Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) MrCsiT


MrCsiT
addikt

ANNYIRA rühellem, hogy ha van egy rohadt exe, ami rendszergazda alatt teljesen jól fut, és rendszerszintű szoftver, akkor kb. nepál felé meghajolva kell könyörögnöm 3 bantu négernek, hogy az az exe fusson (elinduljon) nem-rendszergazdai profil alatt is.. :W

Éppen most az Asrock X-fast RAM, amit nem tudom, hogy indítsak el user alatt, mert azonnal rendszergazda jelszóval indít, telepítéskor nem kérdezte, hogy 1 vagy all users-nek telepítem, user-ként belépve a futó process-ek között nem látom, így a memóriából neki leválasztott rész sem ér semmit, csak el van veszve.

Korábban olvastam registry-ágról, ami a start menü/indítópultba rakást helyettesítette, de az sem működött akkor, mikor néztem.

A másik, hogy nincs ebben a szutyok 8.1 -ben egy fos white-list, ahová exe-ket fölvéve, azokat már nem és nem kellene folyton rendszergazdai jelszó megadásával indítani. Nem hiszem el, hogy nincs rá módszer, amivel egyértelműen azonosítani tudna egy adatbázis egy exe fájlt. (letárolom a verziót, készítőt, md5 hash-t, mittudom én mit, akár 1:1-ben lemásolom az exe-t mentésnek, és bitre összahasonlítom a futtatandóval, eh.. ) :(((

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#59052) Sanyi19 válasza MrCsiT (#59051) üzenetére


Sanyi19
őstag

Mindenkitől kérdezem, csak véletlen a válaszra nyomtam:

Más is tapasztal olyat, hogy valami alkalmazás ha befagy, akkor nem tudja feladatkezelőből bezárni, hanem ki kell jelentkezni? Nekem pl. a GTA 4 ami az icenhancer moddal (gyönyörű a grafika) tapasztalom, hogy valamiért kifagy és akkor nem lehet csak simán bezárni az exe-t feladatkezelőből mert nem csinálja, meg ott marad feketébe az asztalon az alkalmazás. Windows 7 alatt ilyen nem volt, ha valami rosszul működött és kifagyott akkor feladatkezelőből mindent be tudtam zárni azonnal 1 másodperc alatt. Ez meg csak kínlódik. Tuningnál is nagyon idegesítő mikor keresem, hogy melyik az az órajel amivel még lefutnak a tesztek, játékok.Ha kifagy pl. a 3dmark azt sem tudom bezárni, ki kell jelentkeznem meg vissza csak úgy javul meg.
Minden frissítés fent van egyébként.

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#59053) quailstorm válasza Sanyi19 (#59052) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez abszolút nem normális.

Windows verzió témára meg annyit, hogy a 8.1 Enterprise, az vállalati környezetbe való, csoportházirendek készítésére, iskoláknak, nagyvállalatok alkalmazottait korlátozni. Ami abban van, átlagfelhasználó sose használja.
Persze az igaz, hogy aki warezol, általában a legjobbat rakja fel, amivel gondot nem okoz senkinek, legfeljebb nem használja ki.

Embedded meg megint más, célfeladatra kitalált géphez, amin minden más meg van nyírva, hogy stabil legyen és kicsi.

(#59054) samgar


samgar
őstag

Erre esetleg valaki?
http://m.prohardver.hu/tema/windows_8_olvasd_el_az_elso_hsz-t_warez_tilos/hsz_59009-59009.html

Oppo Find X5 PRO

(#59055) MeroM


MeroM
senior tag

Jóestét!

Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy GTX650 egy lg fullhd monitor illetve egy HD ready tv
A win kiterjesztve van a tv re, egyik problémám: a windows kilog a képből 1280x720 ba van beállítva, ez még a kisebb baj mert játékot szeretnék elindítani és ahhoz mindig átkel állítani a tv re "legyen ez az elsődleges képernyő" 1-2 játékot leszámítva ahol a beállításban meg lehet adni h melyik monitoron menjen kérdésem nem lehet valahogy beállítani h amit akarok játék a kiterjesztetten induljon?

válaszokat előre is köszönöm! :R

(#59056) Mika1227


Mika1227
őstag

Most win 7-et használok. A win 8.1 menne a gépemen? Olvastam, hogy nem minden CPU támogatott! Nekem Intel Xeon E5440-em van.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#59057) kraftxld válasza Mika1227 (#59056) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#59058) Sanya válasza Mika1227 (#59056) üzenetére


Sanya
nagyúr

menne

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59059) premete válasza quailstorm (#59053) üzenetére


premete
veterán

Ne magadból indulj ki, van aki a saját gépére azért teszi fel a teljesen hivatalos enterprise változatot, mert alkalomadtán az otthoni gépéről is fellép a céges szerverekre dolgozni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#59060) v.attis


v.attis
őstag

Hú srácok nagy bajban vagyok!

