csináljon velük.

[ Szerkesztve ]

(#59605) Micsurin válasza netpeti98 (#59604) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R nagyon szépen köszönöm :R

ha eszerint is tiszta akkor félre is tehetem ezt a furcsaságot ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59606) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Erre a programra tudnátok javasolni egy-két 8.1 alatt is működő alternatívát? Még az XP idején találtam, nem emlékszem hogy, nem is tudom hogyan kellene keresnem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59607) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Bitlockert szeretném bekapcsolni a rendszer meghajtóra, viszont nem engedi. Mit kéne tennem?

KÉP

KÉP

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#59608) sz.j válasza Micsurin (#59603) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha CD-ről is jó, akkor itt van egy részletes leírás a Kaspersky Rescue Disk használatáról.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#59609) Micsurin válasza sz.j (#59608) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:Y :R köszönöm :R ha ez sem jelez akkor hagyjam a P-be , ugye : DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59610) Fire/SOUL/CD válasza Bjørgersson (#59606) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mp3Gain fut W8.1 x64 alatt is(telepítős meg a portable is), csak a FULL verziót töltsd le.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#59611) sz.j válasza Micsurin (#59609) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel százszázalékos védelem nincs a Kasper is hibázhat/elnézhet valamit, csak kicsi a valószínűsége.
Mivel előzőleg "paranoiásnak" vallottad magad :D esetleg, ha ez lefutott, és nem talált semmit, akkor még a HitmanPro-t vagy a Malwarebytes Anti-Malware-t is ráengedheted a gépre.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#59612) zoltan6 válasza sz.j (#59611) üzenetére


zoltan6
őstag

van egy rokonom (unokahúg) aki szintén ennyire paranoiás a virusokkal.pedig az internethasználat kimerül náluk a skype,facebook,kapu.hu használatával. :DD

(#59613) Micsurin válasza sz.j (#59611) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mbam volt , de ezt a szart a sony laptop vissza dobja :DDD a gépen nem biosból kell hanem "vaio care"ből kell usb-ről bootolni , viszont szerinte ez nem rendszer helyreállító lemez :F mit rontok el ? (1 biztos :W sony soha többet , nem hagyományosanérem el a biost-se , csak a baj van vele :DDD pedig jó gép)

zoltan: hmm , torrent , mmo játékok , meg egy valag program között szerintem jogosan félek tőlük :K

ha pl a steam accomjelszavát bebuknám a csekély 50-60 játékomal , nagyon morcosan tekintgetnék körül a szobában .

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59614) Bjørgersson válasza sz.j (#59611) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Full verziót használom, mint már írtam, évek óta, de nekem nem akar működni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59615) Micsurin válasza Bjørgersson (#59614) üzenetére


Micsurin
nagyúr

kompatibilitási módot próbáltad ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59616) blg


blg
senior tag

Sziasztok,

ASRock 890GM Pro3 alaplapom van AMD Athlon II X4 640 processzorral. Erre rakhatok Widows 8.1-et, ugye?

Lefuttattam a frissítési segédet, azt mondja, hogy a biztonságos rendszerindítás funkció nem fog menni a gépen. Ebből nekem nem származik semmi hátrányom, ugye?

Köszi

(#59617) Bjørgersson válasza Micsurin (#59615) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, de közben megoldódott, a könyvtár nevében van egy 'Æ' ilyen karakter, s ezért nem akarta megnyitni azokat az albumokat... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59618) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Megtaláltam a saját szellemem !!!! :DDD 3 darab dllhost.exe fut a feladatkezelő szerint , ezek mik ? :D eddig nem voltak ott :D mögöttük a leírás: COM surotage

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59619) #10234880 válasza Micsurin (#59618) üzenetére


#10234880
törölt tag

(#59620) Micsurin válasza #10234880 (#59619) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én is ezeket találtam , de most akkor a tök se tudja mi legyen :DDD semmi nem jelez rá , leállítottam a win megy tovább rendesen :D azt tudom , hogy a win/system32 mappában valóban van egy darab dllhost.exe és annak ott is kell lennie , de itt 3 fut :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59621) #10234880 válasza Micsurin (#59620) üzenetére


#10234880
törölt tag

ha minden rendesen,normálisan megy, akkor nemkell bizgerálni. ésha nemis zabál semmiből semennyit,akkor inkább hagyjad.