Win 8.1 64 bit. Format factoryval konvertálni akartam egy videót. Egyszercsak megállt és látom, hogy az egész mappa amiben volt az eredeti video eltűnt! De abszolut eltűnt! Nyoma sincs sehol, még a lomtárban sem!. A helye is felszabadult a lemezen. Gőzöm sincs hogy történt.
Hogyan kereshetném vissza, fontos családi videók és képek is voltak a mappában és az almappákban.

(#59061) eastone1 válasza v.attis (#59060) üzenetére


eastone1
senior tag

GetDataBack progival nekem sikerült. Hasonló képp jártam. Csak az a lényeg semmi mást ne csinálj a géppel nehogy ráíródjon valami arra a területre.

Elképzelhető hogy úgy volt beállítva a format factory hogy törölje az eredeti mappát vagy fájlt a konvertálás után.

Azóta több helyre mentve a családi képtár.

[ Szerkesztve ]

(#59062) v.attis válasza eastone1 (#59061) üzenetére


v.attis
őstag

Köszi, folyamatban, egy része már vissza is íródott. De hogyan tűnhetett el? Nincs összefüggésben a foglalt illetve szabad hely viszonyával? Nekem a 800 gigából volt még szabadon 180 giga és ebből használódott még éppen amikor megtörtént a baj.

szerk.: ja, lehet, ennek utána nézek.

[ Szerkesztve ]

(#59063) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok! erre valaki?

:R :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#59064) Sanya válasza akoska23 (#58955) üzenetére


Sanya
nagyúr

Szia!

Ki tudod írattatni a windows 8.0 kulcsot, amivel az előző tulaj is vette a laptopot.
nyisd meg a notepadot, majd dobd bele ezt:

ezt a sort még ne tedd bele
::' Windows RT 8.0 Product Key Dumper by Myria of xda-developers.com
::' Original Windows 8.0 VBScript by janek2012 of mydigitallife.info
::' Batch+VBScript hybrid trick by dbenham of stackoverflow.com
::' Fix for keys starting with N by Osprey00 of xda-developers.com
::'
::' Windows RT doesn't let unsigned VBScript use WScript.Shell, which is
::' required in order to read the registry in VBScript. So instead, we
::' have a batch file call reg.exe to do the registry lookup for us, then
::' execute the VBScript code. Might as well do things this way, since
::' it would really suck to write this math in batch...

::' --- Batch portion ---------
rem^ &@echo off
rem^ &call :'sub
::' If we were run from double-clicking in Explorer, pause.
rem^ &if %0 == "%~0" pause
rem^ &exit /b 0

:'sub
::' Read the registry key into VBScript's stdin.
rem^ &("%SystemRoot%\System32\reg.exe" query "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion" /v DigitalProductId | cscript //nologo //e:vbscript "%~f0")
::'rem^ &echo end batch
rem^ &exit /b 0

'----- VBS portion ------------
'WScript.Echo "begin VBS"

' Get registry data that was piped in
RegData = ""
Do While Not WScript.StdIn.AtEndOfStream
RegData = RegData & WScript.StdIn.ReadAll
Loop

' Remove any carriage returns
RegData = Replace(RegData, ChrW(13), "")

' Split into lines
RegLines = Split(RegData, ChrW(10))

' Sanity checking on data
If (RegLines(0) <> "") Or (RegLines(1) <> "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion") Then
WScript.Echo "Got invalid header trying to run reg.exe"
WScript.Quit(1)
End If

If Left(RegLines(2), 38) <> " DigitalProductId REG_BINARY " Then
WScript.Echo "Got invalid value list trying to run reg.exe"
WScript.Quit(1)
End If

' Get hex string
HexString = Mid(RegLines(2), 39)
If (Len(HexString) Mod 2) <> 0 Then
WScript.Echo "Got an odd number of hex digits in REG_BINARY data"
WScript.Quit(1)
End If

' Convert to byte array
Dim ByteArray()
ReDim ByteArray((Len(HexString) / 2) - 1) ' VBScript is just weird with array dimensions >.<

For i = 0 To (Len(HexString) - 2) Step 2
ByteArray(i / 2) = CInt("&H" + Mid(HexString, i + 1, 2))
Next

Key = ConvertToKey(ByteArray)
WScript.Echo Key

' janek2012's magic decoding function
Function ConvertToKey(Key)
Const KeyOffset = 52 ' Offset of the first byte of key in DigitalProductId - helps in loops
isWin8 = (Key(66) \ 8) And 1 ' Check if it's Windows 8 here...
Key(66) = (Key(66) And &HF7) Or ((isWin8 And 2) * 4) ' Replace 66 byte with logical result
Chars = "BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789" ' Characters used in Windows key
' Standard Base24 decoding...
For i = 24 To 0 Step -1
Cur = 0
For X = 14 To 0 Step -1
Cur = Cur * 256
Cur = Key(X + KeyOffset) + Cur
Key(X + KeyOffset) = (Cur \ 24)
Cur = Cur Mod 24
Next
KeyOutput = Mid(Chars, Cur + 1, 1) & KeyOutput
Last = Cur
Next
' If it's Windows 8, put "N" in the right place
If (isWin8 = 1) Then
keypart1 = Mid(KeyOutput, 2, Cur)
insert = "N"
KeyOutput = keypart1 & insert & Mid(KeyOutput, Cur + 2)
End If
' Divide keys to 5-character parts
a = Mid(KeyOutput, 1, 5)
b = Mid(KeyOutput, 6, 5)
c = Mid(KeyOutput, 11, 5)
d = Mid(KeyOutput, 16, 5)
e = Mid(KeyOutput, 21, 5)
' And join them again adding dashes
ConvertToKey = a & "-" & b & "-" & c & "-" & d & "-" & e
' The result of this function is now the actual product key
End Function

ez a sor már ne legyen benne

forrás: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2442791
mentsd el bat-ként, majd futtasd le. A kiírt kódod a windows kulcsod.
Amennyiben kérsz egy rendszervisszaállítást, úgy NÉMET nyelvű lesz!
Állítsd alaphelyzetbe, majd telepítés után windows 8.0 fog települni. felrakatsz minden frissítést, majd 8.1-é frissíti magát. Utána fogsz tudni nyelvet telepíteni, mert 8.0 --> 8.1 frissítéskor is visszaáll németre. ( én franciával jártam ugyanígy, ugyanilyen laptoppal, vagy mivel.)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59065) akoska23 válasza Sanya (#59064) üzenetére


akoska23
aktív tag

:R :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#59066) quailstorm válasza premete (#59059) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondolkoztam rajta, hogy leírom, de azt hittem senkit se fog izgatni, sőt még ellenvélemény lesz :DDD
Vagy a munkahelyi setupot szimulálod otthon, mert te vagy a rendszergazda. Ilyen is volt már.

(#59067) Bali27 válasza MrCsiT (#59051) üzenetére


Bali27
addikt

Xfast rammal sok gondom volt nekem is..
Jobban jársz ha leszeded a Softperfect ramdisket.. (Sokat bemértem ez a leggyorsabb, és legegyszerübb) [link]
A többi hogy a Firefox pl cachet áthelyezni rá, Wintempet stb meg a winrart (Opera, Chrome akár mit is irnak a neten nem sikerült) tökéletesen jó.

(#59068) kispx válasza Bali27 (#59067) üzenetére


kispx
addikt

A softperfect ramdisk viszont kék halálokat okoz. Ezt sajnos személyes tapasztalat is :(

[ Szerkesztve ]

(#59069) juve600


juve600
nagyúr

üdv

asus x553m noti,win 8.1 telepités
microsoft fiokot amikor kéri akkor arra kattintottam hogy új fiok létrehozása,erre Bejelentkezés microsoft fiokjában ,ezt irja és már megy vagy 10perce az Egy pillanat felirat...

próbáltam ujrainditani a gépet de még a biosba se enged belépni,mi lehet a gond ???

thx

(#59070) Bali27 válasza kispx (#59068) üzenetére


Bali27
addikt

A legutolsó? Nekem semmi ilyen tapasztalatom nem volt. Miket állítottál be hogy rajta legyen?