(#59622) Micsurin válasza #10234880 (#59621) üzenetére


Micsurin
nagyúr

semmit nem zabált , minden normálisan megy a legutóbbi BIOS művelet 3,01 másodperc , a malwarebytes semmit nem talál , Eset Smart Sec szerint is tiszta a gép , most utóbbit lecseréltem az új Kasperskyre , az is tisztának mondja , vissza a Nod , és szarok rája :D

köszi a mai segítségeket , és a tegnapiakat is mindenkinek :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59623) #10234880 válasza #10234880 (#59621) üzenetére


#10234880
törölt tag

max esetleg ezzel nézd meg,mit mond.de őszintén énis most akadtam rá, arról az első oldalrol,amit az ezelőtti hsz.ben dobtam.

szivesen.

[ Szerkesztve ]

(#59624) Micsurin válasza #10234880 (#59623) üzenetére


Micsurin
nagyúr

lol ilyen engem nem érinthet :D

hmm , Iobit , erről én még életemben nem hallottam , eddig mindig mbam-ot használtam

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59625) bigrock


bigrock
addikt

Ide is beírom, hátha nem harapjátok le a fejem... :-)
"Az mitől lehet, hogy egyszerre egyik MS Office alkalmazás sem hajlandó elindulni? Rábökök a Modern UI-n a Word-re, bejön az Asztal, és semmi tovább.. Excel, Powerpoint ugyanaz. Könyvtárból, parancsikonnal sem indulnak el.Újrainditás már megvolt. Lenovo Miix tablet, gyári 365 Office.
Ötlet?

(#59626) #10234880 válasza Micsurin (#59624) üzenetére


#10234880
törölt tag

itt van hozzá ez a kód,amivel aktiválhatod a terméket. 8BB5F-B3271-2CADE-FEFAF

(#59627) Micsurin válasza #10234880 (#59626) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Iobit-ot ? :F nem szedtem inkább le , nem ismerem , de azért köszi

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59628) netpeti98 válasza Micsurin (#59627) üzenetére


netpeti98
addikt

Jól is teszted, kb semmit nem ér az MBAM-hoz képest, elég gyenge az adatzisa.
Esetleg még Hitman PRO, ez felhő alapú és több víruskereső motorját használja.

[ Szerkesztve ]

(#59629) Micsurin válasza netpeti98 (#59628) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R meg is lessem , de a gép tök tiszta , webet böngészem , az a két hostdll.exe fut , de semmit nem eszik , a kettő együtt eszik 2mb ramot és ennyi , egyik oldal szerint vírus a másik szerint nem , de hostdl.exe megtalálható 1 darab alap vetően a windows/system32-ben

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59630) #58000384 válasza #58000384 (#59592) üzenetére


#58000384
törölt tag

Na, IDE módra váltva a gép nem ébred fel rendesen az altatásból (fekete kép, vagy megáll a bejelentkezésnél, de látszólag nem fagy le), cserébe kb. tízszer gyorsabban indul, ráadásul reset után is emlékszik minden futó programomra. Erre valaki tud valamit mondani? :D Nem is értem.

(#59631) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Üdvözlök mindenkit.
Lenne egy problémám a Windows 8.1 alatt.
Feltelepitettem a rendszert és az Utorrent fajlok nem nyithatóak meg csak ha az Utorrenten belül hozzáadom a fajlokat.
Van valami megoldás erre?
Mert eddig Windows 7-et használtam és ott nem volt problémám autómatikusan ment minden.
Sajnos hozzárendelni+társitani sem tudom a torrent fajlokat Windows 8.1 alatt.

Igen Utorrent telepitésénél felajánlotta és efogattam.(nem jó)Igen telepités után Utorrent beállitásokba kattintottam fájtársítást(nem működik)Igen jobb klikk a torrent faj-ra és hozzárendelem az Utorrenthez kikeresve ahová telepitve lett(még mindig semmi)egy fehér mappa marad akár mit csinálok és csak az Utorrenten belül tudom fajl hozzáadásával elinditani a torrentet.

Több kliensel is próbálkoztam az eredmény ugyan az..