(#59071) kispx válasza Bali27 (#59070) üzenetére


kispx
addikt

Igen, a legfrissebb volt. (Mármint amikor próbáltam. Fél éve.) Egy 500 MB-os FAT32 fájlrendszerrel ellátott meghajtót töltött volna be minden induláskor. Viszont hetente kb.háromszor nem sikerült a rendszernek elindulnia. Itt a ph-n a ramdiszkes topikban is van panasz vele: link link link
Szerk.: Természetesen nem azt mondom, hogy mindenkinél problémás, de vannak egy páran akiknek nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#59072) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy hol lehet kikapcsolni azt, hogy az usb-s hangkártyám ki-/bekapcsolása ne ébressze fel a gépet hibernálásból?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#59073) kispx válasza Polllen (#59072) üzenetére


kispx
addikt

Eszközkezelőben a hangkártya tulajdonságainál nincs energiakezelés?

[ Szerkesztve ]

(#59074) Polllen válasza kispx (#59073) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos nincs.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#59075) eastone1 válasza Polllen (#59072) üzenetére


eastone1
senior tag

Szerintem bios vagy az energiagazd. speciális beállításokban ha ott van a hangkártya vagy lehet csak pci e nál próbáld, ha van felébresztés opció.

(#59076) genndy válasza Polllen (#59072) üzenetére


genndy
addikt

Windowson belül minden USB-portra le lehet tiltani az ébresztést. Próbáld úgy.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#59077) MikiASD


MikiASD
tag

Sziasztok!
Felraktam a windows 8.1 x64-et egy acer E5-511g laptopra és a touch padet nem tudom működésre bírni.. Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#59078) Bogyó bá' válasza MikiASD (#59077) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Gondolom a megfelelő drivert kellene leszedni a gyártó honlapjáról...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#59079) MikiASD válasza Bogyó bá' (#59078) üzenetére


MikiASD
tag

Már mindent megpróbáltam, de semmi...

(#59080) gery2123 válasza MikiASD (#59079) üzenetére


gery2123
őstag

A párom Acer notebook ALPS touchpad driver kellett, ha eddig nem próbáltad akkor nézd meg.

-- PSN_ID: GerY2123

(#59081) MikiASD válasza gery2123 (#59080) üzenetére


MikiASD
tag

Az sem segitett.. Most olvastam egy olyat hogy, ha nem uefi módban rakom fel a win 8.1-et azis okozhatja ezt a problémát.. Szerintetek előfordulhat?

(#59082) szabonagyur válasza MikiASD (#59081) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha a touchpad meg az UEFI összeköthető valahogy az régen rossz...

BIOS-ban nincs letiltva esetleg? Vagy a billentyűzeten valami hardveres gomb? Amúgy eszközkezelő látja?
Nekem már az is furcsa, hogy külön kell beüzemelni egy touch padot, max a extra funkciókhoz kelljen driver, de a navigálás meg kattintáshoz minek? :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59083) MikiASD válasza szabonagyur (#59082) üzenetére


MikiASD
tag

Bios-ban hol találom meg? a telepitő cd-ről feltelepitettem minden drivert, elvileg működnie kéne...
[link] itt aláltam hasonló problémát.

(#59084) quailstorm válasza szabonagyur (#59082) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig van ilyen, hogy egyáltalán nem megy driver nélkül, én is tapasztaltam mostani új Acerrel.

(#59083) MikiASD: CD-t "dobd ki". Még véletlen se akadjon a kezedbe. Árt az egészségnek.
Netről szedjél mindent a gyártó honlapjáról mert az frissebb.

Nem hiszem hogy BIOS frissítés kéne, de azt is meg lehet próbálni.

Amúgy beállítási lehetőség a bootsorrenden kívül kb 0 az ilyen laposokban.

[ Szerkesztve ]

(#59085) MikiASD válasza quailstorm (#59084) üzenetére


MikiASD
tag

Már aztis próbáltam, de igyse moccan meg...

(#59086) F_Zolee válasza MikiASD (#59085) üzenetére


F_Zolee
veterán

Solution részt nézd.[link]
Uefibe kell telepíteni és az alábbi sorrendet tartani.

(#59087) MikiASD válasza F_Zolee (#59086) üzenetére


MikiASD
tag

Aha köszi, tehát akkor jól sejtettem. Pendrive-ra hogyan tudok rakni olyan windows 8.1-et ami bootol uefi-be, valaki ebben tudna segiteni?

(#59088) F_Zolee válasza MikiASD (#59087) üzenetére


F_Zolee
veterán

(#59089) MikiASD válasza F_Zolee (#59088) üzenetére


MikiASD
tag

Köszönöm szépen a segítséget! :R :R

(#59090) szabonagyur válasza quailstorm (#59084) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én elhiszem, hogy van ilyen, sőt most láttam is, de akkor is hihetetlen számomra, mivel ez egy alap funkció. Ne tudjon semmi smart gesture vagy egyéb dolgot, de az, hogy menjen alapnak kéne lennie szerintem. Egér nélkül nem is lehet laptopot telepíteni :F

(#59086) F_Zolee: na ez sem semmi, hogy csak UEFI-ben megy egy touchpad vagy driver:S

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59091) quailstorm válasza szabonagyur (#59090) üzenetére


quailstorm
nagyúr

plot twist, az installerben még ment :DDD
a pofáraesés utána jött számomra

(#59092) szabonagyur válasza quailstorm (#59091) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát számomra ez teljes letargia így :D Mert jó LAN, Wifi, VGA meg egyéb dolgokat nem ismeri egy dolog... de, hogy a touchpadot sem... Ott valami nagyon el van cseszve.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59093) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hali!

Win 8 frissítés után nem indul, valami hibaüzenet, rövid, nem olvasható, újraindul.

Lehet vele valamit kezdeni, vagy Win 7 amíg nem lesz újra használható op. rendszer.

F8-ra felajánlotta egyszer a javítást, de azóta csak újraindulgat.

Dicséret mikrofosnak a frissítéséért.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#59094) F_Zolee válasza szabonagyur (#59092) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ehhez lehet köze: "az uj gepekben i2c controller van a regi ps2 helyett".
Ezért van szívás és már csak uefibe lehet telepíteni némelyik új gépet. Bár nem látok rá, hogy valójában mit is jelent de nálam okosabb írta. :D

(#59095) szabonagyur válasza F_Zolee (#59094) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ehhez nem értek már én sem :D Mondjuk ami nekem van nem régi gépem (Dell) azt is lehet nem UEFI-ben telepíteni.

Bár ez a kontroller dolog is nekem hülyeségnek tűnik, kb olyan mint a Win7 telepítése USB porton keresztül, hogy ha van a telepítőben driver hozzá akkor megy, ha nincs benne nem megy.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#59096) Sanya válasza Sztlaci (#59093) üzenetére


Sanya
nagyúr

Merevlemez nem lehet szar? Csak a microsoft? Esetleg a tápod pukkant meg? Vagy a memóriákat főzted meg? Vagy lesarkaztad a procit?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59097) Sanya válasza MikiASD (#59081) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem.
Én is szívtam eggyel: bemégy a biosba
A touchpadnál basicról advancedre, vagy ha advanceden van, akkor állítsd a másikra. Vagy 2-3 átállítás-utána reboot után elkezdett működni. Hajrá

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59098) F_Zolee válasza Sanya (#59097) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nincs semmi beállítás abban a biosban erre.

(#59099) Hoqspok


Hoqspok
tag

HEL HELP !
Jogtiszta WIN 8.1 eredeti DVD telepítés nem fut le egy idő után failed :-) hiba üzenettel le áll.

Hardver : GA-H55M-S2 alaplap Core i3 LGA1156 CPU + 4 GB RAM. + Intel SSD erre szeretném feltnni a WIN 8.1

HDD.-re telepítve van XP . ha vissza rakom és arról bootol akkor XP tökéletesen elindul,. és müxik minden
Bios ssd ahci beállítva . bios napra kész.

(#59100) VoidXs válasza Hoqspok (#59099) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ugyanez volt velem tegnap, formázd le, ahova telepítenéd, továbbá a rendszer számára fenntartott partíciót is, így jónak kell lennie.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.