[ Szerkesztve ]

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59632) viperabácsi válasza Kolosszus01 (#59631) üzenetére


viperabácsi
addikt

Valamit te állítottál el mert nekem megy hibátlanul.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#59633) Kolosszus01 válasza viperabácsi (#59632) üzenetére


Kolosszus01
tag

Valószinű mert kérdeztem máshol is és mindenkinél jó.. :W

Esetleg valami 5let? :U

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59634) bigrock válasza Kolosszus01 (#59633) üzenetére


bigrock
addikt

Én uninstallálnám az összes torrent klienset, majd a Regedit-ből törölnék minden "torrent" bejegyzést. Restart, utána kliens újra telepítés.

(#59635) viperabácsi válasza Kolosszus01 (#59633) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ezek ki vannak pipálva?

(#59634) bigrock Ja esetleg egy reg tisztítást lehetne csinálni

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#59636) Kolosszus01 válasza viperabácsi (#59635) üzenetére


Kolosszus01
tag

Természetesen.
Csak amikor én rákattintok a társitás a torrent fajlokhoz részre akkor beszürkül úgy mint nállad a képen alkalmazom le OK-om mikor visszalépek ugyan oda akkor ismét nincs bekapcsolva...

bigrock

Én uninstallálnám az összes torrent klienset--Ez mevolna

majd a Regedit-ből törölnék minden "torrent" bejegyzést--Ezt meg nem tudom hogy kell.. :B

[ Szerkesztve ]

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59637) bigrock válasza Kolosszus01 (#59636) üzenetére


bigrock
addikt

Jobb felső sarok: keresés: ide beirod: "regedit"
Ha bejött a beállitás-szerkesztő, CTRL-F, majd beirod: "torrent"
Amit talál a jobb oldalon, törlöd, majd F3-at nyomogatva megkeresed az összes bejegyzést és kitörlöd. Bezár, újraindit.

(#59638) szabonagyur válasza Kolosszus01 (#59636) üzenetére


szabonagyur
félisten

Legfrisebb utorrentet nem próbáltad felrakni? Van ennél jóval újabb is már.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59639) qqcqqc válasza szabonagyur (#59638) üzenetére


qqcqqc
őstag

utorrent. :( Nem lehetne más torrent klienst használni ?

(#59640) Kolosszus01 válasza bigrock (#59637) üzenetére


Kolosszus01
tag

Megycsináltam lépésről lépésre..
Sajnos eredménytelenűl... :W

Akkor most rendszer újratelepités lessz a megoldás??

szabonagyur

Igen a leg újabbat is feltelepitettem már.. :K

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59641) szabonagyur válasza qqcqqc (#59639) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem tudom amire használom nekem jó. Mondjuk ezt a témát nem itt kéne szerintem megvitatni, van erre torrent téma is :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59642) Kolosszus01 válasza szabonagyur (#59641) üzenetére


Kolosszus01
tag

Ha nem tévedek ez Windows 8/8.1 topik..
A hibajelenség ami nállam van az meg bőven érinti ezt a topikot mivel nem az Utorrent a hiba forrása. :(

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59643) bon válasza Kolosszus01 (#59642) üzenetére


bon
őstag

A Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programok\Társítások beállítása menüpont nem jó?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#59644) szabonagyur válasza Kolosszus01 (#59642) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen érinti, de a torrent témában meg még többen tudnak segíteni mivel az meg kimondottan azzal foglalkozik. Igazából nekem8 hol kérdezed csak a problémák oda futnak be első körben. És mivel más fájl társítással nicns gondod ez igen is utorrent specifikus dolog.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59645) quailstorm válasza Kolosszus01 (#59636) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Win+S, "alapértelmezett programok"
megkeresed az utorrentet, megnézed a társításait

(#59646) Kolosszus01 válasza quailstorm (#59645) üzenetére


Kolosszus01
tag

Nekem itt nincs Utorrent.. :(

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59647) kaszaf válasza Kolosszus01 (#59646) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Nincs fent valamilyen letöltés kezelő ami támogatja torrentet? Összeakadhatnak.

(#59648) Kolosszus01 válasza kaszaf (#59647) üzenetére


Kolosszus01
tag

Passz én saját kezűleg nem telepitettem semmi olyasmit..

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#59649) szabonagyur válasza Kolosszus01 (#59646) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez amúgy melyik windows 8.1 kiadás ha szabad kérdezni? Ha jól látom elég üres neked az egész itt, semmi minialkalmazás vagy valami...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59650) Kolosszus01 válasza szabonagyur (#59649) üzenetére


Kolosszus01
tag

Microsoft Windows 8.1 Professional with Update VL x86 HUN MSDN

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.